Jak zaskoczyć faceta? pomocy!! ;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-07, 09:53   #1
motylek66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 339

Jak zaskoczyć faceta? pomocy!! ;(


Hej dziewczyny mam spory problem... nie mam się komu wyżalić, a strasznie mi się płakać chce. Kocham swojego faceta nad życie. Skoczyłabym za nim w ogień. Jesteśmy razem ok 2,5 roku. On mi powiedział niedawno, że zwyczajnie go nudzę, że niczym go nie zaskakuję, że ciągle jestem taka sama. Co Wy robicie żeby facet się z Wami nie nudził?? Jak mam go zaskoczyć? Proszę doradźcie mi coś. Nie chcę go stracić ;(

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

prosze doradzcie mi coś

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

;(;( doradźcie ;(
motylek66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 10:03   #2
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Dot.: Jak zaskoczyć faceta? pomocy!! ;(

Nie przejmuj się tak...jest na to kilka sposobów
Swoją drogą dziwie się, że Twój facet tak powiedział, nawet jeśli tak czuje, powinien przekazać Ci to w delikatny sposób

Przede wszystkim zaczynamy od zmian powierzchownych czyli wygląd...mamy wiosnę..można zaszaleć..proponuje zmianę fryzury- zawsze działa, idź do fryzjera zaszalej, podetnij, ufarbuj, pasemka, baleyage..cuduj następnie dodatki (piszę o dodatkach bo zdaje sobie sprawę, że zmiana garderoby to spory wydatek) ale kupno koralików, kolorowych szaliczków-apaszek, kolrowej torby w rozmiarze XXL, balerinek, kolczyków, bronsoletek- tutaj masz ogromne pole do popisu...tych dodatków jest niezliczona liczba- ach no i oczywiście okularki-muchy

Jeśli chodzi o zmiany wewnętrzne proponuje wyskoczyć kilka razy na typową babską imprezkę, zorganizowanie joggingu z koleżankami- ja tak robię i działa-mój Tż patrzy na mnie z coraz większym zachwytem..im większa moja determinacja i szczuplejsza talia tym większy podziw w jego oczach, pojechanie na basen, zapisanie na jakiś interesujący kurs, czyli jednym słowem znalezienie mnóstwa zajęć bez niego Zobaczysz, wówczas staniesz się dla swojego Tż bardzo atrakcyjna...wychodź sama kiedy możesz..i nim się obejrzysz spostrzerzesz jakie to przyjemne...ja np. złapałam z pierwszymi promieniami wiosennego słoneczka zajawkę na sport ) jeżdze z koleżankami na rowerku, biegam, pływamy a raz na jakiś czas pijemy kawke albo winko. Pisz na bieżąco co i jka ja trzmam mocno kciuki i całuje
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 10:10   #3
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Jak zaskoczyć faceta? pomocy!! ;(

Zajmij się sobą, stań się ciekawą osobą, znajdź sobie pasję, zacznij uprawiać sport, ucz się czegoś co Cię intryguje, czytaj, oglądaj filmy, interesuj się tym co się dzieje w koło Cibie i na świecie.
Nic nie da zaskoczenie kogoś raz, nie o to chodzi.
Spotykanie się z nudną osobą jest nudne, spotykanie się z osobą która potrafi dyskutować z pasją, opowiadać o czymś co ją kręci, która ma wyraźne poglądy i poczucie humoru jest ciekawe, bez względu czy się jest w związku czy nie.


julitta- ale tak to mozna na krótką metę, co z tego ze ktoś nudny jak flaki z olejem ma nowy szaliczek czy okulary? To tylko opakowanie,a w środku dalej ta sama stara nuda.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 10:16   #4
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Dot.: Jak zaskoczyć faceta? pomocy!! ;(

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość

julitta- ale tak to mozna na krótką metę, co z tego ze ktoś nudny jak flaki z olejem ma nowy szaliczek czy okulary? To tylko opakowanie,a w środku dalej ta sama stara nuda.
Niekoniecznie..ech to chyba normalne, że ona nie jest nudna jak flaki z olejem bo jej Tz jest z nią 2,5 roku...czyli coś ją w nim zafascynowało, skoro z nim jest..może związek przechodzi okres stagnacji..znużenia a tym co napisałam można go wspaniale ożywić..a Ty jak zauważyłam powieliłaś moje słowa sugerujące by autorka zajęła się sobą i swoimi sprawami, pielegnowała pasje itd...a skoro o tym mowa oglądanie wiadomości i filozoficzne rozmowy na wszystkie tematy świata skoro autorka tego nigdy nie robiła czy nagle ma wyskoczyc i opowidać o polityce...niech pielegnuje w sobie to co lubi a nie zmienia się na siłę..w końcu jej Tż pokochał właśnie ją
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 10:18   #5
Indali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 299
Dot.: Jak zaskoczyć faceta? pomocy!! ;(

Ja nie chcialabym być z facetem, który mi mowi, że go nudzę .
__________________
Czego się nie rozumie, to się podziwia.
Indali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 10:18   #6
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Dot.: Jak zaskoczyć faceta? pomocy!! ;(

A i dodam, że kobieta która dobrze wygląda i wie o tym ma wspaniałe samopoczucie a co za tym idzie jest uśmiechnięta, wesoła i pewna siebie...chętniej też podejmuje różne działania..wyciąga Tż na spacery, inicjuje różne spotkania...przynajmniej ja tak mam i wówczas trudno o znudzenie
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 10:30   #7
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Jak zaskoczyć faceta? pomocy!! ;(

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
Niekoniecznie..ech to chyba normalne, że ona nie jest nudna jak flaki z olejem bo jej Tz jest z nią 2,5 roku...czyli coś ją w nim zafascynowało, skoro z nim jest..może związek przechodzi okres stagnacji..znużenia a tym co napisałam można go wspaniale ożywić..a Ty jak zauważyłam powieliłaś moje słowa sugerujące by autorka zajęła się sobą i swoimi sprawami, pielegnowała pasje itd...a skoro o tym mowa oglądanie wiadomości i filozoficzne rozmowy na wszystkie tematy świata skoro autorka tego nigdy nie robiła czy nagle ma wyskoczyc i opowidać o polityce...niech pielegnuje w sobie to co lubi a nie zmienia się na siłę..w końcu jej Tż pokochał właśnie ją
Nie musi gadać o polityce, świat do okoła to nie tylko polityka.
Wygląd, ok, warto odświeżać cyklicznie, ogólnie o siebie dbać , ale to za mało, zeby być ciekawą osobą. Czy jak nudny kolega założy inne spodnie to się robi interesujący? No jak dla mnie nie, to nadal ten sam nudny kolega tylko ze w innych spodniach.
2,5 roku to naprawdę niewiele, tyle da się ujechać na zadużeniu, potem niestety zaczynają wychodzić faktyczne problemy, jak np. nuda czy niedopasowanie.

Nie wiem czy watkotwórczyni jest osobą ciekawą czy nudną, ale fantazji za dużo to raczej nie ma, stad pytanie "co robić"
Tylko tak napradę, to my tego chłopaka nie znamy, to skąd mozemy wiedzieć co zrobić żeby on się zafascynował i nie nudził w związku?
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-07, 10:44   #8
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Dot.: Jak zaskoczyć faceta? pomocy!! ;(

Cava może i racja...tylko ja myślę, że jak ktoś nie potrafi tak jak piszesz opowiadać z pasją,,interesować się rożnymi dziedzinami życia to mimo prób nie wiem czy to wyjdzie To będzie takie hm..udawane..już widze, jak kilka osob z mojego towarzystwa- z ograniczoną wyobraźnią nagle zaczynają coś wzniosłego opwiadać.
Tak, aż im policzki czerwinieją heh nie no jasne, że nie wystarczy zmienić wygladu, by stać sie kims ciekawym...uważam, że trzeba sie czymś zainteresowac..super jeśli coś nas pochłoonie do reszty..najciekwasi są ludzie z pasją..znajdź coś w czym czujesz sie mocna..pielegnuj to w sobie..nie łam się..spójrz na świat z innej perspektywy a bedzie ok...a jeśli facet dalej będzie kręcił nosem to nie zmieniaj siebie a faceta
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 10:50   #9
motylek66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 339
Dot.: Jak zaskoczyć faceta? pomocy!! ;(

macie racje... muszę się za siebie wziąć. Jest wiosna, mogę ze sobą zrobić mnóstwo rzeczy... zacznę już dziś pójdę na basen, a rano może się jakoś zmuszę i zacznę biegać, a co! wstanę o tej 7 rano i przebiegnę się pół godziny :P kurcze, nie jestem ani nudna ani brzydka, czas na odświeżenie! dzięki
motylek66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 11:07   #10
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Jak zaskoczyć faceta? pomocy!! ;(

Jak go zaskoczyć? Umów się z innym, to na pewno go zaskoczy
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 11:12   #11
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: Jak zaskoczyć faceta? pomocy!! ;(

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
Jak go zaskoczyć? Umów się z innym, to na pewno go zaskoczy

hahaha polecam zaskoczy że hoho znam z autopsji
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-07, 11:13   #12
motylek66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 339
Dot.: Jak zaskoczyć faceta? pomocy!! ;(

hehehe sposób ciekawy, ale nie umiałabym go zdradzić... ale coś muszę zmienić, nie chcę go stracić, na amen się zakochałam :/
motylek66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 11:26   #13
zwyczajna121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 58
Dot.: Jak zaskoczyć faceta? pomocy!! ;(

a dla mnie zmiana wizerunku na dobry poczatek bedzie dobra jak by nie patrzec faceci sa wzrokowcami.... ja jak zawsze mam cos nowego to moj TŻ mówi jak ładnie i inaczej wygladam zmiana fryzury - niekazdy facet to widzi niestety.... wiesz my niewiemy jakas jestes osoba i co twojego faceta nudzi w tobie... moze powinnas zrobic jakis rachunek sumienia i zobaczyc jakie zachowania twoje go nudza a potem popracowac nad nim.... zrób tak zebys obróciła sie o całe 180 stopni wtedy zauwazy zmiany
zwyczajna121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 11:55   #14
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Jak zaskoczyć faceta? pomocy!! ;(

Cytat:
Napisane przez coff3ina Pokaż wiadomość
hahaha polecam zaskoczy że hoho znam z autopsji
Tego się nigdy nie spodziewają.. jeśli są tak pewni siebie aby mówić "kochanie znudziłaś mnie"
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 13:02   #15
FridaKahlo
Raczkowanie
 
Avatar FridaKahlo
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 443
Dot.: Jak zaskoczyć faceta? pomocy!! ;(

Co to za facet, który mówi takie rzeczy swojej kobiecie? A on, przepraszam, jest alfą i omegą, ma mnóstwo pasji, jest taki interesujący, zaskakuje Cię na każdym kroku? Nosz co za typek...

Ja nie jestem przekonana, że autorka wątku może tu cokolwiek zmienić, nawet jeśli nie wiem jak się za siebie weźmie. Bo w moim mniemaniu jest tak, że jak się kogoś kocha, to jest się nim tak zafascynowanym, że chce się go wciąż odkrywać i niemożliwe jest, aby się kimś znudzić. No, chyba że po 25 latach, ale nie 2,5
Może po prostu się nie dopasowaliście i masz szalonego faceta, podczas gdy Ty jestes spokojną osobą, a może Twój chłopak to ten typ, który za długo z jedną dziewczyną nie wysiedzi, bo zawsze będzie mu się nudzić. Tak czy siak, ja nie widzę ratunku dla takiego związku, niestety
__________________
“Disobedience, in the eyes of anyone who has read history, is man's original virtue. It is through disobedience that progress has been made, through disobedience and through rebellion.”
Oscar Wilde


Teufel
FridaKahlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 13:02   #16
Madaleinee
Zadomowienie
 
Avatar Madaleinee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WlKP
Wiadomości: 1 504
Dot.: Jak zaskoczyć faceta? pomocy!! ;(

a ciekawe co robi On żeby Cię nie zanudzać...ale typ.
__________________
Szczęśliwa...


Madaleinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 13:13   #17
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Jak zaskoczyć faceta? pomocy!! ;(

Wg mnie po prostu za dużo skupiasz się na nim,a za mało na sobie. Żeby stale fascynować swojego mężczyznę trzeba przede wszystkim mieć swoje własne,osobne życie a nie latać za nim zapatrzona jak w obrazek.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 13:34   #18
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Jak zaskoczyć faceta? pomocy!! ;(

A może zapiszcie się razem na jakieś fajne zajęcia, basen, jazda konna itp. Zacznijcie spędzać czas trochę inaczej niż dotychczas bo może nie do końca Ty go nudzisz, ale to co robicie?

To w jaki sposób chłopak to powiedział przemilczę
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 13:57   #19
Indali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 299
Dot.: Jak zaskoczyć faceta? pomocy!! ;(

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
Jak go zaskoczyć? Umów się z innym, to na pewno go zaskoczy
I dodaj przy okazji , ze to dlatego bo Cie znudził .
__________________
Czego się nie rozumie, to się podziwia.
Indali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-07, 13:59   #20
NieZnaszMnie
Przyczajenie
 
Avatar NieZnaszMnie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20
Dot.: Jak zaskoczyć faceta? pomocy!! ;(

Wydaje mi się, że chodziło mu o to, jak spędzacie razem czas, gdy się spotykacie.., że zawsze robicie to samo...bo to naprawdę może się stać nudne
Teraz jest ciepło, to jest dużo możliwości, zorganizuj jakiś wypad za miasto, nie wiem, jakaś wycieczka rowerowa, piknik...
NieZnaszMnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 14:00   #21
tasia17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3
Dot.: Jak zaskoczyć faceta? pomocy!! ;(

Popieram poprzedniczkę.. faceci lubią kobiety, które myślą o sobie i ich świat nie krci się wokół jednego mężczyzny ;0) Mężczyźni lubią kobiety lekko niedostępne, o które trzeba zabiegać! Pamiętaj o Tym!
polecam książkę" Dlaczego mężczyźni kochają zołzy" która w sposób przystępny pokazuje, że warto myśleć o sobie=)
Opis książki: Dlaczego mężczyźni kochają zołzy
Tytułowa zołza nie jest jędzą ani wrednym babsztylem. Zołza to kobieta niezależna, która będąc w związku z mężczyzną, nigdy nie przestaje być sobą. Ma poczucie humoru i życzliwy charakter. Nie kłamie, nie gra, nie manipuluje. Zna swoją wartość. Mówi, co myśli, i robi, co chce. Jej zadziorność pociąga mężczyzn i podnosi temperaturę związku. Dlaczego mężczyźni kochają zołzy to nieoceniona pomoc dla kobiet i świetna rozrywka. Ten zabawny poradnik, odkrywający tajemnice relacji damsko-męskich, pomoże wam ułożyć związki z mężczyznami na całkiem nowych zasadach. Zastosowanie reguł atrakcyjności przez superbabki to klucz do wspaniałej miłości.
tasia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 14:28   #22
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Jak zaskoczyć faceta? pomocy!! ;(

Cytat:
Napisane przez Indali Pokaż wiadomość
I dodaj przy okazji , ze to dlatego bo Cie znudził .
hehehe no dokładnie! tak mimochodem rzucić, że niby nieznacząca uwaga
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 18:48   #23
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Jak zaskoczyć faceta? pomocy!! ;(

zajmij sie soba a nie nim. Spraw by znow stal stal sie zdobywca. Ja bym tak zrobila.
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 19:04   #24
hryzotemis
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 709
Dot.: Jak zaskoczyć faceta? pomocy!! ;(

Facet Ci mówi bezczelnie, że mu się znudziłaś, a Ty jeszcze będziesz latać i robić wszystko, żeby się to zmieniło. Matko
Tak jak dziewczyny radzą umów się z kimś innym. Nie chodzi tutaj o zdradę, broń Cię Panie Boże, ale ogólnie, żeby poczuł się inaczej. Ha! To na pewno zadziała. I ja bym tak na pewno zrobiła. Po takim tekscie to nie zobaczyłby mnie szybko. Przecież musiałby znów się "odnudzić"
hryzotemis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 19:50   #25
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Jak zaskoczyć faceta? pomocy!! ;(

co za facet :/ moze on sam jest nudny? nei zauwazylas;>
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 20:32   #26
tasia17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3
Dot.: Jak zaskoczyć faceta? pomocy!! ;(

no własnie umówić się z kimś to jest dobre rozwizanie, i tu nawet nie o randkę chodzi ale o koleżeński wypad, a facetowi przecież ie będziesz tego dokładnie tłumaczyć ;p wiesz ja jestem w szcęśliwym zwązku i już zaręczona i też od czasu do czasu wychodzę gdzieś z dawno nie widzianym kumplem, czy też jakimś nowo poznnym, ale na jasnych zasadach.. a jak mój TŻ się trochę podenerwuje i pomartwi to przecież nic mu sie będzie, a przynajmniej mobilizuje go do do starania się ;D i nie ma tu mowy o żadnej zdradzie!!
tasia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 20:35   #27
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Jak zaskoczyć faceta? pomocy!! ;(

Cytat:
Napisane przez motylek66 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mam spory problem... nie mam się komu wyżalić, a strasznie mi się płakać chce. Kocham swojego faceta nad życie. Skoczyłabym za nim w ogień. Jesteśmy razem ok 2,5 roku. On mi powiedział niedawno, że zwyczajnie go nudzę, że niczym go nie zaskakuję, że ciągle jestem taka sama. Co Wy robicie żeby facet się z Wami nie nudził?? Jak mam go zaskoczyć? Proszę doradźcie mi coś. Nie chcę go stracić ;(
Zlosliwie-najbadziej go zaskoczysz zrywajac z nimA tak serio-jakby mi chlopak powiedzial,ze go nudze,to by w leb dostal-malo kulturalne.A sam sie stara czy pozwala laskawie,zebys to Ty go zaskakiwala??
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 00:27   #28
Ciekawska88
Przyczajenie
 
Avatar Ciekawska88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z Polski:P
Wiadomości: 26
Dot.: Jak zaskoczyć faceta? pomocy!! ;(

Ale masz szczerego faceta to dobrze nie przejmuj się!
jest na to rada
w sumie jestem ciekawa dlaczego mu się znudziłaś? o co mu konkretnie chodzi?
Uważam,że powinnaś przygotowac jakąs fajną kolacje we dwoje..... wiesz ocbg. świece, spokojna muzyka.... sexowna bielizna.... zaskocz go czyms nowym....
pujdź do fryzjera , kup coś ładnego... pokaż na co Cię staĆ
pOwOdZenia
__________________

Uśmiech to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może dać człowiekowi...
Ciekawska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 08:44   #29
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Jak zaskoczyć faceta? pomocy!! ;(

nadal nie rozumiem czemu ona ma to robic dla niego a nie dla siebie? Tak to tylko pokaze mu ze on moze nia sobie rzadzic i ze co on jej kaze to ona zrobi ;/
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 08:48   #30
aalien
Rozeznanie
 
Avatar aalien
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Niemal ciągle w alphie ;)
Wiadomości: 780
Dot.: Jak zaskoczyć faceta? pomocy!! ;(

Cytat:
Napisane przez motylek66 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mam spory problem... nie mam się komu wyżalić, a strasznie mi się płakać chce. Kocham swojego faceta nad życie. Skoczyłabym za nim w ogień. Jesteśmy razem ok 2,5 roku. On mi powiedział niedawno, że zwyczajnie go nudzę, że niczym go nie zaskakuję, że ciągle jestem taka sama. Co Wy robicie żeby facet się z Wami nie nudził?? Jak mam go zaskoczyć? Proszę doradźcie mi coś. Nie chcę go stracić ;(

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

prosze doradzcie mi coś

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------


;(;( doradźcie ;(

Kochasz i akceptujesz siebie???
__________________
Świadomie wybrałam szczęście

aalien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:38.