Do pasjonatek analizy - przerobić się z zimy na jesień ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-28, 09:34   #1
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola

Do pasjonatek analizy - przerobić się z zimy na jesień ?


Ach, ja zawsze podchodziłam z przymrużeniem oka do tych waszych dyskusji na temat analizy kolorystycznej i choć obserwowałam i czytałam z zainteresowaniem to nie zastanawiałam sie nad cętkami na tęczówce itp. mówiąć sobie "zima jestem i koniec". Zrezstą pewna wizażytska i kosmetyczka tak mnie kiedyś podsumowała.
I tak od zawsze włoski z brązowych farbowałam na ciemny fiolet typu dzika śliwka, ultrafioletowa czerń itp. a ubierałam się w mocne chłodne kolory, duża srebrna biżuteria..
Nawet postanowiłam się przestać opalać - wytrzmałam 1 rok.... ale wyglądałam okropnie - czysta porcelanowa cera nie była mi dana
Teraz troszeczkę się opaliłam - czy z łatwością - no średnio łatwo- jestem przybrązowiona, ale mam piegi i pieprzyki - brązowe. Myślę że jednak jestem jesienią - te piegi, włosy i oczy brązowe - tyle że ich naturalnego odcienia nie pamiętam - raczej ciepły
Kupiłam sobie w sephorze paletę pomadek w ciepłych koralowo pomarańczowych kolorach i zauważyłam że ładnie ożywiają moją buzię - w towarzystwie golfu w kolorze khaki.
Zawsze dobrze czyłam się w ciepłym brązie, czerwieni a mdło w przytłumionych kolorach - może spróbuję miedzi, pomarańczów , przefarbuję włoski na jakiś taki mahoniowy?
Taką mam ochotę na jakąś zmianę, a włoski kręcone - małe pole do popisu ...
Co wy na to?
Zdjęć na razie nie wklajam bo mam same upozowane poobrabiane na photoshopie..
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-28, 10:45   #2
elimaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 177
GG do elimaj
Re: Do pasjonatek analizy - przerobić się z zimy na jesień ?

Hej! Pasjonatką analizy jestem, choc nie znawczynią , więc pozwoliłam sobie odpowiedzieć. Z tego co piszesz wynika, że możesz być Jesienią, a więc skoro i tak marzy ci się metamorfoza to najlepiej chyba w kierunku naturalnego typu urody. Wtedy masz szansę wyglądać olśniewająco! A przecież o to nam chodzi na progu każdej zmiany
Jak już się przerobisz to wklej fotkę zimową i po zmianie, jesienną, ok? Jestem bardzo ciekawa wyniku!
Pozdrawiam!
Przerabiająca się na Lato Eliza.
elimaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-28, 11:13   #3
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Re: Do pasjonatek analizy - przerobić się z zimy na jesień ?

Dziękuję za odpowiedź.
Postaram się z tymi fotkami choć nie mam cyfrówki a milion zdęć które napstrykałam sobie z koleżanką zawsze jakoś przekłamuje kolory. A Ty Elimaj, z jakiej pory sie przerabiasz ?
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-28, 11:19   #4
elimaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 177
GG do elimaj
Re: Do pasjonatek analizy - przerobić się z zimy na jesień ?

Hej! Ja się przerabiam gdzieś z pomiędzy wiosny a jesieni. Choć jak się okazało nie byłam bardzo konsekwentna i na szczęście mam troche szarości i niebieskiego, więc jakiś początek jest. Poza tym po kilkudniowej wizażowej diagnozie poleciałam do sklepu i kupiłam szarego na spódniczkę i spodnie i już następnego dnia miałam szary dół. Niestety sweterków nie da się szyć więc z górami stroju mam trochę problemów. A obecnie usiłuję wybrać nowe okularki... Może chce ci się podpowiedzieć? Jest tu mój wątek.
Miłej metamorfozy!!!
elimaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-28, 14:59   #5
Gruby_Louie
Raczkowanie
 
Avatar Gruby_Louie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 266
Re: Do pasjonatek analizy - przerobić się z zimy na jesień ?

Rzeczywiście mozesz być Jesienią Mam na kompie jedno zdjęcie, gdzie jest Pani Jesień - ale jest dość podobna do Zimy, ma baardzo ciemne włosy, z tym że odcien jest ciepły - tak samo jak kolor cery
Ja też chcę tak jak Elimaj zobaczyć fotkę "przed" i "po"
Pozdrawiam
Gruby_Louie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-28, 16:08   #6
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: Do pasjonatek analizy - przerobić się z zimy na jesień ?

ja też jestem strasznie ciekawa Twojej przemiany.Sama jestem latem,ale lepiej się czuję jako typ mieszany lato-zima
Czekamy
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:43.