Co ja robie żle? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-18, 08:04   #1
agataq6
Raczkowanie
 
Avatar agataq6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 133
GG do agataq6 Send a message via Skype™ to agataq6
Exclamation

Co ja robie żle?


Witam wczoraj farbowałam włosy farba Artego. Miał być jasny złocisty brąz i na tym sie skończyło. Miał być, a co wyszło...... Ciemna czekolada z czernią, już wyjaśniam. Pod spodem może i znajde ten ciemny brąz (trzeba się dobrze przyjrzeć) a reszta włosów to czarny. W świetle dziennym nawet nie zauważyłam, żeby to był bardzo ciemny brąz tylko czarny. Jestem załamana, naprawde... Jestem ciekawa, czy ta "profesjonalna" farba się zmyje jak przy tych zwykłych? Dopisze, że farbę trzymałam tak jak pisało na ulotce: nałożyć na odrosty 20min i na reszte włosów <farbowałam całe> 30min- razem 50/ 60 min. Pomóżcie!
agataq6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 09:42   #2
kaziaa23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 776
Dot.: Co ja robie żle?

a jakie masz swoje naturalne włosy??? Możliwe że farba się dobrze nie wypłukała co zwykle się zdarza jak samą wodą się spłukuje
kaziaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 10:26   #3
agataq6
Raczkowanie
 
Avatar agataq6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 133
GG do agataq6 Send a message via Skype™ to agataq6
Dot.: Co ja robie żle?

Naturalne mam mysie jak przystało na Lato. Ale ja już miałam farbowane włosy i miałam kolor bardzo zbliżony do moich naturalnych. taki brązik wpadający w ciemny blond. Płukałam woda, a poźniej jeszcze myłam je szamponem... Zejdzie farba czy nie mam na co liczyc? Dodam, że przy płukaniu cały czas leciała żółta woda..
agataq6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 11:22   #4
kaziaa23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 776
Dot.: Co ja robie żle?

czasami potrzeba parę razy umyć głowę przynajmniej w moim przypadku, myślę że jednak troszkę za długo trzymałaś farbę tak że bardzo mocno się wgryzła we włosy, kolorki zazwyczaj wychodzą ze 2 tony ciemniejsze niż na opakowaniu trzeba się z tym liczyć i brać odcienie jaśniejsze, na włosach wcześniej rozjaśnianych farba zawsze chwyta mocniej i daje ciemniejszy kolor, ja tej farby nigdy nie używałam więc ciężko mi ocenić czy jeszcze się zmyje czy już takie zostaną, sama miałam wiele nieudanych eksperymentów dlatego teraz kupuę rzeczy sprawdzone, może jeszcze dziewczyny coś doradzą? na razie radzę Ci szorować głowę szamponem oczyszającym lub cytrynowym
kaziaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 11:32   #5
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: Co ja robie żle?

myj wlosy nizoralem
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 12:09   #6
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Co ja robie żle?

Umyj wlosy ze 3 razy wlosy szamponem przeciwlupiezowym co drugi dzien najlepiej np;Nizoral tak jak Sharllotek pisala.Farba powinna troche sie wyplukac.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 12:51   #7
agataq6
Raczkowanie
 
Avatar agataq6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 133
GG do agataq6 Send a message via Skype™ to agataq6
Dot.: Co ja robie żle?

Dzieki dziewczyny spróbuje szaponem przeciwłupieżowym. Od piatku myłam głowe z dwa razy i za każdym razem woda jest brudna- brązowa. Jestem dobrej myśli... Liczyłam się z tym, że wyjdzie ciemniejsza, więc wybrałam jasny złoty brąz, żeby uzyskać brąz ciemny ale o czerni nawet nie myślałam!
Jeszcze jedno pytanie czy jak bede myła włosy szaponem przeciwłupieżowym, ale nie Nizoralem to też pomoże??
agataq6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-20, 12:59   #8
desdemoniq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 23
Dot.: Co ja robie żle?

Powinno pomóc Head&Shoulders też daje radę przy zmywaniu koloru (podobno). Ale ogólnie każdy przeciwłupieżowy powinien pomóc ze względu na skład..
desdemoniq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 13:25   #9
kaziaa23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 776
Dot.: Co ja robie żle?

nie musi być koniecznie przeciwłupieżowy, może być także oczyszczający np. z Farouk lub Avon które rzeczywiścię wymywają farbę
kaziaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:34.