Botox Na Zmarszczki Nosowo-wargowe? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-09, 21:27   #1
Dagi33
Raczkowanie
 
Avatar Dagi33
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: moge byc wszedzie
Wiadomości: 63

Botox na bruzdy nosowo-wargowe?


Czy zeby zlikwidowac zmarszczki nosowo-wargowe mozna zastosowac botox?????
To ze wypelnia sie je wypelniaczami to wiem. Interesuje mnie czy mozna botoxem?
Czy ktoras z Was miala taki zabieg robiony? Jak dlugo utrzymuja sie u Was efekty? Pozdrawiam
Dagi33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 21:46   #2
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Botox Na Zmarszczki Nosowo-wargowe?

Z tego co wiem to botoks stosuje się tylko na górne partie twarzy.Efekt utrzymuje się ok.pół roku.
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 16:31   #3
Dagi33
Raczkowanie
 
Avatar Dagi33
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: moge byc wszedzie
Wiadomości: 63
Dot.: Botox Na Zmarszczki Nosowo-wargowe?

Juz wiem bo rozmawialam z lekarzem. Robi sie ostrzykniecia na bruzdy nosowo-wargowe ale niestety jeszcze nie u nas....
Dagi33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 09:16   #4
Abigail 1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 120
Dot.: Botox Na Zmarszczki Nosowo-wargowe?

Botox nie jest zbyt bezpieczny w tym rejonie, to paralizuje, podobno mozna miec problemy z usmiechem itp. Tak samo jak po podaniu botoxu w okolice oczu nie dasz rady napiąć mięśnia jak wczesniej, aby zmarszczyć ten obszar. Spotkałam się w polsce z podawaniem botoxu na policzki np w celu usuwania dołków, takie coś robi np Dr Monika Grzesiak, jednak jak dotąd nie spotkałam się a ani jedną dobrą opinią o niej. Wszystko mocno negatywne.
Abigail 1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 00:58   #5
Dagi33
Raczkowanie
 
Avatar Dagi33
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: moge byc wszedzie
Wiadomości: 63
Dot.: Botox Na Zmarszczki Nosowo-wargowe?

Cytat:
Napisane przez Abigail 1979 Pokaż wiadomość
Botox nie jest zbyt bezpieczny w tym rejonie, to paralizuje, podobno mozna miec problemy z usmiechem itp. Tak samo jak po podaniu botoxu w okolice oczu nie dasz rady napiąć mięśnia jak wczesniej, aby zmarszczyć ten obszar. Spotkałam się w polsce z podawaniem botoxu na policzki np w celu usuwania dołków, takie coś robi np Dr Monika Grzesiak, jednak jak dotąd nie spotkałam się a ani jedną dobrą opinią o niej. Wszystko mocno negatywne.
Tak, podawanie botoxu w rejonie bruzd jest bardzo ryzykowne. I chyba nie poddalabym sie po rozmowie moja lekarka na takie eksperymenty w naszym kraju.
Co do podania botoxu w rejony oczu to ja mam takie cos zrobione. Za pierwszym razem korygowalam jedynie kurze lapki. Tym razem zrobilam sobie caly rejon pod dolna powieka. Jestem zachwycona efektem!!!!!!!! Oczywiscie ze nie mozna zmarszczyc tego rejonu ale uwierz mi, ze w niczym to nie przeszkadza. Nadal mozna sie usmiechac- nie tworza sie po prostu tam zmarszczki.
Dagi33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 19:43   #6
Katarinawww
Przyczajenie
 
Avatar Katarinawww
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 11
GG do Katarinawww
Dot.: Botox na bruzdy nosowo-wargowe?

U siebie na zmarszczki nosowo-wargowe zastosowałam kwas hialuronowy (Surgiderm). Moja dermatolog odradziła mi botox na te bruzdy. I efekt jest naprawdę zachwycający. Bruzdy są wypełnione i wygląd twarzy zdecydowanie się poprawił. Natomiast na bruzdę między oczami zastosowałam botox. jestem zachwycona efektem.
Katarinawww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 13:06   #7
higienistka
Raczkowanie
 
Avatar higienistka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 238
Dot.: Botox na bruzdy nosowo-wargowe?

Cytat:
Napisane przez Katarinawww Pokaż wiadomość
U siebie na zmarszczki nosowo-wargowe zastosowałam kwas hialuronowy (Surgiderm). Moja dermatolog odradziła mi botox na te bruzdy. I efekt jest naprawdę zachwycający. Bruzdy są wypełnione i wygląd twarzy zdecydowanie się poprawił. Natomiast na bruzdę między oczami zastosowałam botox. jestem zachwycona efektem.
Bruzdy nosowo - wargowe najlepiej wypełnić kwasem hialuronowym
higienistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-09, 14:13   #8
Pletts
Raczkowanie
 
Avatar Pletts
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 90
Dot.: Botox na bruzdy nosowo-wargowe?

Chciała bym wiedzieć ile kosztuje taki zabieg mieszkam na śląsku i właśnie jestem na tropie jakiegoś dobrego specjalisty. Może coś doradzicie mam 36 lat i chciała bym zdecydować się już
Pletts jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 12:24   #9
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Botox na bruzdy nosowo-wargowe?

Cytat:
Napisane przez Pletts Pokaż wiadomość
Chciała bym wiedzieć ile kosztuje taki zabieg mieszkam na śląsku i właśnie jestem na tropie jakiegoś dobrego specjalisty. Może coś doradzicie mam 36 lat i chciała bym zdecydować się już
Z ciekawości podpisuję się pod pytaniem.

I druga sprawa, botox się ponawia co 6 mcy, a kwas hialuronowy? Jak długo trzyma?
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 16:10   #10
maagnesik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: praca ;]
Wiadomości: 8
Dot.: Botox na bruzdy nosowo-wargowe?

ja dopiero mam powod do załamania . mam dopiero 22 lata
od 5 lat pale papierosy :/ i wydaje mi sie ze to przez to mam zmarszczki nosowo wargowe ...chodzi mi o te zmarszczki tak jakby od usmiechania sie... z tym ze nie sadze zeby w tym wieku te zmarszczki pojawily sie akurat od usmiechów
niewiem co ma zrobic zeby je zlikwidowac..
maagnesik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 21:33   #11
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Botox na bruzdy nosowo-wargowe?

Cytat:
Napisane przez maagnesik Pokaż wiadomość
ja dopiero mam powod do załamania . mam dopiero 22 lata
od 5 lat pale papierosy :/ i wydaje mi sie ze to przez to mam zmarszczki nosowo wargowe ...chodzi mi o te zmarszczki tak jakby od usmiechania sie... z tym ze nie sadze zeby w tym wieku te zmarszczki pojawily sie akurat od usmiechów
niewiem co ma zrobic zeby je zlikwidowac..
Bez przesady z tym załamywaniem. Niektórzy mają taką urodę. Ja miałam te bruzdy mając lat naście. I nigdy nie był to powód do załamywania się.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-15, 22:54   #12
Hannah40
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Polska płn-wsch
Wiadomości: 79
Dot.: Botox na bruzdy nosowo-wargowe?

Hej, mam 40 lat i właśnie sprawiłam sobie prezent na urodziny, zlikwidowałam botoxem zmarszczkę tzw. "lwią" - efekt super, cena 650 zł oraz poprawiłam botoxem również zmarszczki nosowo-wargowe ale w przypadu tych zmarszczek wstrzykuje się mniejszą dawkę botoxu, co ma działanie tzw. relaksujące, efekt super, cena 250 zł. Ponadto jestem w trakcie kuracji cosmelan2 - tutaj cierpię okrutnie za 1700 zł. . O ile botox ma działanie natychmiastowe i spektakularne to przy cos2 trzeba się na cierpieć. Polecam znależć poprostu niezły gabinet medycyny esteetycznej w swojej miejscowości, umówić się na konsultacje i wtedy zdecydować czy skorzystać, tak zrobiłam i jestwem zadowolona bardzo, pzdr serdecznie
Hannah40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 15:40   #13
louix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 23
Dot.: Botox na bruzdy nosowo-wargowe?

Cytat:
Napisane przez Hannah40 Pokaż wiadomość
Hej, mam 40 lat i właśnie sprawiłam sobie prezent na urodziny, zlikwidowałam botoxem zmarszczkę tzw. "lwią" - efekt super, cena 650 zł oraz poprawiłam botoxem również zmarszczki nosowo-wargowe ale w przypadu tych zmarszczek wstrzykuje się mniejszą dawkę botoxu, co ma działanie tzw. relaksujące, efekt super, cena 250 zł. Ponadto jestem w trakcie kuracji cosmelan2 - tutaj cierpię okrutnie za 1700 zł. . O ile botox ma działanie natychmiastowe i spektakularne to przy cos2 trzeba się na cierpieć. Polecam znależć poprostu niezły gabinet medycyny esteetycznej w swojej miejscowości, umówić się na konsultacje i wtedy zdecydować czy skorzystać, tak zrobiłam i jestwem zadowolona bardzo, pzdr serdecznie


Witam, Hannah, powiedz proszę coś więcej nt cosmelan2, w jakiej postaci - na jakie partie, jakie efekty itd, nic na ten temat nie słyszałam, jestem w podobnym wieku i zastanawiam się nad thermage, w przyszłym tyg chcę zrobić kwas hialuronowy - okolice ust na początek i rozejrzeć się co dalej...
louix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 16:21   #14
Dorix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 195
Dot.: Botox na bruzdy nosowo-wargowe?

Cosmelan pomaga na przebarwienia. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=192299
Dorix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 11:27   #15
maagnesik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: praca ;]
Wiadomości: 8
Dot.: Botox na bruzdy nosowo-wargowe?

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Bez przesady z tym załamywaniem. Niektórzy mają taką urodę. Ja miałam te bruzdy mając lat naście. I nigdy nie był to powód do załamywania się.

heh no moze i tak

poszlam wczoraj do sephory i mowie dziewczynie ze chcialabym jakis mocny krem na zmarszczki:P ona tak na mniepopatrzyla i pokazala mi krem ale powiedziala ze to nie dla mnie bo jest za mocny i jest na duze zmarszczki a nie takie cos co sobie wmowilam...
ale niestety sa tez osoby ktore widza to ze mam taka zmarszczke wlasciwie to nie jest zmarszczka tytlko taka cienka bruzda ktora wyglada zle i mnie postarza;/
jak mam ja usunac skoro dla specjalistow to nie jest zmarszczka jakas specjalna a dla mnie jednak duzy problem?
maagnesik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 18:30   #16
Hannah40
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Polska płn-wsch
Wiadomości: 79
Dot.: Botox na bruzdy nosowo-wargowe?

hej, w piątek minie u mnie 2 tydzień kuracji cosmelan 1,2. Cos 2 ma działanie bardzo rozjaśniające skórę, w ciągu 1 tyg. złuszcza się cały "stary" naskórek, przynajmniej 2 lub 3 warstwy. Okres ten jest bardzo nieprzyjemny - skóra jest bardzo czerwona, łuszczy się mocno, nieładnie wygląda twarz, najlepiej pozostać w domu. Po dwóch tygodniach mogę stwierdzić, że cera jest jasna, świeża, pory są prawie niewidoczne, zmarszczki są spłycone, twarz jest lekko zaróżowiona, naprawdę ładnie wygląda, oczywiście nie likwiduje taka kuracja bruzd, głębokich zmarszczek itp.nie wiem jak długo będzie utrzymywał się efekt?na razie przez miesiąc mam stosować raz dziennie cos2, a później zobaczymy, podobno krem zawiera kolagen, który pomaga odbudować skórę, kuracja jest bardzo droga ale cóż? czego kobiety nie robią dla urody?napisz mi czy jesteś zadowolona z kwasu hialuronowego i ile kosztuje?pzdr
Hannah40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 10:20   #17
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 602
Dot.: Botox na bruzdy nosowo-wargowe?

Cytat:
Napisane przez maagnesik Pokaż wiadomość
ja dopiero mam powod do załamania . mam dopiero 22 lata
od 5 lat pale papierosy :/ i wydaje mi sie ze to przez to mam zmarszczki nosowo wargowe ...chodzi mi o te zmarszczki tak jakby od usmiechania sie... z tym ze nie sadze zeby w tym wieku te zmarszczki pojawily sie akurat od usmiechów
niewiem co ma zrobic zeby je zlikwidowac..
te zmarszczki mnie masz od palenia czy usmiechanaia w tym wieku,tylko GENETYCZNIE tak jak ja!!ja mam 27 lat i przymierzam sie do zastrzyku,ale ciagle sie waham... nie wiem czy nie wplynie to na ksztalt i zmiANE mojej twarzy..?
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 19:06   #18
Lawinia2007
Rozeznanie
 
Avatar Lawinia2007
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Trojmiasto, Warszawa
Wiadomości: 893
Dot.: Botox Na Zmarszczki Nosowo-wargowe?

Cytat:
Napisane przez Dagi33 Pokaż wiadomość
Tak, podawanie botoxu w rejonie bruzd jest bardzo ryzykowne. I chyba nie poddalabym sie po rozmowie moja lekarka na takie eksperymenty w naszym kraju.
Co do podania botoxu w rejony oczu to ja mam takie cos zrobione. Za pierwszym razem korygowalam jedynie kurze lapki. Tym razem zrobilam sobie caly rejon pod dolna powieka. Jestem zachwycona efektem!!!!!!!! Oczywiscie ze nie mozna zmarszczyc tego rejonu ale uwierz mi, ze w niczym to nie przeszkadza. Nadal mozna sie usmiechac- nie tworza sie po prostu tam zmarszczki.
Witam,

czy mozesz dokladnie powiedziec gdzie w okolicy oczu mialas nakucia? ja tez robie kurze lapki ale z tego co wiem jak ostrzykuje sie jeszcze okolice miedzy okiem a nosem to daje rewelacyjne efekty. Tylko takie rzeczy widzialam na filmikach a nie znam nikogo wiec bede wdzieczna jak napiszesz.
__________________
aparatka

15.02.2008 - aparat na dolne ząbki

25.02.2008 - hass + maska brrrr - juz go nie ma!!!

04.14.2009 - aparat na górne ząbki
Lawinia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 11:50   #19
Rooooma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Mosina
Wiadomości: 101
Dot.: Botox Na Zmarszczki Nosowo-wargowe?

Dokładnie botox jest przeznaczony na zmarszczki mimiczne(lwia bruzda.kurze łapki) natomiast na zmarszczki nosowo-wargowe wypełniacz ja osobiście polecam juvederm Jest od razu z środkiem znieczulającym

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

[1=cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d 0ab40072d3e70b02c_5ea21df 28819a;19106097]te zmarszczki mnie masz od palenia czy usmiechanaia w tym wieku,tylko GENETYCZNIE tak jak ja!!ja mam 27 lat i przymierzam sie do zastrzyku,ale ciagle sie waham... nie wiem czy nie wplynie to na ksztalt i zmiANE mojej twarzy..?[/QUOTE]

muminko! nie zmieni to twojej twarzy w sensie negatywnym po prostu :wyprostuja: ci się zmarszczki nie bedziesz miala efektu maski jeśli lekarz zrobi to odpowiednio we właściwy sposob zaaplikuje preparat
nie ma co sie matwic! po prostu efekt maski jest wtedy jak za duzo i za czesto korzysta sie z takich zabiegów i tyle na ten temat
Rooooma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-24, 14:24   #20
Pamela_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 34
Dot.: Botox Na Zmarszczki Nosowo-wargowe?

Cytat:
Napisane przez Dagi33 Pokaż wiadomość
Juz wiem bo rozmawialam z lekarzem. Robi sie ostrzykniecia na bruzdy nosowo-wargowe ale niestety jeszcze nie u nas....
Robią to też w Polsce (mam namiary jakby ktoś był zainteresowany) - ostrzykuje się podobno bardzo małą ilością botoksu i efekt nie jest tak duży jak po wypełniaczu i czasem jest dobrze wypełniacz też później podać. Podobno nie każdy lekarz to potrafi bo trzeba bardzo dobrze opanować techniki zaawansowane podawania botoxu.
Pamela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 17:02   #21
Rooooma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Mosina
Wiadomości: 101
Dot.: Botox Na Zmarszczki Nosowo-wargowe?

Cytat:
Napisane przez Pamela_ Pokaż wiadomość
Robią to też w Polsce (mam namiary jakby ktoś był zainteresowany) - ostrzykuje się podobno bardzo małą ilością botoksu i efekt nie jest tak duży jak po wypełniaczu i czasem jest dobrze wypełniacz też później podać. Podobno nie każdy lekarz to potrafi bo trzeba bardzo dobrze opanować techniki zaawansowane podawania botoxu.
Dobrze ale wypełniacze wymagają wiekszej wprawy niż przy podaniu botoxu... Wypełniacze to trudniejsza technika wykonywania
oczywiście ze w Polsce są! staja się coraz popularniejsze
Rooooma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:00.