Bardzo pilne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-08, 12:08   #1
Wiktoriaxoxo45
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 6

Bardzo pilne


Hej dziewczyny, byłam dziś u dermatologa. W sumie to przyszłam do niego w sprawie "wysypki" na twarzy którą mam od kilku tygodni, ale wcześniej byłam jeszcze u niego w sprawie trądziku na plecach i dekolcie. Więc powiedziałam mu o moim problemie z cerą i przypisał mi dwie maście (clinacne i acnelec) i cynk do łykania. Ale zapomniałam zapytać czy te mascie są do twarzy, czy na ten trądzik na plechach i dekolcie, bo oglądał mi te plecy i stwierdził że już jest lepiej. Mam smarować to miejsce (nie wiem czy w koncu twarz czy nie) dwa razy rano i wieczorem na zniane tymi maściami, w końcu nie zapytałam sie na jaką część ciała to ma byc. Wydaje mi sie ze na twarz ale nie chce poprostu zrobic głupoty czy wiecie czy te leki stosuje sie glownie na cere?
Wiktoriaxoxo45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 15:46   #2
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Bardzo pilne

Cytat:
Napisane przez Wiktoriaxoxo45 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, byłam dziś u dermatologa. W sumie to przyszłam do niego w sprawie "wysypki" na twarzy którą mam od kilku tygodni, ale wcześniej byłam jeszcze u niego w sprawie trądziku na plecach i dekolcie. Więc powiedziałam mu o moim problemie z cerą i przypisał mi dwie maście (clinacne i acnelec) i cynk do łykania. Ale zapomniałam zapytać czy te mascie są do twarzy, czy na ten trądzik na plechach i dekolcie, bo oglądał mi te plecy i stwierdził że już jest lepiej. Mam smarować to miejsce (nie wiem czy w koncu twarz czy nie) dwa razy rano i wieczorem na zniane tymi maściami, w końcu nie zapytałam sie na jaką część ciała to ma byc. Wydaje mi sie ze na twarz ale nie chce poprostu zrobic głupoty czy wiecie czy te leki stosuje sie glownie na cere?
Przeczytaj ulotkę. Wydaje mi sie ze na twarz.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-08 16:46:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:25.