Jak dowiedzieć się czyj to numer telefonu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-10, 14:55   #1
frida110
Zakorzenienie
 
Avatar frida110
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 998

Jak dowiedzieć się czyj to numer telefonu?


Jak dowiedzieć się kto jest właścicielem danego numeru telefonu? Ktoś w nocy nie daje mi spać, wysyła głupie smsy. A gdy ja oddzwaniam rozłącza się. Wiem tylko tyle, że telefon jest z plusa bo ma początek 783......
Czy mogę się tego jakoś dowiedzieć?
frida110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 14:58   #2
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Jak dowiedzieć się czyj to numer telefonu?

Spróbuj zadzwonić z jakiegoś numeru zastrzeżonego, może ten ktoś się przedstawi.
Można pewnie spróbować zgłosić sprawę u operatora, ale pewnie dużo nie będą mogli zrobić.
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 15:27   #3
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Jak dowiedzieć się czyj to numer telefonu?

mozesz zadzwonic do plusa, jesli ten typ nie ma zastrzezenia do wpisania do ksiazki telefonicznej abonentow plusa, to masz szanse sie dowiedzieć
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 15:43   #4
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Jak dowiedzieć się czyj to numer telefonu?

Jeśli ten ktoś będzie dzwonił i zobaczysz, jego numer, wciśnij przycisk połączenia i z całej siły dmuchnij w gwizdek, tak, żeby dowcipnisiem zatelepało. Drastyczne, aczkolwiek skuteczne na upierdliwca
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 15:49   #5
olcia 810
Wtajemniczenie
 
Avatar olcia 810
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 632
Dot.: Jak dowiedzieć się czyj to numer telefonu?

.. dobre
__________________
WYMIANKA
olcia 810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 16:07   #6
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Jak dowiedzieć się czyj to numer telefonu?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Jeśli ten ktoś będzie dzwonił i zobaczysz, jego numer, wciśnij przycisk połączenia i z całej siły dmuchnij w gwizdek, tak, żeby dowcipnisiem zatelepało. Drastyczne, aczkolwiek skuteczne na upierdliwca
Super metoda


Albo po prostu odczekaj jakiś czas i spróbuj zadzwonić z jakiegoś innego numeru. Ten ktoś zupełnie nie świadomy odbierze i może poznasz po głosie. Mi czasami udaje się zdemaskować żartownisiów w ten sposób
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 16:52   #7
magiczne ciasteczko
Raczkowanie
 
Avatar magiczne ciasteczko
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 231
Dot.: Jak dowiedzieć się czyj to numer telefonu?

Ja dostawałam jakieś głupie smsy z internetu, więc w końcu włączyłam blokadę na esy z netu, to teraz ktoś co jakiś czas dzwoni z zastrzezonego, a kiedy odbieram,rozłącza się. Już po raz kolejny (3) będę musiałaa zmienić nr. bo wcześniej to już w ogóle dziwne smsy miałam...

Tym razem tylko rodzinka będzie miała mój nr.

Szkoda, ze nie można zablokować połączeń od nr zastrzeżonych. Gdyby ktoś wydzwaniał z nr który widać, chętnie bym sobie oddzwoniła i podyskutowała.

Aha, z tym gwizdkiem trzeba koniecznie wypróbować, o ile nie zdąży się rozłączyć.
__________________
Mężczyzna jest jak pieprz, gdy go rozgryziesz, poczujesz jak piecze.



magiczne ciasteczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-10, 17:11   #8
Emilkaa
Zadomowienie
 
Avatar Emilkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 775
Dot.: Jak dowiedzieć się czyj to numer telefonu?

mialam kiedys takie cos tylko,ze do mnie wydzwaniala baba...
non stop tyle,ze ona uderzala w gadke no i jak odebralam to ona do mnie z kim rozmawiam(szczyt bezczelnosci dzwonic do kogos i sie nie przedstawic),wiec ja do niej z kim ja rozmawiam,a ona do mnie z kim ona ,wiec pwoeidzialam,ze to ejst prywatny numer i zeby nie dzwonila tutaj i sie wylaczylam ,a ta nadal dzwonila....
wiec nie odebralam z raz i przestala
wieczorem znowu zadzwonila,wiec pytam jej czego chce,a ona do mnie znowu z kim rozmawia,a ja do niej z kim ona,po czym ona czy moge powiedziec skad jestem,a ja na to co jej do tego,a ona,ze mi wyjasni jak powiemskad jestem no to mowie jej z wojewodztwa X,a ona do mnie z jakiego miasta (tu myslalam,ze glupia babe udzusze),no i wreszcie wyjasnila mi,ze ktos do niej psize milosne smsy z mojego numeru,a ja na to,ze pierwszy raz na oczy widze jej numer,wiec to niemozliwe...a ona do mnie,ze moze ktos z rodziny albo kolezanki...a ja,ze na pewno nie...a ona do mnie,zebym popytala,a ja,ze nikt nie pisze..a ona na to no nic dziekuje mam nadzieje,ze juz nie bedzie do niej psiac tych smsow i ze zobaczymy.
No to przez caly czas od tego momentu pilnowalam komorki minal tydzien a ja nie odrywalam komorki z oczu,ale nawet nikt nie chcial nawet ode mnie komorki...
minal tydzien odkad ta baba dzwonila i nagle znowu zaczela(ale mnie nie bylo-zobaczylam,ze mialam z 5 razow nie odebranych rozmow od niej)
wkurzylam sie i zmienilam karte w komorce...
jednak czasem jeszcze sprawdzlaam na pocztku i tego dnia co dzwonila,zawsze mialam,ze probowlaa sie ze mna skontaktowac....
Teraz juz tego nie ma...
ale babka miala beznadziejne wytlumaczenie nic nie zrozumialam o co jej chodzilo z tymi smsami,a co gorsza byla tak uciazliwa,ze szok
Emilkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 17:17   #9
magiczne ciasteczko
Raczkowanie
 
Avatar magiczne ciasteczko
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 231
Dot.: Jak dowiedzieć się czyj to numer telefonu?

Cytat:
Napisane przez Emilkaa Pokaż wiadomość
mialam kiedys takie cos tylko,ze do mnie wydzwaniala baba...
non stop tyle,ze ona uderzala w gadke no i jak odebralam to ona do mnie z kim rozmawiam(szczyt bezczelnosci dzwonic do kogos i sie nie przedstawic),wiec ja do niej z kim ja rozmawiam,a ona do mnie z kim ona ,wiec pwoeidzialam,ze to ejst prywatny numer i zeby nie dzwonila tutaj i sie wylaczylam ,a ta nadal dzwonila....
wiec nie odebralam z raz i przestala
wieczorem znowu zadzwonila,wiec pytam jej czego chce,a ona do mnie znowu z kim rozmawia,a ja do niej z kim ona,po czym ona czy moge powiedziec skad jestem,a ja na to co jej do tego,a ona,ze mi wyjasni jak powiemskad jestem no to mowie jej z wojewodztwa X,a ona do mnie z jakiego miasta (tu myslalam,ze glupia babe udzusze),no i wreszcie wyjasnila mi,ze ktos do niej psize milosne smsy z mojego numeru,a ja na to,ze pierwszy raz na oczy widze jej numer,wiec to niemozliwe...a ona do mnie,ze moze ktos z rodziny albo kolezanki...a ja,ze na pewno nie...a ona do mnie,zebym popytala,a ja,ze nikt nie pisze..a ona na to no nic dziekuje mam nadzieje,ze juz nie bedzie do niej psiac tych smsow i ze zobaczymy.
No to przez caly czas od tego momentu pilnowalam komorki minal tydzien a ja nie odrywalam komorki z oczu,ale nawet nikt nie chcial nawet ode mnie komorki...
minal tydzien odkad ta baba dzwonila i nagle znowu zaczela(ale mnie nie bylo-zobaczylam,ze mialam z 5 razow nie odebranych rozmow od niej)
wkurzylam sie i zmienilam karte w komorce...
jednak czasem jeszcze sprawdzlaam na pocztku i tego dnia co dzwonila,zawsze mialam,ze probowlaa sie ze mna skontaktowac....
Teraz juz tego nie ma...
ale babka miala beznadziejne wytlumaczenie nic nie zrozumialam o co jej chodzilo z tymi smsami,a co gorsza byla tak uciazliwa,ze szok
No to faktycznie jakaś nawiedzona. Niektórym to się nudzi...
__________________
Mężczyzna jest jak pieprz, gdy go rozgryziesz, poczujesz jak piecze.



magiczne ciasteczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 17:26   #10
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Jak dowiedzieć się czyj to numer telefonu?

Ewentualnie ustawić pocztę głosową i konsekwentnie na nią dowcipnisia wrzucać. Satysfakcja gwarantowana (chyba się powtarzam).
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 17:42   #11
SerenaVDW
Raczkowanie
 
Avatar SerenaVDW
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 321
GG do SerenaVDW
Dot.: Jak dowiedzieć się czyj to numer telefonu?

Jeżeli znasz nr to w samsungach a pewno w e250 itp jest opcja blokady nr i polaczenie zostaje automatycznie odrzucone. Też taki dowcipnis do mnie wydzwanial ale jak polaczenie bylo od razu odrzucane to po jakis 2 tyg mu sie znudzilo i wreszcie mam spokoj
__________________
Kto nie ryzykuje ten nic nie ma
SerenaVDW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-10, 17:42   #12
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Jak dowiedzieć się czyj to numer telefonu?

jeśli numer jest w pre-paidzie i nie jest zarejestrowany, a takich chyba jest większośc to nie ma szans na dowiedzenie się
poza tym operator może robić problemy i zasłaniać się ochroną danych osobowych
czasem nawet policji jest trudno ustalić właściciela, bo sieci niechętnie współpracują.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 18:09   #13
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Jak dowiedzieć się czyj to numer telefonu?

Czytam sobie spokojnie ten wątek i właśnie przed chwilą ktoś dzwonił,ale z numerem początkowym 506,odbieram i ktoś się rozłączył. Pewnie pomyłka.


EDIT:
To nie była pomyłka,bo dostałam teraz smsa.Ktoś sobie o mnie przypomniał po pół roku. Niech spada na bamus.

Edytowane przez atka83
Czas edycji: 2007-12-10 o 18:34
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 18:16   #14
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Jak dowiedzieć się czyj to numer telefonu?

oj a ja mam podobny problem - ktos do mnie wydzwania i sie nie odzywa- mam znajomosci w cetrali jednej z sieci i maja mi sprawdzic co to za delikwent /jesli ma na abonament/
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 20:07   #15
taaleeloo
Raczkowanie
 
Avatar taaleeloo
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 309
Dot.: Jak dowiedzieć się czyj to numer telefonu?

też miałam kiedyś taką ,,przyjemność''...kilka dni wydzwaniał do mnie jakiś numer i nie raczył odpowiedzieć na mojego smsa, w którym pytałam kim jest(myślałam na początku, że może to ktoś ze znajomych zmienił numer a ja zapomniałam sobie go zapisać). Po kilku dniach takiej ekhem zabawy wysłałam do dowcipnisia smsa- o tym jak musi mieć nudne życie skoro urozmaica je sobie sygnałami do obcych i że jeśli nie przestanie to udaje się do najbliższego komisariatu policji w celu namierzenia kim jest, i że tak sprawy nie zostawię, może się spodziewać konsekwencji. Poskutkowało od razu
__________________
,,Niechaj Bóg ma w swojej opiece człowieka, który Cię naprawdę pokocha. Złamiesz mu serce, śliczna moja, psotna, okrutna kotko, która tak jest nieuważna i pewna siebie, że nie stara się nawet osłaniać swoich pazurków''
taaleeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 20:50   #16
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: Jak dowiedzieć się czyj to numer telefonu?

A ja z góry przeproszę, że się wcinam w ten temat, ale mam takie pytanie, czy istnieje możliwość zmiany numeru tel przed zakończeniem umowy?(mam na abonament z orange) Chciałabym zmienić nr, bo mam pewne kłopoty z jedną osobą i chciałabym urwać ten kontakt.
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 22:26   #17
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Jak dowiedzieć się czyj to numer telefonu?

Ja tak miałam, ale nie odpuściłam, bo zaczęły się groźby przez tel. o 3-4 w nocy. Poszłam na policję i wzniosłam sprawę o groźby karalne i o ściganie tej osoby. Oczywiście telefon był na kartę i nie dowiedziałam się kto to, ale ta osoba skutecznie się odczepiła raz na zawsze. Oczywiście przyszło pisemko, że jak znajdą się jakieś dowody to znowu zrobią dochodzenie... ale nie oszukuję się nawet że się dowiem. Tak czy inaczej mam święty spokój.
Mojej koleżance też tak groził ktoś. Tyle że to był jakiś kretyn. Znajomy zadzwonił na ten numer i powiedział, że jest z radia RMF-FM i że wygrał 2 000zł Poprosił o adres i kolo podał go. Jeszcze tego dnia odwiedzili go osobiście

Lutiana możesz zmienić ale musiz dopłacić. Mi zaproponowali za darmo zmianę numeru, bo zgłosiłam to wszystko na policji (to jest warunek) a tak to trzeba płacić , ale nie wiem ile.
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 06:47   #18
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Jak dowiedzieć się czyj to numer telefonu?

ja sie dowiedzialam, ze numer ktory do mnie dzwoni , to tel. sluzbowy z bardzo duzej firmy z drugiego konca polski- co ten czlowiek chce? gdy sie bedzie powtazac to mam zgosic na policje..........
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 07:50   #19
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Jak dowiedzieć się czyj to numer telefonu?

Może spróbuj zadzwonić do tej firmy po prostu - przecież będą wiedzieli kto używa danego telefonu i moga chcieć wiedzieć co wyczyniają pracownicy z służbowymi telefonami.
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-11, 08:24   #20
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Jak dowiedzieć się czyj to numer telefonu?

dowiedzialam sie tylko ,ze to bardzo duza firma- ale konkretnej nazwy to juz nie
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 10:01   #21
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Jak dowiedzieć się czyj to numer telefonu?

Zadzwoń do tej firmy i powiedz, że ktoś non stop do Ciebie wydzwania i chyba robi sobie jakieś głupie żarty, prosisz więc o ustalenie, kto używa tego telefonu i o rozmowę z delikwentem, żeby przestał Ci zawracać głowę. Powinno poskutkować.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 10:23   #22
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Jak dowiedzieć się czyj to numer telefonu?

Myślałam o tym samym, tylko że nie wiedząc co to za firma raczej nic takiego nie da się zrobić.
Sylwia-zuza, naprawdę Twój znajomy nie może powiedzieć Ci co to za firma?

Przyszło mi jeszcze coś do głowy - kiedyś była możliwość zadzwonienia bezpośrednio na pocztę głosową (w plusie chyba sie wstawiało 99 po pierwszych trzech cyfrach numeru z tego co pamiętam) - skoro to służbowa komórka, ten ktoś chyba powinien mieć nagrane swoje nazwisko i nazwę firmy.
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 10:34   #23
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Jak dowiedzieć się czyj to numer telefonu?

Zaraz, nie rozumiem. Skoro to numer firmowy, to dlaczego nie chcieli Ci go podać? Ja kiedyś z jakiegoś powodu też próbowałam ustalić czyjś numer i dowiedziałam się, że jest zastrzeżony i że to numer prywatny. W czym problem, podać nazwę firmy? Poza tym, czy ten facet dzwoni z komórki? Wyślij mu smsa z żądaniem albo sprecyzowania, w jakiej sprawie dzwoni, albo zaprzestania tych dowcipów.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 19:45   #24
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Jak dowiedzieć się czyj to numer telefonu?

pozwolę się podłączyć do wątku tyle, że u mnie chodzi o to, że jakiś kretyn zadzwonił na nr stacjonarny i chciał ze mną rozmawiać (domowy znali jedynie moi starzy znajomi, bliżsi), następie ten ktoś (nie wiem czy baba czy facet) zaczął hmm no niemiło gadać, a gdy chciałam też ładnie odpowiedzieć, tzn. przygadać, zdążył się rozłączyć. Sta moje pytanie - czy mogę jakoś się dowiedzieć, co to był za numer, np. zadzwonić na obsługe klienta? Niby nic, ale wsciekłam się, bo pół biedy na komórke, ale na domowy to już przegięcie... Dzieki za pomoc
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 20:01   #25
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Jak dowiedzieć się czyj to numer telefonu?

Cytat:
Napisane przez Flofferek Pokaż wiadomość
pozwolę się podłączyć do wątku tyle, że u mnie chodzi o to, że jakiś kretyn zadzwonił na nr stacjonarny i chciał ze mną rozmawiać (domowy znali jedynie moi starzy znajomi, bliżsi), następie ten ktoś (nie wiem czy baba czy facet) zaczął hmm no niemiło gadać, a gdy chciałam też ładnie odpowiedzieć, tzn. przygadać, zdążył się rozłączyć. Sta moje pytanie - czy mogę jakoś się dowiedzieć, co to był za numer, np. zadzwonić na obsługe klienta? Niby nic, ale wsciekłam się, bo pół biedy na komórke, ale na domowy to już przegięcie... Dzieki za pomoc

wydaje mi sie ze nikt Ci nie powie czyj to numer: "ochrona danych osobowych"
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 20:08   #26
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Jak dowiedzieć się czyj to numer telefonu?

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
wydaje mi sie ze nikt Ci nie powie czyj to numer: "ochrona danych osobowych"
też mi to przeszło przez myśl, ale no łeb bym urwała takiemu żartownisiowi... wrrr. Już mi trochę przeszła wściekłość, ale no takimi tekstami ten ktoś sypał, że aż mnie zatkało.
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 10:42   #27
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: Jak dowiedzieć się czyj to numer telefonu?

Witam
Ja też mam problem z numerem zastrzezonym
A dokładniej rodzice... na komórke do mojego taty wydzwania "numer prywatny" i to zawsze między 10:30 a 12:00 od poniedziałku do soboty ( w niedziele odpuszcza), przez jakieś 2 miesiące był spokój, a teraz znowu się zaczęło
Dzwoniłam do obsługi klienta to powiedzieli mi że numer moga ujawnić dla policji itd
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą


asia665 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 11:54   #28
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Jak dowiedzieć się czyj to numer telefonu?

Cytat:
Napisane przez Flofferek Pokaż wiadomość
pozwolę się podłączyć do wątku tyle, że u mnie chodzi o to, że jakiś kretyn zadzwonił na nr stacjonarny i chciał ze mną rozmawiać (domowy znali jedynie moi starzy znajomi, bliżsi), następie ten ktoś (nie wiem czy baba czy facet) zaczął hmm no niemiło gadać, a gdy chciałam też ładnie odpowiedzieć, tzn. przygadać, zdążył się rozłączyć. Sta moje pytanie - czy mogę jakoś się dowiedzieć, co to był za numer, np. zadzwonić na obsługe klienta? Niby nic, ale wsciekłam się, bo pół biedy na komórke, ale na domowy to już przegięcie... Dzieki za pomoc
Niestety
W TP nikt nie poda Ci takich informacji ale możesz uruchomić sobie w telefonie identyfikację numerów dzwoniących.Usługa ta kosztuje kilka złotych i potem widzisz numery telefonów osób,które dzwonią.
Niektórzy jednak mają w TP zastrzeżone numery-możesz więc też zablokować połączenia od takich zablokowanych osób.Myślę,że to dobre wyjście

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
Witam
Ja też mam problem z numerem zastrzezonym
A dokładniej rodzice... na komórke do mojego taty wydzwania "numer prywatny" i to zawsze między 10:30 a 12:00 od poniedziałku do soboty ( w niedziele odpuszcza), przez jakieś 2 miesiące był spokój, a teraz znowu się zaczęło
Dzwoniłam do obsługi klienta to powiedzieli mi że numer moga ujawnić dla policji itd
A odebraliście kiedykolwiek chociaż jedno połączenie tego numeru?
Może to jakieś usługi itp?
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 11:54   #29
olcia 810
Wtajemniczenie
 
Avatar olcia 810
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 632
Dot.: Jak dowiedzieć się czyj to numer telefonu?

Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
Witam
Ja też mam problem z numerem zastrzezonym
A dokładniej rodzice... na komórke do mojego taty wydzwania "numer prywatny" i to zawsze między 10:30 a 12:00 od poniedziałku do soboty ( w niedziele odpuszcza), przez jakieś 2 miesiące był spokój, a teraz znowu się zaczęło
Dzwoniłam do obsługi klienta to powiedzieli mi że numer moga ujawnić dla policji itd
W takim razie idź na policje, albo niech Twój tato zmieni numer jeśli ma taką możliwość.
olcia 810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 16:11   #30
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: Jak dowiedzieć się czyj to numer telefonu?

Odbiera tata -jest cisza
Odbieram ja-jest cisza
Odbiera mama-jest cisza
Głupie głuche telefony i przez nie tylko nerwy:/ a zmiana numeru nie wchodzi w gre bo tata ma go w zbyt wielu urzędach i firmach
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą


asia665 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-03 22:27:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:54.