Nju Mobile - dobra oferta czy oszukiwanie klientów? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-07, 19:38   #31
emilia12S
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1
Dot.: Nju Mobile - dobra oferta czy oszukiwanie klientów?

Hej, chcę się przepisać z mojej starej sieci orange do nju-mobile i potrzebuje waszej rady czy wgl warto ? czy stawki są tak przystępne jak proponują czy gdzieś jest ukryty haczyk ? Powiem wam, że naczytałam się przeróżnych opini i sama nie wiem co o tym myśleć. Powiedzcie mi co myslicie?
__________________
Poczytajcie sobie Nju-Mobile polecam gorąco.
emilia12S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-11, 14:42   #32
elnino1
Raczkowanie
 
Avatar elnino1
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 33
Dot.: Nju Mobile - dobra oferta czy oszukiwanie klientów?

Wszystko OK, tylko uważajcie jak dzwonicie do obsługi telefonicznej ponieważ koleżanka opowiadała mi, że naliczają niebotyczne stawki za każdą minute rozmowy z biurem obsługi. Zreszta tak samo jak kiedyś dzwoniłem na neostrade to chyba przyszlo 20 zł za 30 minut do zapłacenia. Więc lepiej pisać maile. Co do samej oferty to warto, za 40 zł mam nieograniczone rozmowy i internet w sieci. Czasami zdarzają się fajne oferty, promocje i pakiety, warto śledzić ich Fan page lub zaglądać np. na nieoficjalne blogi jak np. http://mobileopinie.pl gdzie znajdują się czesto informacje o ofertach. Ja np. ostatnio zamówiłem przez promocyjną strone i otrzymałem 120 zł voucher do Wizzaira oraz 50 zł do wykorzystania w Dagrasso na Pizze, także warto i polecam Nju mobile.
elnino1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-11, 18:00   #33
takatam1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 5
Dot.: Nju Mobile - dobra oferta czy oszukiwanie klientów?

Miałam nieprzyjemność korzystania z tej sieci. Później dowiedziałam się, że jest to sieć należąca do Orange i powstała ponieważ tracili coraz więcej klientów przez swoje oszustwa.
takatam1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-11, 22:47   #34
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Nju Mobile - dobra oferta czy oszukiwanie klientów?

Od paru dni jest nowa oferta Play na kartę, która zrobiła rewolucję na rynku. W "nju z rachunkiem" macie za 19zł nolimit na komórki, natomiast w ofercie "Red Bull Mobile Energy 5 na kartę" [to taryfa Play] macie do wyboru:
pakiet 20zł/miesiąc z nolimitem na komórki i stacjonarne
lub
wykupywanie pakietów 7zł na 7 dni daje nolimit minut na kom. i stacj.,nolimit sms/mms i 700MB z lejkiem, czyli jak odpalac to co 7 dni to w sumie średnio za 30zł/miesiac mamy nolimit minut na komorki i stacj., nolimit sms/mms i 3GB z lejkiem.

Inna świetna oferta to "Virgin mobile na kartę" jeden z pakietów za 29zł daje 300 minut, nolimit sms i 4GB z lejkiem.

Z kolei do laptopa, jak mamy zasieg lte playa oraz sprzet lte [modem, router itd.] najlepsza jest taryfa "Red Bull Mobile starter z puszką red bulla" mozna tam uruchomić darmowy net lte [limit to 100GB/miesiac po przekroczeniu tych 100GB net dalej działa, ale predkosc obniza sie do 2MBIt/s].

Prepaid robi się lepszy od abonamentu.

Edytowane przez bibi1234
Czas edycji: 2014-11-11 o 23:17
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-03, 11:46   #35
Ophiuchus
Przyczajenie
 
Avatar Ophiuchus
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2
Nju Mobile - ja odchodzę do konkurencji.

Moje doświadczenia z NJUmobile właśnie kończą się przeniesieniem numeru do innego operatora.

Z Njumobile walczyłem ponad dwa miesiące, aby otrzymać 50zł za przeniesienie numeru, w końcu jak zapytałem się o moje prawa z tytułu nie rozpatrzenia reklamacji w terminie, udawali idiotę!, stwierdzając, że na to muszę złożyć nową reklamację.
__________________
www.forum.edu.pl
Ophiuchus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-03, 22:02   #36
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: Nju Mobile - dobra oferta czy oszukiwanie klientów?

Cytat:
Napisane przez elnino1 Pokaż wiadomość
Wszystko OK, tylko uważajcie jak dzwonicie do obsługi telefonicznej ponieważ koleżanka opowiadała mi, że naliczają niebotyczne stawki za każdą minute rozmowy z biurem obsługi. Zreszta tak samo jak kiedyś dzwoniłem na neostrade to chyba przyszlo 20 zł za 30 minut do zapłacenia. Więc lepiej pisać maile. Co do samej oferty to warto, za 40 zł mam nieograniczone rozmowy i internet w sieci. Czasami zdarzają się fajne oferty, promocje i pakiety, warto śledzić ich Fan page lub zaglądać np. na nieoficjalne blogi jak np. http://mobileopinie.pl gdzie znajdują się czesto informacje o ofertach. Ja np. ostatnio zamówiłem przez promocyjną strone i otrzymałem 120 zł voucher do Wizzaira oraz 50 zł do wykorzystania w Dagrasso na Pizze, także warto i polecam Nju mobile.
za minutę w nju jak dzwonicie z sim w nju naliczają 5 zł, taniej wyjdzie zadzwonić z innej sieci do bok nju i płacić 29 gr,a nie 5 zł,

w nju są w karcie opłaty aktywacyjne 6 zł na 60 dni + 1 czy 2 zł dziennie za dzwonienie w zależności od wybranej opcji, czyli drogo wychodzi, do tego net jest dodatkowo płatny chyba nawet po pakiecie jak się skończy to nalicza dalej koszty zamiast zwolnić prędkość,

Red Bull Mobile ma dobre pakiety 3, 7, 30 dniowe, chyba najlepsza oferta dla dzwoniących czasem bo 3 zł za 3 dni no limitu, 7 zł za 7 dni, 20 zł za 30 dni czyli też super oferta dla bardzo aktywnych, w pakiety wliczone są też połączenia na stacjonarne i nie ma opłat za aktywacje,
doładowanie za 50 zł przedłuża ważność konta o 100 dni czyli ponad 3 miesiące, ładujecie za 60 zł dzielicie na 3 miesiące i wychodzi wam 20 zł za miesiąc za no limit na wszystkie sieci komórkowe i stacjonarne, a jak dzwonicie mniej i korzystacie tylko z pakietów 3 i 7 dniowych to koszt miesięczny wyniesie 15 zł,

w Red Bull Mobile jest też abonament z samą kartą sim na czas nieokreślony czyli bez kary można zrezygnować z miesięcznym wypowiedzeniem,
9 zł no limit w Play, Red Bull Mobile, Virgin, Viking, + pakiet za 30 zł jeśli ktoś chce za no limit do każdej sieci, stacjonarnych, no limit sms + pakiet netu,

Virgin za 29 zł no limit wszystko + pakiet neteu,

Plush też jest ok, tyle, że stacjonarne płatne dodatkowo,




przeniesienie numeru jest bezpłatne,

abonament 5 zł wyższy jest czasem w ofertach gdzie aktywuje się nowy numer bez przenoszenia z innej sieci, a jak się przenosi to abonament jest normalny, a nie o 5 zł wyższy

Edytowane przez userrr
Czas edycji: 2015-05-03 o 22:28
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-08, 16:34   #37
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Nju Mobile - dobra oferta czy oszukiwanie klientów?

Odświeżam.
Założyłam numer w nju mobile i wybrałam pakiet 29 zł za wszystko, do tego mam 10 gb internetu. Rachunek miał nie przekraczać 29 zł złotych, a przychodzą mi takie na ponad 70. Doliczają sobie tu 2 zł za korzystanie z transferu internetowego, tam 4 zł nie wiadomo za co. Puściłam sygnał na zagraniczny numer, dokładnie angielski, włączyła się automatyczna sekretarka dosłownie nie dłuzej niż 3 sekundy zanim się rozłączyłam, naliczyło mi ponad 2 zł, a w ich cenniku pisze 19 groszy/1 minute rozmowy na zagraniczny numer. Dzisiaj przyszedł mi rachunek na 59 zł, strasznie się wkurzyłam. Postanowiłam, że rozwiązuje z nimi umowę. Czy kogoś też tak naciągają? Z tego co czytałam nie tylko ja tak mam.
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-15, 13:37   #38
myszka2508
Raczkowanie
 
Avatar myszka2508
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 134
Dot.: Nju Mobile - dobra oferta czy oszukiwanie klientów?

No właśnie jesteś kolejną osobą, która ma z tą siecią problem. Mi się wydaje, ze lepiej nie wierzyć w te wszystkie super promocje. Ja ostatnio porównywałam kilka ofert przez porównywarkę i nju wyskakiwał jako najlepszy, ale właśnie przez te negatywne opinie nie zdecydowałam się na umowę.
myszka2508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 09:59   #39
ChmielAnka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 27
Dot.: Nju Mobile - dobra oferta czy oszukiwanie klientów?

Dobrze wiedzieć na przyszłość Nie spodziewałam się, że może być z tą siecią tyle problemów - chociaż jak poczytać w Internecie, to ludzie narzekają na każdą sieć.

Mnie osobiście odstraszają ich reklamy, które wydają mi się strasznie głupie...
ChmielAnka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 18:58   #40
ILilith
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5
Dot.: Nju Mobile - dobra oferta czy oszukiwanie klientów?

Szukając dobrej sieci natrafiłam na Nju mobile. Poczciwa i wszystkim znana pomarańcza wypuściła ciężka artylerię walcząc o klienta. Oferta na abonament bardzo mnie zainteresowała a i ziemniak z reklam skutecznie trafiał do klienta. Niestety na tym plusy się kończą. Skuszona reklama i dobrymi opiniami w internecie powierzyłam swój numer ziemniakowi. Zaczęło się niewinnie, długie oczekiwanie na wiadomości, numer dezaktywowany a nowy jeszcze nie działał. Z umowa która przyniósł kurier nie dostałam karty do aktywacji. Ale czekałam cierpliwie, aż obsługa klienta odpisze. No i nic. Dostałam wiadomość ze mój podpis widnieje przy odbiorze karty ale pani chyba pomylił się odbiór karty z podpisem umowy. No i nic. Zdenerwowana wybrałam sobie już nowy numer telefonu. Tym razem wszystko poszło jak należy. Dałam im druga szanse. Sygnał nie był zły, chociaż momentami go nie było. Faktury przychodziły regularnie i nie zauważyłam jakiś nieprawidłowości. Aż po jakimś czasie nagle zaczęłam dostawać dublujące się faktury. Chcąc wyjaśnić sprawę dowiedziałam się tylko tyle ze niby korzystam ze starego numeru dlatego i faktura przychodzi. Czyżby kurier nju mobile korzystał sobie z mojej karty? A może to jakiś przekręt aby wyciskać z nieświadomych klientów więcej kasy? Niestety wszelkie dowody, skargi i odwołania nie podziałały. Musiałam zapłacić 30 zł za nic. Obsługa klienta nic nie robiła sobie z moich dowódow. A na koniec pogrozili mi ze będą ignorować już nastepne moje zgłoszenia. Złodziejstwo. Nikomu nie polecam ziemniaka.
ILilith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-24, 06:28   #41
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: Nju Mobile - dobra oferta czy oszukiwanie klientów?

nju tej opcji gdzie dziennie płaci się jakąś kwotę czyli na dzień kiedy to piszę jest to chyba 1,20 zł dziennie - jeśli wybierzesz tą opcje i będziesz korzystać codziennie z telefonu to mnożysz 1,20 zł x 30 dni i wychodzi 36 zł miesięcznie za korzystanie z telefonu w czasach kiedy opcje bez limitu za wszystko czyli rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne + sms/mms + pakiet intetnetu, no ogólnie wszystko, są nawet do 20 zł miesięcznie, a nawet za 15 zł miesięcznie, a same rozmowy na komórki i numery stacjonarne jeśli nie potrzebujesz innego pakietu tylko same rozmowy to masz np w a2mobile za 9,90 zł pakiet na 31 dni, a jeśli wiesz, że będziesz codziennie korzystać z telefonu to lepiej wybrać inną ofertę niż to nju, nju może być dobre dla osób które mało dzwonią, a chcą skorzystać tylko kilka dni w miesiącu, jak ktoś skorzysta np 5 razy po 1,20 zł to zapłaci 6 zł to się może opłacać, tylko nie wiem czy jest sens się bawić z nju w sytuacji kiedy można wykupić pakiet za 9 zł rozmowy bez limitu i dzwonić kiedy się chce i ile się chce bo różnice w tych złotówkach mogą być "groszowe" zaledwie kilka złotych, a jednak nju nalicza większe opłaty i trzeba się ograniczać bo jednego dnia jeśli się zapłaci w nju te 1,20 zł dziennie to obowiązuje do północy, kolejnego dnia po północy już nalicza od nowa tą opłatę na kolejny dzień jeśli ktoś dzwoni, jak ja bym miał komuś zaproponować 5 razy czyli 5 dni w miesiącu skorzystać po 1,20 zł, żeby zapłacić 6 zł to chyba już bym się nie zastanawiał tylko wolałbym dołożyć bez zastanowienia te 3-4 zł i mieć za 9,90 zł rozmowy bez limitu i bez ograniczania się w a2mobile

Edytowane przez userrr
Czas edycji: 2018-09-26 o 01:17
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-24 07:28:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:15.