Lampa LED, Jaką posiadasz lampę? - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Pokaż wyniki sondy: Jaką posiadasz lampę?
1. UV 36 W 116 47,35%
2. LED "rogal" 12W 17 6,94%
3. CCFL 41 16,73%
4. Kompaktową LED 9W 59 24,08%
LED 20W 12 4,90%
Głosujący: 245. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-24, 06:20   #2041
Selvaria
Raczkowanie
 
Avatar Selvaria
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 384
Dot.: Lampa LED

Tak, rozumiem pytające osoby, ALE, jak każdy co rusz pyta o to samo, to nie dziw, że się nie chce odpowiadać, bo już nie raz odpowiedź, rada padła. Stąd też coraz więcej stron, bo co chwile jedno i to samo walkowane... Ja używam Sunone, bo wyświetlacz mi niepotrzebny, a tylko tego ta lampa nie posiada. Jak ktoś na takie szczegóły nie patrzy, a wystarczy, tak jak mi, kliknąć w odpowiedni "guzik" i sobie utwardzac hybrydki, to nie ma co wymyślać i kupić Sunone. Jednak, jak ktoś chce wyświetlacz, to niech kupi Sun 5 i wszystko w temacie. Te wszystkie SLABSZE lampy OLAC! I tyle w tym temacie. A jak ktoś chce jakieś nowości, kasy nie żal, to brać z górnej półki cenowej/najnowszy model i po problemie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Selvaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 08:32   #2042
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez Selvaria Pokaż wiadomość
Tak, rozumiem pytające osoby, ALE, jak każdy co rusz pyta o to samo, to nie dziw, że się nie chce odpowiadać, bo już nie raz odpowiedź, rada padła. Stąd też coraz więcej stron, bo co chwile jedno i to samo walkowane... Ja używam Sunone, bo wyświetlacz mi niepotrzebny, a tylko tego ta lampa nie posiada. Jak ktoś na takie szczegóły nie patrzy, a wystarczy, tak jak mi, kliknąć w odpowiedni "guzik" i sobie utwardzac hybrydki, to nie ma co wymyślać i kupić Sunone. Jednak, jak ktoś chce wyświetlacz, to niech kupi Sun 5 i wszystko w temacie. Te wszystkie SLABSZE lampy OLAC! I tyle w tym temacie. A jak ktoś chce jakieś nowości, kasy nie żal, to brać z górnej półki cenowej/najnowszy model i po problemie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam to samo zdanie, używam sunone i chodzi jak złoto.
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 09:03   #2043
sexylook1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 43
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez Selvaria Pokaż wiadomość
Tak, rozumiem pytające osoby, ALE, jak każdy co rusz pyta o to samo, to nie dziw, że się nie chce odpowiadać, bo już nie raz odpowiedź, rada padła. Stąd też coraz więcej stron, bo co chwile jedno i to samo walkowane... Ja używam Sunone, bo wyświetlacz mi niepotrzebny, a tylko tego ta lampa nie posiada. Jak ktoś na takie szczegóły nie patrzy, a wystarczy, tak jak mi, kliknąć w odpowiedni "guzik" i sobie utwardzac hybrydki, to nie ma co wymyślać i kupić Sunone. Jednak, jak ktoś chce wyświetlacz, to niech kupi Sun 5 i wszystko w temacie. Te wszystkie SLABSZE lampy OLAC! I tyle w tym temacie. A jak ktoś chce jakieś nowości, kasy nie żal, to brać z górnej półki cenowej/najnowszy model i po problemie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nic dodać, nic ująć.
Ps. I tak zaraz któraś zapyta o radę dotyczącą lamp ... :----)))))
sexylook1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 09:26   #2044
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lampa LED

dziwi mnie jedno- jak kogoś interesuje temat paznokci i chce sobie robić sam- to ok, dokształca się, czyta, nabywa wiedzy i doświadczenia. Ale jeśli kogoś nie interesuje ten temat to po co w ogóle zabiera do robienia? siłą rzeczy będzie taki ktoś musiał się tematem zainteresować. Może lepiej iść do kosmetyczki? Nie wiem z jakiego miasta FelkaM jesteś, ale na pewno jakaś manicurzystka się znajdzie. Może lepiej iśc do kogoś kto paznokcie robi z przyjemnością i z uzyciem swojej wiedzy niż samemu się męczyć tylko dlatego że taniej? a taniej wcale nie wyjdzie bo musisz zaopatrzyć się w ten cały kram, dokupić kilka kolorów itd. A jak nie będzie wychodzić to kasa wyrzucona w błoto.
Co do lamp to jak pisałyśmy wyżej- lepiej dołożyć i kupić cos polecanego niż iść po taniości a później płakać i pisać w wątku uczuleniowym albo "hybrydy co robię nie tak".
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 09:51   #2045
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
dziwi mnie jedno- jak kogoś interesuje temat paznokci i chce sobie robić sam- to ok, dokształca się, czyta, nabywa wiedzy i doświadczenia. Ale jeśli kogoś nie interesuje ten temat to po co w ogóle zabiera do robienia? siłą rzeczy będzie taki ktoś musiał się tematem zainteresować. Może lepiej iść do kosmetyczki? Nie wiem z jakiego miasta FelkaM jesteś, ale na pewno jakaś manicurzystka się znajdzie. Może lepiej iśc do kogoś kto paznokcie robi z przyjemnością i z uzyciem swojej wiedzy niż samemu się męczyć tylko dlatego że taniej? a taniej wcale nie wyjdzie bo musisz zaopatrzyć się w ten cały kram, dokupić kilka kolorów itd. A jak nie będzie wychodzić to kasa wyrzucona w błoto.
Co do lamp to jak pisałyśmy wyżej- lepiej dołożyć i kupić cos polecanego niż iść po taniości a później płakać i pisać w wątku uczuleniowym albo "hybrydy co robię nie tak".
Też tego nigdy nie zrozumiem i zawsze mnie to dziwi.. nie chcę nikogo oceniać ale czy tak naprawdę ciężko jest wydać raz w miesiącu na wizytę u kogoś? Też będzie spokój, w dodatku nie będzie nic zastawiać miejsca.... heh mam koleżankę która pracuje w dość dużej firmie i jak stwierdziła nie da nikomu zarobić (wiedząc że ja robię paznokcie) i namówiła wszystkie dziewczyny w firmie żeby zaczęły robić sobie same, dzięki czemu ona się wymienia lakierami i może mieć mnóstwo kolorów... Też zero zainteresowania... robiła chyba z rok na mostku, to nic że siedziała 3h żeby zrobić paznokcie, ważne że nie wydała u stylistki . Jak jej powiedziałam żeby kupiła lampę lepszą to się oburzyła jak takie coś może być takie drogie.... oczywiście paznokcie wyglądają zawsze koszmarnie...

Każdy myśli że to tak łatwo nałożyć hybrydę i koniec.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 10:36   #2046
magdalenka2
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 980
GG do magdalenka2
Dot.: Lampa LED

Do dziewczyn, które pisały o tym że tak trudno przeczytać wątek i że zaraz i tak padną pytania o lampy : nie pomyslalyscie o tym, że nie jest łatwo przebrnąć przez 70 stron tematu? Pomijając to, że niektórzy nie mają na to czasu.. Ale nawet jak mają to piszecie o różnych sprawach, o reklamacjach , o zakupach na Aliexpress.. nie jest łatwo wyrobić sobie na podstawie tego opini o lampie i dokonać wyboru, tym bardziej będąc laikiem. Dlatego dopytujemy. Poza tym o lampach które podlinkowalam nie znalazłam tu opinii. Po to jest forum żeby można było pytać, nawet jeśli jest to setne podobne pytanie.
magdalenka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 13:57   #2047
dota_st
Raczkowanie
 
Avatar dota_st
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 125
Dot.: Lampa LED

Czy ktoś może mi powiedzieć jak to jest z żywotnością lamp? W marcu mojemu diamencikowi stukną dwa latka i zastanawiam się czy to może nie czas na zmianę. Paznokcie robię tylko sobie i lampa działa bez zarzutu, ale na pewno się przecież zużywa. Czytając o tych wszystkich alergiach nie mogę oprzeć się wrażeniu, że ma na to wpływ również wyeksploatowanie lampy. Wolałabym więc dmuchać na zimne. Jak na razie mój wybór padł na Sunone.
Napiszcie proszę czy według Was czas na zmianę i jak długo Wy używacie swoich lamp.
dota_st jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-24, 14:07   #2048
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez magdalenka2 Pokaż wiadomość
Do dziewczyn, które pisały o tym że tak trudno przeczytać wątek i że zaraz i tak padną pytania o lampy : nie pomyslalyscie o tym, że nie jest łatwo przebrnąć przez 70 stron tematu? Pomijając to, że niektórzy nie mają na to czasu.. Ale nawet jak mają to piszecie o różnych sprawach, o reklamacjach , o zakupach na Aliexpress.. nie jest łatwo wyrobić sobie na podstawie tego opini o lampie i dokonać wyboru, tym bardziej będąc laikiem. Dlatego dopytujemy. Poza tym o lampach które podlinkowalam nie znalazłam tu opinii. Po to jest forum żeby można było pytać, nawet jeśli jest to setne podobne pytanie.
Nie każdy też ma czas na pisanie za każdym razem tego samego... już kilka stron wstecz była dyskusja o lampach także czasem wystarczy przewinąć kilka stron.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 18:57   #2049
magdalenka2
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 980
GG do magdalenka2
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Nie każdy też ma czas na pisanie za każdym razem tego samego... już kilka stron wstecz była dyskusja o lampach także czasem wystarczy przewinąć kilka stron.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
jakoś się z tym nie zgodzę bo niby nie ma czasu na odpisanie, a na wstawienie niemiłego/złośliwego itp komentarza już jest czas?...

poza tym, nie trzeba odpowiadać skoro się nie ma czasu prawda? nikt tu nikogo do odpowiedzi nie zmusza. może odpisze ktoś kto będzie czasem dysponował.. lepiej nie pisać nic niż wrzucać kąśliwe komentarze

a pomijając kwestię komentarzy, ja akurat o lampach Ronney tu nic nie znalazłam, a przeczytałam sporo stron.. chyba jednak idąc za Waszymi radami kupię lampę Sunone..choć cena jak dla mnie zabija
magdalenka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 19:07   #2050
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez magdalenka2 Pokaż wiadomość
jakoś się z tym nie zgodzę bo niby nie ma czasu na odpisanie, a na wstawienie niemiłego/złośliwego itp komentarza już jest czas?...

poza tym, nie trzeba odpowiadać skoro się nie ma czasu prawda? nikt tu nikogo do odpowiedzi nie zmusza. może odpisze ktoś kto będzie czasem dysponował.. lepiej nie pisać nic niż wrzucać kąśliwe komentarze

a pomijając kwestię komentarzy, ja akurat o lampach Ronney tu nic nie znalazłam, a przeczytałam sporo stron.. chyba jednak idąc za Waszymi radami kupię lampę Sunone..choć cena jak dla mnie zabija
Jeśli cena jest dla Ciebie za wysoka a kupno lampy nie jest konieczne na teraz już to warto poczekać na promocję na Ali. Co jakiś czas robią super wyprzedaże i można wtedy kupić lampę dużo taniej. Ja sama kupiłam Sun3 za niewiele więcej niż 100 zł, właśnie dlatego że nie przeszkadzała mi konieczność poczekania miesiąc na promocję.

Chyba że zależy Ci na kupnie lampy w Polsce, to niestety zostaje zacisnąć zęby i zapłacić więcej.
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-25, 05:40   #2051
magdalenka2
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 980
GG do magdalenka2
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Jeśli cena jest dla Ciebie za wysoka a kupno lampy nie jest konieczne na teraz już to warto poczekać na promocję na Ali. Co jakiś czas robią super wyprzedaże i można wtedy kupić lampę dużo taniej. Ja sama kupiłam Sun3 za niewiele więcej niż 100 zł, właśnie dlatego że nie przeszkadzała mi konieczność poczekania miesiąc na promocję.

Chyba że zależy Ci na kupnie lampy w Polsce, to niestety zostaje zacisnąć zęby i zapłacić więcej.
chyba wolę poczekać, odłożyć jednak więcej kasy i kupić lampę w Polsce, trochę się obawiam kupować sprzęty na ali bo w razie gdyby się coś działo to z reklamacją problemy..ale promocje sprawdzę
magdalenka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-25, 13:36   #2052
hotlikefire
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 197
Dot.: Lampa LED

A tego typu lampy polecacie? http://allegro.pl/lampa-led-uv-diamo...956615928.html
Jeśli nie ta to jaka inna konkretnie, bo ja się pogubilam. Znajduję masę tak samo wyglądających lamp o tych samych parametrach ale pod różną nazwa i nie wiem która jest warta uwagi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hotlikefire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-25, 13:45   #2053
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lampa LED

jest ok, możesz kupować.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-25, 14:48   #2054
hotlikefire
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 197
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
jest ok, możesz kupować.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hotlikefire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-28, 14:38   #2055
Yoostii
Zadomowienie
 
Avatar Yoostii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 304
Dot.: Lampa LED

Pamiętajcie, że 11.11 powinny być duże promocje
__________________

Yoostii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-31, 21:04   #2056
magdalenka2
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 980
GG do magdalenka2
Dot.: Lampa LED

hej dziecwzyny, mam pytanie. ..za Waszą radą kupiłam lepszą lampę, konkretnie Sunone 48W Sun5 LED/UV. i mam pytanie do jej użytkowniczek odnośnie jej działania..przeczytałam oczywiście instrukcję, ale jest dla mnie dziwne, że skoro lampa ma sensor ruchu to liczony czas się nie zatrzymuje na wybranym limicie.. tzn jeśli przed wlożeniem ręki nacisnę przycisk 30 s to na wyświetlaczu czas odlicza się od 30 w doł i przy zerze gaśnie. ale jesli nie nacisnę guzika tylko włożę rękę do lapmy to czas odlicza od 1 w górę i nie zatrzymuje się na 30 tylko czas idzie dalej... myślałam że jak raz ustawię 30 sekund to za każdym razem jak włożę rękę to będzie mi się te 30 sekund odliczać....a tu lipa, trzeba za każdym razem guzik wciskać?? to po co ten sensor ruchu skoro i tak musze patrzeć na wyświetlacz czy już 30 s czy może więcej....
mam nadzieję, że zrozumiecie o co mi chodzi, czy wasze lampy też tak działają czy ja coś źle ustawiłam?
magdalenka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-31, 21:14   #2057
Agacior_Pie
Raczkowanie
 
Avatar Agacior_Pie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 459
Dot.: Lampa LED

Rozumiemy ale dla mnie to logiczne że jak przycisniesz to odlicza, a jak nie to liczy dopóki nie wyjmiesz ręki. To nie są przyciski do ustawiania czasu. A jak np czasem można naswietlic 20 sek coś, niestandartowo, to te 10 sek lampa by za każdym razem świeciła bez sensu do 30 sek? albo jakby była ustawiona na 10 sek, a ty byś chciała 20 coś utwardzic. To byś musiała znów nacisnąć.

Dla mnie takie działanie jak tej lampy jest logiczne i intuicyjne. A co najważniejsze, ona tak działa, masz dobra lampę. Co za problem spojrzeć na wyświetlacz czy już 30 sek minęło? Jak nacisniesz przycisk to też musisz na nią spojrzeć czasie wyłączyła żeby rękę wyjąć :-P
Ja korzystam tylko z przycisku tego zmniejszajacego moc po to ta lampa ma wyswietlacz żeby bez przycisków wiedzieć ile czasu minęło

A sensie ruchu jest po to żeby lampa zaczelA świecić jak włożysz tam rękę... też logiczne
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Agacior_Pie
Czas edycji: 2017-10-31 o 21:17
Agacior_Pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-31, 21:21   #2058
magdalenka2
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 980
GG do magdalenka2
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez Agacior_Pie Pokaż wiadomość
Rozumiemy ale dla mnie to logiczne że jak przycisniesz to odlicza, a jak nie to liczy dopóki nie wyjmiesz ręki. To nie są przyciski do ustawiania czasu. A jak np czasem można naswietlic 20 sek coś, niestandartowo, to te 10 sek lampa by za każdym razem świeciła bez sensu do 30 sek? albo jakby była ustawiona na 10 sek, a ty byś chciała 20 coś utwardzic. To byś musiała znów nacisnąć.

Dla mnie takie działanie jak tej lampy jest logiczne i intuicyjne. A co najważniejsze, ona tak działa, masz dobra lampę. Co za problem spojrzeć na wyświetlacz czy już 30 sek minęło? Jak nacisniesz przycisk to też musisz na nią spojrzeć czasie wyłączyła żeby rękę wyjąć :-P
Ja korzystam tylko z przycisku tego zmniejszajacego moc po to ta lampa ma wyswietlacz żeby bez przycisków wiedzieć ile czasu minęło

A sensie ruchu jest po to żeby lampa zaczelA świecić jak włożysz tam rękę... też logiczne
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tak, tak, ja to wszystko rozumiem, że logiczne tylko gdy robiłam hybrydę w salonie to babka miała tak ustawioną lampę ( tą samą), że wkładałam rękę (bez naciskania guzika) i sama gasła po 30 s.. dlatego dopytuję bo myślałam że może moja jest źle ustawiona itd...
magdalenka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-31, 21:25   #2059
Agacior_Pie
Raczkowanie
 
Avatar Agacior_Pie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 459
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez magdalenka2 Pokaż wiadomość
tak, tak, ja to wszystko rozumiem, że logiczne tylko gdy robiłam hybrydę w salonie to babka miała tak ustawioną lampę ( tą samą), że wkładałam rękę (bez naciskania guzika) i sama gasła po 30 s.. dlatego dopytuję bo myślałam że może moja jest źle ustawiona itd...
Raczej nie taka samą, bo nasza tak nie robi:-( ale i tak jest fajna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Agacior_Pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-31, 22:09   #2060
magdalenka2
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 980
GG do magdalenka2
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez Agacior_Pie Pokaż wiadomość
Raczej nie taka samą, bo nasza tak nie robi:-( ale i tak jest fajna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wyglądała tak samo i stąd moje pytanie.. ale może jednak był to inny model czy coś....?
w każdym razie dzięki za rozwianie moich wątpliwości
magdalenka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-31, 22:30   #2061
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lampa LED

Moja też odlicza tylko jak wcisnę przycisk Ale ja go nie używam ,patrzę po prostu ma wyświetlacz ☺

Wysłane z Note 4 & Tapatalk
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-01, 16:59   #2062
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Lampa LED

Ja mam w Sun3 tak, że dłuższe przyciśnięcie przycisku daje taki efekt o jaki Wam chodzi. Jak po prostu wcisnę np. 30 sekund to lampa po prostu zaczyna odliczanie, a jak dłużej to światło wewnątrz lampy gaśnie. Po włożeniu ręki do lampy odliczanie leci od 30 sekund w dół i wyłącza się po zakończeniu odliczania. Jak wcisnę inny przycisk albo wyłączę lampę z prądu to ustawienie się resetuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-02, 21:38   #2063
Madzikkos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 5
Dot.: Lampa LED

hej
chcę kupić lampę z czerwonym światłem.. znalazłam tylko takie sensowne, z czego dwie nie są zabudowane, a trzecia jest z firmy "krzak"...

http://allegro.pl/sun-pro-lampa-uv-d...999195545.html
http://allegro.pl/stylistic-red-led-...025867288.html
http://allegro.pl/abc-lampa-uv-led-5...000883685.html

...coś radzicie?
Madzikkos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-05, 14:29   #2064
sexylook1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 43
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez Madzikkos Pokaż wiadomość
hej
chcę kupić lampę z czerwonym światłem.. znalazłam tylko takie sensowne, z czego dwie nie są zabudowane, a trzecia jest z firmy "krzak"...

http://allegro.pl/sun-pro-lampa-uv-d...999195545.html
http://allegro.pl/stylistic-red-led-...025867288.html
http://allegro.pl/abc-lampa-uv-led-5...000883685.html

...coś radzicie?
Firma nie ma aż takiego znaczenia, nie polecam lamp nie zabudowanych. Wiec napewno z tych trzech wybrałabym tą zabudowaną.
sexylook1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-09, 10:27   #2065
Natalka057
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 16
Dot.: Lampa LED

Co myślicie o tej lampie do domego użytku ?

NEONAIL, LAMPA LED 24W 5303-1


Edytowane przez Natalka057
Czas edycji: 2017-11-09 o 21:38 Powód: proszę wrzucić samo zdjęcie
Natalka057 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-09, 23:59   #2066
Madzikkos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 5
Dot.: Lampa LED

Jest niezabudowana :-[
Madzikkos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-10, 06:47   #2067
Yoostii
Zadomowienie
 
Avatar Yoostii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 304
Dot.: Lampa LED

Wygląda jak sun9c (chyba tak sie nazywa), a ta ma dobre opinie
__________________

Yoostii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-10, 10:00   #2068
eckpascal
Raczkowanie
 
Avatar eckpascal
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 458
Dot.: Lampa LED

W nawiązaniu do niedawnej rozmowy o lampach z chin i gwarancji.
Zrzut ekranu z FB
P:Ś nie mogę dodawać zdjęć.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez eckpascal
Czas edycji: 2017-11-10 o 10:01
eckpascal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-10, 11:45   #2069
hiho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 78
Dot.: Lampa LED

Cześć dziewczyny przeczytałam kilka stron dyskusji, od dwien dawna uzywam lampy UV 36W ale chciałabym się przenieść na jakąś LED. ale o mostkach naczytałam się wiele głupot, w tym, ze od nich mozna dostac uczulen, bo sa slabe. Jakas najnowsza lampa LED na rynku jaka polecacie, to...? taka mi sie podoba: https://lakieryhybrydowe.pl/pl/p/Lam...t-PRO-48W/1414 ale chętnie spojrzę co wy polecicie
__________________
hiho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-10, 23:03   #2070
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez Natalka057 Pokaż wiadomość
Co myślicie o tej lampie do domego użytku ?
Nie lubię niezabudowanych lamp i za mała moc


Wysłane z Note 4 & Tapatalk
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-09 10:26:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:55.