Kosmetyki Ziaja - cz. III - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-14, 13:51   #721
cyrk
Raczkowanie
 
Avatar cyrk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 41
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Lenka87 Pokaż wiadomość
kosztował chyba 10 zł z groszami, już się z nim nie rozstaję
w takim razie śmigam do apteki.
__________________
"Why can't we just play the other game?"
Interpol - "Evul"
cyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 16:53   #722
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Adzia15 Pokaż wiadomość
A co sądzicie o kremach Sopot Spa i Kozie mleko?
Chciałam kupić ten drugi,bo jest podobno bardzo dobry,ale jak przeczytałam na opakowaniu,że jest przeciwzmarszczkowy,to zrezygnowałam....
Mam prawie 18 lat,i co za tym idzie, zmarszczek jeszcze nie mam,więc obawiam się jednego: czy w jakis sposób sobie nim nie zaszkodzę.
pozwoliłam sobie zajrzeć do Twojego profilu skoro masz cerę suchą, to polecam oba. co prawda, miałam tylko Sopot Spa(ten nawilżający, uważaj, żeby nie pomylić z przeciwzmarszczkowym)-wg mnie będzie idealny dla suchej cery na dzień dla mnie był trochę za ciężki ale ja to mam tłustą cerę strasznie a kozie mleko na noc. widziałam skład na KWC, bardzo odżywczy wg mnie krzywdy sobie nie zrobisz

kurcze, czemu Ziaja nie ma lekkich balsamów do ciała, takich na upały
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 17:21   #723
Adzia15
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 195
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Ms.Torres dziękuję za odpowiedź
Juz od jakiegoś czasu czaję się na krem z serii Sopot Spa,a teraz utwierdziłaś mnie w przekonaniu,że jednak warto go kupić
A powiedz mi jeszcze,czy miałaś może krem pod oczy z tej serii?
Adzia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 18:02   #724
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam i nie poczyniłam zbytniego zamętu .
Pomogłaś, bardzo ci dziękuję
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 18:04   #725
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

tak, miałam skusiłam się na kompleksową pielęgnację:micel+kremy. ale mnie uczulił, piekły mnie po nim oczy, nawet, jak nakładałam w większej odległości-myślę, że to może było uczulenie na algi bo kremy Ziaji pod oczy mi służą, więc nie wiem, co to mogło być. myślę, że sama musisz wypróbować mnie interesuje też peeling gommage z tej serii i chyba niedługo się skuszę
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 18:27   #726
Adzia15
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 195
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
tak, miałam skusiłam się na kompleksową pielęgnację:micel+kremy. ale mnie uczulił, piekły mnie po nim oczy, nawet, jak nakładałam w większej odległości-myślę, że to może było uczulenie na algi bo kremy Ziaji pod oczy mi służą, więc nie wiem, co to mogło być. myślę, że sama musisz wypróbować mnie interesuje też peeling gommage z tej serii i chyba niedługo się skuszę

Ja właśnie też mam zamiar kupić ten micel,krem do twarzy,no i jeszcze krem pod oczy
Dzięki Wizażowi niedługo zbankrutuję,bo przecież mam jeszcze tyyyleee kosmetyków do przetestowania
Adzia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 18:47   #727
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

a ja musze się Wam pochwalić, że dzisiaj dostałam przesyłkę od Ziaji a w niej katalog o który prosilam pisząc do nich maila oraz próbki : 2 rodzaje płynu do higieny intymnej, mleczko kokosowe do ciała oraz krem na trądzik - super bo jeszcze tych produktów nie miałam
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-14, 18:47   #728
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość

kurcze, czemu Ziaja nie ma lekkich balsamów do ciała, takich na upały
A probowalas masel Blubel? Ja mam to z brozskwinią i jest swietne na upaly, bardzo owocowe!
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 18:58   #729
Adzia15
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 195
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Lilly22 Pokaż wiadomość
a ja musze się Wam pochwalić, że dzisiaj dostałam przesyłkę od Ziaji a w niej katalog o który prosilam pisząc do nich maila oraz próbki : 2 rodzaje płynu do higieny intymnej, mleczko kokosowe do ciała oraz krem na trądzik - super bo jeszcze tych produktów nie miałam

Hmm,a mnie ostatnio napisali,że w ogóle nie rozprowadzają próbek (tzn.nie wysyłają ich).
Dziwne

********
A co do Blubel to się zgadzam-ja miałam kiedyś krem 'Żurawina i poziomka'(niby były do twarzy,ale ja używałam do całego ciała) faktycznie konsystencja dobra,tyle,że zapach mi nie odpowiadał-był tak słodki,że az mdły.
No,ale akurat zapach to kwestia indywidualna

Edytowane przez Adzia15
Czas edycji: 2010-08-14 o 19:05
Adzia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 19:31   #730
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

hah, zapomniałam o kremach blubel na śmierć mi automatycznie-na hasło 'balsam z Ziaji' to od razu te masła wyskakują
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 12:34   #731
farmamozg
Zadomowienie
 
Avatar farmamozg
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 773
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Przestudiowałam ostatnio dość dokładnie ofertę Ziaja Med i wykombinowałam sobie taki zestaw:
  • Krem redukujący trądzik taki zielony jako krem na noc
  • Krem redukujący podrażnienia Trądzik Różowaty jako na dzień krem
  • Krem wyciszający rumień jako zamiennie krem na dzień lub na noc
Czy te kremy można stosować razem? Mam trudną cerę i potrzebuję zarówno czegoś zmniejszającego zaczerwienienia(cera nadreaktywna ale nie mam dużo pękniętych naczynek i standardowe kremy na naczynka są dla mnie zbyt tłuste) i lekkiego żeby nie zapychało bo mam duża tendencję do pojawiania się jakiś pojedynczych syfków i krostek i świecenia na nosie i brodzie. Do mycia buzi mam Ziaja Nuno żel i potem tonik. Szukam w innych kosmetykach ale na nic nie mogę się zdecydować - może ktoś ma podobną cerę i podzieli się ze mną swoimi doświadczeniami?
farmamozg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-15, 12:39   #732
zafascynowana1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 184
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Jako, że ja Ziaja zawsze, wszędzie i w każdej postaci, przeglądając stronkę znalazłam mleczko do demakijażu "Opuncja Figowa". Wygląda wyśmienicie. Ogórkowe, rumiankowe i nagietkowe było rewelacyjne to to na pewno też będzie ciekawe I zapach... Problemem jest to, że ja nigdzie nie mogę go dostać!! Wszędzie ogórek, rumianek, oliwka, kozie mleko a opuncji figowej nie ma! Wiecie gdzie można je dostać? (Kraków, Kielce, Nowy Targ,) Proszę, pomóżcie!
__________________
Zapraszam :

blog KOSMETYCZNY : www.independentwoman92.bl ogspot.com

blog KSIĄŻKOWY : www.modliszkakulturalnie. blogspot.com



Edytowane przez zafascynowana1
Czas edycji: 2010-08-15 o 12:43
zafascynowana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 14:14   #733
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Na Karmelickiej jest drogeria Flirt i tam mają dużo Ziaji, w sumie chyba całe serie
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 14:37   #734
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

[QUOTE=Adzia15;21374031]Hmm,a mnie ostatnio napisali,że w ogóle nie rozprowadzają próbek (tzn.nie wysyłają ich).
Dziwne

Ja nie prosilam o próbki lecz o katalog, napisałam że słyszałam wiele dobrych opinii na ich temat i chciałabym obejżec oferte, a poniewaz nie mam dostepu do neta to wolalabym w wersji papierowej no i dostałam
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 16:43   #735
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez zafascynowana1 Pokaż wiadomość
J Wiecie gdzie można je dostać? (Kraków, Kielce, Nowy Targ,) Proszę, pomóżcie!
Ja wprawdzie z Poznania, ale polecam stronkę Ziai -> zakładka kontakt -> sklep w sąsidztwie: http://www.ziaja.com/page/kontakt/gd...siedztwie.html są tam sklepy z pełną ofertą w wybranym województwie, w Poznaniu jest ok.

*************************
Jeśli chodzi o krem pod oczy Sopot Spa to mnie osobiście nie zachwycił, lekki, bardzo delikatnie nawilża, no i nie wiem po co dodali do niego niebieski barwnik, ale ok, może innym akurat podpasuje.
P.s. Ja chyba po prostu za dużo wymagam od kremu pod oczy, żeby był treściwy (sucha skóra), a jednocześnie rano nie tworzył worów pod oczami. Żele mi jakoś nie służą, może ta jogurtowa, o której pisała Lenka87, ale wycofują. Łaszę się jeszcze na fizjoderm ziai med albo oeparol. Pozdroofka
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 17:03   #736
zafascynowana1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 184
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi
__________________
Zapraszam :

blog KOSMETYCZNY : www.independentwoman92.bl ogspot.com

blog KSIĄŻKOWY : www.modliszkakulturalnie. blogspot.com


zafascynowana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 14:15   #737
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez zafascynowana1 Pokaż wiadomość
Jako, że ja Ziaja zawsze, wszędzie i w każdej postaci, przeglądając stronkę znalazłam mleczko do demakijażu "Opuncja Figowa". Wygląda wyśmienicie. Ogórkowe, rumiankowe i nagietkowe było rewelacyjne to to na pewno też będzie ciekawe I zapach... Problemem jest to, że ja nigdzie nie mogę go dostać!! Wszędzie ogórek, rumianek, oliwka, kozie mleko a opuncji figowej nie ma! Wiecie gdzie można je dostać? (Kraków, Kielce, Nowy Targ,) Proszę, pomóżcie!
sprawdzałam, bo byłam dziś w tym sklepie - mleczko i tonik, a także krem opuncja figowa można dostać w drogierii Flirt na Karmelickiej w Krakowie
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 17:54   #738
Bursztynka
Raczkowanie
 
Avatar Bursztynka
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Łęczna
Wiadomości: 90
GG do Bursztynka
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Witam dziewczyny!

Przez weekend przeczytałam cały wątek, trochę stron się nazbierało i wynikiem tego czytania są moje dzisiejsze zakupki:

cała seria Ziaja Med z zielonym paskiem do skóry trądzikowej: czyli żel myjący, krem i reduktor trądziku - i za wszystko zapłaciłam 26,50 !!! rewelacja w portfelu i zobaczymy jak na twarzy.

do tego jeszcze tonik antybakteryjny z serii Nuno

Przymierzam się jeszcze do maseczki Nuno, ale to za jakieś dwa tygodnie, bo muszę zużyć dotychczasową maseczkę z glinką z Lirene, która na dzień dzisiejszy z maseczek glinkowym jest moim KWC, więc zobaczymy jaka będzie Nunowa maseczka

Tylko jedynie pilingi ziajowe mnie nie przekonują... bo wydaje mi się że st. ives jest ok i boję się że ziaja może nie sprostać zadaniu :/
Bursztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 18:49   #739
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

st.ives ma peeling enzymatyczny?
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-16, 19:42   #740
Mientka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 313
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Witam wieczorową porą.

Wiedziona wielką tęsknotą za kremem kokosowym na trudna pogodę, napisałam epistołę do Ziai.
I dzisiaj trzymałam odpowiedź.
Kremik wróci jesienią ale nie będzie już pachnieć kokosem. Cytuję:
"Jeśli chodzi o wspomniany krem na trudną pogodę - zapach kokosowy budził w Klientach sporo kontrowersji. Od fascynacji po zniechęcenie. Dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie go w sezonie zimowym w nowej odsłonie zapachowej . Właściwości kremu nie ulegną zmianie, jedynie zapach będzie teraz delikatniejszy. Niestety, już bez kokosowej nuty."


Mientka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 20:36   #741
Bursztynka
Raczkowanie
 
Avatar Bursztynka
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Łęczna
Wiadomości: 90
GG do Bursztynka
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Lenka87 Pokaż wiadomość
st.ives ma peeling enzymatyczny?

nie, nie miałam na myśli ten morelowy co działa antybakteryjnie i jest z takimi kawałkami jakiś skorupek
enzymatycznych pilingów się boję, ponieważ raz nałożyłam na buźkę bodajże z AA enzymatyczny i po zmyciu miałam twarz w odcieniu ciemnego buraka i przerażenie w oczach że ten kolor już nie zejdzie, łącznie z uczuciem ogromnego gorąca na twarzy, no i boję się enzymatycznych.

Ale wracając do mojej nowej Ziai
* Nigdy nie miałam żelu do mycia twarzy, który jest bezzapachowy i nie ma alkoholu i to wstrętne przyzwyczajenie działa na mnie teraz tak że jak myję się Ziają to mi się wydaje że się nie umyłam. Jednak twarz jest potem fajna.
* Tonik Nuno jest fajny, i taki niepodrażniający na czerwono i piecząco jak inne Loreale, Garniery itepe.
* Krem... zobaczymy, ale na pewno na upalny dzień się nie będzie nadawał, toteż przeznaczę go na noc.
* Jak nałożę krem o potem na niego mogę reduktor? hmm....

Edytowane przez Bursztynka
Czas edycji: 2010-08-16 o 20:44
Bursztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 20:57   #742
MalaaaPola
Raczkowanie
 
Avatar MalaaaPola
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 188
GG do MalaaaPola
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Ja mam takie pytanko. Używam tonika, żelu myjącego, żelu punktowgo i kremu wszystko z tej samej serii i oczywiście z ziaji. W jakiej kolejności najlepiej je stosować? Które rano, a które wieczorem ? Będę wdzięczna za odpowiedzi
MalaaaPola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 21:13   #743
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Bursztynka Pokaż wiadomość
nie, nie miałam na myśli ten morelowy co działa antybakteryjnie i jest z takimi kawałkami jakiś skorupek
enzymatycznych pilingów się boję, ponieważ raz nałożyłam na buźkę bodajże z AA enzymatyczny i po zmyciu miałam twarz w odcieniu ciemnego buraka i przerażenie w oczach że ten kolor już nie zejdzie, łącznie z uczuciem ogromnego gorąca na twarzy, no i boję się enzymatycznych.

Ale wracając do mojej nowej Ziai
* Nigdy nie miałam żelu do mycia twarzy, który jest bezzapachowy i nie ma alkoholu i to wstrętne przyzwyczajenie działa na mnie teraz tak że jak myję się Ziają to mi się wydaje że się nie umyłam. Jednak twarz jest potem fajna.
* Tonik Nuno jest fajny, i taki niepodrażniający na czerwono i piecząco jak inne Loreale, Garniery itepe.
* Krem... zobaczymy, ale na pewno na upalny dzień się nie będzie nadawał, toteż przeznaczę go na noc.
* Jak nałożę krem o potem na niego mogę reduktor? hmm....
jak masz trądzik, to absolutnie nie powinnaś używać peelingu z drobinkami :/ tak samo jak i kosmetyków z alkoholem
przejście na Ziaję powinno Ci dobrze zrobić
peeling enzymatyczny z Nuno jest dość delikatny, wręcz nawet za delikatny, więc powinnaś wg mnie spróbować
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 22:11   #744
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Mientka Pokaż wiadomość
Witam wieczorową porą.

Wiedziona wielką tęsknotą za kremem kokosowym na trudna pogodę, napisałam epistołę do Ziai.
I dzisiaj trzymałam odpowiedź.
Kremik wróci jesienią ale nie będzie już pachnieć kokosem. Cytuję:
"Jeśli chodzi o wspomniany krem na trudną pogodę - zapach kokosowy budził w Klientach sporo kontrowersji. Od fascynacji po zniechęcenie. Dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie go w sezonie zimowym w nowej odsłonie zapachowej . Właściwości kremu nie ulegną zmianie, jedynie zapach będzie teraz delikatniejszy. Niestety, już bez kokosowej nuty."


O rany, ale szkoda, że nie będzie pachniał kokosem! Ale najważniejsze, że ten kochany krem wróci! Będę go kupować bez względu na zapach. I mam nadzieję, że będzie łatwiej dostępny.
Mam jeszcze nikły zapas, ale niedawno ruszyłam na poszukiwania kolejnej tubki i niestety nigdzie nie mogłam dokonać zakupu, dlatego dziękuję Ci bardzo, że podzieliłaś się informacją od producenta i w ogóle, że zasięgnęłaś wiedzy u źródła!
I łączę się z Tobą w tęsknocie
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 09:03   #745
effie22
Wtajemniczenie
 
Avatar effie22
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 2 021
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

witam, jestem nowa na forum,ale często czytam temat o ziaji. Bardzo lubie ich kosmetyki. Moja kumpela ma katalog i zamawiam od niej za grosze. Ostatnio zamowilam mydlo Sopot spa, masło kakaowe krem do rak, maslo kakaowe balsam do ust i jeszcze maslo kakaowe do demakijażu. mam pytanie czy ktoś juz miał te nowe kremowe płyny do hig. intymnej?? jakie są??
effie22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 09:19   #746
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Mientka Pokaż wiadomość
Witam wieczorową porą.

Wiedziona wielką tęsknotą za kremem kokosowym na trudna pogodę, napisałam epistołę do Ziai.
I dzisiaj trzymałam odpowiedź.
Kremik wróci jesienią ale nie będzie już pachnieć kokosem. Cytuję:
"Jeśli chodzi o wspomniany krem na trudną pogodę - zapach kokosowy budził w Klientach sporo kontrowersji. Od fascynacji po zniechęcenie. Dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie go w sezonie zimowym w nowej odsłonie zapachowej . Właściwości kremu nie ulegną zmianie, jedynie zapach będzie teraz delikatniejszy. Niestety, już bez kokosowej nuty."


Witaj , ale fajnie. Pewnie jestes przeszczesliwa?
To skoro nie bedzie "jechal" kokosem( tak tak ja z tych nie lubiacych kokosa), to moze jak go we wrzesniu spotkam to kupie tubeczke z ciekawosci na wyprobowanie.
Poki co oczywiscie ja caly czas fanka serii oliwkowej z pominieciem kilku produktow z serii( zel do twarzy wysuszyl mnie, a maslo podraznilo)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 10:16   #747
POLKA84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 418
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Lilly22 Pokaż wiadomość
a ja musze się Wam pochwalić, że dzisiaj dostałam przesyłkę od Ziaji a w niej katalog o który prosilam pisząc do nich maila oraz próbki : 2 rodzaje płynu do higieny intymnej, mleczko kokosowe do ciała oraz krem na trądzik - super bo jeszcze tych produktów nie miałam
[QUOTE=Lilly22;21385504]
Cytat:
Napisane przez Adzia15 Pokaż wiadomość
Hmm,a mnie ostatnio napisali,że w ogóle nie rozprowadzają próbek (tzn.nie wysyłają ich).
Dziwne

Ja nie prosilam o próbki lecz o katalog, napisałam że słyszałam wiele dobrych opinii na ich temat i chciałabym obejżec oferte, a poniewaz nie mam dostepu do neta to wolalabym w wersji papierowej no i dostałam

Ja też dostałam odpowiedź, ze próbek i KATALOGÓW nie wysyłają.
Wszystkie produktu pokazane i opisane są na stronie.
Równi i równiejsi ?

edit:
Wysłałam jeszcze jednego maila, w odpowiedzi otrzymałam, że z reguły wysyłają katalogi.

Edytowane przez POLKA84
Czas edycji: 2010-08-17 o 10:40
POLKA84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 11:17   #748
Adzia15
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 195
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Skuszona opiniami kupiłam wczoraj płyn micelarny Sopot Spa,a oprócz tego:krem do twarzy brązujący(również Sopot) i balsam do ciała brązująco-relaksujący.
Płyn dobrze zmywa makijaż(krem tonujący Nuno i tusz Estee Lauder-z tym,że niewodoodporny),tylko nie wiem dlaczego,ale strasznie szczypała mnie skóra pod oczami
Żadnego zaczerwienienia,tylko to szczypanie.
Ehh,jak tak dalej pójdzie,to chyba będę musiała się z nim pożegnać.
Natomiast reszta kosmetyków sprawuje się super-idealna opalenizna,żadnej pomarańczy,tylko piękny jasno-brązowy kolor

*********
Hmm,widzę,że jest jakaś dyskusja na temat kremu kokosowego.
Czy któraś z Was,drogie Wizażanki,mogłaby zapoznać mnie z tematem?
Adzia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 11:54   #749
POLKA84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 418
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Adzia15 Pokaż wiadomość
Skuszona opiniami kupiłam wczoraj płyn micelarny Sopot Spa.
Płyn dobrze zmywa makijaż(krem tonujący Nuno i tusz Estee Lauder-z tym,że niewodoodporny),tylko nie wiem dlaczego,ale strasznie szczypała mnie skóra pod oczami
Żadnego zaczerwienienia,tylko to szczypanie.
Ehh,jak tak dalej pójdzie,to chyba będę musiała się z nim pożegnać.
Ado, któraś z Dziewczyn pisała, że na początku też ją twarz szczypała a później już nie.
Więc może nie zrażaj się tak od razu ;-)

POLKA84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 12:27   #750
Adzia15
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 195
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez POLKA84 Pokaż wiadomość
Ado, któraś z Dziewczyn pisała, że na początku też ją twarz szczypała a później już nie.
Więc może nie zrażaj się tak od razu ;-)

Czyli jest szansa,że u mnie będzie podobnie
Zobaczę,jak się zachowa dziś wieczorem,bo biorę pod uwagę fakt,że to może być kwestia tuszu(wczoraj użyłam EL,a dziś Eveline-właśnie po to,aby sprawdzic,czy będzie róznica).
Adzia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-06 13:23:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:21.