Br±zowow³ose farbowane :) - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2007-10-08, 19:28   #1201
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

witam drogie panie
od kilku dni chodzê chora i zielona ju¿ od tego, albowiem mnie nasz³o, by powróciæ do ciemnego koloru na g³owie nasz³o mnie to po pó³torarocznym chodzeniu w blondzie. wcze¶niej farbowa³am siê na ciemny br±z, wiêc przej¶cie do blondu kosztowa³o mnie: ¶ciêcie na bardzo krótko l¶ni±cych w³osów za ³opatki, prawie 1000 PLN w sumie na kilka wizyt u fryzjera na pasemka, o nerwach p³aczu i depresjach nie mówiê krótko mówi±c - b³±d mojego ¿ycia i nigdy wiêcej

jednak nie chcia³abym wróciæ do tak ciemnego koloru jak kiedy¶, pod koniec farbowa³am garnier nutrisse nr 40 ciemny szatyn. kolorek piêkny, ciemny l¶ni±cy br±z, ale prawie czarny, wiêc za ciemny.
wynalaz³am, ¿e jest kolor z nutrisse 50, jasny szatyn.
[chcê u¿yæ tej farby bo by³a najmniej niszcz±ca, najtrwalsza, najprzyjemniejsza w u¿yciu z wszystkich jakich próbowa³am, czyli: wella safira [fuj], wella viva , loreal recital costam costam, loreal casting [siano na g³owie, odrosty sprane po tygodniu], garnier color naturals [dramat....], poly brillance [ok ]

i tu moje pytanie [przeszukalam w±tek i du¿o informacji o tym kolorze nie by³o ] do was czy która¶ u¿ywa akurat tego odcienia? czy wychodzi ³adny neutralny do ch³odnego br±zik, byle nie rudy? i BR¡ZIK, a nie czarna smo³a jak po 40 ciemny szatyn :P

a, i czy mo¿e jednak polecicie co¶ innego na jasne w³osy? [odrosty ciemniejsze po próbach przyciemnienia blondu, na poziomie 7 [farby fryzjerskie], coraz ja¶niejsze do koñcówek na poziomie pewnie 9 po 2 tygodniach na koñcówkach brak farby, spiera siê jak nie wiem ]

proszê o porady bardzo bardzo pamiêtam, ¿e jak przyciemnia³am za pierwszym razem [przechodzi³am z b. b. b. jasnego blondu.. ] nie uniknê³am zielonej po¶wiaty [dwa ch³odne odcienie na³o¿one na siebie], i b³yskawicznego spierania siê farby, w¿ar³a siê na sta³e dopiero safira po 2 farbowaniach domowych i 2 fryzjerskich

pozdrawiam wszystkie ciemnow³ose, nie mogê siê doczekaæ a¿ do³±czê..
black_sun jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-09, 18:57   #1202
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 929
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

a uzywala ktoras z was moze Wellaton odcien mleczna czekolada?
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-09, 19:07   #1203
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomo¶ci: 8 244
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez black_sun Poka¿ wiadomo¶æ
witam drogie panie
od kilku dni chodzê chora i zielona ju¿ od tego, albowiem mnie nasz³o, by powróciæ do ciemnego koloru na g³owie nasz³o mnie to po pó³torarocznym chodzeniu w blondzie. wcze¶niej farbowa³am siê na ciemny br±z, wiêc przej¶cie do blondu kosztowa³o mnie: ¶ciêcie na bardzo krótko l¶ni±cych w³osów za ³opatki, prawie 1000 PLN w sumie na kilka wizyt u fryzjera na pasemka, o nerwach p³aczu i depresjach nie mówiê krótko mówi±c - b³±d mojego ¿ycia i nigdy wiêcej

jednak nie chcia³abym wróciæ do tak ciemnego koloru jak kiedy¶, pod koniec farbowa³am garnier nutrisse nr 40 ciemny szatyn. kolorek piêkny, ciemny l¶ni±cy br±z, ale prawie czarny, wiêc za ciemny.
wynalaz³am, ¿e jest kolor z nutrisse 50, jasny szatyn.
[chcê u¿yæ tej farby bo by³a najmniej niszcz±ca, najtrwalsza, najprzyjemniejsza w u¿yciu z wszystkich jakich próbowa³am, czyli: wella safira [fuj], wella viva , loreal recital costam costam, loreal casting [siano na g³owie, odrosty sprane po tygodniu], garnier color naturals [dramat....], poly brillance [ok ]

i tu moje pytanie [przeszukalam w±tek i du¿o informacji o tym kolorze nie by³o ] do was czy która¶ u¿ywa akurat tego odcienia? czy wychodzi ³adny neutralny do ch³odnego br±zik, byle nie rudy? i BR¡ZIK, a nie czarna smo³a jak po 40 ciemny szatyn :P

a, i czy mo¿e jednak polecicie co¶ innego na jasne w³osy? [odrosty ciemniejsze po próbach przyciemnienia blondu, na poziomie 7 [farby fryzjerskie], coraz ja¶niejsze do koñcówek na poziomie pewnie 9 po 2 tygodniach na koñcówkach brak farby, spiera siê jak nie wiem ]

proszê o porady bardzo bardzo pamiêtam, ¿e jak przyciemnia³am za pierwszym razem [przechodzi³am z b. b. b. jasnego blondu.. ] nie uniknê³am zielonej po¶wiaty [dwa ch³odne odcienie na³o¿one na siebie], i b³yskawicznego spierania siê farby, w¿ar³a siê na sta³e dopiero safira po 2 farbowaniach domowych i 2 fryzjerskich

pozdrawiam wszystkie ciemnow³ose, nie mogê siê doczekaæ a¿ do³±czê..
ja u¿ywam tego odcienia, w³a¶nie w ten weekend bêdê siê znowu farbowaæ kolor wychodzi ch³odny, jasny br±z, lekko wpadaj±cy w karmel, bynajmniej na moich w³osach, fajnie wyrównuje kolor, polecam.
__________________
"Nie to ³adne co ³adne, ale co siê komu podoba."
smerfeta01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-11, 12:19   #1204
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 2 716
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez MonkaIska Poka¿ wiadomo¶æ
A to efekt Loreal Casting Jasny Br±z (jasny tylko na pude³ku)
Zamalowa³am nim rudo¶ci po Garnier Belle Color i:
nie zniszczy³ mi w³osów, na gêste w³osy wystarczy³o jedno opakowanie.
Wyszed³ ciemny ale w s³oñcu jest przyjemnym dla oka br±zem (bez rudo¶ci)
Zobaczymy jak bêdzie wygl±da³ po pary myciach

Sliczne wloski
__________________







dagirll jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-11, 20:52   #1205
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

a ja jestem dopiero w po³owie w±tku ale nasz³a mnie my¶l.. bowiem jutro wybieram siê po farbkê i chcê siê wreszcie przyciemniæ
póki co opcj± do zakupu jest casting ciemny blond, liczê na uzyskanie ³adnego raczej ch³odnego br±zu ALE. mam w³osy rozja¶niane, a casting to jest jaka¶ tam koloryzacja ton w ton. czy on siê nadaje na rozja¶niane w³osy? czy z³apie i ma szasnê pobyæ na w³osach d³u¿ej ni¿ dwa dni? czy mo¿e lepiej jednak wzi±æ farbê? ale tak mnie kusi ¿eby u¿ywaæ castinga bo to niby mniej niedobre i tak dalej.. i ten creme gloss nowy mo¿e lepszy, bo kiedy¶ u¿y³am castinga i zosta³o siano

no to jak? mo¿e byæ casting na rozja¶niony blond czy nie mo¿e?
black_sun jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-11, 21:07   #1206
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomo¶ci: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

NATEE zgadzam sie z toba w 100%!Ja mam naturalny kolor ciemny blond,dotychczas robilam pasemka na platyne cala reszta na sredni braz LONDA!Ale ostatnio farbnelam sie tez LONDA ale calosc i jasnym brazem,i wiecie co mam teraz na glowie??????????????????? ???CZARNY kolor z przebijajacymi sie pasemkamipoprzedno byly rozjasnione a teraz sa jasny braz!!!!!!KOSZMAR!!!
MONIKA1850 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-11, 21:09   #1207
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomo¶ci: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

NATEE zgadzam sie z toba w 100%!Ja mam naturalny kolor ciemny blond,dotychczas robilam pasemka na platyne cala reszta na sredni braz LONDA!Ale ostatnio farbnelam sie tez LONDA ale calosc i jasnym brazem,i wiecie co mam teraz na glowie??????????????????? ???CZARNY kolor z przebijajacymi sie pasemkamipoprzedno byly rozjasnione a teraz sa jasny braz!!!!!!KOSZMAR!!!
MONIKA1850 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2007-10-11, 21:16   #1208
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 929
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez black_sun Poka¿ wiadomo¶æ
a ja jestem dopiero w po³owie w±tku ale nasz³a mnie my¶l.. bowiem jutro wybieram siê po farbkê i chcê siê wreszcie przyciemniæ
póki co opcj± do zakupu jest casting ciemny blond, liczê na uzyskanie ³adnego raczej ch³odnego br±zu ALE. mam w³osy rozja¶niane, a casting to jest jaka¶ tam koloryzacja ton w ton. czy on siê nadaje na rozja¶niane w³osy? czy z³apie i ma szasnê pobyæ na w³osach d³u¿ej ni¿ dwa dni? czy mo¿e lepiej jednak wzi±æ farbê? ale tak mnie kusi ¿eby u¿ywaæ castinga bo to niby mniej niedobre i tak dalej.. i ten creme gloss nowy mo¿e lepszy, bo kiedy¶ u¿y³am castinga i zosta³o siano

no to jak? mo¿e byæ casting na rozja¶niony blond czy nie mo¿e?
ja jak pierwszy raz farbowalam wlosy to uzylam wlasnie castinga mrozny kasztan (dosc ciemny braz) na wyjsciowy kolor blond i zlapalo
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-11, 21:20   #1209
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 2 175
GG do izuu
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez black_sun Poka¿ wiadomo¶æ
a ja jestem dopiero w po³owie w±tku ale nasz³a mnie my¶l.. bowiem jutro wybieram siê po farbkê i chcê siê wreszcie przyciemniæ
póki co opcj± do zakupu jest casting ciemny blond, liczê na uzyskanie ³adnego raczej ch³odnego br±zu ALE. mam w³osy rozja¶niane, a casting to jest jaka¶ tam koloryzacja ton w ton. czy on siê nadaje na rozja¶niane w³osy? czy z³apie i ma szasnê pobyæ na w³osach d³u¿ej ni¿ dwa dni? czy mo¿e lepiej jednak wzi±æ farbê? ale tak mnie kusi ¿eby u¿ywaæ castinga bo to niby mniej niedobre i tak dalej.. i ten creme gloss nowy mo¿e lepszy, bo kiedy¶ u¿y³am castinga i zosta³o siano

no to jak? mo¿e byæ casting na rozja¶niony blond czy nie mo¿e?
ja sobie kilka dni temu farbowa³am castingie kolor: per³owy blond. na opakowaniu dosyæ jasny, troszke ciemniejszy na probniku, a d±zy³am do ja¶niutkiego br±ziku. Kolor mi sie podoba, chocia¿ w sztucznym ¶wietle ma duu¿o rudo¶ci no i nie z³apa³ rownomiernie w³osow po baleja¿u, tam gdzie mia³am platynowe pasemka teraz mam identyczne kolor jak na opakowaniu, czyli ¶redni blond. A w normalnym ¶wietle mam fajny jasny br±zik W sumie polecam t± farbê, mi w³osów nie zniszczy³a, tylko powrcóci³o wypadanie, no ale to moja wina bo farbowa³am zbyt wcze¶nie, jeszcze nie zd±¿y³ neril dobrze zadzia³aæ...
izuu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-11, 21:43   #1210
nathanek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 148
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziewczynki czy ktoras probowala tej firmy farby ?Jakas nowosc

a ten kolor?

bardzo mi sie podoba oczywiscie na pudelku
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg verona_gorzka_czekolada.jpg (11,3 KB, 223 za³adowañ)
nathanek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-11, 21:50   #1211
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

no to teraz mam trzy opcje
casting ciemny blond albo br±z,
albo belle color 20 jasny szatyn / nutrisse 50 jasny szatyn
tylko bojê siê ¿e te dwa ostatnie to na czarno wyjd±
jutro poszukiwania w naturze
black_sun jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-12, 10:14   #1212
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

przepraszam ¿e piszê posta pod postem, ale siê ci±gle zastanawiam co wybraæ trochê obawiam siê castinga ciemny blond 700 , bo ten odcieñ jest chyba strasznie zimny i na moich mo¿e wyj¶æ.. zielona po¶wiata bo raczej mam ch³odny odcieñ w³osów..
u¿ywa³a która¶ z was mo¿e odcienia blond 600? na stronie loreala wygl±da na cieplejszy, ale i ja¶niejszy, ale na moich rozja¶nianych w³oach POWINIEN i tak wyj¶æ do¶æ ciemno..
o mamo, bojê siê

dodajê zdjêcia mojego obecnego koloru rozja¶nionego i zdjêcia koloru który mi siê marzy nie znam tej pani, pojawi³a siê w tym w±tku gdzie¶ wcze¶niej i ten kolor mnie oczarowa³..
i dodam, ¿e moje w³osy s± proste jak druty zmniejszanie zdjêæ porobi³o co¶ jakby mini fale po spalonej trwa³ej
on jest ciep³y czy jaki? polecicie jak±¶ konkretn± farbê która ma szanse daæ co¶ podobnego? rozwa¿am casting nutrisse belle color..
baaardzo proszê o pomoc, dzisiaj chyba idê po farbê

za³±czam zdjêcia casting blond 700, my¶licie ¿e ma szanse wyj¶æ w porz±dku na moich w³osach? b³agam o jaki¶ odzew bo czasu coraz mniej mam

p.s. w naturze moje w³osy nie s± takie ¿ó³to-zielonkawe :/
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg PA120314.JPG (58,8 KB, 126 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg PA120315.JPG (51,8 KB, 61 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg PA120317.JPG (62,7 KB, 112 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg PA120318.JPG (61,5 KB, 110 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg kolor.jpg (48,9 KB, 488 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 41lT2CVz7PL._AA240_.jpg (8,4 KB, 210 za³adowañ)

Edytowane przez black_sun
Czas edycji: 2007-10-12 o 12:15
black_sun jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-13, 06:50   #1213
emememsss
Raczkowanie
 
Avatar emememsss
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 146
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

A ja upolowalam ostatnio garnier natural colors - jasny braz - numer 5. Czekam, az mi sie jeszcze dokladniej splucze nakladany poprzednio ciemny braz 100% color, ktory wyszedl prawie czary, ale sukcesywnie zaczal splywac I ogolnie powstrzymuje sie przed farbowaniem. Kazdy dzien to dzien wygranej walki z sama soba, bo staram sie zregenerowac moje jeszcze pare miesiecy temu piekne wlosy...
emememsss jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-13, 07:57   #1214
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez black_sun Poka¿ wiadomo¶æ
przepraszam ¿e piszê posta pod postem, ale siê ci±gle zastanawiam co wybraæ trochê obawiam siê castinga ciemny blond 700 , bo ten odcieñ jest chyba strasznie zimny i na moich mo¿e wyj¶æ.. zielona po¶wiata bo raczej mam ch³odny odcieñ w³osów..
u¿ywa³a która¶ z was mo¿e odcienia blond 600? na stronie loreala wygl±da na cieplejszy, ale i ja¶niejszy, ale na moich rozja¶nianych w³oach POWINIEN i tak wyj¶æ do¶æ ciemno..
o mamo, bojê siê

dodajê zdjêcia mojego obecnego koloru rozja¶nionego i zdjêcia koloru który mi siê marzy nie znam tej pani, pojawi³a siê w tym w±tku gdzie¶ wcze¶niej i ten kolor mnie oczarowa³..
i dodam, ¿e moje w³osy s± proste jak druty zmniejszanie zdjêæ porobi³o co¶ jakby mini fale po spalonej trwa³ej
on jest ciep³y czy jaki? polecicie jak±¶ konkretn± farbê która ma szanse daæ co¶ podobnego? rozwa¿am casting nutrisse belle color..
baaardzo proszê o pomoc, dzisiaj chyba idê po farbê

za³±czam zdjêcia casting blond 700, my¶licie ¿e ma szanse wyj¶æ w porz±dku na moich w³osach? b³agam o jaki¶ odzew bo czasu coraz mniej mam

p.s. w naturze moje w³osy nie s± takie ¿ó³to-zielonkawe :/
Witaj
Na moje oko nie powinna¶ malowaæ w³osków na sztyn ani tym bardziej farby br±z.Pozostaje jedynie ciemny blond,kasztany,popielaty blond itp. które dadz± ciemniejszy odcieñ.Nie obawiaj siê ciemnego blondu-z pewnoscia wyjdzie jasny br±z.
Blond na Twoich w³oskach mo¿e wyjsc jak jasny br±z,dlatego stawia³abym na ciemny blond.Ciekawy odcien to takze mrozny be¿ oraz bursztyn
Za³±czam zdjêcia przyk³adowych odcieni.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg mrozny bez.jpg (114,0 KB, 105 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg ciemny blond.jpg (73,2 KB, 65 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg bursztyn.jpg (31,5 KB, 83 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg blond.jpg (22,2 KB, 72 za³adowañ)
__________________
Oba, kot i pies s± bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za du¿o: pozwala siê tresowaæ i o jedn± cnotê za ma³o: nie kryje w sobie ¿adnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-13, 08:51   #1215
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez boniulka Poka¿ wiadomo¶æ
Witaj
Na moje oko nie powinna¶ malowaæ w³osków na sztyn ani tym bardziej farby br±z.Pozostaje jedynie ciemny blond,kasztany,popielaty blond itp. które dadz± ciemniejszy odcieñ.Nie obawiaj siê ciemnego blondu-z pewnoscia wyjdzie jasny br±z.
Blond na Twoich w³oskach mo¿e wyjsc jak jasny br±z,dlatego stawia³abym na ciemny blond.Ciekawy odcien to takze mrozny be¿ oraz bursztyn
Za³±czam zdjêcia przyk³adowych odcieni.
ano szatyna siê bojê ¿e wyjdzie bardziej czarne ni¿ br±zowawe ale jak siebie znam, nie przetrwam okresu wymywania siê farby i zrobiê szatyna i bêdê znów p³akaæ ¿e mam czarne

odcieni kasztanowych siê bojê bo chcê unikn±æ po¶wiaty fiolet bordo etc która mnie zawsze czeka³a po takich.. po popielatych obawiam siê zielono szarych w³osów [mo¿e przy ciemnych jest inaczej, ostatnio testowa³am blondy :P ]
póki co od¿ywianie i chyba fryzjer bo koñcówki przyciemnione wygl±daj± gorzej ni¿ jasne

ale do rzeczy wczoraj nie wytrzyma³am i trzasnê³am siê tym blondem castinga, 600. ciemnego blondu i tak nie by³o, a mro¼nego be¿u ba³am siê, ¿e bêdzie zbyt zimny i wyjdê zielonkawa
zdjêcie postaram siê wkleiæ pó¼niej, ale zachwycona nie jestem, choæ mog³o byæ gorzej bojê siê najbardziej tego, jak to siê bêdzie teraz spiera³o tak czy siak przy nasadzie w³osów i dalej jakie¶ 10 cm kolor ZBLI¯ONY do tego co na opakowaniu, choæ cieplejszy, a koñce, które chyba jeszcze pamiêtaj± tê czerñ to ju¿ baaardzo naturalny mysi szary blond z zielonkaw± po¶wiat± tak ¿e wysz³o nie tak ¼le jak siê ba³am

na nastêpny raz to ju¿ my¶lê, ¿e nie casting creme gloss, który okaza³ siê dla mnie równie fatalny jak starsza wersja - przy sp³ukiwaniu w³osy w dotyku jak mop spróbujê belle color.. ogl±da³am tego ciemnego blonda którego pokazujesz i my¶lê, ¿e mo¿e ten by³by dobry.. bo to co mam na g³owie jest za jasne jak na to co bym chcia³a.. albo ten ciemny blond.. albo jasny szatyn
black_sun jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-13, 15:17   #1216
platynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 493
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

ja te¿ od tygodnia z blondynki przeistoczy³am siê w br±zowow³os± i teraz jestem BARDZO ZADOWOLONA i ju¿ nie mam zamiaru wracaæ do blondu a to dziêki farbie Natural & Easy jasny br±z popielaty .
bardzo jestem zadowolona . kolorek równomierny i nie zmywa siê na rudo.odrosty identyczne jak reszta w³osów po prostu suuuuuuper.bardzo jestem zadowolona.nawet gdy trzyma³am farbê na w³osach kolor nie by³ czarny a w³a¶nie br±zowy wiêc nie ba³±m siê ,¿e w³osy wyjd± mi czarne
poza tym w³osy s± nadal miêciutkie i l¶ni±ce a nie tak jak po niektórych farbach.
pozostanê wierna tej farbce i bardzo ja polecam.mimo i¿ my³am ju¿ w³osy 9 razy kolorek jest cudny i bardzo ³adnie siê spiera.bardzo powoli i równomiernie mimo ,¿e by³ nak³adany na blond w³osy.
platynowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-13, 22:49   #1217
centus
Raczkowanie
 
Avatar centus
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 212
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

A ja mam pytanie robi³am w³oski feri± http://kosmetykionline.iai-shop.com/...do-wlosow.html Kolor wyszed³ dok³adnie jak na opakowaniu, chcia³abym jeszcze ja¶niejsze o takie http://drogeriaglamour.pl/image_func...l&prod_id=2682

Jak przej¶? I czym? Lepiej mi kiedy we w³osach mam nieco rudo¶ci i czerwieni.
ewa
__________________
efka
centus jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-14, 13:37   #1218
Sylussia
Raczkowanie
 
Avatar Sylussia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomo¶ci: 152
GG do Sylussia
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez asica Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mysle, ze nie wyjdzie za jasny. A jakie masz w³osy i jaki chcesz kolor?

zafarbowalam i kolor podoba mi sie bardzo chociaz wolalabym ciemniejszy ale ja wymagajaca jestem wloski blyszcza sie, sa mieciutkie i lepiej sie ukladaja.
dzieki
__________________
Sylussia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-14, 14:02   #1219
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomo¶ci: 438
GG do evamoni
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Mam do was prosbe
Prosze doradzcie co zrobic i czym, aby na ciemno brazowych wlosach uzyskac zozswietlajacy balejaz lub jasno brazowe pasemka?
Chcialabym ogolnie rozjasnic wlosy. Wiem, ze z bardzo ciemnego brazu bedzie to trudne, chcialabym uzyskac to jak najmniej inwazyjnym sposobem.
Dodam, ze interesowalyby mnie pasemka w chlodnym odcieniu brazu. Wszelkie rudosci odpadaja.
evamoni jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-14, 14:38   #1220
Iam
Rozeznanie
 
Avatar Iam
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 680
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

evamoni, musisz najpierw zrobiæ przynajmniej pasemka, baleja¿, ¿eby rozja¶niæ ciemny br±z a dopiero potem k³a¶æ kolor. najlpiej u fryzjera, domowym sposobem gorzej.

mi siê podobaj± br±zy wpadaj±ce lekko w czerwieñ lub ¶liwkê, takie odcienie s± sexowne.




pasemka w kolorze czerwonym

Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy-lbraz.jpg (6,5 KB, 262 za³adowañ)
Iam jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-14, 14:53   #1221
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomo¶ci: 438
GG do evamoni
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

A mozna w tym samym dniu najpierw zrobic pasemnka rozjasniajace i nalozyc farbe, czy lepiej odczekac jakies 2 tygodnie miedzy koloryzacjami?
Sliwka tez mi sie podoba i bedzie mi pasowac bardziej niz czerwien. Mam chlodny odcien cery i zielone oczy.
Widzialabym sie tez w kolorze czerwonego wina, dojrzalej nektarynki...
Ale mam skojarzenia, tylko jak te kolory przeniesc na wlosy?
evamoni jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-14, 15:25   #1222
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomo¶ci: 8 244
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

ja wczoraj farbowa³am Belle COlor Jasny Szatyn i jak zawsze jestem bardzo zadowolona z koloru
__________________
"Nie to ³adne co ³adne, ale co siê komu podoba."
smerfeta01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-14, 16:07   #1223
SaruniaL
Raczkowanie
 
Avatar SaruniaL
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 119
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Witam dziewczyny
Przy ostatniej wizycie fryzjera mia³am farbowane w³osy dok³adnie tym odcieniem
http://www.czf.pl/product_info.php?c...oducts_id=1165
jest to ch³odny ciemny br±z. A ze kolor bardzo mi przypad³ do gustu chcia³abym zafarbowaæ na identyczny tylko sama w domu z racji ego ze co meisiac 200zl na fryzera wydawaæ mi siê nie u¶miecha.
Znalaz³am ten kolor, ale trzeba jeszcze kupiæ utleniacz? Orientuje sie która¶ z Was mo¿e jaki ten utleniacz?I jak sie pozniej rozrabia tak± farbê?
Pozdrawiam
__________________
but the more I see, the less I know
SaruniaL jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-14, 16:14   #1224
drzazgoska
Przyczajenie
 
Avatar drzazgoska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Ja nigdy nie farbowa³am swoich w³osów..mam naturalnie br±zowe. Ale wiem ze mo¿na taki sam kolor jak mój uzyskaæ farbuj±c je tzw. indiañskim br±zem welli. Moja siostra (blondynka) w ten sposób upodobni³a siê do mnie..wysz³o bardzo naturalnie polecam
drzazgoska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-14, 16:19   #1225
moscato
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

szukam szukam i znalezc nie moge wiec postanowilam was zapytac o rade
mam naturalnie ciemne wlosy, bardzo ciemno brazowe, ale ostatnio troszke wyplowialy (lato, slonce, slona woda itd). do tej pory radzilam sobie i od¶wie¿a³am kolorek szamponem welli do 24 myæ, kolor "ciemna czekolada". Ale wyczyta³am gdzies, chyba nawet na wizazu, ze te szampony wysuszaja i niszcza wlosy.. i w sumie chyba racja. I szukam alternatywy, ale nie trwa³ej farby, tylko wlasnie szamponu, mozecie polecic jakas sensowna firme?

z góry dzieki za rady

P.S.
juz znalaz³am, marion maribell jezeli jest tak dobry jak to jest opisane na kwc to juz mi sie podoba efekt

Edytowane przez moscato
Czas edycji: 2007-10-14 o 17:05
moscato jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-14, 17:49   #1226
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez SaruniaL Poka¿ wiadomo¶æ
Witam dziewczyny
Przy ostatniej wizycie fryzjera mia³am farbowane w³osy dok³adnie tym odcieniem
http://www.czf.pl/product_info.php?c...oducts_id=1165
jest to ch³odny ciemny br±z. A ze kolor bardzo mi przypad³ do gustu chcia³abym zafarbowaæ na identyczny tylko sama w domu z racji ego ze co meisiac 200zl na fryzera wydawaæ mi siê nie u¶miecha.
Znalaz³am ten kolor, ale trzeba jeszcze kupiæ utleniacz? Orientuje sie która¶ z Was mo¿e jaki ten utleniacz?I jak sie pozniej rozrabia tak± farbê?
Pozdrawiam
najlepiej jak wypowie siê kto¶ kto u¿ywa konkretnie tych farb ale sama u¿ywa³am ju¿ fryzjerskich farb i to nic trudnego. zale¿nie od farby [powinno byæ napisane na pude³ku jakie proporcje] trzeba wymeszaæ z utleniaczem, jak dla mnie 6% i ju¿ najlepiej kupiæ utleniacz tej samej firmy co farba, czyli w tym przypadku loreal. i jak zamierzasz farbowaæ siê regularnie - najbardziej op³aca siê kupiæ butlê litrow±
black_sun jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-14, 20:56   #1227
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Poka¿ wiadomo¶æ
ja wczoraj farbowa³am Belle COlor Jasny Szatyn i jak zawsze jestem bardzo zadowolona z koloru
Witaj
Mam pytanie na jaki kolor swoich w³osków k³adziesz ten jasny br±z?
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies s± bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za du¿o: pozwala siê tresowaæ i o jedn± cnotê za ma³o: nie kryje w sobie ¿adnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-15, 06:09   #1228
Madlenka007
Raczkowanie
 
Avatar Madlenka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 422
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez paulina__89 Poka¿ wiadomo¶æ
Na³o¿y³am wczoraj farbe londa kolor orzech laskowy. Wyszed³ ³adny ciemny, ch³odny br±z. Z tym, ¿e ... jak dla mnie chyba jednak za ciemny. Mam cimn± oprawê oczu, ciemny brwi, ale wydajê mi siê, ¿e kolor jest jednak za ciemny.
Madlenka007 pisa³a¶, ¿e u¿ywa³a¶ tej farby. Czy po kilku myciach kolor siê wyp³uka³ do ja¶niejszego br±zu? Ogolnie to szybko mi siê wszytsko z w³osów zmywa wiê mam nadziejê, ¿e ten kolor trochê z³agodnieje...
Wybacz ¿e dopiero teraz odpisuje Kolor mam juz 2 tygodnie i jest super nie zmy³ sie za wiele, teraz mam ch³odny sredni br±z. Super sprawa, wella nawet nie pomogla a taka londa da³a cudny kolor )
__________________
A jednak, zakocha³am siê...
Madlenka007 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-15, 08:51   #1229
paulina__89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 442
GG do paulina__89
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Madlenka007 Poka¿ wiadomo¶æ
Wybacz ¿e dopiero teraz odpisuje Kolor mam juz 2 tygodnie i jest super nie zmy³ sie za wiele, teraz mam ch³odny sredni br±z. Super sprawa, wella nawet nie pomogla a taka londa da³a cudny kolor )

Dziêkujê, chyba jednak by³am przewra¿liwiona. Kolor faktycznie ejest bardzo ³adny i przede wszystkim nie ma rudych refleksów . Niestety mam d³ugie w³osy i jedna farba okaza³a siê byæ niewystarczaj±ca i nie pokry³o równo. Ile czasu musi min±æ, ¿ebym mog³a ponownie farbowaæ? I czy teraz jak jj u¿yje to nei wyjdzie jeszcze ciemniejsza?
paulina__89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-15, 10:24   #1230
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

a teraz pytanie do wszystkich pañ, które mia³y co¶ wspólnego z jasnym szatynem belle color, nr 20.
czy t± farb± mam szansê uzyskaæ kolor zbli¿ony do tego na zdjêciu? nie mogê siê zdecydowaæ co bym chcia³a, ale ten kolorek ze zdjêcia mnie urzek³.. ciemny, ale na pewno NIE czarny..
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Bez tytu³u.jpg (32,6 KB, 238 za³adowañ)
black_sun jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:24.