ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-13, 14:17   #4651
StudzeKisiel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 391
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Jakies ndwa tyg. temu może, co w zamian, obojętnie, nie wiem, nic mi na myśl nie przychodzi
StudzeKisiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 17:08   #4652
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Gdybyś była chętna to ja chętnie przyjmę/wymieię, chce mu dać szansę żeby zadziałał a tubki schodzą mi dosyć szybko
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 17:10   #4653
StudzeKisiel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 391
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Gdybyś była chętna to ja chętnie przyjmę/wymieię, chce mu dać szansę żeby zadziałał a tubki schodzą mi dosyć szybko
Dawaj adres na PW, z chęcią wrócę do własnego oblicza
StudzeKisiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 13:34   #4654
martus9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 146
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

A jak zrobic buźce dobrze aby nie przesadzic wszystkim na raz...?

Czy możecie zaproponowac co zrobic i jak po kolei używac masci i produktów mazidłowo- BH- jezeli sa tu jakies BH manaiczku udzielajace sie takze na mazidlowych forach

1. wypisane przez lekarza:
acnde derm i diferin

2 w lodówce czeka:
- hydrolat oczarowy
- niacynamid
- zel hialuronowy
-olej tamanu
- ekstrakt z rozy i pomaranczy

Czy te ekstrakty szczegolnie nie podrzanią mnie? jakby rozupszczac je w hydrolacie to czy o bedzie ok i na noc i na dzien, przy zalozeniu ze wieczorem sie hydrolat wchlonie i za jakis czas wsmarowac acnederm?

zazwyczaj rozpuszczam B3 i jakis ekstrakt w hydrolacie i za chwile wsmarowauje epiduo- uzywany do tej pory, a na noc olej tamanu z zelem hialuronowym.

Jak bede teraz smaorwac AD na noc to chyba juz z tamanu i hialuronem nie poszaleje chyba, ze robic jakas przerwe w tygodniu na olejki i inne cuda wianki...?

tyle dobroci jest ,ze trudno wybrac pielegnacje, szczegolnie jak doba ma 24 godziny i wszystkiego na raz szczegolnie rano, zachowujac odpowiednie odstępy czasu nie da...
martus9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 21:10   #4655
hjota
Raczkowanie
 
Avatar hjota
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Toronto
Wiadomości: 57
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

ten krem jest najlepszy!!!!!!! Sama jestem w szoku, używałam jej punktowo na wypryski ktore znikły po 2dniach, zaryzykowałam przesuszeniem i posmarowalam czoło na którym mam podskórne krostki troche wagrow, na nosie/policzkach wągry i rozszerzone pory - teraz pory praktycznie niewidoczne wagrow mniej czoło wyglada na bardziej gładkie. Super!!! Mam nadzieje ze po pochwale nie bedzie gorzej hihi nakładam tez krem nawilżający by zbytnio nie przesuszyc buzi. Ale sie cieszę hihihi

Aha i przebarwienia tak jakby sie wyrównały

Edytowane przez hjota
Czas edycji: 2014-02-06 o 21:52
hjota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 22:14   #4656
sabinka1500
Raczkowanie
 
Avatar sabinka1500
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 103
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Dziewczyny, słyszałam ze dobry jest olejek z drzewa herbacianego punktowo
sabinka1500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 14:29   #4657
martus9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 146
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Hej, a czy chodzilyscie stosujac acnederm do sauny? Mozna czy moze podrzanic? mnie w ogole malo co podraznia, AD mnie nie wysusZyl wiec sie zastanawiam cyz sauna mozne nam pomóc czy nie?
martus9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-09, 15:37   #4658
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Cytat:
Napisane przez martus9 Pokaż wiadomość
Hej, a czy chodzilyscie stosujac acnederm do sauny? Mozna czy moze podrzanic? mnie w ogole malo co podraznia, AD mnie nie wysusZyl wiec sie zastanawiam cyz sauna mozne nam pomóc czy nie?
Nie widzę powodu, dla którego musiałabyś rezygnować z sauny, jeśli tak sama piszesz AD Cię nie podrażnia
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 22:17   #4659
martus9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 146
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Dziękuję Zapałko, wiesz jak to czasami działa, niby nic się nie dzieje, ale potrzebujesz zapewnienia zastanawiało mnie po prostu czy skórę, któa nie jest jakos podrazniona, takie ciepełko może zaskoczyć
martus9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 00:50   #4660
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Cytat:
Napisane przez martus9 Pokaż wiadomość
Dziękuję Zapałko, wiesz jak to czasami działa, niby nic się nie dzieje, ale potrzebujesz zapewnienia zastanawiało mnie po prostu czy skórę, któa nie jest jakos podrazniona, takie ciepełko może zaskoczyć
Wszystko zależy od tego jak reaguje Twoja skóra U mnie AD piecze (swędzi?) zawsze na początku stosowania przez kilkanaście/kilkadziesiąt minut po czym skóra zachowuje się jak po posmarowaniu normalnym kremem. W miarę stosowania efekt pieczenia znika całkowicie. Jeśli masz podobnie, to nie ma co rezygnować z sauny (sama ją uwielbiam) , co innego gdybyś reagowała na niego podrażnieniem/łuszczeniem.
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 23:03   #4661
karoline3ek
Zadomowienie
 
Avatar karoline3ek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 258
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Tak się zastanawiam, mnie skóra rzadko piecze po AD, mam nadzieję, że działa na mnie Nie łuszczę się, nie mam przesuszonej cery, jednak zauważyłam, że przebarwienia blakną.

AD nakładam po 30 minutach od przemycia twarzy tonikiem salicylowym domowej roboty.

Aha i zasadnicze pytanie, które miałam zadać Czy u Was też na początku te okropne pory były tak bardzo widoczne?
karoline3ek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-11, 23:34   #4662
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Cytat:
Napisane przez karoline3ek Pokaż wiadomość
Aha i zasadnicze pytanie, które miałam zadać Czy u Was też na początku te okropne pory były tak bardzo widoczne?
Tak, a w dodatku świecę się jak latarnia
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 23:56   #4663
karoline3ek
Zadomowienie
 
Avatar karoline3ek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 258
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Tak, a w dodatku świecę się jak latarnia
Hmm, myślałam, że mam taki łojotok przez mocny filtr a to może jednak AD

A stosowała któraś z Was może IzotZiaję?
karoline3ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 14:41   #4664
Malinowy_Torcik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 32
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Stosuję Acne Derm od 3 dni, dwa razy dziennie.
Zauważyłam, że wypryski szybciej się goją, a twarz jest delikatnie gładsza.
Wciąż czekam na efekty rozjaśniające przebarwienia, mam ich całą masę.
Może zanim przyjdzie lato, uda się z nimi coś zrobić.
Wcześniej stosowałam Acne, ale nie regularnie i bardzo krótko.
Bardzo mi się podoba efekt matu.
Malinowy_Torcik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 15:28   #4665
Mo_niczka
Raczkowanie
 
Avatar Mo_niczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 238
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Pamiętaj o używaniu kremu z wysokim filtrem przeciwsłonecznym codziennie
__________________
blogbezzapachu.blogspot.c om
idealneczterdziestoletnie .blogspot.com
Mo_niczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 17:44   #4666
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Nic to, ze w ulotce jak wol jest informacja, ze nie trzeba Wizazanki wiedza lepiej

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 15:51   #4667
Mo_niczka
Raczkowanie
 
Avatar Mo_niczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 238
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

w ulotce czytamy:
"W leczeniu przebarwień skóry należy stosować jednocześnie kremy z filtrami UVA i UVB, ponieważ promieniowanie słoneczne może nasilać zmiany chorobowe i powodować ponowną pigmentację skóry"

__________________
blogbezzapachu.blogspot.c om
idealneczterdziestoletnie .blogspot.com
Mo_niczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 13:15   #4668
Me_ow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 25
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Cześć, byłabym wdzięczna za pomoc
Stosuje acne derm od ponad miesiąca. Czytałam o tym początkowym "wysypie", ale u mnie na twarzy dzieje się coś dziwnego. Mam pełno zaskórników zamkniętych (chyba, tych małych białych kropek wypełnionych ropą/łojem (?), bez stanu zapalnego). Od kiedy używam acne dermu każdy z tych zaskórników po pewnym czasie robi się olbrzymim pryszczem, po którym zostaje równie paskudna blizna.
Tym sposobem lewy policzek jest dużo gładszy, zostały mi na nim już praktyczni tylko blizny, ale reszta twarzy wciąż jest w stanie takim jak przed, a może nawet gorsza. Czy powinnam przerwać stosowanie czy poczekać? Ile to jeszcze może trwać?
Me_ow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 01:26   #4669
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Cytat:
Napisane przez Me_ow Pokaż wiadomość
Cześć, byłabym wdzięczna za pomoc
Stosuje acne derm od ponad miesiąca. Czytałam o tym początkowym "wysypie", ale u mnie na twarzy dzieje się coś dziwnego. Mam pełno zaskórników zamkniętych (chyba, tych małych białych kropek wypełnionych ropą/łojem (?), bez stanu zapalnego). Od kiedy używam acne dermu każdy z tych zaskórników po pewnym czasie robi się olbrzymim pryszczem, po którym zostaje równie paskudna blizna.
Tym sposobem lewy policzek jest dużo gładszy, zostały mi na nim już praktyczni tylko blizny, ale reszta twarzy wciąż jest w stanie takim jak przed, a może nawet gorsza. Czy powinnam przerwać stosowanie czy poczekać? Ile to jeszcze może trwać?
To może być uczulenie, miałam to samo. Kilka dni po tym jak zaczęłam używać acne dermu miałam wysyp wielkich bolących ropnych pryszczy i pozapychane pory. Odstawiłam i wszystko się unormowało.
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-07, 13:49   #4670
Me_ow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 25
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Hmm.. co prawda mam alergie na wszystko co możliwe, ale sama nie wiem. Skończę przynajmniej obecne opakowanie, jak nic się nie zmieni to odstawie. Szkoda, liczyłam na jakieś większe efekty...
Me_ow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 18:12   #4671
namini
Przyczajenie
 
Avatar namini
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 18
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Hej wszystkim.
Acnedermu zaczełam używać w styczniu 2013, obecnie jestem w połowie 4tego opakowania i szczerz polecam. Z trądzikiem walczę ( na szczęścię ta walka się już kończy ;p) około 3 lat, raz lepiej, raz gorzej.
MIAŁAM trądzik zaskórnikowo-grudkowy, pełno krostek, podskórnych grudek, zaskórniki otwarte i zamknięte i to był mój największy problem. Bo z tych zaskórników robiły mi się stany zapalne, a później ropne pryszcze. Dlatego tak zależało mi na pozbyciu się ich. Z każdego, naprawde z każdego zaskórnika, prędzej czy później powstawał pryszcz. Postanowiłam zacząć kurację Acnederm. Po 4 msc mogę powidzieć że mam gładką skórę, nie mam żadnych krostek, grudek, przede wszystkim żadnych pryszczy, ponieważ nie mam zaskórników otwartych (głównym problemem były te na policzkach i w okolicy brody). Jedyne co zostało to przebarwienia, już blade, myslę, że jeszcze około 1,5 msc i nie bd ich widać) oraz zaskórniki zamknięte (okolice nosa).
Cierpliwość się opłaca, ja lepsze efekty zobaczyłam po 1,5 msc stosowania. Jeśli chodzi o wysyp, to jakiego takiego nie miałam. Parę krostek więcej, nie pamiętam żebym miałą wysyp pryszczy.
Także polecam A! Jak stosowałam? 5/6 razy w tyg. Tj. codziennie wieczorem 4 dni a później przerwa i znowu, albo 3 dni i przerwa itp. Z rana filtr SPF 50+ (jeśli ktoś szuka dobrego filtra to polecam Ziaję do skóry tłustej, o ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...y-spf-50-.html )
Ten post wyszedł dłuuugi a i tak starałam się go skrócić ;p

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

A w tym poście chciałam przedstawić moją pielęgnację. Wiem że komuś może taki schemat się przydać, bo gdy sama miałam większe problemy szukałam takich postów
Moja obecna pielęgnacja wygląda tak:
Rano:
-Babydream, uniwersalny żel
-Ziaja, krem do cery tłustej, SPF50 +
-Makijaż (korektor anty. + puder matujący)

Wieczorem:
-Babydream, żel uniwersalny
-Acnederm

Jeśli nie smaruję twarz Acnederm to:
-ten sam żel
-krem nawilżający

Dziewczyny! Pamiętajcie, że w walce z trądzikiem trzeba postawić przede wszystkim na oczyszczanie+ nawilżanie. Do tego jakiś "działącz" w moim przypadku Acne
I czasami lepiej postawić na minimaliz. Ja kiedyś uzuwałam tyylu kosmetyków, każdy krok, przkłądowo żel, płyn miceralny, tonik, krm nawilżający, krem matujący i wiele innych, których nazw nie pamiętam, oraz nie były mi potrzebne. Mam 5 kosmetyków do pielęgnacji cery - żel, Acnderm, krem z filtrem, używam go również jako nawilżający bo świetnie nawilża oraz preparat punktowy i peeling (nie licze kolorówki) i uważam że mam pielęgnację na 6! Oczyszczanie+nawilżanie+ "działacz"
Więc czasami warto zrezygnować z tony przeróżnych produktów i postawić na mnimalizm. Nie mówię że taka pielęgnacja na bank u was się sprawdzi al warto spóbować.
Pozdrawiam i życzę pięknej, zdrowej cery
__________________
"Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku."

"Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiagniecie wymaga czasu, czas i tak upłynie..."

włosomaniaczka
namini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 15:02   #4672
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Czy u Was też jest taki problem z dostępnością Aknedermu? Zamawiałam w stacjonarnej aptece i mówią, że nie ma w hurtowni, na dozie też pustki i odpisali, że nie wiedzą kiedy będzie dostępny
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-21, 13:23   #4673
cocodeville
Raczkowanie
 
Avatar cocodeville
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 34
Acne-Derm a kwas salicylowy

Witam, czy mogę stosować jednocześnie acne-derm i kwas salicylowy? Tzn. acne-derm wieczorem, a kilka godzin wcześniej zrobić peeling kwasem salicylowym?
cocodeville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 12:19   #4674
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Acne-Derm a kwas salicylowy

Tonik z kwasem salicylowym + Acne derm owszem, ale po peelingu salicylowym nie należy już nakładać nic dopóki skóra się nie złuszczy/ uspokoi
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 13:05   #4675
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

u mnie (lubelszczyzna) bez problemu dostałam na początku kwietnia

używamacne dermu prawie miesiąc, na zaskórniki i przebarwienia, niestety efekty na razie żadne
nie pojawiają się żadne krostki - co prawda nie miałam ich prawie wcale, ale odkąd smaruję się AD nie wyskoczyło mi nic zupełnie
może trochę zaskórniki zamknięte znikły, ale otwartych (czarnych kropek) i rozszerzonych porów nie rusza...
tak więc na trądzik polecam, na mieszaną cerę z zaskórnikami chyba nie działa tak pięknie
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 23:37   #4676
malenka2202
Przyczajenie
 
Avatar malenka2202
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Dziś zakupiłam Acne Derm, narazie zamierzam stosować tylko wieczorami, żeby sprawdzić jak moja cera na niego zareaguje. Do tej pory wieczorami po pozbyciu się z twarzy makijażu stosowałam żel do mycia twarzy, co drugi dzień peeling z kawy (uwielbiam! ), 2-3 razy w tygodniu maseczke oczyszczajaca i tonik zwężający pory. I proszę o radę, czy po tym toniku mogę stosować AD? Jeśli tak to w jakim odstępie czasowym? Z góry dziękuję za odpowiedź!
malenka2202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 00:41   #4677
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

A co to za tonik?
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 14:38   #4678
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
u mnie (lubelszczyzna) bez problemu dostałam na początku kwietnia

używamacne dermu prawie miesiąc, na zaskórniki i przebarwienia, niestety efekty na razie żadne
nie pojawiają się żadne krostki - co prawda nie miałam ich prawie wcale, ale odkąd smaruję się AD nie wyskoczyło mi nic zupełnie
może trochę zaskórniki zamknięte znikły, ale otwartych (czarnych kropek) i rozszerzonych porów nie rusza...
tak więc na trądzik polecam, na mieszaną cerę z zaskórnikami chyba nie działa tak pięknie
Na efekty trzeba zdecydowanie poczekac wiecej niz miesiac.

Badz cierpliwa.
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 19:09   #4679
malenka2202
Przyczajenie
 
Avatar malenka2202
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
A co to za tonik?
Dokładnie ten: http://pl.oriflame.com/products/prod...prodCode=20166
malenka2202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 09:56   #4680
Adelajda84
Wtajemniczenie
 
Avatar Adelajda84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 352
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Od tyg stosuję acne derm.Czasem jak nie muszę się malować to dwa razy na dzień w innych przypadkach na noc.
Moim największym problemem była broda(i jest nadal).Po maści natomiast wysypało mi czoło i to prawie całe.Są małe krosteczki ala wysypka jak i podskórne gule.Czoło mnie boli jak bym tam ranę miała.Poza tym wysuszenie jest koszmarne niedługo zacznę się sypać
__________________
1.06.18 r-dieta od dietetyka czas start!
Waga;ok75 kg/158 cm.
Adelajda84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:06.