Pomysł Na Własny Biznes - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-08, 22:46   #241
cicha_ja
Raczkowanie
 
Avatar cicha_ja
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 53
Dot.: Pomysł Na Własny Biznes

A co szyjesz?

Wysłane z mojego P9000_Lite przy użyciu Tapatalka
cicha_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-27, 13:11   #242
lipsana
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 17
Dot.: Pomysł Na Własny Biznes

Przyznam szczerze, że pomysł organizacji wesel i ślubów jako biznes jest super. Tylko warto mieć jakieś doświadczenie. Chociażby na własnym przykładzie. Ja właśnie rozkręcam podobną firmą (o nieco szerszym działaniu), ale organizacja wesel też będzie ważnym punktem w mojej ofercie. Skończyłam kurs organizowany przez EMTG jako "Wedding Planner" i wydaje mi się, że jest to taka podstawa jeżeli chodzi o umiejętności. Jest wiele rzeczy, o których po prostu się nie wie i próba organizacji wesela z ograniczonymi wiadomościami może skończyć się nie najlepiej. Kurs prowadzi Pani Katarzyna Gajek, czyli bardzo doświadczona trenerka.

Edytowane przez lipsana
Czas edycji: 2017-02-27 o 13:13
lipsana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 22:10   #243
Gronli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1
Dot.: Pomysł Na Własny Biznes

Witam wszystkie panie, oferuje pewien sposób zarobku nie małych pieniędzy. jeśli jest ktoś zainteresowany proszę o kontakt na facebooku Mirosław Puwalski Olsztyn
Gronli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-12, 08:57   #244
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Pomysł Na Własny Biznes

A ja myślę o założeniu żłobka w mojej małej, rodzinnej miejscowości. Kolezanki rodzą dzieci i narzekają na brak żłobka. W miescie obok też jest ich bardzo mało. Na razie jest to odległe marzenie, awaryjny plan, gdybym kiedyŝ tam wróciła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-27, 11:56   #245
wieliczkoaneta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1
Dot.: Pomysł Na Własny Biznes

Zgadzdam się z jedną z przedmówczyń - to wszystko zależy w jakiej jest się miejscowosci i jaką ma się niszę w dzialalności różnych rodzajów biznesu.
Bo może być tak, że sklepik z wyrobami ze zdrową żywnością wypali, czy sprzedaż wyróbów z drewna posiadających certyfikat fsc xxx moze przynieść wymierne korzyści, czy ręczne wyroby - ceramika, odzież.
Ja bym szukała takiego biznesu ktory nie ma zbytnio duzej konkurencji w danym srodowisku oraz zeby nie byl to na tyle "ekstremalny pomysl" w ktorym nikt nie będzie chcial kupować takich produktów - bo zwyczajnie moze nie byc na nie zapotrzebowania. Dużo cierpliwosci tez nie zaszkodzi przy wchodzeniu na rynek

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-03-27 o 13:55 Powód: link
wieliczkoaneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-27, 13:43   #246
kasienka9191
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 10
Dot.: Pomysł Na Własny Biznes

Cytat:
Napisane przez bundesbaba Pokaż wiadomość
to musi byc jakas dziedzina, ktora lubisz-inaczej interes padnie a Ty padniesz z nudow. niekoniecznie musisz byc w niej ekspertem,wiedza przyjdzie stopniowo.

poza tym rozejrzyj sie i popytaj ludzi-czego brakuje w Waszym miescie? fajnego kina? niedrogiego studia krawieckiego? a moze solidnej szkoly jezykowej albo doradztwa dla firm?

zastanow sie, co mozesz dac ludziom, a najlepszy pomysl sie pojawi.

zycze powodzenia!!!

Wszystko co jest napisane wyżej jest idealnie ujęte. Wiedza przyjdzie sama jak i doświadczenie. Zacznij tylko robić coś co sprawiać Ci będzie przyjemność
kasienka9191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-06, 10:35   #247
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Pomysł Na Własny Biznes

Cytat:
Napisane przez karolina_jurcz Pokaż wiadomość
jak nie masz pomysłu na wlasny biznes to moze warto zdecydowac sie na franczyze wedlug mnie to fajna opcja, o ile trafisz na znaną markę np sklep 5-10-15 oferuje profesjonalna wspolprace w kwestii franczyzy
Zapisz
Wszyscy się chwalą profesjonalną pomocą. Niestety na franczyzę trzeba mieć kasę.

Ja niedługo będę mieć dwoje dzieci i myślę nad własnym biznesem. Niestety nie mam milych doswiadczen jako pracujaca mama jednego dziecka, wiec nawet nie chcę myslec co będzie z dwójką...
Teraz obniżyły się wymogi przy zakladaniu żłobka. Tylko to na ten moment mogłabym robić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-17, 00:29   #248
jagodaann
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 2
Dot.: Pomysł Na Własny Biznes

Witam. Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie myśl o otwarciu prywatnego przedszkola. Nie mam doświadczenia w tego typu działalności i poszukuję wspólnika.
Są jacyś chętni? Co dwie głowy to nie jedna jagoda.ann@gmail.com
jagodaann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-26, 10:07   #249
AnaW77
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 298
Dot.: Pomysł Na Własny Biznes

Najtrudniej jest się wbić w nisze na rynku jednak wielu się udaje i życzę powodzenia
AnaW77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 10:17   #250
sylwiaklo1990
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 72
Dot.: Pomysł Na Własny Biznes

A może punkt z myjniami parowymi? Skoro piszesz, że ludzie niezbyt bogaci to by się to moglo sprawdzic, bo taka usługa nie jest droga . Dodatkowo to prosta sprawa z tymi myjniami, nie trzeba za wiele z nimi robić, ludzie sami z nich korzystają. Ja jestem we franszyzie z firmą Green steam i kręci mi się już ten biznes od roku, no i musze powiedzieć, że przychody są niemałe,a oni świetnie mi pomogli na początku, gdy jeszcze byłam w tym temacie kompletnie zielona.
sylwiaklo1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-10, 21:07   #251
katarzyna_stodulska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1
Dot.: Pomysł Na Własny Biznes

Mam dosyć pracowania na etacie u kogoś gdzie nie mogłam realizować swoich zainteresowań i pasji jakim jest makijaż charakteryzacja oraz stylizacja paznokci i ostatnio wpadłam na pomysł na swój własny biznes otwarcia małego studia makijażu i stylizacji i po zrobieniu małego rekonesansu uznałam że praktycznie nie ma takiego miejsca gdzie młoda mama posiadająca małe kilku letnie dziecko mogła by spokojnie przyjść sobie na makijaż czy paznokcie z dzieckiem które mogło by się zając sobą w niedużym kąciku dla malucha. Zwracam się do was drogie panie co sądzicie o takim pomyśle na własny biznes ponieważ uważam że troszkę się zapomina o kobietach które też chcą pięknie wyglądać mimo tego że mają dzieci.
katarzyna_stodulska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-01, 20:02   #252
karoleczka19980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 4
Dot.: Pomysł Na Własny Biznes

Co do pomysłu na biznes, to zastanawiałeś się nad myjnią bezdotykową, bo według mnie to dość opłacalny biznes. Firma Aspera stawia gotowe myjnie bezdotykowe. Mój znajomy korzystał z ich usług i jest zachwycony z myjni, spore pieniądze na tym zarabia.
karoleczka19980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-01, 20:45   #253
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Pomysł Na Własny Biznes

Cytat:
Napisane przez katarzyna_stodulska Pokaż wiadomość
Mam dosyć pracowania na etacie u kogoś gdzie nie mogłam realizować swoich zainteresowań i pasji jakim jest makijaż charakteryzacja oraz stylizacja paznokci i ostatnio wpadłam na pomysł na swój własny biznes otwarcia małego studia makijażu i stylizacji i po zrobieniu małego rekonesansu uznałam że praktycznie nie ma takiego miejsca gdzie młoda mama posiadająca małe kilku letnie dziecko mogła by spokojnie przyjść sobie na makijaż czy paznokcie z dzieckiem które mogło by się zając sobą w niedużym kąciku dla malucha. Zwracam się do was drogie panie co sądzicie o takim pomyśle na własny biznes ponieważ uważam że troszkę się zapomina o kobietach które też chcą pięknie wyglądać mimo tego że mają dzieci.
Dziecko nie zajmie się samo sobą niestety


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-18, 11:49   #254
im_catharsis
Raczkowanie
 
Avatar im_catharsis
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 325
Dot.: Pomysł Na Własny Biznes

Zależy jeszcze jak duże są te dzieci. Moja ciocia przykładowo poradziła sobie tak, że jej mama pilnowała maluszka, a ona powadziła dalej swoją firmę. Wiadomo, że nikt za nią lepiej tego nie zrobi, więc nawet nie próbowała szukać zastępstwa. Wynajmuje biuro w BCB przy lotnisku, w Gdańsku (gdyby ktoś potrzebował, podobno bardzo ok, nowoczesne), radzi sobie dobrze, wiec chyba można i tak?
__________________
"Nienawiść jest zemstą tchórzy na ludziach, wokół których czują się mali"
im_catharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-11, 10:02   #255
KasiaP32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 2
Dot.: Pomysł Na Własny Biznes

A nie uważacie, że dobrym pomysłem na biznes jest np <link> ? Myślę, że Panie z okolic byłyby zadowolone, miałyby chwilę dla siebie

Edytowane przez bernikula
Czas edycji: 2018-12-12 o 13:59
KasiaP32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 01:11   #256
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Pomysł Na Własny Biznes

Każdy myśli,że po studiach to będzie zarabiać kokosy
To już nie te czasy co druga osoba ma studia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-13, 19:56   #257
Halna_Wasza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 3
Dot.: Pomysł Na Własny Biznes

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Każdy myśli,że po studiach to będzie zarabiać kokosy
To już nie te czasy co druga osoba ma studia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Prawda ja też mając 19 lat wyobrażam sobie, że podbije świat. Mimo że tragedii nie ma to jednak w codzienności zapomniałam o tym co chciałam, co było moją ambicją.

Kurcze, chciałabym mieć własny biznes ale boje się. Umiem szyć, robię to dla znajomych za darmo. Właściwie mogłabym spróbować już teraz. Wrzucić może na Instagrama. Muszę chyba biznesplan zrobić, bo jak na razie to jestem jak dziecko we mgle. Ale coś czuję, że mnie nosi. Póki co służba zdrowia i mocno średnia wypłata.

Powiedzcie dziewczyny, jak się odważyć?
Halna_Wasza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-04, 09:01   #258
elkiza81
Zakorzenienie
 
Avatar elkiza81
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 335
Dot.: Pomysł Na Własny Biznes

Cytat:
Napisane przez Halna_Wasza Pokaż wiadomość
Prawda ja też mając 19 lat wyobrażam sobie, że podbije świat. Mimo że tragedii nie ma to jednak w codzienności zapomniałam o tym co chciałam, co było moją ambicją.



Kurcze, chciałabym mieć własny biznes ale boje się. Umiem szyć, robię to dla znajomych za darmo. Właściwie mogłabym spróbować już teraz. Wrzucić może na Instagrama. Muszę chyba biznesplan zrobić, bo jak na razie to jestem jak dziecko we mgle. Ale coś czuję, że mnie nosi. Póki co służba zdrowia i mocno średnia wypłata.



Powiedzcie dziewczyny, jak się odważyć?
W Internecie znajdziesz przykładowe biznes plany. Stwórz swój na własny użytek. Przygotuj się od strony finansowej, wyposażenie pracowni krawieckie już masz. Daj ogłoszenie do Jarmarku, że użyjesz na zlecenie. Wymyśl finansowanie swojego lokalu. Musisz mieć środki, więc w grę wchodzi dofinansowanie z UE, własne oszczędności lub kredyt. Wybierz klasyczny uniwersalny krój i umyszyj 2-3 sztuki w dowolnym rozmiarze. Wystaw na Allegro. Na razie nie rezygnuj z pracy na etacie, dopóki nie rozkrecisz biznesu na dobre. Możesz zarobić 800 zlotych miesięcznie bez zgłoszenia.

Wysłane z mojego SM-J600FN przy użyciu Tapatalka
__________________
27.02.2019
Publikacja pierwszego utworu na forum wizaz.pl
elkiza81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-04 09:01:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:38.