Co faceci lubia najbardziej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-14, 10:53   #1
martullka1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6

Co faceci lubia najbardziej?


Pytanie kieruje do Panów bądź do kobiet, które znają bardzo dobrze swojego faceta. A brzmi ono tak:

Co najbardziej lubia mezczyzni?
Jak lubia byc traktowani przez kobiety?
Co robic, aby facet adorowal nawet po dluzszej znajomosci?

Ps. Jesli ktos ma jeszcze jakis pomysl z pytaniem to prosze dopisywac mysle, ze razem rozwiniemy wątek

Pozdrawiam

(Bylam w zwiazku 2 lata i moje pytania nie swiadcza o nie wiedzy wobec facetow, tylko chce znac Wasze zdanie)

martullka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 11:22   #2
Absinth87
Raczkowanie
 
Avatar Absinth87
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 112
Dot.: Co faceci lubia najbardziej?

Moim zdaniem faceci uwielbiają tak samo jak kobiety - żeby o nich dbać i ich rozpieszczać. Kobiety skupiają się na wyglądzie i codziennie martwią się co na siebie włożyć. A jedno jest pewne - dla faceta najpiękniejsza jest naga kobieta ;d
Poza tym to nieprawda, że facet nie lubi mówić o problemach - jak będziesz przyjaciółka swojego faceta i potrafisz słuchać to na pewno nie będzie traktował cię jak zabawkę na 2 tygodnie ;f
Ktoś powiedział że receptą na idealny związek jest to, że trzeba grać czysto w kłótni i bez zasad w łóżku ;f

A na adorowanie najlepszy jest foch

Ale ja tam jestem za młoda żeby sie wypowiadać, niech sie weteranki wypowiedzą PS. Zobaczcie załącznik
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg desperatka.jpg (81,7 KB, 491 załadowań)
Absinth87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 11:41   #3
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Co faceci lubia najbardziej?

Cytat:
Napisane przez Absinth87 Pokaż wiadomość
Ale ja tam jestem za młoda żeby sie wypowiadać, niech sie weteranki wypowiedzą
O, to tak jak ja
Ja wiem tylko, że mój lubi pomidorówkę
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 11:45   #4
ellinka
Raczkowanie
 
Avatar ellinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 315
Dot.: Co faceci lubia najbardziej?

A ja myślę, że lubią też wyszukiwarkę- chyba, że moje wrażenie, że takich wątków było już kilka jest błędne.

Mój lubił murzynka
ellinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 13:05   #5
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Co faceci lubia najbardziej?

Cytat:
Napisane przez martullka1989 Pokaż wiadomość
Pytanie kieruje do Panów bądź do kobiet, które znają bardzo dobrze swojego faceta. A brzmi ono tak:

Co najbardziej lubia mezczyzni?
Jak lubia byc traktowani przez kobiety?
Co robic, aby facet adorowal nawet po dluzszej znajomosci?

Ps. Jesli ktos ma jeszcze jakis pomysl z pytaniem to prosze dopisywac mysle, ze razem rozwiniemy wątek

Pozdrawiam

(Bylam w zwiazku 2 lata i moje pytania nie swiadcza o nie wiedzy wobec facetow, tylko chce znac Wasze zdanie)


Faceci lubią tak samo jak my komplementy. Ale raczej nie w sensie: jak pięknie wyglądasz. Ja np. jak gdzieś wychodziliśmy i Tż miał garnitur powiedziałam mu, ze mega seksownie w nim wygląda. Lubią jak się docenia ich zaradność i chwali (kto nie lubi:p). Co do zachowania to nie prawda, że facet to twarda bestia nieromantyczna. Czasami jakiś miły liścik wrzucony do kurtki, albo e-mail. I bycie naturalną i szczerą. To chyba podstawa w relacji z własnym facetem. Faceci nie lubią nieszczerych i kręcocych babek. Z tego co mówi mój przyjaciel on i jego znajomi lubią kiedy dziewczyna jak coś jej nie pasuje potrafi o tym pogadać. Nie zalać się łzami i zrobić mały armagedon, ale siąść i na spokojnie wyłożyc kawę na ławę. Nie cierpią jak im rzucić focha, nie odzywać się a Ty facet kombinuj o co chodzi. (nie mówie tu o sytuacjach ewidentnych kiedy tylko debil by nie wiedział, że zachował się jak ostatnia świnia a o jakichś niedomównieniach wynikających z rozbieżnego czasami spojrzenia na rzeczy ważne i mniej wazne w związku z punktu widzenia kobiety i mężczyzny). To chyba tyle mi do głowy pzychodzi.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 13:08   #6
aalien
Rozeznanie
 
Avatar aalien
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Niemal ciągle w alphie ;)
Wiadomości: 780
Dot.: Co faceci lubia najbardziej?

Cytat:
Napisane przez martullka1989 Pokaż wiadomość

Co robic, aby facet adorowal nawet po dluzszej znajomosci?

im mniej bezpodstawnych fochów tym więcej adoracji z ich strony
__________________
Świadomie wybrałam szczęście

aalien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 13:26   #7
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Co faceci lubia najbardziej?

Ja mam na to jeden sprawdzony sposób - mieć swoje własne życie,nie podporządkowywać go mężczyźnie,mieć swoje zdanie i nie okazywać że jest naszym całym światem a już zwłaszcza,że umarłybyśmy bez niego
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-14, 13:28   #8
Systemfutures
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 29
Dot.: Co faceci lubia najbardziej?

Każdy jest inny, ale wiele cech mamy wspólnych...
Ja nie trawię ( u żony nie mam tego problemu na szczęście ) u kobiet zadawania pytania, po którym na jasną i prostą odpowiedź zaczyna się drązenie czy na pewno, a może lepiej itd.... masakra. Dotyczyć to może każdej dziedziny życia np. jaką zupę na obiad jutro zrobić ? a czy b ? Odpowiedż : b i wtedy dalej a nie wolałbyś a ? a może c ? i tututum.

a co lubimy najbardziej ?
być docenieni, udany sex ( zwłaszcza oral ),

Edytowane przez Systemfutures
Czas edycji: 2009-05-14 o 13:31
Systemfutures jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 15:13   #9
Stromanthe
Zadomowienie
 
Avatar Stromanthe
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 476
GG do Stromanthe
Dot.: Co faceci lubia najbardziej?

Napewno lubią czuć się potrzebni i doceniani, tak jak każdy człowiek Lubią, kiedy sprawia im się małe i duże przyjemności, nie traktuje jak "tych z Marsa", a jak normalnych ludzi, kiedy się z nimi rozmawia, nie ukrywa ważnych faktów i nie obraża za głupoty Nic nadzwyczajnego w zasadzie
Stromanthe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 16:11   #10
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Co faceci lubia najbardziej?

No coz, kazdy moze lubic co innego, wiec nie uogolniajmy...
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 16:31   #11
Rudzielec1231
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9
Dot.: Co faceci lubia najbardziej?

Na pytanie: co robić, aby facet adorował nawet po dluższej znajomosci? mogę śmiało odpowiedzieć, że akurat w moim przypadku sprawdza się metodą na zazdrość, to znaczy np. niby przypadkiem wspominam jakiego fajnego faceta poznałam ostatnio na imprezie i że tak dobrze tańczył i że taki przystojny, a u mojego chłopaka już włącza się "lampka ostrzegawcza", że ktoś pojawił się na jego terenie i trzeba działaćI zaczyna prawić mi komplementy, zaprasza na romantyczną kolację, kupuje kwiaty, ciągle mówi, jak mnie kocha, jaka jestem dla Niego ważna, pisze romantyczne wiersze, nawet za list się ostatnio zabrał i robi jeszcze mnóstwo innych rzeczy, żeby tylko pokazać, że jestem najważniejsza

Ważne jest też oczywiście, jeśli chcesz być ciągle adorowana to dobra kondycja i wspaniały seks, który dajesz swojemu chłopakowi. Warto wymyślać ciągle coś nowego, żeby się chłopak nie znudził, a kondycja przy tym jest bardzo ważna, bo trzeba ją mieć żeby wykończyć w łóżku swojego mężczyznę, który po seksie nie będzie miał na nic siły i tylko mocno będzie Cię przytulał i mówił jak Cię kocha

Rudzielec1231 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-14, 16:33   #12
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Co faceci lubia najbardziej?

lubią byc kochani
lubia jak podziwiamy ich muskulature nawet jak ledwo przebija sie spod brzuszka
jak mowi sie im ze sa sexi
ze wspaniali w lóżku
i ze maja mega ptaszka :P

a zeby facet wytrzymał z toba na dłuższa mete poprostu nie wal fochow o byle co
nie pokazuj mu ze jest pempkiem swiata
pokaz pazurek a jak trzeba to przytul do cycusia i bedzie git!

HA
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 16:38   #13
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Co faceci lubia najbardziej?

Cytat:
Napisane przez martullka1989 Pokaż wiadomość
Pytanie kieruje do Panów bądź do kobiet, które znają bardzo dobrze swojego faceta. A brzmi ono tak:

Co najbardziej lubia mezczyzni?
Jak lubia byc traktowani przez kobiety?
Co robic, aby facet adorowal nawet po dluzszej znajomosci?

Ps. Jesli ktos ma jeszcze jakis pomysl z pytaniem to prosze dopisywac mysle, ze razem rozwiniemy wątek

Pozdrawiam

(Bylam w zwiazku 2 lata i moje pytania nie swiadcza o nie wiedzy wobec facetow, tylko chce znac Wasze zdanie)

a ja jednak uwazam, ze to pytanie swiadczy o twojej niewiedzy. Faceci to nie tylko chodzace kubki smakowe i penisy, nie ma dla nich "jednej instrukcji obslugi". co robic, aby facet adorowal po dluzszej znajomosci? wystarczy miec na tyle ciekawa osobowosc, by ewentualnemu partnerowi po prostu sie nie znudzic - to jest jedynie dobor pod wzgledem charakterow. najgorsze co moze byc to ululanie, az oczy wylaza z orbit.
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 17:15   #14
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: Co faceci lubia najbardziej?

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
lubią byc kochani
lubia jak podziwiamy ich muskulature nawet jak ledwo przebija sie spod brzuszka
jak mowi sie im ze sa sexi
ze wspaniali w lóżku
i ze maja mega ptaszka :P

a zeby facet wytrzymał z toba na dłuższa mete poprostu nie wal fochow o byle co
nie pokazuj mu ze jest pempkiem swiata
pokaz pazurek a jak trzeba to przytul do cycusia i bedzie git!

HA
dobre
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 17:29   #15
KochanaGadzinka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Piszę z Górnego Śląska
Wiadomości: 894
Dot.: Co faceci lubia najbardziej?

Głupi trochę ten wątek, bo wiadomo, że każdy człowiek jest inny A facet to też człowiek wiesz? Poza tym, zależy czy pytanie Twoje brzmi "Co lubią faceci w związku" czy może "Co ogólnie lubią faceci"

Jeśli w związku to myślę, że to co my (dobry seks, duuużo czułości, zaufania, wierności, komplementów i szczerości...) a to drugie pytanie... to już zależy od faceta Jedni lubią dinozaury, a inni samochody ;D

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Rudzielec1231 Pokaż wiadomość
Na pytanie: co robić, aby facet adorował nawet po dluższej znajomosci? mogę śmiało odpowiedzieć, że akurat w moim przypadku sprawdza się metodą na zazdrość, to znaczy np. niby przypadkiem wspominam jakiego fajnego faceta poznałam ostatnio na imprezie i że tak dobrze tańczył i że taki przystojny, a u mojego chłopaka już włącza się "lampka ostrzegawcza", że ktoś pojawił się na jego terenie i trzeba działaćI zaczyna prawić mi komplementy, zaprasza na romantyczną kolację, kupuje kwiaty, ciągle mówi, jak mnie kocha, jaka jestem dla Niego ważna, pisze romantyczne wiersze, nawet za list się ostatnio zabrał i robi jeszcze mnóstwo innych rzeczy, żeby tylko pokazać, że jestem najważniejsza

Ważne jest też oczywiście, jeśli chcesz być ciągle adorowana to dobra kondycja i wspaniały seks, który dajesz swojemu chłopakowi. Warto wymyślać ciągle coś nowego, żeby się chłopak nie znudził, a kondycja przy tym jest bardzo ważna, bo trzeba ją mieć żeby wykończyć w łóżku swojego mężczyznę, który po seksie nie będzie miał na nic siły i tylko mocno będzie Cię przytulał i mówił jak Cię kocha
Traktujesz faceta jak maszyne zaprogramowaną w prosty sposób- że wystarczy mu dobry seks i gadanina o innym facecie, aby się zaczął spowrotem starac. Dziwne, że się tak daje wodzic za nos, jakby mi TŻ zaczął opowiadac o jakiejs innej dziewczynie, że jest ładna, dobrze tańczy i w ogóle jest przecudowna, to pomyslałabym poprostu, że wpadła mu w oko i delikatnie daje mi do zrozumienia, że czasy mojej świetności w jego oczach już się skończyły raczej nie miałabym ochoty się przed nim wtedy wyginac i wdzięczyc, a tym bardziej "ubiegac o niego" sory, ale nie jestesmy stadem drobiu, gdzie kury leją się o koguta, a koguty o kury na zasadzie "kto ma większy grzebien na glowie i kto glośniej pieje" uważam, że miłośc pokazujem czynami, tym, że jesteśmy dla siebie mili, szanujemy się nawzajem i nie rozglądamy za kimś innym... no, ale co kto lubi w sumie.
__________________
"Nie ufaj nikomu, to nikt Cię nie oszuka"

Rozjaśnię w końcu te czarne kłaki!
KochanaGadzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 18:46   #16
Rudzielec1231
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9
Dot.: Co faceci lubia najbardziej?

Kurcze, no nie wiem jak mój chłopak daję się tak za nos wodzić?Naiwny czy cos? No ja najwidoczniej jestem tak ograniczona i należę do tego stada drobiu jak to nazwałaś "gdzie kury leją się o koguta, a koguty o kury na zasadzie kto ma większy grzebien na glowie i kto glośniej pieje" Mam nadzieję, że nie jesteś polonistką, ale nieważne, wracając do tematu to wydaje mi się, ale że takie ubieganie się o drugą osobę może być czasem ekscytujące i nutka zazdrości również, oczywiście mówię tu o zdrowej zazdrości dobrze wpływa na związek.
A tak swoją drogą to niesamowite, że ludzie potrafią tak wszystko na poważnie traktować, każde słowo i myśl. Czasem warto przymrużyć oko na pewne sprawy i podejść z dystansem
Rudzielec1231 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 18:56   #17
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Co faceci lubia najbardziej?

Dziwne, że Twój chłopak znosi takie gierki. Gdyby ktoś mi robił takie podjazdy emocjonalne, od razu bym od niego odeszła. Uważam, że to nie fair. Pewnego dnia możesz się zdziwić...
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 19:09   #18
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Dot.: Co faceci lubia najbardziej?

Cytat:
Napisane przez martullka1989 Pokaż wiadomość
Pytanie kieruje do Panów bądź do kobiet, które znają bardzo dobrze swojego faceta. A brzmi ono tak:

Co najbardziej lubia mezczyzni?
Jak lubia byc traktowani przez kobiety?
Co robic, aby facet adorowal nawet po dluzszej znajomosci?

Ps. Jesli ktos ma jeszcze jakis pomysl z pytaniem to prosze dopisywac mysle, ze razem rozwiniemy wątek

Pozdrawiam


(Bylam w zwiazku 2 lata i moje pytania nie swiadcza o nie wiedzy wobec facetow, tylko chce znac Wasze zdanie)

Mężczyźni lubią dobry seks (w tym oralny) , pyszne jedzenie, święty spokój, wypady z kumplami i dziwne gadki po dużej ilości piwa, święty spokój heh, być zdobywcami, zawsze mieć rację, szybkie samochody, pręzyc sie przed lustrem gdy nikt nie widzi i wiele innym rzeczy zadziwiających rzeczy

Jak lubią być traktowani przez kobiety?? Jak partnerzy czyli pragną szacunku, miłości, wierności, lojalności, ufności i bezgranicznej przyjaźni przy zachowaniu indywidualności i trzeźwego rozsądku

Co robić by nas długo adorowali?? Kochać sie z nim do utraty tchu, słuchać, lub tylko udawać ale robic to dobrze, nie obrażać i nie strzelać fochów- bo i po co?? Poświęcic mu życie a przy tym miec własne pasje i zainteresowania, czasem byc naturalna i subtelna, czasem zamienic sie w wampa, umiec pójść na kompromis nie łamiąc własnych zasad, starac się byc zawsze uśmiechnieta, pachnącą i zaskakującą

Moje skromne obserwacje na podstawie wieloletnich doświadczeń z różnymi przedstawicielami tegoż "gatunku"( tu prosze o humorystyczne podejście- nie chciałam tym obrazić mężczyzn )
__________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem...ludzie mogą nie dostrzec różnicy....


Moja wymiana:





Perfumy: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post80378806
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 19:12   #19
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Co faceci lubia najbardziej?

Cytat:
Napisane przez martullka1989 Pokaż wiadomość

(Bylam w zwiazku 2 lata i moje pytania nie swiadcza o nie wiedzy wobec facetow, tylko chce znac Wasze zdanie)

Byłam - czas przeszły? Znaczy nie wyszło i jednak ta wiedza nie jest taka kompletna. Chyba...
Cytat:
Napisane przez Absinth87 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem faceci uwielbiają tak samo jak kobiety - żeby o nich dbać i ich rozpieszczać. Kobiety skupiają się na wyglądzie i codziennie martwią się co na siebie włożyć. A jedno jest pewne - dla faceta najpiękniejsza jest naga kobieta ;d
Moim zdaniem niedopowiedzenie jest bardziej fascynujące erotycznie, niż kawa na ławę, dlatego nie przeginałabym z tą nagością.

Cytat:
Napisane przez Absinth87 Pokaż wiadomość
Poza tym to nieprawda, że facet nie lubi mówić o problemach - jak będziesz przyjaciółka swojego faceta i potrafisz słuchać to na pewno nie będzie traktował cię jak zabawkę na 2 tygodnie ;f
Sa ludzie, którzy nie lubią mówić o problemach. Na przykład ja. I to nie znaczy, że traktują swojego męża jak zabawkę na dwa tygodnie.
Cytat:
Napisane przez Absinth87 Pokaż wiadomość
Ktoś powiedział że receptą na idealny związek jest to, że trzeba grać czysto w kłótni i bez zasad w łóżku ;f

A na adorowanie najlepszy jest foch
Foch to jest w ogóle fatalna metoda na cokolwiek, moim zdaniem.
Cytat:
Napisane przez Blonde_Stranger Pokaż wiadomość
Ja mam na to jeden sprawdzony sposób - mieć swoje własne życie,nie podporządkowywać go mężczyźnie,mieć swoje zdanie i nie okazywać że jest naszym całym światem a już zwłaszcza,że umarłybyśmy bez niego
Jeśli uda się to połączyć z jednoczesnym okazywaniem mu, że jest dla nas ważny i że go kochamy, to jest to naprawdę dobra metoda.
Cytat:
Napisane przez Systemfutures Pokaż wiadomość
Ja nie trawię ( u żony nie mam tego problemu na szczęście ) u kobiet zadawania pytania, po którym na jasną i prostą odpowiedź zaczyna się drązenie czy na pewno, a może lepiej itd.... masakra. Dotyczyć to może każdej dziedziny życia np. jaką zupę na obiad jutro zrobić ? a czy b ? Odpowiedż : b i wtedy dalej a nie wolałbyś a ? a może c ? i tututum.
Tego to chyba nikt nie lubi...
Cytat:
Napisane przez Stromanthe Pokaż wiadomość
Napewno lubią czuć się potrzebni i doceniani, tak jak każdy człowiek Lubią, kiedy sprawia im się małe i duże przyjemności, nie traktuje jak "tych z Marsa", a jak normalnych ludzi, kiedy się z nimi rozmawia, nie ukrywa ważnych faktów i nie obraża za głupoty Nic nadzwyczajnego w zasadzie
Nie mam zastrzeżeń do tej wypowiedzi.

Dodam jeszcze, że świetnie na trwałośc związku wpływa, jesli męzczyzna może szanowac i podziwiać swoją partnerkę, anie tylko ją kochać. i nie mam tu na mysli podziwiania zgrabnego tyłka i ładnego makijażu.
Cytat:
Napisane przez Rudzielec1231 Pokaż wiadomość
Na pytanie: co robić, aby facet adorował nawet po dluższej znajomosci? mogę śmiało odpowiedzieć, że akurat w moim przypadku sprawdza się metodą na zazdrość, to znaczy np. niby przypadkiem wspominam jakiego fajnego faceta poznałam ostatnio na imprezie i że tak dobrze tańczył i że taki przystojny, a u mojego chłopaka już włącza się "lampka ostrzegawcza", że ktoś pojawił się na jego terenie i trzeba działać
Przepraszam Cię, ale moim zdaniem taka metoda jest żałosna i... no smutna.
Z dojrzałością i szacunkiem (nie tylko dla partnera ale i dla siebie) nie ma nic wspolnego.

Tak z ciekawości, czy mogę zapytać, ile u Ciebie Trwa ta "dłuższa znajomość"?

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
Mężczyźni lubią dobry seks (w tym oralny) , pyszne jedzenie, święty spokój, wypady z kumplami i dziwne gadki po dużej ilości piwa, święty spokój heh, być zdobywcami, zawsze mieć rację, szybkie samochody, pręzyc sie przed lustrem gdy nikt nie widzi i wiele innym rzeczy zadziwiających rzeczy
O to to! To ja jestem mężczyzną!
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-14, 19:42   #20
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Co faceci lubia najbardziej?

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Jeśli uda się to połączyć z jednoczesnym okazywaniem mu, że jest dla nas ważny i że go kochamy, to jest to naprawdę dobra metoda.
Jasne że tak! Nie wyobrażam sobie inaczej. W końcu mężczyzna to też człowiek a nie organizm bez uczuć i każdy z nich potrzebuje czuć że jest ważny zapewniam że da się to połączyć
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 21:05   #21
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Co faceci lubia najbardziej?

Cytat:
Napisane przez martullka1989 Pokaż wiadomość
Pytanie kieruje do Panów bądź do kobiet, które znają bardzo dobrze swojego faceta. A brzmi ono tak:

Co najbardziej lubia mezczyzni?
Jak lubia byc traktowani przez kobiety?
Co robic, aby facet adorowal nawet po dluzszej znajomosci?

Ps. Jesli ktos ma jeszcze jakis pomysl z pytaniem to prosze dopisywac mysle, ze razem rozwiniemy wątek

Pozdrawiam

(Bylam w zwiazku 2 lata i moje pytania nie swiadcza o nie wiedzy wobec facetow, tylko chce znac Wasze zdanie)

Ile ludzi, tyle upodoban Wg mnie takie uogolnianie nie ma sensu i moze tylko wiecej szkody niz pozytku przyniesc, jesli bedziesz stosowac jakies stereotypy w praktyce...
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 07:00   #22
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Dot.: Co faceci lubia najbardziej?

Chciałabym dodać coś niezwykle ważnego mianowicie zauważyłam, że mężczyźni nie lubią, nie tolerują i kompletnie nie rozumieją typowo kobiecych gierek...gdy widzę jak niektóre koleżanki obmyślają w domku plany a później starają się wprowadzić je w życie kończy sie to zazwyczaj fiaskiem Dla nich liczy sie naturalność i spontaniczne zachowanie...jak i zresztą dla każdego
__________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem...ludzie mogą nie dostrzec różnicy....


Moja wymiana:





Perfumy: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post80378806
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 07:20   #23
izuljanka
Zadomowienie
 
Avatar izuljanka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 376
Dot.: Co faceci lubia najbardziej?

lubi jak robisz mu jedzenie
izuljanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 07:55   #24
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Co faceci lubia najbardziej?

Każdy facet lubi i potrzebuje czegoś innego.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 09:01   #25
KochanaGadzinka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Piszę z Górnego Śląska
Wiadomości: 894
Dot.: Co faceci lubia najbardziej?

Cytat:
Napisane przez Rudzielec1231 Pokaż wiadomość
Kurcze, no nie wiem jak mój chłopak daję się tak za nos wodzić?Naiwny czy cos? No ja najwidoczniej jestem tak ograniczona i należę do tego stada drobiu jak to nazwałaś "gdzie kury leją się o koguta, a koguty o kury na zasadzie kto ma większy grzebien na glowie i kto glośniej pieje" Mam nadzieję, że nie jesteś polonistką, ale nieważne, wracając do tematu to wydaje mi się, ale że takie ubieganie się o drugą osobę może być czasem ekscytujące i nutka zazdrości również, oczywiście mówię tu o zdrowej zazdrości dobrze wpływa na związek.
A tak swoją drogą to niesamowite, że ludzie potrafią tak wszystko na poważnie traktować, każde słowo i myśl. Czasem warto przymrużyć oko na pewne sprawy i podejść z dystansem
Nie, nie jestem polonistką, ale co to ma do rzeczy?
Polonistki to jakiś odrębny gatunek ludzki czy jak??
Oczywiście, że ubieganie się o drugą osobę jest ekscytujące, ale z tego co Ty napisałaś wcale nie ubiegasz się swojego faceta, tylko dajesz mu do zrozumienia, że wcale nie jest taki niezastąpiony i na horyzoncie masz dużo przystojniaków i nie omieszkasz się zastąpic go innymi.

Rzeczywiście taaakie to niesamowite, że ludzie przeinaczają, hmm to może przedstaw swoją myśl w taki sposób, aby była jasna. Chcoiaż Twoja właśnie taka jest - stawiasz sprawę jasno - "podoba mi się inny facet, jest mega sexy i tak świetnie tańczy kochanie "



Wracając do tematu wątku zapomniałam dodac, że faceci nienawdzą fochów i łapania ich za słówka chociaż czasem można się z tego pośmiac
-Kocham Cię!
-Ja też
-Też siebie kochasz?
__________________
"Nie ufaj nikomu, to nikt Cię nie oszuka"

Rozjaśnię w końcu te czarne kłaki!

Edytowane przez KochanaGadzinka
Czas edycji: 2009-05-15 o 09:06
KochanaGadzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:29.