szybki wytrysk - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-05-19, 20:21   #1
xxxczarnulka00xxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 11

szybki wytrysk


Witam mam problem jestem młodą dziewczyną od jakiegoś czasu regularnie uprawiam seks z facetem jest to mój pierwszy facet podczas stosunku on bardzo szybko dochodzi jest starszy doświadczony on mnie rozdziewiczał jestem strasznie wąska on jest dosyć bardzo obdarzony gdy mu robię loda czy mu ręką sprawiam przyjemność to nie ma problemu z tym ze szybko dochodzi a gdy juz dochodzi do penetracji to szybko dochodzi do wytrysku próbowaliśmy różnych rzeczy i dalej to samo może podsuniecie jakiś pomysł żeby było lepiej
xxxczarnulka00xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-20, 22:42   #2
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: szybki wytrysk

Niech się pomasturbuje 2 godziny przed seksem.

Najlepiej niech ćwiczy mięśnie dna miednicy, to pomaga blokować wytrysk.
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-04, 09:49   #3
irila
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 109
Dot.: szybki wytrysk

Dokładnie. Masturbacja przed stosunkiem. Drugi stosunek jest o wiele dłuższy. Pewnie sama zauważylaś. Druga opcja to prezerwatywa (dobre sa gumki durex performa, mają w sobie specjalną substancję, która lekko znieczula penisa). Jeśli chcecie uprawiać seks bez gumek to polecam chusteczki orgasm control wipes. Są nasączone płynem lekko znieczulającym penisa i działaja podobnie.
irila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-04, 11:36   #4
katrin11111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 65
Dot.: szybki wytrysk

Mam takie pytanie.... Skoro te chusteczki znieczulają penisa to przypadkiem nie znieczulą również kobiety? Nie ma w końcu lateksu oddzielającego od siebie jego i ja...
katrin11111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-04, 20:42   #5
Sevrinerro
Raczkowanie
 
Avatar Sevrinerro
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Bordeaux
Wiadomości: 135
Dot.: szybki wytrysk

Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
Niech się pomasturbuje 2 godziny przed seksem.

Najlepiej niech ćwiczy mięśnie dna miednicy, to pomaga blokować wytrysk.
Ekhem Ekhem Ekhem. Masturbacja przed stosunkiem może doprowadzić do całkowitej utraty "sił'. Mężczyzna owszem jeżeli zna swoje ciało i wie że masturbacja pomoże, to niech to zrobi. Jedno jest pewn członek jest często wrażliwszy po amsturbacji i może się skączyć to w różny sposób. Nie będzie w stanie utrzymać wzwodu, nie będzie mógł penetrować ze względu na bardziej wrażliwego członka (będzie odczuwał dyskomfort) lub najzwyczajnie w świecie penis nic a nic się nie podniesie. Zakładam iż penis twojego chłopaka nie jest obrzezany i to całkowicie normalne w Polsce. Z drugiej strony z własnego doświadczenia wiem iż odpowiednie techniki masturbacji potrafią sprawić iż członek jest mniej czuły, a co za tym idzie można dłużej. Technika bardzo prosta albowiem nakładamy na dłoń jakiś olejek żel etc. coś co srpawi że ręka będzie natłuszczona i należy z odpowiednim uciskiem wykonywać typowe ruchy uwzględniające główkę penisa. Błedem jest często masturbacja na same palce które praktycznie nie dotykają bezpośrednio główki. Czy to dobrze i czy potem nie będziemy mieć problemów aby partnerka była "ok"? Trudno powiedzieć, ale jak to się mówi orgazm często następuje w głowie, czyli psychika jest dość ważna. Należy się skupić nad tym czym partnerka nas podnieca. Są również tabletki, które mają za zadanie opóźnić wytrysk. Nie polecam na dłuższą metę, a to ze względu na to iż sprzęt twojego faceta mozę nawalić. Życzę powodzenia i trzymam kciuki, bo jak wiadomo najlepszy seks to taki w ktorym obie połówki czerpią z niego satysfakcję.
Sevrinerro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-05, 13:43   #6
milimija
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 63
Dot.: szybki wytrysk

Cytat:
Napisane przez katrin11111 Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie.... Skoro te chusteczki znieczulają penisa to przypadkiem nie znieczulą również kobiety? Nie ma w końcu lateksu oddzielającego od siebie jego i ja...

Nie, o ile oczywiście odczekacie trochę. Wystarczy jakieś 15 minut. Środek wtedy zadziała jedynie na niego a nie na nią. Jeśli od razu zaczniecie po użyciu chusteczki to pewnie może trochę znieczulić :P
milimija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-05, 15:08   #7
holgath
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 559
Dot.: szybki wytrysk

Wstępny lodzik z szybkim finałem, będzie miłą grą wstępną dla obojga i powinien zaradzić problemowi.


Jedyny minus, to taki, że jak zabezpieczeniem potem, ma być przysięga podchorążego, to lepiej jednak co inne, bo mogą wystąpić plemniki w prejakulacie - słynne ostatnie odkrycie uczonych, sponsorowanych przez przemysł gumowy
holgath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-06, 12:38   #8
irila
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 109
Dot.: szybki wytrysk

W działaniu są podobne do gumek tak?
irila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-06, 18:47   #9
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: szybki wytrysk

lub spray z lidokainą na znieczulenie penisa, 2-3 pstryknięcia na żołądź penisa, 15 minut na przerwy na figle oralne w Twoją stronę i ostra jazda na tyle ile pozwoli mu pikawa.
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-07, 08:17   #10
berebera
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 30
Dot.: szybki wytrysk

A lidokaina przypadkiem nie jest na receptę? Coś takiego mozna kupić bez recepty?
berebera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-07, 12:48   #11
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: szybki wytrysk

lidokaina w sensie spray Stud 100 lub Super Dragon 6000 kupowane w sexshopie . Taka medyczna z apteki jest na receptę bo jest silniejsza niż ta w opóźniaczach wytrysku. Należy wybrać produkt w sprayu z wyraźnym zaznaczeniem że w produkcie jest lidokaina w stężeniu 9,6 % bo te w żelu to jest ściema.
Z obu preparatów korzystam od ok 10 lat i mogę polecić je bo zdecydowanie wydłużają seks, jeśli zastosuje się 2 - 4 psiknięć preparatu i odczeka ok 15 - 20 min z stosunkiem to można mieć problemy z dojściem do wytrysku a te 15-20 przerwy od zastosowania do stosunku zapobiegnie znieczuleniu partnerki czyli ona ma pełną frajdę z seksu. Jedna uwaga po zastosowania preparatu żołądź robi się na kilka sekund fioletowo-czerwony i trochę szczypie ale te objawy znikają po 10 -20 sekundach.
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-07, 13:34   #12
milimija
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 63
Dot.: szybki wytrysk

Nie jestem pewna czy jest to ta sama substancja co w prezerwatywie, ale tak.Coś w tym jest. U nas lepiej się sprawdziły chusteczki. bo w prezerwatywie mojemu facetowi czasami opadało (przez ucisk...).
milimija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-07, 13:39   #13
rambo200
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: szybki wytrysk

Nie używajcie znieczulaczy to psuję przejemność!! Musicie ćwiczyć, przejdzie mu na pewno
rambo200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-12, 12:43   #14
katrin11111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 65
Dot.: szybki wytrysk

A te chusteczki to myślisz, że czym są nasączone? Również mają w sobie lidokainę. Podobnie jak spraye. Poszukaj serii orgasm control, jest tam wiele tego typu rzeczy.
katrin11111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-12, 15:32   #15
julik45
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 17
Dot.: szybki wytrysk

Cytat:
Napisane przez xxxczarnulka00xxx Pokaż wiadomość
Witam mam problem jestem młodą dziewczyną od jakiegoś czasu regularnie uprawiam seks z facetem jest to mój pierwszy facet podczas stosunku on bardzo szybko dochodzi jest starszy doświadczony on mnie rozdziewiczał jestem strasznie wąska on jest dosyć bardzo obdarzony gdy mu robię loda czy mu ręką sprawiam przyjemność to nie ma problemu z tym ze szybko dochodzi a gdy juz dochodzi do penetracji to szybko dochodzi do wytrysku próbowaliśmy różnych rzeczy i dalej to samo może podsuniecie jakiś pomysł żeby było lepiej
autorko, a co z zabezpieczeniem ? pytam, ponieważ po swoim związku wiem, że bezpieczny seks to zupełnie inny seks, bez obaw można bardziej eksperymentować tak, żeby obydwie strony czerpały z tego radość. Ja na przykład zabezpieczam się tabletkami xxx. Mój facet miał problem z gumkami. Jak zaczynaliśmy się kochać było ok, a jak zakładał gumkę to znów trudniej mu było dojść więc u nas był w sumie odwrotny problem do twojego. Ja znów bałam się wpadki, a teraz przy antykoncepcji jest tak jak powinno być, po prostu super. O wiele łatwiej się zgrać i dopasować do swoich wzajemnych potrzeb

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2018-06-20 o 16:50 Powód: Reklama.
julik45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-12, 21:15   #16
Lukasz90Lukasz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 64
Dot.: szybki wytrysk

Tak jak wyżej piszą niech się zmasturbuje 2h przed stosunkiem i niech ćwiczy mięśnie kegla , aczkolwiek jeśli chce to ja stosowałem żel przedłużający stosunek ( chłodził on członka) czuć było może mniej przyjemności ( jeśli chodzi o faceta) ale Ty powinnaś być zadowolona bo faktycznie przedłuża ten stosunek. Więc po eksperymentujcie
Lukasz90Lukasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-12 22:15:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:07.