rozszrzone pory sauna i wiele innych problemow.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-28, 12:36   #1
ewsu19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 15
Exclamation

rozszrzone pory sauna i wiele innych problemow..


Witam wszystkie Forumowiczki ktore zechcialy mi pomoc nawet jesli podobny watek pojawial sie juz milion razy..posatnowilam zaczac korzystac z sauny ale mam pewne obawy.po pierwsze wpadlam na pomysl z sauna gdyz chcialabym pozbyc sie wszelkich toksyn i tym samym zrzucic pare kilo(dokladnie 3) mam jednak problemy z cera(TRADZIK ROZSZERZONE PORY ) wiem ze sauna pomaga na cere jednak boje sie czy pory nie stana sie jeszcze bardziej rozszerzone i tym samym mocniej widoczne?czy po wyjsciu z sauny i ochlodzeniu pory wroca do normalnego stanu?moim marzeniem jest gładka cera..i szczupłe ladne cialo.prosze o porady i wszystko co wiecie na temat sauny i cery a zwlaszcza rozszerzonych porow dziurek na twarzy wygladzania cery.wrzucajcie tu wszystkie swoje porady a ja bede niezmiernie wdzieczna pomozcie niedoswiadczonej kobiecie :P
ewsu19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 12:39   #2
ewsu19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 15
Dot.: rozszrzone pory sauna i wiele innych problemow..

prosze nie krzyczcie jesli byla juz mowa o podobnych sprawach ale jestem zdesperowana i szukam pomocy..problemy z cera i waga zatruwaja mi zycie..
ewsu19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 15:30   #3
rudenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 197
Dot.: rozszrzone pory sauna i wiele innych problemow..

ewsu19 nie chcę Cię martwić ale na rozszerzone pory to chyba nic nie pomaga. Co do sauny, to nigdy nie korzystałam, ale wydaje mi się, że nie powinna zaszkodzić. Podczas niej twoje pory się rozszerzą, co ułatwi ich oczyszczenie, a po wszystkim wystarczy, gdy skóra ostygnie, przetrzeć buzie jakimś tonikiem zamykającym pory ewentualnie nałożyć odpowiednią maseczkę Ale to jest tylko moje skromne zdanie
rudenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 16:45   #4
ewsu19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 15
Dot.: rozszrzone pory sauna i wiele innych problemow..

rudenka za Twoje <skromne zdanie>bardzo dziekuje i wlasnie tez tak mysle a przynajmniej mam nadzieje ze pory sie potem zamkna czy wy dziewczyny tez macie rozszerzone pory?bo ja gdzie sie nie odwroce widze buzie gladkie jak dupcia niemowlecia(ehh musze sie przyznac zazdroszcze takim szczesciarom) czy nikt tu niekorzysta z sauny?piszcie na co pomaga?jakie plusy i minusy?prosze
ewsu19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 17:58   #5
rudenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 197
Dot.: rozszrzone pory sauna i wiele innych problemow..

Ja mam duuuuuuuże pory i duuuużo ich mam! Poza tym straszcznie się świecę i w ogóle mam taką brzydką grubą skórę o brzydkim nierównomiernym koloryccie, a żeby było fajniej to pod oczami mam cienką skórę taką blado-siną ze zmarszczkami mimicznymi, i moja twarz ma taki wiecznie zmęczony wyraz. I mam tak samo jak Ty, gdzie nie spojrzę wszędzie "pupcia". Mam nadzieję, że Cię pocieszyłam.
rudenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 21:35   #6
ewsu19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 15
Dot.: rozszrzone pory sauna i wiele innych problemow..

Rudenka no nie wiem czy powinnam sie pocieszac tym ze i Ty masz klopotliwa cere..hmm ale dobrze wiedziec ze nie jestem sama z tym problememehh a ja chyba zrezygnuje z sauny bo nie bede jeszcze bardziej ryzykowac i miec potem porow wielkosci wulkanow:P ale wciaz czekam na porady(pory sauna tradzik itd) HELP!
ewsu19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 18:46   #7
dociekliwy_tom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: rozszrzone pory sauna i wiele innych problemow..

Trzeba pamiętać korzystając z sauny o wielu przeciwwskazaniach np. nie mogą korzystać kobiety z silikonami osoby z nadciśnieniem warto pocztać poradniki np. http://www.saunyspa.com/poradnik/
dociekliwy_tom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:51.