Paznokcie do szkoły - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-04, 20:58   #91
MaZa3
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 104
Post Mam problem...

Cześć wszyskim!!
Od niedawna-bo od wczoraj mam tu konto i bardzo mi się tu podoba
Ale nie o tym chciałam...Mam 15 lat i mam zamiar zrobić sobie paznokcie-żele lub akryle. Bez różnicy bo podobno dużej nie ma. Swoje płytki mam dosyć długie i bardzo je lubię, ale często się łamią w związku z tym zdecydowałam się na sztuczne pazurki. Mam z tym jednak mały problem. Mianowicie bardzo podobają mi się pazury o ciekawych i stylowych wzorach,ale jak przeczytałyście wyżej mam 15 lat i chodzę do gimnazjum. Co proponujecie?Macie jakieś fotki paznokci.?Lepsze żele czy akryle?Przyznam że ja sama mam smykałkę do malowania paznokci, i teraz czekam aż moje paznokcie podrosną,chociaż zaraz zaczną się łamać. Wspomnę że używam mnóstwa odżywek wzmacniających, nie pomagają. Nie mam już siły...Pomocy!!!
Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc
MaZa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 21:19   #92
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Mam problem...

Najlepiej zażelować płytkę i to ładnie wzmocni pazurki i zapobiegnie złamaniu. Zdobienie może wykonać Ci stylistka jak również możesz zdecydować się jedynie na żelowanie, a zdobionko możesz robić sobie sama i zmieniać je kiedy chcesz. Na żelu lakiery się dłużej trzymają
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 21:19   #93
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Mam problem...

Skoro masz ładne ale łamiące się paznokcie, polecam zażelowanie ich żelem silikonowym. będą wyglądac jak pomalowane lakierem bezbarwnym, ale nie będą się łamac, na żelu dłużej trzyma się lakier więc będziesz je mogła malowac w dowolne wzory.
Jeśli jednak jesteś zdecydowana na przedłużanie to zapraszam na paznokciowe galerie, tam znajdziesz mnóstwo zdjęc z pracami
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 21:20   #94
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Mam problem...

__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 21:40   #95
za_necia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 596
GG do za_necia
Dot.: Mam problem...

Podzielam zdanie Byli, skoro masz ładna swoja plytke i nie chcesz jej przedluzac tylko wzmocnić sa na rynku zele typu soak off, sa to zele sylikonowe przeznaczowe wlasnie do utwardzania naturalnej plytki
__________________
www.zanecianails.blox.pl
za_necia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 15:32   #96
miiisiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 707
Dot.: Mam problem...

w każdej szkole panują różne zasady, jednemu nauczycielowi nie będą przeszkadzały długie, czarne paznokcie, inny zauważy problem w bezbarwnej odżywce, trzeci nic nie powie a swoje pomyśli . ja paznokci na żaden kolor nie maluję więc tylko odżywka wchodzi do gry ewentualnie, ale u mnie w szkole nie robią mi problemów nawet przy zrobionym akrylu/żelu .
myślę jednak, że delikatne róże, beże czy jasne brązy ozdobione np. linerem lub delikatnie brokatem zdają egzamin jak najbardziej .
miiisiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 09:36   #97
jestem002
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12
Dot.: Paznokcie do szkoły

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
to wszytsko jeszcze zalezy od gimnazjum.
ja w swoim smigam np. w czerwieni czy fiolecie, wiec wiadomo.
ja też własnie mam fiolet hheh ale za często nie maluje paznokci do szkoły jedynie wtedy kiedy mi się chce lub sobie zapuszczę na dłuższe
jestem002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-05, 21:56   #98
angiiee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Paznokcie do szkoły

ja chodzę do 1 gim i paznokcie maluje na różowo tipsy można mieć i malowac się można. włosy farbują prawie wszystkie dziewczyny i nikt sie nie czepia. jak sobie naróżowo grzywke zrobiłam i pasemka od spodu to dyrektor powiedział że fajne
angiiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 23:13   #99
smiley
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: zachodnia sąsiadka ;)
Wiadomości: 1 137
Dot.: Paznokcie do szkoły

Cytat:
Napisane przez angiiee Pokaż wiadomość
ja chodzę do 1 gim i paznokcie maluje na różowo tipsy można mieć i malowac się można. włosy farbują prawie wszystkie dziewczyny i nikt sie nie czepia. jak sobie naróżowo grzywke zrobiłam i pasemka od spodu to dyrektor powiedział że fajne

no bo teraz z roku na rok coraz wieksza swoboda obyczajów
__________________
I don't need a parachute
Baby, if I've got you
smiley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 14:49   #100
201710041218
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 92
Jaki kolor paznokci do szkoły?

Hej, od dwóch tygodni nie obgryzam paznokci i stosuję aktywną kurację utwardającą z firmy JOKO. Tak mnie jakoś naszło, żeby pomalować paznokcie na jakis inny kolor, niż bezbarwny. Chciałabym, żebyście doradziły mi jaki kolor najlepiej wybrać do szkoły. Od razu zaznaczę, że u nas w szkole można mieć pomalowane paznokcie.

Chodzę do 3 gimnazjum.

Jakieś sugestie?

Edytowane przez 201710041218
Czas edycji: 2011-08-20 o 09:44
201710041218 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 13:59   #101
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Jaki kolor paznokci do szkoły?

To zależy w jakiej szkole się uczysz (podstawówka, gimnazjum bądź liceum) ale myślę, że najlepiej będą się sprawować lakiery typu nude, beżowe, jasne, bazowe pod french itp.
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-19, 17:58   #102
Cassonade
Raczkowanie
 
Avatar Cassonade
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 187
Dot.: Paznokcie do szkoły

Jeżeli w szkole możesz mieć pomalowane paznokcie to w sumie po co to pytanie? Maluj na jaki zechcesz i ciesz się pięknym kolorem. Zwłaszcza, że jesień to taka szara pora. Ja w szkole (gimnazjum jeszcze) nie mogłam mieć pomalowanych paznokci - nie pamiętam, czy w statucie to podawali, czy też nie - ale się tym nie przejmowałam.
Ale jak już nikki powiedziała - wszystko zależy od szkoły. Jeżeli podstawówka - broń boże nie pokazuj się w czerwieni lub oczorypnym różu. Gdybym zobaczyła taką dziewczynkę to bym się chyba ze śmiechu turlała po ulicy. Wtedy lepiej wybrać róże, beże, lakiery do frencza, a najlepiej to bezbarwnym machnąć i poczekać kilka lat. W gimnazjum to już się pole manewru nieco rozszerza - chociaż trzeba uważać. Nigdy nie wiadomo co nauczyciel powie. Jeden pochwali czerwień na paznokciach, inny za to każe to zmazać... A w liceum to już wolna ręka.
No i jeszcze jedno. Pamiętaj, że każdy lakier ładnie wygląda na zadbanych paznokciach. Dlatego ładnie opiłowane, nie za długie i wypielęgnowane skórki to podstawa. Znam dziewczyny, które poobgryzane paznokcie (lub krzywo opiłowane właśnie) pomalowały krwistą czerwienią... To chyba najgorszy grzech jaki można popełnić malując paznokcie. I uwierz mi, wtedy nauczyciel bardziej zwróci na to uwagę...
Cassonade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 19:55   #103
jaanu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4
Dot.: Paznokcie do szkoły

Zgadzam się z poprzedniczką wszystko zależy od szkoły. U mnie w gimnazjum były bardzo wyostrzone zasady szczególnie na lakcjach wf-u. Pamietam, że jak kiedyś przyszłam na lekcję wf-u z lekko zapuszczonymi paznokciami i pomalowanymi na delikatny kolor to pani od razu kazała mi usiąść na ławce, a malowałam wtedy paznokcie sporadycznie bo wiedziałam, że nauczyciele będą się czepiać. W gimnazjum nawet makijażu nie robiłam, bo uważałam, że w tym wieku powinnam zająć sie nauką, a nie malować się. W klasie też miałam jedną taką dziewczynę, która nakładała na siebie tyle tapety i malowała paznokcie na bardzo wyraziste kolory i zawsze nauczyciele jej zwracali uwagę, a ona nic sobie z tego nie robiła. Obecnie jestem w klasie maturalnej i dopiero teraz pozwoliłam sobie na odrobine szaleństwa maluję paznokcie na jaki kolor chcę i nikt mi nie zwraca uwagi chociaż czasami czuje się dziwnie patrząc na moje koleżanki z klasy które w ogóle sie nie malują i zastanawiem sie czy odrobinę nie spasować.
jaanu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 11:48   #104
Kiciunia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 353
Dot.: Paznokcie do szkoły

Cytat:
Napisane przez Cassonade Pokaż wiadomość
J
No i jeszcze jedno. Pamiętaj, że każdy lakier ładnie wygląda na zadbanych paznokciach. Dlatego ładnie opiłowane, nie za długie i wypielęgnowane skórki to podstawa. Znam dziewczyny, które poobgryzane paznokcie (lub krzywo opiłowane właśnie) pomalowały krwistą czerwienią... To chyba najgorszy grzech jaki można popełnić malując paznokcie. I uwierz mi, wtedy nauczyciel bardziej zwróci na to uwagę...
Ja często na dziewczynach w wieku gimnazjalnym widzę skittles mani- tyle, że baaardzo sfatygowane

micarise- jeżeli w szkole panuje swoboda w malowaniu, to maluj czym chcesz Trzeba też wziąć pod uwagę, że "jak Cię widzą, tak Cię piszą" Oczorypny róż na osobie w 3 klasie gimnazjum jak najbardziej mi pasuje, ale czerwień już nie. Ale oczywiście to Twoje dłonie, więc maluj takimi kolorami, jakie Ci się podobają Niekonfliktowe to oczywiście odcienie nude, myślę, że pastele też by się sprawdziły.
Kiciunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 19:31   #105
Yorkowa2108
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5
Exclamation Jak malować paznokcie do szkoły?

Cześć.
To mój pierwszy post. Mam nadzieję, że mi pomożecie.
Mam 13 lat i nie wiem jak malować paznokcie do szkoły. Na pewno na czarny nie pomaluję Mam dosyć krótkie paznokcie. Jak możecie to pokazujcie (wklejajcie czy coś) zdjęcia.
Yorkowa2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 02:09   #106
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: Jak malować paznokcie do szkoły?

Krótki francuski manicure (czyli z białą końcówką), jednolite cieliste kolory w odcieniu beżu różu
__________________
Galeria Madeleine Studio
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=324581
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 04:44   #107
make me laugh
Przyczajenie
 
Avatar make me laugh
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: Jak malować paznokcie do szkoły?

13 lat, czyli pierwsza gimnazjum?
Ja w Twoim wieku paznokci nie malowałam w ogóle, ewentualnie transparentną odżywką. Ale jeżeli bardzo chcesz malować paznokcie wypróbuj takie jasne lakiery:

http://www.rossnet.pl/GalleryImages/...31_8109334.jpg
http://images.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/p/zdrow...o-paznokci.jpg
http://3.bp.blogspot.com/-zn0ysJm_X8...0/DSCF5820.jpg
http://2.bp.blogspot.com/-ul-I5A_ojB...do+frencha.JPG
http://2.bp.blogspot.com/_oc9nlY1qCU...0/DSCF1036.JPG
http://2.bp.blogspot.com/-veSmcZOAMs...00/Wibo61b.jpg

wszystkie te lakiery spokojnie kupisz w rossmannie.

pozdrawiam
__________________
"Nie zawsze możesz mieć co chcesz, choć gonisz tak, że brak ci tchu."

make me laugh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 13:26   #108
FotograficznaPanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 21
GG do FotograficznaPanna
Dot.: Jak malować paznokcie do szkoły?

Ja tam przez całe gimnazjum malowałam paznokcie na żywe, bardzo widoczne kolory
Dobrze się uczyłam ,dlatego nikt mi nie zwracał uwagi. Wiadomo, że gimnazjum to ''dzicz'', więc jeśli chcesz malować, a nie można to postaw na beże Też są ładne, aczkolwiek nie pasują do każdych paznokci ;p
pozdrawiam!
__________________
/Życie to jedno wielkie gówno, a potem się umiera. /



Zapuszczam włosy
FotograficznaPanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 17:15   #109
Yorkowa2108
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5
Dot.: Jak malować paznokcie do szkoły?

Cytat:
Napisane przez make me laugh Pokaż wiadomość
13 lat, czyli pierwsza gimnazjum?
Zgadza się
Yorkowa2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-29, 17:53   #110
loveletters
Raczkowanie
 
Avatar loveletters
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 182
Dot.: Jak malować paznokcie do szkoły?

Uczę angielskiego w gimnazjum i muszę powiedzieć, że pomalowane paznokcie nie są tam mile widziane. Nauczyciele zbyt pochopnie oceniają uczennice, ktore przychodzą na zajęcia w pelnym makijazu - dziewczynki są obiektem bardzo ostrej krytyki.
Pomaluj paznokcie na taki kolor, jakiego używają Twoje nauczycielki - wtedy nie będą miały podstaw żeby Cię krytykować i w razie czego będziesz mogla powiedziec, że to one dają Ci zly przyklad, hehe.
__________________
Pomagamy pieskom!!!
http://www.pustamiska.pl/
Twoje kliknięcie może uratować życie zwierzaka!!!
Dziękuję!
Zapraszam do poczytania moich recenzji na KWC!
loveletters jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 23:55   #111
edit333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 51
Dot.: Paznokcie do szkoły

Ja w Twoim wieku pamiętam, że w szkole był zakaz malowania paznokci, a co dopiero robienia sobie żeli czy akryli No proszę jak to szybko czasy się zmieniają Ja nadal jestem za naturalnością
__________________
Jedyne w swoim rodzaju - Paris Avenue
edit333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 20:35   #112
a423053be0f74c511104d8d40e9770df974307ed_61fdbe026dd18
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10
Dot.: Paznokcie do szkoły

Ja mam 15 lat, i po wakacjach idę do 3 gimnazjum. Paznokcie maluje od pierwszej gimnazjum na wszystkie możliwe kolory, czerwony, czarny, niebieski, bordowy, turkusowy, żółty, a od drugiej maluje oczy kredką oraz tuszem. Mam szczęście że chodzę do takiej szkoły gdzie każdy może ubierać się jak chce, malować paznokcie, oczy. Mam w szkole dziewczynę co chodzi ubrana na czarno, w butach na platformach, obroży z ćwiekami na szyji i żaden nauczyciel się tego nie czepia. Z tego powodu bardzo lubię tą szkołę, bo każdy tam może wyglądać jak chce
a423053be0f74c511104d8d40e9770df974307ed_61fdbe026dd18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 13:28   #113
coruscare
Przyczajenie
 
Avatar coruscare
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 23
Dot.: Paznokcie do szkoły

Też uważam że bezbarwny i brokat lub naklejki będą najlepszym rozwiązaniem, a na dodatek bardzo ładnie wyglądają .
__________________
Bo marzenia się nie spełniają,
sny zawsze kończą,
wspomnienia wracają.
coruscare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 15:13   #114
znawczyni9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 365
Dot.: Paznokcie do szkoły

ja do szkoły zawsze malowalam normalnie jak na co dzien. i jaskrawe kolorki sie zdarzały i naturalne. nie wyobrażam sobie tylo malowac na bezbarwno. czuje sie tak jaby nago;/
znawczyni9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 17:29   #115
kociak1996
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Paznokcie do szkoły

Ja używam jasnych odcieni np. z inglota nr 82,868,863,04
kociak1996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:31.