Regeneracja paznokci po hybrydzie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-22, 21:22   #1
blondipatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 9
Unhappy

Regeneracja paznokci po hybrydzie


Hej dziewczyny, przeszukałam forum ale nie znalazłam tego co mnie interesuje, stąd też założyłam nowy wątek i liczę na waszą pomoc

Od czerwca tego roku na moich paznokciach gościły hybrydy, 4 razy robiłam u kosmetyczki a potem już sama w domu. Zdecydowałam się na nie bo moje paznokcie byly w fatalnym stanie po stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych (Midiana). Tabletki zmieniłam, stosowałam też przez jakiś czas Vitapil( z jego działania byłam bardzo zadowolona) jednak chcę wrócić do naturalnych paznokci.
Ściągnęłam więc hybrydkę, pojechałam do drogerii i kupiłam odzywkę na wzmocnienie ( evenline twarde i lśniące jak diament)- i mój największy błąd- nałożyłam na paznokcie.... przez następną godzinę myślałam że popłaczę się z bółu i zaraz odejdą mi paznokcie. Szybko ją zmyłam a na paznokcie nałożyłam witaminę A+E wyciśniętą z tabletki w formie oleistej.
Dziewczyny i moje pytanie kiedy mogę użyć jakieś odżywki? muszę czekać jakis czas? Czy mam kupić inną? Wyczytałam potem na opakowaniu że nie na lezy jej stosować po ściągnięcu hybryd, ale szukając w internecie na forach znalazłam informację, że zawiera pewien składnik który własnie powoduje takie przykre skutki.
Nie wiem jednak czy jestem uczulona na tą odżywkę czy jednak moja głupota i brak czytania odwrotu opakowania zadziałała tak na moje pazurki.Dodam że wcześniej stosowałam inną odżywkę z tej serii ( 8w1) i nie było żadnego problemu.

Co poradzicie ? Błagam o pomoc bo naprawde nie wiem co robić
blondipatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 23:42   #2
mali876
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 32
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

Na paznokcie po hybrydach (i nie tylko) polecam odżywkę z Eveline. Nie powinno być takich problemów jak opisałaś wyżej, przynajmniej u mnie nigdy nie wystąpiły po hybrydach z tą odżywką. Trudno mi powiedzieć w sumie ile czasu nie można stosować żadnych, gdyż problem taki jak u ciebie nigdy mnie nie spotkał. Ale myślę, że to bardziej kwestia samej odżywki, a nie tego ile czasu trzeba odczekać. Ta z Eveline (bodajże SOS na opakowaniu dopisane) nie sprawiała mi problemów i stosowałam prawie że od razu.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-12-10 o 10:42 Powód: link
mali876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 07:33   #3
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

Wszystkie odżywki z Eveline mają ten sam składnik - formaldehyd, w dawce przekraczającej normy europejskie, o czym poinformowali na opakowaniu. Dużo dziewczyn miało z nią problemy, być może masz zbyt zniszczone, cienkie paznokcie Przede wszystkim unikaj tego składnika w odżywkach (przynajmniej przez jakiś czas) bodajże Golden Rose Diamond coś tam (w czarnej buteleczce, ok. 10 zł) go nie zawiera, ale nie używałam po hybrydach, więc radzę poczekać na coś poleconego i sprawdzonego
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 10:42   #4
marlena_smc
Rozeznanie
 
Avatar marlena_smc
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 889
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

Może zamiast kupnych odżywek warto jednak stosować domowe sposoby?

Może zamiast stosować kupne odżywki warto jednak zastosować domowe sposoby?
Ja prawie po każdym zdjęciu hybrydy robię sobie dzień dla odżywienia. Nie nakładam nowego lakieru na chwilę po odmoczeniu poprzedniego (no chyba że akurat czas bardzo goni). Robię sobie mieszankę oliwy z oliwek i olejku rycynowego. Do tego wyciskam jedną kapsułkę a+e i jeśli mam akurat cytrynę to również odrobinę soku z niej. I taka mieszankę wcieram w pazury.
Dużo osób poleca ten sposób koleżanka po nieumiejętnym zdjęciu żeli ratowała się tą metodą i efekty były naprawdę dobre.
__________________
Moje Aliexpressowe zakupy i recenzje pazurkowe:
http://arvensisart.blogspot.com/

marlena_smc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 18:54   #5
blondipatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 9
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

Dzięki dziewczyny za pomoc, już co nieco wiem na ten temat
Rzeczywiście evenline zawierający formaldehyd to najgorsze co mogło być- nie tylko dla moich paznokci. Dowiedzialam się dzisiaj od mocno zorientowanej w temacie ekspedientki pracującej w Hebe ( jedna z niewielu sieciówek, w której pracownicy naprawdę znają się na rzeczy), że formaldehyd działa jak kwas- a na mojej pozostałej 40% płytce paznokcia zniszczył jeszcze więcej.... Także ostrzegam wszystkich że ta "odżywka " niszczy jedynie paznokcie- nawet jak pomoże na początku ( wdziera się do najszej płytki, zastępuje ją... więc bez odżywki nie da potem rady) to na końcu wyjdziecie na tym gorzej...
Kupiłam odżywkę Sally Hansen- nail rehab- najpierw muszę odbudować płytke by dopiero potem móc ją wzmocnić- żeby paznokcie były twardsze, dodam do tego olejowanie i myślę że będzie juz wszystko w porządku
Dziękuję jeszcze raz i mam nadzieję, że nikomu nie przyjdzie do głowy popełnić mojego błędu
blondipatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 09:10   #6
monika9265
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 43
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

Hej wszystkim. Powiem krótko, po ostatnim ściągnięciu hybrydy chyba za bardzo spolerowałam sobie płytkę paznokcia skutkiem czego trochę mnie bolą (pieką). Na szczęście ucierpiały tylko 3. Moje pytanie jak je odratować by szybciej się zagoiły? Tak wyglądają po 1tyg po zdjęciu hybrydy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20151125_084055.jpg (54,0 KB, 521 załadowań)
monika9265 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 09:15   #7
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

płytka musi zrosnąć. Doraźnie więc możesz ja olejować, zrobić japoński, kupić odżywkę do wcierania w wał okołopaznokciowy (odzywi) i taką do nakładania na płytkę bez formaldehydu (usztywni). Wymierne efekty pewnie zobaczysz za jakieś pół roku.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-25, 09:24   #8
catiedove
Rozeznanie
 
Avatar catiedove
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 790
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

Poza wszelkimi odżywkami możesz też przyjmować cynk. Małe tabletki, dostępne w każdej aptece za parę złotych. Powinno przyśpieszyć proces gojenia i odrastania nowych mocnych paznokci, bo cynk ma bardzo dobroczynne działanie na włosy i paznokcie ;-) .
catiedove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 11:24   #9
monika9265
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 43
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

Pół roku??! To sie załatwiłam... A sama opieprzałam koleżanki, że nieprawidłowo ściągają hybrydę i zniszczą sobie płytkę...Masz ci los. Dzięki za rady. Dzisiaj pójdę kupić cynk i chyba jeszcze jakąs witaminkę i będę wcierać w paznokcie. Pozdrawiam. I nie popełniajcie mojego błędu
monika9265 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 22:11   #10
fresia
Rozeznanie
 
Avatar fresia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 662
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

Cytat:
Napisane przez monika9265 Pokaż wiadomość
Pół roku??! To sie załatwiłam... A sama opieprzałam koleżanki, że nieprawidłowo ściągają hybrydę i zniszczą sobie płytkę...Masz ci los. Dzięki za rady. Dzisiaj pójdę kupić cynk i chyba jeszcze jakąs witaminkę i będę wcierać w paznokcie. Pozdrawiam. I nie popełniajcie mojego błędu
Polecam serum do paznokci z L'biotici https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-paznokci.html
albo Regenerum do paznokci, które można kupić w aptece, oba mają bezpieczny skład.
Z tabletek coś bardziej złożonego jakiś preparat witaminowy, sam cynk to mało
__________________
Mój blog http://fresja.blogspot.com
fresia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 20:36   #11
jokasiu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 55
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

U mnie na szczęście nic się z pazurkami nie dzieje po hybrydach. Są nadal bardzo mocne i rosną jak szalone. Fakt łykam vitapil - głównie ze względu na wypadające włosy ale myślę że ma to też wpływ na wygląd i stan paznokci. Co do płytki zniszczonej - nie zazdroszczę... oby mnie to nigdy nie spotkało
jokasiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-02, 08:40   #12
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

Cytat:
Napisane przez fresia Pokaż wiadomość
Polecam serum do paznokci z L'biotici https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-paznokci.html
albo Regenerum do paznokci, które można kupić w aptece, oba mają bezpieczny skład.
Z tabletek coś bardziej złożonego jakiś preparat witaminowy, sam cynk to mało
miałam regenerum i owszem na skórki jest super i do codziennej pielęgnacji paznokci, ale ich nie zregeneruje niestety
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 20:25   #13
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

Cytat:
Napisane przez monika9265 Pokaż wiadomość
Hej wszystkim. Powiem krótko, po ostatnim ściągnięciu hybrydy chyba za bardzo spolerowałam sobie płytkę paznokcia skutkiem czego trochę mnie bolą (pieką). Na szczęście ucierpiały tylko 3. Moje pytanie jak je odratować by szybciej się zagoiły? Tak wyglądają po 1tyg po zdjęciu hybrydy.
Twoje jeszcze nie są w najgorszym stanie.. ja ostatnio ściągnęłam sobie żel z paznokciami i mam w tragicznym stanie kupiłam tą odżywkę Eveline 8w 1 a w międzyczasie olejuje w olejku rycynowym i zaczynają mi już trochę rosnąć, bo bardzo zależy mi żeby choć trochę urosły mi na święta.
Mogę polecić odżywkę z Biedronki ale niestety nie pamiętam nazwy, chyba była z Be Beauty (jutro będę to zobaczę dokładnie nazwę)
Po niej paznokcie urosły mi takie długie i mocne, jakich wcześniej nigdy nie miałam. Po kuracji Eveline na pewno ją kupię
__________________
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 21:54   #14
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

Cytat:
Napisane przez Wenaa Pokaż wiadomość
Twoje jeszcze nie są w najgorszym stanie.. ja ostatnio ściągnęłam sobie żel z paznokciami i mam w tragicznym stanie kupiłam tą odżywkę Eveline 8w 1 a w międzyczasie olejuje w olejku rycynowym i zaczynają mi już trochę rosnąć, bo bardzo zależy mi żeby choć trochę urosły mi na święta.
Mogę polecić odżywkę z Biedronki ale niestety nie pamiętam nazwy, chyba była z Be Beauty (jutro będę to zobaczę dokładnie nazwę)
Po niej paznokcie urosły mi takie długie i mocne, jakich wcześniej nigdy nie miałam. Po kuracji Eveline na pewno ją kupię
Eveline może Ci wyrządzić więcej szkody niż pożytku, więc lepiej ją odstaw, zawiera formaldehyd w znacznie większej ilości niż przewidują normy europejskie, co często po odstawieniu powoduje odwrotne skutki niż oczekujemy Z odżywek polecam Sally Hansen i Golden Rose w czarnej buteleczce
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 22:48   #15
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Eveline może Ci wyrządzić więcej szkody niż pożytku, więc lepiej ją odstaw, zawiera formaldehyd w znacznie większej ilości niż przewidują normy europejskie, co często po odstawieniu powoduje odwrotne skutki niż oczekujemy Z odżywek polecam Sally Hansen i Golden Rose w czarnej buteleczce
wiem jaki ma skład i czytałam poprzednie wątki, ale na moje paznokcie działa dobrze ta odżywka, gdyby tak nie było odstawiła bym ją a używam już ponad trzy tygodnie i widzę poprawę
__________________
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 00:24   #16
marlena_smc
Rozeznanie
 
Avatar marlena_smc
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 889
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

Cytat:
Napisane przez Wenaa Pokaż wiadomość
wiem jaki ma skład i czytałam poprzednie wątki, ale na moje paznokcie działa dobrze ta odżywka, gdyby tak nie było odstawiła bym ją a używam już ponad trzy tygodnie i widzę poprawę
Ja wychodzę z założenia, że w każdej plotce jest ziarno prawdy. Skoro internet zalewa fala ostrzeżeń od "poszkodowanych" dziewczyn to znaczy że jednak coś tu jest na rzeczy. Bardzo wiele z nich przecież na początku wychwalało działanie tych odżywek, a zonk wyskoczył z czasem. Nie lepiej dmuchać na zimne? Lepiej poświęcić te naście złotych, niż potem płakać nad złażącymi paznokciami.

Ja nie stosuję żadnych kupnych odżywek. Prawie od początku przygód z hybrydami używam olejku rycynowego, z oliwą z oliwek i wyciśniętą z kapsułek witaminą a+e, jak mam akurat w domu cytrynę to dodaje też do mieszanki parę kropel. I tak co parę dni wcieram w wał paznokcia i skórki dookoła. A po każdym zdjęciu hybryd (średnio co półtora tygodnia) moczę tak całe paznokcie. Różnica kolosalna. Na początku potrafiłam połamać paznokcia skrobiąc je lekko patyczkiem przy zdejmowaniu lakierów. Wyginały się na wszystkie strony jak papier. Teraz trzymają się już twardo na miejscu, mimo że są znacznie dłuższe niż wtedy.
Czasami dobrych rozwiązań nie trzeba szukać w drogeriach
__________________
Moje Aliexpressowe zakupy i recenzje pazurkowe:
http://arvensisart.blogspot.com/

marlena_smc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 07:20   #17
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

marlena_smc - używam podobnej mieszanki u mnie składa się z olejku rycynowego, olejku arganowego, kapsułek A+E i tych niebieskich z keratyną do tego pije drożdże i powiem szczerze, że paznokcie są twarde jak skała. Gdy zaczęłam robić hybrydy miałam je cienkie jak papierki. Zdecydowałam się na hybrydy żeby choć raz w życiu je zapuścić. Po prawie dwóch latach "hybrydowania" i olejowania moje szponki są mocniejsze niż kiedykolwiek też uważam, że najlepszym rozwiązaniem dla paznokci są naturalne sposoby, tym bardziej że odżywki nakładane na płytke paznokcia wcale go nie odżywiają tylko tworzą bariere ochroną i nic poza tym. Składniki odżywcze trzeba dostarczyć skórze w okół paznokci i oczywiście organizmowi
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 07:33   #18
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

podpisuję się pod tym wszystkimi kończynami
dodam że fajny jest olejek kokosowy i arganowy zakupiony w Rossmannie (nie pamiętam jakich firm). Uzywam ich naprzemiennie na noc, wcierajac w dłonie i paznokcie. Nigdy nie miałam takich ładnych skórek jak teraz
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 09:38   #19
marlena_smc
Rozeznanie
 
Avatar marlena_smc
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 889
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

Wiele razy myślałam, żeby czymś tą oliwę z oliwek zastąpić. Sięgnęłam po nią na początku, bo zawsze była w domu i tak mi juz zostało. O keratynie i arganowym nie pomyślałam. Widzicie jak dobrze że tu jestem? Zawsze czegoś nowego się dowiem.
__________________
Moje Aliexpressowe zakupy i recenzje pazurkowe:
http://arvensisart.blogspot.com/

marlena_smc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-04, 14:50   #20
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

Cytat:
Napisane przez marlena_smc Pokaż wiadomość
Ja wychodzę z założenia, że w każdej plotce jest ziarno prawdy. Skoro internet zalewa fala ostrzeżeń od "poszkodowanych" dziewczyn to znaczy że jednak coś tu jest na rzeczy. Bardzo wiele z nich przecież na początku wychwalało działanie tych odżywek, a zonk wyskoczył z czasem. Nie lepiej dmuchać na zimne? Lepiej poświęcić te naście złotych, niż potem płakać nad złażącymi paznokciami.

Ja nie stosuję żadnych kupnych odżywek. Prawie od początku przygód z hybrydami używam olejku rycynowego, z oliwą z oliwek i wyciśniętą z kapsułek witaminą a+e, jak mam akurat w domu cytrynę to dodaje też do mieszanki parę kropel. I tak co parę dni wcieram w wał paznokcia i skórki dookoła. A po każdym zdjęciu hybryd (średnio co półtora tygodnia) moczę tak całe paznokcie. Różnica kolosalna. Na początku potrafiłam połamać paznokcia skrobiąc je lekko patyczkiem przy zdejmowaniu lakierów. Wyginały się na wszystkie strony jak papier. Teraz trzymają się już twardo na miejscu, mimo że są znacznie dłuższe niż wtedy.
Czasami dobrych rozwiązań nie trzeba szukać w drogeriach
Czytałam dużo o tej odżywce i zdania są podzielone, jednym pomaga, innym szkodzi, koleżanka także mi ją poleciła bo sama stosowała, postanowiłam wypróbować na sobie, stosuję ją już trzeci tydzień i mogę powiedzieć, że mi pomogła, bo paznokcie są twardsze i nieco urosły. Pozostawmy więc wolny wybór nosicielkom swoich paznokci jakie odżywki mają stosować. A jak napisałam wcześniej, też olejuje paznokcie ciepłym olejkiem rycynowym i być może to też jego zasługa

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Ale dziękuję Wam za podpowiedź, mam olejek arganowy, który do tej pory stosowałam na włosy i na pewno wypróbuję tej mieszanki na paznokcie
__________________
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 12:36   #21
monika9265
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 43
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

Cytat:
Napisane przez Wenaa Pokaż wiadomość
Twoje jeszcze nie są w najgorszym stanie.. ja ostatnio ściągnęłam sobie żel z paznokciami i mam w tragicznym stanie kupiłam tą odżywkę Eveline 8w 1 a w międzyczasie olejuje w olejku rycynowym i zaczynają mi już trochę rosnąć, bo bardzo zależy mi żeby choć trochę urosły mi na święta.
Mogę polecić odżywkę z Biedronki ale niestety nie pamiętam nazwy, chyba była z Be Beauty (jutro będę to zobaczę dokładnie nazwę)
Po niej paznokcie urosły mi takie długie i mocne, jakich wcześniej nigdy nie miałam. Po kuracji Eveline na pewno ją kupię
Hej hej! Na szczęście paznokietki już odrosły! Uff... wcierałam sobie wit. a+e plus do tego cynk i łykam silice, ale to bardziej na włosy. Wstrzymuje się jak moge żeby nie robić narazie hybrydy tak dla dobra płytki paznokcia żeby jeszcze bardziej mogła się odbudować.
monika9265 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 18:44   #22
201606300925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

Hej dziewczyny Wczoraj ściągnęłam hybrydę- nie sama, koleżanka mamy i zarazem nasza sąsiadka zrobiła kurs i niby się zna na tym wszystkim. Problem w tym że jeden paznokieć jest trochę pocharatany i ma delikatne wgłębienie, chyba dorośnie, co? Poza tym skróciła mi paznokcie bo sama tak chciałam ale teraz bolą mnie trochę przy mocnym naciśnięciu.. nie jest to jakiś straszny ból ale jednak.. Znacie jakieś fajne odżywki (?) takie naturalne, kiedyś u koleżanki widziałam z takimi kwiatkami w środku.. nie wiem jak to się nazywa i gdzie można kupić.. pomożecie?
201606300925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 20:44   #23
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

To koleżanka raczej się nie zna jak ci płytkę przepiłowała (a na to wygląda jeśli cię "bolą paznokcie"). Najlepszą odżywką dla ciebie będzie teraz olejowanie paznokci jest o tym wątek na forum a to z kwiatkami to nie odżywka a oliwka do skórek
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 22:26   #24
201606300925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
To koleżanka raczej się nie zna jak ci płytkę przepiłowała (a na to wygląda jeśli cię "bolą paznokcie"). Najlepszą odżywką dla ciebie będzie teraz olejowanie paznokci jest o tym wątek na forum a to z kwiatkami to nie odżywka a oliwka do skórek
O właśnie, oliwka! Dziękuję bardzo za radę Jutro wybieram się do miasta to poszukam czegoś odpowiedniego
201606300925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 23:04   #25
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

Cytat:
Napisane przez monika9265 Pokaż wiadomość
Hej hej! Na szczęście paznokietki już odrosły! Uff... wcierałam sobie wit. a+e plus do tego cynk i łykam silice, ale to bardziej na włosy. Wstrzymuje się jak moge żeby nie robić narazie hybrydy tak dla dobra płytki paznokcia żeby jeszcze bardziej mogła się odbudować.
hej! u mnie też już ok muszę się Wam przyznać (bez bicia) że ta odżywka Eveline 8w1 nic znacząco nie poprawiła mi paznokci
Za to za Waszymi radami raz w tygodniu, regularnie wcieram olejek rycynowy+arganowy+wit A+E i jest znacząca różnica w ich stanie

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez xxgabrysia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Wczoraj ściągnęłam hybrydę- nie sama, koleżanka mamy i zarazem nasza sąsiadka zrobiła kurs i niby się zna na tym wszystkim. Problem w tym że jeden paznokieć jest trochę pocharatany i ma delikatne wgłębienie, chyba dorośnie, co? Poza tym skróciła mi paznokcie bo sama tak chciałam ale teraz bolą mnie trochę przy mocnym naciśnięciu.. nie jest to jakiś straszny ból ale jednak.. Znacie jakieś fajne odżywki (?) takie naturalne, kiedyś u koleżanki widziałam z takimi kwiatkami w środku.. nie wiem jak to się nazywa i gdzie można kupić.. pomożecie?
hej! popatrz sobie kilka postów wyżej dziewczyny polecają bardzo skuteczne naturalne metody, które i mi pomogły przy zniszczonych hybrydami paznokciach a oliwka jest raczej do pielęgnacji skórek
__________________
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 08:54   #26
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

Cytat:
Napisane przez xxgabrysia Pokaż wiadomość
O właśnie, oliwka! Dziękuję bardzo za radę Jutro wybieram się do miasta to poszukam czegoś odpowiedniego
kup sobie kolagen: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=116
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-27, 22:11   #27
amelarol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 3
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

Ja miałam dokładnie taki sam problem, robiłam hybrydę przez ponad rok bez przerwy, a stan moich paznokci był opłakany, w końcu postanowiłam z tym skończyć. Teraz jestem bez hybrydy 7 miesięcy i moje paznokcie są w niezłej- bardzo dobrej kondycji, ale kosztowało mnie to dużo wyrzeczeń. Tabletki cały czas belissa na włosy, skórę i paznokcie i odżywki . Osobiście polecam sally hansen i mineralny utwardzacz do paznokci z avonu. Super!!!!! używam ich na przemian, utwardzacz już nie lub tylko raz w miesiącu, bo moje paznokcie są strasznie twarde
amelarol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 16:58   #28
malwi75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 21
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

Moje paznokcie chyba sa w groszej formie niz kazdej z Was. jestem zalamana sa tak miekkie, ze az nieprzyjemnie jest je dotykac, lamia sie przy najprostszychc czynnosciach, wlaczajac w to nawet przewracanie kartki w ksiazce ;/ DRAMAT!
wiekszosc odzywek co sa polecane nic nie pomagaja a zachwalana przez wiele manicurzystek z evelline srawia mi przeogromny bol. Co robic??
malwi75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 17:10   #29
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

Już tyle razy było pisane, że odżywka 8w 1 wcale nie jest bezpieczna, odstaw ją i używaj złotą Sally Hansen plus na to utwardzacz też może być SH(w czarnej buteleczce). I codziennie olejowanie skórek i paznokci, mi pomogło i dodatkowo pazurki zaczęły szybko rosnąć

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 17:13   #30
Armara
Raczkowanie
 
Avatar Armara
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 217
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

Cytat:
Napisane przez malwi75 Pokaż wiadomość
Moje paznokcie chyba sa w groszej formie niz kazdej z Was. jestem zalamana sa tak miekkie, ze az nieprzyjemnie jest je dotykac, lamia sie przy najprostszychc czynnosciach, wlaczajac w to nawet przewracanie kartki w ksiazce ;/ DRAMAT!
wiekszosc odzywek co sa polecane nic nie pomagaja a zachwalana przez wiele manicurzystek z evelline srawia mi przeogromny bol. Co robic??
Miałam tak jeszcze półtora roku temu. Jak myłam włosy to musiałam zakładać rękawiczki aby nie poharatać (krótkich) pazurów do krwi. Pomogła zmiana odżywiania. Zaprzyjaźniłam się ze szpinakiem i jarmużem. Odżywek nie używałam właśnie z powodu bólu przy aplikacji czegokolwiek na paznokcie. Przez ponad pół roku moje śniadanie to był koktajl jarmużowy (kilka liści jarmużu ewentualnie szpinaku, banan, imbir, cytryna, olej lniany i mleko). Po kilku miesiącach różnica była kolosalna. Zrób też badania krwi pod kątem niedoborów oraz tarczycy.
Armara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-31 23:27:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:04.