Jak podnieśc włosy u nasady? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-02, 14:05   #31
Diffa
Przyczajenie
 
Avatar Diffa
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 28
Dot.: Jak podnieśc włosy u nasady?

zawsze staram się suszyć do końca i faktycznie wiszę jeszcze przez chwilę z glową w dół delikatnie traktuję lakierem do włosów i hop do góry pierwsze sekundy wyglądają jakbym miała szopę na głowie, po okiełznaniu wszystko fajnie, ale... po godzinie czy dwóch i tak są przylizane. Czasami poprawiam trzepiąc włosami w dół, ale to i tak na chwilę, a przez dotykanie szybciej się przetłuszczają
__________________
Szczęście jest kobietą!
Diffa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-04, 17:32   #32
Milkyway_m
Raczkowanie
 
Avatar Milkyway_m
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 210
Dot.: Jak podnieśc włosy u nasady?

Cześć, może dodam też kilka swoich sposobów na podnoszenie włosów, bo też mam cienkie.

1. Według mnie najlepszy sposób - karbownica do stosowania tylko przy nasadzie włosów - ja mam firmy Babyliss, podnosi na cały dzień. Trzeba tylko uważać, żeby używać jej tylko do spodnich warstw włosów, żeby nie było widać karbowanych pasemek.

2. Rowenta volumizer - mam również to urządzonko - kiedy miałam włosy za ramiona, praktycznie nie widziałam efektów, jednak kiedy ścięłam włosy na dłuższego boba (są mniej więcej do ramion) - urządzenie fajnie podnosi włosy, widać niezły efekt, jednak mam wrażenie, że po karbownicy jest trwalszy.

3. Spanie w koku lub 2 kokach - myję włosy zawsze wieczorem, czasami kiedy już prawie podeschną, spinam je w jednego / dwa koki na czubku głowy - rano włosy są odbite od nasady i lekkie.

4. Suchy szampon - mam najzwyklejszy Isana - i fajnie się sprawdza, kiedy po południu wcieram go trochę w nasadę włosów. Podnoszą się i do wieczora są puszyste.

Generalnie zauważyłam, że na objętość moich włosów korzystnie wpłynęło podcięcie ich do ramion, są dużo lżejsze i łatwiej je ułożyć.
__________________
Milkyway_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-04, 17:52   #33
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Jak podnieśc włosy u nasady?

Cytat:
Napisane przez Tomek333 Pokaż wiadomość
Suszenie włosów do góry nogami to jedno, a druga sprawa to to że trzeba je wysuszyć do końca. A najlepiej żeby po wysuszeniu jeszcze chwilkę poczekać w tej samej pozycji do momentu kiedy włosy wystygną.
albo najlepiej to spać w takiej pozycji .
Do gory nogami? Włosy nie maja nóg

Nie przesadzajmy ale doby kosmetyk który nie przetłuszcza wlosow uniesie je u nasady i Doda struktury .

Karbownica tez działa ale to wyglada sztucznie! Poza tym zeby karbownica ładnie je uniosła trzeba je spryskać lakierem, natapirowac i zgrzać karbownica to jest niszczenie wlosow juz prz nasadzie!!! Wiec trzeba z tym ostrożnie. Raz na jakis czas ale absolutnie nie na codzien. Na codzien trzeba znaleść dobrej jakości kosmetyk nieprzetluszczajacy wlosow!
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 11:50   #34
ewela247
Przyczajenie
 
Avatar ewela247
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 27
Dot.: Jak podnieśc włosy u nasady?

Dziewczyny powiedzcie mi jak sprawdza się Volumizer 24?? zastanawiam się nad zakupem, warto inwestować czy nie? szczerze mówiąc widziała kilka recenzji na YT i jakoś nie za bardzo widziałam różnicę przed i po użyciu tego sprzętu.
ewela247 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-22, 19:37   #35
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jak podnieśc włosy u nasady?

Mam włosy za ucho i u mnie sprawdza się suszenie głową w dół i na dużą, okrągłą szczotkę. Z wałkami jest trochę więcej roboty, ale efekt dłużej się utrzymuje.

Edytowane przez kaledonia
Czas edycji: 2018-04-22 o 19:38 Powód: filmik
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 07:18   #36
Beachy
Przyczajenie
 
Avatar Beachy
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 28
Dot.: Jak podnieśc włosy u nasady?

)) piszesz o BE2Go? jest spoko, ale szukam alternatyw
Beachy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 20:58   #37
maxton1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4
Dot.: Jak podnieśc włosy u nasady?

Mogę polecić taką opaskę do kręcenia włosów, kręci proste włosy. Loki są piękne a fryzura jest podniesiona u nasady, bo opaske zakłada sie jakby od spodu wlosow. Wiem, ze nie ma ich w sklepach, kolezanka kupila je w internecie w ich sklepie internetowym, nazywaja sie dreamy curls headbands.
maxton1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-19, 16:01   #38
WeddingLover
Raczkowanie
 
Avatar WeddingLover
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 266
Dot.: Jak podnieśc włosy u nasady?

Ja też mam problem z podnoszeniem wlosów u nasady (a mam długośc gdzieś do pasa). Polecam Ci pocienować włosy przy twarzy i suszyć na grubą szczotkę, bardzo chawalę sobie też piankę loreala tecniact
WeddingLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-05, 13:32   #39
Zosia_24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 3
Dot.: Jak podnieśc włosy u nasady?

Ja też mam taki problem Mam bardzo cienkie włosy i nie mają w ogóle objętości
Zosia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-06, 07:51   #40
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Jak podnieśc włosy u nasady?

Mogę podzielić się swoim sposobem, może komuś się przyda. Ja swoje cieniasy myję wieczorem, jak wyschną (często dosuszam, ale suszarka moim włosom robi dobrze), czeszę je głową w dół i robię ślimaka na czubku, zwizuję gumką sprężynką. I tak idę zawsze spać. Rano włosy rozwiązuję, delikatnie przeczesuję głową w dół, spryskuję lekko lakierem, wracam do normalnej pozycji i znowu delikatnie przeczesuję, żeby się ułożyły. Włosy jak dla mnie są idealne - odbite od nasady, lekko falujące, wyglądają jakby ich było dwa razy więcej, a efekt utrzymuje się do wieczora.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-06 07:51:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:21.