Jak wykonać taki makijaż BEZ podkładu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-12, 10:21   #1
Gdybatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 87
Red face

Jak wykonać taki makijaż BEZ podkładu?


Podkładu nie używam, bo mam ładną cerę i potrzebuję tylko korektora na powieki i pod oczy.
Jak wykonać taki makijaż? Czy będzie odpowiedni do szkoły? Jaki to kolor różu?
Wolałabym uniknąć kredki czy eyelinera, bo nie lubię jakoś

Jaki makijaż pasowałby do ciemnobrązowych włosów, niebiesko-morskich oczu i ciemnawej karnacji?
Gdybatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 11:45   #2
ciezarna_zakonnica
Raczkowanie
 
Avatar ciezarna_zakonnica
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 304
Dot.: Jak wykonać taki makijaż BEZ podkładu?

Jak wykonać taki makijaż bez kredki, eyelinera i podkładu? A no to ci już tłumaczę: NIE DA SIĘ ten makijaż- a w oczach w nim urok, opiera się na kredce i eyelinerze.
To tak samo, jak zrobić pizze, ale bez sosu, bo nie potrzebujesz, sera i szynki, no bo nie lubisz. )
Odpowiedni do szkoły, jak najbardziej, jeśli nie mówimy o podstawówce czy gimnazjum ja nadal jestem zdania, że do gimnazjum, to EWENTUALNIE można pomalować rzęsy, czy tam sztachnąć się jakąś wazeliną czy błyszczykiem w naturalnym kolorze. Róż na pewno jakiś taki pastelowo-różowy, śliczne po nim rumieńce wychodzą
A makijaż do ciemnej karnacji i morskich oczu, to raczej widzi mi się ciepły brąz w łuku brwiowym z czekoladowym, a i to matowy. A łuk brwiowy potraktować jakimś jasno-różowym albo cielistym perłowym, to samo w kącikach oczu, żeby to się też ładnie rozświetlało. :P
Ja swoje błękitne oczy podkreślam turkusowym cieniem nie na linii wodnej,a taką jakby kreską przy spojówce. Jakoś tak to kijowo wyjaśniłam, aj
ciezarna_zakonnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:19.