Sukienka w kwiaty dodatki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-15, 15:02   #1
kinga0111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 11
Question

Sukienka w kwiaty dodatki


Witam! to mój pierwszy post i mam nadzieje ze mi pomożecie. Kupiłam sukienkę na wesele i nie wiem jakie dodatki do niej dobrać. Myślałam o szpilkach w kolorze nude do tego kopertówka w tym samym kolorze . Co myślicie o takim połączeniu?
Proszę też o poradę odnośnie bizuterii czy moja propozycja bransoletki jest ok?
Największy problem mam z kolorem paznokci i makijażem
Z góry dziekuje za wszelkie porady czy też inne propozycje dodatków pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka 1.jpg (86,0 KB, 227 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienka2.jpg (79,7 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienka3.jpg (112,3 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1597410266.jpg (38,4 KB, 91 załadowań)
kinga0111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 20:00   #2
iMeg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 35
Dot.: Sukienka w kwiaty dodatki

Szpilki i torebka nude mogą się trochę gryźć z kolorami kwiatów na sukience. Wybierając kolor nude dodatków ryzykujesz, że będziesz wyglądać bardzo pstrokato, ale warto jakieś przymierzyć i przejrzeć się w lustrze, bo mogę nie mieć racji.

Na Twoim miejscu wybrałabym buty i torebkę w którymś z kolorów, który masz na sukience: kobaltowy niebieski, czerwony albo czarny, wydaje mi się że tak będzie najbezpieczniej i bardzo efektownie.

Biżuterię wybrałabym delikatną, raczej duże i błyszczące ozdoby zostawiłabym do innych strojów, bo Twoja sukienka jest na tyle wyrazista, że reszta powinna być raczej stonowana, mniej rzucająca się w oczy, żeby podkreślać sukienkę a nie odciągać wzrok. Jeśli bransoletka, którą pokazałaś nie jest mocno błyszcząca (a wygląda na taką półprzejrzystą), to myślę, że będzie się całkiem nieźle komponować. Poszukałabym też małych kolczyków z takim samym kamyczkiem jak te w bransoletce.

Powodzenia. Pochwal się zdjęciem jak skomponujesz cały zestaw
iMeg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 20:50   #3
czerwona_kokardka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 19
Dot.: Sukienka w kwiaty dodatki

Ponieważ sukienka jest bardzo wzorzysta postaw na delikatne dodatki. Dobry pomysł to buty i torebka w kolorze czerwonym, do tego srebrna biżuteria.
Proponowana przez ciebie bransoletka pasuje więc może dobierz tylko podobne kolczyki, ale nie za duże. Tu główną rolę gra sukienka, więc im mniej dodatków tym lepiej.
Co do paznokci to jednak postawiałabym na french manicure a w makijażu skupiła się na dobrym wyregulowaniu i podkreśleniu brwi, dała pastelowy cień na powiekę, otwierający oko. Nie ryzykowałabym z jakimś brokatem, postaw na mat, za to na ustach czerwień ale malinowa. To propozycje w ciemno, bo nie wiem jaką masz karnacje i kolor włosów, więc doradzam na wyczucie.
W każdym razie wypróbuj różne opcje makijażu, chodzi mi o podkreślenie oczu i ust.

Powodzenia i baw się dobrze
czerwona_kokardka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 22:05   #4
kinga0111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 11
Dot.: Sukienka w kwiaty dodatki

Wesele dopiero 18 czerwca wiec mam jeszcze troche czasu dziekuje za dobre rady napewno wezme je pod uwagę czekam na dalsze propozycje





PS odnośnie makijażu jestem blondynką o jasnej karnacji

Edytowane przez kinga0111
Czas edycji: 2011-05-18 o 22:47
kinga0111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 23:39   #5
mme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 109
Dot.: Sukienka w kwiaty dodatki

Podłączam się pod wątek, bo mam podobny problem. Mam nadzieję, ze nie idziemy na to samo wesele - moja sukienka jest w podobnym stylu a wesele też 18 czerwca.
Ja prawdopodobnie zdecyduję się na czarna kopertówkę i czarne buty- przede wszystkim dlatego, ze takie mam i nie chcę inwestować w nowy zakup na jeden raz (tym bardziej, ze w moich kwiatach dominują odcienie różu, więc trudno byłoby mi dobrać akcesoria w tym kolorze, Poza tym wydaje mi sie, ze nasze sukienki są tak barwne, że nie ma potrzeby dodawania im koloru.
Nie mam natomiast pomysłu na biżuterię. Mam watpliwości czy srebro pasuje do stylu naszych sukienek?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg click.jpg (67,9 KB, 89 załadowań)
mme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 20:43   #6
kinga0111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 11
Dot.: Sukienka w kwiaty dodatki

Masz chyba rację czarne dodatki byłyby najbezpieczniejszym wyborem zarówno dla ciebie jak i chyba dla mnie. Ja też myślałam o raczej srebrnej ale prostej biżuterii w końcu do czarnego wszystko pasuje
kinga0111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 21:38   #7
mme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 109
Dot.: Sukienka w kwiaty dodatki

Wydaje mi się, że Ty mogłabyś dodać swojej sukience szafirowego (niebieskiego? granatowego?) koloru w biżuterii. Wśród kwiatów jest go stosunkowo mało, szafir nie jest krzykliwy i moim zdaniem byłby bardziej oryginalny niz srebro. poniewaz jak juz pisałam jestem przywiązana do naszyjników i korali to szukałabym czegoś krótkiego ale duzego na szyję (o ile Twoja sukienka ma wystarczająco głeboki dekolt); ale mogłyby też być szafirowe kolczyki i ewentualnie bransoletka. Co o tym myślisz?
Ja jestem bardziej ograniczona kolorystyką mojej sukienki. Bedę się rozglądać za czymś amarantowym ( w tym najciemniejszym kolorze kwiatów) Ale mam nadzieję, ze wizażanki jeszcze nam cos podpowiedzą
mme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-20, 21:24   #8
kinga0111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 11
Dot.: Sukienka w kwiaty dodatki

Pomysł z bizuterią w kolorze niebieski nawet fajny bardzo spodobała mi sie bransoletka z allegro co o niej myslisz ? nada się ? Sukienka praktycznie nie ma dekoltu a przynajmniej bardzo mały
Szukając bransoletki dla siebie natknąłam sie także na ładną w kolorze podobnym do koloru kwiata w twojej sukience to link do niej
http://allegro.pl/bransoletka-primar...614231459.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1622990504.jpg (26,2 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1622990504_1.jpg (27,8 KB, 20 załadowań)
kinga0111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 19:18   #9
mme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 109
Dot.: Sukienka w kwiaty dodatki

Bransoletki mi się podobaja, ale wydaje mi się, że do sukienki w kwiaty raczej nie należy dobierać dodatków ze wzorem. Wydaje mi się, ze jest dość duży wybór biżuteii w odcieniach niebieskiego; moja sukienka była też w wersji z szafirowymi kwiatami i nawet bardziej mi sie podobała; niestety nie było mojego rozmiaru. Ale zdążyłam się rozejrzeć za biżuterią do niej i widziałam kilka naprawdę oryginalnych rzeczy. Wstrzymaj się jeszcze z zakupem- przecież mamy sporo czasu; jak coś znajdę to prześlę Ci namiary (oczywiście przeglądam codziennie Allegro i inne strony z biżuterią. Zajrzyj tutaj- mają super rzeczy ale niestety dość drogie http://www.pakamera.pl/bransoletki-0_1821_c4.htm i http://www.decobazaar.com/bizuteria-bransoletki-4.html..
Na tych stronach jest też fajny pomysł na ozdobienie butów (w zakładce inne).

Bransoletka, którą znalazłas dla mnie być może byłaby dobra ale nie mam pewności co do odcienia tego różu. Przekonałam się już, że nie każdy róż dobrze się komponuje z moimi kwiatami- kupiłam ciemnorózowy akier do paznokci i okazało sie, ze kolor się "gryzie"
mme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 11:29   #10
Lidia456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 11
Dot.: Sukienka w kwiaty dodatki

Odnowię wątek Mam problem ze swoją sukienką w kwiatki tak samo nie potrafię dobrać do niej dodatków. Na wesela nie chodzę często więc nawet nie wiem czy wypada mi w niej iść Mój chłopak mowi ze to raczej sukienka na wyjście rodzinne a nie na wesele.. ale z drugiej strony podoba mi sie no i gdzie w niej pojde jak nie na wesele Pomyślałam o czarnych dodatkach pasek z kolei jest za gruby będzie taki cieniutki czarny , czarne szpilki i sweterek a waszym zdaniem ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140825_201354.jpg (105,9 KB, 54 załadowań)
Lidia456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-14, 15:16   #11
kasiasz0502
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Dot.: Sukienka w kwiaty dodatki

Hej, pozwolę sobie wtrącić się w wątek bo sama mam problem z wyborem dodatków do mojej kwiecistej sukienki że tak ją nazwę.. Najbardziej praktyczny dobór to czarne buty i torebka tylko to takie klasyczne więc jeśli któraś ma lepszy pomysł chętnie posłucham porad.. Też jestem blondynką Pozdrawiam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dress.jpg (22,2 KB, 16 załadowań)
kasiasz0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-13, 18:56   #12
impossible2715
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 3
Dot.: Sukienka w kwiaty dodatki

Podłączam się do watku

Otóż zakupiłam ostatnio sukienkę na wesele (biała w kolorowe kwiaty) i kompletnie nie wiem jaki kolor dodatków oraz żakietu do niej dobrać. Gorąco liczę na Waszą pomoc Sukienka ma również różowy, cieniutki paseczek, tak samo jak na zdjęciu
impossible2715 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 08:34   #13
linka12408
Przyczajenie
 
Avatar linka12408
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Dot.: Sukienka w kwiaty dodatki

Podłączam się do wątku...;-)

Jestem tutaj nowa i nie wiem czy do dobrego wątku dołączyłam.

Zakupiłam sukienkę na wesele, tylko nie wiem czy jest ona odpowiednią.. Jestem świadkowa... Jak sądzicie..??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0698.jpg (83,2 KB, 33 załadowań)
linka12408 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-19 08:34:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:40.