Wazne!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-22, 05:35   #1
anulka028
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wilmington, NC
Wiadomości: 4

Wazne!!!!


Witam wszystkich,

Mam bardzo wazne pytanie. Mianowicie jestem w Stanach i wlasnie skonczylam szkole w kirunku Nail Tech (stylista paznokci). Tutaj wyglada to tak, ze w moim stanie trzeba byc w szkole przez 300 godz, w co w licza sie teoria i praktyka. Dostaje dyplom ukonczenia szkoly ale zeby pracowac musze zdac egzamin w State Board. dopiero po zdobyciu licencji mozna tu legalnie pracowac jako stylista paznokci. I chcialabym sie dowiedziec jak to wyglada w Polsce? Czy myslicie ze dyplom ukonczenia tej szkoly bedzie wazny w Polsce? Teraz musze zdecydowac czy bede zdawac egzamin w State Board a wolalabym tego nie robic jesli w Polsce mi sie to do niczego nie przyda.

Bardzo prosze o jakies informacje bo zostalo mi niewiele czasu zeby sie z tym uporac.
wielkie dzieki
Anna
anulka028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 09:45   #2
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: Wazne!!!!

Ja bym poszła na ten egzamin chociaż by dla samej siebie.
Póki co w Polsce rozliczają cię klientki. Bywa, że pracodawca nie żąda papierka a własną działalność możesz prowadzić nawet bez kwalifikacji...
Ale fajnie jest mieć licencję.. Nie wiadomo, może jeszcze coś cię do Stanów zaniesie... a wtedy... masz już z głowy...
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 15:43   #3
anulka028
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wilmington, NC
Wiadomości: 4
Dot.: Wazne!!!!

Problem w tym ze ta licencja jest wazna tylko przez 2 lata, przez ten czas trzeba wziac dodatkowe kursy i dopiero Ci ja przedluza. a zeby to zrobic to trzeba byc tutaj. A do Stanow napewno nie wroce w ciagu najblizszych dwoch lat.
Ale wielkie dzieki za odpowiedz. Przynajmniej mam jakies pojecie jak to wyglada w Polsce.
pozdrawiam
anulka028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 18:58   #4
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: Wazne!!!!

Ja to widze tak: jesli wrocisz do Polski z licencja i roznymi certyfikatami z Stanow to na pewno latwiej bedzie ci dostac prace oczywiscie najwazniejsze sa umiejetnosci ale taki papier ma przeciez je potwierdzac wiec ja bym robila mimo wszystko
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:09.