Jak się malować? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-25, 15:41   #1
komicznie
Wtajemniczenie
 
Avatar komicznie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: łdz/wro
Wiadomości: 2 361

Jak się malować?


Witajcie

Jestem stosunkowo młodą osobą ale od dłuższego czasu borykam się z problemem dotyczącym makijażu. Mam cerę dość problematyczną ale mimo to chciałabym co nie co ukryć i co innego uwidocznić Preferuje raczej styl w kolorach ziemi, włosy brązowo-rude, oczy bursztynowe, karnacja raczej jasna. Nie lubię dużej ilości makijażu jednak chciałabym trochę powiększyć optycznie oczy i rozświetlić trochę poszarzałą skórę. Poradźcie, Wizażanki.

Warto dodać również, że noszę okulary minusy, które pomniejszają i tak już małe oczy.
__________________
Gdy palec wskazuje na niebo, tylko głupiec patrzy na palec.

Edytowane przez komicznie
Czas edycji: 2010-02-20 o 12:29
komicznie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 02:41   #2
sandraxt22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 7
Dot.: Jak się malować?

aby cera wygladala na promienna sprobuj tego: 1 lyzeczka drozdzy,2 lyzeczki kremu nawilz. np. nivea soft i kilka kropli herbatki mietowej po czym w miseczce zamieszj dokladnie i naloz na buzie(trzymaj ja nawet 30min i splucz woda) np.pedzlem do maseczek to jest naprawde fajna i skuteczna maseczka by poprawic sobie kondycje cery do tego moja droga witaminki takie jak marchew,jablko pij dziennie przynajmniej 1.5l wody z dodatkiem plasterka cytryny lub pomaranczy to naprawde sprawi ze twoja cera szybko zacznie nabierac zdrowego koloru i przede wszystkim wygladu! nawilzaj ja kremem nawilzajacym ktory rowniez bedzie walczyl z niedoskonalosciami np dobre kremy i nie super drogie to floslek i dermika z dermiki koniecznie kup sobie peeling enzymatyczny jest delikatny,skora po nim jest gladziudka,dodaje blasku kosz ok 25zl.nastepnie kolezanko polecam ci pianke antybakteryjna np z floslek anti ance do mycia twarzy jest delikatna i skuteczna twoja mloda jasna cera potrzebuje subtelnych preparatow ktore nie podrazniaja cery a to podstawa i zacznij uzywac plynow miceralnych sa genialne bo twarz jest po nich nawilzona,oczyszczona i mozesz bez obaw zmywac nim make up!polecam z AA nawilz.plyn miceralny ok 12 zl.Pamietaj pianka do mycia,plyn micer,peeling enzym,krem,maseczka ta ktora ci napisalam i wyprobuj z dermiki np. oczyszczajaca z glinka zielona jest super!!! Teraz przechodze do make up kup sobie baze np. matujaca. wyprobuj mineralny podklad ale jezeli masz wieksze problemy z wypryskami to kup sobie przede wszystkim korektor zielony lub taki antybakteryjny nimi zakryjesz wypryski,puder sypki czyli transp.zmatuje buzie i sprawi ze makijaz bedzie trzymal sie dluzej do tego jakis roz lub brazerek delikatnie na kosci poloczkowe,na powieki nakladaj kolorki np. bladego rozu,jasnego bezu,na usta oczywiscie blyszczyk ja osobiscie preferowalabym zebys do make up uzywala pedzli bo dzieki nim makijaz jest bardziej profesjonalny ale sie rozpisalam az za mocno wybacz
sandraxt22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 15:10   #3
komicznie
Wtajemniczenie
 
Avatar komicznie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: łdz/wro
Wiadomości: 2 361
Dot.: Jak się malować?

dzięki wielkie za odpowiedź, na pewno skorzystam z Twoich rad.
__________________
Gdy palec wskazuje na niebo, tylko głupiec patrzy na palec.
komicznie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 17:38   #4
babydoll1985
Raczkowanie
 
Avatar babydoll1985
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 200
Dot.: Jak się malować?

Witaj ponownie!

Jeżeli chodzi o powiększenie Twoich oczu zza okularów makijażem polecam jasne odcienie z Twojej palety kolorystycznej. Ciemne tylko jeszcze bardziej je "schowają". Unikaj również obrysowywania całego oka, kreskę na dolnej powiece maluj tylko co najwyżej do połowy bądź lekko za nią. Na koniec wytuszuj rzęsy podkręcającą i wydłużającą maskarą. Taki trik "wydobędzie" oko i sprawi, że się otworzy i będzie wyglądało na większe.

babydoll1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 21:01   #5
komicznie
Wtajemniczenie
 
Avatar komicznie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: łdz/wro
Wiadomości: 2 361
Dot.: Jak się malować?

na jasno mówisz... ehh, a ja tak bardzo lubię smoky eyes

dzięki za odpowiedź.
__________________
Gdy palec wskazuje na niebo, tylko głupiec patrzy na palec.
komicznie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 21:13   #6
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Jak się malować?

Hej. Moim zdaniem smoky eyes w wersji na dzien tez da rade przy malych oczach- np zamiast czarnych cieni uzyj szarosci czy brazow, na dolnej powiece uzyj czarnej/brazowej kredki i tak jak ktos mowil- tylko do polowy oka- wbrew pozorom taka kreska potrafi oczy powiekszyc.
Mascare wydluzajaco-pogrubiajaca- jesli lubisz smoky eyes naprawde,to mysle,ze lubisz tez wielkie rzesy Polecam 2000calorie Max Factora (super pogrubienie) lub Volume Clubbing Bourjois (efekt mega).

Wiec albo naloz jasny lekko polyskliwy cien i mocno wytuszuj dolne i gorne rzesy albo lekko je wytuszuj i zaznacz kredka do polowy dolna powieke (mozesz lekko ja rozetrzec patyczkiem kosmetycznym,jesli zalezy Ci na bardziej delikatnym efekcie).

Moge Ci bardziej polecic makijaz oczu ,bo bardziej w tym siedze A co do cery to Wizazanka przede mna ladnie sie wczesniej rozpisala na ten temat
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 21:25   #7
komicznie
Wtajemniczenie
 
Avatar komicznie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: łdz/wro
Wiadomości: 2 361
Dot.: Jak się malować?

Cytat:
Napisane przez Ivi 1988 Pokaż wiadomość
Moge Ci bardziej polecic makijaz oczu ,bo bardziej w tym siedze

chętnie


a co do rzęs i tuszów, masz racje - od lat uwielbiam piękne rzęsiska i ciągle poszukuje idealnego tuszu. na razie moim najlepszym podkręcaczem rzęs jest jednak przyjaciółka zalotka.
__________________
Gdy palec wskazuje na niebo, tylko głupiec patrzy na palec.
komicznie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-26, 21:42   #8
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Jak się malować?

Cytat:
Napisane przez komicznie Pokaż wiadomość
chętnie


a co do rzęs i tuszów, masz racje - od lat uwielbiam piękne rzęsiska i ciągle poszukuje idealnego tuszu. na razie moim najlepszym podkręcaczem rzęs jest jednak przyjaciółka zalotka.
i ja tez namietnie uzywam zalotki! Stosuje ja nawet na pomalowanych juz rzesach i wcale od niej rzesy nic a nic nie wypadaja ani sie nie krusza, a fajnie "odswieza" czasem spojrzenie

Zaczynam od przetrzymania zalotki 30sek przed pomalowaniem rzes, potem szybko nakladam tusz i to samo z druga powieka.

A co do tuszu- to jaki efekt chcesz uzyskac? wydluzone, pogrubione, rozdzielone? Mamy sporo tego na KWC

Ja tam polecam Ci kreski. Mysle,ze te od polowy oka zalotnie sie konczace (na gornej powiece) jak i te do polowy oka na dolnej (wodna strona oka tez,zalezy jak lubisz i jak Ci pasuje)

Polecam tez uzycia korektora jasnego pod oczy-niesamowicie podbija to efekt rzes i daje "swiezy" efekt.

Wiem,moze to wszystko oczywiste,ale ja tez kiedys tego nie wiedzialam
Poprobuj ,poprobuj i wszystko wyjdzie
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 22:08   #9
komicznie
Wtajemniczenie
 
Avatar komicznie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: łdz/wro
Wiadomości: 2 361
Dot.: Jak się malować?

z kreskami i tuszowaniem nie będzie problemu, to moja pasja od lat z tym, że nigdy kresek nie dopasowywałam tak aby powiększały optycznie oko.

a na KWC znalazłam już kilka tuszy i powoli je testuje, jednak żaden z nich nie daje takiego efektu jakiego chcę - mega długie i podkręcone rzęski, no i oczywiście - bez grudek. to takie moje małe zboczenie - rzęsy muszą być idealnie wytuszowane.
__________________
Gdy palec wskazuje na niebo, tylko głupiec patrzy na palec.
komicznie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 17:06   #10
komicznie
Wtajemniczenie
 
Avatar komicznie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: łdz/wro
Wiadomości: 2 361
Dot.: Jak się malować?

może ktoś jeszcze...?
__________________
Gdy palec wskazuje na niebo, tylko głupiec patrzy na palec.
komicznie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 22:15   #11
JaKate
Rozeznanie
 
Avatar JaKate
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: okolice Konina
Wiadomości: 652
Dot.: Jak się malować?

Cytat:
Napisane przez komicznie Pokaż wiadomość
z kreskami i tuszowaniem nie będzie problemu, to moja pasja od lat z tym, że nigdy kresek nie dopasowywałam tak aby powiększały optycznie oko.

a na KWC znalazłam już kilka tuszy i powoli je testuje, jednak żaden z nich nie daje takiego efektu jakiego chcę - mega długie i podkręcone rzęski, no i oczywiście - bez grudek. to takie moje małe zboczenie - rzęsy muszą być idealnie wytuszowane.


jak dla mnie najlepszym tuszem jest loreal Double Extension odkad go urzywam wszyscy sie zachwycaja moimi oczyma-ale fakt ogolnie mam dlugie rzesy,ale teraz to max.dlugie,zalotne
__________________
Popatrz, biegniemy za szczęściem, choć nie możemy go dopaść.
Wciąż ucieka nam, bo nie znamy prawdy o nim.
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni...?

JaKate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-28, 20:23   #12
komicznie
Wtajemniczenie
 
Avatar komicznie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: łdz/wro
Wiadomości: 2 361
Dot.: Jak się malować?

a może ktoś jeszcze?
__________________
Gdy palec wskazuje na niebo, tylko głupiec patrzy na palec.
komicznie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:25.