radykalna metamorfoza - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-05, 21:26   #1
new_york_my_dream
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 20
GG do new_york_my_dream Send a message via Skype™ to new_york_my_dream
Angry

radykalna metamorfoza


Hej dziewczyny, bardzo proszę Was o pomoc,
mam ogromny problem jak się ubierać, czesać, malować aby ładnie wyglądać.
Mam 17 lat.
W poniedziałek chcę iść do fryzjera jakoś się obciąć i wyregulować brwi. Tylko nie wiem czy pozostać przy długich włosach, czy coś na krótko, grzywka na prosto raczej mi nie odpowiada.W miarę aktualna długość włosów to ostatnie zdjęcie, mam je jakieś 3 cm dłuższe niż na tym zdjęciu.
Co do ubrań to nie umiem do siebie nic dobrać. Jakie kolory by do mnie pasowały?
Dziękuje ; )
new_york_my_dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-05, 22:51   #2
Kwapis.
Rozeznanie
 
Avatar Kwapis.
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 835
Dot.: radykalna metamorfoza

Moim skromnym zdaniem moglabys zrobic grzywke na bok ale taka delikatna. Jak nie chcesz tracic na dlugosc to mozesz je wyciniowac i odrazu inaczej bedzie.

Do reszty sie nie wypowiadam ... bo sie nie znam
__________________
Polska.Stilon.RAP



Być normalna. Niemożliwe !



Kwapis. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 13:13   #3
Rybuniia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 31
Dot.: radykalna metamorfoza

Więc tak. Według mnie wyglądasz baaaaaaaardzo, bardzo młodo. Nie wiem, na ile radykalna ma być ta zmiana, ale ja na Twoim miejscu pofarbowałabym włosy, może na jakiś ciemniejszy, ciepły brąz. Mi ostatnio podobają się odcienie czekoladowe i sama się na taki zdecydowałam. Co do fryzury- delikatna grzywka na bok i dość mocne pocieniowanie- jeśli włosy będą się "zawijać" proponuję je podprostować. Makijaż- masz duże, pełne, ładne usta- które powinnaś podkreślać jakimś fajnym, jasnym błyszczykiem. Dobierz podkład do swojej karnacji, zacznij malować oczy, ale oszczędź sobie kresek na dole. Skup się na naturalnym, delikatnym makijażu. Co do ubioru- głupio tak narzucać komuś swój styl, no bo jakby nie patrzeć, każdy ma swój gust i nie należy o nich dyskutować, jednak zaczęłabym na Twoim miejscu ubierać coś dziewczęcego, zwiewnego, w kremowych kolorach, teraz bardzo modne są kwiaty- poszperaj w kolekcji H&M
Rybuniia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 19:42   #4
arielka13
Raczkowanie
 
Avatar arielka13
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 124
Dot.: radykalna metamorfoza

czekoladowy brąz by pasował, raczej nic z jasnych kolorów jeśli nie będziesz pewna koloru możesz spróbować na początek szamponem koloryzującym (polecam czekoladowy brąz z joanny, sama miałam i byłam bardzo zadowolona), włoski sobie zostaw długie, są piękne i bardzo kobiece co do stylu ubierania się nie chce za bardzo ingerować, ale jeżeli nie odpowiadają Ci spódnice to może jakieś ładne dżinsy podkreślające sylwetkę i mniej luźne bluzy? ale z ubiorem się za bardzo nie znam proponuje też jakiś delikatny makijaż
__________________
nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej
arielka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 22:17   #5
new_york_my_dream
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 20
GG do new_york_my_dream Send a message via Skype™ to new_york_my_dream
Dot.: radykalna metamorfoza

okej, dziękuje Wam wszystkim coraz bardziej mysle o tym żeby się przefarbować a jak by ta delikatna grzywka na bok miałaby wyglądać?
new_york_my_dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 00:18   #6
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: radykalna metamorfoza

Witaj

Niestety nie jestem wizażystką, więc może moje rady nie będą radami profesjonalistki, ale mogę Ci zaoferować spostrzeżenia kogoś, kto sam przeszedł sporo metamorfoz i kilka rad, które wtedy otrzymałam.

a) Na fryzurach się kompletnie nie znam, kolor włosków mi się akurat podoba, ale jeśli chcesz coś zmienić, użycie szamponu koloryzującego (przyciemnienie włosów) będzie dobrym pomysłem. Szampony się zmywają więc nie ma ryzyka wielkiej wpadki Odradzałabym blond, bo myślę, że będzie bardzo sztucznie, ale tak jak dziewczyny radziły wyżej ciemniejszy brąz albo czekolada ożywią Ci buzię.

b) Jeśli chodzi o makijaż, tusz do rzęs jest zawsze dobrym pomysłem i dobrym początkiem. Proponowałabym zacząc od brązowego tuszu nadającego naturalny wygląd (różnica między rzęsami zupełnie niepomalowanymi a pomalowanymi i tak będzie znaczna). Jeśli chodzi o cienie, to tu by trzeba trochę na sobie pokombinować. Zaczynać jest zawsze lepiej od odcieni naturalnych (brązy, beże, czy jasne róże), moim zdaniem matowych (jak już będziesz wiedzieć w czym Ci dobrze, zawsze możesz sięgnąc po perłowe), np. my secret są dobrymi, tanimi cieniami w ładnych kolorach i oferujących maty. Na Twoim miejscu podarowałabym sobie odcienie błękitu i zieleni na początek (zwłaszcza intensywnych). Możesz też spróbować używać konturówki, ale tu też zaczęłąbym od jakiejś delikatnej, brązowej czy szarej (i podaruj sobie robienie kreski na dolnej powiece). Jeśli kompletnie nie wiesz jak się malować, dobrym pomysłem jest pooglądanie tutoriali, choćby na wizażu, łatwo jest z tego wyciągnąć kilka dobrych rad.
Rzeczywiście usta masz imponujące i powinnaś je koniecznie podkreślić jakimś ładnym błyszczykiem - będą przykuwać uwagę!

c) Nie chcę się wypowiadać za bardzo co do stylu ubrań itd., ale tak jak patrzę na Ciebie to mi się wydaje, że mogłabyś wyglądać ładnie w głębokiej czerni (oczywiście nie na co dzień, bardziej tak może jako bluzeczkę na wyjście wieczorem). No ale z ubraniami to by się trzeba dokładniej przyjrzeć jeszcze

Mam nadzieję, że rady Ci trochę pomogą, jeszcze raz podkreślam że nie jestem profesjonalistką tylko ciągle pamiętam moje pierwsze próby zmiany stylu
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 09:19   #7
trivial
Rozeznanie
 
Avatar trivial
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 698
GG do trivial
Dot.: radykalna metamorfoza

Przepraszam, ja trochę nie na temat, ale ŚWIETNA torebka!!! Uwielbiam takie
__________________

trivial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-12, 10:49   #8
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: radykalna metamorfoza

wycieniuj włosy aby były lekkie i dbaj o nie aby były zdrowe

malowanie : tusz i ewentualnie jakaś kreska

ubiór: jesteś młoda więc kombinuj .. kupuj ciuchy które ci się podobają a uważasz że nie są w twoim stylu .. szukaj siebie
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 17:20   #9
Laramie
Zadomowienie
 
Avatar Laramie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 787
Dot.: radykalna metamorfoza

Zacznijmy może od tego, że jesteś prześliczną dziewczyną.
Jesli chodzi o makijaż to nie przesadź. Możesz podkreślić oczy tuszem, zrobić kreskę na górnej powiece, usta podkreślić delikatnym błyszczykiem. Cerę masz ładną, więc może po prostu zacznij używać kremu tonującego zamiast się babrać podkładami Nie jest to konieczne.
Faktycznie, ładnie by ci było w czekoladzie. Więc może się przefarbuj o ile chcesz i się nie boisz. Grzywka na bok i cieniowanie to dobry pomysł. Może coś takiego?
1) http://ikf.styl.fm/img79387.items.86329.jpg
2) http://img3.imageshack.us/img3/3959/...28371xsmal.jpg
3) http://www.zeberka.pl/img_users/1257942769.jpg



A jeśli chodzi o ubrania to nie chciałabym ci nic doradzać, bo to jest coś co musisz wybrać sama. Przejdź się po sklepach, popatrz na wieszaki tutaj, na Wizażu. Dziewczyny mają mnóstwo ciekawych pomysłów, będziesz wiedziała jak łączyć ubrania, wybierać dodatki. Postaw jednak na coś bardziej dziewczęcego. Sama znajdziesz styl, w którym będziesz czuła się dobrze.

Życzę powodzenia! [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Sylwia/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG]
__________________

"You can't sleep, you can't eat
There's no doubt, you're in deep (...)
Gonna have to face it, you're addicted to love..."



WYMIANA KSIĄŻEK
Laramie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:54.