Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV! - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-05, 23:02   #2071
usuahaha
Raczkowanie
 
Avatar usuahaha
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 408
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Doszły
-olejek różany 10ml
-olejek bursztynowy 10ml
-bi-es mgiełka ogórek i zielona herbata, którą kupiłam jeszcze na praktykach a więc jakieś 4 lata temu

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
usuahaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 23:14   #2072
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Co to za super krem?

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Ja mam teraz tak mało czasu, że jeśli grafik się nie zmieni, to nie wiem, czy zużyję coś poza żelem pod prysznic i szamponem
Ja to samo
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-06, 00:22   #2073
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

9. Płyn do higieny intymnej facelle aloes (miał być do mycia włosów, ale totalnie się nie sprawdził)
10. Odżywka do włosów Matrix moisture 1l

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-06, 07:38   #2074
mairi
Wtajemniczenie
 
Avatar mairi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 075
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Serdecznie gratuluję wszystkich denek. U mnie wreszcie lipiec ruszył:

1) LRP, Effaclar, płyn micelarny, 400 ml
2) Home Institut, szampon przeciwłupieżowy, 250 ml- super!
3) Kallos latte, 275 ml - pod koniec juz mnie ten zapach irytował, ale generalnie ok
4) Lakier Bell, French manicure- jedyny, który u mnie daje mleczne pazurki zaledwie po dwóch warstwach, musze kupić nowy
__________________
Friday I'm in love
mairi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-06, 09:54   #2075
cochebomba
Raczkowanie
 
Avatar cochebomba
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 457
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Co to za super krem?

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Ja mam teraz tak mało czasu, że jeśli grafik się nie zmieni, to nie wiem, czy zużyję coś poza żelem pod prysznic i szamponem
Lierac Exclusive, Premium, odżywczy krem na noc Miałam miniaturkę 10ml i przepadłam.
cochebomba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-06, 10:18   #2076
xrychu
Raczkowanie
 
Avatar xrychu
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 394
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

moje dotychczasowe lipcowe:
- mydło glicerynowe CD kwiatowe - nie wysuszał rąk, ale pachniało najtańszy mydłem, wolę aloesowe
- olejek z drzewa herbacianego - najlepszy preparat punktowy na wypryski
- żel pod prysznic Finalle - niewydajny tanioszek z Lidla, miałam go kiedyś bo urzekł mnie zapachem brzoskwiniowego Piccolo, teraz już nie pachniał tak przyjemnie
- żel pod prysznic Dove gentle exfolation - kremowy, pachnący czystością, wydajny miał maleńkie drobinki ale to były raczej miziadełka niż peeling
- kwadratowe płatki Be Beauty - lepsze niż z Lidla, ale nie są w regularnej sprzedaży
- kapsułki Rival de Loop nawilżające - miałam jakieś zawirowania hormonalne i nawet twarz miałam wyschnięta na wiór, dzięki kapsułkom skóra jest nawilżona i mięciutka
- tusz do rzęs Wibo Boom Boom - okropna wielka szczota, która nie da się operować. Tragedia
xrychu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-06, 11:25   #2077
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez xrychu Pokaż wiadomość
moje dotychczasowe lipcowe:
- mydło glicerynowe CD kwiatowe - nie wysuszał rąk, ale pachniało najtańszy mydłem, wolę aloesowe
- olejek z drzewa herbacianego - najlepszy preparat punktowy na wypryski
- żel pod prysznic Finalle - niewydajny tanioszek z Lidla, miałam go kiedyś bo urzekł mnie zapachem brzoskwiniowego Piccolo, teraz już nie pachniał tak przyjemnie
- żel pod prysznic Dove gentle exfolation - kremowy, pachnący czystością, wydajny miał maleńkie drobinki ale to były raczej miziadełka niż peeling
- kwadratowe płatki Be Beauty - lepsze niż z Lidla, ale nie są w regularnej sprzedaży
- kapsułki Rival de Loop nawilżające - miałam jakieś zawirowania hormonalne i nawet twarz miałam wyschnięta na wiór, dzięki kapsułkom skóra jest nawilżona i mięciutka
- tusz do rzęs Wibo Boom Boom - okropna wielka szczota, która nie da się operować. Tragedia
Mam je, ale u mnie się nie spprawdzają xd jak ich używasz ?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-06, 13:17   #2078
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Jest kolejne denko
4. Bania Agafi - serum zatrzymanie młodości do 35 roku życia.

jak to serum?zatrzymało ci młodość ?
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-06, 14:12   #2079
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
jak to serum?zatrzymało ci młodość ?
Niestety nie ma tak lekko, po zużyciu buteleczki nie czuję za bardzo różnicy.
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-06, 14:20   #2080
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Zuzyta kąpiel jodowo-bromowa z Joanny o różanym zapachu
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-06, 15:38   #2081
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

dziewczyny gratuluję Wam denek czerwcowych
ja połączę czerwcowe z lipcowymi bo zaczęłam zbierać opakowania w ostatni tydzień czerwca i bez sensu robić zdjęcie kilku sztukom a tak zrobie hurtowo.

Wie ktoś może co się z KUDLIK dzieje ?bo widzę ze się nie odzywa
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-06, 18:05   #2082
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Mój skromny maj i owocny czerwiec:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 05.16.jpg (129,1 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 06.16.jpg (143,3 KB, 31 załadowań)
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-06, 19:29   #2083
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Mnie cieszy wizja dość owocnego w denka lipca. Może nie będzie mega pod względem ilości, ale sporo dużych produktów. Zwolni się więc nieco miejsca na półkach Przyda się, bo ostatnio zapasy tak się rozrosły, że z trzech kartonów zrobiły się cztery
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-06, 19:38   #2084
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Mnie cieszy wizja dość owocnego w denka lipca. Może nie będzie mega pod względem ilości, ale sporo dużych produktów. Zwolni się więc nieco miejsca na półkach Przyda się, bo ostatnio zapasy tak się rozrosły, że z trzech kartonów zrobiły się cztery
Wow! Ja mam jedno pudło zapasów, ale w sumie też dużo kosmetyków stoi na półkach czy leży w szufladzie. Nie mówiąc już o boxach.. Więc w sumie.. też tonę w kosmetykach
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-06, 19:45   #2085
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Mnie cieszy wizja dość owocnego w denka lipca. Może nie będzie mega pod względem ilości, ale sporo dużych produktów. Zwolni się więc nieco miejsca na półkach Przyda się, bo ostatnio zapasy tak się rozrosły, że z trzech kartonów zrobiły się cztery
U mnie w czerwcowym ponad 20 sztuk, bo wzięłam się za kilak kosmetyków, które niezbyt lubiłam, lub lubiłam, ale rzadko uzywałam. W lipcu też powinno być ok 20.

Zapasów też mam sporo: 3 kartony + kufer + 2 kufry z żelami + maski/szampony Kallos i BingoSpa luzem na półce bo mi się kartony już nie mieściły i płyny do kąpieli ukryte w krześle ze zdejmowanym siedziskiem.

Aaaa no i 2 czy 3 kartony naturalnych mydeł
Ale dzielnie schodzę z zapasów.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2016-07-06 o 19:49
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-06, 20:13   #2086
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Ja mam najwięcej żeli pod prysznic. Nie wiem jak to się stało, bo zawsze dziwilam się jak można mieć tyle żeli w zapasie. Zawsze miałam 1, jak się kończył to szłam do sklepu, często jakiś z moich ulubionych był w promocji i tyle. A teraz jeszcze nazbierało mi się podkładów, ale w wolnej chwili wystawię je na sprzedaż, może znajdą się chętne
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-06, 21:02   #2087
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Ja mam najwięcej żeli pod prysznic. Nie wiem jak to się stało, bo zawsze dziwilam się jak można mieć tyle żeli w zapasie. Zawsze miałam 1, jak się kończył to szłam do sklepu, często jakiś z moich ulubionych był w promocji i tyle. A teraz jeszcze nazbierało mi się podkładów, ale w wolnej chwili wystawię je na sprzedaż, może znajdą się chętne
Też tak miałam z żelami, ale już zeszłam z zapasów i są w normie. No podkładów trochę mam w zapasach, ale najwyżej puszczę w świat jak uznam zimą, że nie da rady zużyć.
No i tyle zużyłam, że w dawne pudło po zapasach mieszczą mi się teraz ręczniki i dywanik łazienkowy, więc wiecie, trochę tego było
Nadal mam sporo kolorówki, ale z tym to nie wiem czy wygram.
Za to sporo zeszłam z perfum- niedługo będzie w denkach kolekcja flaszek, no i z kosmetyków do włosów. Także w sumie teraz, dopiero po 2 latach od ostrego włosomaniactwa się odgruzowałam.
Jeszcze parę masek mam, ale nie tyle co kiedyś. No i szampony, spray ochronny i tym podobne lecą mi na bieżąco.
Dziś byłam na zakupach, ale tylko po 3 samoopalacze bo 2 już prawie zużyłam. No i po jeden żel peelingujący bo fajnie mi do tych samoopalaczy pasuje. Miałam w głowie listę jeszcze paru rzeczy, które bym chciała, ale odpuściłam.
Jakoś coraz lżej idzie mi robienie sensownych zakupów.
Także odwyk działa. A w ogóle to wczoraj czytałam chyba pierwszą polską stronę dla zakupoholikow wszelkiej maści uzaleznieniabehawioralne. pl i z przyjemnością stwierdzam, że jak czytam o zakupoholizmie to mój stosunek do kosmetyków mogę już określić jako dużo zdrowszy niż kilka lat temu.
A co do zużyć to mam już kolejne: Odżywka dwufazowa Dove Hair Therapy Color Repair
Zdjęcie z czerwca i lipca zrobię chyba łącznie.

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość

Aaaa no i 2 czy 3 kartony naturalnych mydeł
Ale dzielnie schodzę z zapasów.
Naturalne mydło fajna rzecz- można umyć włosy, ciało, twarz, coś wyprać. Ale jakbyś miała za dużo to daj znać. Ja mogłabym przygarnąć bo zużywam po jednej kostce. Mam wrażliwe dłonie i tylko klasycznym mydłem w kostce mogę myć.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-06, 21:57   #2088
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Też tak miałam z żelami, ale już zeszłam z zapasów i są w normie. No podkładów trochę mam w zapasach, ale najwyżej puszczę w świat jak uznam zimą, że nie da rady zużyć.
No i tyle zużyłam, że w dawne pudło po zapasach mieszczą mi się teraz ręczniki i dywanik łazienkowy, więc wiecie, trochę tego było
Nadal mam sporo kolorówki, ale z tym to nie wiem czy wygram.
Za to sporo zeszłam z perfum- niedługo będzie w denkach kolekcja flaszek, no i z kosmetyków do włosów. Także w sumie teraz, dopiero po 2 latach od ostrego włosomaniactwa się odgruzowałam.
Jeszcze parę masek mam, ale nie tyle co kiedyś. No i szampony, spray ochronny i tym podobne lecą mi na bieżąco.
Dziś byłam na zakupach, ale tylko po 3 samoopalacze bo 2 już prawie zużyłam. No i po jeden żel peelingujący bo fajnie mi do tych samoopalaczy pasuje. Miałam w głowie listę jeszcze paru rzeczy, które bym chciała, ale odpuściłam.
Jakoś coraz lżej idzie mi robienie sensownych zakupów.
Także odwyk działa. A w ogóle to wczoraj czytałam chyba pierwszą polską stronę dla zakupoholikow wszelkiej maści uzaleznieniabehawioralne. pl i z przyjemnością stwierdzam, że jak czytam o zakupoholizmie to mój stosunek do kosmetyków mogę już określić jako dużo zdrowszy niż kilka lat temu.
A co do zużyć to mam już kolejne: Odżywka dwufazowa Dove Hair Therapy Color Repair
Zdjęcie z czerwca i lipca zrobię chyba łącznie.

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------


Naturalne mydło fajna rzecz- można umyć włosy, ciało, twarz, coś wyprać. Ale jakbyś miała za dużo to daj znać. Ja mogłabym przygarnąć bo zużywam po jednej kostce. Mam wrażliwe dłonie i tylko klasycznym mydłem w kostce mogę myć.
Używanie do włosów mnie nie korci. Za to do twarzy jak najbardziej, a w lecie również do mycia ciała.
Najlepiej mi służą mydła z Pszczelej Dolinki, oprócz miodowych.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 09:04   #2089
KarolinaFS
Raczkowanie
 
Avatar KarolinaFS
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 220
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

7. Isana - Odżywka do włosów brązowych. Nawet niezła, efekt "poprawiający" kolor nie działa (wypróbowane na włosach blond i rudych - na szczęście nic się nie zmieniło ) Dobrze wygładza i ładnie pachnie . Moje włosy ją polubiły.

8. Alterra - Szampon Morela i Pszenica. Dobry, domywa oleje, ma mniej męczący zapach od wersji z papają, ale połysku nie nadaje i jest mało wydajny ;/

9. Sweet secret - Migdałowo - truflowy Krem do rąk i paznokci. Ładny zapach, bardzo wydajny, ale wolno się wchłania.

10. Fuss wohl - Balsam pielęgnujący z awokado. Bardzo dobry, szybko się wchłania i dobrze nawilża.

Ja też idę jak burza ^^
__________________
Moja azjatycka dusza
KarolinaFS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-07, 18:25   #2090
caramel macchiato
Zadomowienie
 
Avatar caramel macchiato
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 259
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

2. La Roche-Posay, płyn micelarny do skóry wrażliwej z fizjologicznym pH, 50ml

Całkiem fajny, jednak moim ulubieńcem nadal pozostaje płyn z Sylveco.

Na wykończeniu mam całkiem sporo produktów w sprayu: lakier do włosów, suchy szampon, antyperspirant, dezodorant do stóp. Chciałabym również opróżnić litrowe opakowanie maski do włosów, maseczkę do twarzy oraz odlewkę perfum.
__________________
`KeepYour Heels, Head And Standards HIGH`



Jestem kierowcą.
caramel macchiato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 19:46   #2091
kofi81
Zakorzenienie
 
Avatar kofi81
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 026
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

U mnie zapasy są niewielkie. Mam jeden krem do twarzy w zapasie, ale była świetna promocja, więc skorzystałam. Tym bardziej, że ten krem sprawdza się u mnie znakomicie, więc zużyję. I ja i Tż. Mały zapas mam w balsamach do ciała, ale to nie ja, tylko mama mojego Tż. Kupuje sporo i zużywa po troszeczku, resztę zużywam ja (dostaję od niej). Teraz mam Yves Rocher x2, Evree, Avon, Organiqe. A, że mazidła lubię bardzo, to nie mam z tym problemu.Zużyję z przyjemnością Mam 5 mazideł do ciała, więc jest co zużywać. Z kolorówki tylko maskary w zapasie - dwa (oba z Yves Rocher, oba za grosik), zamknięte, zafoliowane, więc przyjdzie ich czas.

Z moich denek jestem bardzo zadowolona, zużywam wszystko systematycznie, więc sumienie mam czyste Tym bardziej, że zakupy tylko przemyślane.


W lipcu będzie chyba średnio. Zużyłam serum do twarzy i masło do ciała. Na pewno zużyję krem do rąk, może nawet dwa, żel pod prysznic, odżywkę do włosów, mydło w płynie, antyperspirant, żel do mycia twarzy i tonik. W sumie nie tak źle. Z kolorówki chyba nic nie wpadnie.
kofi81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 19:48   #2092
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

W końcu udało mi się podsumować czerwiec. Tylko 3 produkty zużyte
3.jpg

1. Zmywacz do paznokci Isana z olejkiem pielęgnacyjnym- sprawdził się rewelacyjnie. Od 4 lat stale mi towarzyszy. Radzi sobie z domywaniem panzokci nie wysuszając skórek.

2. Odżywka Isana ze Skrzypem- przyjemna, tania odżywka, idealna do tuningowania. Nie zachwyciła mnie ani nie rozczarowała. Moim zdaniem sprawdzi się u osób ze zdrowymi włosami, które nie wymagają zbyt dużego nakładu pielęgnacji.

3. Szampon Isana Med 5% Urea z mocznikiem -Świetny szampon w niskiej cenie. Nie plącze włosów, dobrze się pieni, wygładza, ujarzmia baby hair, ale przyspiesza przetłuszczanie włosów.

Edytowane przez 201703240903
Czas edycji: 2016-07-07 o 19:51
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 23:21   #2093
xrychu
Raczkowanie
 
Avatar xrychu
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 394
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Mam je, ale u mnie się nie spprawdzają xd jak ich używasz ?
Wieczorem po oczyszczeniu twarzy żelem i użyciu toniku smarowałam twarz tym olejkiem z rybki. Ilość idealnie na całą twarz. Po trzech dniach widziałam już dużą poprawę, po tygodniu miałam twarz taką jak przed przesuszem
xrychu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 00:07   #2094
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

6. Lirene Balsam brązujący pod prysznic
7. Evree Instant Help Krem do stóp
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 08:57   #2095
usuahaha
Raczkowanie
 
Avatar usuahaha
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 408
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Ziaja pasta do zębów remineralizujaca 75ml
Nivea baby delikatny szampon i płyn do kąpieli 2w1 500 ml. Używany do robienia piany. Super się pieni.
Phyto odzywka ekspresowa, nie warta zachodu
Palmolive żel pod prysznic czekoladowy 400ml. Ach, jak on pachnie.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
usuahaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 08:59   #2096
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez cochebomba Pokaż wiadomość
Lierac Exclusive, Premium, odżywczy krem na noc Miałam miniaturkę 10ml i przepadłam.
Ach
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 10:00   #2097
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez xrychu Pokaż wiadomość
Wieczorem po oczyszczeniu twarzy żelem i użyciu toniku smarowałam twarz tym olejkiem z rybki. Ilość idealnie na całą twarz. Po trzech dniach widziałam już dużą poprawę, po tygodniu miałam twarz taką jak przed przesuszem
Muszę je odkopać w kosmetyczce ;P
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 12:44   #2098
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
U mnie w czerwcowym ponad 20 sztuk, bo wzięłam się za kilak kosmetyków, które niezbyt lubiłam, lub lubiłam, ale rzadko uzywałam. W lipcu też powinno być ok 20.

Zapasów też mam sporo: 3 kartony + kufer + 2 kufry z żelami + maski/szampony Kallos i BingoSpa luzem na półce bo mi się kartony już nie mieściły i płyny do kąpieli ukryte w krześle ze zdejmowanym siedziskiem.

Aaaa no i 2 czy 3 kartony naturalnych mydeł
Ale dzielnie schodzę z zapasów.
Wow!

2,3 kartony naturalnych mydeł . Ja przez ostatni rok dzielnie zużywałam zapasy i rozsyłałam w świat.
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 13:02   #2099
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Mincer - olejek arganowy.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 17:40   #2100
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

11. Próbka szamponu head and shoulders mentol

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-31 22:45:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.