Wyrolować problem, czyli dermaroller - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-10, 18:28   #781
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez klotylda abc Pokaż wiadomość
Katja, a czy krople witaminowe przeznaczone dla dzieci, dostępne w aptece są bezpieczne pod roller?
Mają one takie substancje pomocnicze:

Substancje pomocnicze:
Sodu wodorotlenek, RRR-α-tokoferol, Butylohydroksyanizol, Kwas cytrynowy jednowodny, Disodu fosforan dwunastowodny, Sacharyna sodowa, Makrogologlicerolu hydroksystearynian, Glicerol, Aromat pomarańczowy, Woda oczyszczona.
Ja akurat na skladach niezupelnie sie znam, ale po prostu wiekszosc gotowych produktow zawiera konserwanty, ktorych nie mozna dawac pod rolke. Ze juz nie wspomne o substancjach zapachowych, ktore sa w skladzie obu wymienionych przez Ciebie specyfikow i nawet bez rolki moga podrazniac co wrazliwsze osoby.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 18:52   #782
klotylda abc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 78
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Te kropelki też mają konserwanty? O matko.....
klotylda abc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 19:04   #783
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez klotylda abc Pokaż wiadomość
Te kropelki też mają konserwanty? O matko.....
Mozesz sprawdzic kazdy skladnik na googlu, ale dla mnie niewinnie wyglada tylko woda oczyszczona
Poczekaj na inne opinie. Ja ekspertem nie jestem, po prostu sama bym tego nie uzyla. Do czego w ogole te kropelki? do jedzenia?

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2013-04-10 o 19:05
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 19:16   #784
klotylda abc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 78
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Tak, to są kropelki doustne dla dzieci z witaminami - Juvit Multi firmy Hasco Lek
Chcę posmarować tym skórę przed rolowaniem, tak żeby dostarczyć wgłąb witaminy.

Edytowane przez klotylda abc
Czas edycji: 2013-04-10 o 19:18
klotylda abc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 19:35   #785
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

nie chce cie straszyc ale po wit c w stezeniu 10 % ( taka sama ma juvit) po rolowaniu dostalam strasznego uczulenia. tak duzego ze spuchly mi na 3 dni powieki. a teraz juz prawie tydzien a ja wciaz cierpie;/ skora na twarzy twarda, szorstka jak skora nosorozca i jeszcze do dzis piecze- suche placki i zaczerwienienia;/na czole duzooo krostek. a nigdy po wit c mi nic nie bylo. nawet po 15%
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 19:54   #786
klotylda abc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 78
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Właśnie olkie, też się boję, może bardziej mega podrażnienia, bo alergiczką nie jestem. Ale to Twoje to alergia bardziej niż podrażnienie?
Rolowałaś skórę z witaminą C po raz pierwszy?

Edytowane przez klotylda abc
Czas edycji: 2013-04-10 o 19:57
klotylda abc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 21:05   #787
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

wit c nakladalam nie 1 raz i nic mi sie nie dzialo. nie wiem czy to uczulenie czy podraznienie. fakt ze mnie mocno wzielo bo nawet tam gdzie igielki nie dotarly. ale w miejscach nakluc jest dramat;/ sprawdz sobie pierw na jakims miejscu czy nie bedzie problemu. np od wewnetrznej strony przedramienia poroluj sekunde i posmaruj wit c. jak przez nastepne 2 dni nic sie nie wydarzy: u mnie najgorzej z podraznieniem bylo wlasnie 2 dnia od nalozenia , 1 dnia to mialam tylko mocno spuchniete pod oczami. wsztkie krostki zaczely sie pojawiac 2 i 3 dnia po nalozeniu wit c. dodam tez ze nie nakłuwałam sie na nia. za bardzo sie balam. posmarowalam sie dopiero 2giego wieczoru a i tak teraz sie mecze;/ strach pomyslec bo by bylo jakbym smarowala zaraz po;/
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2013-04-10 o 21:19
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-11, 15:38   #788
niesiaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 25
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Jeju dziewczyny, ja na samą myśl o posmarowaniu juvitem czy sokiem z cytryny po igłach mam ciarki i piecze mnie skóra. W życiu bym się nie odważyła. W końcu to twarz i na serio trzeba b. uważać, żeby nie przesadzić, bo co wtedy ???
grrrrrrr
Najlepiej kupić półprodukty i zrobić coś samemu (one nie są drogie). Ja używam i gotowych i takich zrobionych z półproduktów i nic nie piecze i bez stresu sobie to smaruję.
niesiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 15:50   #789
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez niesiaaa Pokaż wiadomość
Jeju dziewczyny, ja na samą myśl o posmarowaniu juvitem czy sokiem z cytryny po igłach mam ciarki i piecze mnie skóra. W życiu bym się nie odważyła. W końcu to twarz i na serio trzeba b. uważać, żeby nie przesadzić, bo co wtedy ???
grrrrrrr
Najlepiej kupić półprodukty i zrobić coś samemu (one nie są drogie). Ja używam i gotowych i takich zrobionych z półproduktów i nic nie piecze i bez stresu sobie to smaruję.
Dokladnie, caly czas o tym pisze. Kupic polprodukty i zrobic samemu albo kupic gotowe sera przeznaczone do derma rollera. A nie kombinowac z sokiem z cytryny albo witaminkami dla dzieci. Ja bym sie bala.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 16:58   #790
ankazranka88
Raczkowanie
 
Avatar ankazranka88
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 162
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

a czy rolke mozna dezynfekowac zwykłą wódka lub woda utleniona? No i czy skóre dezynfekować wodą utlenioną przed i po kłociu?
ankazranka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 17:02   #791
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez ankazranka88 Pokaż wiadomość
a czy rolke mozna dezynfekowac zwykłą wódka lub woda utleniona? No i czy skóre dezynfekować wodą utlenioną przed i po kłociu?
Ja przed robie peeling, twarzy nie dezynfekuje wcale. Rolke mocze w spirytusie skazonym, dostepny w aptekach, np w DOZie.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-11, 17:11   #792
ankazranka88
Raczkowanie
 
Avatar ankazranka88
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 162
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Ja przed robie peeling, twarzy nie dezynfekuje wcale. Rolke mocze w spirytusie skazonym, dostepny w aptekach, np w DOZie.
Aje ja na ciało chcę używać. Dlatego nie wiem czym dezynfekować. Mysle, ze zwykły alkohol moze też byc dobry do dezynfekcji rolki.
ankazranka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 17:30   #793
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez ankazranka88 Pokaż wiadomość
Aje ja na ciało chcę używać. Dlatego nie wiem czym dezynfekować. Mysle, ze zwykły alkohol moze też byc dobry do dezynfekcji rolki.
Tak czy inaczej, peeling nie zaszkodzi. Jak mnie pamiec nie myli, to wodka ma za malo procentow. Gdzies tu o tym czytalam. Wiele osob poleca octenisept, ale to strasznie drogo wychodzi.
Jak juz mowilam, ja uzywam medycznego spirytusu, jest przeznaczony do dezynfekcji sprzetu i wychodzi tanio.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 17:37   #794
ankazranka88
Raczkowanie
 
Avatar ankazranka88
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 162
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Akurat dzisiaj nie mam takiego spirytusu a planuje zrobic dzisiaj kłócie. Takze po kłóciu zrobie goracą wodę rolkę i wódka a najwyzej przed następnym zabiegiem zdezynfekuje tym spirytusem, mysle ze nic sie nie stanie.

Dziękuję, za odp.
ankazranka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 18:13   #795
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez ankazranka88 Pokaż wiadomość
Akurat dzisiaj nie mam takiego spirytusu a planuje zrobic dzisiaj kłócie. Takze po kłóciu zrobie goracą wodę rolkę i wódka a najwyzej przed następnym zabiegiem zdezynfekuje tym spirytusem, mysle ze nic sie nie stanie.

Dziękuję, za odp.
Po kluciu nie widze sensu dezynfekowac, zdezynfekuj teraz przed i przed nastepnym uzyciem. Ja akurat po mocze w wodzie z detergentem zeby usunac tluszcz.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 18:38   #796
klotylda abc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 78
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Dokladnie, caly czas o tym pisze. Kupic polprodukty i zrobic samemu albo kupic gotowe sera przeznaczone do derma rollera. A nie kombinowac z sokiem z cytryny albo witaminkami dla dzieci. Ja bym sie bala.


Czy takie oto serum z kwasem hialuronowym 30 ml jest bezpieczne? Piszą, że nadaje się pod derma roller, ale nie podają składu. Boję się, czy aby nie ma tam konserwantów.
\http://zadbajocialo.pl/nowosc-potroj...enie-p-98.html

Edytowane przez klotylda abc
Czas edycji: 2013-04-11 o 19:05
klotylda abc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 19:46   #797
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez klotylda abc Pokaż wiadomość
Czy takie oto serum z kwasem hialuronowym 30 ml jest bezpieczne? Piszą, że nadaje się pod derma roller, ale nie podają składu. Boję się, czy aby nie ma tam konserwantów.
\http://zadbajocialo.pl/nowosc-potroj...enie-p-98.html
To nie serum, to sam zel hialuronowy Zobacz sobie na naturaliskosmetyki albo beautyever. Lub zrobsobiekrem. Tam za ta cene dostaniesz 100ml a nie 30ml
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 21:09   #798
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

dziewczynki a preparaty sluzace przy mezoterapi iglowej myslicie ze moga byc pod rolke?

uczulenie lagodnieje!!!skora sucha i swedzaca tylko pod jednym okiem. pod 2gimtylko sucha na czole krostki splaszczyly sie i zbledly. z 3 dni i juz bedzie bardzo dobrze. poczekam jeszcze kolejny tydzien i dopiero ponowie klucie. teraz pudruje sie pudrem perlowym - po czesci on spowodowal to zbledniecie podraznien
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 22:52   #799
klotylda abc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 78
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
To nie serum, to sam zel hialuronowy Zobacz sobie na naturaliskosmetyki albo beautyever. Lub zrobsobiekrem. Tam za ta cene dostaniesz 100ml a nie 30ml

A samym żelem hialuronowym albo samą witaminą C w tej formie olejowej można się posmarować cienką warstwą pod roller?
Jeśli tak to czy tą formę olejową witaminy C można zmieszać z żelem hialuronowym?
Z tego co czytam to jeśli zamówiłabym witaminę C w tej formie olejowej to muszę ją rozcieńczyć w jakimś oleju, czy tak? Bo piszą, że zalecane dozowanie to 2 - 7%, czyli np. 7% witaminy C, a 93% to będzie olej... dobrze kumam? Czyli kupuję dajmy na to 2 gramy witaminy C i mieszając z olejem mam to na parę zastosowań?

Ale żel hialuronowy to chyba można stosować samodzielnie na skórę jako sam żel bez niczego?

Edytowane przez klotylda abc
Czas edycji: 2013-04-12 o 01:19
klotylda abc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-12, 10:46   #800
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez klotylda abc Pokaż wiadomość
A samym żelem hialuronowym albo samą witaminą C w tej formie olejowej można się posmarować cienką warstwą pod roller?
Jeśli tak to czy tą formę olejową witaminy C można zmieszać z żelem hialuronowym?
Z tego co czytam to jeśli zamówiłabym witaminę C w tej formie olejowej to muszę ją rozcieńczyć w jakimś oleju, czy tak? Bo piszą, że zalecane dozowanie to 2 - 7%, czyli np. 7% witaminy C, a 93% to będzie olej... dobrze kumam? Czyli kupuję dajmy na to 2 gramy witaminy C i mieszając z olejem mam to na parę zastosowań?

Ale żel hialuronowy to chyba można stosować samodzielnie na skórę jako sam żel bez niczego?
sm zel mozna uzywac, jak najbardziej, ale rdze polaczyc z olejem, bo po samym zelu bedziesz miala uczucie "skorupy" na twarzy.
Witamine C olejowa badz pudrowa trzeba rozpuscic. Popatrz na gotowe przepisy, sa np na "mazidlach".

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
dziewczynki a preparaty sluzace przy mezoterapi iglowej myslicie ze moga byc pod rolke?

uczulenie lagodnieje!!!skora sucha i swedzaca tylko pod jednym okiem. pod 2gimtylko sucha na czole krostki splaszczyly sie i zbledly. z 3 dni i juz bedzie bardzo dobrze. poczekam jeszcze kolejny tydzien i dopiero ponowie klucie. teraz pudruje sie pudrem perlowym - po czesci on spowodowal to zbledniecie podraznien
Chyba tak, ale pewna nie jestem. Nie stosowalam jeszcze gotowych preparatow.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 11:40   #801
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez klotylda abc Pokaż wiadomość
Czy takie oto serum z kwasem hialuronowym 30 ml jest bezpieczne? Piszą, że nadaje się pod derma roller, ale nie podają składu. Boję się, czy aby nie ma tam konserwantów.
Wszystkie żele hialuronowe są konserwowane, tylko układy konserwujące i ich stężenia są różne (np.).
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 14:16   #802
ankazranka88
Raczkowanie
 
Avatar ankazranka88
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 162
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

A kwas hialuronowy 3czasteczkowy 1,5% nadaje się pod rolke na ciało?
ankazranka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 15:28   #803
klotylda abc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 78
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Wszystkie żele hialuronowe są konserwowane, tylko układy konserwujące i ich stężenia są różne (np.).

Czyli kwas hialuronowy się nie nadaje pod dermaroller bo ma konserwanty? A jeśli podają że jest konserwowany ekologicznie, to się nada?
A jeśli tak to jaki kwas hialuronowy, bo mają kilka różnych? http://naturaliskosmetyki.pl/advance...RONOWY&x=0&y=0 Możecie luknąć i polecić?

Edytowane przez klotylda abc
Czas edycji: 2013-04-12 o 15:37
klotylda abc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 17:37   #804
YadhiraCarillo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 15
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Ja polecam wszystkim poszukiwanie kosmetyków dedykowanych pod roller. Jest ich trochę na rynku. Moja mama używa wit c w wysokim stężeniu, retinolu, kwasu hialuronowego itp i nigdy nie miała podrażnień czy alergii.
YadhiraCarillo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-13, 14:43   #805
niesiaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 25
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez YadhiraCarillo Pokaż wiadomość
Ja polecam wszystkim poszukiwanie kosmetyków dedykowanych pod roller. Jest ich trochę na rynku. Moja mama używa wit c w wysokim stężeniu, retinolu, kwasu hialuronowego itp i nigdy nie miała podrażnień czy alergii.

podpisuję się pod tym. szkoda skóry na eksperymenty
niesiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-13, 20:13   #806
nesca1705
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 46
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez Bella Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
wracam do tematu fosfatydylocholiny na wory !
Odpisała mi Pani ze sklepu, że oczywiście używanie tych ampułek wymaga ukończenia szkolenia w zakresie mezoterapii igłowej... Jestem gotowa zaryzykować i na własną rękę sprawdzić czy to zadziała. Czyli najpierw rollowanie, potem trochę z ampułki (5 ml od razu nie zużyję). Tego się z niczym nie miesza, roztwór jest już gotowy do wkłucia. Myślicie, że będzie ok? Bo w sumie co się może stać, skoro przeznaczeniem tej substancji jest mezoterapia igłowa? Może efekt będzie mniej skuteczny po rollowaniu niż po mezo, ale krzywdy sobie chyba nie zrobię? Co o tym sądzicie?
Bello,trzymam kciuki,czy jesteś już po pierwszym rollowaniu?
nesca1705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 15:54   #807
Bella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 23
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez nesca1705 Pokaż wiadomość
Bello,trzymam kciuki,czy jesteś już po pierwszym rollowaniu?
Jeszcze nie zakupiłam tych ampułek, cały czas się waham :/ dostałam odpowiedź od pewnej pani dr med. estetycznej, że nie zna tego preparatu i nie znalazła tej firmy na liście dystrybutorów medycznych, w związku z czym nie poleca stosowania go tym bardziej na własną rękę...
Bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 22:06   #808
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

a moje uczulenie ciagle dzielnie sie trzyma pod oczami;/ na czole nie ma krostek ale ślady zaróżowione zostaly. na brodzie rez. za to pod oczami na tzw"dolinie lez" ciagle sucha skora i swedzi ze hooo hooooo! czym to smarowac dziewczyny? dodam ze tez pod oczami i w zewnętrznych kacikach uczulenie zeszlo.
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 22:41   #809
Bella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 23
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
a moje uczulenie ciagle dzielnie sie trzyma pod oczami;/ na czole nie ma krostek ale ślady zaróżowione zostaly. na brodzie rez. za to pod oczami na tzw"dolinie lez" ciagle sucha skora i swedzi ze hooo hooooo! czym to smarowac dziewczyny? dodam ze tez pod oczami i w zewnętrznych kacikach uczulenie zeszlo.
Mnie na wszelkiego rodzaju podrażnienia pomaga najbardziej olej z awokado. Moja skóra bardzo szybko się po nim goi.
Bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 23:54   #810
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

mam tylko olej tamanu( wlasnie sie nim nasmarowalam) i olej z pestek truskawki. tamanu powinien byc chyba dobry- podobno przyspiesza gojenie
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-15 14:10:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:03.