tanie noclegi w Paryżu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-10, 18:12   #1
holly.k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 120

tanie noclegi w Paryżu


Tanie, jak najtańsze na kieszeń studencką...
gdzie mogę znaleźć? Francuskiego nie znam ni w ząb, a potrzebuję jakiejś kwatery na jakieś 2 dni...
__________________

holly.k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 13:22   #2
magdakia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8
Dot.: tanie noclegi w Paryżu

Cytat:
Napisane przez holly.k Pokaż wiadomość
Tanie, jak najtańsze na kieszeń studencką...
gdzie mogę znaleźć? Francuskiego nie znam ni w ząb, a potrzebuję jakiejś kwatery na jakieś 2 dni...
polecam ludzi u ktorych bylam rok temu
ich adres email
noclegi placilam 15 euro od osoby

Edytowane przez magdziaS
Czas edycji: 2012-12-19 o 20:25
magdakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 10:50   #3
zofiya
Raczkowanie
 
Avatar zofiya
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 45
Dot.: tanie noclegi w Paryżu

niestety Paryz nie nalezy do najtanszych ale te widoki i ta atmosfera.... uwielbiam to miasto!
sprawdz te strone : http://www.hostelparis.com/
hostele to naprawde fajna sprawa, czesto mozna znalezc cos na studencka kieszen w calkiem fajnym polozeniu, dodatkowo mozna poznac miedzynarodowe towarzystwo. dosc duzo podrozuje, czesto siadam do klawiatury wyszukuje hostele rezerwuje i mykam w swiat
zofiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 10:54   #4
zofiya
Raczkowanie
 
Avatar zofiya
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 45
Dot.: tanie noclegi w Paryżu

ps. spojrz konkretnie np. na to
http://www.3ducks.fr/sita.htm
pozdrawiam
zofiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 22:00   #5
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Paryż-nocleg

własnie... chciałabym sie wybrac ale wiem ze tam dosc drgo- wiecie gdzie można w miare tanio przenocowac- prosze o wskazówki bede leciec na okolo 2-3 dni pozwiedzac
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 15:43   #6
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Paryż-nocleg

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
własnie... chciałabym sie wybrac ale wiem ze tam dosc drgo- wiecie gdzie można w miare tanio przenocowac- prosze o wskazówki bede leciec na okolo 2-3 dni pozwiedzac
Polecam wyszukiwarke: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=Paryz+noclegi
Watki lacze
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...


Edytowane przez magdziaS
Czas edycji: 2008-05-11 o 16:28
magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 17:10   #7
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 993
Dot.: Paryż-nocleg

Ja tez jade do Paryza i juz mam zarezerwowany hotel ale... no wlasnie.. jade samochodem. Czy ktos wie gdzie mozna tanio albo bezplatnie postawic samochod tak, aby nic mu sie nie stalo (zeby nikt nie wybil szyb, nie porysowal albo nie polamal lusterek)? Hotel, ktory mam jest tani i jest w centrum wiec nie ma parkingu
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-08, 19:14   #8
Alexa80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Paryż-nocleg

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
Ja tez jade do Paryza i juz mam zarezerwowany hotel ale... no wlasnie.. jade samochodem. Czy ktos wie gdzie mozna tanio albo bezplatnie postawic samochod tak, aby nic mu sie nie stalo (zeby nikt nie wybil szyb, nie porysowal albo nie polamal lusterek)? Hotel, ktory mam jest tani i jest w centrum wiec nie ma parkingu
Niestety w przypadku przyjazdu samochodem nocleg w centrum nie jest wskazany. Parkingi są bardzo drogie a miejsce na ulicy (też płatne) ciężko znaleźć. Dodatkowo samochód może zostać nieco poobijany przez bezpardonowo rozpychających się zderzakami Francuzów . Należy mieszkać na przedmieściach i dojeżdżać RER (szybka kolej ok 20 min do samego centrum).
Ja korzystałam z pomocy stowarzyszenia polonijnego (mail@cosmoville.eu) które nie dość, ze pomogło znaleźć tani nocleg (kwatera prywatna) to jeszcze udzieliło wielu cennych informacji takich jak np. ta powyżej.
Alexa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 21:00   #9
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 993
Dot.: Paryż-nocleg

Cytat:
Napisane przez Alexa80 Pokaż wiadomość
Niestety w przypadku przyjazdu samochodem nocleg w centrum nie jest wskazany. Parkingi są bardzo drogie a miejsce na ulicy (też płatne) ciężko znaleźć. Dodatkowo samochód może zostać nieco poobijany przez bezpardonowo rozpychających się zderzakami Francuzów . Należy mieszkać na przedmieściach i dojeżdżać RER (szybka kolej ok 20 min do samego centrum).
Ja korzystałam z pomocy stowarzyszenia polonijnego (mail@cosmoville.eu) które nie dość, ze pomogło znaleźć tani nocleg (kwatera prywatna) to jeszcze udzieliło wielu cennych informacji takich jak np. ta powyżej.
Juz wrocilam z Paryza, bylo suuper. Znalazlam parking podziemny strzezony w prawie samym centrum za 17 euro za 24h, wiec bardzo tanio. Jedyny problem to taki, ze ma on tylko 20 czy 25 miejsc parkingowych wiec czesto jest zajete i trzeba 'czatowac' az ktos wyjedzie. A na ulicy nie radze parkowac!! Widzialam jak parkowala jedna francuzka, koszmar jakis, przyladowala zarowno w samochod z przodu jak i z tylu zanim stanela porzadnie.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 07:37   #10
mm2k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 23
Dot.: Paryż-nocleg

Dzięki za pomoc Bardzo przydatny wątek
Heh, chyba każda kobieta potajemnie marzy o romantycznej wyprawie do tego magicznego miasta...

tylko z kasą czasem krucho
__________________
Podrozuje krotko, ale i intensywnie Znajduje inspiracje, chwytam tanie bilety lotnicze, plecak na plecy wrzucam i w droge..
mm2k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 17:21   #11
Elaira
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: tanie noclegi w Paryżu

Witam!
Szukam taniego noclegu w Paryżu (październik 2010) na 4 noce dla dużej grupy (ok. 32-36os.). Szukając na stronach paryskich hosteli mam wrażenie, że tak duże grupy nie mają żadnych szans znalezienia odpowiedniej ilości wolnych pokoi.
Z góry dziękuję za pomoc.
Elaira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-18, 11:37   #12
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: tanie noclegi w Paryżu

ja wkoncu bylam w hotelu F1
ktory byl niedalko stacji metra

Rue de la Cokerie, Avenue Francis de Pressencé
93210 Saint Denis, France

wtedy cena to bylo 35 eu za nocleg ale ja bylam w 3 osoby w jednym pokoju
http://www.accorhotels.com/pl/hotel-...re/index.shtml
__________________
"Believe in magic"


Edytowane przez Brook
Czas edycji: 2010-06-18 o 11:39
Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 06:46   #13
schumcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6
Dot.: tanie noclegi w Paryżu

Witam
Wlasnie wrocilam z mezem z Paryza
Jedna noc spalismy w f1 (nie do konca polecam na dluzszy okres -jedna noc mozna sie tam przespac ) a reszte Spalismy u swietnej rodzinki, domek blisko stacji, do centrum kolejka jedzie jakies 15 min ( koszt kolejki 2,35 euro) .

Koszt noclegu u tych Panstwa to 35 euro za pokoj co na Paryz jest bardzo niska cena do tego czysciutko i przytulnie.
Nocleg trzeba rezerwowac wczesniej bo moze byc ciezko z pokojami.
Podaje meila to nich jak by ktos chcial pojechac, a naprawde warto



Pozdrawiam Ania

---------- Dopisano o 07:46 ---------- Poprzedni post napisano o 07:45 ----------

Witam
Wlasnie wrocilam z mezem z Paryza
Jedna noc spalismy w f1 (nie do konca polecam na dluzszy okres -jedna noc mozna sie tam przespac ) a reszte Spalismy u swietnej rodzinki, domek blisko stacji, do centrum kolejka jedzie jakies 15 min ( koszt kolejki 2,35 euro) .

Koszt noclegu u tych Panstwa to 35 euro za pokoj co na Paryz jest bardzo niska cena do tego czysciutko i przytulnie.
Nocleg trzeba rezerwowac wczesniej bo moze byc ciezko z pokojami.
Podaje meila to nich jak by ktos chcial pojechac, a naprawde warto

Edytowane przez magdziaS
Czas edycji: 2012-12-19 o 20:24
schumcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 12:51   #14
abinitio
Raczkowanie
 
Avatar abinitio
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 33
Dot.: tanie noclegi w Paryżu

Ja polecam hostel Absolute, jest czysty, obsługa w języku angielskim, wliczone śniadanie (nieśmiertelne rogaliki ), 25 euro za osobę w pokoju 4 osobowym z łazienką. Jak dla mnie kwintesencja paryskiego stylu, tak sobie to właśnie wyobrażałam . Położenie bardzo dogodne - nieopodal kanału St. Martin i stacji metra przy Placu Republiki, skąd można dojechać wszędzie.
http://www.absolute-paris.com/
abinitio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 00:06   #15
Szadia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: tanie noclegi w Paryżu

Witam serdecznie,
wrocilam niedawno z Paryza gdzie mieszkalam razem z chlopakiem u dwoch polskich studentow i musze przyznac, ze jest to naprawde dobre rozwiazanie. Mieszkanie jest niedaleko Stalingradu, tuz obok stacji metra, w miare spokojnej okolicy choc trzeba uwazac bo na chodnikach rzadza niepodzielnie szalone skutery. Pokoj jest czysty, z dostepem do kuchni i lazienki, co prawda chlopaki tez tam mieszkaja ale nie moge powiedziec o nich zlego slowa: sluza pomoca w kwestii "paryskiego zycia", pozyczyli nam rower, a jesli kogos interesuje troche zycie nocne to ich rady okazaly sie bezcenne ( bylismy na super imprezie na squacie polaczonym z galeria sztuki, swietna atmosfera, wszystko pol darmo i paryz jakiego nie zobaczysz normalnie z przewodnikiem w reku). Placilismy 30 euro za noc za dwie osoby, przy czym jesli ktos zostawalby dluzej to pewnie daloby sie wynegcjowac taniej(my bylismy niestety tylko trzy dni) co patrzac po tym watku jest niezla cena bo przynajmniej nie trzeba tracic czasu i pieniedzy na dojazdy.
Ja dostalam ich adres od mojego znajomego i serdecznie polecam, ich mail to sirap75019@gmail.com, odpisuja szybko i z tego co wiem maja jeszcze sporo wolnych terminow.
Widzialam, ze byla tez mowa o jedzeniu. Co prawda chlopaki nie gotuja sniadan, ale tuz obok sa piekarnie z pysznymi francuskimi croissantami, tanie sklepy typu lidl lub leader price a z ciekawostek dodam ze obok metra Parmentier jest knajpka gdzie w czwartki i piatki pyszny marokanski kuskus jest za darmo do kazdego zamowienia, czyli za 3 euro mamy piwko i kolacje do syta
Pozdrawiam
Szadia
Szadia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 10:22   #16
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: tanie noclegi w Paryżu

Oo, świetna informacja.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 12:49   #17
wilczyca246
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: tanie noclegi w Paryżu

[

Witam
Wlasnie wrocilam z mezem z Paryza
Jedna noc spalismy w f1 (nie do konca polecam na dluzszy okres -jedna noc mozna sie tam przespac ) a reszte Spalismy u swietnej rodzinki, domek blisko stacji, do centrum kolejka jedzie jakies 15 min ( koszt kolejki 2,35 euro) .

Koszt noclegu u tych Panstwa to 35 euro za pokoj co na Paryz jest bardzo niska cena do tego czysciutko i przytulnie.
Nocleg trzeba rezerwowac wczesniej bo moze byc ciezko z pokojami.
Podaje meila to nich jak by ktos chcial pojechac, a naprawde warto

[/QUOTE]
Czy Ci Państwo o których piszesz są polskojęzyczni?
Napiszcie proszę jak wyglądają koszty metra i wejść do Luwru, na wieżę Eifla itp?
planujemy z mężem wybrać się na tydzień w połowie sierpnia.

Edytowane przez magdziaS
Czas edycji: 2012-12-19 o 20:24
wilczyca246 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 10:18   #18
schumcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6
Dot.: tanie noclegi w Paryżu

Hej
Tak sa polsko jezyczki Pani jest polka
metro do miasta od nich w jedna strone 2,5 euro od osoby,
wejscie na wieze na sama gore ok 15 euro , plywanie po sekwanie lodzia po 13 euro od osoby , w luwrze mielismy za darmo bo mamy po 25 lat a do 26 roku jest za darmo.
genetalnie w Paryzu bardzo drogo ale sa sklepy jak carefour itp i sa w nich ceny jak w Polsce :d wiec warto tam robic zakupy.
Nawet jeden duzy sklep jest kolo tych Panstwa co mieszkalismy.
Jedzenie w knajpach ok 15 euro od osoby, kanapka 6 euro wiec lepiej kupic kapki w tych hipermaketach badz samemu robic,
sa tez bilety na metro najlepiej oplaca sie od razu kupic 10 bo wtedy kosztuje 12 euro a tak jeden bilet kosztuje 1.8 euro

Edytowane przez schumcia
Czas edycji: 2010-07-29 o 10:19
schumcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 18:37   #19
gumelka24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7
Dot.: tanie noclegi w Paryżu

Cytat:
Napisane przez Szadia Pokaż wiadomość
Witam serdecznie,
wrocilam niedawno z Paryza gdzie mieszkalam razem z chlopakiem u dwoch polskich studentow i musze przyznac, ze jest to naprawde dobre rozwiazanie. Mieszkanie jest niedaleko Stalingradu, tuz obok stacji metra, w miare spokojnej okolicy choc trzeba uwazac bo na chodnikach rzadza niepodzielnie szalone skutery. Pokoj jest czysty, z dostepem do kuchni i lazienki, co prawda chlopaki tez tam mieszkaja ale nie moge powiedziec o nich zlego slowa: sluza pomoca w kwestii "paryskiego zycia", pozyczyli nam rower, a jesli kogos interesuje troche zycie nocne to ich rady okazaly sie bezcenne ( bylismy na super imprezie na squacie polaczonym z galeria sztuki, swietna atmosfera, wszystko pol darmo i paryz jakiego nie zobaczysz normalnie z przewodnikiem w reku). Placilismy 30 euro za noc za dwie osoby, przy czym jesli ktos zostawalby dluzej to pewnie daloby sie wynegcjowac taniej(my bylismy niestety tylko trzy dni) co patrzac po tym watku jest niezla cena bo przynajmniej nie trzeba tracic czasu i pieniedzy na dojazdy.
Ja dostalam ich adres od mojego znajomego i serdecznie polecam, ich mail to sirap75019@gmail.com, odpisuja szybko i z tego co wiem maja jeszcze sporo wolnych terminow.
Widzialam, ze byla tez mowa o jedzeniu. Co prawda chlopaki nie gotuja sniadan, ale tuz obok sa piekarnie z pysznymi francuskimi croissantami, tanie sklepy typu lidl lub leader price a z ciekawostek dodam ze obok metra Parmentier jest knajpka gdzie w czwartki i piatki pyszny marokanski kuskus jest za darmo do kazdego zamowienia, czyli za 3 euro mamy piwko i kolacje do syta
Pozdrawiam
Szadia

Hej, a mam pytanie, czy te chłopaki wynajmują osobny pokój? W sensie czy śpisz z nimi w jednym pokoju czy odstępują drugi dla Ciebie? No bo wiesz... jednak prywatności trochę chciałabym zaznać w tym anielskim mieście...
gumelka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-07, 23:51   #20
GeorgesDuby
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: tanie noclegi w Paryżu

Witam serdecznie
doszły nas wieści, że z tego forum dużo osób już się u nas zjawiło. Rozwiązując wszelkie wątpliwości oczywiście pokój jest oddzielny i nieprzechodni. Nie wiem czy mogę umieścić tutaj tego posta nie łamiąc regulaminu, ewentualnie prosiłbym o kontakt ze strony moderatora.
Tak czy owak, zapraszamy sirap75019@gmail.com

Edytowane przez GeorgesDuby
Czas edycji: 2010-12-08 o 00:09
GeorgesDuby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 00:10   #21
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: tanie noclegi w Paryżu

magdakia na stronie tylko fotki nie wyswietlaja sie w linku...
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 08:57   #22
magdakia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8
Dot.: tanie noclegi w Paryżu

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
magdakia na stronie tylko fotki nie wyswietlaja sie w linku...
Witam
nie wiem dlaczego poniewaz mi sie otwieraja
pozdrawiam

ah jeszcze jedno jest tez mieszkanie samodzielne do wyanjecia
blisko do najwazniejszych zabytkow

Edytowane przez magdziaS
Czas edycji: 2012-12-19 o 20:23
magdakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 20:28   #23
kubus puchatek
Rozeznanie
 
Avatar kubus puchatek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 673
Dot.: tanie noclegi w Paryżu

Kilka dni temu wróciłam z Paryża.Spaliśmy w hostelu 3ducks,cieplutko,pyszne śniadanie wliczone w cenę,miły anglojęzyczny personel,tanie piwo,ale najważniejsza była super lokalizacja-10 min piechotą od Wieży Eiffla Luwr dla tych powyżej 26 lat kosztuje 9,5 euro,ale w środy i piątki po godz 18 jest za 6 euro i można zwiedzać do 21.45.Wieża,jeśli zdecydujesz się wejść na własnych nogach do 2 poziomu,a później wjechać windą,kosztuje 9,5 euro całość. Kasztany od 4 euro za małą paczuszkę wzwyż,choć widziałam też taniej
Metro jak już ktoś wspominał,10 biletów za 12 euro,pojedyńczy kosztuje 1.7 euro. Piwko w knajpie ok 8-9 euro,w hostelu 4
Paryż jest cudowny!!! można powiedzieć,pojedz tam i umrzyj
kubus puchatek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 18:32   #24
BlueManiaczka
Raczkowanie
 
Avatar BlueManiaczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Ciechanów :)
Wiadomości: 286
GG do BlueManiaczka
Dot.: tanie noclegi w Paryżu

Cytat:
Napisane przez kubus puchatek Pokaż wiadomość
Kilka dni temu wróciłam z Paryża.Spaliśmy w hostelu 3ducks,cieplutko,pyszne śniadanie wliczone w cenę,miły anglojęzyczny personel,tanie piwo,ale najważniejsza była super lokalizacja-10 min piechotą od Wieży Eiffla Luwr dla tych powyżej 26 lat kosztuje 9,5 euro,ale w środy i piątki po godz 18 jest za 6 euro i można zwiedzać do 21.45.Wieża,jeśli zdecydujesz się wejść na własnych nogach do 2 poziomu,a później wjechać windą,kosztuje 9,5 euro całość. Kasztany od 4 euro za małą paczuszkę wzwyż,choć widziałam też taniej
Metro jak już ktoś wspominał,10 biletów za 12 euro,pojedyńczy kosztuje 1.7 euro. Piwko w knajpie ok 8-9 euro,w hostelu 4
Paryż jest cudowny!!! można powiedzieć,pojedz tam i umrzyj

a mogłabyć powiedzieć, ile za ten hotel płaciłaś?
__________________
Chcę Lepiej. Chyba pora iść spać.
BlueManiaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 19:53   #25
lida82
Rozeznanie
 
Avatar lida82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 790
Dot.: tanie noclegi w Paryżu

hotel F1 35 euro za 2 lub 3 os w pokoju
lida82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 08:42   #26
schumcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6
Dot.: tanie noclegi w Paryżu

Tylko ze w]te pokoje w F1 sa malusie i plastikowe, lazienka na korytarzu plastikowa , nie polecam ;/
schumcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 09:26   #27
lida82
Rozeznanie
 
Avatar lida82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 790
Dot.: tanie noclegi w Paryżu

Obok jest Hotel IBIS z lazienka w pokoju zawsze sie w Ibis zatrzymuje drozszy od F1 ale tu bylo pytanie o tanie nocegi w paryzu ;-)))))
lida82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 15:38   #28
gosiakt19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 15
Tanie hostele- Paryż

Hej! We wrześniu wybieram się z koleżanką na 9 dni do Paryża. Czy możecie polecić jakieś tanie hostele, około 20, 25euro? Oczywiscie takie w miare porządne. Bardzo zalezy mi na czymś sprawdzonym. Właśnie szukam w necie i niektóre są straszne- typu za korzystanie z talety płaci się 3euro...
gosiakt19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 17:50   #29
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Tanie hostele- Paryż

Ja będąc w Paryżu spałam u tych państwa: http://www.globrelations.com/pokoje/topic/index.html
Płaciłam 20E za osobę w pokoju 2osobowym [w tzw. wysokim sezonie, w niskim sezonie to podobno 17.5e/os w pokoju 2os i 15e/os w 4osobowym], pokoje ładne, czyste. Łazienka na korytarzu, ale to nie problem . Właścicielka jest Polką.
Mieszkają w 3 dzielnicy, więc wystarczy Wam kupić bilet na zone 1-3. Dojazd kolejką z 15min od centrum.

Znajomy spał w tym hotelu: http://hotelcamelianation.com/, podobno bardzo fajny.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje



Edytowane przez layla_lbn
Czas edycji: 2011-03-12 o 17:54
layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 12:10   #30
womanontheway
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 198
Dot.: Tanie hostele- Paryż

A ja polecam Wam 3ducks hostel, blisko wierzy Eiffela.

http://www.3ducks.fr/
__________________
podróze http://womanontheway.wordpress.com/


fitness blog: http://elizasylwia.blogspot.ie/
TRENUJE...WSZYSTKO CO SIE DA
bylo: 82kg, jest 58kg
womanontheway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-15 21:32:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:02.