najlepsze konto dla studentki :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-26, 17:40   #1
Jacqueline__
Zakorzenienie
 
Avatar Jacqueline__
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 544

najlepsze konto dla studentki :)


witam !

jutro muszę założyć konto w banku jestem na 3 roku ale wczesniej nie miałam takiej potrzeby bo nie dostaję żadnego stypendium ani nic. teraz od czerwca zaczynam pracę i muszę założyć. czytałam sporo ale totalnie się na tym nie znam i nie ogarniam tego wszystkiego. zastanawiam się nad mBankiem albo Alior Sync (przy tym jestem bardziej na tak). mogłabym prosić o jakieś wasze opinie etc? zależy mi na koncie które będzie darmowe, bez jakichś tam opłat itd.

będę wdzięczna za wszystkie wasze odpowiedzi !

pozdrawiam
__________________
carpe diem


Jacqueline__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-26, 18:46   #2
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: najlepsze konto dla studentki :)

Zakladalabym na Twoim miejscu konto w banku, ktory jest sporo lat na rynku i bedziesz pewna tego, ze nic zlego z nim sie nie stanie. Polecam konto w ING internetowe, nie placilam za karte ani za wyjecie gotowki z bankomatu, mialam dostep do niego wylacznie przez internet co jest jak dla mnie jednak minusem. Piersze konto mialam w PKO i bardzo milo wspominam ten okres, gdyz maja bardzo szybkie przelewy, gotowka na koncie zawsze byla w tym samym dniu co firma wysylala wyplate, tutaj jednak musialam placic 5 zl miesiecznie za karte, ale konto bylo internetowo-bankowe, moglam zawsze zajsc do banku jak nie mialam dostepu do internetu, albo zapomnialam karty i wziac pieniadze z konta w okienku bankowym.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-26, 18:47   #3
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: najlepsze konto dla studentki :)

Cytat:
Napisane przez Jacqueline__ Pokaż wiadomość
witam !

jutro muszę założyć konto w banku jestem na 3 roku ale wczesniej nie miałam takiej potrzeby bo nie dostaję żadnego stypendium ani nic. teraz od czerwca zaczynam pracę i muszę założyć. czytałam sporo ale totalnie się na tym nie znam i nie ogarniam tego wszystkiego. zastanawiam się nad mBankiem albo Alior Sync (przy tym jestem bardziej na tak). mogłabym prosić o jakieś wasze opinie etc? zależy mi na koncie które będzie darmowe, bez jakichś tam opłat itd.

będę wdzięczna za wszystkie wasze odpowiedzi !

pozdrawiam
było już sporo takich wątków - skorzystaj z wyszukiwarki
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-26, 18:51   #4
Jacqueline__
Zakorzenienie
 
Avatar Jacqueline__
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 544
Dot.: najlepsze konto dla studentki :)

Cytat:
Napisane przez Syl993 Pokaż wiadomość
Zakladalabym na Twoim miejscu konto w banku, ktory jest sporo lat na rynku i bedziesz pewna tego, ze nic zlego z nim sie nie stanie. Polecam konto w ING internetowe, nie placilam za karte ani za wyjecie gotowki z bankomatu, mialam dostep do niego wylacznie przez internet co jest jak dla mnie jednak minusem. Piersze konto mialam w PKO i bardzo milo wspominam ten okres, gdyz maja bardzo szybkie przelewy, gotowka na koncie zawsze byla w tym samym dniu co firma wysylala wyplate, tutaj jednak musialam placic 5 zl miesiecznie za karte, ale konto bylo internetowo-bankowe, moglam zawsze zajsc do banku jak nie mialam dostepu do internetu, albo zapomnialam karty i wziac pieniadze z konta w okienku bankowym.
no własnie, z drugiej strony też w taki sposób na to patrzę że może jak starsze to pewniejsze czy coś. nie sądziłam ze wybór banku może być taki trudny


Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
było już sporo takich wątków - skorzystaj z wyszukiwarki
skorzystałam, ale spośród tego co znalazłam były wątki sprzed kilku lat (2010 i w dół) a mogło się coś zmienić. zależy mi na jak najaktualniejszych informacjach.

EDIT: znalazłam świeższy właśnie. to nic, czytam dalej
__________________
carpe diem


Jacqueline__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 10:16   #5
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: najlepsze konto dla studentki :)

Wyszukiwarka nie gryzie:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ght=alior+sync
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ighlight=mbank
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ighlight=konto
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ighlight=konto
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 10:32   #6
ninolo
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 24
Dot.: najlepsze konto dla studentki :)

jak mam w mbanku i jest ok
ninolo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 11:05   #7
Financeo
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2
Dot.: najlepsze konto dla studentki :)

Jeżeli szukasz darmowego konta bez żadnych warunków to aktualnie w ofercie banków są tylko dwa takie konta:
  • Alior Sync - 0 zł za prowadzenie konta, kartę, wypłaty z bankomatów i przelewy + 5% zwrotu za zakupy internetowe
  • Proste Konto Osobiste w Meritum Banku - wszystkie podstawowe operacje za 0 zł + darmowe ubezpieczenie karty płatniczej
Jeżeli natomiast choć trochę korzystasz z karty debetowej, to możliwości masz zdecydowanie więcej - dbNET, ING Konto z Lwem, mBank.

W mojej opinii mBank jest dobrym wyborem dla osób, które korzystają z bardziej zaawansowanych funkcji konta - np. do kupowania akcji na giełdzie.

W celu uzyskania większej ilości informacji na temat ww. rachunków, zachęcam sprawdzić ten ranking kont osobistych.
Financeo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-30, 16:55   #8
Jacqueline__
Zakorzenienie
 
Avatar Jacqueline__
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 544
Dot.: najlepsze konto dla studentki :)

dziękuje za wszystkie odpowiedzi, wątki inne tez poczytałam założyłam we wtorek to konto, nie umiałam się zdecydować i w końcu poszłam do wbk. też trzeba płacić 5 zł jak się nie zrobi transakcji, ale można na dowolną sumę , nie ma określonej że 100 czy 300 ( jak ma moja siostra w bgż). jutro muszę do nich iść bo coś spieprzyłam chyba z logowaniem się przez internet

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

myślałam też o tym Deutsche Banku, byłam, gadałam z babką ale tak mi namotała w głowie dziwnie i na każde moje pytania odpowiadała tak że nie ogarniałam o co jej kaman.
__________________
carpe diem


Jacqueline__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 21:23   #9
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: najlepsze konto dla studentki :)

Czyzbys zablokowala konto internetowe?
Powinni dac Ci koperte z kodem do odblokowania w banku lub dadza numer do infolinii, abys sobie odblokowala sama.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 21:31   #10
Jacqueline__
Zakorzenienie
 
Avatar Jacqueline__
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 544
Dot.: najlepsze konto dla studentki :)

Cytat:
Napisane przez Syl993 Pokaż wiadomość
Czyzbys zablokowala konto internetowe?
Powinni dac Ci koperte z kodem do odblokowania w banku lub dadza numer do infolinii, abys sobie odblokowala sama.
chyba tak. tzn, jeszcze nie. mam 5 prób, za mną 4. nie wiem czemu- wpisałam takie hasło jakie sobie zapisałam (trzeba było ułożyć swoje) i nie wiem czemu nie chce się zalogować

żadnego kodu nie mam boję się ze kurcze będę musiała za to płacić, bo pisze coś o jakichś smsKodach nie ogarniam tego. wolę nie robić 5 proby, tylko podejdę tam jutro i zapytam.
__________________
carpe diem


Jacqueline__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 11:20   #11
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: najlepsze konto dla studentki :)

Ja z AliorSync jestem mega zadowolona. Promocje nowe są na bieżąco a nie tak jak któraś powiedziała że nie ma. Do tego wszystko za darmo.
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-31, 15:04   #12
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: najlepsze konto dla studentki :)

Cytat:
Napisane przez Jacqueline__ Pokaż wiadomość
chyba tak. tzn, jeszcze nie. mam 5 prób, za mną 4. nie wiem czemu- wpisałam takie hasło jakie sobie zapisałam (trzeba było ułożyć swoje) i nie wiem czemu nie chce się zalogować

żadnego kodu nie mam boję się ze kurcze będę musiała za to płacić, bo pisze coś o jakichś smsKodach nie ogarniam tego. wolę nie robić 5 proby, tylko podejdę tam jutro i zapytam.

Nie martw sie, ze bedziesz placic, bo nie powinnas, odblokowanie konta powinno byc za darmo. Mi kiedys tez haslo nie wchodzilo i okazalo sie, ze cos z serwerem bylo i po prostu nie moglam sie zalogowac i zablokowali konto, nastepnego dnia gdy poszlam do banku odblokowali je od reki, wiec nie ma co sie martwic.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:48.