JESTEŚ PO zZABIEGU? TUTAJ POCHWAL SIĘ jakie rezultaty RANKING - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-19, 18:17   #1
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Exclamation

JESTEŚ PO zZABIEGU? TUTAJ POCHWAL SIĘ jakie rezultaty RANKING


są watki dotyczące poszczególnych parti ciała...
ktoś sobie coś powiększył, odessał, ktoś sobie coś wstrzyknął, ktoś wygładził... coś usunął dziewczyny dzielą się doświadczeiami ...ale ciężko znaleśc osoby które są już po zabiegu i widzą konrektny rezultat a nawet ostateczny efekt....napiszcie tutaj....!!!!!!

stworzmy taki ranking!!!!!!

wystarczy napisac:
  • CO I KIEDY ROBIŁYŚCIE
  • ILE TO KOSZTOWAŁO i U KOGO
  • JAKI JEST EFEKT NP. .... najlepiej albo jakiess miarodajne dane...np po po 3 miesiacach po lipolizie jest mniej o 4 cm w biodrach ... albo mam miseczkę C a była A
  • ORAZ OGÓLNA OCENA - CZY JESTEŚ ZADOWOLONA I POLECASZ
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 20:49   #2
poomerang
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Thumbs up Dot.: JESTEŚ PO zZABIEGU? TUTAJ POCHWAL SIĘ jakie rezultaty RANKING

Ja tu jestem całkiem nowa, ale chcę się z Wami podzielić miłymi wrażeniami po sesji zamykania naczynek na nogach w Medicu w Poznaniu. Miałam kilka żylaków, które mnie straaasznie wkurzały już od kilku lat, a tu lato za pasem, ratunku! Znalazłam ulotkę Medica, to taka poradnia wielospecjalistyczna i kilka dobrych nazwisk, więc się zdecydowałam na zamykanie naczyń metodą skleroterapii. Pan doktor (chirurg) był bardzo miły (i, hmmm... przystojny, hihihi). Podświetla żyłki taką specjalną lampą, że sama widziałam całą siatkę pod skórą, potem podaje w każdego takiego potwora cieniutką igłą specjalny preparat, który zamyka naczynia. Sama widziałam, jak znikają Zabieg mnie kosztował 300 złotych, ale pójdę jeszcze raz na zamknięcie reszty (podobno za jednym razem nie można za dużo preparatu podawać). Po zabiegu musiałam przez godzinę chodzić (akurat doszłam do domku cała happy) w bandażu elastycznym, ktory dostałam w prezencie. Ogólnie polecam! Aha! Strona to www. medicpoznan.pl
poomerang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 16:36   #3
maalusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 42
Dot.: JESTEŚ PO zZABIEGU? TUTAJ POCHWAL SIĘ jakie rezultaty RANKING

Cytat:
Napisane przez poomerang Pokaż wiadomość
Ja tu jestem całkiem nowa, ale chcę się z Wami podzielić miłymi wrażeniami po sesji zamykania naczynek na nogach w Medicu w Poznaniu. Miałam kilka żylaków, które mnie straaasznie wkurzały już od kilku lat, a tu lato za pasem, ratunku! Znalazłam ulotkę Medica, to taka poradnia wielospecjalistyczna i kilka dobrych nazwisk, więc się zdecydowałam na zamykanie naczyń metodą skleroterapii. Pan doktor (chirurg) był bardzo miły (i, hmmm... przystojny, hihihi). Podświetla żyłki taką specjalną lampą, że sama widziałam całą siatkę pod skórą, potem podaje w każdego takiego potwora cieniutką igłą specjalny preparat, który zamyka naczynia. Sama widziałam, jak znikają Zabieg mnie kosztował 300 złotych, ale pójdę jeszcze raz na zamknięcie reszty (podobno za jednym razem nie można za dużo preparatu podawać). Po zabiegu musiałam przez godzinę chodzić (akurat doszłam do domku cała happy) w bandażu elastycznym, ktory dostałam w prezencie. Ogólnie polecam! Aha! Strona to www. medicpoznan.pl
ja tez zamierzam wybrac sie na zabieg tego rodzaju i chcialam zapytac czy nie masz moze jakis nieprzyjemnych skutkow ubocznych ? jakis przebarwien skory i czy zylaki/naczynka sa zupelnie nie widoczne??
maalusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 00:20   #4
Vincenza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 108
Dot.: JESTEŚ PO zZABIEGU? TUTAJ POCHWAL SIĘ jakie rezultaty RANKING

Tydzień temu zamykałam tzw.rubiniaki na plecach i rekach lesem.Nie były to popękane naczynka tylko takie malutkie czerwone zwarte kropeczki (wybroczyny podskórne),kiedyś zamykałam elektrokoagualcją ,czyli prądem na brzuchu i nogach.Zamknęły sie i ślad po nich zaginął po trzech tygodniach do dzisiaj nic nowego nie powstało,a opalam sie nadal,ale ten zabieg bardzo bolał.Poszłam więc na laser na plecy i ręce.Miałam tego tak dużo ,że lekarz zapowiedział,że zapłacę sporo,ponieważ chcę zrobić wszystko naraz.Było 2200 impulsów,gdzie każdy kosztuje 1zł.Zapłaciałm 800zł.Zabieg trwał ok,1,20 godz.Nie wiem jakie efekty,bo jeszcze mam ślady po laserze.Czyli tak jak było.Dzisiaj poszłam na zamykanie naczyń na twarzy,ale juz typowych naczynek.Doktor powiedział,że znowu 800zł,ale że nie miałam tyle przy sobie,zaproponał ,abym zrobiła nos.Tam miałam bardzo duże czerwone nitki przy skrzydełkach ok 6 szt i 4 szt pajączki na środku nosa.To miało kosztować 350zł(sam nos).Zabieg trwał ok.45 min,był nawet bolesny,bo nos najbardziej boli.Chciałam zaznaczyć,że ten nos to ja już zamykałam w Szczecinie jesienią i byłam bardzo zadowolona,bo nic nie bolało,mniej kosztowało i po przyjsciu do domu byłam zadowolona z rezultatu.Niestey cieszyłam sie tylko tydzień,ponieważ wyszło wszystko z powrotem oprócz jednego,czyli jeden pajączek sie zamknął na środku nosa,ale te niteczki pozostały.Tamten laser inaczej działał,niz ten dzisiaj.Tamten dawał takie strzały,a ten dzisiaj jak prąd i miałam wrażenie ,że ktoś wkuwa mi igły,i to bolało.Jestem zadowolona,bo nic nie widzę ,żadnych niteczek i pajączków,ale jak długo sie to utrzyma napiszę za jakiś czas.Reasumując Twarz 800zł.Plecy i ręce 800zł.
Vincenza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 11:26   #5
poomerang
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: JESTEŚ PO zZABIEGU? TUTAJ POCHWAL SIĘ jakie rezultaty RANKING

Witam,
Po zabiegu przez trzy dni miałam małe zgrubienia pod skórą (takie około 0,5cm), ale doktor mnie ostrzegł, że takie coś powstanie i zniknie. Po tych trzech dniach faktycznie zniknęły i teraz nogi są gładkie, bez przebarwień. Muszę przyznać, że naczynka zmykają się od razu, widać jak znikają już w trakcie wstrzykiwania, to jest dosyć spektakularne. Dalsze odgałęzienia znikają podobno stopniowo w czasie kilku tygodni po zabiegu. Mnie jeszcze trochę zostało, ale te, w które podano lek bezpośrednio - zniknęły. Powodzenia!
poomerang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 14:48   #6
maalusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 42
Dot.: JESTEŚ PO zZABIEGU? TUTAJ POCHWAL SIĘ jakie rezultaty RANKING

Cytat:
Napisane przez poomerang Pokaż wiadomość
Witam,
Po zabiegu przez trzy dni miałam małe zgrubienia pod skórą (takie około 0,5cm), ale doktor mnie ostrzegł, że takie coś powstanie i zniknie. Po tych trzech dniach faktycznie zniknęły i teraz nogi są gładkie, bez przebarwień. Muszę przyznać, że naczynka zmykają się od razu, widać jak znikają już w trakcie wstrzykiwania, to jest dosyć spektakularne. Dalsze odgałęzienia znikają podobno stopniowo w czasie kilku tygodni po zabiegu. Mnie jeszcze trochę zostało, ale te, w które podano lek bezpośrednio - zniknęły. Powodzenia!

o rany ale superciesze sie ze Twoje naczynka znikaja ja tez sie wybieram na taki zabieg. a mogla bys mi podac nazwisko lekarza?? bede niezmiernie wdzieczna za odp pozdrawiam
maalusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 23:15   #7
poomerang
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: JESTEŚ PO zZABIEGU? TUTAJ POCHWAL SIĘ jakie rezultaty RANKING

Doktor nazywa się Michał Stronka. Pozdrawiam!
poomerang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-01, 20:57   #8
Torchlight
Przyczajenie
 
Avatar Torchlight
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Szczytno
Wiadomości: 3
Dot.: JESTEŚ PO zZABIEGU? TUTAJ POCHWAL SIĘ jakie rezultaty RANKING

Hey Dołączam do grona osób walczących z problemem naczynek. Chciałabym dowiedzieć się, czy naczynka osób, ktore kiedyś je zamknęły, powróciły. I jakie czas upłynął od zamknięcia? Ja słyszałam, że one powracają... ;/ Ale oby to nie była prawda !
Torchlight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 21:19   #9
Fiona11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 64
Dot.: JESTEŚ PO zZABIEGU? TUTAJ POCHWAL SIĘ jakie rezultaty RANKING

Naczynka dobrze zamknięte nie powracają. Lekarz mi powiedział,że mogą się robić po prostu nowe. Dlatego trzeba profilaktycznie zażywać coś na te naczynka. Jakiś Wenoruton lub tym podobna leki.
Fiona11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:28.