Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-29, 12:27   #481
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A to Cosmelan2 trzeba zmywać Ja nie zmywałam Żle robiłam
Ja zmywałam...
Lekarz powiedział mi, zebym nakładała do codziennie przynajmniej na kwadrans, w zależności od stanu skóry. Trzymałam go różnie, raz dłużej, raz krócej, ale nigdy nie zostawiałam np. na całą noc. Więc musiałam zmywać, żeby dać jakiś krem.
Nigdy też nie wychodziłam posmarowana cos2 z domu.
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 14:49   #482
lari2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 96
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

kurcze boję się nakładać na całą twarz bo moje naczynka są troszkę podrażnione a plamy mam tylko pod oczami......ciekawe czy można w trakcie trwania kuracji cos2 stosować nanoplatynę nigdzie nie pisze czy ona jest fotouczulająca

dziewczyny jakie wyniki trzeba zrobić aby znaleźć przyczynę tej melazmy
lari2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 15:08   #483
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez lari2005 Pokaż wiadomość
kurcze boję się nakładać na całą twarz bo moje naczynka są troszkę podrażnione a plamy mam tylko pod oczami......ciekawe czy można w trakcie trwania kuracji cos2 stosować nanoplatynę nigdzie nie pisze czy ona jest fotouczulająca

dziewczyny jakie wyniki trzeba zrobić aby znaleźć przyczynę tej melazmy
Ja bym nie stosowała obu...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 16:23   #484
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Ja zmywałam...
Lekarz powiedział mi, zebym nakładała do codziennie przynajmniej na kwadrans, w zależności od stanu skóry. Trzymałam go różnie, raz dłużej, raz krócej, ale nigdy nie zostawiałam np. na całą noc. Więc musiałam zmywać, żeby dać jakiś krem.
Nigdy też nie wychodziłam posmarowana cos2 z domu.
A ja nie zmywałam
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 18:39   #485
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Hej dziewczyny Wyszukiwarka musisz patrzec na skład filtrów jezeli ma tinosorb w składzie chroni!! i nie destabilizuje sie z podkładem..CATI mam prośbę podaj mi linka którą to Wy neostrade stosujecie bo ja ..tak mi sie wydaje mialam inną W Dzien matki spotkała mnie mega mila niespodzianka..zadzwonili z RMF-fm do mnie i przeczytali życzenia od córki..poryczałam sie jak bóbr jezeli któras słuchala akurat to -to ryczące to ja a przy okazji dali mi dvd z nagrywarka w prezencieprze zycie spore..i najmilszy dzien mamy jaki miałam...Dzieciaczki sie postarały Lari uwazaj pod oczami ta strefa jest mega wrazliwa..Molcia:cm ok: sie nowej plamy tam dorobila jak cosmelanem podjezdzała pod same rzęsiska..

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Lari próbe wątrobową,zelazo..uważac na antykoncepcje..Sprobuj ten Pelethrokrem 2% na naczynka..a swoja droga zadna plamiasta nie próbowała krioterapi..hm kriochirurgia takie wspaniałe nadzieje daje tym cieklym azotem..te nasze melanocyty wredne na niska temperature sa wrażliwe
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 18:28   #486
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Lari nie mieszaj obu mazideł bo zmasakrujesz sobie twarz. Cos na poliki bym kładła mega delikatnie bo może Cie szczypać i narobic szkód

Miszuś wklejam linka http://www.allegro.pl/item1057837629..._2_bonusy.html

Mnie na dzień matki Szymus osikał inaczej na razie nie umie okazać miłości

Edytowane przez Catherine1980
Czas edycji: 2010-05-30 o 20:32
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 20:51   #487
Euni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Hej Dziewczyny,

Minął tydzień od nałożenia maski. Szczerze mówiąc, nie jestem zaczerwieniona, no może delikatnie, skóra schodzi, tak jakby pęka, jak ziemia na pustyni. STRASZNIE SZCZYPIE, PIECZE, aż chce mi się płakać. Początkowo stosowałam 3 razy dziennie cos2, na to od razu hydra vital faktor k. Tak piekło, że nie wiedziałam co zrobić, a rano jeszcze dodatkowo przed wyjściem krem avene z filtrem 50+ (piekło jeszcze bardziej). Teraz nakładam delikatnie cos 2, tylko rano i wieczorem (więcej nie daję rady). Czekam pół godz, zeby nałożyć hydra...k. Policzki są strasznie przesuszone, chyba będę je na razie omijać. Mam przebarwienia głównie na brodzie i tam najbardziej schodzi skora. Czoło o dziwo w ogole nic, ani nie schodzi skora, ani nie piecze, dziwne... Jak to jest z tym zmywaniem twarzy i nakładaniem kremu hydra? w ulotce nic nie piszą, żeby zmywać cos2. Aha, co polecacie na złgodzenie tych miejsc takich jakby spalonych, policzki, broda, które bardzo ale to bardzo pieką. Od tygodnia nic nie używam innego, wyglądam strasznie, i tak pokazuję się wśród ludzi (bez podkładu). A przepraszam, wczoraj wieczorem już mnie tak piekło, że nie nałożyłam cos2 ani hydra k, tylko Lancome Nutrix (takiw azelinowy krem, gdzies mialam akurat). Bardzo pomoglo, rano cera w o wiele lepszej kondycji, ale boje sie, ze przez takie dzialania nie ebdzie efektu usuniecia przebarwien. Na arzie slabo widac efekty, wlasciwie w ogole ich nie widze...:/
Euni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-30, 21:22   #488
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Euni Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,

Minął tydzień od nałożenia maski. Szczerze mówiąc, nie jestem zaczerwieniona, no może delikatnie, skóra schodzi, tak jakby pęka, jak ziemia na pustyni. STRASZNIE SZCZYPIE, PIECZE, aż chce mi się płakać. Początkowo stosowałam 3 razy dziennie cos2, na to od razu hydra vital faktor k. Tak piekło, że nie wiedziałam co zrobić, a rano jeszcze dodatkowo przed wyjściem krem avene z filtrem 50+ (piekło jeszcze bardziej). Teraz nakładam delikatnie cos 2, tylko rano i wieczorem (więcej nie daję rady). Czekam pół godz, zeby nałożyć hydra...k. Policzki są strasznie przesuszone, chyba będę je na razie omijać. Mam przebarwienia głównie na brodzie i tam najbardziej schodzi skora. Czoło o dziwo w ogole nic, ani nie schodzi skora, ani nie piecze, dziwne... Jak to jest z tym zmywaniem twarzy i nakładaniem kremu hydra? w ulotce nic nie piszą, żeby zmywać cos2. Aha, co polecacie na złgodzenie tych miejsc takich jakby spalonych, policzki, broda, które bardzo ale to bardzo pieką. Od tygodnia nic nie używam innego, wyglądam strasznie, i tak pokazuję się wśród ludzi (bez podkładu). A przepraszam, wczoraj wieczorem już mnie tak piekło, że nie nałożyłam cos2 ani hydra k, tylko Lancome Nutrix (takiw azelinowy krem, gdzies mialam akurat). Bardzo pomoglo, rano cera w o wiele lepszej kondycji, ale boje sie, ze przez takie dzialania nie ebdzie efektu usuniecia przebarwien. Na arzie slabo widac efekty, wlasciwie w ogole ich nie widze...:/
Oj to jesteś odważna Ja przez tydzień stosowałam 3 razy dziennie krem Cos2 i zrobiłam 2 tygodnie przerwy, bo nie dawałam rady - pieczenie itd. Maski w ogóle nie robiłam, tylko krem. Po dwóch tygodniach smarowałam 2 razy dziennie, ale ostatnio i to za duzo więc co kilka dni wieczorem tylko smaruję. Po smarowaniu za to nie używałam niczego nawilżającego Jak nie smarowałam Cos2 to wtedy nawilżacze: Maseczka Avene i kremy Bepanthen oraz LRP Nutritic 2,5%. Przy mocnym podraznieniu przez Cos2 jak nakładałam krem to mnie też piekło i szczypało, coś okropnego. Teraz znów robie przerwę. Powiem, że przez te powiedzmy 3 tygodnie smarowania pozbyłam się właściwie całkowicie przebarwień na czole i łukach brwiowych A na policzkach zostały jeszcze "niegroźne" cienie przebarwień Ja od siebie raczej odradzam stosowania w słoneczne dni, moja cera gorzej się czuła, ogromny burak się robił i pieczenie Pogoda jednak sprzyja na Cos2 A-ha ja w dzień zawsze używam filtr spf 50+ .
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 08:37   #489
Euni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Oj to jesteś odważna Ja przez tydzień stosowałam 3 razy dziennie krem Cos2 i zrobiłam 2 tygodnie przerwy, bo nie dawałam rady - pieczenie itd. Maski w ogóle nie robiłam, tylko krem. Po dwóch tygodniach smarowałam 2 razy dziennie, ale ostatnio i to za duzo więc co kilka dni wieczorem tylko smaruję. Po smarowaniu za to nie używałam niczego nawilżającego Jak nie smarowałam Cos2 to wtedy nawilżacze: Maseczka Avene i kremy Bepanthen oraz LRP Nutritic 2,5%. Przy mocnym podraznieniu przez Cos2 jak nakładałam krem to mnie też piekło i szczypało, coś okropnego. Teraz znów robie przerwę. Powiem, że przez te powiedzmy 3 tygodnie smarowania pozbyłam się właściwie całkowicie przebarwień na czole i łukach brwiowych A na policzkach zostały jeszcze "niegroźne" cienie przebarwień Ja od siebie raczej odradzam stosowania w słoneczne dni, moja cera gorzej się czuła, ogromny burak się robił i pieczenie Pogoda jednak sprzyja na Cos2 A-ha ja w dzień zawsze używam filtr spf 50+ .

to fantastycznie, że bez maski, sam cos2 i to z przerwami, pomogł Ci całkowicie się pozbyćprzebarwień... to b. pocieszające, bo już tak cierpię momentami od tego pieczenia, że też chcę zrobić przerwę, ale jak już wspomniałam, boję się, że zaprzepaszczę całą kuraję. Moje rzebarwienia powstały po ciąży, miałam dużo zmian hormonalnych na brodzie głównie, pryszczyki, wyciskałam je, i od razu zostawały czerwone ślady mocne, nie schodziły. Wcześniej mogłam robić wiele rzeczy z twarzą, a ni mi nigdy nie zostawiło śladu, no cóż.... Na arzie te największe przebarwienia są, więc będę dalej katować się cos2. Może z małymi kuracjami nawilżającymi- polecasz Avene? Aha, a czym zmywałś twarz? Kupiłam żel Avene dla skóry trądzikowej, która jet mocno wysusona kuracją przeciwtrądzikową (farmeceutka poleciła, że doskonale złagodzi tak wysuszoną skórę), ale szczerze mówiąc też bardzo piecze, inną opcję, którą używam to woda termalna avene plus płyn micelarny (też piecze). Na dzień używam emulski avene z filtrem 50+ (wybrałam emulsję, a nie krem, żeby tak nie blokować skór, ale nie wiem, czy dobrze zrobiłam, bo nalezy nałożyć co najniej 7 dawek, żeby był odpowiedni filtr, wg instrukcji- czyli jestem cała biała)

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Aha, teraz po 8 dniach, widzę pierwsze efekty (nie złagoodniały przebarwienia)- moja skóra na czole jest jakby bardziej ejdnolita i gładka. Nie jestem zaczerwieniona an twarzy, więc widzę efekt takiego ładniejszego kolorytu skóry, oprócz miejsc, gzdie bardzo mi schodiz skóra jak an pustyni, tam nie widze naskórka, a akurat an czole nie schodzi.
Euni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 10:01   #490
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Euni Pokaż wiadomość
to fantastycznie, że bez maski, sam cos2 i to z przerwami, pomogł Ci całkowicie się pozbyćprzebarwień... to b. pocieszające, bo już tak cierpię momentami od tego pieczenia, że też chcę zrobić przerwę, ale jak już wspomniałam, boję się, że zaprzepaszczę całą kuraję. Moje rzebarwienia powstały po ciąży, miałam dużo zmian hormonalnych na brodzie głównie, pryszczyki, wyciskałam je, i od razu zostawały czerwone ślady mocne, nie schodziły. Wcześniej mogłam robić wiele rzeczy z twarzą, a ni mi nigdy nie zostawiło śladu, no cóż.... Na arzie te największe przebarwienia są, więc będę dalej katować się cos2. Może z małymi kuracjami nawilżającymi- polecasz Avene? Aha, a czym zmywałś twarz? Kupiłam żel Avene dla skóry trądzikowej, która jet mocno wysusona kuracją przeciwtrądzikową (farmeceutka poleciła, że doskonale złagodzi tak wysuszoną skórę), ale szczerze mówiąc też bardzo piecze, inną opcję, którą używam to woda termalna avene plus płyn micelarny (też piecze). Na dzień używam emulski avene z filtrem 50+ (wybrałam emulsję, a nie krem, żeby tak nie blokować skór, ale nie wiem, czy dobrze zrobiłam, bo nalezy nałożyć co najniej 7 dawek, żeby był odpowiedni filtr, wg instrukcji- czyli jestem cała biała)

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Aha, teraz po 8 dniach, widzę pierwsze efekty (nie złagoodniały przebarwienia)- moja skóra na czole jest jakby bardziej ejdnolita i gładka. Nie jestem zaczerwieniona an twarzy, więc widzę efekt takiego ładniejszego kolorytu skóry, oprócz miejsc, gzdie bardzo mi schodiz skóra jak an pustyni, tam nie widze naskórka, a akurat an czole nie schodzi.
Nie chcę Cię do niczego namawiać, ale ja bym na kilka dni przerwała stosowanie Cos2, bo z tego co piszesz masz bardzo mocno podrażnioną, może nawet poparzoną twarz od niego Ja bym teraz skupiła się na nawilżaniu. W dzień pryskaj wodą termalną, stosuj kremy mocno nawilżające. Dziewczyny polecały LRP Nutritic 2,5%. Ja też używam Avene emulsję 50+, dla mnie rewelacja Ja teraz co kilka dni tylko na noc stosuję Cos2 i skóra mi się łuszczy Tak że myślę kuracji nie stracisz. Wiem, że stosowanie Cos2 z maską jak idziesz do lekarza to masz wizyty jakieś kontrolne i lekarz ustala jak często powinnaś smarować krem Cos2, czyli biorąc pod uwagę stan Twojej twarzy.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 10:29   #491
Gosiaxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 16
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Witajcie dziewczyny.

Już minęły u mnie dwa miesiące od momentu kiedy zrobiłam zabieg DERMAMELAN
Mam zamiar kupić drugi słoik z kremem i dalej go stosować.
U dermatologa koszt tego kremu 550 zł
Ale mam pytanko czy dodatkowo trzeba stosować krem z wysokim filtrem ?
Ogólnie to po zastosowaniu dermamelanu i wyjściu na rower w ciepły słoneczny dzień zrobiły mi się plamy na twarzy takie od kremu czy to normalne?
Gosiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-31, 15:37   #492
lari2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 96
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Gosiaxx Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny.

Już minęły u mnie dwa miesiące od momentu kiedy zrobiłam zabieg DERMAMELAN
Mam zamiar kupić drugi słoik z kremem i dalej go stosować.
U dermatologa koszt tego kremu 550 zł
Ale mam pytanko czy dodatkowo trzeba stosować krem z wysokim filtrem ?
Ogólnie to po zastosowaniu dermamelanu i wyjściu na rower w ciepły słoneczny dzień zrobiły mi się plamy na twarzy takie od kremu czy to normalne?
a co to znaczy nowe plamy od kremu .....jakieś nowe przebarwienia czy czerwone plamy nie bardzo rozumiem co msz na myśli ale krem z filtrem trzeba stosować nawet na dermamelan czy cosmelan jeśli wychodzisz z domu

ja dziś kupiłam emulsję do twarzy cetaphil i jest rewelacyjna w środę jedziemy na wakację a po powrocie kupuję cosmelan 2 i mam zamiar zacząć kurację jeśli pogoda na to pozwoli a narazie jest cudowny maj taki pochmurny..........oby tak dalej

Edytowane przez lari2005
Czas edycji: 2010-05-31 o 15:41
lari2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 17:46   #493
Euni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Mariola13, zrobiłam wczesnij jeden dzień przerwy, tzn. nie posmarowałam się cos2 wieczorem, tylko moco natłuszczającym lancome nutrix. Chyba, gdyby dalej moja skóra była tak mocn podrazniona, to bym zrobiła przerwę, ale o dziwo dzisja moja skora jest niemlze rewelacja (po zrezygnowaniu z hydra k!- bo po nim mnie najbardiej pieklo). Schodzi skora i jest sucha tylko an brodzie, wiec tam smaruje albo bephantem albo arcalen'em. Zobaczymy, jak dalej pojdzie. Dzięki za podpowiedz, ze robilas przerwy, przynajmniej w razie co, nie bede sie martwic i dam odpoczac skorze
Pozdrawiam
Euni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 18:20   #494
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez lari2005 Pokaż wiadomość
a co to znaczy nowe plamy od kremu .....jakieś nowe przebarwienia czy czerwone plamy nie bardzo rozumiem co msz na myśli ale krem z filtrem trzeba stosować nawet na dermamelan czy cosmelan jeśli wychodzisz z domu

ja dziś kupiłam emulsję do twarzy cetaphil i jest rewelacyjna w środę jedziemy na wakację a po powrocie kupuję cosmelan 2 i mam zamiar zacząć kurację jeśli pogoda na to pozwoli a narazie jest cudowny maj taki pochmurny..........oby tak dalej
Wypluj to Można depresji się nabawić od tej pogody Chcę już lato
Cytat:
Napisane przez Euni Pokaż wiadomość
Mariola13, zrobiłam wczesnij jeden dzień przerwy, tzn. nie posmarowałam się cos2 wieczorem, tylko moco natłuszczającym lancome nutrix. Chyba, gdyby dalej moja skóra była tak mocn podrazniona, to bym zrobiła przerwę, ale o dziwo dzisja moja skora jest niemlze rewelacja (po zrezygnowaniu z hydra k!- bo po nim mnie najbardiej pieklo). Schodzi skora i jest sucha tylko an brodzie, wiec tam smaruje albo bephantem albo arcalen'em. Zobaczymy, jak dalej pojdzie. Dzięki za podpowiedz, ze robilas przerwy, przynajmniej w razie co, nie bede sie martwic i dam odpoczac skorze
Pozdrawiam
Musisz obserwować skórę i jak będzie ostro piekło to trzeba dać skórze odpocząć Pytałaś wczesniej czym myję twarz - jakoś przeoczyłam i nie odpowiedziałam Ja myję różową pianką Biorhermu nawilżającą
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 23:45   #495
my_sensual_style
Raczkowanie
 
Avatar my_sensual_style
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 227
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

dziewczyny, uzywala ktoras z was nano-zloto koloidalne? w necie pisza o tym super rzeczy, ze splyca zmarszki, znikaja przebarwienia, skora jest rozswietlona, nawilzona, pomaga w tradziku. Moze to bedzie lepsze o nano platyny i srebra koloidalnego?
__________________

my_sensual_style jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 09:47   #496
Gosiaxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 16
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez lari2005 Pokaż wiadomość
a co to znaczy nowe plamy od kremu .....jakieś nowe przebarwienia czy czerwone plamy nie bardzo rozumiem co msz na myśli ale krem z filtrem trzeba stosować nawet na dermamelan czy cosmelan jeśli wychodzisz z domu

ja dziś kupiłam emulsję do twarzy cetaphil i jest rewelacyjna w środę jedziemy na wakację a po powrocie kupuję cosmelan 2 i mam zamiar zacząć kurację jeśli pogoda na to pozwoli a narazie jest cudowny maj taki pochmurny..........oby tak dalej
Nałozylam jak zwykle dermamekan na twarz (bez zadnego kremu z filtrem dodatkowo) zrobiły mi sie na twarzy takie plamki jak gdybym nalozyla podklad i zle go rozsmarowala. Wczesniej tego nie mialam a stosuje krem od ponad dwoch miesiecy.

Mam jeszcze pytanko czy macie kogos sprawdzonego na allegro kto sprzedaje te kemy?
Bo u dermatologa ksozt 550 z a na allegro widzialam za ok. 450 zł
Wiec jest spora różnica
Gosiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 09:58   #497
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Gosiaxx Pokaż wiadomość
Nałozylam jak zwykle dermamekan na twarz (bez zadnego kremu z filtrem dodatkowo) zrobiły mi sie na twarzy takie plamki jak gdybym nalozyla podklad i zle go rozsmarowala. Wczesniej tego nie mialam a stosuje krem od ponad dwoch miesiecy.

Mam jeszcze pytanko czy macie kogos sprawdzonego na allegro kto sprzedaje te kemy?
Bo u dermatologa ksozt 550 z a na allegro widzialam za ok. 450 zł
Wiec jest spora różnica
FuenteAlta i sklep estetyka
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 10:21   #498
Gosiaxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 16
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
FuenteAlta i sklep estetyka
Oba są sprawdzone?
Bo wiadomo jak to bywa z oryginalnością na allegro zawsze lepiej się upewnić jak to jest możliwe.
A swoja drogą to spora przebitka jeśli chodzi o cenę u dermatologów nie uważacie
Gosiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 17:00   #499
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Gosiaxx Pokaż wiadomość
Oba są sprawdzone?
Bo wiadomo jak to bywa z oryginalnością na allegro zawsze lepiej się upewnić jak to jest możliwe.
A swoja drogą to spora przebitka jeśli chodzi o cenę u dermatologów nie uważacie
Estetyka jest gabinetem stacjonarnym w Częstochowie - możesz poszukac ich strony w necie. Są też wymienieni przez producenta Mesoestetic i dystrybutora w polsce, więc chyba są pewni
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-02, 05:15   #500
zona Rumcajsa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 21
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
FuenteAlta i sklep estetyka
Ja kupowałam w BIO-MED z Koszalina, zarówno przez Allegro jak i ze sklepu internetowego, mimo że mieszkam w okolicach Częstochowy. Trzeba u nich porównać ceny, bo czasem na Allegro wystawiają taniej niż maja w sklepie. W BIO-MED kupowałam w zeszłym roku również Neostratę i nie mam im nic do zarzucenia

---------- Dopisano o 06:15 ---------- Poprzedni post napisano o 06:08 ----------

A ja jestem w trzecim tygodniu stosowania kremu Dermamelan2 - 3 razy dziennie (tak jak napisane w instrukcji), dla zainteresowanych przypominam, że nie używałam maski, tylko od razu sam krem. Też z przerwami. Reakcja skóry na krem po dwóch-trzech dniach przerwy nie jest już tak gwałtowna - za pierwszym razem już chyba po dwóch godzinach dostałam buraka. Teraz jakby wolniej to idzie, burak jest i łuszczący się naskórek, ale nie czuję już pieczenia czy ściągnięcia skóry na całej twarzy.
zona Rumcajsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 11:42   #501
lari2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 96
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

żono rumcajsa a czy twoje plamy po tych 3 tygodniach zeszły całkiem i stosujesz aby podtrzymać efekt czy smarujesz w celu wybielenia trzy razy dzienie to bardzo często

dziewczyny jak myślicie lepiej kupić cos 2 czy dermamelan ja jeszcze nigdy nie stosowałam żadnego z nich a cena jest taka sama

Edytowane przez lari2005
Czas edycji: 2010-06-02 o 15:40
lari2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 13:14   #502
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Lari to zalezy podobno od plam. Dermamelan jest niby mocniejszy
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 16:37   #503
zona Rumcajsa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 21
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez lari2005 Pokaż wiadomość
żono rumcajsa a czy twoje plamy po tych 3 tygodniach zeszły całkiem i stosujesz aby podtrzymać efekt czy smarujesz w celu wybielenia trzy razy dzienie to bardzo często

dziewczyny jak myślicie lepiej kupić cos 2 czy dermamelan ja jeszcze nigdy nie stosowałam żadnego z nich a cena jest taka sama

Skłamałabym mówiąc, że zeszły całkowicie, ponieważ malutki cień największej plamy na prawym policzku dalej jest, ale ma ze trzy razy mniejszy rozmiar niż pierwotne przebarwienie. Plama na lewym policzku zdaje się zeszła, to samo jesli chodzi o "półwąs" - nad poową wargi. Poza tym dalej jestem czerwona na twarzy, co też może wpływać na moję ocenę efektów.

Ja kupiłam Dermamelan, bo skoro coś nowego, to dlaczego nie. Nie muszę kusić się na zapasy magazynowe, zwłaszcza, że na stronach niemieckiego dystrubutora nie dostaniecie już Cosmelanu, tylko Dermamelan - dla mnie był to argument przemawiający za kupnem Derm.

Cosm nie stosowałam, więc nie mam porównania co jak działa. Zresztą,ktoś musi być królikiem doświadczalnym przy nowościach .
A w prasie kobiecej dopiero teraz widziałam jakiegolwiek artykuły i to na temat Cosmelanu.
Stosuję 3 razy dziennie dla wybielenia, a maski nie miałam wczesniej - jak zaznaczałamu używałam samego kremu. Ponieważ zbliża się wysoka temperatura i słoneczna pogoda będę musiała zmniejszyć częstotliwość stosowania. Zresztą mija trzeci tydzień nakładania 3 razy dziennie, więc i tak zgodnie z zaleceniami producenta musiałabym przejść na stosowanie najwyżej 2 razy dziennie.
zona Rumcajsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 12:06   #504
lari2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 96
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

zdecydowałam się na ten dermamelan i napoczątek będę go stosowała 15 min dziennie wieczorem tak przez pierwszy tydzień ....mam tylko dylemat kiedy zacząć we wrześniu czy po powrocie z urlopu a wyjeżdzam dziś w nocy
lari2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 22:40   #505
Spaczyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 51
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

1.06 miałam robiony w bonadei w Krakowie dermamelan - ponoc to teraz zabieg medycyny estetycznej, a cosmelan jest już za słaby i jest to zabieg kosmetyczny.
Burak mi towarzyszy, łuszczenie skóry też, psychicznie czuję się coraz lepiej, a mialam (mam) plamy posłoneczne, po solarium i po ciąży - policzki czoło, wąs. Lekarka kazała zmyc maskę derm po 7 godzinach, a następnie na noc 10-12 h trzymac dermamelan treatment, i tak robię, nawet mocno nie piecze i nie ściąga, co rano nawilżam (ponoc najlepsza wazelina biała), no i czekam na efekty, w poniedziałek do kontori czy to ten burak czy za mocny czy za blady.... ale wiecie co... już widzę efekty!!!

A przy demamelanie nie trzeba stosowac filtrów, bo derm. zatrzymuje pigmentację, wiec póki się go używa to jest się chronionym od plam
Spaczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-05, 09:35   #506
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Spaczyna Pokaż wiadomość
1.06 miałam robiony w bonadei w Krakowie dermamelan - ponoc to teraz zabieg medycyny estetycznej, a cosmelan jest już za słaby i jest to zabieg kosmetyczny.
Burak mi towarzyszy, łuszczenie skóry też, psychicznie czuję się coraz lepiej, a mialam (mam) plamy posłoneczne, po solarium i po ciąży - policzki czoło, wąs. Lekarka kazała zmyc maskę derm po 7 godzinach, a następnie na noc 10-12 h trzymac dermamelan treatment, i tak robię, nawet mocno nie piecze i nie ściąga, co rano nawilżam (ponoc najlepsza wazelina biała), no i czekam na efekty, w poniedziałek do kontori czy to ten burak czy za mocny czy za blady.... ale wiecie co... już widzę efekty!!!

A przy demamelanie nie trzeba stosowac filtrów, bo derm. zatrzymuje pigmentację, wiec póki się go używa to jest się chronionym od plam
Dermamelan masz po każdym smarowaniu zmywać ? Tzn. po jakimś czasie ? czy tak jak krem ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-05, 13:54   #507
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Spaczyna
"A przy demamelanie nie trzeba stosowac filtrów, bo derm. zatrzymuje pigmentację, wiec póki się go używa to jest się chronionym od plam"
......................... .......

kto Ci powiedzial ,ze nie trzeba ????
ciekawe stwierdzenie ....

hmmm a co ze zmarszczkami ,ze starzeniem skory , przed ktorymi chronia filtry ????....
dermamelan nie uchroni Cie przed wszystkim ....

co prawda cos2 ma filtr 40 , (nie wiem jak dermamelan) ale zakładam, ze nie wychodzisz posmarowana dermamelanem na swiat ....nooo chyba ,ze to rzeczywiscie filtr zbedny ...tylko czy tego kremu da sie nalozyc az tyle co filtra ....

zasada jest taka - masz problem z pigmentacja - uzywasz filtrow !, od 30 lat musowo uzywasz filtrow ! ZAWSZE I ZAWSZE choc i to nie oznacza sukcesu ....ale kazdy robi jak uwaza ....

powiem Ci tak - jestem po 3 zabiegach cosmelan i pomimo stosowania filtrow w trakcie i po kuracjach , pomimo uzywania cos2 regularnie plamy i tak wracaja ....jak juz sie ma sklonnosc to przechlapane ale filtrow uzywac trzeba , twarz trzeba chronic .

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-06-05 o 14:17
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-05, 17:49   #508
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Spaczyna Pokaż wiadomość
A przy demamelanie nie trzeba stosowac filtrów, bo derm. zatrzymuje pigmentację, wiec póki się go używa to jest się chronionym od plam
Lekarka Ci to powiedziała? Ale przecież kremu z filtrem trzeba dawać na twarz 1 ml-1,2 ml, dermamelanu na pewno tyle nie dasz...Sprawdziłabym na Twoim miejscu tę informację

Zgadzam się z Lapi, bez warstwy filtra w pewnym wieku i o pewnej porze roku z domu lepiej nie wychodzić
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-05, 19:24   #509
wantet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 376
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Zabieg cosmelan poleciła mi kosmetyczka, klientki bardzo jej chwaliły. Miałam się wybrać do gabinetu dermatologii estetycznej popytać co i jak ale uznałam, że znowu wydam kasę w błoto (jak przy mikrodermabrazji) Nie wiedziałam że można ten zabieg wykonać (przynajmniej po części) samemu w domu i to osiągając sukces
Weszłam z ciekawości allegro i tam piszę, że "gwarantuje trwałość terapii rozpoczętej w gabinecie".. czyli trzeba najpierw wykonać jakiś zabieg w gabinecie?? Czym się różni cosmelan 1 od 2? Trezba oba stosować? Mam kilka przebarwień ale bardziej zależy mi na spłyceniu mikro blizn bo trądziku - da sobie z tym radę?
wantet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-05, 20:40   #510
Spaczyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 51
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dermamelan masz po każdym smarowaniu zmywać ? Tzn. po jakimś czasie ? czy tak jak krem ?
mam go nakładac na 10 - 12 godzin w nocy i rano wodą z mydłem zmyc, potem nawilżac zwykłym kremem, albo najlepiej wazeliną białą

wszystkie wiadomości mam od lekarki, i od koleżanki - kosmetyczki, skoro, pigmentacja skóry jest całkowicie zatrzymana, więc nie ma szans żeby przy stosowaniu dermamelanu pojawiły się plamy - problem pojawia się jak się kończy używac derm, ja postanowiłam już teraz kupic następny słoiczek, podzielic go na mniejsze porcje (tak żeby się nie utleniał i nie tracił właściwości)
Spaczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-07 11:31:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:53.