Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia Plastyczna

Notka

Chirurgia Plastyczna porady i dyskusje związane z zabiegami chirurgii plastycznej. Uzyskasz tu informacje na temat takich zabiegów jak korekcja uszu lub nosa, powiększanie piersi i wielu innych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2018-04-22, 08:35   #4831
_andziulek
Raczkowanie

Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Na zdrówko

A jak tobie udało się aż tyle o tym nie myślec? Bo Masz w stu procentach rację że powinnam skończyć się uzalac. Mam jakąś paranoje i ciezko myśleć o czymś innym, to idiotyczne.. Muszę poczekać jeszcze na odpowiedzi z innych klinik. Boję się że będę pluc sobie w brodę że nic nie zrobiłam jak mogłam.Ten dr Jaworowski ma niby dobre opinie w internecie, jedyne co to że mało co jest o uszach robionych przez niego.. Jedna rzecz która mnie dziwi to to że napisał źe konsultacja musi się odbyć pod okiem lekarza, to normalne przy poprawce?

No służba zdrowia jest w NO fatalna, ale myślałam że chirurgia plastyczna to zupełnie inna bajka zwłaszcza przy takich cenach.. Dobrze zrobiłaś, a ty też w NO? gdzie się operowalas w pl?
_andziulek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-22, 10:11   #4832
soleil1985
Raczkowanie

No właśnie ja też w NO, ale od początku wiedziałam, że jak będę robić uszy to tylko w Polsce. Właśnie w Timeless u dr Jaworowskiego robiłam.
soleil1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-22, 10:35   #4833
_andziulek
Raczkowanie

I jak wrażenia? Warto się do niego udać? Bo tak szczerze to napisałam do wielu klinik ale nastawiam się najbardziej na dr Wegrzyna, dużo dobrych opini po operacji uszu, ale on mi nie odpisał. Tylko że teraz myślę że ten lekarz wydaje się być wporzadku i chyba ma wiedzę na ten temat
Stary 2018-04-22, 18:16   #4834
Via19
Raczkowanie

Andziulek. Ja bym zostawiła te uszka na kilka miesięcy jednak... Niech odpoczną może... Ta akcja z usuwaniem szwów brzmi naprawdę hardcorowo.
Via19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 08:52   #4835
cosdlasiebie26
Przyczajenie

Hej dziewczyny dzisiaj wieczorem będę już po zabiegu, więc trzymajcie kciuki!
Czytam ciągle Wasze posty i najbardziej boję się nie bólu lecz efektu końcowego...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cosdlasiebie26 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 08:58   #4836
_andziulek
Raczkowanie

No brzmi to dziwnie, zwlaszcze ze wiekszosc nie chce ruszac uszu przed upøywem 3 miesiecy..

Powodzenia zycze i zadowolenia z operacji i efektu koncowego

Edytowane przez _andziulek
Czas edycji: 2018-04-23 o 09:01
Stary 2018-04-23, 13:04   #4837
NowaaJaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez _andziulek Pokaż wiadomość

A jak tobie udało się aż tyle o tym nie myślec? Bo Masz w stu procentach rację że powinnam skończyć się uzalac. Mam jakąś paranoje i ciezko myśleć o czymś innym, to idiotyczne..

Na początku również mi było ciężko, na pewno musi minąć trochę czasu za nim oswoisz się z tą sytuacją, ale na swoim przykładzie wiem że nie warto się nad sobą użalać bo to i tak nic nie zmieni.
Czasami dalej jest mi ciężko, jak jest gorąco a ja nie związuje włosów bo się wstydzę a jak już zwiąże to mam wrażenie że każdy patrzy się na to ucho.
NowaaJaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 08:20   #4838
_andziulek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez NowaaJaa Pokaż wiadomość
Na początku również mi było ciężko, na pewno musi minąć trochę czasu za nim oswoisz się z tą sytuacją, ale na swoim przykładzie wiem że nie warto się nad sobą użalać bo to i tak nic nie zmieni.
Czasami dalej jest mi ciężko, jak jest gorąco a ja nie związuje włosów bo się wstydzę a jak już zwiąże to mam wrażenie że każdy patrzy się na to ucho.
no czasu nie cofniemy niestety, powrotu nie ma, a jeszcze takie pytanie, probowalas odzyskac pieniadze od kliniki albo z panstwa?
Stary 2018-04-24, 08:39   #4839
Via19
Raczkowanie

Dziewczyny jak tam?

Cosdlasiebie? Żyjesz?
Stary 2018-04-24, 09:03   #4840
cosdlasiebie26
Przyczajenie

Właśnie wracam ze zmiany opatrunku i widziałam swoje nowe "kalafiory" miałyście rację z tym bólem. Sama operacja lajtowa, nic praktycznie nie czułam, nawet znieczulenie nie było jakieś mocno bolesne. Zaczęło się dopiero w nocy jak odpuściło mnie znieczulenie i proszki przeciwbólowe. 3/4 nocy nie przespałam, ale żyje najbardziej ciągnie mnie prawe ucho (podczas zabiegu akurat na nim nic nie czułam). Uszy sine i spuchnięte jak u zawodnika MMA

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

Aaaa i uszy nie są identyczne. Prawe jest sliczne, lewe już trochę mniej... Czytałam że Wam to przeszkadza. Ja sobie tłumaczę że nic przecież nie mam symetrycznego. Kobiety nawet piersi mają niesymetryczne taka ludzka uroda.

Stary 2018-04-24, 09:48   #4841
NowaaJaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez _andziulek Pokaż wiadomość
no czasu nie cofniemy niestety, powrotu nie ma, a jeszcze takie pytanie, probowalas odzyskac pieniadze od kliniki albo z panstwa?
Tak, ale tutaj jest właśnie problem bo on pracuje dla kliniki i nie wiadomo do kogo się zwracać, a klinika nie widziała żadnego problemu, potem sprawa została skierowana do PZU i na tym się skończyło bo lekarz podał jakieś swoje złe dane a ja musiałabym iść do placówki po dokumentację medyczną a nie chciałam już tam iść, może jak ktoś by się tym konkretnie zajął to by odzyskał pieniądze, ale nie wiem czy nie trzeba by było iść do sądu, a tutaj z chirurgami nigdy nic nie wiadomo, bo gdyby było wiadomo że wygrasz to ok, ale gdyby w razie nie, to potem płacisz za poprawkę i jeszcze te wszystkie koszty związane z tą sprawą.
Stary 2018-04-24, 11:30   #4842
Via19
Raczkowanie

Cosdlasiebie, foty zrobiłaś? Gdzieś na poprzednich stronach są moje dzień po

Ból w ciągu kilku dni powinien ustąpić zupełnie krwawisz?

Ja to miałam taki piekący ból jak po oparzeniu. Ale emocje mnie zmęczyły na tyle że najgorszy czas...przespałam

U mnie uszy są inne ale z każdym dniem się upodabniają do siebie tak że luzik a właśnie nawet jak nie będą identyczne to nic u mnie różnice widać z tyłu - wytrenuje sobie piękny tyłek to nikt nie zauważy różnicy 2mm w uszach :P

Daj znać jak przeżyłaś pierwszą samodzielną zmianę opatrunku i mycie głowy po tym to jest już z górki tylko

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

A, ojej, zapomnialabym!!!

Witaj w gronie płaskouchych 👏🎉🎊🎆
Stary 2018-04-24, 12:38   #4843
cosdlasiebie26
Przyczajenie

Via zrobiłam zdjęcie, żeby w momentach zwątpienia przypominać sobie, co nosze pod turbanem i za co tak cierpię wybaczcie za moją twórczość ale po ostatnich stresach wracam do formy

Na szczęście nie krwawię, podobno dobrze się goja.
Dzisiaj po powrocie wzielam Ketonal i ból jest do zniesienia, w nocy było dużo gorzej. Teraz udało mi się trochę odespać noc.
Co do opatrunku- dzisiaj miałam zmieniany przez dr i mam go sama nie ruszać, dopiero w poniedziałek pojadę na zdjęcie szwów. Wtedy będę mogła umyć włosy i trzeba będzie zakładać opaskę do snu przez 6tyg.

W ogóle przed zabiegiem bardzo się zestresowalam, bo dr zapomniał mi powiedzieć o wykonaniu badań... tak wiem, że to mało profesjonalne z jego strony, ale się widocznie chłop zamotal. Ostatnio robiłam badania krwi ok rok temu i były ok. Wiem też że nie mam problemów z krzepnięciem krwi itp., wiec podjęliśmy decyzję o wykonaniu zabiegu. Ale to był dodatkowy stres.

Witam grono plaskouchych PicsArt_04-24-01.18.05.jpg

Stary 2018-04-24, 17:26   #4844
_andziuulek
Przyczajenie

Nowaja, czyli uszlo im plazem, u mnie bedzie to samo. Dzis bylam na kontroli i on jest zachwycony swoja praca jak mu powiedzialam ze jestem niezadowolona to stwierdzil ze tylko narzekam a WSZYSCY zazdroszcza mi uszu 🤣

_andziuulek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 21:16   #4845
Via19
Raczkowanie

Twoja radosna twórczość przyprawiła mnie o atak śmiechu w pracy przy biurku xD

Dawaj znać jak się czujesz, czy boli itd

Andziulek, co postanowiłaś?
Stary 2018-04-25, 06:46   #4846
_andziuulek
Przyczajenie

A wiesz wiekszosc napisala ze lepiej poczekac przynajmniej te 3 miesiace zeby nie narobic wiekszego klopotu. Ale wczoraj dostalam odpowiedz ze uszy sa na tyle wygojone ze moze zdjecie szwow by pomoglo. Jedni mowia ze bedzie mozliwe to poprawic, inni jeszcze nie potrafia stwierdzic a jeszcze inni ze bedzie ciezko. Ile chirurgow tyle opini.. Ja jednak poczekam bo boje sie ze bylby z tego klopot i zyje w nadzieji ze mi to naprawia kiedys..
Via a ty nosisz czapke jak wychodzisz na dwor?

Stary 2018-04-25, 09:58   #4847
cosdlasiebie26
Przyczajenie

Dziewczyny uszy zaczynają swędzieć- to chyba dobry znak że się goja?! Dzisiaj przez sen chyba próbowałam się lekko podrapać i rano chłopak obudził mnie z przerażeniem w głosie, że bandaż mi się ściągnął i widać ucho.... Popędziłam do lusterka i okazało sie, że lekko wystaje mi platek, więc nic wielkiego się nie stało ból nadal mi towarzyszy, ale jest coraz łagodniejszy. Jak boli mocniej staram się na nim nie skupiać i oglądam komedie, kabarety i programy rozrywkowe, żeby śmiechem przyćmić ból
Właśnie pytanie do Was- ukrywacie jeszcze uszy gdy gdzieś wychodzicie? Po ściągnięciu szwów mam chodzić w opasce na noc, jednak jestem świadoma że uszy mogą być jeszcze sine i opuchnięte przez jakiś czas. Zastanawiam się jak wyjdę na ulicę, zawieje wiatr i odsloni uszy, to co ludzie powiedzą (mam na myśli głównie znajomych)...

Stary 2018-04-25, 11:48   #4848
NowaaJaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez _andziuulek Pokaż wiadomość
Nowaja, czyli uszlo im plazem, u mnie bedzie to samo. Dzis bylam na kontroli i on jest zachwycony swoja praca jak mu powiedzialam ze jestem niezadowolona to stwierdzil ze tylko narzekam a WSZYSCY zazdroszcza mi uszu 🤣

Tak, teraz nawet nie odpisuje na moje wiadomości...
A mówiłaś mu że chcesz robić poprawkę?
Stary 2018-04-25, 13:29   #4849
Via19
Raczkowanie

Andziulek w Warszawie już lato, na co mi czapka? Opaskę noszę jak idę w tłum. Do autobusu np

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Cosdlasiebie ja mam szwy rozpuszczalne więc jeszcze chowam uszy. Plus wciąż mam siniaka na lewym. To ze względów wizualnych a dla bezpieczeństwa noszę opaskę na mieście. Mam 156 i akurat głowę na wysokości ramion i łokci innych ludzi więc..
Stary Wczoraj, 09:36   #4850
_andziuulek
Przyczajenie

Zapytalam go co bedzie jak po 6 miesiacach dalej bede niezadowolona, to odpowiedzial ze mam roczna gwarancje, ale juz zaczal krecic ze on MUSI widziec problem, a nie ze ja bede wymyslac tak jak teraz, no i ze przewaznie jak poprawka to jedno ucho. Czyli widac ze do poprawki wcale sie nie spieszy, do oddania mi pieniedzy tez nie bedzie bo przeciez "wszyscy zazdroszcza mi uszu". Poprawki u niego to nie chce, jedyne co to te pieniadze spowrotem ale watpie ze sie uda. Wydaje mi sie ze on doskonale wiedzi ze cos spieprzyl bo mimo ze mnie nie boli to mam kolejna kontrole w czerwcu, ale przyznac sie za nic nie chce. Gdzie sie operowalas?bo nie chce do tego twojego trafic na poprawke

Ano tak, wy macie duzo lepsza pogode

Stary Wczoraj, 14:22   #4851
Luuuna2018
Przyczajenie

Moje dwa tygodnie po zabiegu wiem, że trochę odstają u góry, ale nie podobają mi się takie bardzo przylegające. W rzeczywistości wygląda to dużo lepiej, ale nie potrafię tego uchwycić na zdjęciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2018-04-26_14.58.44.jpg (81,5 KB, 15 załadowań)
Luuuna2018 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
chirurgia plastyczna, dr żukowska, kompleks, kompleksy wygląd, korakta uszu, korekcja, korekcja uszu, korekta uszu, medycyna estetyczna, nieudana operacja, operacja, problem, uszy, uszy elfa, wrocław

Nowe wątki na forum Chirurgia Plastyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości