Moja kolekcja perfum - część II. - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Pokaż wyniki sondy: ile flakonów posiadasz aktualnie?
ani jednego 2 1,59%
1 5 3,97%
2-5 46 36,51%
6-10 36 28,57%
11-15 14 11,11%
16-20 8 6,35%
21-25 6 4,76%
26-30 3 2,38%
31-35 4 3,17%
36-40 0 0%
41-50 0 0%
powyżej 50 2 1,59%
Głosujący: 126. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-12, 01:00   #1651
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

Kate- cudna kolekcja! Ale bym Ci chętnie zwędziła Amber Nude, oba Kapcie (widzę, że mamy nową nazwę na BC ) bo sama mam małą 50 i strasznie skąpię I NU EDP też bym chciała

Homyku - znów pięknie posegregowałaś zdjęcia (ja jestem maniaczką układania wszystkiego równo, symetrycznie i pod kolor )
Tobie też zwijam Kapcie i Nu, a ten mały Smok to ekstrakt? Jak tak, to też biorę Madnessowa rodzinka cudna

Na mnie też BC w zimnie nie rozwija się ciekawie, nie testowałam w lecie, ale już się doczekać nie mogę
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 08:19   #1652
khy
Zadomowienie
 
Avatar khy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 478
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Wklejam zdjęcia moich Skarbów
Homyku, PRZEPIEKNA i wysmakowana kolekcja, padlam z zachwytu )))).

No i masz prawdziwy zmysl artystyczny!
khy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 09:03   #1653
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

homyku pieknie i rodzinnie , uwielbiam takie rodzinki,pelna rodzinke zgromadzilam tylko z N.R EDT, W smoczej brakuje mi kremu (jakby ktos widzial to chetnie sie zaopiekuje
evee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 10:32   #1654
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

Homyku cudna kolekcja
Boszee masz Jose Eisenberg ROUGE & NOIR !!! Uwielbiam
Upolowałaś na Allegro, czy to zkup w perfumerii?
Wszystkie zapachy z trzeciej fotki są w moim typie.
Ojej i jaki imponujący zbiór Madness!!! Widać co kochasz

PS. Wprawdzie fiolki z Allegro do mnie jeszcze nie dotarły, ale znalazłam jedną z zapachem w domu, więc przez weckend odpachnię i w poniedziałek Tumulte poleci już do Ciebie.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 14:34   #1655
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

moja kolekcja skromna i średnio nisko - półkowa, niestety nie mam możliwości zrobić zdjęć, ale podam listę:

- L'or de Torrente
- Lolita Lempicka EDP
- Angel Innocent
- Avon Extraordinary
- Avon Sheer Rose
- Sephora Brown
- Yves Rocher, Neonatura Cocoon
- Yves Rocher kokosowa i malinowa
- Puma Woman
- Puma Red
- Naomi Campbell Mystery
- Oriflame Nomadic
- Coty Vanilia Musk
- Coty mandarynka
- Gabriela Sabatini klasyczna

od Maminki używane
- Yves Rocher zielona herbata
- E Arden Green Tea

miniatury
- OI
- klasyczna Organza
- Amarige
- Tigre Kenzo
- L Lempickiej

leci tez do mnie jeden skarb oczekiwany, ale żeby nie zapeszać narazie nie dodaję
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 14:54   #1656
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

Perfumy super Bluegirl, no i moje ukochane trzy zapachy: Extraordinary, Lolitka no i Puma woman. Wiesz co mamy dużo ze sobą wspólnego, może L`or też przypadłby mi do ... nosa?
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 14:55   #1657
Aragonte
Wtajemniczenie
 
Avatar Aragonte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 485
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

Jakie piękne kolekcje... Jestem pełna poziwu

U mnie aż tyle nie ma, ale cóz, zrobię listę. Próbeczek nie liczę, będzie szło od miniaturek wzwyż

1) Le Feu d'Issey Light (to nie to samo, co czewona kula, ale w sumie może być)
2) Dune (niedawne oczarowanie )
3) Champs Elysees (nie ma to jak zafundować sobie nieco wiosny tej zimy )
4) London Burberry (ale dawny London, nie krateczka, jak dla mnie sssmakowite)
5) Etra Etro (zakupiona w Quality z tęsknoty za dawnym Le Feu)
6) Eau Par Kenzo (lubię tego świeżucha, choć teraz go nawet go nie dotykam, czekam do lata)
7) Angel (klasyk) - uczucia dalej mieszane, przyciąga i odrzuca, od czasu, jak przeczytałam wyrafinowane opisy tutaj, już wiem, czemu )
8) Happy Clinique (niestety, chyba mam alergię na jakiś składnik, bo kaszlę i kicham )
9) Simply Clinique (skusiłam się na Allegro, początek miły, ostatnia nuta, hmmm, mniej miła )
10) Lacoste Pour Femme (miło mi z nią pracuje, spędza czas, jakoś mi z nią ciepło i przytulnie)
11) Amor Amor (etap testowania, jakoś pewna nie jestem, czy chcę go nosić)
12) Organza (miniatureczka, bo jakoś dalej nie mogę się do niej upewnić, choć ostatnie testy były pozytywne)

I to na razie na tyle
Aragonte jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-12, 15:19   #1658
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

Witam wszystkie wizazanki
To moj pierwszy dzien na Perfumach i chcialm sie z Wami przywitac. Ja dopiero zaczynam poznawac swiat perfum. Zawsze bylam "anty" ale powoli sie oswajam z zapachami. Na poczatek robie delikatne podchody, zwiewne, niezbyt intensywne kompozycje. W duzej mierze kieruje sie Waszymi sugestiami na KWC. Jak dotad zaliczylam pare udanych "spotkan" ale nie obylo sie tez bez wpadek Ale przynaje, to wciaga. Niezwykla pasja, odkrywanie na sobie i innych roznic i podobienstw. Widac w Was prawdziwe oddanie dla tej sztuki, a nie slepe zbieractwo. Podoba mi sie Sama nie moge na razie zaliczyc sie do tego grona, zbyt malo wiem, zbyt malo zapachow poznalam ale sie ucze. Ucze sie z nimi oswajac, zaczynam rozumiec, ze nie liczy sie tylko pierwszy akord, ktory czasami moze odepchnac lecz te dalsze rozwijajace sie nuty. Nie jestem jeszcze przyzwyczajona do stale obecnego wokol mnie zapachu dlatego poznaje kolejne perfumy z dystansem, zbieram powoli miniaturki zapachow, ktorych opis do mnie przemowi, lub ktore uda mi sie poznac w perfumerii. Na stanie mam zaledwie kilka. Boje sie na razie pelowymiarowych flaszek, nie chce zeby sie u mnie zmarnowaly. Jedyna setka sa u mnie zielone Les Belles Niny Ricci. Jak na razie jedyny "moj" zapach, wiem, ze je skoncze Nastepne moje przygody to miniaturki:
Clinique - Happy to be (wpadka - odswiezacz powietrza)
Salvador Dali - Dalistyle (zbyt "morski")
Serge Lutens - Gris Clair (odrobina nie jest zla, po kilku godzinach zaczyna mi sie nawet podobac ten meski akcent)
Ghost (konfitura rozana, ktora chyba jednak do mnie przemowi, mimo iz nigdy nie przepadalam za rozami)
Oto caly moj maly zbior Mam tez kilka probek dzieki, ktorym poznalam pare zapachow, ktore moze dolacza do pozostalych miniaturek, min. Guerlain - Aqua Allegoria - Lemon Fresca i Nina Ricci - Nina. Na pewno jednak nie beda to (Hugo Boss - Femme i Jil Sander - Pure Woman).
Pozdrawiam
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 15:26   #1659
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Homyku - znów pięknie posegregowałaś zdjęcia (ja jestem maniaczką układania wszystkiego równo, symetrycznie i pod kolor )
Tobie też zwijam Kapcie i Nu, a ten mały Smok to ekstrakt? Jak tak, to też biorę Madnessowa rodzinka cudna

Na mnie też BC w zimnie nie rozwija się ciekawie, nie testowałam w lecie, ale już się doczekać nie mogę
Tulipanko ja aż taką maniaczką porządku nie jestem Flakony jakoś tak same się do zdjęć poustawiały

Zgadza się, mały Smok to ekstrakt

Cytat:
Napisane przez khy Pokaż wiadomość
Homyku, PRZEPIEKNA i wysmakowana kolekcja, padlam z zachwytu )))).

No i masz prawdziwy zmysl artystyczny!
Jakie miłe słowa, Khy. Dziękuję

Cytat:
Napisane przez evee Pokaż wiadomość
homyku pieknie i rodzinnie , uwielbiam takie rodzinki,pelna rodzinke zgromadzilam tylko z N.R EDT, W smoczej brakuje mi kremu (jakby ktos widzial to chetnie sie zaopiekuje
Evee ja też uwielbiam rodzinki. One nadają sens kolekcji

Smoczy krem http://cgi.ebay.pl/LE-BAISER-DU-DRAG...QQcmdZViewItem
Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Homyku cudna kolekcja
Boszee masz Jose Eisenberg ROUGE & NOIR !!! Uwielbiam
Upolowałaś na Allegro, czy to zkup w perfumerii?
Wszystkie zapachy z trzeciej fotki są w moim typie.
Ojej i jaki imponujący zbiór Madness!!! Widać co kochasz

PS. Wprawdzie fiolki z Allegro do mnie jeszcze nie dotarły, ale znalazłam jedną z zapachem w domu, więc przez weckend odpachnię i w poniedziałek Tumulte poleci już do Ciebie.
Basiu dziękuję za miłe słowa

R&N kupiłam na allegro A szaloną rodzinkę chętnie bym powiększyła jeszcze o edt

PS. Do Ciebie próbki poleciały wczoraj

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
miniatury
- OI
- klasyczna Organza
- Amarige
- Tigre Kenzo
- L Lempickiej
Blugirl masz śliczne maleństwa
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 15:28   #1660
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Witam wszystkie wizazanki
To moj pierwszy dzien na Perfumach i chcialm sie z Wami przywitac. Ja dopiero zaczynam poznawac swiat perfum. Zawsze bylam "anty" ale powoli sie oswajam z zapachami. Na poczatek robie delikatne podchody, zwiewne, niezbyt intensywne kompozycje. W duzej mierze kieruje sie Waszymi sugestiami na KWC. Jak dotad zaliczylam pare udanych "spotkan" ale nie obylo sie tez bez wpadek Ale przynaje, to wciaga. Niezwykla pasja, odkrywanie na sobie i innych roznic i podobienstw. Widac w Was prawdziwe oddanie dla tej sztuki, a nie slepe zbieractwo. Podoba mi sie Sama nie moge na razie zaliczyc sie do tego grona, zbyt malo wiem, zbyt malo zapachow poznalam ale sie ucze. Ucze sie z nimi oswajac, zaczynam rozumiec, ze nie liczy sie tylko pierwszy akord, ktory czasami moze odepchnac lecz te dalsze rozwijajace sie nuty. Nie jestem jeszcze przyzwyczajona do stale obecnego wokol mnie zapachu dlatego poznaje kolejne perfumy z dystansem, zbieram powoli miniaturki zapachow, ktorych opis do mnie przemowi, lub ktore uda mi sie poznac w perfumerii. Na stanie mam zaledwie kilka. Boje sie na razie pelowymiarowych flaszek, nie chce zeby sie u mnie zmarnowaly. Jedyna setka sa u mnie zielone Les Belles Niny Ricci. Jak na razie jedyny "moj" zapach, wiem, ze je skoncze Nastepne moje przygody to miniaturki:
Clinique - Happy to be (wpadka - odswiezacz powietrza)
Salvador Dali - Dalistyle (zbyt "morski")
Serge Lutens - Gris Clair (odrobina nie jest zla, po kilku godzinach zaczyna mi sie nawet podobac ten meski akcent)
Ghost (konfitura rozana, ktora chyba jednak do mnie przemowi, mimo iz nigdy nie przepadalam za rozami)
Oto caly moj maly zbior Mam tez kilka probek dzieki, ktorym poznalam pare zapachow, ktore moze dolacza do pozostalych miniaturek, min. Guerlain - Aqua Allegoria - Lemon Fresca i Nina Ricci - Nina. Na pewno jednak nie beda to (Hugo Boss - Femme i Jil Sander - Pure Woman).
Pozdrawiam

Witaj, ja też niedawno tutaj zagościłam no i juz trochę wsiąkłam w miłą i pachnącą atmosferę miłą masz kolekcję
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 15:59   #1661
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

Dziewczyny,super kolekcje
Bluegirl,zazdroszczę miniaturek szczególnie Tygrysiątka.Ja jakoś nadal nie nauczyłam się kupowac miniaturek.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-12, 16:04   #1662
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

Homyku, Kate, kolekcje Wasze są naprawdę impnujące
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 16:30   #1663
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

Aragonte, Vril - fajne kolekcje
Ciekawe, jakie rozmiary osiągną za rok...

__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 16:43   #1664
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

Kate, Homyczku wspaniałe, olśniewające i zapierające dech w piersiach kolekcje, do napawania się godzinami

Dziewczyny wspaniałe posiadacie zbiory!!!
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 16:52   #1665
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

Homyku... dla samego posiadania bym Ci drapła rodzine "Obcych"..
Pozostałe rodzinki zapachowe rowniez godne podziwu Gratuluje udanych zdobyczy

Bluegirl...Twoja kolekcja wcale nie jest skromna :P Fajnie dobrałas sobie zapachy...a widać ze starannie je dobierałaś
Tak OT to wydawanie ogromnych pieniędzy na cos z gornej połki wydaje mi sie dzieje sie raczej nie z samej checi posiadania czegos "drogiego"... ale jak to w moim przypadku bylo - szukanie tego "czegos" co sobie ze tak powiem - wysnilam, czego w normalnej perfumerii nie bylam w stanie znalezc..a naprawde dlugo szukalam..
Dlatego tez masz wiecej flaszek niz ja zazdroszcze Ci tego ze znalazlas je w korzystnym dla siebie zrodle Tez bym tak chciala... Ja jestem zmuszona sie ograniczyc do kilku, ze wzgledu na fundusze jakich mi ze wzgledu na cene "marzen" zaczyna brakowac...
Rozumiem tez doskonale osoby ktore placa te 350 zł za flaszke OI.. cos musza te zapachy w sobie miec dla danej osoby, jesli praktycznie juz zapomniane a nadal jak widac goraco pozadane.



Aragonte fajna kolekcja , gratuluje Z Simply mam tak samo... początek jest ładny, ale koncowka robi się na mojej skorze nieprzyjemnie gorzka, wrecz nie do zniesienia...bylam zmuszona z niego zrezygnowac.

Vril .. Jak się tutaj wkrecisz, Twoja piękna kolekcja kolorowki wyszupleje w blyskawicznym tempie - tak jak moja... na rzecz pachnidel Gratuluje zdobyczy
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 18:42   #1666
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Wklejam zdjęcia moich Skarbów
Homyczku....cudna klolekcja, nikt, tak jak Ty nie wie, że "PODSTAWOWĄ KOMÓRKĄ SPOŁECZNĄ JEST RODZINA". Cudeńka.Okropnie Ci tych alienów zazdroszczę

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Oj Gosiu, a ja nie dubluję to znaczy, że jestem nieodpowiedzialnym kolekcjonerem?
No własnie Pomadko... trzeba by sie nad tym poważnie zastanowić
Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Tak Małgosiu - Le feu light i theorema leggero do rodzinki.
Cristobal edp oczywiście - póki co ni ma

Jeśli chcesz tygrysiej pokusy i nieprzespanej nocy to pisz PW.

Ostatnie zdanie to sama esencja chomiczej duszy .

Kasiu...no nie kuś.... A testowałaś klasyczne le feu ???
Jest takie stare przysłowie" jak kto komu , tak on tobie".... próbka juz czeka
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Witam wszystkie wizazanki
To moj pierwszy dzien na Perfumach i chcialm sie z Wami przywitac. Ja dopiero zaczynam poznawac swiat perfum. Zawsze bylam "anty" ale powoli sie oswajam z zapachami. Na poczatek robie delikatne podchody, zwiewne, niezbyt intensywne kompozycje. W duzej mierze kieruje sie Waszymi sugestiami na KWC. Jak dotad zaliczylam pare udanych "spotkan" ale nie obylo sie tez bez wpadek Ale przynaje, to wciaga. Niezwykla pasja, odkrywanie na sobie i innych roznic i podobienstw. Widac w Was prawdziwe oddanie dla tej sztuki, a nie slepe zbieractwo. Podoba mi sie Sama nie moge na razie zaliczyc sie do tego grona, zbyt malo wiem, zbyt malo zapachow poznalam ale sie ucze. Ucze sie z nimi oswajac, zaczynam rozumiec, ze nie liczy sie tylko pierwszy akord, ktory czasami moze odepchnac lecz te dalsze rozwijajace sie nuty. Nie jestem jeszcze przyzwyczajona do stale obecnego wokol mnie zapachu dlatego poznaje kolejne perfumy z dystansem, zbieram powoli miniaturki zapachow, ktorych opis do mnie przemowi, lub ktore uda mi sie poznac w perfumerii. Na stanie mam zaledwie kilka. Boje sie na razie pelowymiarowych flaszek, nie chce zeby sie u mnie zmarnowaly. Jedyna setka sa u mnie zielone Les Belles Niny Ricci. Jak na razie jedyny "moj" zapach, wiem, ze je skoncze Nastepne moje przygody to miniaturki:
Clinique - Happy to be (wpadka - odswiezacz powietrza)
Salvador Dali - Dalistyle (zbyt "morski")
Serge Lutens - Gris Clair (odrobina nie jest zla, po kilku godzinach zaczyna mi sie nawet podobac ten meski akcent)
Ghost (konfitura rozana, ktora chyba jednak do mnie przemowi, mimo iz nigdy nie przepadalam za rozami)
Oto caly moj maly zbior Mam tez kilka probek dzieki, ktorym poznalam pare zapachow, ktore moze dolacza do pozostalych miniaturek, min. Guerlain - Aqua Allegoria - Lemon Fresca i Nina Ricci - Nina. Na pewno jednak nie beda to (Hugo Boss - Femme i Jil Sander - Pure Woman).
Pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Witaj, ja też niedawno tutaj zagościłam no i juz trochę wsiąkłam w miłą i pachnącą atmosferę miłą masz kolekcję
Hej, witamy pieknie
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 20:08   #1667
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Serge Lutens - Gris Clair (odrobina nie jest zla, po kilku godzinach zaczyna mi sie nawet podobac ten meski akcent)
Niezły początek Gratuluję Uważam, że Twoje wybory są bardzo interesujące.

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Homyku, Kate, kolekcje Wasze są naprawdę impnujące
Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Kate, Homyczku wspaniałe, olśniewające i zapierające dech w piersiach kolekcje, do napawania się godzinami

Dziewczyny wspaniałe posiadacie zbiory!!!
Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Homyku... dla samego posiadania bym Ci drapła rodzine "Obcych"..
Pozostałe rodzinki zapachowe rowniez godne podziwu Gratuluje udanych zdobyczy
Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Homyczku....cudna klolekcja, nikt, tak jak Ty nie wie, że "PODSTAWOWĄ KOMÓRKĄ SPOŁECZNĄ JEST RODZINA". Cudeńka.Okropnie Ci tych alienów zazdroszczę
Dziękuję Wam za miłe słowa pod adresem mojej kolekcji
Dziękuję w imieniu całej mojej gromadki. Tak więc, kłaniają się Wam: rodzina Przeźroczystych, rodzina Szalonych, rodzina Waniliowych, państwo Noir, Niebiescy oraz "Kadzidlaki" wraz z całą armią Kosmicznych Wojowników i małym Smokiem

homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 20:18   #1668
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Homyku, Kate, kolekcje Wasze są naprawdę impnujące
Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Kate, Homyczku wspaniałe, olśniewające i zapierające dech w piersiach kolekcje, do napawania się godzinami

Dziewczyny wspaniałe posiadacie zbiory!!!
Pięknie dziękuję

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość

Kasiu...no nie kuś.... A testowałaś klasyczne le feu ???
Jest takie stare przysłowie" jak kto komu , tak on tobie".... próbka juz czeka
Nie testowałam

Zaraz piszę PW
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 20:23   #1669
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Pięknie dziękuję



Nie testowałam

Zaraz piszę PW
no to ja odpsikuję jeszcze faubourg delicate do kompletu
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-12, 20:37   #1670
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
no to ja odpsikuję jeszcze faubourg delicate do kompletu
Małgosiu - Joasia już mi szykuje, ale dziękuję ślicznie raz jeszcze .


Vril - z tego zmęczenia zapomniałam ci powiedzieć hejo na perfumach.

Edytowane przez Kate30
Czas edycji: 2007-01-12 o 21:25
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 22:25   #1671
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

Dziekuje za powitania
Rzeczywiscie przyjemnie "pachnaca" atmosfera Przyznaje, ze czesc Waszych zbiorow na razie mi niewiele mowi, nie znam tych niuansow swiata perfum i ich perelek ale sie wdrazam. Forum i KWC jest tu glownym "profesorem". Ciekawe, co bede mowic za rok i jak wygladac beda listy - stanu posiadania i "must have"
Co do waszych kolekcji i tego, co znam lub chce poznac, to powiem tak... jak ja Wam zazdroszcze serii Les Belles (ale tak przyjaznie), druga sprawa - niektore flakony sa naprawde kosmiczne, chcialabym je wyprobowac juz za sam wyglad, chociaz z perfumami to pewnie jak z ksiazkami - nie nalezy oceniac zawartosci po okladce (opakowaniu).
Czuje, ze tu wsiakne na dluzej. A moze na stale
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 09:06   #1672
MARTECZKA
Rozeznanie
 
Avatar MARTECZKA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 848
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Wklejam zdjęcia moich Skarbów
Fantastyczna kolekcja!Najbardziej uśmiałam się z dwóch fotografii,które równie dobrze mogłyby być zamieszczone w gazecie - artykuł o 2 grupach zbiegów - przestępców.Pierwsza grupa - banda "Obcych" i druga - "Szaleńców" Uwaga!Są wśród nich również dzieci!
Wyjątkowo niebezpieczni i uzbrojeni, niczym mafia wołomińska!
MARTECZKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 11:38   #1673
khy
Zadomowienie
 
Avatar khy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 478
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

Cytat:
Napisane przez MARTECZKA Pokaż wiadomość
Fantastyczna kolekcja!Najbardziej uśmiałam się z dwóch fotografii,które równie dobrze mogłyby być zamieszczone w gazecie - artykuł o 2 grupach zbiegów - przestępców.Pierwsza grupa - banda "Obcych" i druga - "Szaleńców" Uwaga!Są wśród nich również dzieci!
Wyjątkowo niebezpieczni i uzbrojeni, niczym mafia wołomińska!
khy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 12:09   #1674
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

Wszystkim pięknych kolekcji gratuluję. I dalszego powiększania życzę. Zgodnie z listą wymarzonych pozycji, oczywiście.

Homyczku - piękne kolorystyczne kompozycje. I przerażająca gromadka Obcych... Poczułam się jak Ripley na Nostromo.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 14:04   #1675
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

Pierwsza czesc mojej kolekcji

Przedstawiajaca cała kolekcję (kilka egzemlparzy pełnowymiarowych moze brakowac bo sie zmiescic nie chcaiły).

Moja kolekcja niszowców (no i tu mi uciekły gdziec czroraczki ale sa na zdjeciu mamusi i dzieciaczków).

Kolekcja górnopólkowców.

Kolekcjia sredniopólkowa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wszystkie.JPG (94,2 KB, 195 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg niszowce.JPG (65,2 KB, 185 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg górna pólka.JPG (90,8 KB, 177 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg srednia pólka.JPG (92,0 KB, 174 załadowań)
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki

Edytowane przez Eenax
Czas edycji: 2007-01-13 o 14:25 Powód: Wklejenie fotek
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 14:06   #1676
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

ciag dalszy:

Mamusie i dzidziusie (no niezupełnie jest jeden wilczy tatus z 4 dzieci).

Miniaturki (tylko czesc wieksza ale reszta falkonów juz ciu zdezelowana lub małociekawa)

Zbiór próbeczek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mamusie i dzieci.JPG (87,3 KB, 169 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg miniaturki.JPG (63,5 KB, 162 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg próbki.JPG (90,4 KB, 156 załadowań)
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki

Edytowane przez Eenax
Czas edycji: 2007-01-13 o 14:31 Powód: wklejenie fotek
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 14:14   #1677
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
2 rezerwacja wkładam fotki
A tu już ludzie czekają



Ach... głos mi odjęło i rozum gdy zobaczyłam te wszystkie cuda...
Jestem ciekawa ile lat zbierałaś taką kolekcję!?

Edytowane przez lady-dark
Czas edycji: 2007-01-13 o 14:47 Powód: podziwiała boską kolekcję Eenax...
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 14:51   #1678
SOLANGE002
Raczkowanie
 
Avatar SOLANGE002
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 240
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

Eenax-Gratuluje!Jest czym oko nacieszyc Szczegolnie kolekcja niszowcow robi duze wrazenie Chcialabym miec tak ladnie poukladane probeczki...ale moje dziecie skutecznie mi w tym przeszkadza..
SOLANGE002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 14:56   #1679
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

o, Eenax, co ja mogę powiedzieć, tak wyglądam szczególnie na Incensowe raczki i Messe
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 15:04   #1680
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Moja kolekcja perfum - część II.

Eenax - ale cuda!

Mam pytanie - te mniejsze Artisany to jaka pojemność?
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:34.