Studentki zarządzania - łączmy się! Część 1 (zbiorczy) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-30, 09:56   #31
Lusja
Zakorzenienie
 
Avatar Lusja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 890
Dot.: Studentki zarządzania - łączmy się! Część 1 (zbiorczy)

Lista zaktualizowana W razie jakichkolwiek błędów wołać!
__________________
praca licencjacka 0%


Lusja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 12:02   #32
Roisin92
Rozeznanie
 
Avatar Roisin92
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Rypin
Wiadomości: 988
Dot.: Studentki zarządzania - łączmy się! Część 1 (zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Lusja Pokaż wiadomość

Czyli nie jest aż tak strasznie?


:[/I]
Jasne, że nie Ja się jakoś "odblokowałam" na matematykę i nawet całek się nauczyłam liczyć (zawsze mnie przerażały xd), zaliczałam kolokwia i zdałam egzamin
Maturę podstawową napisałam na 50%, ale teraz jestem pewna, że gdybym jeszcze raz była w klasie maturalnej, to byłoby duuużo więcej. Ja byłam przekonana, że matematyki nie umiem i nie nauczę się choćby nie wiem co, więc zawsze stawiałam na najprostsze zadania, takie bardziej schematyczne, zamykając się na te, które wydawały mi się trudne, a one w rzeczywistości nie były trudne, tylko wymagały myślenia
aa, i mimo, że myślałam o sobie jak o humanistce typowej, to teraz chętnie zostawiłabym administrację i studiowała samo zarządzanie, albo lepiej ekonomię.. no, ale nie da rady.
__________________

'Psycho, groupie, coccaine, crazy..'


Roisin92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 12:04   #33
blague
Raczkowanie
 
Avatar blague
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 85
Dot.: Studentki zarządzania - łączmy się! Część 1 (zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Lusja Pokaż wiadomość
Oczywiście witam na wątku
A co studiowałaś wcześniej jeśli możemy wiedzieć?
Biotechnologię też na PWr.

Ja również jestem po klasie humanistycznej. Chyba najgorsza rzecz jaka może być... Niby rozszerzony polski, ale właściwie nic na nim nie robiliśmy. Jak w drugiej klasie stwierdziłam, że zdaję rozszerzenia z biologii i chemii to mi wszyscy odradzali (nauczycielka chemii na zasadzie: nie zdawaj, bo zepsujesz mi statystyki). Akurat z matematyki miałam fajną nauczycielką. W trzeciej klasie co weekend dawała nam około 100 zadań do zrobienia, żebyśmy się wyćwiczyli.
blague jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 13:17   #34
smilawia
Przyczajenie
 
Avatar smilawia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 21
Dot.: Studentki zarządzania - łączmy się! Część 1 (zbiorczy)

a ja zarządzanie na SGGW )

nauczyciele najwyraźniej nie znają jeszcze wszystkich przypadków ucznia:P nie powinno być ograniczeń kto co ma zdawać. Sama tez bylam na humanistycznej a zdawalam biologię i matma o wiele lepiej mi poszła niż polski nie wszyscy od razu po gimnazjum wiedzą z czym chcą swoją przyszłość wiązac
smilawia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 21:08   #35
Lusja
Zakorzenienie
 
Avatar Lusja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 890
Dot.: Studentki zarządzania - łączmy się! Część 1 (zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez blague Pokaż wiadomość
Biotechnologię też na PWr.
Nie radziłaś sobie? Zrezygnowałaś? Nie zdałaś? Ciężko było? Ja się miałam wybrać na biotechnologię ale w końcu zrezygnowałam, nie wiem czemu Teraz myślę o tym kierunku jako moim drugim na przyszły rok

A tak w ogóle preferujecie zeszyty na studia czy laptop/netbook?
__________________
praca licencjacka 0%


Lusja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 21:18   #36
blague
Raczkowanie
 
Avatar blague
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 85
Dot.: Studentki zarządzania - łączmy się! Część 1 (zbiorczy)

Nie zdałam. W pewnym momencie miałam egzaminy codziennie (łącznie z sobotą...) i po prostu nie dałam sobie z tym wszystkim rady.
Jak coś to mogę Ci powiedzieć jak wyglądałm mój pierwszy semestr.

Ja preferuję zeszyty. Na laptopie miałam ebooki, ale jednak zawsze łatwiej było mi się uczyć z własnych notatek. Z nich potem korzystały moje współlokatorki: jedna z elektroniki, druga z architektury.
blague jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 21:34   #37
marudzenie
Zadomowienie
 
Avatar marudzenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 339
Dot.: Studentki zarządzania - łączmy się! Część 1 (zbiorczy)

Ja zeszyty, jakoś tak mi wygodniej bedzie, tak coś mi się wydaje.
__________________
Ciekawe, co mówisz, gdy ktoś o mnie nie pyta.
marudzenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-30, 21:36   #38
Lusja
Zakorzenienie
 
Avatar Lusja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 890
Dot.: Studentki zarządzania - łączmy się! Część 1 (zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez blague Pokaż wiadomość
Nie zdałam. W pewnym momencie miałam egzaminy codziennie (łącznie z sobotą...) i po prostu nie dałam sobie z tym wszystkim rady.
Jak coś to mogę Ci powiedzieć jak wyglądałm mój pierwszy semestr.

Ja preferuję zeszyty. Na laptopie miałam ebooki, ale jednak zawsze łatwiej było mi się uczyć z własnych notatek. Z nich potem korzystały moje współlokatorki: jedna z elektroniki, druga z architektury.
Bardzo proszę
Cholera, trochę poczytałam i sama nie wiem Z chemii jestem noga Brałam korki przez 1,5 roku w liceum, chociaż wyszłam na 3 na koniec ale czuję, że i tak nic nie wiem.
__________________
praca licencjacka 0%


Lusja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 21:42   #39
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: Studentki zarządzania - łączmy się! Część 1 (zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Lusja Pokaż wiadomość
A tak w ogóle preferujecie zeszyty na studia czy laptop/netbook?
A ja natomiast zdecydowanie wolę notować na netbooku, nie ruszam się bez niego na zajęcia, no chyba że mam warsztaty i nie muszę notować :P Dużo łatwiej mi potem uzupełnić notatki o jakąś wiedzę, np. z książki, dopisać jakieś brakujące rzeczy czy wyróżnić jakiś istotny tekst. A potem drukuję to i zakreślacz idzie w ruch
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 05:19   #40
walk_on_air
Raczkowanie
 
Avatar walk_on_air
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 426
Dot.: Studentki zarządzania - łączmy się! Część 1 (zbiorczy)

Ja wole notowac na kartkach Duzo lepiej mi sie z pisanych notatek uczy Ale co raz wiecej osob notuje na netbookach Maly netbook przydaje sie też znacznie przy pisaniu pracy licencjackiej czy jakichs referatow ktore wymagaja pojscia do biblio - strasznie niewygodnie nosic duzego laptopa!
walk_on_air jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 06:28   #41
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Studentki zarządzania - łączmy się! Część 1 (zbiorczy)

ja zdecydowanie netbook z bardzo prostego powodu... szybciej piszę na klawiaturze niż na kartce poza tym jak jest nudny wykład to mając netbook'a nie nudzę się tak strasznie
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-31, 09:05   #42
SarahJasmin
Raczkowanie
 
Avatar SarahJasmin
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 370
Dot.: Studentki zarządzania - łączmy się! Część 1 (zbiorczy)

Zarzadzanie inzynierskie na PG I rok .
Ja zdecydowanie wole zeszyty, wygodniej jak dla mnie, bo mam tylko duzego laptopa i nie wyobrazam sobie go codziennie nosic.
SarahJasmin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 09:22   #43
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: Studentki zarządzania - łączmy się! Część 1 (zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
ja zdecydowanie netbook z bardzo prostego powodu... szybciej piszę na klawiaturze niż na kartce poza tym jak jest nudny wykład to mając netbook'a nie nudzę się tak strasznie
Dokładnie ;P Zawsze też mogę przejrzeć notatki z innego wykładu i przygotować do kolosa albo wejściówki

A co do wagi ja mam netbooka hp mini 210-1000w. Planuję sprzedać go i kupić coś innego, bo jak na razie mam laptopa i netbooka, a wolałabym jedno mieć A jednak netbook 10 jest trochę za mały do codziennej pracy. (PS. może któraś chce kupić? stan świetny za 500zł + przesyłka ;p)
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 09:24   #44
marudzenie
Zadomowienie
 
Avatar marudzenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 339
Dot.: Studentki zarządzania - łączmy się! Część 1 (zbiorczy)

Ja mam laptopa starego jak świat (no dobra, no ma niecałe 5 lat, ale klawisze latają, jak im się podoba ) i na dodatek jest ogromny, więc musiałoby mi odwalić, żebym go na uczelnię nosiła
__________________
Ciekawe, co mówisz, gdy ktoś o mnie nie pyta.
marudzenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 09:27   #45
75ddc484932d6abe74127785cb7415263f83996c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 10 734
Dot.: Studentki zarządzania - łączmy się! Część 1 (zbiorczy)

Ja też wolę zeszyty bo podejrzewam, że jak bym nosiła laptopa to nie zajmowłabym się notatkami tylko czymś innym.
75ddc484932d6abe74127785cb7415263f83996c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 09:28   #46
marudzenie
Zadomowienie
 
Avatar marudzenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 339
Dot.: Studentki zarządzania - łączmy się! Część 1 (zbiorczy)

[1=75ddc484932d6abe7412778 5cb7415263f83996c;3560706 9]Ja też wolę zeszyty bo podejrzewam, że jak bym nosiła laptopa to nie zajmowłabym się notatkami tylko czymś innym.[/QUOTE]
mam to samo!
__________________
Ciekawe, co mówisz, gdy ktoś o mnie nie pyta.
marudzenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 10:06   #47
Lusja
Zakorzenienie
 
Avatar Lusja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 890
Dot.: Studentki zarządzania - łączmy się! Część 1 (zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
A ja natomiast zdecydowanie wolę notować na netbooku, nie ruszam się bez niego na zajęcia, no chyba że mam warsztaty i nie muszę notować :P Dużo łatwiej mi potem uzupełnić notatki o jakąś wiedzę, np. z książki, dopisać jakieś brakujące rzeczy czy wyróżnić jakiś istotny tekst. A potem drukuję to i zakreślacz idzie w ruch
Ja mam ogromny dylemat A co z wykresami?
Cytat:
Napisane przez walk_on_air Pokaż wiadomość
Ja wole notowac na kartkach Duzo lepiej mi sie z pisanych notatek uczy Ale co raz wiecej osob notuje na netbookach Maly netbook przydaje sie też znacznie przy pisaniu pracy licencjackiej czy jakichs referatow ktore wymagaja pojscia do biblio - strasznie niewygodnie nosic duzego laptopa!
Mam w domu 6letniego lapka, jest duży +15" i ciężki - także jego na pewno nie będę ze sobą zabierać
Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
ja zdecydowanie netbook z bardzo prostego powodu... szybciej piszę na klawiaturze niż na kartce poza tym jak jest nudny wykład to mając netbook'a nie nudzę się tak strasznie
Ja nigdy szybko nie umiałam notować, zawsze się gubiłam, prosiłam koleżanki i dalsze podyktowanie Natomiast na komputerze piszę dość szybko i łatwiej coś poprawić Trzeba pytać wykładowców czy można notować na laptopach/netbookach?
Cytat:
Napisane przez SarahJasmin Pokaż wiadomość
Zarzadzanie inzynierskie na PG I rok .
Ja zdecydowanie wole zeszyty, wygodniej jak dla mnie, bo mam tylko duzego laptopa i nie wyobrazam sobie go codziennie nosic.
Witam My się znamy już z innego wątku
Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
Dokładnie ;P Zawsze też mogę przejrzeć notatki z innego wykładu i przygotować do kolosa albo wejściówki

A co do wagi ja mam netbooka hp mini 210-1000w. Planuję sprzedać go i kupić coś innego, bo jak na razie mam laptopa i netbooka, a wolałabym jedno mieć A jednak netbook 10 jest trochę za mały do codziennej pracy. (PS. może któraś chce kupić? stan świetny za 500zł + przesyłka ;p)
Przejrzę sobie zaraz ceny tych małych cudeniek. Jeden minus to zbyt mała klawiatura Kilka razy zdarzyło mi się używać netbooka przyjaciółki, jak zaczęłam na nim pisać to nie szło tego odczytać
Cytat:
Napisane przez marudzenie Pokaż wiadomość
Ja mam laptopa starego jak świat (no dobra, no ma niecałe 5 lat, ale klawisze latają, jak im się podoba ) i na dodatek jest ogromny, więc musiałoby mi odwalić, żebym go na uczelnię nosiła
To tak samo jak ja
[1=75ddc484932d6abe7412778 5cb7415263f83996c;3560706 9]Ja też wolę zeszyty bo podejrzewam, że jak bym nosiła laptopa to nie zajmowłabym się notatkami tylko czymś innym.[/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez marudzenie Pokaż wiadomość
mam to samo!
Diabelskie nasienie!
__________________
praca licencjacka 0%


Lusja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 10:48   #48
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: Studentki zarządzania - łączmy się! Część 1 (zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Lusja Pokaż wiadomość
Ja mam ogromny dylemat A co z wykresami?
Ja nie mam z nimi problemu podczas notowania Zresztą szczerze to aż tak dużo ich nie ma.


Cytat:
Napisane przez Lusja Pokaż wiadomość
Ja nigdy szybko nie umiałam notować, zawsze się gubiłam, prosiłam koleżanki i dalsze podyktowanie Natomiast na komputerze piszę dość szybko i łatwiej coś poprawić Trzeba pytać wykładowców czy można notować na laptopach/netbookach?
Nie trzeba pytać. To się już staje normalną rzeczą. Czasem na ćwiczeniach wykładowcy zaznaczają że nie wolno używać laptopów i innych tabletów do notowania, ale to rzadko mi się zdarzało.


Cytat:
Napisane przez Lusja Pokaż wiadomość
Przejrzę sobie zaraz ceny tych małych cudeniek. Jeden minus to zbyt mała klawiatura Kilka razy zdarzyło mi się używać netbooka przyjaciółki, jak zaczęłam na nim pisać to nie szło tego odczytać :cojest
Jak coś służę pomocą, trochę znam się na tych tematach, tym bardziej że poszukuję czegoś dla siebie własnie
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 11:42   #49
Lusja
Zakorzenienie
 
Avatar Lusja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 890
Dot.: Studentki zarządzania - łączmy się! Część 1 (zbiorczy)

A jaki byś poleciła? Tylko nie powyżej 1000zł
__________________
praca licencjacka 0%


Lusja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-31, 12:53   #50
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: Studentki zarządzania - łączmy się! Część 1 (zbiorczy)

Ale to napisz trochę więcej Używany, nowy? jaki system? do czego byś go używała? Jaka wielkość?
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 12:57   #51
Lusja
Zakorzenienie
 
Avatar Lusja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 890
Dot.: Studentki zarządzania - łączmy się! Część 1 (zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
Ale to napisz trochę więcej Używany, nowy? jaki system? do czego byś go używała? Jaka wielkość?
nowy, windows, studia - notatki, internet, mniej niż 15"
używany, windows, studia - notatki, internet, mniej niż 15"

na alle widziałam z systemem operacyjnym android jak to w ogóle działa?
__________________
praca licencjacka 0%


Lusja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 13:30   #52
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: Studentki zarządzania - łączmy się! Część 1 (zbiorczy)

mniej niż 15" ale więcej niż ile? bo może być 8 a może być 12 i 14 a to jest spora równica jednak.

System android jest bezpłatny do pobrania na netbooki, nawet spoko, ale ja wolę windowsa.
poniżej 1000 to raczej tylko na allegro trzeba szukać, rozejrzę się wieczorkiem może coś fajnego się znajdzie. Ja pewnie swojego we wrześniu/październiku wystawię na allegro bo chwilowo jeszcze sporo jeżdżę i sie przydaje
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 13:52   #53
Lusja
Zakorzenienie
 
Avatar Lusja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 890
Dot.: Studentki zarządzania - łączmy się! Część 1 (zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
mniej niż 15" ale więcej niż ile? bo może być 8 a może być 12 i 14 a to jest spora równica jednak.

System android jest bezpłatny do pobrania na netbooki, nawet spoko, ale ja wolę windowsa.
poniżej 1000 to raczej tylko na allegro trzeba szukać, rozejrzę się wieczorkiem może coś fajnego się znajdzie. Ja pewnie swojego we wrześniu/październiku wystawię na allegro bo chwilowo jeszcze sporo jeżdżę i sie przydaje
Nie wiem ile, bo na netbookach się nie znam Z wyborem laptopa idzie mi o wiele łatwiej i szybciej Android jest na komórkach, to wiem. A jak się sprawdza w komputerach? Pierwsze słyszę
__________________
praca licencjacka 0%


Lusja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 15:29   #54
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: Studentki zarządzania - łączmy się! Część 1 (zbiorczy)

to nie jest stricte android tylko produkt firmy androida. Jest nawet ok, ale np na Samsungu mojego przyjaciela się zawieszał jak go ściągnął do przetestowania.
Netbooki mają do 12" Ja polecam 10 jeśli masz go używać tylko na uczelni. I HP są bardzo dobre wg mnie, bateria mi trzyma ok 5h przy samym używaniu na uczelni - czyli 0 gier, 0 muzyki, 0 filmów itp. -> Przejrzyj sobie HP mini używane najlepiej taki jak mój bo mają mocniejsze baterie.
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 17:26   #55
nazelie
Raczkowanie
 
Avatar nazelie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 39
Dot.: Studentki zarządzania - łączmy się! Część 1 (zbiorczy)

Też postanowiłam do Was dołączyć
Od października będę studiować analizę i zarządzanie w biznesie na Uniwersytecie łódzkim.
Skąd taki wybór? Ja już jestem na 3 roku ekonomii, wiedziałam że jestem blisko tego co chcę w życiu robić, ale to jeszcze nie było do końca to... Szukając swojej przyszłej ścieżki kariery zawodowej, trafiłam na coś takiego jak dział HR i stwierdziłam że może warto byłoby spróbować czegoś takiego jak 'drugi' kierunek. Początkowo stawiałam na zarządzanie specjalizacja zarządzanie zasobami ludzkim (podobnie jak marudzenie) ale gdy weszłam na stronę wydziału zarządzania i zobaczyłam, że jest coś takiego jak analiza i zarządzanie w biznesie bez wahania zarejestrowałam się
Mam nadzieję, że nie będę żałować tej decyzji, a mimo to wierzę że uda mi się znaleźć pracę w moich wymarzonych HR
__________________
The only way to do great work is to love what you do
nazelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 17:35   #56
walk_on_air
Raczkowanie
 
Avatar walk_on_air
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 426
Dot.: Studentki zarządzania - łączmy się! Część 1 (zbiorczy)

Ja polecam Acer Aspire One - na allegro - te najnowsze ktore maja 2x 1,66ghz, 4GB pamięci, 320GB i kamerke 1,3 ) i jakies 6h pracy na baterii

Z tym, że da sie je znalezc za 1200 jak sie dobrze poszuka. Ale chyba lepiej nowszy? (dluzej posluzy) Sarsze modele (nowe) sa juz od 800 zł

Te netbooki sa bez systemu ale moze warto wstrzymac sie do pazdziernika? Wiekszosc uczelni oferuje WIN7 za darmo! musicie tylko w centrum informatycznym zapytac
walk_on_air jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 18:02   #57
Lusja
Zakorzenienie
 
Avatar Lusja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 890
Dot.: Studentki zarządzania - łączmy się! Część 1 (zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez walk_on_air Pokaż wiadomość
Ja polecam Acer Aspire One - na allegro - te najnowsze ktore maja 2x 1,66ghz, 4GB pamięci, 320GB i kamerke 1,3 ) i jakies 6h pracy na baterii

Z tym, że da sie je znalezc za 1200 jak sie dobrze poszuka. Ale chyba lepiej nowszy? (dluzej posluzy) Sarsze modele (nowe) sa juz od 800 zł

Te netbooki sa bez systemu ale moze warto wstrzymac sie do pazdziernika? Wiekszosc uczelni oferuje WIN7 za darmo! musicie tylko w centrum informatycznym zapytac
Kurcze, myślałam, że te netbooki jednak tańsze są W październiku kupuję laptopa do domu ale ten to ma służyć czemu innemu niż tylko pisanie i Internet Więc nie wiem... Wolałabym najtaniej jak się da ale żeby też to nie był żaden shit

nazelie, już Cię dodaję do naszej listy i witam na wątku
__________________
praca licencjacka 0%


Lusja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 18:06   #58
marudzenie
Zadomowienie
 
Avatar marudzenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 339
Dot.: Studentki zarządzania - łączmy się! Część 1 (zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez nazelie Pokaż wiadomość
Też postanowiłam do Was dołączyć
Od października będę studiować analizę i zarządzanie w biznesie na Uniwersytecie łódzkim.
Skąd taki wybór? Ja już jestem na 3 roku ekonomii, wiedziałam że jestem blisko tego co chcę w życiu robić, ale to jeszcze nie było do końca to... Szukając swojej przyszłej ścieżki kariery zawodowej, trafiłam na coś takiego jak dział HR i stwierdziłam że może warto byłoby spróbować czegoś takiego jak 'drugi' kierunek. Początkowo stawiałam na zarządzanie specjalizacja zarządzanie zasobami ludzkim (podobnie jak marudzenie) ale gdy weszłam na stronę wydziału zarządzania i zobaczyłam, że jest coś takiego jak analiza i zarządzanie w biznesie bez wahania zarejestrowałam się
Mam nadzieję, że nie będę żałować tej decyzji, a mimo to wierzę że uda mi się znaleźć pracę w moich wymarzonych HR
Oooooooooooo, siema! : D wreszcie ktoś z Wydziału!
__________________
Ciekawe, co mówisz, gdy ktoś o mnie nie pyta.
marudzenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 20:18   #59
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Studentki zarządzania - łączmy się! Część 1 (zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
Dokładnie ;P Zawsze też mogę przejrzeć notatki z innego wykładu i przygotować do kolosa albo wejściówki

A co do wagi ja mam netbooka hp mini 210-1000w. Planuję sprzedać go i kupić coś innego, bo jak na razie mam laptopa i netbooka, a wolałabym jedno mieć A jednak netbook 10 jest trochę za mały do codziennej pracy. (PS. może któraś chce kupić? stan świetny za 500zł + przesyłka ;p)
ja się niestety nie skuszę ponieważ sama mam dwa HP mini (tak się złożyło ) i też jestem zadowolona dlatego właśnie wymieniłam starczego na nieco podrasowanego
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 18:21   #60
Lusja
Zakorzenienie
 
Avatar Lusja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 890
Dot.: Studentki zarządzania - łączmy się! Część 1 (zbiorczy)

Dziewczyny nie śpimy!

Mam takie pytanie do Was, wiecie już ile godzin wykładów + ćwiczeń będziecie mieć w I/II semestrze?
__________________
praca licencjacka 0%


Lusja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:39.