Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-27, 18:53   #3211
7573f32a00df3aa23f07f56dc385049758d6ab33_6578f4326d8a4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 092
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Wklejam swoje nabytki z ekodrogerii:
Korah, cudowności u Ciebie pięknie się obłowiłaś, najbardziej ciekawi mnie woda micelarna Coslys A ja czekam na moje zakupy z Ecco-Verde, na razie nie zdradzę co zamówiłam ale na pewno wrzucę zdjęcie jak już przyjdą moje nowości
7573f32a00df3aa23f07f56dc385049758d6ab33_6578f4326d8a4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 09:11   #3212
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Dziewczyny polećcie mi coś skutecznego i dziająjącego w miarę szybko - do pielęgnacji b. suchych skórek wokół paznokci. Normalnie nie mogę tak mi wysychają, że ostatnio nawet zaczęły pękać Nie wiem o co chodzi, bo paznokcie ma zdrowe - szybko rosną, są twarde, mocne i nie rozdwajają się
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 09:28   #3213
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Dziewczyny polećcie mi coś skutecznego i dziająjącego w miarę szybko - do pielęgnacji b. suchych skórek wokół paznokci. Normalnie nie mogę tak mi wysychają, że ostatnio nawet zaczęły pękać Nie wiem o co chodzi, bo paznokcie ma zdrowe - szybko rosną, są twarde, mocne i nie rozdwajają się
Moze ci jakis witamin brakuje

Mnie w mlodosci,pazury nie robily klopotow, ale tez bywalo ze skorki sie bolesnie zadzieraly, a nawet opuszki palcow do krwi pekaly. Mama poradzila sie w aptece i przyniosla kapsulki z wit A + D3 i za kazdym razem pomagalo
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 09:31   #3214
orion_lady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 841
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Dziewczyny polećcie mi coś skutecznego i dziająjącego w miarę szybko - do pielęgnacji b. suchych skórek wokół paznokci. Normalnie nie mogę tak mi wysychają, że ostatnio nawet zaczęły pękać Nie wiem o co chodzi, bo paznokcie ma zdrowe - szybko rosną, są twarde, mocne i nie rozdwajają się
Ja uzywam czystego masla shea w zime, a teraz mam mieszanke 50/50 maslo macadamia z kakaowym i tez fajnie dziala, uzywam do ust, paznokci, na lokcie.
orion_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 20:29   #3215
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Dziewczyny w Douglas jest rabat -20% na santaverde, JMO, EOS i coś tam jeszcze. Do 02.05.2016. I darmowa dostawa od 59 zł. Kod: ECO20

Edytowane przez Linka25
Czas edycji: 2016-04-28 o 20:31
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 08:09   #3216
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=7573f32a00df3aa23f07f56 dc385049758d6ab33_6578f43 26d8a4;59600471]Korah, cudowności u Ciebie pięknie się obłowiłaś, najbardziej ciekawi mnie woda micelarna Coslys A ja czekam na moje zakupy z Ecco-Verde, na razie nie zdradzę co zamówiłam ale na pewno wrzucę zdjęcie jak już przyjdą moje nowości [/QUOTE]

Dam znać za jakiś czas o wodzie. Czekamy na fotki, jak już zapowiedziałaś, to teraz się nas nie pozbędziesz

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny w Douglas jest rabat -20% na santaverde, JMO, EOS i coś tam jeszcze. Do 02.05.2016. I darmowa dostawa od 59 zł. Kod: ECO20
Lepiej nawet nie będę zaglądać, mam wszystkiego w bród.

Wrzucam resztę zakupów i basta! No może ewentualnie jeszcze zaopatrzę się w Iwos, jak się z jakimś rabatem zlitują.

Zakupy głównie włosowe w Skarbcu natury:
Weleda- Odżywka z owsem, trochę się jej obawiam, bo recenzje nie są zbyt pochwalne, ale najwyżej będę podrasowywać, mam czym.
So Bio Etic- Maska do włosów arganowa, zapowiada się ciekawie, bardzo gęsta, zbita konsystencja.
Bjobj- Odżywka z oliwą- powiem Wam, że to chyba będzie mój Św. Graal. Użyłam jej wczoraj Bardzo mocno oblepia włos i przywiera, pięknie dociążyła włosy i wygładziła, ale najlepiej wyglądają dzisiaj, bo dopiero dzisiaj wyzwolił się połysk. Do tego włosy są wyprostowane i cudownie się układają. Nie wiem jakby się zachowywały bez użycia suszarki, ale z suszarką to normalnie tafla gładkich, błyszczących włosów. Na pewno polecam wysokoporowatym i gęstym włosom.
Flora Natura- Szampon przeciwłupieżowy do włosów suchych. Jestem zachwycona, użyłam przed nałożeniem odżywki Bjobj, szampon z tych słabiej pieniących, po drugiej aplikacji pieni się lepiej, ale włosy po umyciu gładkie pod palcami i czyste. Powinien działać przeciwłupieżowo, fajnie nawilża.
Born To Bio- Szampon do włosów suchych Argan i Shea, bardzo lubiłam wersję do normalnych włosów z grejpfrutem, jeden z najlepszych szamponów. Mam nadzieję, że ten też się sprawdzi. A marka ma jakieś nowe te szampony teraz.
Lavera- Żel pod oczy, nowa formuła. Zobaczymy. Mam teraz sporo produktów pod oczy, wliczając wszelkie nowości, próbki i nie zużyty jeszcze krem Nacomi. Wiecie co, mnie ten Nacomi chyba przesusza, a w każdym razie nie zapobiega przesuszeniom. Niby nawilża super, ale skóra robi się sucha pod oczami coraz bardziej i codziennie po umyciu widzę i czuję coraz większą suchość i ściągnięcie.
Les Argiles Du Soleil- mydło z glinką żółtą. Pachnie brzydko, ale ma działać.
Próbki.

EcoSpa:
Hydrolat z mięty pieprzowej, masło tucuma (ładnie pachnie, konsystencja taka, jak shea niegrudkowa), d-pantenol, witamina A (retinyl palmitate), ekokonserwant w płynie, bisabolol (z prawdziwego rumianku), ekstrakty z kawy i jabłka, kwas azelainowy, glukonolakton, żel Ha 1,5%.

Kwasu azelainowego i glukonolaktonu nigdy nie używałam, kupiłam z myślą o lecie. Myślałam, żeby kupić gotowy Skinoren w żelu, ale boje się tego glikolu w składzie. To już wolę sama pokombinować jednak i nie przepłacać przy okazji.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1050348.jpg (90,6 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1050345.jpg (94,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1050357.jpg (104,0 KB, 23 załadowań)
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2016-04-29 o 08:17
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 08:18   #3217
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

O matulu, aleś poszalała
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-29, 09:16   #3218
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
O matulu, aleś poszalała
A co tam, żyje się przecież tylko 2 razy
Na usprawiedliwienie powiem, że nastały pustki, trzeba było też wreszcie zrobić porządki ze starymi kosmetykami, których nie lubiłam, męczyłam, łudziłam się, że się do czegoś przydadzą i znalazłam perełki głęboko w szafce, otwarte, niezużyte, przeterminowane, jeden to miał datę ważności 2012.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 09:23   #3219
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Wiecie co, mnie ten Nacomi chyba przesusza, a w każdym razie nie zapobiega przesuszeniom. Niby nawilża super, ale skóra robi się sucha pod oczami coraz bardziej i codziennie po umyciu widzę i czuję coraz większą suchość i ściągnięcie.

Też mam ten krem i podobnie jak Ty mam w stosunku do niego mieszane uczucia Jak go stosowałam solo to w zasadzie nic nadzwyczajnego nie robił, jedynie trochę nawilżał teraz podrasowuję go olejem z opuncji i jest lepiej
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 10:47   #3220
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Też mam ten krem i podobnie jak Ty mam w stosunku do niego mieszane uczucia Jak go stosowałam solo to w zasadzie nic nadzwyczajnego nie robił, jedynie trochę nawilżał teraz podrasowuję go olejem z opuncji i jest lepiej
Nie wiem, jak olej z opuncji by się u mnie sprawdził, ale ten krem to praktycznie same oleje zawiera i to może być przyczyną, a tez nakładam go często na serum, które mam do twarzy, a które nie przeszkadza oczom, więc i ich okolic nie omijam. U mnie Nacomi bardzo ładnie nawilża, ale mam wrażenie, że to taki kosmetyk, który rozleniwia skórę i uzależnia, użyjesz- jest super, nie użyjesz- jest gorzej niż było przed zakupem.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 11:07   #3221
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Korah Odżywkę Bjobj dodam do wishlisty
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-29, 11:49   #3222
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Nie wiem, jak olej z opuncji by się u mnie sprawdził, ale ten krem to praktycznie same oleje zawiera i to może być przyczyną, a tez nakładam go często na serum, które mam do twarzy, a które nie przeszkadza oczom, więc i ich okolic nie omijam. U mnie Nacomi bardzo ładnie nawilża, ale mam wrażenie, że to taki kosmetyk, który rozleniwia skórę i uzależnia, użyjesz- jest super, nie użyjesz- jest gorzej niż było przed zakupem.
Prze zakupem, sugerując się samym składem, liczyłam na mocniejszy kaliber I jak dla mnie konsystencja jest w sam raz dla osób nie potrzebujących nic poza lekkim nawilżeniem.

U mnie zdecydowanie lepiej nawilża krem pod oczy Beyond Organic ładnie się wchłania i skóra jest elastyczna
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 11:51   #3223
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Korah Odżywkę Bjobj dodam do wishlisty
Jeszcze o niej wspomnę po dłuższym stosowaniu.

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
U mnie zdecydowanie lepiej nawilża krem pod oczy Beyond Organic ładnie się wchłania i skóra jest elastyczna
Zapisuję
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 12:36   #3224
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Jeszcze o niej wspomnę po dłuższym stosowaniu.

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------



Zapisuję

Przypomnij, bo zanim skończę to co mam to mi z głowy wypadnie
Chyba masz podobne włosy do moich?


Ja kupiłam niedawno JMO cytrusową i bardzo dobrze mi się sprawdza. Zamówiłam jeszcze Shine on.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 12:38   #3225
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Czy są tu jakieś dzieciate dziewczyny? Chcę kupić kosmetyki dla dziecka (w drodze) w Rossmanie i wysłać do mnie, bo nie mieszkam w Polsce. Zastanawiam się które z serii Babydream są warte uwagi? Pomożecie?
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 12:46   #3226
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dam znać za jakiś czas o wodzie. Czekamy na fotki, jak już zapowiedziałaś, to teraz się nas nie pozbędziesz



Lepiej nawet nie będę zaglądać, mam wszystkiego w bród.

Wrzucam resztę zakupów i basta! No może ewentualnie jeszcze zaopatrzę się w Iwos, jak się z jakimś rabatem zlitują.

Zakupy głównie włosowe w Skarbcu natury:
Weleda- Odżywka z owsem, trochę się jej obawiam, bo recenzje nie są zbyt pochwalne, ale najwyżej będę podrasowywać, mam czym.
So Bio Etic- Maska do włosów arganowa, zapowiada się ciekawie, bardzo gęsta, zbita konsystencja.
[B]Bjobj- Odżywka z oliwą-[/B] powiem Wam, że to chyba będzie mój Św. Graal. Użyłam jej wczoraj Bardzo mocno oblepia włos i przywiera, pięknie dociążyła włosy i wygładziła, ale najlepiej wyglądają dzisiaj, bo dopiero dzisiaj wyzwolił się połysk. Do tego włosy są wyprostowane i cudownie się układają. Nie wiem jakby się zachowywały bez użycia suszarki, ale z suszarką to normalnie tafla gładkich, błyszczących włosów. Na pewno polecam wysokoporowatym i gęstym włosom.
Flora Natura- Szampon przeciwłupieżowy do włosów suchych. Jestem zachwycona, użyłam przed nałożeniem odżywki Bjobj, szampon z tych słabiej pieniących, po drugiej aplikacji pieni się lepiej, ale włosy po umyciu gładkie pod palcami i czyste. Powinien działać przeciwłupieżowo, fajnie nawilża.
Born To Bio- Szampon do włosów suchych Argan i Shea, bardzo lubiłam wersję do normalnych włosów z grejpfrutem, jeden z najlepszych szamponów. Mam nadzieję, że ten też się sprawdzi. A marka ma jakieś nowe te szampony teraz.
Lavera- Żel pod oczy, nowa formuła. Zobaczymy. Mam teraz sporo produktów pod oczy, wliczając wszelkie nowości, próbki i nie zużyty jeszcze krem Nacomi. Wiecie co, mnie ten Nacomi chyba przesusza, a w każdym razie nie zapobiega przesuszeniom. Niby nawilża super, ale skóra robi się sucha pod oczami coraz bardziej i codziennie po umyciu widzę i czuję coraz większą suchość i ściągnięcie.
Les Argiles Du Soleil- mydło z glinką żółtą. Pachnie brzydko, ale ma działać.
Próbki.

EcoSpa:
Hydrolat z mięty pieprzowej, masło tucuma (ładnie pachnie, konsystencja taka, jak shea niegrudkowa), d-pantenol, witamina A (retinyl palmitate), ekokonserwant w płynie, bisabolol (z prawdziwego rumianku), ekstrakty z kawy i jabłka, kwas azelainowy, glukonolakton, żel Ha 1,5%.

Kwasu azelainowego i glukonolaktonu nigdy nie używałam, kupiłam z myślą o lecie. Myślałam, żeby kupić gotowy Skinoren w żelu, ale boje się tego glikolu w składzie. To już wolę sama pokombinować jednak i nie przepłacać przy okazji.
Proszę, proszę ! no toż to moje perełki tam są: Weleda , So bio etic, Bjobj - naprawdę byłam zadowolona z tych produktów do włosów.
Hydrolat Z Ecospa mięty też super

A ja wczoraj poszłam po Vianek, a wstąpiłam gdzie indziej po drodze, wyszłam z ręcznikiem kąpielowym dla dziecka W Rossmann były butelki filtrujące Dafi i nie mogłam się oprzeć, już dawno chciałam taką butelkę do filtrowania wody kranowej, jednak cena jest korzystniejsza niż ta słynna Bobble .
Wzięłam jeszcze Alterra mydełko na pociechę, o zapachu Werbeny i Imbiru, jednak nie mogę się oprzeć temu sklepowi, pomimo że na niego narzekałam tak.
W końcu po Vianek nie poszłam bo opadłam z sił w tym Rossmann, kobiety w ciąży nikt tam nie przepuści w kolejce

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Czy są tu jakieś dzieciate dziewczyny? Chcę kupić kosmetyki dla dziecka (w drodze) w Rossmanie i wysłać do mnie, bo nie mieszkam w Polsce. Zastanawiam się które z serii Babydream są warte uwagi? Pomożecie?
Nawet nie wiem czy rozważać coś z Babydream dla dziecka? jak na razie myślę o Sylveco bądź Weleda.
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 13:12   #3227
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Przypomnij, bo zanim skończę to co mam to mi z głowy wypadnie
Chyba masz podobne włosy do moich?


Ja kupiłam niedawno JMO cytrusową i bardzo dobrze mi się sprawdza. Zamówiłam jeszcze Shine on.
Miałam odlewkę tej odżywki JMO, ale jak dla mnie to ona słabiutka jest i wysuszała mi włosy. Ma tyle pochwał, ale nie podzielam zachwytów. Już sama konsystencja jest za lekka, co bym przebolała, bo od czasu do czasu lubię lekkie odżywki na zmianę z treściwszymi, ale nie za takie pieniądze. Jeśli innym pasuje to ok, lecz nie rozumiem jej fenomenu, nie zauważyłam żadnych zalet, a wręcz spustoszenie, no chyba, że ktoś się pomylił i wlał mi co innego do pojemnika, bo aż dziw bierze, że ma same pochwały.

A jakie Ty masz włosy? Ja obecnie mam za łopatki, farbowane, gęste, niesforne, bez odżywiania zaraz się robią suche, szorstkie i sianowate i pofalowane. Lubię treściwe odżywki, zmiękczające.

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Czy są tu jakieś dzieciate dziewczyny? Chcę kupić kosmetyki dla dziecka (w drodze) w Rossmanie i wysłać do mnie, bo nie mieszkam w Polsce. Zastanawiam się które z serii Babydream są warte uwagi? Pomożecie?
Z przyjemnością pomogę. Nie warto!!! jak będziesz na miejscu to sobie możesz popróbować tego i owego. Fajna jest oliwka z serii dla mam, a tak to naprawdę nie są aż tyle warte te kosmetyki, żeby je sprowadzać zagranicę.

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Proszę, proszę ! no toż to moje perełki tam są: Weleda , So bio etic, Bjobj - naprawdę byłam zadowolona z tych produktów do włosów.
Hydrolat Z Ecospa mięty też super

A ja wczoraj poszłam po Vianek, a wstąpiłam gdzie indziej po drodze, wyszłam z ręcznikiem kąpielowym dla dziecka W Rossmann były butelki filtrujące Dafi i nie mogłam się oprzeć, już dawno chciałam taką butelkę do filtrowania wody kranowej, jednak cena jest korzystniejsza niż ta słynna Bobble .
Wzięłam jeszcze Alterra mydełko na pociechę, o zapachu Werbeny i Imbiru, jednak nie mogę się oprzeć temu sklepowi, pomimo że na niego narzekałam tak.
W końcu po Vianek nie poszłam bo opadłam z sił w tym Rossmann, kobiety w ciąży nikt tam nie przepuści w kolejce

Nawet nie wiem czy rozważać coś z Babydream dla dziecka? jak na razie myślę o Sylveco bądź Weleda.
No właśnie, to przez Ciebie pokupowałam sporo rzeczy

Z babydream balsam nagietkowy możesz spróbować, jeśli jeszcze istnieje.

Co za ludzie Serio, nikt Cię nie przepuścił??
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 14:04   #3228
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Miałam odlewkę tej odżywki JMO, ale jak dla mnie to ona słabiutka jest i wysuszała mi włosy. Ma tyle pochwał, ale nie podzielam zachwytów. Już sama konsystencja jest za lekka, co bym przebolała, bo od czasu do czasu lubię lekkie odżywki na zmianę z treściwszymi, ale nie za takie pieniądze. Jeśli innym pasuje to ok, lecz nie rozumiem jej fenomenu, nie zauważyłam żadnych zalet, a wręcz spustoszenie, no chyba, że ktoś się pomylił i wlał mi co innego do pojemnika, bo aż dziw bierze, że ma same pochwały.

A jakie Ty masz włosy? Ja obecnie mam za łopatki, farbowane, gęste, niesforne, bez odżywiania zaraz się robią suche, szorstkie i sianowate i pofalowane. Lubię treściwe odżywki, zmiękczające.


Ja mam teraz do ramion. Nie farbuję. Gęste, falowane, wysoko porowate, mam tendencję do puszenia. Generalnie mam włosy w bardzo dobrym stanie. Żadnych przesuszeń, rozdwajania, itd. Na co dzień ich nie suszę i nie stylizuję.
JMO ma w składzie sporo protein. Moje włosy potrzebują jeszcze dodatkowego natłuszczania przed i po. Przed nakładam olej kokosowy, po - kropelkę z oleju pestek moreli.
Zobaczę jaki będzie efekt z Shine on.

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Proszę, proszę ! no toż to moje perełki tam są: Weleda , So bio etic, Bjobj - naprawdę byłam zadowolona z tych produktów do włosów.
Hydrolat Z Ecospa mięty też super

A ja wczoraj poszłam po Vianek, a wstąpiłam gdzie indziej po drodze, wyszłam z ręcznikiem kąpielowym dla dziecka W Rossmann były butelki filtrujące Dafi i nie mogłam się oprzeć, już dawno chciałam taką butelkę do filtrowania wody kranowej, jednak cena jest korzystniejsza niż ta słynna Bobble .
Wzięłam jeszcze Alterra mydełko na pociechę, o zapachu Werbeny i Imbiru, jednak nie mogę się oprzeć temu sklepowi, pomimo że na niego narzekałam tak.
W końcu po Vianek nie poszłam bo opadłam z sił w tym Rossmann, kobiety w ciąży nikt tam nie przepuści w kolejce

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------



Nawet nie wiem czy rozważać coś z Babydream dla dziecka? jak na razie myślę o Sylveco bądź Weleda.

Wypinaj się bardziej Niektórych trzeba zdjąć z brzucha żeby zajarzyli


Mnie ostatnio zapieniła mamusia w rossmanie. Wypożyczyła taki wielki samochód-wózek i wjechała nim między szafy z kolorówką: zablokowała wejście do alejki i dojście do szaf. A wiadomo: promocja na kolorówkę, spory ruch... mamusia sobie tusze po kolei otwiera i ogląda i komentuje z koleżanka jaki syneczek grzeczny w jezdzidelku Musiałam trochę to cudo podsunąć żeby przejść, bo inni się bali. Zmierzyła mnie tylko wzrokiem
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 14:31   #3229
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Red face Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A co tam, żyje się przecież tylko 2 razy
Na usprawiedliwienie powiem, że nastały pustki, trzeba było też wreszcie zrobić porządki ze starymi kosmetykami, których nie lubiłam, męczyłam, łudziłam się, że się do czegoś przydadzą i znalazłam perełki głęboko w szafce, otwarte, niezużyte, przeterminowane, jeden to miał datę ważności 2012
Też mi się zdarza tak skitrać coś w szafie

Słuchajcie, dziś i jutro jest 30% rabatu w Phenome w stacjonarnym. Dziś wieczorem tam jadę (w innej sprawie) więc jak coś ktoś chce,co mogę kupić
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2016-04-29 o 14:33
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-29, 14:34   #3230
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Ja mam teraz do ramion. Nie farbuję. Gęste, falowane, wysoko porowate, mam tendencję do puszenia. Generalnie mam włosy w bardzo dobrym stanie. Żadnych przesuszeń, rozdwajania, itd. Na co dzień ich nie suszę i nie stylizuję.
JMO ma w składzie sporo protein. Moje włosy potrzebują jeszcze dodatkowego natłuszczania przed i po. Przed nakładam olej kokosowy, po - kropelkę z oleju pestek moreli.
Zobaczę jaki będzie efekt z Shine on.

Wypinaj się bardziej Niektórych trzeba zdjąć z brzucha żeby zajarzyli

Mnie ostatnio zapieniła mamusia w rossmanie. Wypożyczyła taki wielki samochód-wózek i wjechała nim między szafy z kolorówką: zablokowała wejście do alejki i dojście do szaf. A wiadomo: promocja na kolorówkę, spory ruch... mamusia sobie tusze po kolei otwiera i ogląda i komentuje z koleżanka jaki syneczek grzeczny w jezdzidelku Musiałam trochę to cudo podsunąć żeby przejść, bo inni się bali. Zmierzyła mnie tylko wzrokiem
No własnie, te proteiny Lubię od czasu do czasu, ale też mogę się zupełnie obejść.

Właśnie, ludzie mają głowy w chmurach i nie widzą, albo nie pomyślą żeby ustąpić, dopiero jak się ich szturchnie (ustąp tej pani) to schodzą na ziemię

Dobrze zrobiłaś z tym jeździdłem, mnie denerwują ludzie jak na mnie wchodzą przy kasie, zwykle są to kobiety lub mężczyźni po 50-tce. Ja się przesuwam, bo czuję, że ktoś się tyłkiem o mnie "wspiera" wyładowując zakupy z wózka na taśmę, ale to i tak widocznie za mało, bo po chwili znowu to samo. Najchętniej by zdeptali człowieka.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 14:55   #3231
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Czy są tu jakieś dzieciate dziewczyny? Chcę kupić kosmetyki dla dziecka (w drodze) w Rossmanie i wysłać do mnie, bo nie mieszkam w Polsce. Zastanawiam się które z serii Babydream są warte uwagi? Pomożecie?
Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Ja mam teraz do ramion. Nie farbuję. Gęste, falowane, wysoko porowate, mam tendencję do puszenia. Generalnie mam włosy w bardzo dobrym stanie. Żadnych przesuszeń, rozdwajania, itd. Na co dzień ich nie suszę i nie stylizuję.
JMO ma w składzie sporo protein. Moje włosy potrzebują jeszcze dodatkowego natłuszczania przed i po. Przed nakładam olej kokosowy, po - kropelkę z oleju pestek moreli.
Zobaczę jaki będzie efekt z Shine on.

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------




Wypinaj się bardziej Niektórych trzeba zdjąć z brzucha żeby zajarzyli


Mnie ostatnio zapieniła mamusia w rossmanie. Wypożyczyła taki wielki samochód-wózek i wjechała nim między szafy z kolorówką: zablokowała wejście do alejki i dojście do szaf. A wiadomo: promocja na kolorówkę, spory ruch... mamusia sobie tusze po kolei otwiera i ogląda i komentuje z koleżanka jaki syneczek grzeczny w jezdzidelku Musiałam trochę to cudo podsunąć żeby przejść, bo inni się bali. Zmierzyła mnie tylko wzrokiem
Mi to niedawno w galerii handlowej w c&a jedna mamusia przejechała wózkiem z dzieckiem po nodze, dobrze że wózek lekki i z pompowanymi kołami był, ale rozumiem, że matki mogą być nie wyspane, zmęczone, rozkojarzone, więc wybaczam. Chamstwa w sh czy w spożywczych nie jestem z stanie zrozumieć.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
No własnie, te proteiny Lubię od czasu do czasu, ale też mogę się zupełnie obejść.

Właśnie, ludzie mają głowy w chmurach i nie widzą, albo nie pomyślą żeby ustąpić, dopiero jak się ich szturchnie (ustąp tej pani) to schodzą na ziemię

Dobrze zrobiłaś z tym jeździdłem, mnie denerwują ludzie jak na mnie wchodzą przy kasie, zwykle są to kobiety lub mężczyźni po 50-tce. Ja się przesuwam, bo czuję, że ktoś się tyłkiem o mnie "wspiera" wyładowując zakupy z wózka na taśmę, ale to i tak widocznie za mało, bo po chwili znowu to samo. Najchętniej by zdeptali człowieka.
Nie widzą, albo udają, nie chcą widzieć, w moim rossku, to często młodzież robi zakupy i te są najgorsze , przepychają się , śmieją, strach podejść do takiej grupy w kolejce, że człowieka staranują. Za to w biedronce zdarza mi się że ktoś mnie przepuści sam, czasem poproszę, nie ma problemu, a niby to sklep dla wsi. Jak ktoś chce zauważyć kobietę w ciąży, to zauważy, nie trzeba się wypinać, bo u mnie to widać brzuch jak cacy.
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 16:04   #3232
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Czy są tu jakieś dzieciate dziewczyny? Chcę kupić kosmetyki dla dziecka (w drodze) w Rossmanie i wysłać do mnie, bo nie mieszkam w Polsce. Zastanawiam się które z serii Babydream są warte uwagi? Pomożecie?
Ja lubię olejek babydream, mydło babydream , szampon i żel do mycia z rumiankiem grosze kosztują a są naprawdę fajne.
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 17:23   #3233
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
No własnie, te proteiny Lubię od czasu do czasu, ale też mogę się zupełnie obejść.

Właśnie, ludzie mają głowy w chmurach i nie widzą, albo nie pomyślą żeby ustąpić, dopiero jak się ich szturchnie (ustąp tej pani) to schodzą na ziemię

Dobrze zrobiłaś z tym jeździdłem, mnie denerwują ludzie jak na mnie wchodzą przy kasie, zwykle są to kobiety lub mężczyźni po 50-tce. Ja się przesuwam, bo czuję, że ktoś się tyłkiem o mnie "wspiera" wyładowując zakupy z wózka na taśmę, ale to i tak widocznie za mało, bo po chwili znowu to samo. Najchętniej by zdeptali człowieka.
Myslalam, ze tylko ja jestem taka nietykalska

Przyszlo zamowienie z ecospa... pomylili oleje Ciekawe co napisza?
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 17:46   #3234
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Czy są tu jakieś dzieciate dziewczyny? Chcę kupić kosmetyki dla dziecka (w drodze) w Rossmanie i wysłać do mnie, bo nie mieszkam w Polsce. Zastanawiam się które z serii Babydream są warte uwagi? Pomożecie?
A co bys chciala?
czy moja przesylka to jest juz u ciebie?

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
kobiety w ciąży nikt tam nie przepuści w kolejce
.
a czemu mieli by cie przepuszczac? Ja bedac w ciazy tego nie wymagalam i jak sie zdarzylo to mnie to dziwilo
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 12:50   #3235
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Miałyście może coś z Physicians Formula ? Kusi mnie żeby coś wypróbować, szczególnie ich podkłady i pudry, ale nie wiem czy warto, bo różne są opinie o produktach tej marki. Jeżeli któraś z Was miała styczność z tymi produktami, to proszę o opinię
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 13:07   #3236
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Na bliskonatury.pl -15 % na produkty Vianek z kodem "vianek" , kosmetyki z brzozą mają też rabaty , m.in, kremy Sylveco -8%. Jak patrzyłam na ceny, to Laboo jednak jest drożej, tyle że dochodzi koszt wysyłki przez internet, ale nie trzeba stać w kolejce, jak się komu nie chce, lepiej jak listonosz do domu przyniesie. A sklep znam bo już tam zamawiałam.
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 13:27   #3237
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Miałyście może coś z Physicians Formula ? Kusi mnie żeby coś wypróbować, szczególnie ich podkłady i pudry, ale nie wiem czy warto, bo różne są opinie o produktach tej marki. Jeżeli któraś z Was miała styczność z tymi produktami, to proszę o opinię
ja mam i jestem zadowolona. mam taki 3 kolory puder. miałam też taki krem koloryzujący. tylko trzeba patrzeć, który ma eko oznakowanie, bo nie wszystkie ich kosmetyki są w 100% naturalne.

jestem zaskoczona, tym co robi Hauschka. Do tej pory miałam o tej marce jak najlepsze zdanie.

Korah, super zakupy
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 13:50   #3238
jujka
Rozeznanie
 
Avatar jujka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 850
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Dziewczyny, zauważyłam ostatnio, że mam przesuszona skórę głowy, nie swędzi mnie tylko jak się podrapie to widze suche platy na włosach. Co robić? Jakiś peeling?
jujka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 15:47   #3239
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Myslalam, ze tylko ja jestem taka nietykalska

Przyszlo zamowienie z ecospa... pomylili oleje Ciekawe co napisza?
Nie Ty jedna w takim razie

A co zamówiłaś i co dostałaś?? Mam nadzieję, że Ci to jakoś zrekompensują

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
ja mam i jestem zadowolona. mam taki 3 kolory puder. miałam też taki krem koloryzujący. tylko trzeba patrzeć, który ma eko oznakowanie, bo nie wszystkie ich kosmetyki są w 100% naturalne.

jestem zaskoczona, tym co robi Hauschka. Do tej pory miałam o tej marce jak najlepsze zdanie.

Korah, super zakupy



A ja byłam dziś w Katowicach, weszłam do Tk maxxx i było całkiem sporo naturalnych kosmetyków, trochę Lavery, Zatik. Organic Surge i różne wielkie opakowania żeli, szamponów, odżywek różnych firm np Faith in Nature, albo te kolorowe butle szamponów, co kiedyś Beeets pokazywała i różne inne marki. Trochę też mydełek. Nie było najgorzej. Kupiłam odżywkę proteinową Sukin i poprzymierzałam buty
Kupiłam też w Superpharm termalkę Uriage, jest w promo za 16zł, jeszcze jej nie miałam, ciekawe jak się sprawdzi po Evian.
Byłam też w tym 3-piętrowym H&M ale tej naturalnej serii z ecocert nie znalazłam

Cytat:
Napisane przez jujka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zauważyłam ostatnio, że mam przesuszona skórę głowy, nie swędzi mnie tylko jak się podrapie to widze suche platy na włosach. Co robić? Jakiś peeling?
Oj, może odstaw produkty włosowe, a czego używasz do włosów
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 16:08   #3240
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Mała niespodzianka dla was. Tylko kto ma słabe serce, niech nie zagląda
http://naturalnadusza.blogspot.com/2...yli-sklep.html
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-12 16:12:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:05.