oczy zielono-brązowe- jakie cienie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-11-26, 11:14   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

oczy zielono-brązowe- jakie cienie?


Witam. Mam zielonobrązowe oczy i ciemnoblond włosy..raczej bladą cerę, cemną oprawe oczu. Mam problem z doborem koloru cieni. Stosuję niebieskie.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-26, 12:05   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: oczy zielono-brązowe- jakie cienie?

Witaj Gerdo
Z tego co piszesz musisz mieć bardzo oryginalną urodę [img]icons/icon7.gif[/img]
Juz odpowiadałam wizazankom na podobne pytania. Tutaj masz link do przykładów makijaży : http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...key=1019204494

I prawdę mowiac nie jestem przekonana czy niebieskie cienie w Twoim przypadku to dobry wybór. Zawsze w Twoim wypadku sa bezpieczne brązy z połączeniu z beżami i ecry( ale te w chlodnej tonacji jesli masz rowniez taka cere) pobaw się sliwka; zielenią; rożowo-liliowymi odcieniami.

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-28, 15:30   #3
madee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 17
GG do madee
Re: oczy zielono-brązowe- jakie cienie?

Witam serdecznie,
mam podobny typ urody, tyle że poza tym że mam zielono-brązowe oczy to czasem są one bardzo zielone albo zupełnie brązowe. Ostatnio na powieki wrzucam szarości - bardzo ciemny szary w kąciku zewnętrznym tak do 1/3 oka, reszta a jaśniejszym szarym i bieli (perłowe odcienie). Poza tym często cienie dość ciemne śliwkowe, z "przybrudzonym" rózem i bielą, brązy. A w lecie troszkę weselej- różowości, fioletki jaśniejsze. No i ostatnio mnie naszlo na fioletowy tusz do rzęs (z szarymi cieniami wygląda to slodziutko - moim zdaniem oczywiście [img]icons/icon10.gif[/img] )
Pozdrawiam serdecznie i życzę udanych eksperymentów [img]icons/icon7.gif[/img]

Magda
madee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-10, 13:50   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: oczy zielono-brązowe- jakie cienie?

dziekuję bardzo za wyczerpującą odpowiedz w sprawie cieni do powiek...cenne sugestie.
Pozdrawiam Ania
madee napisał(a):
> Witam serdecznie,
> mam podobny typ urody, tyle że poza tym że mam zielono-brązowe oczy to czasem są one bardzo zielone albo zupełnie brązowe. Ostatnio na powieki wrzucam szarości - bardzo ciemny szary w kąciku zewnętrznym tak do 1/3 oka, reszta a jaśniejszym szarym i bieli (perłowe odcienie). Poza tym często cienie dość ciemne śliwkowe, z "przybrudzonym" rózem i bielą, brązy. A w lecie troszkę weselej- różowości, fioletki jaśniejsze. No i ostatnio mnie naszlo na fioletowy tusz do rzęs (z szarymi cieniami wygląda to slodziutko - moim zdaniem oczywiście [img]icons/icon10.gif[/img] )
> Pozdrawiam serdecznie i życzę udanych eksperymentów [img]icons/icon7.gif[/img]
>
> Magda

madee napisał(a):
> Witam serdecznie,
> mam podobny typ urody, tyle że poza tym że mam zielono-brązowe oczy to czasem są one bardzo zielone albo zupełnie brązowe. Ostatnio na powieki wrzucam szarości - bardzo ciemny szary w kąciku zewnętrznym tak do 1/3 oka, reszta a jaśniejszym szarym i bieli (perłowe odcienie). Poza tym często cienie dość ciemne śliwkowe, z "przybrudzonym" rózem i bielą, brązy. A w lecie troszkę weselej- różowości, fioletki jaśniejsze. No i ostatnio mnie naszlo na fioletowy tusz do rzęs (z szarymi cieniami wygląda to slodziutko - moim zdaniem oczywiście [img]icons/icon10.gif[/img] )
> Pozdrawiam serdecznie i życzę udanych eksperymentów [img]icons/icon7.gif[/img]
>
> Magda
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:58.