mezoterapia igłowa - po pierwszym zabiegu - walka rozpoczęta - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-09, 14:09   #1
dagwoj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 376
Thumbs up

mezoterapia igłowa - po pierwszym zabiegu - walka rozpoczęta


wczoraj zdecydowałam się na zabieg mezoterapii igłowej, wykonywałam go u lekarza dermatologii estetycznej. sam zabieg nie był nieprzyjemny, znieczulona zostałam maścią emla. po długiej rozmowie na temat cellulitu i zabiegów - powiedziałam TAK, choć zdaję siobie sprawę, że cellulit to nasza druga natura i nie ma możliwości pozbyć się go na zawsze! pani dr przygotowała mi mieszanke z : l-kanityny, nostrzyka, krzemu i k-brominy (zawierającej kofeine). samo ostrzykiwanie (robiłam uda i dolną częć pupy ) trwało ok 20-30 minut, robiła to ręcznie gdyz pistoletem jak się robi jest wiele ubytków materiału... a na straty nie można sobie pozwolić tego cennego środka

bol zaczął sie po południu *(zabieg miałam ok 11 rano). wieczorem czułam się jak po intensywnej jeżdzie na nartach, zakwasy masakryczne. pomyslalam sobie wtedy ze nigdy nie zrobie liposukcji.... bo tamto to musi boleć....

w każdym razie dziś juz lepiej, siniaków nie mam, jedynie lekkie zaczerwienienia gdzieniegdzie po wkłuciach.

teraz czekam na efekty... podobno ok 2 tygodnie i bedzie pełen efekt. wtedy mam zdecydować czy mnie usatydfakcjonował zabieg czy nie... i podjąć decyzje o kolejnych. do pani dr mam wrócić tylko w przypadku satysfakcji z pierwsego.
po 10 dniach mogę iść na masaż - i pojde chyba
a po kolejnych 10 dniach - znów na mezo

nalezałoby to powtorzyc 3 razy, wiec mysle ze do wiosny sie uporam

podobno mam stracic takze kilka cm w udach, zobaczymy

zabieg kosztował 200 zł.
dagwoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 11:26   #2
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: mezoterapia igłowa - po pierwszym zabiegu - walka rozpoczęta

Cytat:
Napisane przez dagwoj Pokaż wiadomość
wczoraj zdecydowałam się na zabieg mezoterapii igłowej, wykonywałam go u lekarza dermatologii estetycznej. sam zabieg nie był nieprzyjemny, znieczulona zostałam maścią emla. po długiej rozmowie na temat cellulitu i zabiegów - powiedziałam TAK, choć zdaję siobie sprawę, że cellulit to nasza druga natura i nie ma możliwości pozbyć się go na zawsze! pani dr przygotowała mi mieszanke z : l-kanityny, nostrzyka, krzemu i k-brominy (zawierającej kofeine). samo ostrzykiwanie (robiłam uda i dolną częć pupy ) trwało ok 20-30 minut, robiła to ręcznie gdyz pistoletem jak się robi jest wiele ubytków materiału... a na straty nie można sobie pozwolić tego cennego środka

bol zaczął sie po południu *(zabieg miałam ok 11 rano). wieczorem czułam się jak po intensywnej jeżdzie na nartach, zakwasy masakryczne. pomyslalam sobie wtedy ze nigdy nie zrobie liposukcji.... bo tamto to musi boleć....

w każdym razie dziś juz lepiej, siniaków nie mam, jedynie lekkie zaczerwienienia gdzieniegdzie po wkłuciach.

teraz czekam na efekty... podobno ok 2 tygodnie i bedzie pełen efekt. wtedy mam zdecydować czy mnie usatydfakcjonował zabieg czy nie... i podjąć decyzje o kolejnych. do pani dr mam wrócić tylko w przypadku satysfakcji z pierwsego.
po 10 dniach mogę iść na masaż - i pojde chyba
a po kolejnych 10 dniach - znów na mezo

nalezałoby to powtorzyc 3 razy, wiec mysle ze do wiosny sie uporam

podobno mam stracic takze kilka cm w udach, zobaczymy

zabieg kosztował 200 zł.

strasznie jestem ciekawa czy efekt rzeczywiście będzie. napisz koniecznie
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 13:33   #3
dagwoj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 376
Dot.: mezoterapia igłowa - po pierwszym zabiegu - walka rozpoczęta

Dzień drugi po zabiegu - wczoraj - było znacznie lepiej, pojawiły się nieliczne strupki mikroskopijne i zaczerwienienia w okolicach wkłuć. Ból niewielki przy dotykaniu.

dzień trzeci po zabiegu - dziś - jest ok, nic nie boli, skóra stała się bardziej napięta i gęstsza... jakbym miała znów 18 lat hihihi, poza tym pojawiły się gdzieniegdzie siniaczki mini... zniosę i to, jeśli efekt mnie zadowoli... na razie cellulitu nie widze bo albo go nie ma albo zasłaniają go te siniaki i pozostałości mini-opuchlizn w miejscach ukłucia. w sumie wieczorem po zabiegu wyglądałam jakby zaatakowało mnie stado komarów...
dagwoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 11:23   #4
dagwoj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 376
Dot.: mezoterapia igłowa - po pierwszym zabiegu - walka rozpoczęta

5 dziuen po zabiegu - mikrosiniaki ustępują, powoli robią się zielonkawe więc lada moment znikną.... skóra - marzenie! jedrna, gładka, gęsta... cellulit zmniejszył się znacznie (u mnie niestety widoczny był gołym okiem zwłaszcza z tyłu na udach - tak se postanowił tam się zagnieździć) - teraz widzę go tylko jak mocno scisnę skóre. Czekam na dalszy efekt.
dagwoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 15:25   #5
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: mezoterapia igłowa - po pierwszym zabiegu - walka rozpoczęta

Hmm ja niebardzo orientuje się w tych sprawach, ale czy dzieki tej mezoterapii mozna pozbyć się nie tylko cellulitu ale i rozstępów?
I czy jeden zabieg w przypadku niewielkiego cellulitu wystarczyłby? Pytam bo skoro się temu poddałaś to pewnie jesteś bvardzo zorientowana w tym temacie

A i czy ta cena 200 zł za jeden zabieg to są same uda czy też pupa?
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!

Edytowane przez wsiowy_gupek
Czas edycji: 2009-01-12 o 15:27
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 09:39   #6
dagwoj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 376
Dot.: mezoterapia igłowa - po pierwszym zabiegu - walka rozpoczęta

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
Hmm ja niebardzo orientuje się w tych sprawach, ale czy dzieki tej mezoterapii mozna pozbyć się nie tylko cellulitu ale i rozstępów?
I czy jeden zabieg w przypadku niewielkiego cellulitu wystarczyłby? Pytam bo skoro się temu poddałaś to pewnie jesteś bvardzo zorientowana w tym temacie

A i czy ta cena 200 zł za jeden zabieg to są same uda czy też pupa?
niby można, rozstępów nie posiadam więc nie będę mogła Ci powiedzieć czy aby na pewno działa, poczytaj sobie tu: http://www.pielegnacjaurody.pl/kosme..._iglowa,1.html


200 zł kosztuje u mnie w mieście jeden zabieg, ja ostrzykiwałam uda tył i dolną część pupy - nie można robic jednocześnie np. pupy, ud i brzucha bo zbyt duże stężenie środka jest niezdrowe dla naszego organizmu, a ilość preparatu (odpowiednia) rozłożona na wiele wiele miejsc nie da skutku... więc siłą rzeczy za jednym razem możesz zrobić jakiś jeden obszar... ostrzykuje pani dr w odstępach ok 1-2 cm więc na tyle ile starczy mieszanki

Edytowane przez dagwoj
Czas edycji: 2009-01-13 o 09:43
dagwoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 13:17   #7
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: mezoterapia igłowa - po pierwszym zabiegu - walka rozpoczęta

A w jakim mieście mieszkasz jeżeli można zapytać
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-13, 14:36   #8
dagwoj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 376
Dot.: mezoterapia igłowa - po pierwszym zabiegu - walka rozpoczęta

napisałam na priwa, ale mezo jest w podobnych cenach wszedzie - tak mysle

Edytowane przez dagwoj
Czas edycji: 2009-01-13 o 14:40
dagwoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 18:00   #9
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: mezoterapia igłowa - po pierwszym zabiegu - walka rozpoczęta

Up
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 21:41   #10
rzezuszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 3
Dot.: mezoterapia igłowa - po pierwszym zabiegu - walka rozpoczęta

Czy ktoś może wie jak się profesjonalnie nazywa urządzenie do mezoterapii igłowej? wielkie dzięki za odp
rzezuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 20:47   #11
kryniaola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: mezoterapia igłowa - po pierwszym zabiegu - walka rozpoczęta

witam serdecznie, jesli kogos interesuje jeszcze ten temat to odpowiem ze urzadzenie do mezo igłowej nazywa sie zwyczajnie pistolet i niestety moze naraze sie pani doktor która robiła ci to ostrzykiwanie ale niestety to wykonanie mezo pistoletem jest o wiele skuteczniejsze niz zwykła igłą tzn. przy nim nie marnuje sie zadna kropla koktailu, ale ze kosztuje on ok. 9 tys to lepiej opłaca sie jej pracowac sama igłą która kosztuje pare groszy.Sama wykonuje mezo igłową i tez niestety nie zakupiłam pistoletu tylko radzę sobie strzykawką, ale nie widze powodu żeby klientkom wmawiać, że przez pistolet sie więcej materiału zużywa bo po co by je produkowali i za taką cene jak by takie złe były. pozdrawiam i życze udanych zabiegów
kryniaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-04, 22:24   #12
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: mezoterapia igłowa - po pierwszym zabiegu - walka rozpoczęta

Cytat:
Napisane przez kryniaola Pokaż wiadomość
witam serdecznie, jesli kogos interesuje jeszcze ten temat to odpowiem ze urzadzenie do mezo igłowej nazywa sie zwyczajnie pistolet i niestety moze naraze sie pani doktor która robiła ci to ostrzykiwanie ale niestety to wykonanie mezo pistoletem jest o wiele skuteczniejsze niz zwykła igłą tzn. przy nim nie marnuje sie zadna kropla koktailu, ale ze kosztuje on ok. 9 tys to lepiej opłaca sie jej pracowac sama igłą która kosztuje pare groszy.Sama wykonuje mezo igłową i tez niestety nie zakupiłam pistoletu tylko radzę sobie strzykawką, ale nie widze powodu żeby klientkom wmawiać, że przez pistolet sie więcej materiału zużywa bo po co by je produkowali i za taką cene jak by takie złe były. pozdrawiam i życze udanych zabiegów
ups
a ja własnie robiąc mezoterapie głowy i twarzy usłyszałam wiadomość od Pani doktor że woli jednak igłą a nie pistoletem , a może to kwestia świadomego wyboru i wprawy? Może ktoś kto dobrze operuje igłą nie potrzebuje pistoletu i zużycie materiału jest takie samo? Ciekawa sprawa
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 18:34   #13
kryniaola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: mezoterapia igłowa - po pierwszym zabiegu - walka rozpoczęta

oczywiscie że tak!! dlatego ja też robie strzykawką bo poprzez zakup pistoletu musiałabym podniesć cenę zabiegu a nie ma takiej potrzeby, po prostu pistolet bardzo ułatwia prace bo precyzyjnie wstrzykuje preparat na odpowiednia głębokosc i przy większych obszarach jes szybciej, ale na przykład okolice oczu trzeba juz wykonać manualnie. Chodzi mi tylko o to że nie potrzebnie wmawia klientce że nie uzywa pistoletu bo marnuje przez to ampułkę
kryniaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 17:37   #14
Liberi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: mezoterapia igłowa - po pierwszym zabiegu - walka rozpoczęta

dagwoj, jak się miewa Twój cellulit dzisiaj? Czy kontynuowałaś zabiegi?
Liberi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 22:33   #15
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: mezoterapia igłowa - po pierwszym zabiegu - walka rozpoczęta

Cytat:
Napisane przez kryniaola Pokaż wiadomość
oczywiscie że tak!! dlatego ja też robie strzykawką bo poprzez zakup pistoletu musiałabym podniesć cenę zabiegu a nie ma takiej potrzeby, po prostu pistolet bardzo ułatwia prace bo precyzyjnie wstrzykuje preparat na odpowiednia głębokosc i przy większych obszarach jes szybciej, ale na przykład okolice oczu trzeba juz wykonać manualnie. Chodzi mi tylko o to że nie potrzebnie wmawia klientce że nie uzywa pistoletu bo marnuje przez to ampułkę
teraz zrozumiałam
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 18:34   #16
lolili
Raczkowanie
 
Avatar lolili
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: mezoterapia igłowa - po pierwszym zabiegu - walka rozpoczęta

i jak dalej efekty?? jestem bardzo ciekawa bo sama zastanawiam sie nad mezoterapia iglowa... czekam na odpowiedz
lolili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 13:03   #17
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: mezoterapia igłowa - po pierwszym zabiegu - walka rozpoczęta

Pierwsze efekty to odżywienie, napięcie, ujedrnienie skóry. A więc wszytsko to, co sprawia, że kibieta wygląda bardziej promiennie, a drobne zmarszczki się spłycają. Bardziej spektakularne rezultaty przychodzą po pewnym czasie. By osiągnąc naprawdę dobre rezultaty zabiegi mezoterapii trzeba jednak powtórzyć Zabieg wskazany jest więc wtedy, kiedy zależy nam na poprawieniu wyglądu skóry, zwalczeniu cellulitu oraz w terapii wypadania włosów. Warto zaznaczyć, że plusem mezoterapii jest to, że stymuluje ona naturalne właściwości regeneracyjne skóry
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 09:28   #18
Delissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 40
Dot.: mezoterapia igłowa - po pierwszym zabiegu - walka rozpoczęta

Witam, szykuję się na początku czerwca na mezoterapię igłową twarzy. Jednak zaczęły dręczyć mnie ostatnio dwa pytania. Kosmetyczka powiedziała, że ze względu na stan mojej skóry proponuje aby zabieg powtórzyć za pół roku. Mam do niej zaufanie, wiem doskonale jakie cuda potrafi robić z twarzą-ale co Wy o tym sądzicie?
W tych dniach, przyszło mi jeszcze jedno pytanie do głowy; kiedyś u tej kosmetyczki zainwestowałam dosyć grube pieniądze w serię zabiegów kwasami, mikrodermabrazję, peeling kawitacyjny z ultradźwiękami.
Czy nie lepiej zamiast mezoterapii wybrać np serię zabiegów mikrodermabrazji?
Dodam, że głównie zależy mi na spłyceniu-przez jeszcze zaledwie najbliższych kilka lat-niezbyt głębokich bruzd nosowo-wargowych i zmarszczek dookoła oczu, ujednoliceniu skóry twarzy, oczyszczeniu-choć zaczynam już od 1-2 lat dostrzegać ju pewne objawy grawitacyjne-z tą jędrnością już nie tak.
__________________
Magdalena
Delissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 15:30   #19
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: mezoterapia igłowa - po pierwszym zabiegu - walka rozpoczęta

Odnośnie pierwszego pytania: jeden zabieg mezoterapii nie wystarczy by osiągnąc zadowalający efekt. W zasadzie w początkowej fazie terapii trwającej zwykle 2 miesiące zaleca się wykonanie kilku serii zabiegu w dwutygodniowych odstępach. Potem dla podtrzymania rezultatów przez okres od 3 do 6 miesięcy wystarczy zrobić jeden zabieg na miesiąc.

Jeżeli chodzi o drugie pytanie. Mikrtodermabrazja odżywia skórę, jednak mezoterapia jest zabiegiem bezpieczniejszym na lato. Dlaczego? Bo mikrodermabrazja rto w zasadzie peeling - głęboko złuszcza naskórek. w efekcie skóra staje się bardziej podatna na czynniki zewnętrzne, takie jak promieniowanie słoneczne czy wiatr - jeżeli nie chcesz ryzykowac posłonacznych przebarwień, mokrodermabrazję odłuż na jesień
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-01, 20:04   #20
borowikszatan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Dot.: mezoterapia igłowa - po pierwszym zabiegu - walka rozpoczęta

Witam.
Jestem po pierwszym zabigu mezoterapii igłowej. Usuwam rozstępy z piersi. Jak narazie nie widze zmian ale przede mna jeszcze 5 zabiegów. Doktor robił to bez pistoletu, uczucie było dziwne, troszke bolało ale było znośnie.
Cena jednego zabiegu 100 zł.
borowikszatan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 21:14   #21
Delissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 40
Dot.: mezoterapia igłowa - po pierwszym zabiegu - walka rozpoczęta

Hmm...-nie rozumiem tych cen. Moja nazywa się "mezoterapia igłowa Medex 2M". Koszt jednego zabiegu to 550 zł. Wiem-od wielu osób- że to jest jedna z najniższych cen tego typu mezoterapii w Polsce.
__________________
Magdalena
Delissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 11:40   #22
kryniaola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: mezoterapia igłowa - po pierwszym zabiegu - walka rozpoczęta

u mnie za twarz i szyję 250 zł.,ale wydaje mi sie ze cena 100 zł. to trochę za mało jak na ten rodzaj zabiegu- sama maść emla zeby znieczulic to schodzi z pół tubki(a wiadomo nie nalezy do najtańszych) a gdzie koszt preparatu i zysk???dziwne nie spotkałam się jeszcze z taką ceną. a mozesz napisac jaki koktail masz wstrzykiwany??
kryniaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 15:37   #23
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: mezoterapia igłowa - po pierwszym zabiegu - walka rozpoczęta

własciwie ciężko jest mówić op cenie zabiegu- ta ustalania jest przez lekarza i zalezy przede wszytsmi od rodzaju zużytych ampułek oraz użytych środków (preparatów wchodzących w skład koktajlu). Program jest więc indywidualnie dobierany do potrzeb pacjenta Jednak taki standard cenowy, to jak już zostało napisane około 250 zł za zabieg. Przy wykupywaniu serii zabiegów zwykle przyznawana jest kilkunasto procentowa zniżka
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 20:24   #24
borowikszatan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Dot.: mezoterapia igłowa - po pierwszym zabiegu - walka rozpoczęta

nie wydaje mi sie ze znowu taki tani skoro za niewielka ilosc rozstepów trzeba zaplacic 600zl ale...czego sie nie robi dla urody dokładnie to nie pamietam co on mi tam wstrzykuje ale jest to chyba na literę "S", po nastepnym zabiegu Wam napiszę. A za znieczulenie nie płacę bo nie znieczulam
borowikszatan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 20:29   #25
borowikszatan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Dot.: mezoterapia igłowa - po pierwszym zabiegu - walka rozpoczęta

a więc jestem po drugim zabiegu. Nazwa leku to STRECHCARE...
borowikszatan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 12:50   #26
Delissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 40
Dot.: mezoterapia igłowa - po pierwszym zabiegu - walka rozpoczęta

Idę jutro na mezoterapię igłową twarzy. Od rana męczy mnie pewne pytanie-może któraś z Was będzie znała odpowiedź.
Kilka tygodni temu, pytałam się pani, która będzie to wykonywała, ile zabiegów przewiduje dla mnie. Stwierdziła, że ze względu na bardzo dobry stan mojej skóry, wystarczy wykonać jeden zabieg i powtórzyć go po kilku miesiącach. Gdy zapisywałam się na zabieg zaznaczyłam, że wielokrotnie spotkałam się z opiniami, że potrzeba jest zastosować serię zabiegów w odstępach 2 tyg. Pani ponownie stwierdziła to co wcześniej. Mojej skórze wystarczy na razie jeden zabieg który powinnam powtórzyć po kilku miesiącach.
Nie mam najmniejszego powodu by jej nie ufać-znam ją, też prywatnie a chodzę do jej gabinetu i korzystam z jej usług od 20 lat. Wolę się jednak upewnić, żeby nie przeznaczyć 550 na coś co nie da efektu-bo na serię zabiegów nie pozwolą teraz moje finanse.
__________________
Magdalena
Delissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 21:37   #27
kryniaola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: mezoterapia igłowa - po pierwszym zabiegu - walka rozpoczęta

sadzę ze masz po 40 skoro od 20 lat chodzisz do kosmetyczki,wiec skóra potrzebuje więcej niz jeden zabieg,mezo mozna stosowac juz od 25 roku zycia tylko odpowiednie ampułki, i faktycznie raz na jakiś czas bo skóra jest jeszcze w dobrej kondycji,ale gdy mamy do czynienia ze skórą dojrzałą moim zdaniem jeden zabieg niewiele da,trochę na pewno ale na krótki czas
kryniaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 22:08   #28
Delissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 40
Dot.: mezoterapia igłowa - po pierwszym zabiegu - walka rozpoczęta

Sorry Kryniaola, mam trochę przed 40. Po prostu bardzo wcześnie zaczęłam chodzić do kosmetyczki.
__________________
Magdalena
Delissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 13:24   #29
mezoterapia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: mezoterapia igłowa - po pierwszym zabiegu - walka rozpoczęta

mieskzam w portugalii , tu mezoterapia jest bardzo popularna ale kosztuje od 30-50 euro za zabieg, nie rozumiem czemu u nas w Polsce jest to takie drogie.... raczej nie chundie sie w kilogramach ale objetosciowo, moja kolezanka zrobila 3 zabiegi schudla tylko kilogram ale w talii 5cm..na udach po 3cm.. troche boli fakt i tu nikt raczej nie znieczula i zakwasy sa..ale efekty rowniez Polecam zabieg !!!! ale wspolczuje poslkich cen..
mezoterapia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 15:24   #30
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: mezoterapia igłowa - po pierwszym zabiegu - walka rozpoczęta

Prawda jest taka, że jeden zabieg niewątpliwie wpłynie pozytywnie na Twoją skórę (wstrzykiwane koktajle działają regenerująco i odżywczo), jednak na oszałamiające i długotrwałe efekty nie ma co liczyć. Jeżeli zdecydowałaś się na mezoterapię, to myślę, że warto poddać się nieco większej ilości zabiegów.
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-02 11:01:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:04.