Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka... - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-11-16, 22:05   #91
taka ja
Wtajemniczenie
 
Avatar taka ja
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 2 238
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

A wiecie co mnie jeszcze dziwi- ¿e autorka maj±c ten telefon w rêce i widz±c swoje nagie fotki (robione po kryjomu) w¶ród innych zdjêæ obcych lasek, nic z nimi nie zrobi³a. Dlaczego ich nie skasowa³a od razu? Chyba ka¿da rozs±dna osoba by to zrobi³a. A autorka w±tku t³umaczy, ¿e nie nie skasowa³a ich bo nie wiedzia³a jeszcze czy siê przyzna ¿e mu w tym tel grzeba³a- wiêc mia³a w ogóle w±tpliwo¶ci czy nie pu¶ciæ tego p³azem. To jest dla mnie jak najbardziej przera¿aj±ce. Jak nisk± trzeba mieæ samoocenê?
taka ja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-16, 22:08   #92
elamem
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 571
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

Jak dla mnie to typ emocjonalnego przemocowca i manipulanta.

Mi³y jak jest dobrze jak nikt inny. Od razu przypomina mi siê ten typ z "Pamiêtnika nimfomanki". Ju¿ wolê kogo¶ o przeciêtnej, ale jednej twarzy ni¿ jaki¶ dr jekyll i mr hyde. Z osob± "normalnie" mi³±, bez fanfarów, ale bez fochów i obra¿ania, mo¿na sobie wypracowaæ tyle s³odyczy ile siê chce.

Do tego te ataki z³o¶ci i najgorsze fochy, czyli przepychanie swojego na si³ê, przemoc± psychiczn±.

A no i jeszcze robienie zdjêæ kiedy Ty ¶pisz i nie pokazywanie ich
Szczerze to tak robi± chyba tylko niezrównowa¿eni. Ucieka³abym
elamem jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-16, 22:14   #93
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 11 804
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

Cytat:
Napisane przez byheart Poka¿ wiadomo¶æ
Niestety on ma tragicznie ciê¿ki charakter. Raz by³a taka sytuacja, ¿e on naskonczy³ na mnie w centrum handlowym(z tego powodu, ze mowilam za cicho i on nie mogl uslyszec). Ja sie rozplakalam, on mnie w tym centrum zostawil, bez pieniedzy, bez komorki, bez niczego. Jak zaczelam wracac na nogach(a bylo to pare km), to zaczepil mnie mezczyzna i zapytal, czy nie umowilabym sie z nim na kawe. Powiedzialam, ze ok, to moj nr telefonu(ale tylko dlatego, ze za chwile mialam zamiar poprosic o pieniadze na bilet do mieszkania). Mezczyzna napisal do mnie smsa, moj chlopak myslac ze to moze ja napisalam na swoj telefon, zeby po mnie wrocil(zenada, minelo 3 h od zostawienia mnie w centrum), przeczytal smsa i o to sie obrazil. Wtedy ja u niego mieszkalam na stale, bo szukalam mieszkania. Przez 2 dni traktowal mnie jak powietrze, ja nie wiedzialam o co chodzi, wszelkie proby rozmowy znow konczyly sie placzem, w pewnym momencie stwierdzilam, ze skoro kobieta obok niego siedzi i mu placze na ramie a on gra na komorce i udaje, ze jej nie ma, to cos tu jest nie tak. Z placzem, wstalam i wyprowadzilam sie. Na nastepny dzien on napisal, ze to bylo glupie i ze zostawil dla mnie klucze na recepcji, zebym wrocila. Nie wrocilam. Spotkalam sie z nim po jakims tygodniu - on nalegal. Wyjasnilismy sobie sprawe zwiazana z tym, ze on przesadnie nerwowo reaguje. Od paru miesiecy zdarzylo mu sie to raz, ale od razu przeprosil.

Sytuacja jest o tyle skomplikowana, ze z nim stracilam dziewictwo... Teraz wlasciwie zastanawiam sie, czy to nie jest to, do czego on dazyl, zwazajac na liczbe jego partnerek seksualnych wczesniej... a bylo ich, jak z moich szacunkow wynika, co najmniej 10 :/
Mowilam mu o swoich obawach, pytalam dlaczego on wlasciwie ze mna jest... jednak bez wiekszego odzweu z jego strony.

Jesli zostalabym i poczekalabym, az wroci z pracy - on bedzie nadal obrazony. Jesli sie wyprowadze, on uzna to jako zerwanie i nie skinie palcem. Wczesniej bylo blisko zerwania kilka razy i to ja zawsze jezdzilam do niego i blagalam o przebaczenie.
Nie chce z nim sie rozstac, ale to, co znalazlam na jego telefonie mnie brzydzi i na sama mysl o tym, ze teraz mialabym z nim uprawiac seks, mam odruch wymiotny prawie :/
palant. Bardzo zle o nim swiadczy, skoro zostawil swoj± kobietê sama za daleka od domu, bez pieniedzy. Buc jakich malo.

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

Cytat:
Napisane przez byheart Poka¿ wiadomo¶æ
To nie jest tak, ¿e odpu¶ci³. Zapewnia³ mnie, ¿e traktuje mnie powa¿nie. Przedstawi³ mnie mamie, kiedy on go odwiedza³a w Polsce miesi±c temu... Ogolnie wci±¿ planuje co¶ w przyszlosci ze mna... Sylwester, wyjazd do jego kraju w odwiedziny... Ostatnio zaczal temat o malzenstwie.... Jak wypije wiecej, to jest bardziej wygadany i mowi rzeczy typu, ze nawet nie wiem, jak jest ze mna szczesliwy, ze jestem jedyna, ktora on chce, ze mnie kocha, ze mu ze mna dobrze, ze jestem dobra, itp. ...
Wiem, ze probuje go usprawiedliwiac, ale po prostu nie chce sie z nim rozstawac. To moj pierwszy dojrzaly zwiazek z mojej strony, ale z drugiej strony boje sie, czego sie dowiem o nim jutro
Rozumiem, przeszlosc to przeszlosc, kiedy trzyma sie ja w przeszlosci, a nie na telefonie!
Co z tego, ¿e zapewnia³ jak nie traktuje cie w ten sposób. Naga kolekcja zdjêæ, potraktowanie cie w centrum za byle co jak szmate.
Obraza sie bo mysli, ¿e bedziesz za nim latac i jeszcze przeoraszac. Nie daj sie zmanipulowaæ.

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

Cytat:
Napisane przez byheart Poka¿ wiadomo¶æ
Nie skasowalam, bo nie bylam pewna, czy bede miala odwage powiedziec mu o tym. Gdyby nie fakt, ze zablokowal telefon dzis rano, to na pewno bym to zrobila... I to nie jest jedno zdjecie Jest kilka, np. jak nie by³am ¶wiadoma, kiedy spa³am, itp...
Madaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-16, 22:32   #94
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomo¶ci: 25 334
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

Cytat:
Napisane przez taka ja Poka¿ wiadomo¶æ
A wiecie co mnie jeszcze dziwi- ¿e autorka maj±c ten telefon w rêce i widz±c swoje nagie fotki (robione po kryjomu) w¶ród innych zdjêæ obcych lasek, nic z nimi nie zrobi³a. Dlaczego ich nie skasowa³a od razu? Chyba ka¿da rozs±dna osoba by to zrobi³a. A autorka w±tku t³umaczy, ¿e nie nie skasowa³a ich bo nie wiedzia³a jeszcze czy siê przyzna ¿e mu w tym tel grzeba³a- wiêc mia³a w ogóle w±tpliwo¶ci czy nie pu¶ciæ tego p³azem. To jest dla mnie jak najbardziej przera¿aj±ce. Jak nisk± trzeba mieæ samoocenê?

od razu skasowa³abym te fotki.w razie ewentualnego zerwania nie chcia³aby byæ jedn± z wielu
TmargoT jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-16, 23:29   #95
byheart
Przyczajenie
 
Avatar byheart
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

Wrocil z pracy.
Probowalam byc mila, pocalowac go, ale wielce obrazony sie odsunal, nawet na mnie nie patrzac. Posiedzialam chwile, pozbieralam mysli i kiedy on siedzial na kompie, podeszlam do niego i zapytalam, czy w ogole dzis sie do mnie odezwie. On powiedzial, ze dla niego nie ma o czym dyskutowac i nie ma nic do powiedzenia. W takim razie, powiedzialam mu, ze mam jedna prosbe do niego, czy moglby wykasowac moje zdjecia z komorki. On w tym momencie przestal sie odzywac i mnie ignorowal. Przynioslam mu ten telefon pod nos, prosilam, bylam mila, chyba z 5 min tak siedzialam i mowilam mu zeby to wykasowal, jesli choc troche ma do mnie szacunku. Bardzo sie wkurzylam. Spakowalam ten telefon do torebki, wzielam laptopa, powiedzialam mu, ze zadzwonie do niego wkrotce jak przyjade po reszte moich rzeczy. Podeszlam jeszcze do niego, powiedzialam ze nie zasluguje na ani jedna rzecz, ktora dla niego zrobilam. On tylko: oczywiscie z ironia. Zapytalam go, czy nadal uwaza ze nie mialam prawa czuc sie dla niego jak jedna z wielu po znalezeniu tych zdjec. Nie odzywal sie tylko glupio gapil na mnie. Powiedzialam, ze jakim prawem czepial sie o mile komentarze pod moimi zdjeciami od kolegow, skoro jak sie sam zachowuje? Na koniec dodalam, ze nigdy nie znajdzie lepszej ode mnie, ale mimo wszystko powodzenia :/ I poszlam do lodowki i wywalilam do kosza tort ktory dla niego zrobilam wczoraj :/
Wyszlam z mieszkania.
Pozniej jak wrocilam do siebie, to napisalam jeszcze raz do niego, czy on naprawde nie widzi w tym nic zlego. Ogolnie powiedzial mi, ze jakim prawem tam grzebalam, ze to jego osobiste rzeczy, ze nic zlego w tym nie widzi. Kiedy pytalam po co ma te zdjecia - powiedzial, ze nie odpowie. Pisalam, ze on nie wiem, co mowil, kiedy powiedzial, ze mnie kocha, bo jakby kochal, to by nie trzymal takich rzeczy w telefonie. Ze mnie tym bardzo zranil i ponizyl.
Na koniec zapytalam, czy jakbym go poprosila, to by je usunal. Odpowiedzial, ze tak, jesli to dla mnei problem. Ja mu na to, ze problemem jest tu, ze on nie widzi w sobie zadnej winy. On na to, ze sama sie wpakowalam w te sytuacje, a nie on mnie (zalosne)
Zapytalam jeszcze raz po co mu te zdjecia, odpowiedzial, ze "do kolekcji, nie wiesz?" Co bylo ironia, ale juz nie mialam ochoty tej rozmowy prowadzic i odpowiedzialam: nic do dodania.

Nie wiem jak sie teraz dostac do tego telefonu, bo jest zablokowany.
To jest iphone, szukam juz od paru godzin i nic nie moge znalezc Jeszcze w dodatku jest po rosyjsku

Odbiegajac od tematu... wiem, ze on teraz poszedl z kolega do pubu.
Zaprosilam do siebie kolege na herbate i naprawde jestem zdziwiona, jak wygladala ta rozmowa, normalnie, spokojnie i milo, zupelnie inaczej niz to do czego mnie przyzwyczail...
byheart jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-16, 23:44   #96
_Marta_M_
Zadomowienie
 
Avatar _Marta_M_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 1 535
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

Cytat:
Napisane przez byheart Poka¿ wiadomo¶æ
Wrocil z pracy.
Probowalam byc mila, pocalowac go, ale wielce obrazony sie odsunal, nawet na mnie nie patrzac. Posiedzialam chwile, pozbieralam mysli i kiedy on siedzial na kompie, podeszlam do niego i zapytalam, czy w ogole dzis sie do mnie odezwie. On powiedzial, ze dla niego nie ma o czym dyskutowac i nie ma nic do powiedzenia. W takim razie, powiedzialam mu, ze mam jedna prosbe do niego, czy moglby wykasowac moje zdjecia z komorki. On w tym momencie przestal sie odzywac i mnie ignorowal. Przynioslam mu ten telefon pod nos, prosilam, bylam mila, chyba z 5 min tak siedzialam i mowilam mu zeby to wykasowal, jesli choc troche ma do mnie szacunku. Bardzo sie wkurzylam. Spakowalam ten telefon do torebki, wzielam laptopa, powiedzialam mu, ze zadzwonie do niego wkrotce jak przyjade po reszte moich rzeczy. Podeszlam jeszcze do niego, powiedzialam ze nie zasluguje na ani jedna rzecz, ktora dla niego zrobilam. On tylko: oczywiscie z ironia. Zapytalam go, czy nadal uwaza ze nie mialam prawa czuc sie dla niego jak jedna z wielu po znalezeniu tych zdjec. Nie odzywal sie tylko glupio gapil na mnie. Powiedzialam, ze jakim prawem czepial sie o mile komentarze pod moimi zdjeciami od kolegow, skoro jak sie sam zachowuje? Na koniec dodalam, ze nigdy nie znajdzie lepszej ode mnie, ale mimo wszystko powodzenia :/ I poszlam do lodowki i wywalilam do kosza tort ktory dla niego zrobilam wczoraj :/
Wyszlam z mieszkania.
Pozniej jak wrocilam do siebie, to napisalam jeszcze raz do niego, czy on naprawde nie widzi w tym nic zlego. Ogolnie powiedzial mi, ze jakim prawem tam grzebalam, ze to jego osobiste rzeczy, ze nic zlego w tym nie widzi. Kiedy pytalam po co ma te zdjecia - powiedzial, ze nie odpowie. Pisalam, ze on nie wiem, co mowil, kiedy powiedzial, ze mnie kocha, bo jakby kochal, to by nie trzymal takich rzeczy w telefonie. Ze mnie tym bardzo zranil i ponizyl.
Na koniec zapytalam, czy jakbym go poprosila, to by je usunal. Odpowiedzial, ze tak, jesli to dla mnei problem. Ja mu na to, ze problemem jest tu, ze on nie widzi w sobie zadnej winy. On na to, ze sama sie wpakowalam w te sytuacje, a nie on mnie (zalosne)
Zapytalam jeszcze raz po co mu te zdjecia, odpowiedzial, ze "do kolekcji, nie wiesz?" Co bylo ironia, ale juz nie mialam ochoty tej rozmowy prowadzic i odpowiedzialam: nic do dodania.

Nie wiem jak sie teraz dostac do tego telefonu, bo jest zablokowany.
To jest iphone, szukam juz od paru godzin i nic nie moge znalezc Jeszcze w dodatku jest po rosyjsku

Odbiegajac od tematu... wiem, ze on teraz poszedl z kolega do pubu.
Zaprosilam do siebie kolege na herbate i naprawde jestem zdziwiona, jak wygladala ta rozmowa, normalnie, spokojnie i milo, zupelnie inaczej niz to do czego mnie przyzwyczail...

Szczerze? Dla mnie jeste¶ g³upia jak but i masz zero szacunku do samej siebie

Jakie¶ wywalanie torta, pisanie durnych smsów, po co Ci to? Facet to totalny z³amas, dla mnie by³oby to nie do wybaczenia, w dodatku W OGÓLE nie widzi w tym swojej winy. No ale Ty mu na bank wybaczysz, bo w koñcu usunie zdjêcia, skoro Ci przeszkadzaj±.

Jakie niskie poczucie w³asnej wartosci trzeba mieæ zeby od razu nie zrobiæ awantury po zobaczeniu takiej kolekcji. Jak totalnie zakompleksionym trzeba byæ, ¿eby jeszcze chcieæ naprawiæ sytuacjê. Ogarnij siê dziewczyno. Mowi Ci to kobieta, która po 5 latach zakoñczy³a z dnia na dzieñ zwi±zek bo jej facet j± zdradzi³ a potem siê p³aszczy³ i prosi³ o wybaczenie. Skoro ja potrafi³am to Ty potrafisz tym bardziej.

Jezu, w ogóle nie czaje dlaczego Ty po zobaczeniu tych zdjêæ nie ☠☠☠nelas w k±t tym telefonem i sie nie spakowalas, tylko jeszcze lezalas w jednym lozku z obrazonym kretynem zastanawiajac sie dlaczego on to robi. Jakas abstrakcja dla mnie, serio.
__________________


Edytowane przez _Marta_M_
Czas edycji: 2012-11-16 o 23:46
_Marta_M_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-16, 23:58   #97
byheart
Przyczajenie
 
Avatar byheart
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

Nie zalozylam tego watku, aby mnie ktos tutaj obrazal.
Potrzebowalam swiezego spojrzenia na sprawe i wiele postow mi to dalo, ale naprawde niepotrzebne sa uwagi o moim poczuciu wartosci, stanie inteligencji i tym podobnych. Nikt stad mnie nie zna i nie ma prawa mnie osadzac w ten sposob.

Latwo jest stac z boku i komentowac w ten sposob ten zwiazek, ale nikt nie znam mnie ani jego, nie wie co bylo miedzy nami i nie wie, co ja czuje, ani on, wiec uwazam, ze takie komentarze nie maja po prostu sensu.
Mysle, ze gdyby wiekszosc z Was, obrazajacych mnie byla w tej samej sytuacji ze swoim facetem, nie byloby to takie latwe, ze wzgledu na uczucia ktore sie dazy druga osobe.
No chyba, ze ktos jest egoista, ale ja nim na pewno nie jestem :/
Dlatego, prosze od powstrzymanie sie od komentarzy, jesli maja one na celu obrazanie mnie.
byheart jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-11-17, 00:02   #98
Tygri
Raczkowanie
 
Avatar Tygri
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 250
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

Jakie to dziwne.. Kole¶ jest prostakiem i bucem, ¶wiadczy o tym nie tylko to jedno zachowanie, ale te jego wybuchy agresji i obra¿ania siê w zasadzie za nic. ¯aden kochaj±cy i szanuj±cy swoj± kobietê mê¿czyzna nie robi³by jej takich akcji. Co do tych zdjêæ to naprawdê nie kumam jak mo¿na mieæ nagie fotki swoich by³ych. Po co? Na co? Nie rozumiem tego zupe³nie.

I oczywi¶cie co.. Ch³opak nie ma ¿adnych argumentów i w ¿aden sposób nie ma nic na swoj± obronê to co robi? Obraca kota ogonem i próbuje zwaliæ winê na Ciebie, ¿e jak mog³a¶ grzebaæ w telefonie... ;/

Po pierwsze to nie grzeba³a¶ mu tylko chcia³a¶ zobaczyæ po prostu swoje zdjêcia, ile¿ to ja razy wchodzê w Galeriê swojego ch³opaka w telefonie jak przegl±dam wspólne fotki czy jakie¶ inne bo nie mamy przed sob± ¿adnych tajemnic Grzebanie by³oby jakby¶ czyta³a jego smsy, wchodzi³a na jego pocztê lub jakie¶ miejsca gdzie on blokuje je has³em itp. itd. A Ty tylko chcia³a¶ zobaczyæ swoje zdjêcia i natknê³a¶ siê na pe³no fotek nagich jego by³ych. Nie masz sobie nic do zarzucenia.

Nawet je¶li by¶ mu grzeba³a to gorszym problemem s± te nagie zdjêcia. To jest problem, a jeszcze wiêkszy, ¿e on nie widzi w tym nic z³ego.

---------- Dopisano o 01:02 ---------- Poprzedni post napisano o 00:59 ----------

Cytat:
Napisane przez byheart Poka¿ wiadomo¶æ
Nie zalozylam tego watku, aby mnie ktos tutaj obrazal.
Potrzebowalam swiezego spojrzenia na sprawe i wiele postow mi to dalo, ale naprawde niepotrzebne sa uwagi o moim poczuciu wartosci, stanie inteligencji i tym podobnych. Nikt stad mnie nie zna i nie ma prawa mnie osadzac w ten sposob.

Latwo jest stac z boku i komentowac w ten sposob ten zwiazek, ale nikt nie znam mnie ani jego, nie wie co bylo miedzy nami i nie wie, co ja czuje, ani on, wiec uwazam, ze takie komentarze nie maja po prostu sensu.
Mysle, ze gdyby wiekszosc z Was, obrazajacych mnie byla w tej samej sytuacji ze swoim facetem, nie byloby to takie latwe, ze wzgledu na uczucia ktore sie dazy druga osobe.
No chyba, ze ktos jest egoista, ale ja nim na pewno nie jestem :/
Dlatego, prosze od powstrzymanie sie od komentarzy, jesli maja one na celu obrazanie mnie.
Normalny facet nie przechowuje takich zdjêæ swoich by³ych, nagich zdjêæ. Wiêc w±tpiê by, która¶ z Nas by³a w takiej samej sytuacji ze swoim facetem. A jak jest to .. UWAGA, UWAGA uciekaæ od niego jak najszybciej siê da! Bo to nie jest normalne zachowanie kochaj±cego i szanuj±cego swoj± partnerkê faceta.

Edytowane przez Tygri
Czas edycji: 2012-11-17 o 00:04
Tygri jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-17, 00:09   #99
byheart
Przyczajenie
 
Avatar byheart
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

Tylko, ze komus z boku latwo jest powiedziec. A ja jednak czuje cos do niego i przez ten czas bycia z nim probowalismy budowac zwiazek. Nie wazne jaki teraz jest, ale probowalismy i poswiecilismy na czas i checi. ON TEZ.
Wiec, jedno to rozum, a drugie to serce...
byheart jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-17, 00:22   #100
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 5 437
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

Cytat:
Napisane przez byheart Poka¿ wiadomo¶æ
Nie zalozylam tego watku, aby mnie ktos tutaj obrazal.
Potrzebowalam swiezego spojrzenia na sprawe i wiele postow mi to dalo, ale naprawde niepotrzebne sa uwagi o moim poczuciu wartosci, stanie inteligencji i tym podobnych. Nikt stad mnie nie zna i nie ma prawa mnie osadzac w ten sposob.

Latwo jest stac z boku i komentowac w ten sposob ten zwiazek, ale nikt nie znam mnie ani jego, nie wie co bylo miedzy nami i nie wie, co ja czuje, ani on, wiec uwazam, ze takie komentarze nie maja po prostu sensu.
Mysle, ze gdyby wiekszosc z Was, obrazajacych mnie byla w tej samej sytuacji ze swoim facetem, nie byloby to takie latwe, ze wzgledu na uczucia ktore sie dazy druga osobe.
No chyba, ze ktos jest egoista, ale ja nim na pewno nie jestem :/
Dlatego, prosze od powstrzymanie sie od komentarzy, jesli maja one na celu obrazanie mnie.
Wystarcz± nam Twoje posty i te kilka sytuacji, które opisa³a¶. Ja nie mam zamiaru doradzaæ komu¶, kto w imiê mi³o¶ci robi z siebie ¶cierkê do pod³ogi. Chcesz byæ z takim zerem to b±d¼ - to ¶wiadczy tylko i wy³±cznie o Tobie. Gratulujê dobrego gustu.
Nuova jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-17, 00:31   #101
Tygri
Raczkowanie
 
Avatar Tygri
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 250
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

Cytat:
Napisane przez byheart Poka¿ wiadomo¶æ
Tylko, ze komus z boku latwo jest powiedziec. A ja jednak czuje cos do niego i przez ten czas bycia z nim probowalismy budowac zwiazek. Nie wazne jaki teraz jest, ale probowalismy i poswiecilismy na czas i checi. ON TEZ.
Wiec, jedno to rozum, a drugie to serce...
No to po co piszesz tu na forum, wszystkie powiemy Ci to co mówi rozum (Nie bêdê powtarzaæ masz wy¿ej nasze wypowiedzi).

Chcesz z nim byæ to proszê bardzo. Gratulacje.
Tygri jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-17, 03:23   #102
triszka86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 289
GG do triszka86
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

Cytat:
Napisane przez neia Poka¿ wiadomo¶æ
I s³usznie. Nie grzebie siê ludziom w telefonach bez ich wiedzy.
Co do zdjêæ - wiekszo¶æ moich kolegów ma takie kolekcje. Moj obecny ch³opak równie¿, ex zreszt± te¿. I ja w tym nic dziwnego nie widzê.
Czyli wygl±da to tak: "-Kochanie, zerknijmy na nasze zdjêcie z wakacji! -Ok kochanie! -O, czyja to "c.i.p.k.a"? -Aa tam niewa¿ne, to mojej by³ej, to przesz³o¶æ" -"A to w takim razie nie ma problemu, my jeste¶my razem, a ty sobie dalej trzymaj nagie foty swoich by³ych , ale mo¿e gdzie¶ znajdziemy nasze zdjêcia z wakacji"..

Edytowane przez triszka86
Czas edycji: 2012-11-17 o 03:25
triszka86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-17, 07:57   #103
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomo¶ci: 22 213
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

Jezu dziewczyno olej dziada nie zas³uguje na ciebie.
Zaliczy³ Ciê, zdjêcie do kolekcji doda³ i szuka kolejnej naiwnej któr± owinie sobie wokó³ palca/ zaliczy zrobi zdjêcie i znowu bedzie traktowa³ jak szmatê
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-17, 08:07   #104
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzie¶ na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomo¶ci: 6 518
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

Cytat:
Napisane przez _Marta_M_ Poka¿ wiadomo¶æ
Szczerze? Dla mnie jeste¶ g³upia jak but i masz zero szacunku do samej siebie

Jakie¶ wywalanie torta, pisanie durnych smsów, po co Ci to? Facet to totalny z³amas, dla mnie by³oby to nie do wybaczenia, w dodatku W OGÓLE nie widzi w tym swojej winy.No ale Ty mu na bank wybaczysz, bo w koñcu usunie zdjêcia, skoro Ci przeszkadzaj±.

Jakie niskie poczucie w³asnej wartosci trzeba mieæ zeby od razu nie zrobiæ awantury po zobaczeniu takiej kolekcji. Jak totalnie zakompleksionym trzeba byæ, ¿eby jeszcze chcieæ naprawiæ sytuacjê. Ogarnij siê dziewczyno. Mowi Ci to kobieta, która po 5 latach zakoñczy³a z dnia na dzieñ zwi±zek bo jej facet j± zdradzi³ a potem siê p³aszczy³ i prosi³ o wybaczenie. Skoro ja potrafi³am to Ty potrafisz tym bardziej.

Jezu, w ogóle nie czaje dlaczego Ty po zobaczeniu tych zdjêæ nie ☠☠☠nelas w k±t tym telefonem i sie nie spakowalas, tylko jeszcze lezalas w jednym lozku z obrazonym kretynem zastanawiajac sie dlaczego on to robi. Jakas abstrakcja dla mnie, serio.
Ona mu wybaczy i bez usuwania tych zdjêæ. Jestem pewna. Kole¶ ju¿ i tak jest mega chamski i bezczelny, a teraz po tym incydencie bêdzie sobie pozwala³ na jeszcze wiêcej, skoro zobaczy, ¿e to mu usz³o p³azem.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-17, 08:37   #105
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 7 289
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

Gdyby mój facet odwali³ taki numer, to po¿egna³abym go od razu, bo niby nad czym tu siê zastanawiaæ? skoro facet, którego darzy³am szacunkiem i mi³o¶ci±, okaza³ siê byæ zwyk³ym z³amasem.
Im wcze¶niej zdasz sobie sprawê z tego, ¿e nie uda Ci siê z nim zbudowaæ zdrowego zwi±zku, tym szybciej uporasz siê ze z³amanym serduchem. To nie jest facet, taki jaki chcia³aby¶ ¿eby by³, wiêc zamiast tkwiæ w iluzji, odejd¼. Druga sprawa, zastanów siê nad b³êdami, które pope³ni³a¶ i wyci±gnij z nich wnioski.
Merys jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-17, 09:42   #106
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 5 725
Exclamation Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

byheart podpowiem Ci co¶ przeczytaj swoje posty z tego w±tku na ch³odno z boku - co by¶ poradzi³a takiej dziewczynie, któr± ch³opak traktuje totalnie bez szacunku? odpowiedz mi proszê?
chcesz zmarnowaæ sobie ¿ycie? masz prost± drogê do tego ch³opak Ciê zdominuje zapakuje w rolê uleg³ej, ci±gle wracajacej kobiety która za chwilkê bêdzie znajdowa³a nie tylko zdjêcia by³ych - to jak Ciê potraktowa³ w trakcie ostatniej rozmowy jest kropk± nad I i TY siê jeszcze zastanawiasz - zamknij ten rozdzia³! daj sobie czas serce jeszcze poboli, ale przestanie i wtedy oby Ci podpowiedzia³o m±drego szacuj±cego Ciê partnera
dziewczyny niekiedy pisz± dosadnie, ale je rozumiem poniek±d nikt nie zas³uguje na takie traktowanie jak Ten prostak Ciebie traktuje - wy³azi jego prawdziwa natura - gdyby chcia³ ju¿ by sta³ pod drzwiami i prosi³ by¶ mu wybaczy³a a jego staæ na ironiê - czy tak siê traktuje osobê na której nam zale¿y? odpowiedz?
__________________
Apolonia ro¶nie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno do³±czy³ do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-17, 09:48   #107
ignea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 387
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

Cytat:
Napisane przez byheart Poka¿ wiadomo¶æ
powiedzialam mu, ze mam jedna prosbe do niego, czy moglby wykasowac moje zdjecia z komorki. On w tym momencie przestal sie odzywac i mnie ignorowal. Przynioslam mu ten telefon pod nos, prosilam, bylam mila, chyba z 5 min tak siedzialam i mowilam mu zeby to wykasowal, jesli choc troche ma do mnie szacunku.
Cytat:
Napisane przez byheart Poka¿ wiadomo¶æ
Na koniec zapytalam, czy jakbym go poprosila, to by je usunal. Odpowiedzial, ze tak, jesli to dla mnei problem.
Mi³o¶æ do tego dupka tak Ci siê na mózg rzuci³a, ¿e nie widzisz tu sprzeczno¶ci?

Na dziewczyny siê tu wielce unosisz, nie po to w±tek, nie dasz siê obra¿aæ...a jemu dlaczego pozwalasz siê traktowaæ jak ostatni ¶mieæ? Nie mam wspó³czucia dla takich ludzi, bo nie jeste¶ ofiar± ¿adnej przemocy - sama siê ustawi³a¶ w tej roli. A idiotyczne zagrania, jak siedzenie piêæ minut i b³aganie misiaczka, który jest "obra¿ony", wywalanie torta (Ty torta dla niego zrobi³a¶!?), wysy³anie smsów i kajanie sie (tak! Ty siê kajasz!) to Twoja specjalno¶æ - nie wmawiaj nam tutaj, ¿e zachowywa³ybysmy sie podobnie. Nie mierz wszyskich ludzi swoj± miar±. Nie ka¿dy pozwoli³by siê tak poni¿aæ, nie ka¿dy chcia³by dzieliæ ¿ycie z bucem i idiot±.
ignea jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-17, 10:03   #108
BluePanda
Rozeznanie
 
Avatar BluePanda
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomo¶ci: 918
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

Cytat:
Napisane przez byheart Poka¿ wiadomo¶æ
Tylko, ze komus z boku latwo jest powiedziec. A ja jednak czuje cos do niego i przez ten czas bycia z nim probowalismy budowac zwiazek. Nie wazne jaki teraz jest, ale probowalismy i poswiecilismy na czas i checi. ON TEZ.
Wiec, jedno to rozum, a drugie to serce...
Przynajmniej ¿adna szanuj±ca siê dziewczyna na niego nie trafi Dziêkujê Ci za to.

Wgl czytasz co Ty piszesz? 'powiedzia³, ¿e jakbym chcia³a to by usun±³. Jak spyta³am czy usunie powiedzia³, ¿e nie.'

Nikt normalny nie ma kolekcji zdjêæ go³ych przelecianych kole¿anek na komórce, nie robi swojej dziewczynie zdjêæ nago, gdy o tym nie wie. Pogód¼ siê z tym autorko.

Nawet mi Ciê nie szkoda, bo sama masz to na w³asne ¿yczenie. Id¼ jeszcze raz siê go spytaj 'jak móg³ Ci to zrobiæ?!' i uca³uj misiaczka.
__________________
http://www.poomoc.pl/
BluePanda jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-17, 10:13   #109
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 5 854
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

Cytat:
Napisane przez byheart Poka¿ wiadomo¶æ
Nie zalozylam tego watku, aby mnie ktos tutaj obrazal.
Tylko misiaczek mo¿e, nie?

Gdyby mu zale¿a³o na tobie, to by usun±³ te zdjêcia, a nie ignorowa³, pyskowa³, odwraca³ kota ogonem.

Cytat:
No chyba, ze ktos jest egoista, ale ja nim na pewno nie jestem :/
Twój facet jest egoist±.
Mia³a¶ racjê z jednym- drugiej takiej naiwnej i za¶lepionej jak ty nie znajdzie.

Cytat:
Mysle, ze gdyby wiekszosc z Was, obrazajacych mnie byla w tej samej sytuacji ze swoim facetem, nie byloby to takie latwe, ze wzgledu na uczucia ktore sie dazy druga osobe.
To chyba kwestia charakteru i dumy.
£atwo by nie by³o, ale która bêdzie zabiegaæ o takiego faceta i walczyæ o taki zwi±zek, jak twój? Nie ka¿da z mi³o¶ci zni¿y siê do poziomu ¶ciery pod³ogowej. Serio. Choæ pewnie trudno ci w to uwierzyæ, i dla ciebie takie p³aszczenie siê pod palantem, który ma ciebie i twoje uczucia gdzie¶, to normalne. Ale nie na tym polega mi³o¶æ.


Cytat:
Chcesz byæ z takim zerem to b±d¼ - to ¶wiadczy tylko i wy³±cznie o Tobie.
100% racji.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o w³osy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-17, 10:38   #110
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 18 401
to jest jakas masakra. ten chlop cie obraza z premedytacja mowiac:do kolekcji mam te zdjecia. po takim czyms- to jak strzal prosto w twarz.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
__________________
Kiedy kobiety kogo¶ poznaj± to my¶l±, ¿e to fajny facet. Jest ju¿ wstêpnie zaakceptowany jako partner, a pó¼niej mo¿e to tylko zepsuæ lub nie. Kiedy mê¿czy¼ni kogo¶ poznaj± to my¶l±: „Ma niez³e nogi”.
kennedy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-17, 10:40   #111
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 32 059
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

Cytat:
Napisane przez byheart Poka¿ wiadomo¶æ
Nie zalozylam tego watku, aby mnie ktos tutaj obrazal.
Potrzebowalam swiezego spojrzenia na sprawe i wiele postow mi to dalo, ale naprawde niepotrzebne sa uwagi o moim poczuciu wartosci, stanie inteligencji i tym podobnych. Nikt stad mnie nie zna i nie ma prawa mnie osadzac w ten sposob.

Latwo jest stac z boku i komentowac w ten sposob ten zwiazek, ale nikt nie znam mnie ani jego, nie wie co bylo miedzy nami i nie wie, co ja czuje, ani on, wiec uwazam, ze takie komentarze nie maja po prostu sensu.
Mysle, ze gdyby wiekszosc z Was, obrazajacych mnie byla w tej samej sytuacji ze swoim facetem, nie byloby to takie latwe, ze wzgledu na uczucia ktore sie dazy druga osobe.
No chyba, ze ktos jest egoista, ale ja nim na pewno nie jestem :/
Dlatego, prosze od powstrzymanie sie od komentarzy, jesli maja one na celu obrazanie mnie.
A ja Ci pisa³am na pierwszej stronie w±tku, ¿e by³am z podobnym typem faceta. Akcje takie jak Twój obecny, mój zacz±³ odwalaæ po oko³o roku bycia razem. Ró¿na by³a intensywno¶æ - dwa, trzy dni olewania i obra¿ania siê o nic, a pó¼niej 3 miesi±ce wzglêdnego spokoju i tak w kó³ko. Czasami gorszy czas trwa³ d³u¿ej, a spokój krócej, nevermind. W ka¿dym b±d¼ razie by³am z nim prawie 4 lata. W miêdzyczasie dwa razy z nim zrywa³am i za ka¿dym razem wraca³am, sama nie wiem dlaczego To znaczy w sumie wiem - by³am zmanipulowana, pozbawiona poczucia w³asnej warto¶ci, wzbudzi³ we mnie my¶l, ¿e nikt inny siê mn± nie zainteresuje, wykorzystywa³ moje problemy z rodzicami przeciwko mnie, codziennie upokarza³ mnie swoim brakiem szacunku i ja te¿ codziennie upokarza³am sam± siebie przymilaj±c siê do niego i wrêcz b³agaj±c o odrobinê ciep³a i mi³o¶ci Na prawdê nie ¿yczê Ci tego, nie chcê wdawaæ siê w szczegó³y i opisywaæ swoich historii z tego zwi±zku, nie chcê te¿ siê t³umaczyæ dlaczego tak d³ugo z nim by³am, bo wiem - by³am g³upia, ¶lepa i naiwna. Po prostu jako osoba "z do¶wiadczeniem" w ¿yciu z takim facetem radzê Ci - odejd¼ od niego póki nie jest za pó¼no. Mi³o¶æ mi³o¶ci±, ale w³a¶nie w zwi±zku musisz byæ egoistk± i my¶leæ przede wszystkim o sobie. Mi zbyt du¿o czasu zajê³o zrozumienie tego, Ty dziêki temu w±tkowi i sytuacji ze zdjêciami masz szansê zrozumieæ to teraz i odej¶æ. Jeste¶cie tylko 7 miesiêcy razem, uwierz mi, ¿e dojdziesz do siebie szybciej ni¿ my¶lisz. Musisz tylko ca³kowicie odseparowaæ siê od tego manipulanta. Dziewczyno, my¶l przede wszystkim o sobie i swoim szczê¶ciu. Ja eraz jestem z cudownym facetem, który nieba by mi uchyli³ i na prawdê czasami plujê sobie w brodê, ¿e cztery lata zmarnowa³am z tamtym dupkiem.

A iPhona wrzuci³abym do coli, tak jak pisa³a Jamestown

Edytowane przez visionAM
Czas edycji: 2012-11-17 o 10:42
visionAM jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-17, 10:42   #112
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 5 854
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

Cytat:
Napisane przez kennedy Poka¿ wiadomo¶æ
to jest jakas masakra. ten chlop cie obraza z premedytacja mowiac:do kolekcji mam te zdjecia. po takim czyms- to jak strzal prosto w twarz.
Oj tam, przecie¿ ¿artowa³. No i kocha autorkê. Na pewno.

Cytat:
Napisane przez visionAM Poka¿ wiadomo¶æ
A iPhona wrzuci³abym do coli, tak jak pisa³a Jamestown
Ewentualnie mo¿na i¶æ do serwisu i poprosiæ o formata. To pewnie droga zabawka, nie mi³o potem zwracaæ koszty.

Swoj± drog±- dziwne, ¿e jak autorka przejrza³a mu ten telefon, to nie trzyma³ go przy sobie, tylko jeszcze bez problemu pozwoli³, ¿eby go sobie zabra³a, jak wychodzi³a
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o w³osy dbam i zapuszczam!

Edytowane przez leniwca
Czas edycji: 2012-11-17 o 10:46
leniwca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-17, 12:54   #113
GagaFace
Zadomowienie
 
Avatar GagaFace
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 1 262
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

Cytat:
Napisane przez _Marta_M_ Poka¿ wiadomo¶æ
Szczerze? Dla mnie jeste¶ g³upia jak but i masz zero szacunku do samej siebie

Jakie¶ wywalanie torta, pisanie durnych smsów, po co Ci to? Facet to totalny z³amas, dla mnie by³oby to nie do wybaczenia, w dodatku W OGÓLE nie widzi w tym swojej winy. No ale Ty mu na bank wybaczysz, bo w koñcu usunie zdjêcia, skoro Ci przeszkadzaj±.


Jakie niskie poczucie w³asnej wartosci trzeba mieæ zeby od razu nie zrobiæ awantury po zobaczeniu takiej kolekcji. Jak totalnie zakompleksionym trzeba byæ, ¿eby jeszcze chcieæ naprawiæ sytuacjê. Ogarnij siê dziewczyno. Mowi Ci to kobieta, która po 5 latach zakoñczy³a z dnia na dzieñ zwi±zek bo jej facet j± zdradzi³ a potem siê p³aszczy³ i prosi³ o wybaczenie. Skoro ja potrafi³am to Ty potrafisz tym bardziej.


Jezu, w ogóle nie czaje dlaczego Ty po zobaczeniu tych zdjêæ nie ☠☠☠nelas w k±t tym telefonem i sie nie spakowalas, tylko jeszcze lezalas w jednym lozku z obrazonym kretynem zastanawiajac sie dlaczego on to robi. Jakas abstrakcja dla mnie, serio
.
Kole¿anko chyba czytasz mi w my¶lach. Bo podobny post chcia³am napisaæ....


Cytat:
Napisane przez byheart Poka¿ wiadomo¶æ
Nie zalozylam tego watku, aby mnie ktos tutaj obrazal.
Potrzebowalam swiezego spojrzenia na sprawe i wiele postow mi to dalo, ale naprawde niepotrzebne sa uwagi o moim poczuciu wartosci, stanie inteligencji i tym podobnych. Nikt stad mnie nie zna i nie ma prawa mnie osadzac w ten sposob.

Latwo jest stac z boku i komentowac w ten sposob ten zwiazek, ale nikt nie znam mnie ani jego, nie wie co bylo miedzy nami i nie wie, co ja czuje, ani on, wiec uwazam, ze takie komentarze nie maja po prostu sensu.
Mysle, ze gdyby wiekszosc z Was, obrazajacych mnie byla w tej samej sytuacji ze swoim facetem, nie byloby to takie latwe, ze wzgledu na uczucia ktore sie dazy druga osobe.
No chyba, ze ktos jest egoista, ale ja nim na pewno nie jestem :/
Dlatego, prosze od powstrzymanie sie od komentarzy, jesli maja one na celu obrazanie mnie.
¦wie¿ego my¶lenia ?

Chyba nikt Ci wcze¶niej nie przypomnia³ ¿e Twój by³y/obecny ch³op jest daleko po 20. Czasy gimnazjalne ju¿ dawno siê, dla niego skoñczy³y. I nie wiem czy umyka Ci to, czy problem le¿y gdzie indziej ... Bo ile mo¿na zadawaæ takich samych b±d¼ podobnych pytañ. Ile czasu jeszcze zmarnujesz czekaj±c na to a¿ ten buc ( ci¶nie mi siê na klawiaturê masê innych ³adniejszych okre¶leñ no alee ... ), raczy Ci cokolwiek odpowiedzieæ.

¯yj±c z kim¶ takim pozwalasz na to ¿eby tworzyæ i rozprzestrzeniaæ patologiê. Na tym Ci zale¿y ?

I nie zrozum mnie ¼le, ale mo¿e my¶lenie nie jest Twoj± mocn± stron±.

Bo ja wola³abym sobie strzeliæ w kolano ni¿ byæ z kim¶ ( albo raczej z czym¶ ) takim ...
__________________
Sztywny moralny kodeks z dala od chorych podniet.


GagaFace jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-17, 13:01   #114
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomo¶ci: 7 002
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

Cytat:
Napisane przez leniwca Poka¿ wiadomo¶æ
Swoj± drog±- dziwne, ¿e jak autorka przejrza³a mu ten telefon, to nie trzyma³ go przy sobie, tylko jeszcze bez problemu pozwoli³, ¿eby go sobie zabra³a, jak wychodzi³a
dziwne...albo...jest tak pewny siebie i wie, ¿e panna choæby tam znalaz³a tysi±c nagich fotek i tak go nie zostawi, wiêc niech sobie 'szczeli foszka i we¼mie ten telefonik"
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcze¶niej ni¿ wysi³ek, to s³ownik

jak ch³opu zale¿y, to ¿eby ska³y sra³y, a mury pêka³y, to znajdzie czas i sposób, ¿eby siê z Tob± skontaktowaæ...
la'Mbria jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-17, 13:14   #115
taktobywa
Rozeznanie
 
Avatar taktobywa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 872
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

ja w ogóle nie rozumiem takiego zwi±zku, gdzie ch³opak trzyma zdjêcia innych lasek na telefonie, a Ty zgadzasz siê na propozycjê randki/spotkania od obcego faceta ?
I jeszcze obra¿acie siê na siebie i szarpiecie non stop. to zwi±zek partnerski czy przeci±ganie liny ? nie rozumiem.
taktobywa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-17, 13:14   #116
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 4 827
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

Oj naiwna jeste¶.....Rozumiem móg³ obraziæ siê za grzebanie w telefonie ale on odwróci³ kota ogonem - zrobi³ tak aby¶ Ty poczu³a siê winna....
Powinien zachowaæ siê jak porz±dny mê¿czyzna i wyt³umaczyæ po co trzyma zdjêcia ex. Dla mnie to szczyt chamstwa, brak szacunku. Gdyby trochê my¶la³, móg³by wiedzieæ, ¿e co¶ takiego sprawi Ci przykro¶æ.

Nawet nie stara siê wyja¶niæ, tylko Ty biegasz wokó³ niego jak g³upia....
Na Twoim miejscu nie odzywa³abym siê do niego i ogólnie zakoñczy³a t± dziwn± relacjê.

Mój ch³opak te¿ nale¿y do nerwowych osób ale nigdy nie nie zostawi³ mnie samej bez dokumentów czy telefonu, te¿ mieli¶my pewn± sprawê z jego ex ale jako doro¶li ludzie siedli¶my i spokojnie wyja¶nili¶my.
A na p³acz kobiety to chyba ka¿dy kochaj±cy mê¿czyzna jest mega wra¿liwy.

Swoj± drog±.....wiedzia³a¶, ¿e sypia³ z tyloma dziewczynami i chcia³a¶ z nim byæ? Ja to bym siê ba³a czy nie jestem kolejn± do 'kolekcji'

¯yczê powodzenia i dla w³asnego dobra pos³uchaj teraz rozumu a nie serca. Mi³o¶æ czasami jest ¶lepa.

Zwi±zek powinien byæ równowag±- dajemy co¶ od siebie ale w zamian te¿ powinni¶my co¶ dostawaæ...
A tutaj widzê, ¿e tylko Ty starasz siê a Twój facet i tak wie, ¿e pierwsza przylecisz, przeprosiæ nawet je¶li to nie Twoja wina....
Deborah100 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-17, 13:20   #117
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 5 854
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Poka¿ wiadomo¶æ
dziwne...albo...jest tak pewny siebie i wie, ¿e panna choæby tam znalaz³a tysi±c nagich fotek i tak go nie zostawi, wiêc niech sobie 'szczeli foszka i we¼mie ten telefonik"
Bardzo prawdopodobne, sadz±c po zachowaniu autorki, jak siê do niego przymila³a po tej akcji.

My¶li, ¿e utrze mu nosa, a tylko sama siebie poni¿a. On pewnie ma z niej niez³y ubaw, a ta se wmawia, ¿e to mi³o¶æ, ¿e mu zale¿y
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o w³osy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-17, 13:33   #118
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomo¶ci: 4 547
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

Podejrzewam, ze w serwisie moga jej tego telefonu nie przyjac/nie spelnic jej prosby, bo zwyczajnie nie jest jej (podejzenia o kradziez itd.). Do coli bym go nie wrzucala, bo nie usmiechaloby mi sie pozniej oddawac kasy. O pomoc poprosilabym jakiegos obeznanego znajomego, ewentualnie poszla na policje po rade. No ale ja, to ja.

Co do sytuacji, to nie bede sie produkowac, chyba wszystko juz zostalo powiedziane (prostak, manipulant, toksyczny zwiazek, zaburzone postrzeganie rzeczywistosci, ofiara-ochotnik, brak szacunku, odejdz) i sie z tym zgadzam
szmyrk jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-17, 13:38   #119
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 33 559
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

Cytat:
Napisane przez leniwca Poka¿ wiadomo¶æ
Oj tam, przecie¿ ¿artowa³. No i kocha autorkê. Na pewno.


Ewentualnie mo¿na i¶æ do serwisu i poprosiæ o formata. To pewnie droga zabawka, nie mi³o potem zwracaæ koszty.

Swoj± drog±- dziwne, ¿e jak autorka przejrza³a mu ten telefon, to nie trzyma³ go przy sobie, tylko jeszcze bez problemu pozwoli³, ¿eby go sobie zabra³a, jak wychodzi³a
Pare godzin w szklance z Cola, pol godziny w woreczku z nieugotowanym ryzem i nie zorientuje sie, ze byl zalany. Tylko serwisant ewentualnie. Biorac pod uwage, ze sladow zalania "na oko" nie bedzie to nigdy burak autorki nie pomysli, ze to jej sprawka.

Do serwisu raczej nie przyjma (podejrzenie, ze kradziony). Moze zreszta miec z tego tytulu klopoty.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-17, 13:48   #120
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 5 854
Dot.: Kolekcja nagich zdjêæ by³ych dziewczyn na telefonie ch³opaka...

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;37669367]Pare godzin w szklance z Cola, pol godziny w woreczku z nieugotowanym ryzem i nie zorientuje sie, ze byl zalany. Tylko serwisant ewentualnie.
[/QUOTE]
Ciekawe

Jak facet odzyska telefon i nie bêdzie dzia³a³, to chyba oczywiste, ¿e zaniesie go do serwisu. Wiêc dowie siê, czemu nie dzia³a.

Cytat:
to nigdy burak autorki nie pomysli, ze to jej sprawka.
Nie no. Dziewczyna otwarcie zabra³a jego telefon, wiêc na pewno nie przyjdzie mu do g³owy, ze to ona go zniszczy³a...

Ja bym raczej próbowa³a po znajomo¶ci poprosiæ kogo¶, ¿eby usun±³ ca³± zawarto¶æ telefonu i tyle.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o w³osy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:33.