Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-21, 14:24   #2281
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

a to wielka szkoda ... bo w sumie kupiłam go tylko dlatego
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 15:33   #2282
Lee_Loo_
Przyczajenie
 
Avatar Lee_Loo_
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 17
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

A myślicie, że można dodać oleju tamanu do kremu odżywczego z Synesis? Nie chcę zepsuć tego kremu, ale co w najgorszym przypadku mogłoby się stać?
Lee_Loo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 20:34   #2283
Sheraa
Przyczajenie
 
Avatar Sheraa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Ja daje troche kremu na noc na zgłębienie dłoni i do tego 2-3 krople olejku tamanu i taką miksturkę nakładam na buzie przed spaniem nie wiem czy mi sie wydaje, ale zauważylam szybsze gojenie wyprysków dzieki temu.
Mozesz mieszać tuż przez nałozeniem na dloni tak jak ja, ale nie zbyt duża ilosc, bo wtedy skóra się swieci.

Edytowane przez Sheraa
Czas edycji: 2012-05-22 o 21:35
Sheraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 06:40   #2284
Lee_Loo_
Przyczajenie
 
Avatar Lee_Loo_
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 17
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dziękuję Dziś wieczorem spróbuje tak zrobić. Właśnie ostatnio też zauważyłam, że jak na noc nakładam tamanu punktowo na twarz, to rano wypryski są ładnie zagojone.
Lee_Loo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 10:41   #2285
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dziewczyny stosujące serum flavo C - czy którąś z Was wysuszyło to serum poprzez obecność alkoholu?
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 13:28   #2286
purple
Zadomowienie
 
Avatar purple
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 452
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Flavio - świetnie wygładza zmarszczki i rozświetla cerę [ moja mama jest zachwycona ]. Mnie [19 lat] dobrze wygładziło, rozświetliło cerę. Niespodzianki rzadziej wskakują. Efekt - po jednym opakowaniu.

Raczej polecałabym Ci flavio, ze względu na porę roku, wiek, cerę
tisiphone mam jeszcze jedno pytanko, jaką wersję serum Flavo C stosowałaś ? czy z dodatkiem kompleksu silikonowego, z alkoholem, czy bez niczego ?
I czy można liczyć, że to serum troszkę ujednolici kolor cery ?
Moje naczynka mnie wykańczają, już nie wiem co robić, żeby cera mi się uspokoiła choć trochę
__________________
purple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 16:37   #2287
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Lee_Loo_ Pokaż wiadomość
A myślicie, że można dodać oleju tamanu do kremu odżywczego z Synesis? Nie chcę zepsuć tego kremu, ale co w najgorszym przypadku mogłoby się stać?
możesz mieszać olej z porcją kremu tuż przed nałożeniem na skórę ale nie wolno dodawać oleju do całego opakowania kremu. trzeba byłoby dodać jeszcze dodatkową porcję konserwantu do kremu, bo konserwant z kremu nie wystarczy aby zakonserwować taką mieszankę. może to tylko zepsuć krem - zaczną się w nim mnożyć bakterie inne drobnoustroje i trzeba będzie go wyrzucić:/
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-23, 19:59   #2288
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez purple Pokaż wiadomość
tisiphone mam jeszcze jedno pytanko, jaką wersję serum Flavo C stosowałaś ? czy z dodatkiem kompleksu silikonowego, z alkoholem, czy bez niczego ?
I czy można liczyć, że to serum troszkę ujednolici kolor cery ?
Moje naczynka mnie wykańczają, już nie wiem co robić, żeby cera mi się uspokoiła choć trochę
Jakoś jestem zrażona do silikonu. Z alkoholem. U mnie i mamy ujednoliciła cerę

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny stosujące serum flavo C - czy którąś z Was wysuszyło to serum poprzez obecność alkoholu?
Ani mnie [mieszana, bardzo wrażliwa], ani moją mame [ta sama cera], ani przyjaciółkę [sucha] - nie wysuszyło.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 21:51   #2289
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Ani mnie [mieszana, bardzo wrażliwa], ani moją mame [ta sama cera], ani przyjaciółkę [sucha] - nie wysuszyło.
A ile kropel alko dodałaś?
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 21:51   #2290
purple
Zadomowienie
 
Avatar purple
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 452
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Jakoś jestem zrażona do silikonu. Z alkoholem. U mnie i mamy ujednoliciła cerę
Dziękuję za odp.
__________________
purple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 22:07   #2291
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny stosujące serum flavo C - czy którąś z Was wysuszyło to serum poprzez obecność alkoholu?
Nie
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-23, 22:29   #2292
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Nie
To chyba mam problem bo mnie wysuszyło po kilku pierwszych aplikacjach.
Cóż, pozostaje mi spróbować jeszcze raz.
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 23:00   #2293
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
To chyba mam problem bo mnie wysuszyło po kilku pierwszych aplikacjach.
Cóż, pozostaje mi spróbować jeszcze raz.
Pod oczami może być lekki przesusz. Może nawilżaj olejkami?
Mnie ciężko się wypowiedzieć o przesuszaczach, bo używam minerałów, więc się mega nawilżam, bo inaczej ginę marnie ale to serum jest moim najukochańszym produktem z BU
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 10:23   #2294
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
A ile kropel alko dodałaś?
Tyle ile w przepisie.Chyba 60 kropel tam jest.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 16:05   #2295
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Pod oczami może być lekki przesusz. Może nawilżaj olejkami?
Mnie ciężko się wypowiedzieć o przesuszaczach, bo używam minerałów, więc się mega nawilżam, bo inaczej ginę marnie ale to serum jest moim najukochańszym produktem z BU
Nawilżanie to podstawa.
Może to był tylko zły początek.
Spróbuję jeszcze raz.

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Tyle ile w przepisie.Chyba 60 kropel tam jest.
Też tyle dałam.
No to próba nr 2
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 16:16   #2296
piiinkpoint
Przyczajenie
 
Avatar piiinkpoint
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cześć dziewczyny
Podczytuję was od jakiegoś czasu i coraz bardziej przekonujecie mnie do naturalnych kosmetyków. Jednak jako laik trochę się gubię w waszych opiniach na temat produktów, mam też (jak mi się wydaje - przeszukałam wątek, jednak możliwe że coś ominęłam - jeśli tak poprawcie mnie) dość niecodzienny problem. Otóż moa 18 letnia cera nie ma właściwie żadnych problemów z wypryskami, za to jest dosłownie cała w wielkich rozszeżonych porach, które obecnie przez stosowanie zapychajacych kremów są w opłakanym - zaieczyszczonym stanie. Moja skóra produkuje też bardzo dużo sebum - dosłownie nim spływa - ale to chyba przez za małe nawilżenie. Kiedyś używałam kremu LRP z kwasem hialuronowym i przy nim nie było tego problemu. Zauważyłam, że moja cera potrzebuje baaardzo dużego nawilżenia, od kiedy pamiętam drogeryjne kosmetyki nie wystarczały - wlasciwie pierwszym kremem który ją nawliżył był wyżej wspomniany LRP (nie pamiętam nazwy ;p gdyż już go nie uzywam ze wzgledu na cenę). Dodam że mam tendencję do rozszeżonych naczynek (obecnie używam rozexu) i ogólnie wrażliwą cerę (czasem na szyi pojawiają mi się wykwity jak w atopowym zapaleniu skóry). Szukam kosmetyków które przede wszytskim nawilżą i zapchają (a nawet odetkają..ach te marzenia ).
Zastanawiam się nad kupnem:
1. żelu hialuronowego z alantoiną i pantenolem 5% - pytanie: z czym najlepiej go używać?jeśli krem to jaki?może azelo-BHA?
2. toniku BHA - mówicie że dobrze zwęża i oczyszcza pory
3. peelingu enzymatycznego eko
4. hydrolatu oczarowego - mam nadzieję że taż oczyści i zwęzi pory
5. serum-olejku regulującego LEMON (nie wiem czy nie podrażni - co o tym sądzicie?) lub serum AZELO-oliwkowego
6. olejek z pestek malin
7. pudru bambusowego UV


Oczywiście nie zamierzam używać tego wszystkiego naraz to tylko moje typy po lekturze forum a propos oczyszczenia i zwężenia porów przy jednoczesnym nawilżeniu (ta kwestia najbardziej mnie martwi, czuję że teraz moje pory zapychają się tylko dlatego że nie ma odpowiedniego nawilżenia).
Ok, rozpisałam się i zadałam mnóstwo pytań, ale może któraś z was poświeci chwilkę na rozwianie moich wątpliwości Liczę na wasze sugestie, naprawdę nie wiem już jak pomóc mojej skórze.
Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję
__________________
piiinkpoint jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 18:03   #2297
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Na pewno polecam ci peeling enzymatyczny, jest świetny. Takiego efektu gładkiej oczyszczonej buzi nie miałam po żadnym innym.
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 08:15   #2298
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez piiinkpoint Pokaż wiadomość
Ok, rozpisałam się i zadałam mnóstwo pytań, ale może któraś z was poświeci chwilkę na rozwianie moich wątpliwości Liczę na wasze sugestie, naprawdę nie wiem już jak pomóc mojej skórze.
Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję
Żele hialuronowe działają ściągająco, jeśli nie użyjesz go razem z jakimś olejem, ale to pewnie już wiesz, jesli czytałaś forum. Ja szczerze powiem, że nie zauważyłam żadnego nawilżenia przy używaniu tych żeli, a wypróbowałam wszystkie, z wyjątkiem kwiatowego . Tzn. może tak, dla cery bezproblemowej, nie przesuszonej pewnie ich działanie plus serum olejku jest ok, w przypadku przesuszenia z różnych powodów NIE. Dla mnie pierwszym i jedynym (bo wypróbowałam prawie wszystko z BU) prawdziwym nawilżaczem jest serum odbudowujące.
http://www.biochemiaurody.com/sklep/serum-rebuild.html
Mam na myśli takie nawilżenie, które po zastosowaniu serum wieczorem (jest tłustawe, na dzień raczej nie) utrzymuje się następnego dnia, a nawet po jakimś czasie wystarcza stosowanie serum raz na 2-3 dni. Różnica jak dla mnie jest ogromna.

Aha, jeszcze jedno, jeśli masz problem z nadprodukcją sebum, myjesz twarz dwa razy dziennie wodą z jakimś żelem myjącym?? Ja kiedyś nei mogłam sobie wyobrazić NIE mycia twarzy wodą, ale teraz zauważyłam, że jak ograniczyłam użycie wody i żelu myjącego Babydream (wiec niby łagodny, ale i tak) do maksymalnie jednego razu dziennie (czasem rzadziej), to moja skóra jest w dużo lepszym stanie. Mniej się przetłuszcza i nie jst tak przesuszona - tak jak Ty wspominałaś o tej nadprodukcji sebum. Do zmywania twarzy używam najprostszego możliwego płynu micelarnego (niestety BU nie ma ich w ofercie, ciekawe dlaczego?) - hydrolat plus glyceryl cocoate z Mazideł. Naprawdę niesamowicie zmywa makijaż i inne rzeczy z twarzy po całym dniu, czy po nocy.

A co do trwałego zmniejszenia porów (bo działanie doraźne np. glinki zielonej pewnie znasz), to niestety nie umiem pomóc. Może kwasy właśnie, ale teraz w lato to chyba jedynie PHA Ci pozostaje..
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."



Edytowane przez sunsister
Czas edycji: 2012-05-28 o 08:24
sunsister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 08:51   #2299
Melmania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 114
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Z tonikiem z BHA, tak jak napisała sunsister, poczekałabym do jesieni. Teraz raczej PHA.
Ja używam serum lemon i jestem zadowolona z efektu (też mam problem z porami). Stosuję co drugi dzień na noc.
Tonik z PHA jakoś nie przypadł mi do gustu - ale może się jeszcze przekonam.
Hydrolat oczarowy jest bardzo fajny - oczyścić chyba raczej nie za bardzo oczyści, ale nawilży.
Żel hialuronowy sam raczej wysusza, ale rzeczywiście zwęża pory. Można zawsze mieszać z kremem lub olejkiem (ja chcę spróbować zmieszać z tym z malin).
Na piling enzymatyczny i olej z pestek malin właśnie czekam

Ogólnie przychylam się do zdania poprzedniczki - im mniej się myje twarz i im łagodniejsze środki się stosuje tym lepiej Może zastanów się nad myciem olejami? (też właśnie czekam ).
Melmania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-01, 18:14   #2300
agnszp
Rozeznanie
 
Avatar agnszp
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 851
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

dziewczyny, mam pytanie na temat peelingu enzymatycznego, mianowicie moje mleko w proszku było strasznie zbrylowane, ale wsypałam je mimo wszytsko licząc na to że da się to jakoś rozdrobnić.....niestety nici z tego i teraz mam bryłki w nim, co mam zrobić?
agnszp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 14:13   #2301
maleeva
Raczkowanie
 
Avatar maleeva
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 150
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Używał może ktoś hydrolatu z czarnej porzeczki?jestem ciekawa jego zapachu i działania, chciałam zamówić hydrolat do suchej cery i nie wiem na który się zdecydować? z czarnej porzeczki, z drzewa oliwkowego czy z pszenicy samopszy?Ma może któraś z dziewczyn porównanie?
maleeva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 18:05   #2302
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

A co myślicie o serum z retinolem? Używam kremu Zorac 0,5 i zastanawiam się, czy nie wypróbować w zamian serum z BU.
__________________
...it's about practice.

Edytowane przez lemka
Czas edycji: 2012-06-08 o 18:06 Powód: dopisek
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 23:09   #2303
czerwcowa_panna_mloda
Rozeznanie
 
Avatar czerwcowa_panna_mloda
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 832
GG do czerwcowa_panna_mloda
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

maleeva - ja mam od 2 tygodni hydrolat z czarnej porzeczki, zapach jest bardzo delikatny, nieco kwaśny, właśnie taki porzeczkowy, mi odpowiada. Może sobie wmawiam, ale lekko mi rozjaśnił buzię.
Używam wieczorem po demakijażu, ładnie oczyszcza z resztek makijażu (płyn micelarny nie usuwa wszystkiego), mocno odświeża, zbiera sebum, lekko ściąga.
Mam cerę mieszaną, nie wiem jak się zachowa na suchej cerze...
__________________
WYMIANA

czerwcowa_panna_mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 09:57   #2304
maleeva
Raczkowanie
 
Avatar maleeva
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 150
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez czerwcowa_panna_mloda Pokaż wiadomość
maleeva - ja mam od 2 tygodni hydrolat z czarnej porzeczki, zapach jest bardzo delikatny, nieco kwaśny, właśnie taki porzeczkowy, mi odpowiada. Może sobie wmawiam, ale lekko mi rozjaśnił buzię.
Używam wieczorem po demakijażu, ładnie oczyszcza z resztek makijażu (płyn micelarny nie usuwa wszystkiego), mocno odświeża, zbiera sebum, lekko ściąga.
Mam cerę mieszaną, nie wiem jak się zachowa na suchej cerze...
dzięki za opinię! hmm jeżeli lekko ściąga to może nie do końca będzie mi odpowiadał,bo ja mam jednak bardzo suchą cerę, ale te rozjaśnienie by mi się przydało..szkoda,że nie ma mniejszych pojemności,żeby każdy hydrolat przetestować, to teraz bardziej skłaniam się ku hydrolacie z samopszy,chyba będzie odpowiedniejszy do mojego rodzaju skóry

Edytowane przez maleeva
Czas edycji: 2012-06-09 o 11:21
maleeva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 20:36   #2305
advertisement
Wtajemniczenie
 
Avatar advertisement
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 477
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Witam, mam pytanie. Uzywam serum azelo- oliwkowego od okolo 2 tyg i na mojej skorze pojawilo sie sporo malych podskornych pryszczy, taka jakby kaszka.. Moze powinnam zmienic serum na inne, czy ktores pomoze mi zwalczyc to co powstalo po azelo?
Gdzies tutaj czytalam ze nie powinno sie wprowadzac od razu wielu produktow z BU, w tym samym czasie zaczelam uzywac peelingu enzymatycznego i maseczki blotnej (maska i peeling razem co 3 dni) moze to mialo wplyw na pogorszenie cery?
Z gory dziekuje za odp
advertisement jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 21:43   #2306
agnszp
Rozeznanie
 
Avatar agnszp
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 851
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

ja miałam tak samo z tym serum, mnie osobiście wybitnie nie służyło.....ale w Twoim przypadku może być tak że za dużo na raz zaczęłaś
agnszp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 06:49   #2307
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Witam, mam pytanie. Uzywam serum azelo- oliwkowego od okolo 2 tyg i na mojej skorze pojawilo sie sporo malych podskornych pryszczy, taka jakby kaszka.. Moze powinnam zmienic serum na inne, czy ktores pomoze mi zwalczyc to co powstalo po azelo?
Gdzies tutaj czytalam ze nie powinno sie wprowadzac od razu wielu produktow z BU, w tym samym czasie zaczelam uzywac peelingu enzymatycznego i maseczki blotnej (maska i peeling razem co 3 dni) moze to mialo wplyw na pogorszenie cery?
Z gory dziekuje za odp
Wątpię, by to była zasługa peelingu czy maseczki.
Raczej na 100% azelo powoduje tą kaszkę.
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 07:38   #2308
sylwka2108
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 19
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

ja mam pytanie odnosnie serum migdalowego.
http://www.biochemiaurody.com/sklep/serum-mandelic.html
chce je kupic. teraz uzywam Acnedermu i odstawie go za pare dni, a jesli chodzi o serum to czy mam kupic i zaczac uzywac juz teraz czy moze lepiej zebym zaczekala az lato sie skonczy?
dodam z uzywam kremu z filtrem 50+
sylwka2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 12:10   #2309
advertisement
Wtajemniczenie
 
Avatar advertisement
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 477
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Własnie tak myślalam ze to nie przez peeling ani maseczke, zresztą nie chcialam z nich rezygnowac bo z efektow jestem naprawde bardzo zadowolona
Tak sobie pomyslaam ze moze zaczne uzywac serum azelo co 2 dzien bo szkoda wyrzucac a moze bdzie jakas poprawa.
Mam jeszcze hydrolat z czarnej porzeczki i olejek myjący drzewo herbaciane, myślicie ze mogę juz zaczac uzywac? Np. najpierw hydrolat (bo konczy mi sie tonik) a tydzien pozniej olejek?

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwka2108 Pokaż wiadomość
ja mam pytanie odnosnie serum migdalowego.
http://www.biochemiaurody.com/sklep/serum-mandelic.html
chce je kupic. teraz uzywam Acnedermu i odstawie go za pare dni, a jesli chodzi o serum to czy mam kupic i zaczac uzywac juz teraz czy moze lepiej zebym zaczekala az lato sie skonczy?
dodam z uzywam kremu z filtrem 50+
Nie uzywalam, jednak postaram sie odpowiedziec. Serum migdalowe nie dziala fotouczulajaco, na stronie BU znajduje sie nawet informacja ze moze byc stosowane latem. Ja rok temu latem przeszlam serie zabiegow u kosmetyczki wlasnie migdalem i nic strasznego sie nie stalo, uzywalam oczywiscie filtrow 50+. W serum stęzenie tego kwasu jest o wiele mniejsze niz u kosmetyczki takze myślę, ze mozesz smialo stosować
A tak swoja drogą, czytalam opinie i chyba nikt nie zauwazyl jakichś super efektow dzialania tego serum, jednak jesli chcesz sprobuj.

Edytowane przez advertisement
Czas edycji: 2012-06-11 o 12:18
advertisement jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 15:51   #2310
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez agnszp Pokaż wiadomość
ja miałam tak samo z tym serum, mnie osobiście wybitnie nie służyło.....ale w Twoim przypadku może być tak że za dużo na raz zaczęłaś
Hmmm. W takim razie i ja odpuszczam sobie to serum mimo ze tak na niego sie napalilam. Zreszta ja nie stosuje filtrow zadnych jeszcze..! To chyba nie najlepszy pomysl rzucać się na serum, prawda?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 20:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:51.