Możliwość zamiany sukni ślubnej ! Pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-05, 15:27   #1
monika101989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6

Możliwość zamiany sukni ślubnej ! Pomoc


WITAM WSZYSTKICH.
MAM PYTANIE ZWIĄZANE Z SUKNIĄ ŚLUBNĄ. Bowiem moja przyjaciółka zakupiła juz jakiś czas temu suknię w Karinie. Było to jeszcze w zeszłym roku, pod koniec października badajże. Ostatnio znalazła ponoć nieziemką suknię ( niewiem bo jej nie widziałam) w salonie Sarah i cały czas ją męczy ten fakt, ze własnie w tej chciałaby iść do ślubu. Pytam w jej imieniu, czy między salonami różnych firm jest możliwość wymiany sukni, badź własnie przejęcia pieniążków z jednego salonu do drugiego?Bo gdyby chciała zwrócić swoją suknie, to niestety będzie bardzo stratna dlatego nie moze tego zrobic.

dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam
monika101989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 15:56   #2
Kyiia
Zakorzenienie
 
Avatar Kyiia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 869
Dot.: Możliwość zamiany sukni ślubnej ! Pomoc

A czy jeśli kupiłaś buty w sklepie A których nie używałaś, a za pół roku w sklepie B spodobały Ci się inne buty to masz możliwość zwrotu/wymiany butów ze sklepu A na te z B?

Skoro kupiła kieckę a podoba jej się inna to musi ją również kupić. Niech spróbuje sprzedać tą którą ma, może ktoś się trafi i chociaż część kasy odzyska. Opcjonalnie niech idzie do drugiego salonu zmierzyć suknie. To że jej się podoba nie znaczy że będzie dobrze leżeć. A Ty jako koleżanka zawsze możesz ją utwierdzić w przekonaniu że jednak ta pierwsza ładniejsza, lepiej leży i o wiele bardziej jej wdzięki podkreśla.
__________________
Jednego odesłano - i następnie stracono - za nieudaną próbę zabójstwa wyższego rangą studenta, drugi został zabity na arenie w czasie ćwiczeń, a trzeci umarł z przyczyn naturalnych - sztylet w sercu naturalnie powoduje śmierć.

Kyiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 15:58   #3
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Możliwość zamiany sukni ślubnej ! Pomoc

Ja zamieniłam zamówienie w obrębie jednego salonu (na drugi dzień!) i były ogromne problemy, a co dopiero takie coś.. Nie wierzę w cuda, niestety
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 16:20   #4
ila87
Zakorzenienie
 
Avatar ila87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 567
Dot.: Możliwość zamiany sukni ślubnej ! Pomoc

Myślę, że to nierealne, szczególnie w konkurujących salonach. Najgorszą rzeczą po kupnie sukni jest rozglądanie się za inną. Ja od momentu kupna sukni nie oglądam żadnych zdjęć żeby nie mieć głupich myśli
__________________
C6H5-NH-C2H5 I&M
31.08.2013
ila87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 16:22   #5
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Możliwość zamiany sukni ślubnej ! Pomoc

A potem wielkie zdziwienie, że salony boją się jak PMka chce mierzyć sukienki na ponad rok przed ślubem
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 07:59   #6
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Możliwość zamiany sukni ślubnej ! Pomoc

Takie rzeczy to tylko w erze

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Cytat:
Napisane przez ila87 Pokaż wiadomość
Ja od momentu kupna sukni nie oglądam żadnych zdjęć żeby nie mieć głupich myśli
Dokładnie.

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
A potem wielkie zdziwienie, że salony boją się jak PMka chce mierzyć sukienki na ponad rok przed ślubem
Myślę, że dla salonu nie jest to problem, bo oni są nastawieni na zysk. Ja sama mierzyłam suknie już ponad rok przed ślubem, ale to chyba zależy od nastawienia.
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 09:05   #7
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Możliwość zamiany sukni ślubnej ! Pomoc

Cytat:
Napisane przez monika101989 Pokaż wiadomość
WITAM WSZYSTKICH.
MAM PYTANIE ZWIĄZANE Z SUKNIĄ ŚLUBNĄ. Bowiem moja przyjaciółka zakupiła juz jakiś czas temu suknię w Karinie. Było to jeszcze w zeszłym roku, pod koniec października badajże. Ostatnio znalazła ponoć nieziemką suknię ( niewiem bo jej nie widziałam) w salonie Sarah i cały czas ją męczy ten fakt, ze własnie w tej chciałaby iść do ślubu. Pytam w jej imieniu, czy między salonami różnych firm jest możliwość wymiany sukni, badź własnie przejęcia pieniążków z jednego salonu do drugiego?Bo gdyby chciała zwrócić swoją suknie, to niestety będzie bardzo stratna dlatego nie moze tego zrobic.

dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam
Sarah

Też kupowałam w tym salonie. Jednak jeśli chodzi o przejęcie sukni? Jeśli to są takie same salony to tak, jednak jeśli inne jak w tym przypadku - wątpię. Niech zadzwoni i się dopyta ale myślę, że jednak będzie stratna..
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-06, 10:32   #8
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Możliwość zamiany sukni ślubnej ! Pomoc

Heheee zapomnij, nie ma takiej opcji
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 13:24   #9
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Możliwość zamiany sukni ślubnej ! Pomoc

moim zdaniem w żadnym wypadku nie da się zrobić czegoś takiego. Dokładnie robia juz problemy z tym, żeby zwykła sukiene wymienić w obrebie jednego sklpu a co dopiero taaka wymiana ;p
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 13:31   #10
laska4
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 600
Dot.: Możliwość zamiany sukni ślubnej ! Pomoc

A po co tak kombinuje ta twoja koleżanka,nie prościej zapytać w tym pierwszym salonie czy nie sprowadziliby jej innej sukni,najwyżej zapłaci jakieś małe odstępne,a po drugie to niech pyta w tym drugim salonie co jej ta druga suknia sie spodobała
laska4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 12:33   #11
wenszyca89
Raczkowanie
 
Avatar wenszyca89
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: tam gdzie wrony zawracaja :)
Wiadomości: 185
Dot.: Możliwość zamiany sukni ślubnej ! Pomoc

Cytat:
Napisane przez laska4 Pokaż wiadomość
A po co tak kombinuje ta twoja koleżanka,nie prościej zapytać w tym pierwszym salonie czy nie sprowadziliby jej innej sukni,najwyżej zapłaci jakieś małe odstępne,a po drugie to niech pyta w tym drugim salonie co jej ta druga suknia sie spodobała

dokładnie.Mam wrazenie ze autorka tego watku ma 16 lat i sie nudzi...jej jak mozna wogole sie osmieszac tym pytaniem...dokładnie jak wczesniej napisano kupilas buty w ryłko to oddasz/wymienisz u wojasa? napewno nie.troche realizmu dziewczyno! a juz najglupszy fakt ogladnia czegokolowiek jak sie kupilo mnie powala.Zaraz mi sie przypomina wzatem mylady ktora pisze o nowym gatunku PM.TO JEST WLASNIE NOWY GATUNEK.
Na sraczce kupic sukienka na rok przed ślubem a potem szukac innej bo sie odpodaobala...o zgrozo.Niech koleznaka siadzie na 4litery i przestanie kombinowac-albo neich sie idzie osmiesza do salonu
__________________
22.11.2011 -pierwsze "kocham Cie TŻ "
18.10.2012 -oficjalne :"TAK"
23.08.2013 - ŚLUB
wenszyca89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-11, 21:16   #12
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Możliwość zamiany sukni ślubnej ! Pomoc

E tam. Mnie ostatnio klientka zapytała, czy w zamówienie sukni jest wliczony koszt prania i naprawy po ślubie
A majtek raczej też nie nosi do np. Triumpha do prania.

Co do pytania to ja nie wiem jak się suknie Sarah w ogóle mogą podobać i to jest dla mnie najdziwniejsze. Plastic- fantastic.

Ale Karina szyje, więc można spróbować wymienić zadatek za suknię z kolekcji A, na szytą ze zdjęcia B.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 00:08   #13
wenszyca89
Raczkowanie
 
Avatar wenszyca89
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: tam gdzie wrony zawracaja :)
Wiadomości: 185
Dot.: Możliwość zamiany sukni ślubnej ! Pomoc

nie sa moze niektore takie złe ale nie w moim stylu zupelnie.Ale tu nie o to chodzi co si komu podoba tylko o brak rozsadku kupujacej
__________________
22.11.2011 -pierwsze "kocham Cie TŻ "
18.10.2012 -oficjalne :"TAK"
23.08.2013 - ŚLUB
wenszyca89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 08:02   #14
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Możliwość zamiany sukni ślubnej ! Pomoc

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
E tam. Mnie ostatnio klientka zapytała, czy w zamówienie sukni jest wliczony koszt prania i naprawy po ślubie
A majtek raczej też nie nosi do np. Triumpha do prania.

Co do pytania to ja nie wiem jak się suknie Sarah w ogóle mogą podobać i to jest dla mnie najdziwniejsze. Plastic- fantastic.

Ale Karina szyje, więc można spróbować wymienić zadatek za suknię z kolekcji A, na szytą ze zdjęcia B.
Moja suknia była piękna. Jeśli znajdę chwilę wkleję kilka zdjęć
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:54.