dobry=trwały podkład do cery przetłuszczającej się ze skłonnoscią do wyprysków - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-17, 00:04   #31
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: dobry=trwały podkład do cery przetłuszczającej się ze skłonnoscią do wyprysków

Pierwsze, co przyszło mi do głowy po przeczytaniu tytułu wątku to właśnie lasting performance MF, jest bardzo trwały, ładnie kryje ale nie tworzy maski. Kosztuje jakoś ponad 50 zł ale na allegro można kupić za połowę tej ceny.

U mnie sprawdza się też DMM maybelline ale na jego temat opinie są podzielone. Ja go bardzo lubię chociaż z LP jestem bardziej zadowolona.

Mam też próbkę nowego podkładu w musie rimmel i zauważyłam, że tez ładnie kryje a buzia jest jednolita ale wygląda naturalnie. Minusem są kolory, same ciemne, o wiele za ciemne dla mnie. Próbkę miałam w odcieniu 303 więc wyglądałam komicznie ale chciałam sprawdzić jak się nakłada i jaki daje efekt. Myślę, że na lato się skuszę. Tym bardziej, że podkład naprawdę chłodzi a zimą to nie jest pożądane u mnie
__________________
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 08:38   #32
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: dobry=trwały podkład do cery przetłuszczającej się ze skłonnoscią do wyprysków

Cytat:
Napisane przez edyta17 Pokaż wiadomość
siemka dziewczyny! tez poszukuje dobrego pudru,ktory utrzyma sie cała noc. W tej chwili uzywam dream matte mousse ale on sie długo nie trzyma na mojej tłustej cerze. Widze ze chwalicie podkład lasting performance Maxa Factora, naprawde jest dobry? ile kosztuje? A moze ktoras probowała podkład Loreala Infailible?

z gory dziekuje i pozdrawiam!
LP kosztuje ponad 50 zł, kiedyś kupiłam go za 56 zł, ale niedawno upolowałam go na wyprzedaży za 33 zł. Można też kupić taniej na allegro. Tu masz recenzje: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=2101.
Infaillible nie próbowałam, jedynie oglądałam testery. Ma zbyt ciemne odcienie dla mnie, choć widziałam niedawno jakiś nowy, który zamierzam wypróbować.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 09:55   #33
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: dobry=trwały podkład do cery przetłuszczającej się ze skłonnoscią do wyprysków

Cytat:
Napisane przez annemon Pokaż wiadomość
Infaillible nie próbowałam, jedynie oglądałam testery. Ma zbyt ciemne odcienie dla mnie, choć widziałam niedawno jakiś nowy, który zamierzam wypróbować.
Na Allegro można upolować 015 Porcelaine - podobno beżowy; Anahstasia ma/miała
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 13:14   #34
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: dobry=trwały podkład do cery przetłuszczającej się ze skłonnoscią do wyprysków

Dzięki Agnieska, nie wiem tylko, czy ten podkład mi przypasuje, ma takie sobie recenzje. I tak najpierw muszę wybadać kolory.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 13:34   #35
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: dobry=trwały podkład do cery przetłuszczającej się ze skłonnoscią do wyprysków

Ja mam obecnie od tygodnia Infaillible
wcześniej zużyłam LP
Ale z Infaillible jestem chyba jeszcze bardziej zadowolona
Piękny efekt na buzi, cera jest gładka, matowa, nie przetłuszcza się.
Bardzo mi ten podkład przypadł do gustu
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:25.