SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-31, 17:28   #871
brulionbebeb
Rozeznanie
 
Avatar brulionbebeb
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 580
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Ja zazwyczaj mocze glowe, robie peeling, potem szampon (czasteczki peelingu tak czy siak sa wciaz na skorze glowy), potem plukanie-wyplukiwanie


Jak mawial tata mojej kolezanki - "cCiemna, bo ciemna, ale zawsze blomdynka"


Polecalas fryzjera fryzjerce? Dlaczego bylej?

Ja bym powiedziala, ze jest specyficzny, to fakt, i troche mooglby bardziej sie postarac jesli chodzi o promocje i wystroj swojego lokalu, niemniej efekty ma dobre (moja kolezanka jest nim zachwycona), a to sie moim zdaniem najbardziej liczy
Dzięki, teraz będę wiedzieć wszystko o peelingu skóry głowy, w sam raz do pracy licencjackiej

To fryzjerka mojej mamy, teraz nie ma własnego salonu i przyjeżdża do nas do domu. Sama pytała, czy możemy jej kogoś polecić, bo nie chce sobie robić sama (chyba miało być ombre, nie pamiętam już), a wiedziałam, że ona też mieszka na Tysiącleciu, no i rzuciłam coś o tym Twoim. Ja się już u niej nie obcinam, bo moim zdaniem jest baaardzo kiepska - obcinała mi grzywkę setki razy i na palcach jednej ręki mogę policzyć, ile razy byłam zadowolona z długości, regularnie robiła mi jakieś pazurki do połowy czoła W zeszłe wakacje robiła mi też to cieniowanie, z którego teraz powoli schodzę. Mówiłam jej, że chcę niedużo, i w czasie cięcia kilka razy powtarzałam, że to chyba za dużo, a ona na to "tak Ci się wydaje, bo dawno nie obcinałaś"... no i skończyłam z takim cieniowaniem, że nie mogłam warkocza zrobić, bo wszystko z niego wyłaziło W sumie dalej wyłazi, a tych najkrótszych warstw nie obcinałam od sierpnia. W dodatku następna fryzjerka, u której byłam, powiedziała, że byłam krzywo obcięta, więc już w ogóle nie mam zamiaru mieć z tamtą nic wspólnego Teraz mam zamiar wybrać się do tego z Chorzowa, na którego dawałam Ci namiary. Koleżanka-włosomaniaczka była i jest zakochana
__________________
59 kg -- 57 kg
projekt denko


why don't you tell me that if the girl had been worth having,
she would have waited for me?
no, sir, the girl really worth having
wouldn't wait for anybody.

brulionbebeb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 17:34   #872
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez brulionbebeb Pokaż wiadomość
Dziękuję, nikt ich jeszcze nie nazwał takim kolorem... Trochę mnie przeraziłaś, bo kasztan to ostatni kolor, jaki chciałabym uzyskać XD
nooo wiesz takie było moje pierwsze skojarzenie... ale ze zdjęciami jest różnie tak jak i z różnym światłem

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Poważnie zastanawiam się czy to jednak nie jest prawda, że one rosną szybciej, bo olałam przyrost Nie mierzę ich w ogóle, ale zrobiłam porównanie zdjęć z marca ubiegłego roku i tego i różnica jest spora.
tak jak i to że są fajniejsze wtedy kiedy się nimi nie przejmujemy
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 18:08   #873
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Ciagle spoko cena


Mnie nie rusza - dawalm rade i gorszym smierdzuchom

Przy scianie nie probowalam, ale to chyba tez z pomoca kogos, nie wiem, bede probowac.


chyba tak to juz cudzy trawnik jest zawsze bardziej zielony.
Mozemy zawsze obie zrobic zdjecia naszych warkoczy Mi tez sie moje wydaja cienkie, zwlaszcza dlatego, ze sa wiecznie przyklapniete - no nic ich nie unosi od nasady! Pewnie u Ciebie latwiej z wizualnym dodawaniem objetosci - skoro cienkie, to lekkie
(swoja droga, sprawdziam swoj post w watku o objetosci kucyka - 8cm - szalu nie ma)
Dlatego warto czasem coś upolować w Lidlu

No przy ścianie tez samej trudno, lepiej żeby ktoś zaznaczył długość włosów i wysokość, bo samej to wątpię, żeby się udało, choć można spróbować.

Dokładnie Dla mnie to wszystkie te Wasze zdjęcia włosów są piękne i długie, a moje włosy cały czas za krótkie i nie takie jakbym chciała
U mnie obwód kucyka to jakieś 6cm ( zaraz jeszcze zmierzę )
Co do objętości to masz rację, nadać łatwo, ale tez szybko ją tracą i bardzo szybko się plątają, w rozpuszczonych jak chodzę to max co godzinę rozczesywać muszę
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 19:12   #874
bluebells
Raczkowanie
 
Avatar bluebells
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 377
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Wlasnie!
Moze przesadzam i nie jest az ak zle, ale mimo wszystko, idealnie nie jest. Zaluje, ze tak intensywnie wspomagalam tem blond zeszlego lata i jesieni, mialabym dwa kolory do ogarniecia teraz

Jakos zaradzic, wlasnie. Waham sie w sumie miedzy usuwaniem kontrastu (jak na blogu u mysi), flamboyage i cieniutkimi ciemniejszymi refleksami/pasemkami, zeby zgubic roznice w kolorze. Ale sama nic nie chce robic, a fryzjer, ech, tez sie boje, mimo, ze ostatnio znalazlam dobrego niby
Ważne, żeby Tobie było dobrze, i żebyś się dobrze czuła, dlatego tak radzę, żeby coś z tym zrobić Najlepiej tak jak piszesz, usuwanie kontrastu, zgubienie różnicy w kolorze.
A flamboyage to i nawet mnie kusił, choć nie interesuje mnie temat farbowania, bo dla mnie to za dużo z tym zachodu. Może kiedyś

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
a nie, bo z lampą w ogóle nie było widać, że końcówki są jaśniejsze od reszy kolor wychodził jednolity.
Dziękuję i pomyśleć, że kiedyś tak nie lubiłam swojego naturalnego koloru włosów
A chyba że tak, mnie chodziło o to, że blask jest taki sam

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Mozemy zawsze obie zrobic zdjecia naszych warkoczy Mi tez sie moje wydaja cienkie, zwlaszcza dlatego, ze sa wiecznie przyklapniete - no nic ich nie unosi od nasady! Pewnie u Ciebie latwiej z wizualnym dodawaniem objetosci - skoro cienkie, to lekkie
(swoja droga, sprawdziam swoj post w watku o objetosci kucyka - 8cm - szalu nie ma)
8 cm w kucyku to spoko wynik, chociaż wiadomo, chciałoby się więcej Ja mam 7,5 w porywach do 8. Te pół centymetra dało mi picie pokrzywy ostatnio, ale widzę, że zaczyna się u mnie wiosenne linienie

Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
Ja tak samo, w ogóle nie kumam tego szału na "ochładzanie" koloru, Anwen ostatnio też u siebie coś w tym stylu pisała

Ok, spróbuję je dzisiaj sfotografować, ale nieco później, i wstawię
Czy ja wiem czy to jest szał? Chociaż skoro Anwen napisała o tym, to można się w sumie tego spodziewać.
Ja ochładzam, bo nie lubię ciepłych kolorów u siebie, mi pasują popielate odcienie brązu raczej. Też jestem, mówiąc językiem analizy kolorystycznej, latem (zgaszonym co prawda) jak Chimay, i w takich kolorkach się czuję najlepiej. Pewnie byłabym zachwycona tym typowym polskim ciemnym blondem, którego tak wiele dziewczyn nienawidzi

Tak nawiasem, może zna ktoś szampony, płukanki, maski, odżywki, naprawdę cokolwiek, co by zniwelowało rudy odcień we włosach? Najczęściej są spotykane fioletowe szampony itd, ale ja potrzebuję niebieskie - ze składnikiem Acid Blue albo Basic Blue... Jakoś nigdzie nie mogę znaleźć.

Idę jutro do fryzjera, trzymajcie kciuki Podcinać nie będę, chcę tylko nadać jakikolwiek kształt fryzurze, bo mnie wkurza takie nie wiadomo co na głowie.
bluebells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 19:28   #875
freckledlittle
Rozeznanie
 
Avatar freckledlittle
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Rzeszów/Szczecin
Wiadomości: 905
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Poważnie zastanawiam się czy to jednak nie jest prawda, że one rosną szybciej, bo olałam przyrost Nie mierzę ich w ogóle, ale zrobiłam porównanie zdjęć z marca ubiegłego roku i tego i różnica jest spora.



Taka pogoda kusi do robienia zdjęć włosom



Dziękuję No ja właśnie u siebie nie bardzo, lepiej mi w chłodnych kolorach. U innych lubię



U mnie na razie tylko shea daje sobie radę ze skórą na stopach. W wielu maściach i kremach typu Sholl czy Gehwoll jest mocznik, który moją skórę wysusza i utwardza.




Ja bym chciała ochłodzić, bo:
1. mój farbowany jest już sprany do żółtości
2. nie pasują mi ciepłe kolory, jako klasyczne lato najlepiej wyglądam w przygaszonych niebieskościach, brudnych różach i szarym, więc złoto, żółcie i inne miodowe zupełnie mi nie leżą.
Tylko że na moje włosy nie działają maski ochładzające. Mam gencjanę, ale jest na etanolu, więc boję się przesuszu. Muszę w końcu dorwać płukankę Flor Illum.
Coś w tym jest chyba
Nie zrobiłam tych zdjęć, dziewczyny, nie dałam rady, Boże, jaka jestem wiecznie zalatana, no to jest jakiś obłęd Czyli wracam do pierwotnej obietnicy - bliżej Wielkanocy pojawi się zdjęcie.

Rozumiem, wyjaśniłaś mi to dogłębnie, chociaż mnie się ten Twój kolor strasznie strasznie strasznie podoba, zresztą już Ci mówiłam o tym

Cytat:
Napisane przez brulionbebeb Pokaż wiadomość
Sama nie wiem, czy jestem blondynką, czy nie, wyżej dałam zdjęcie, sama oceń Każdego oleju używam przez miesiąc, potem zazwyczaj mi się nudzi, a jako, że olejuję raz w tygodniu, to wypadają tylko 4 olejowania... Może po takim krótkim czasie nie zżółkną, zobaczymy

Aaaaaale kolor!
No właśnie mnie się wydawało, że to blond, ale postanowiłam zapytać, czy to kwestia zdjęcia Ale faktycznie, jeśli tylko 4 olejowania wychodzą, to nie powinno być problemu

Dokładnie o tym mówię, chimay

Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość

tak jak i to że są fajniejsze wtedy kiedy się nimi nie przejmujemy
Widzę, że wszystkie tak mamy
__________________
"Na statek zaciągnąłem się,
gdym dzieckiem jeszcze był.
Żeglować chciałem pośród mórz
do końca moich dni.
A okręt najpierw piekłem był,
Lecz niebem mi się stał..."


55 - 57 - ... - 67 - 69 - 71 - 73 - 75

Tańczę salsę!
Trening siłowy
Żeglarstwo
freckledlittle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 20:19   #876
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Poważnie zastanawiam się czy to jednak nie jest prawda, że one rosną szybciej, bo olałam przyrost Nie mierzę ich w ogóle, ale zrobiłam porównanie zdjęć z marca ubiegłego roku i tego i różnica jest spora.



Taka pogoda kusi do robienia zdjęć włosom



Dziękuję No ja właśnie u siebie nie bardzo, lepiej mi w chłodnych kolorach. U innych lubię



U mnie na razie tylko shea daje sobie radę ze skórą na stopach. W wielu maściach i kremach typu Sholl czy Gehwoll jest mocznik, który moją skórę wysusza i utwardza.




Ja bym chciała ochłodzić, bo:
1. mój farbowany jest już sprany do żółtości
2. nie pasują mi ciepłe kolory, jako klasyczne lato najlepiej wyglądam w przygaszonych niebieskościach, brudnych różach i szarym, więc złoto, żółcie i inne miodowe zupełnie mi nie leżą.
Tylko że na moje włosy nie działają maski ochładzające. Mam gencjanę, ale jest na etanolu, więc boję się przesuszu. Muszę w końcu dorwać płukankę Flor Illum.
Ja też jestem latem I też mi pasują chłodne odcienie, a bardzo bym chciała mieć ciepły Chociaż jak miałam ciepły blond jak miałam obmre to nie wyglądało to źle

Cytat:
Napisane przez brulionbebeb Pokaż wiadomość
dziękuję chyba sobie zrobię jutro i płukankę, i peeling skóry głowy, bo zaczęła mi się szybko przetłuszczać i Anwen radzi, żeby zrobić peeling Jeszcze jedno pytanie laika: mam wymieszać fusy z szamponem, czy najpierw peeling, potem szampon?
Ja bym zrobiła najpierw szampon, potem peeling, ale jeśli masz wrażliwą skórę głowy to bym sobie odpuściła Kofeina już i tak jest 'pobudzająca' dla cebulek, dla mnie fusy są trochę zbyt agresywne i nie stosuję ich na twarz ani na skalp.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 21:07   #877
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez bluebells Pokaż wiadomość
A chyba że tak, mnie chodziło o to, że blask jest taki sam



8 cm w kucyku to spoko wynik, chociaż wiadomo, chciałoby się więcej Ja mam 7,5 w porywach do 8. Te pół centymetra dało mi picie pokrzywy ostatnio, ale widzę, że zaczyna się u mnie wiosenne linienie
A no możliwe ale na brak blasku nie narzekam, nawet gdy włosy były zniszczone rozjaśnianie to i tak były miękkie i nie traciły połysku, jednyna ich zaleta

Zazdraszczam takiego obwodu



Szmyrk zmierzyłam kucyk i mam coś koło 7cm także nie powala no i od razu zrobiłam zdjęcie warkocza przy kiedyś wstawionych tu fotkach warkoczy babci mój cieniasek się chowa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1874.jpg (28,8 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1875.jpg (31,3 KB, 16 załadowań)
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-01, 09:51   #878
brulionbebeb
Rozeznanie
 
Avatar brulionbebeb
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 580
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
A no możliwe ale na brak blasku nie narzekam, nawet gdy włosy były zniszczone rozjaśnianie to i tak były miękkie i nie traciły połysku, jednyna ich zaleta

Zazdraszczam takiego obwodu



Szmyrk zmierzyłam kucyk i mam coś koło 7cm także nie powala no i od razu zrobiłam zdjęcie warkocza przy kiedyś wstawionych tu fotkach warkoczy babci mój cieniasek się chowa
Masz bardzo ładną objętość warkocza, taką bym chciała mieć mam trochę grubszego, niż Ty i te wszystkie superfryzury z warkoczami u mnie wyglądają beznadziejnie, nie potrafię uzyskać takiego "luźnego" efektu, bo zawsze splot wychodzi taki okropnie gruby -.- znalazłam zdjęcie mojego warkocza sprzed kilku miesięcy, wiem, że krzywy i brzydko zaczęty, ale nie umiem inaczej

Robiłam dzisiaj rano peeling, fusów z kawy okazało się za mało, więc dodałam cukru i wymieszałam z szamponem, po czym jeszcze raz dla pewności umyłam włosy samym szamponem. Nie czuję, żebym miała podrażnioną skórę głowy, zobaczę, czy ograniczy się przetłuszczanie A razem z płukanką wylało mi się na włosy trochę fusów, ale chyba udało mi się wszystkie wyczesać... Po tym wszystkim + oliwa z oliwek włosy mam fajne, puszyste, błyszczące, chociaż wydaje mi się, że niektóre partie wyschły o wiele szybciej, jakby były przesuszone
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1080396.jpg (56,5 KB, 21 załadowań)
__________________
59 kg -- 57 kg
projekt denko


why don't you tell me that if the girl had been worth having,
she would have waited for me?
no, sir, the girl really worth having
wouldn't wait for anybody.

brulionbebeb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 11:11   #879
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez brulionbebeb Pokaż wiadomość
Dzięki, teraz będę wiedzieć wszystko o peelingu skóry głowy, w sam raz do pracy licencjackiej
Jak nic!

Cytat:
To fryzjerka mojej mamy, teraz nie ma własnego salonu i przyjeżdża do nas do domu. Sama pytała, czy możemy jej kogoś polecić, bo nie chce sobie robić sama (chyba miało być ombre, nie pamiętam już), a wiedziałam, że ona też mieszka na Tysiącleciu, no i rzuciłam coś o tym Twoim. Ja się już u niej nie obcinam, bo moim zdaniem jest baaardzo kiepska - obcinała mi grzywkę setki razy i na palcach jednej ręki mogę policzyć, ile razy byłam zadowolona z długości, regularnie robiła mi jakieś pazurki do połowy czoła W zeszłe wakacje robiła mi też to cieniowanie, z którego teraz powoli schodzę. Mówiłam jej, że chcę niedużo, i w czasie cięcia kilka razy powtarzałam, że to chyba za dużo, a ona na to "tak Ci się wydaje, bo dawno nie obcinałaś"... no i skończyłam z takim cieniowaniem, że nie mogłam warkocza zrobić, bo wszystko z niego wyłaziło W sumie dalej wyłazi, a tych najkrótszych warstw nie obcinałam od sierpnia. W dodatku następna fryzjerka, u której byłam, powiedziała, że byłam krzywo obcięta, więc już w ogóle nie mam zamiaru mieć z tamtą nic wspólnego Teraz mam zamiar wybrać się do tego z Chorzowa, na którego dawałam Ci namiary. Koleżanka-włosomaniaczka była i jest zakochana
Aha, juz czaje wszystko To tez moze poniekad wyjasniac ich stosunek do "mojego" fryzjera.

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Dlatego warto czasem coś upolować w Lidlu
O, tak! Ja regularnie poluje tam na Azjatycki Tydzien, bo wtedy maja tam w bardzo przystepnej cenie oleje - sezamowy i z orzeszkow ziemnych

Cytat:
No przy ścianie tez samej trudno, lepiej żeby ktoś zaznaczył długość włosów i wysokość, bo samej to wątpię, żeby się udało, choć można spróbować.

Ja mam taki system, ze jak wlosy przekrywaja juz calkiem piersi to znaczy, ze dlugie - mierze wlosy cyckami

Cytat:
Dokładnie Dla mnie to wszystkie te Wasze zdjęcia włosów są piękne i długie, a moje włosy cały czas za krótkie i nie takie jakbym chciała
U mnie obwód kucyka to jakieś 6cm ( zaraz jeszcze zmierzę )
Co do objętości to masz rację, nadać łatwo, ale tez szybko ją tracą i bardzo szybko się plątają, w rozpuszczonych jak chodzę to max co godzinę rozczesywać muszę
Zmierzylas?
Moje tez sie plataja, ale nie zawsze - musze jeszcze dojsc do tego, co je pobudza do platania sie, a co sprawia, ze nie robia problemow.
No, i widzisz, moich wlosow w ogole nic nie unosi.

Cytat:
Napisane przez bluebells Pokaż wiadomość
Ważne, żeby Tobie było dobrze, i żebyś się dobrze czuła, dlatego tak radzę, żeby coś z tym zrobić Najlepiej tak jak piszesz, usuwanie kontrastu, zgubienie różnicy w kolorze.
A flamboyage to i nawet mnie kusił, choć nie interesuje mnie temat farbowania, bo dla mnie to za dużo z tym zachodu. Może kiedyś
O tak, usuniecie kontrastu to by bylo najlepsze, co moglabym z tym zrobic, ale wciaz mam henne na niemal 1/3 wlosow, dlatego boje sie, ze moze to byc ciezkie do zrobienia...
Flamboyage mnie nie kusi specjalnie, ale jakby pomoglo mi ukryc odrosty, to wiadomo.

Cytat:
8 cm w kucyku to spoko wynik, chociaż wiadomo, chciałoby się więcej Ja mam 7,5 w porywach do 8. Te pół centymetra dało mi picie pokrzywy ostatnio, ale widzę, że zaczyna się u mnie wiosenne linienie
Pokrzywa, mowisz? Pilam w zeszlym roku pokrzywe, w sumie spejalnych efektow nie bylo nigdzie, ale wierze, ze to zdrowe. Musze nazbierac sobie nowy zapas - ostatnio nabralam cala mase, ale skonczyla w zupie
Ja bym chciala 10cm!!!

Cytat:
Czy ja wiem czy to jest szał? Chociaż skoro Anwen napisała o tym, to można się w sumie tego spodziewać.
Ja ochładzam, bo nie lubię ciepłych kolorów u siebie, mi pasują popielate odcienie brązu raczej. Też jestem, mówiąc językiem analizy kolorystycznej, latem (zgaszonym co prawda) jak Chimay, i w takich kolorkach się czuję najlepiej. Pewnie byłabym zachwycona tym typowym polskim ciemnym blondem, którego tak wiele dziewczyn nienawidzi
Mi pasuja cieple raczej, i caly czas myslalam, ze jestem jesienia, ale ostatnio zaczelam sie znow zastanawiac, czy moze jednak nie wiosna, albo nawet latem Pewnie jakbym poszla do prfesjonalisty okazaloby sie, ze jestem zima

Cytat:
Idę jutro do fryzjera, trzymajcie kciuki Podcinać nie będę, chcę tylko nadać jakikolwiek kształt fryzurze, bo mnie wkurza takie nie wiadomo co na głowie.

Pochwal sie koniecznie!

Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
Nie zrobiłam tych zdjęć, dziewczyny, nie dałam rady, Boże, jaka jestem wiecznie zalatana, no to jest jakiś obłęd Czyli wracam do pierwotnej obietnicy - bliżej Wielkanocy pojawi się zdjęcie.

No, ale niech Ci bedzie...

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
A no możliwe ale na brak blasku nie narzekam, nawet gdy włosy były zniszczone rozjaśnianie to i tak były miękkie i nie traciły połysku, jednyna ich zaleta
Napewno nie jedyna, poza tym to calkiem spora zaleta!

Cytat:
Szmyrk zmierzyłam kucyk i mam coś koło 7cm także nie powala no i od razu zrobiłam zdjęcie warkocza przy kiedyś wstawionych tu fotkach warkoczy babci mój cieniasek się chowa
Oho! Czuje sie wywolana do tablicy. Tez wstawie swojego warkocza zdjecie, tylko zrobie albo znajde jakies stare.

Przy babcinych wlosach, to chyba wszystkie nasze warkocze moga sie schowac.

Twoj warkocz wyglada spoko i pieknie sie blyszczy!

Cytat:
Napisane przez brulionbebeb Pokaż wiadomość
Masz bardzo ładną objętość warkocza, taką bym chciała mieć mam trochę grubszego, niż Ty i te wszystkie superfryzury z warkoczami u mnie wyglądają beznadziejnie, nie potrafię uzyskać takiego "luźnego" efektu, bo zawsze splot wychodzi taki okropnie gruby -.- znalazłam zdjęcie mojego warkocza sprzed kilku miesięcy, wiem, że krzywy i brzydko zaczęty, ale nie umiem inaczej
Jejku, jaki Ty masz cudny warkocz
Ile Ty masz centymetrow w obwodzie?
Cytat:
Robiłam dzisiaj rano peeling, fusów z kawy okazało się za mało, więc dodałam cukru i wymieszałam z szamponem, po czym jeszcze raz dla pewności umyłam włosy samym szamponem. Nie czuję, żebym miała podrażnioną skórę głowy, zobaczę, czy ograniczy się przetłuszczanie A razem z płukanką wylało mi się na włosy trochę fusów, ale chyba udało mi się wszystkie wyczesać... Po tym wszystkim + oliwa z oliwek włosy mam fajne, puszyste, błyszczące, chociaż wydaje mi się, że niektóre partie wyschły o wiele szybciej, jakby były przesuszone
Moze fusy podraznily i otworzyly luski?
Jak Cie nic nie boli, to zanczy, ze mozesz spokojnie robic sobie taki peeling co jakis czas - super uczucie, tak porzadnie wyszorowac skalp.
__________________
(\__/)
{ ^y^}
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 12:41   #880
brulionbebeb
Rozeznanie
 
Avatar brulionbebeb
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 580
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Jejku, jaki Ty masz cudny warkocz
Ile Ty masz centymetrow w obwodzie?

Moze fusy podraznily i otworzyly luski?
Jak Cie nic nie boli, to zanczy, ze mozesz spokojnie robic sobie taki peeling co jakis czas - super uczucie, tak porzadnie wyszorowac skalp.
Obwodzie warkocza czy kucyka?
Nic mnie nie boli ani nie swędzi, ale zgadzam się, uczucie jest super Mam nadzieję, że trochę pomoże na przetłuszczanie. Tylko trochę trudno jest dotrzeć do skóry głowy

Też mierzę długość cyckami
__________________
59 kg -- 57 kg
projekt denko


why don't you tell me that if the girl had been worth having,
she would have waited for me?
no, sir, the girl really worth having
wouldn't wait for anybody.

brulionbebeb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 13:20   #881
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
mierze wlosy cyckami

cudze też ???
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-01, 14:37   #882
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez brulionbebeb Pokaż wiadomość
Aaaaaale kolor!
Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
Dokładnie o tym mówię, chimay
Dziękuję Wam To bardzo pocieszające

Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość
tak jak i to że są fajniejsze wtedy kiedy się nimi nie przejmujemy
Taaak, czary, normalnie czary

Cytat:
Napisane przez bluebells Pokaż wiadomość
Tak nawiasem, może zna ktoś szampony, płukanki, maski, odżywki, naprawdę cokolwiek, co by zniwelowało rudy odcień we włosach? Najczęściej są spotykane fioletowe szampony itd, ale ja potrzebuję niebieskie - ze składnikiem Acid Blue albo Basic Blue... Jakoś nigdzie nie mogę znaleźć.
Miałam Oyster Directa No Yellow
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...utturante.html
Skład jest podawany ogólnie, z zaznaczeniem "May contain" i tam jest też wymieniony Basic Blue, tylko nie wiem, czy to Basic Blue było w mojej No Yellow czy też w wersji Purple (ale tu chyba raczej jakiś fiolet upchnęli).

No i jeszcze srebrne płukanki, one powinny mieć "blue". Muszę w końcu poszukać tego Flor Illum Srebro


Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Zazdraszczam takiego obwodu
Cytat:
Napisane przez brulionbebeb Pokaż wiadomość
Masz bardzo ładną objętość warkocza, taką bym chciała mieć mam trochę grubszego, niż Ty i te wszystkie superfryzury z warkoczami u mnie wyglądają beznadziejnie
Babom jednak nie dogodzi
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 16:29   #883
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez brulionbebeb Pokaż wiadomość
Obwodzie warkocza czy kucyka?
Kucyka.
Cytat:
Nic mnie nie boli ani nie swędzi, ale zgadzam się, uczucie jest super Mam nadzieję, że trochę pomoże na przetłuszczanie. Tylko trochę trudno jest dotrzeć do skóry głowy
Tez mam z tym zawsze problem. Niemniej, uczucie po rozwiewa watpliwosci
Cytat:
Też mierzę długość cyckami
Piateczka!


Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość

cudze też ???
Pokaz cycki, a powiem Ci, czy masz dlugie wlosy


Meeedzik, prosze, dla porownania - chociaz ja zrobilam na zewnatrz, w ciagu dnia, w cieniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg warkocz.jpg (26,2 KB, 27 załadowań)
__________________
(\__/)
{ ^y^}
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 17:19   #884
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez brulionbebeb Pokaż wiadomość
Masz bardzo ładną objętość warkocza, taką bym chciała mieć mam trochę grubszego, niż Ty i te wszystkie superfryzury z warkoczami u mnie wyglądają beznadziejnie, nie potrafię uzyskać takiego "luźnego" efektu, bo zawsze splot wychodzi taki okropnie gruby -.- znalazłam zdjęcie mojego warkocza sprzed kilku miesięcy, wiem, że krzywy i brzydko zaczęty, ale nie umiem inaczej

Robiłam dzisiaj rano peeling, fusów z kawy okazało się za mało, więc dodałam cukru i wymieszałam z szamponem, po czym jeszcze raz dla pewności umyłam włosy samym szamponem. Nie czuję, żebym miała podrażnioną skórę głowy, zobaczę, czy ograniczy się przetłuszczanie A razem z płukanką wylało mi się na włosy trochę fusów, ale chyba udało mi się wszystkie wyczesać... Po tym wszystkim + oliwa z oliwek włosy mam fajne, puszyste, błyszczące, chociaż wydaje mi się, że niektóre partie wyschły o wiele szybciej, jakby były przesuszone
Bardzo ładną, ale małą no ale dobra już nie narzekam bo się włosy na mnie jeszcze obrażą i dopiero będzie
Ty to masz grubaśne piękne nie ważne, że warkocz krzywo

Nigdy nie próbowałam robić peelingu fusami, bo przeraża mnie wizja, że nie wymyję tych fusów z włosów zawsze samym cukrem, ale muszę spróbować kiedyś z kawą
Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
O, tak! Ja regularnie poluje tam na Azjatycki Tydzien, bo wtedy maja tam w bardzo przystepnej cenie oleje - sezamowy i z orzeszkow ziemnych



Ja mam taki system, ze jak wlosy przekrywaja juz calkiem piersi to znaczy, ze dlugie - mierze wlosy cyckami

Zmierzylas?
Moje tez sie plataja, ale nie zawsze - musze jeszcze dojsc do tego, co je pobudza do platania sie, a co sprawia, ze nie robia problemow.
No, i widzisz, moich wlosow w ogole nic nie unosi.

Napewno nie jedyna, poza tym to calkiem spora zaleta!

Przy babcinych wlosach, to chyba wszystkie nasze warkocze moga sie schowac.

Twoj warkocz wyglada spoko i pieknie sie blyszczy!
ja też z orzeszków arachidowych już miałam, a czaję się na sezamowy albo może z pestek dyni, kiedyś też widziałam i arganowy.

To jest dobra miara taka długość mnie zadowala jak włosy cycki zakrywają, już raz to osiągnęłam, ale zachciało mi się cieniować to teraz mam

Po zmierzeniu 7cm
Moje zawsze się plątają na końcach gdy są rozpuszczone, ale obwiniam za to resztki rozjaśnionych końcówek.

Widzisz swoich zalet nie docenia się tak jak cudzych

O taak ! Przy Babcinych warkoczach to wszystkie nasze zebrane w kupe nie wiem czy by dorównały

Dziękuję
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Babom jednak nie dogodzi
Haha racja
Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Pokaz cycki, a powiem Ci, czy masz dlugie wlosy


Meeedzik, prosze, dla porownania - chociaz ja zrobilam na zewnatrz, w ciagu dnia, w cieniu


widzisz jednak Twój warkocz grubszy jest ja robiłam wczoraj wieczór po ciemku więc i tak cieszę się, że w ogóle fotka wyszła no i ogólnie nie chodzę w warkoczu, bo jakoś głupio się czuję
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 19:22   #885
bluebells
Raczkowanie
 
Avatar bluebells
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 377
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Miałam Oyster Directa No Yellow
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...utturante.html
Skład jest podawany ogólnie, z zaznaczeniem "May contain" i tam jest też wymieniony Basic Blue, tylko nie wiem, czy to Basic Blue było w mojej No Yellow czy też w wersji Purple (ale tu chyba raczej jakiś fiolet upchnęli).

No i jeszcze srebrne płukanki, one powinny mieć "blue". Muszę w końcu poszukać tego Flor Illum Srebro
O dzięki za polecenie, u mnie włosy raczej dość latwo poddają sie tego typu modyfikacjom koloru więc spróbuje a Flor Illum tez mam zamiar dorwać.


Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość

To jest dobra miara taka długość mnie zadowala jak włosy cycki zakrywają, już raz to osiągnęłam, ale zachciało mi się cieniować to teraz mam

Po zmierzeniu 7cm
Moje zawsze się plątają na końcach gdy są rozpuszczone, ale obwiniam za to resztki rozjaśnionych końcówek.
Też chciałabym zeby moje włosy zakrywały cycki niestety po dzisiejszej wizycie u fryzjera jeszcze troszkę poczekam. Nie to, ze jestem niezadowolona z cięcia, ale zawsze to żal tych 3-4 cm z długości, bo zniszczone nie były. Niestety na razie zdjęć nie wstawie, bo po raz trzeci w tym roku zepsuł mi sie komputer XD

Piękne macie te warkocze niestety aplikacja mobilna nie pozwala mi zacytowac wszystkich wiadomości więc tak zbiorczo chwalę

Swoją drogą chyba nigdy nie polubię wizyt u fryzjera. Nie chodzi o to, ze boję sie, ze coś mi spartaczą z cięciem, tego udaje mi sie unikać... Ale tyle gorącego powietrza suszarki, ciągnięcia i szarpania mokrych skołtunionych włosów to ja w rok włosom nie zafunduję co mi fryzjer w jednej wizycie. Nie jestem jakąś nawiedzoną włosomaniaczką, ale musiałam po wizycie nałożyć olej i umyć włosy jeszcze raz, bo mnie to aż zabolało wewnętrznie.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
You're at your best when you don't give a crap.
bluebells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 19:38   #886
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość

Meeedzik, prosze, dla porownania - chociaz ja zrobilam na zewnatrz, w ciagu dnia, w cieniu
Podobają mi się takie warkocze

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
widzisz jednak Twój warkocz grubszy jest ja robiłam wczoraj wieczór po ciemku więc i tak cieszę się, że w ogóle fotka wyszła no i ogólnie nie chodzę w warkoczu, bo jakoś głupio się czuję
Ja nie lubię siebie w prostym warkoczu, ale w takim plecionym z boku za uchem już lubię, zwłaszcza jak dołożę do tego zaplecioną grzywę w jakiegoś dobierańca i przystroję całość gumką z kokardką. Chociaż moją słabość do kokardek muszę kontrolować, żebym pewnego dnia nie zorientowała się, że przeistoczyłam się w dzidzię-piernik

Cytat:
Napisane przez bluebells Pokaż wiadomość
O dzięki za polecenie, u mnie włosy raczej dość latwo poddają sie tego typu modyfikacjom koloru więc spróbuje a Flor Illum tez mam zamiar dorwać.
Ja tak do końca tej maski polecić nie mogę, bo nie widziałam u siebie efektu koloryzującego, ale bardzo ją lubiłam ze względu na to, że przypominała mi perfumy Annick Goutal i że pomimo lichego składu bardzo fajnie kondycjonowała włosy. Ale może mam za duże wymagania wobec tego typu produktów, przecież to nie farby.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 20:02   #887
bluebells
Raczkowanie
 
Avatar bluebells
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 377
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja tak do końca tej maski polecić nie mogę, bo nie widziałam u siebie efektu koloryzującego, ale bardzo ją lubiłam ze względu na to, że przypominała mi perfumy Annick Goutal i że pomimo lichego składu bardzo fajnie kondycjonowała włosy. Ale może mam za duże wymagania wobec tego typu produktów, przecież to nie farby.
Tak, wiem, przeczytałam Twoją recenzję na KWC
Ja mam podatne włosy, tzn twierdzę tak po maskach z miodem (fajne, choć żółte pasemka) i plukankach z gencjany.
Kojarzę, ze Ty masz włosy grube i niepodatne na tak słabe rzeczy, a mi z kolei może ta maska całkiem podpasowac Ale na pierwszy ogień pójdzie jednak Flor Illum srebrna.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
You're at your best when you don't give a crap.
bluebells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 20:21   #888
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Pokaz cycki, a powiem Ci, czy masz dlugie wlosy


Cytat:
Meeedzik, prosze, dla porownania - chociaz ja zrobilam na zewnatrz, w ciagu dnia, w cieniu
kochana ale tutaj to Twoje włosy wyglądaja jakby miały ten cały "falmboyage" jednym słowem super!
Czy Ty na pewno potrzebujesz coś z nimi zrobić ???

Edytowane przez jukaba
Czas edycji: 2014-04-01 o 20:23
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 21:12   #889
freckledlittle
Rozeznanie
 
Avatar freckledlittle
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Rzeszów/Szczecin
Wiadomości: 905
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Podobają mi się takie warkocze



Ja nie lubię siebie w prostym warkoczu, ale w takim plecionym z boku za uchem już lubię, zwłaszcza jak dołożę do tego zaplecioną grzywę w jakiegoś dobierańca i przystroję całość gumką z kokardką. Chociaż moją słabość do kokardek muszę kontrolować, żebym pewnego dnia nie zorientowała się, że przeistoczyłam się w dzidzię-piernik



Ja tak do końca tej maski polecić nie mogę, bo nie widziałam u siebie efektu koloryzującego, ale bardzo ją lubiłam ze względu na to, że przypominała mi perfumy Annick Goutal i że pomimo lichego składu bardzo fajnie kondycjonowała włosy. Ale może mam za duże wymagania wobec tego typu produktów, przecież to nie farby.
Spadaaaaaaaj!!!! Ja kocham kokardki i ZAWSZE mam gumkę z kokardką tak mnie napaliłyście, że jutro poproszę kogoś, żeby mi na zajęciach cyknął zdjęcie warkocza, też Wam pokażę

Magic, mnie też się podoba ten efekt, tak jak jukaba mówi
__________________
"Na statek zaciągnąłem się,
gdym dzieckiem jeszcze był.
Żeglować chciałem pośród mórz
do końca moich dni.
A okręt najpierw piekłem był,
Lecz niebem mi się stał..."


55 - 57 - ... - 67 - 69 - 71 - 73 - 75

Tańczę salsę!
Trening siłowy
Żeglarstwo
freckledlittle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-01, 21:36   #890
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez bluebells Pokaż wiadomość
Też chciałabym zeby moje włosy zakrywały cycki niestety po dzisiejszej wizycie u fryzjera jeszcze troszkę poczekam. Nie to, ze jestem niezadowolona z cięcia, ale zawsze to żal tych 3-4 cm z długości, bo zniszczone nie były. Niestety na razie zdjęć nie wstawie, bo po raz trzeci w tym roku zepsuł mi sie komputer XD

Piękne macie te warkocze niestety aplikacja mobilna nie pozwala mi zacytowac wszystkich wiadomości więc tak zbiorczo chwalę

Swoją drogą chyba nigdy nie polubię wizyt u fryzjera. Nie chodzi o to, ze boję sie, ze coś mi spartaczą z cięciem, tego udaje mi sie unikać... Ale tyle gorącego powietrza suszarki, ciągnięcia i szarpania mokrych skołtunionych włosów to ja w rok włosom nie zafunduję co mi fryzjer w jednej wizycie. Nie jestem jakąś nawiedzoną włosomaniaczką, ale musiałam po wizycie nałożyć olej i umyć włosy jeszcze raz, bo mnie to aż zabolało wewnętrznie.
Dla mnie taka długość byłaby idealna, a teraz włosy sięgają przed i jeszcze z lekko 5cm brakuje żeby zakrywały cyce

Dzię-ku-je-my

Też nie lubię, zawsze fryzjerka rozczesuje mi na chama i suszy gorącym nawiewem
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja nie lubię siebie w prostym warkoczu, ale w takim plecionym z boku za uchem już lubię, zwłaszcza jak dołożę do tego zaplecioną grzywę w jakiegoś dobierańca i przystroję całość gumką z kokardką. Chociaż moją słabość do kokardek muszę kontrolować, żebym pewnego dnia nie zorientowała się, że przeistoczyłam się w dzidzię-piernik
Ja też, ale sama nie umiem sobie zapleść dobierańca, dlatego nie chodzę w warkoczach, chyba, że znajoma mi zrobi taki dobierany w koło głowy
Co do kokardek to ja też uwielbiam
Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość
kochana ale tutaj to Twoje włosy wyglądaja jakby miały ten cały "falmboyage" jednym słowem super!
Czy Ty na pewno potrzebujesz coś z nimi zrobić ???
Ja nie wiem o co chodzi, wszyscy mówią, że włosy ładne, że fajnie wyglądają, a mi ciągle czegoś brakuje
Niby nie potrzebuję, ale co jakiś czas mam napady a to żeby podciąć, a to żeby wycieniować czy kształt zmienić, a później okropnie żałuję, bo były już takie fajne
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 21:45   #891
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
Spadaaaaaaaj!!!! Ja kocham kokardki i ZAWSZE mam gumkę z kokardką
Wiedziałam, że kukarda Cię sprowokuje
Tobie jeszcze nie majaczy na horyzoncie wiek ...dojrzały A ja już widzę widmo dzidzi-piernik Ostatnio znajoma oglądała tę moją gumkę z kokardką na warkoczu i z taką trudną do określenia zadumą rzekła "Jak mała dziewczynka"

Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
tak mnie napaliłyście, że jutro poproszę kogoś, żeby mi na zajęciach cyknął zdjęcie warkocza, też Wam pokażę
Bardzo mądra decyzja
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 21:53   #892
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
Magic, mnie też się podoba ten efekt, tak jak jukaba mówi
dziękuję Domyślam się, że to do mnie mi też na fotce podoba się efekt, jednak od przodu tak jak ja widzę siebie nie wiem czy jest to takie widoczne

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
jutro poproszę kogoś, żeby mi na zajęciach cyknął zdjęcie warkocza, też Wam pokażę
Czekamy z niecierpliwością
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 23:12   #893
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Nigdy nie próbowałam robić peelingu fusami, bo przeraża mnie wizja, że nie wymyję tych fusów z włosów zawsze samym cukrem, ale muszę spróbować kiedyś z kawą
Oj tam, oj tam - wymywa sie bez problemow
Cytat:
ja też z orzeszków arachidowych już miałam, a czaję się na sezamowy albo może z pestek dyni, kiedyś też widziałam i arganowy.
Arganowy
Ja sie czaje na musztardowy tzn. gorczycowy w sumie, ale w Lidlu nie miewaja jakos.
Ten z pestek dyni jest cuuudowny do salatek, ubustwiam go wrecz (choc tego z Lidla nie probowalam, domowej roboty czasem dostaje/kupuje) Wlosy zas moze przyciemnic mysle

Cytat:
To jest dobra miara taka długość mnie zadowala jak włosy cycki zakrywają, już raz to osiągnęłam, ale zachciało mi się cieniować to teraz mam


Cytat:
Po zmierzeniu 7cm
Moje zawsze się plątają na końcach gdy są rozpuszczone, ale obwiniam za to resztki rozjaśnionych końcówek.
Mozliwe!
Swoja droga, musze ponownie zmierzyc obwod, bo mi wlosy z grzywki (jakiez mnie licho podkusilo do zrobienia sobie jej ) juz wchodza do kucyka

Cytat:
Widzisz swoich zalet nie docenia się tak jak cudzych
Ja doceniam wiele swoich zalet, ale przy obecnym stanie rzeczy zasluguje na troche krytyki

Cytat:
widzisz jednak Twój warkocz grubszy jest ja robiłam wczoraj wieczór po ciemku więc i tak cieszę się, że w ogóle fotka wyszła no i ogólnie nie chodzę w warkoczu, bo jakoś głupio się czuję
To wciaz nie jest wymarzona grubosc

Cytat:
Napisane przez bluebells Pokaż wiadomość
Też chciałabym zeby moje włosy zakrywały cycki niestety po dzisiejszej wizycie u fryzjera jeszcze troszkę poczekam. Nie to, ze jestem niezadowolona z cięcia, ale zawsze to żal tych 3-4 cm z długości, bo zniszczone nie były. Niestety na razie zdjęć nie wstawie, bo po raz trzeci w tym roku zepsuł mi sie komputer XD
Jak tylko dasz jakos rade to wrzucaj!

Cytat:
Piękne macie te warkocze niestety aplikacja mobilna nie pozwala mi zacytowac wszystkich wiadomości więc tak zbiorczo chwalę


Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Podobają mi się takie warkocze
Tzn. jakie? Niedbale zaplecione, czy ze ciekawie plecione?
Cytat:
Ja nie lubię siebie w prostym warkoczu, ale w takim plecionym z boku za uchem już lubię, zwłaszcza jak dołożę do tego zaplecioną grzywę w jakiegoś dobierańca i przystroję całość gumką z kokardką. Chociaż moją słabość do kokardek muszę kontrolować, żebym pewnego dnia nie zorientowała się, że przeistoczyłam się w dzidzię-piernik
Ja moze nie kokardki, ale mam pare podobych sklonnosci (czapka z uszami na przyklad) i tez mnie czasem takie widmo przesladuje

Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość
kochana ale tutaj to Twoje włosy wyglądaja jakby miały ten cały "falmboyage" jednym słowem super!
Czy Ty na pewno potrzebujesz coś z nimi zrobić ???
Kurcze, dziekuje
Ale tak, potrzebuje, bo nie moge sie pozbyc wrazenia, ze wygladam jak niechluj Nie wiem, moze na tym zdjeciu to faktycznie nie wyglada tak zle, ale nie, nie, nie podoba mi sie to, co mam teraz


Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Wiedziałam, że kukarda Cię sprowokuje
Tobie jeszcze nie majaczy na horyzoncie wiek ...dojrzały A ja już widzę widmo dzidzi-piernik Ostatnio znajoma oglądała tę moją gumkę z kokardką na warkoczu i z taką trudną do określenia zadumą rzekła "Jak mała dziewczynka"
Moj kumpel nazywa moja czapke z uszami pedofilska czapka i zawsze, jak ja mam na sobie pyta, czy zdaje sobie sprawe z tego, ze ona bardzo obniza moja atrakcyjnosc oraz, ze powinnam ja zamienic na jakies kobiece nakrycie glowy
__________________
(\__/)
{ ^y^}
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 23:13   #894
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
dziękuję Domyślam się, że to do mnie mi też na fotce podoba się efekt, jednak od przodu tak jak ja widzę siebie nie wiem czy jest to takie widoczne
Przez chwile myslalam, ze to bylo do mnie
__________________
(\__/)
{ ^y^}
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 08:21   #895
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Wiedziałam, że kukarda Cię sprowokuje
Tobie jeszcze nie majaczy na horyzoncie wiek ...dojrzały A ja już widzę widmo dzidzi-piernik Ostatnio znajoma oglądała tę moją gumkę z kokardką na warkoczu i z taką trudną do określenia zadumą rzekła "Jak mała dziewczynka"
iiii tam jaki dojrzały!!!
ja tu chyba najstarsza ale jedna kokardka to chyba krzywdy mi nie zrobi (dorwałam takie fajne gumki dla córki i jedna jej podkradłam - granatową)


Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość


kochana ale tutaj to Twoje włosy wyglądaja jakby miały ten cały "falmboyage" jednym słowem super!
Czy Ty na pewno potrzebujesz coś z nimi zrobić ???
przepraszam sprostuję: to do Szmyrk, bo jakiś nam się chaos tu wdarł, ale Medzik oczywiście tez masz super włosy

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Kurcze, dziekuje
Ale tak, potrzebuje, bo nie moge sie pozbyc wrazenia, ze wygladam jak niechluj Nie wiem, moze na tym zdjeciu to faktycznie nie wyglada tak zle, ale nie, nie, nie podoba mi sie to, co mam teraz
nie no, rozumiem Cie, mnie odrosty też doprowadzają naprzemiennie do depresji lub szału. Naszczęście teraz mój fryzjer dobrał mi tak kolor, że prawie sie nie odznacza

Edytowane przez jukaba
Czas edycji: 2014-04-02 o 08:19
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 08:58   #896
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość
iiii tam jaki dojrzały!!!
ja tu chyba najstarsza ale jedna kokardka to chyba krzywdy mi nie zrobi (dorwałam takie fajne gumki dla córki i jedna jej podkradłam - granatową)
Najstarsza Tzn. ile Ty masz lat?

Cytat:
przepraszam sprostuję: to do Szmyrk, bo jakiś nam się chaos tu wdarł, ale Medzik oczywiście tez masz super włosy

nie no, rozumiem Cie, mnie odrosty też doprowadzają naprzemiennie do depresji lub szału. Naszczęście teraz mój fryzjer dobrał mi tak kolor, że prawie sie nie odznacza



Pieknie dobral, wlasnie zerknelam do Twojego albumu - nie widze zadnych odrostow
Mam nadzieje, ze moj fryzjer tez da rade!
__________________
(\__/)
{ ^y^}
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 09:14   #897
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Najstarsza Tzn. ile Ty masz lat?
+30 a plus ile nie powiem
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 09:30   #898
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Oj tam, oj tam - wymywa sie bez problemow

Arganowy
Ja sie czaje na musztardowy tzn. gorczycowy w sumie, ale w Lidlu nie miewaja jakos.
Ten z pestek dyni jest cuuudowny do salatek, ubustwiam go wrecz (choc tego z Lidla nie probowalam, domowej roboty czasem dostaje/kupuje) Wlosy zas moze przyciemnic mysle





Mozliwe!
Swoja droga, musze ponownie zmierzyc obwod, bo mi wlosy z grzywki (jakiez mnie licho podkusilo do zrobienia sobie jej ) juz wchodza do kucyka


Ja doceniam wiele swoich zalet, ale przy obecnym stanie rzeczy zasluguje na troche krytyki


To wciaz nie jest wymarzona grubosc
W takim razie muszę koniecznie wypróbować

Arganowego nie miałam, czekam na jakąś wyprzedaż, bo na razie kosztuje 20zł za 100 ml to bardziej skłaniam się ku sezamowi albo z pestek dyni
Uwielbiam sałatki więc jak kupię jakiś olej to na pewno wypróbuję
A jak na włosy zadziała przyciemnieniem to w sumie też będzie dobrze

Znam Twój ból, mnie też podkusiło, zapuszczana grzywka sięgała mi mi za brodę sporo, to w grudniu obcięłam do kości policzkowych teraz juz trochę odrosła, ale zła jestem na siebie, bo co zapuszczę to ide obciąć i w ten sposób jeszcze nigdy nie miałam grzywki równej długości z resztą włosów.

W sumie ja też doceniam, ale nie te włosowe wszystkie ( noo może prawie ) inne sama dostrzegam i doceniam, tylko te włosy...

Tak to właśnie jest, ja mam 7cm i chciałabym mieć chociaż 8, a gdybym pewnie juz te 8 miała to chciałabym więcej
Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Przez chwile myslalam, ze to bylo do mnie
Widzisz to ja źle odczytałam tak jakos Magic skojarzyło mi się z Medzik
Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość
ja tu chyba najstarsza ale jedna kokardka to chyba krzywdy mi nie zrobi (dorwałam takie fajne gumki dla córki i jedna jej podkradłam - granatową)


przepraszam sprostuję: to do Szmyrk, bo jakiś nam się chaos tu wdarł, ale Medzik oczywiście tez masz super włosy
A tam opowiadasz ja też za młoda nie jestem
A co do kokardek to ja lubię, ale nigdy nie wiem do czego założyć, żeby właśnie dziecinnie nie wyglądać, bo i tak nie wyglądam na swój wiek i wśród znajomych zawsze wyglądam na dziecko więc nie wypada mi się jeszcze 'odmładzać' kokardką


A to ja przepraszam za złą interpretację
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 09:38   #899
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Tzn. jakie? Niedbale zaplecione, czy ze ciekawie plecione?
Ciekawie, bo jest ten dodatkowy dobieraniec.

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Moj kumpel nazywa moja czapke z uszami pedofilska czapka i zawsze, jak ja mam na sobie pyta, czy zdaje sobie sprawe z tego, ze ona bardzo obniza moja atrakcyjnosc oraz, ze powinnam ja zamienic na jakies kobiece nakrycie glowy
Takie czapki u niektórych dziewczyn uroczo wyglądają. Na pewno wolę takie niż te w stylu "jestem bezdomna".

Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość
+30 a plus ile nie powiem
Ja tyż
Ale mocno się u nas trzyma przekonanie, że po 30 nie wypada nosić pewnych rzeczy.

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość

A tam opowiadasz ja też za młoda nie jestem
A co do kokardek to ja lubię, ale nigdy nie wiem do czego założyć, żeby właśnie dziecinnie nie wyglądać, bo i tak nie wyglądam na swój wiek i wśród znajomych zawsze wyglądam na dziecko więc nie wypada mi się jeszcze 'odmładzać' kokardką
Chyba najlepiej do czegoś stonowanego, jakiegoś zwykłego stroju typu dżinsy i prosta bawełniana bluzka, wtedy ta kokarda daje taki "smaczek". No chyba że ktoś lubi styl na Majkę Jeżowską, ale to jest coś, czego się właśnie najbardziej obawiam
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 09:56   #900
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
A tam opowiadasz ja też za młoda nie jestem
A co do kokardek to ja lubię, ale nigdy nie wiem do czego założyć, żeby właśnie dziecinnie nie wyglądać, bo i tak nie wyglądam na swój wiek i wśród znajomych zawsze wyglądam na dziecko więc nie wypada mi się jeszcze 'odmładzać' kokardką
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja tyż
Ale mocno się u nas trzyma przekonanie, że po 30 nie wypada nosić pewnych rzeczy.[COLOR="Silver"]

Chyba najlepiej do czegoś stonowanego, jakiegoś zwykłego stroju typu dżinsy i prosta bawełniana bluzka, wtedy ta kokarda daje taki "smaczek". No chyba że ktoś lubi styl na Majkę Jeżowską, ale to jest coś, czego się właśnie najbardziej obawiam
ja to lubię taki lekki eklektyzm i w związku z tym np. do lekko rockowego stroju dodać właśnie taką małą kokardkę albo kwiatka
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-01 11:25:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:37.