Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-12-26, 00:42   #4891
Kosmetycznyswiat1
Kosmetycznyswiat1
 
Avatar Kosmetycznyswiat1
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4
Dot.: Czy podkład Revlon z bazaru musi być podróbką?

Ciężko stwierdzić lecz często są to niestety podróbki, i po samym odkręceniu podkładu i zobaczenia jego konsystencji i zapachu można zobaczyć ze coś jest z nim nie tak ...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kosmetycznyswiat1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-26, 04:23   #4892
fashion_victim97
Raczkowanie
 
Avatar fashion_victim97
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 32
Jaki podkład/puder jest Waszym ulubionym?

Jak wyżej Szukam podkładu idealnego lub też pudru po detoksie makijażowym


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fashion_victim97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-26, 10:09   #4893
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Czy podkład Revlon z bazaru musi być podróbką?

Cytat:
Napisane przez soniaronia Pokaż wiadomość
Na bazarach są stoiska z np. tuszami Rimmel,puder Max Factor, fluidem Revlon ( po 35zł, tyle co na promocji w Hebe).
Zastanawiam się, czy to podróbki czy oryginalne kosmetyki, z wyglądu trudno stwierdzić
Przesuwam do wątku zbiorczego.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-27, 12:30   #4894
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny, bardzo proszę o pomoc
Wiele miesięcy używałam Revlona CS, który chyba przez alkohol zasiał trochę spustoszenia na mojej cerze. Teraz szukam podkładu, który byłby żółty (chyba najczęstsze wymaganie), może być matujący, a gdyby jednocześnie nawilżał, byłaby bajka. Ponad to musi utrzymywać się na cerze najlepiej cały dzień (więc chyba coś zastygającego w takim razie). Próbowałam Bourjois HM, ale bardzo się ściera i strasznie ciemnieje.

Jest coś takiego do znalezienia?
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 10:22   #4895
Werka846
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Hej również proszę o pomoc ostatnio przeszłam mocną anginę i efektem są miliardy czerwonych krostek na policzkach. Mam już na to antybiotyk jednak trochę potrwa zanim moja twarz wróci do normy. Cerę mam tłustą i szukam jakiegoś produkty, który nie stworzy efektu maski a jednak zakryje czerwone krostki
Werka846 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 15:29   #4896
osiemawe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cześć Od jakiegoś czasu używam podkładu Bell Hypoallergenic w odcieniu 01, o ile latem kolor lepiej wygląda na twarzy to zimą jest gorzej, nałożony na twarz wygląda bardziej beżowo/różowo niż bym tego chciała. Szukam więc czegoś o podobnej jasności jednak z tonami bardziej pasującymi do cery z raczej chłodnym, oliwkowym/zielonkawym odcieniem.
Super jeśli znajdzie się jakiś podkład nadający się do wrażliwej i łatwo zapychającej się cery, z lepszym kryciem niż ten z Bell.

Cenowo najlepiej do 100 zł
osiemawe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 15:50   #4897
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Riise Pokaż wiadomość
Hej,
Mam pytanie do osób, które miały styczność z podkładem Revlon Colorstay 150/180 i Ingrid Ideal Fce nr 10.
No więc jestem osobą z bardzo jasną, żółtą karnacją. Ingrid w kolorze kości słoniowej był dla mnie jak na razie najlepszy, ale jednak nieco za jasny. Albo trafniej by było stwierdzić, że zbyt neutralny, bo moja skóra jest po prostu żółta.

Zastanawiałam się nad kupieniem Revlona, ale nie mam możliwości, żeby sprawdzić, który ocień bylby dla mnie lepszy, więc tutaj pytanie do osób, które miały styczność z Ingridem i Revlonem.
Który 150 czy 180 byłby lepszy dla osoby z jasną, wpadającą w żółte tony karnacją?
Ewentualnie czy znacie jakieś inne jasne podkłady wpadające w żołty kolor?

Jetem zesperowana, bo we wszystkim wyglądam albo jak świnka albo jak pomarańcza :c
Ja używałam i ingrid i revlon.
Potrzebuję żółtych fluidów bo mam czerwony odcień skóry, więc inne tony sprawiają że wygladajam jak swinka lub pomarancza - dokladnie jak Ty

150 jest żółciejszy niż 180.
180 jest bardziej ziemisty.

Ale dla mnie 150 jest za mało żółty i dodaję KURKUMY ciutke do niego
codziennie jak nakładam biorę na opuszek palca ciutke kurkumy.

Polecila mi tak z 3 lata temu juz bodajze wizazanka - to sposob na zrobienie podkladu bardziej zoltego. Jak przegniesz i dasz za duzo to bedziesz jak ufoludek, ale troszke sprawi ze bedzie zolty odcien, piekny i naturalny.



---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Revlon nie wysuszał ci dodatkowo twojej suchej skóry? Pytam z ciekawości.

Co do provoke to w ross zawsze widzę ich szafy. A co do żółtych maków to już niekoniecznie posiadam o nich wiedzę. Może pro longwear? Albo chwalony przez nikkie pro longwear nourishing.
Nie, nie wysusza
Poszukam czegoś, patrzę teraz na Perfect Tone, Fluid dopasowujący się do koloru cery ale nie wiem czy nie będzie za słaby..
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-28, 19:41   #4898
fashion_victim97
Raczkowanie
 
Avatar fashion_victim97
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 32
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Hej, mam do Was pytanie. Znacie jakieś podkłady z różowymi tonami, do jasnej karnacji? Bardzo trudno mi taki znaleźć :/ odpada Revlon Colorstay 110 i nowa wersja L'oreal Trud match :/


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fashion_victim97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 22:27   #4899
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez fashion_victim97 Pokaż wiadomość
Hej, mam do Was pytanie. Znacie jakieś podkłady z różowymi tonami, do jasnej karnacji? Bardzo trudno mi taki znaleźć :/ odpada Revlon Colorstay 110 i nowa wersja L'oreal Trud match :/


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Poszukaj wśród podkładów MAC w kolorystyce na poziomie NW10.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-30, 17:08   #4900
finnickowa
finnickowa
 
Avatar finnickowa
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Margonin
Wiadomości: 4
Exclamation Fluid; problematyczny skład (kuracja antybiotykiem)

Witam dziewczyny, mam do was pytanie, może orientujecie się w temacie. Od paru tygodni używam na noc żelu Acnatac przepisanego przez panią dermatolog, ponieważ mam problemy skórne o podłożu wirusowym. W ulotce wyczytałam, że przy jego stosowaniu nie wolno używać kwasu salicylowego, a i cytryna może mnie podrażnić. Znalazłam sobie fluid Lirene City Matt i chciałam kupić, ale wyczytałam, że ma w sobie ESTER benzylowy kwasu salicylowego i kwas cytrynowy (który resztą też posiada antybiotyk w żelu, którego używam). Jak myślicie, mogę kupić? Coś będzie się działo?
finnickowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-01, 19:22   #4901
Ola1397
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2
Exclamation Pomoc w doborze podkładu!

Kochane, potrzebuje szybkiej pomocy w dobrze podkładu.
Mam bardzo bladą cerę ze skłonnościami to wyprysków jest ona w sumie mieszana ( bo raz jest tłusta, a raz sucha, że skóra mi się łuszczy).
Dotychczas używałam:
- Rimmel Lasting Finish , ale ważył mi się na twarzy i się nie sprawdził
- Maybelline SuperStay, ale strasznie ciemnieje mi na twarzy
i Pharmacris, ale on też bez szału.
Potrzebuję podkładu dobrze kryjącego, lecz nie tworzącego efektu maski, nie ciemniejącego, dobrze trzymającego się no i żeby nie zatykał porów.
Z góry dziękuję za wszelką pomoc!
Ola1397 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-02, 18:54   #4902
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;68922591]No i super Silloe, teraz to już wszystko będzie dobrze widoczne Nie ma to jak swatche [/QUOTE]

też lubię swatche, przynajmniej widać mniej więcej co i jak wygląda w rzeczywistości
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-03, 00:05   #4903
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pomoc w doborze podkładu!

Cytat:
Napisane przez Ola1397 Pokaż wiadomość
Kochane, potrzebuje szybkiej pomocy w dobrze podkładu.
Mam bardzo bladą cerę ze skłonnościami to wyprysków jest ona w sumie mieszana ( bo raz jest tłusta, a raz sucha, że skóra mi się łuszczy).
Dotychczas używałam:
- Rimmel Lasting Finish , ale ważył mi się na twarzy i się nie sprawdził
- Maybelline SuperStay, ale strasznie ciemnieje mi na twarzy
i Pharmacris, ale on też bez szału.
Potrzebuję podkładu dobrze kryjącego, lecz nie tworzącego efektu maski, nie ciemniejącego, dobrze trzymającego się no i żeby nie zatykał porów.
Z góry dziękuję za wszelką pomoc!
A może SkinBalance?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-04, 18:05   #4904
twins97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 6
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Hej :p Mam odcień skóry jasno żółty czasami wydaje mi się że nawet oliwkowy. Obecnie posiadam Bourjois healthy mix 51 i catrice hd liquid coverage 010. Myślałam że bedą one żółte albo chociaż białe jednakże u mnie na twarzy maja odcień różowo-pomorańczowy....;/ Nie mogę dobrać do sb dobrego podkładu.. Pomóżcie :P
twins97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-05, 11:54   #4905
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez karolinkak28 Pokaż wiadomość
Cześć,

Dziewczyny, szukam podkładu dla mojej ukochanej mamy (wiek 60+). Ma cerę suchą i (jak się domyślacie ) ze zmarszczkami, przebarwieniami i jedną blizną od pogryzienia. Interesuje mnie tylko górna półka kosmetyków. Czytałam o Dior Forever, nada się? Może Chanel Vitalumiere?

Doradźcie, proszę :prosi :
Wszystko tylko nie Chanel.
Ja mam wersję aqua (denkuję), ale zobacz na kwc, bo klasyczna wersja lepsza nie jest. Przede wszystkim nie kryje dobrze.
To są dobre podkłady dla kobiet ok 30tki (choć wg mnie to można znaleźć ze średniej półki odpowiednik w postaci Bourjois HM), które nie mają nic do ukrycia.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-05, 14:46   #4906
Rosebrd
Zadomowienie
 
Avatar Rosebrd
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 826
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cześć dziewczyny,
mam do Was ogromną prośbę o pomoc, bo już nie wiem co mam czynić. Mam skórę mieszaną, lekkie niedoskonałości w postaci porów na nosie i zaczerwienień na policzkach. Do tej pory latem używałam Bourjois HM, zaś zimą Revlon Colorstay 180. O ile Bourjois raczej ze mną zostanie, to pragnę jakiegoś zamiennika Revlona. Skubany psuje mi cerę, znajduje suche skórki tam gdzie ich nie ma, a poza tym skóra w jego towarzystwie jednocześnie potrafi wyglądać na przesuszoną i przetłuszczoną. Pracuję w pomieszczeniach klimatyzowanych, w dodatku w stałym kontakcie z klientem, więc muszę wyglądać schludnie. Jakieś porady?
Rosebrd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 10:21   #4907
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Rosebrd Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
mam do Was ogromną prośbę o pomoc, bo już nie wiem co mam czynić. Mam skórę mieszaną, lekkie niedoskonałości w postaci porów na nosie i zaczerwienień na policzkach. Do tej pory latem używałam Bourjois HM, zaś zimą Revlon Colorstay 180. O ile Bourjois raczej ze mną zostanie, to pragnę jakiegoś zamiennika Revlona. Skubany psuje mi cerę, znajduje suche skórki tam gdzie ich nie ma, a poza tym skóra w jego towarzystwie jednocześnie potrafi wyglądać na przesuszoną i przetłuszczoną. Pracuję w pomieszczeniach klimatyzowanych, w dodatku w stałym kontakcie z klientem, więc muszę wyglądać schludnie. Jakieś porady?
Mam podobną cerę, u mnie w zimie bardzo dobrze sprawdza się podkład Pharmaceris, ale tylko wersja podstawowa "delikatny fluid intensywnie kryjący" (matujący robił mi suchy wiór zamiast skóry, a wersji nawilżającej nie używałam, bo bałam się nadmiernego błyszczenia). Na KWC jest dużo opinii ładnie kryje, nie wysusza, ale też nie przetłuszcza cery, u mnie nie powoduje żadnych klopotów z cerą, wręcz mam wrażenie, że lekko łagodzi podrażnienia. Nie znalazłam na razie lepszego na zimę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez ally5
Czas edycji: 2017-01-06 o 10:25
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 10:39   #4908
Rosebrd
Zadomowienie
 
Avatar Rosebrd
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 826
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziękuję za podpowiedź, nigdy wcześniej o nim nie słyszałam. Chętnie wypróbuję, tym bardziej, że cena też nie odstrasza, nawet jakbym miała go potem komuś sprezentować to niewielka strata. Dam znać jak się sprawdził
Rosebrd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-08, 01:43   #4909
nmissiv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

hej! mam pytanie odnośnie podkładu, mam cerę mieszaną z drobnymi niedoskonałościami, które chciałabym zakryć.. używałam już dużo podkładów, każdy nawet jak przez pewien czas był dobry to przestawał... ostatnio używałam loreal infallible matte (idealnie kryje wszystko, matuje na cały dzień bez poprawek, brak efektu maski - jednak ostatnio jest dla mnie zbyt suchy). używałam też revlon colorstay do cery tłustej i mieszanej (ten znowu jest dla mnie zbyt mokry, niby matowy, ale czuje że coś mam na twarzy i do niego używałam korektora z maca bo słabo krył)... teraz szukam coś pomiędzy, co będzie kryło, matowało, nie będzie efektu maski i jednocześnie nie bedzie zbyt suchy jak proszek.. polecacie coś? proszę o pomoc bo już sama nie wiem czym powinnam tą twarz malować
nmissiv jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-08, 12:03   #4910
ganglion
Zadomowienie
 
Avatar ganglion
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 079
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Hej
Potrzebuję pomocy z doborem koloru podkładu. Chce kupić Tatre Amazonian Clay Airbrush Foundation i zastanawiam się nad kolorami fair-light i light:
http://tartecosmetics.com/shade-find...ade:fair-light
Teraz noszę Clinique w kolorze Fresh Alabaster
http://www.clinique.com.pl/product/1...kad/index.tmpl,
pasuje mi też Estee Lauder Double Wear 1N2, chociaż jest trochę zbyt różowy.
ganglion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-12, 10:02   #4911
monika9093
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 20
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
moge polecić Ci zwłaszcza na lato_nie jest to typowy krem na naczynka ale swietnie koi rumien-Bepanthen-Krem w tubce,-fajny jest pod makijaż i ogólnie do pielęgnacji....kemy Sylveco-Lekki krem brzozowy lub rokitnikowy...a do mycia Babydream żel do kąpieli dla niemowlaków<błekitna butla 500ml z białą pompką> ultradelikatny bez slsów...zresztą bardzo lubiany na wizażu.
To podobnie jak ja
monika9093 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-13, 15:45   #4912
tieve
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny, a próbowałyście owianego sławą Catrice HD Liquid Coverage? Nigdze nie mogę go kupić, wszędzie są puste półki. Warty poszukiwań? Jeśli go miałyście czy wiecie może czy 030 jest bardzo ciemny względem 010?
tieve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-14, 13:15   #4913
PatBocks123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
Loreal true match

Witam Was dziewczyny !

Pisze tutaj do Was z pytaniem odnośnie podklady Loreala true match..iz mam cerę Normalna Ale ale moje czoło często przy brwiach podkreśla suche skórki i co Prawd a rzadko jaki podklad je podkreśla ale wole zapytać tutaj czy moze wiecie jak ten produkt zachowuje wid8wobec cery bardziej suchej ? No do tłustej to mi daleko 😁 a nie chce kupić i potem wyrzucać a możliwości próbki nie mam iz za granicą w tym sklepie w którym są onr dostępne nie można wziąść próbek..wiem bez sensu ale tak jest i coz a opiniami mam ochotę od dawna to przetestować i kupić ale boję sie troszke...tak wiec post nie skierowany do dziewczyn z cerą tłusta dzięki z gory za jakiekolwiek mądre odpowiedzi.
PatBocks123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-15, 20:11   #4914
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez PatBocks123 Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczyny !

Pisze tutaj do Was z pytaniem odnośnie podklady Loreala true match..iz mam cerę Normalna Ale ale moje czoło często przy brwiach podkreśla suche skórki i co Prawd a rzadko jaki podklad je podkreśla ale wole zapytać tutaj czy moze wiecie jak ten produkt zachowuje wid8wobec cery bardziej suchej ? No do tłustej to mi daleko 😁 a nie chce kupić i potem wyrzucać a możliwości próbki nie mam iz za granicą w tym sklepie w którym są onr dostępne nie można wziąść próbek..wiem bez sensu ale tak jest i coz a opiniami mam ochotę od dawna to przetestować i kupić ale boję sie troszke...tak wiec post nie skierowany do dziewczyn z cerą tłusta dzięki z gory za jakiekolwiek mądre odpowiedzi.
Odradzam.
U mnie ten podkład leży nieużywany właśnie z powodu wysuszania i podkreślania skórek.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-16, 20:02   #4915
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Odradzam.
U mnie ten podkład leży nieużywany właśnie z powodu wysuszania i podkreślania skórek.
U mnie było to samo. Mam cerę mieszaną, a ten podkład wręcz "wydobywał" skórki, o których istnieniu nawet nie wiedziałam. I faktycznie wysusza, na co skóra reagowała jeszcze większym błyszczeniem, niż zwykle :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-25, 19:11   #4916
Yieu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Nigdy w życiu się nie malowałem, ale chciałbym trochę zakryć moje zaczerwienienia i blizny potrądzikowe.
Czy jest jakiś krem, lekki podkład, który trochę by przykrywał niedoskonałości jednocześnie nie będąc za bardzo widocznym?
Yieu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-25, 20:56   #4917
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Yieu Pokaż wiadomość
Nigdy w życiu się nie malowałem, ale chciałbym trochę zakryć moje zaczerwienienia i blizny potrądzikowe.
Czy jest jakiś krem, lekki podkład, który trochę by przykrywał niedoskonałości jednocześnie nie będąc za bardzo widocznym?
Polecam kremy BB
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-25, 23:00   #4918
bronwyn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 99
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Witajcie,

Jestem na etapie zmiany sposobu pielęgnacji i makijażu, ponieważ moja skóra po urodzeniu drugiego dziecka całkowicie się zmieniła, w zasadzie o 180 st. - mieszana przeszła w suchą, a nawet bardzo suchą, odwodnioną, a do tego policzki mam płytko unaczynione, są bardzo czerwone, wrażliwe . I w ten oto sposób chciałabym zmienić podkład. Szukam więc czegoś nawilżającego, srednio kryjącego, drogeryjnego, żółtego, bez różowego pigmentu.
I wytypowałam kilka:

Healthy mix Bourjois
L'oreal True Match
Revlon Colorstay do cery suchej/normalnej

Co polecacie? Czy coś innego?
Pozdrowienia
__________________
w oczekiwaniu...
bronwyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 06:46   #4919
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez bronwyn Pokaż wiadomość
Witajcie,

Jestem na etapie zmiany sposobu pielęgnacji i makijażu, ponieważ moja skóra po urodzeniu drugiego dziecka całkowicie się zmieniła, w zasadzie o 180 st. - mieszana przeszła w suchą, a nawet bardzo suchą, odwodnioną, a do tego policzki mam płytko unaczynione, są bardzo czerwone, wrażliwe . I w ten oto sposób chciałabym zmienić podkład. Szukam więc czegoś nawilżającego, srednio kryjącego, drogeryjnego, żółtego, bez różowego pigmentu.
I wytypowałam kilka:

Healthy mix Bourjois
L'oreal True Match
Revlon Colorstay do cery suchej/normalnej

Co polecacie? Czy coś innego?
Pozdrowienia
True Match prędzej wysuszy niż nawilży
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 09:13   #4920
bronwyn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 99
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
True Match prędzej wysuszy niż nawilży
Ok, to już wiemy, że True Match nie. Co zatem?
__________________
w oczekiwaniu...
bronwyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:07.