Upały a miesiączka... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-13, 12:29   #1
Belladonna7
Raczkowanie
 
Avatar Belladonna7
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 150
GG do Belladonna7
Wink

Upały a miesiączka...


Zaczynam się troche denerwować czy wszystko ze mną w porządku, ponieważ spóźnia mi się okres...
Raczej nie jestem w ciąży a przynajmniej nie powinnam być, ponieważ nie współżyję ze swoim chłopakiem, a jedynie uprawiamy petting...
Zastanawiam się,czy pogoda, a zwłaszcza te potworne upały moga mnieć wpływ na to, że przesunął mi się okres...
Musze też powiedzieć że jakiś czas temu brałam talbletki antykoncepcyjne, a po ich odstawieniu zaczełam miec nieregularne miesiączki...
Zastanawiam się jednak, czy przyczyna nie są upały lub to, że przed sesją troche sie denerwowałam i mało jadłam...
Głównie jednak chodzi o tę topikalną pogodę...
Belladonna7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 12:31   #2
Belladonna7
Raczkowanie
 
Avatar Belladonna7
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 150
GG do Belladonna7
Wink Dot.: Upały a miesiączka...

Dodam, że mój cykl pokrywa się z cyklem mojej mamy, a ona także nie dostała okresu w "terminie"...
Belladonna7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 12:34   #3
asienka22
Raczkowanie
 
Avatar asienka22
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 291
Dot.: Upały a miesiączka...

hej nie napisalas ile dni ci sie spoznia miesiaczka?wiesz co jesli nmieskaczkujesz nieregularnie a tym bardziej ze po odstawieniu tabletek miesiaczki nie mialas w tym samym terminie to spoznienie kilu dniowe wedlug mnie ejst czyms normalnym,ja sama miesiaczkuje od 24 d- 31 dni w takim przedziale a po odstawieniu tabletek nie mialam okresu 42 dni,nie kazda kobieta ma miesiaczke co do dnia i godziny kazda sytuacja stres tabletki a nawet pogoda wplywa na miesiaczke wiec nie masz sie czym martwic czekaj spokojnie bo stres tez powoduje opznienie
asienka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:26.