Pomóżcie!! Jeżeli znacie LES VOILETTES LOOSE POWDER ->jaki jest?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-18, 14:06   #1
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Arrow

Pomóżcie!! Jeżeli znacie LES VOILETTES LOOSE POWDER ->jaki jest??


Dzwieczyny w ciągu 1 miesiąca kupiłam właśnie dwa pudry Clinique sama czasem w to nie wierze jak dałam się sama naciągnąć- Blended Powder i Gentle Light. Gentle Light zostawiam sobie na lato- te drobinki złote będą pięknie wyglądać w słońcu i do opalonej cery, natomiast Blended Powder używam teraz i muszę przyznać, że jednak puder ten nie jest ideałem- nosek juz po 2-3h zaczyna się świecić...

Dużo czasu spędziłam na KWC na czytaniu recenzji pudrów (w ten sposób do mojej kolekcji dołączył jeszcze Guerlain Meteorites- kiedy ja to zużyję?!) i w końcu postanowiłam nabyć puder Guerlain Les Voilettes ten w wersji sypkiej.

Chciałam zapytać was o dzie rzeczy:

1. kolory- wychodzi z tego, że dla mnie będzie najlepszy nr 2 Perlee- nie chce takiego, z nawet najmniejszym, różowym odcieniem, chodzi mi o kolor jasny beżyk, czy ten bedzie ok?

2. matowienie- wiadomo, że nie mam zamiaru wysuszyć swojej skóry na wiór, ale wynika z KWC że ten puder naprawdę na długo matuje nawet tłuste twarze- ja mam mieszaną ze strefą T przetłuszczającą sie już po 3h i mam dosyć zamartwiania się czy już wyglądam jak choinka czy nie
ale nie chcę też przesuszyć skóry w innych partiach.

Aha i jeszcze jedno- ja lubie dość dużo nakładać pudru sypkiego, więc czy Les Voilettes daje taką możliwość bez dużego efektu pudernicy (jaką zresztą jestem )

I to chyba wszystko... mam nadzieję, że nie przeraziłam was ilością moich pytań Z góry dziękuję wszystkim za pomoc!

P.S. Tak sobie właśnie pomyślałam: a co powiecie żeby go porównać z Chanel Poudre Universel? Dla mnie najważniejsze jest długie matowienie, więc który wygrywa w tej dziedzinie?
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 12:20   #2
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Pomóżcie!! Jeżeli znacie LES VOILETTES LOOSE POWDER ->jaki jest??


halooo... jest ktoś tu??
piszcie jeżeli coś wiecie. Pozdrawiam!
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 17:47   #3
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Dot.: Pomóżcie!! Jeżeli znacie LES VOILETTES LOOSE POWDER ->jaki jest??

Jeśli chodzi o matowienie to Guerlain jest lepszy od Chanel. Efekt matujący tego pudru jest na prawdę mocny, ja muszę się dodatkowo rozświetlić, bo mi się wydaje, że jestem zbyt matowa. Chanel (mam odcień 50 Peche) nie matowi aż tak mocno, jest delikatniejszym pudrem.
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 19:22   #4
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Pomóżcie!! Jeżeli znacie LES VOILETTES LOOSE POWDER ->jaki jest??

Bardzo dziękuję za wskazówkę , zatem wybiore chyba Guerlain, ale mam nadzieję, że nie wysusza za to innych partii twarzy?
Bo z tym mam problem, strefa T przetłuszcza się a jak użyję czegoś bardziej matującego to policzki zaraz reagują pojawieniem się suchych placków
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 21:20   #5
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Dot.: Pomóżcie!! Jeżeli znacie LES VOILETTES LOOSE POWDER ->jaki jest??

zawsze możesz zmatowić cerę tylko w strefie T, pomijając policzki albo delikatnie je tylko przyprszając.
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 21:33   #6
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Pomóżcie!! Jeżeli znacie LES VOILETTES LOOSE POWDER ->jaki jest??

nie wysusza, ja mam bardzo suche policzki i krzywdy mi ten puder nie zrobił, ale podobnie jak maniaa ja sie dodatkowo rozświetlam, bo po samym pudrze mi za matowo ostatnio stosuje juz Guerlain tylko na czoło i brodę, zas na reszte twarzy inny i tak się zastanawiam, kiedy ja go zużyję

odcień mam nr 2 - beż, zero różu, dla mnie jednak po dłuższym uzywaniu okazał się ciut za ciemny, ale ujdzie jeszcze
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 12:39   #7
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Pomóżcie!! Jeżeli znacie LES VOILETTES LOOSE POWDER ->jaki jest??

No więc zastanawiam się jeszcze czy nie wybrać się do jakiejś perfumerii i poprosić o malutką próbeczkę tego pudru w kolorze nr 2 Perlee. Bo co z tego jak będzie super matowił na wiele godzin bez wysuszania twarzy poza strefą T, jak kolor bedzie zupełnie tragiczny Boję się, że bedzie za ciemny, ale te wstrętne babska zawsze na człowieka tak patrza jakby chciał conajmniej wyłudzić te 2g kosmetyku, gdyby to jeszcze było dużo, bez kupowania!

Spróbuję! Mam nadzieję, że bedzie mi odpowiadać... trzymajcie kciuki
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-21, 17:31   #8
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Pomóżcie!! Jeżeli znacie LES VOILETTES LOOSE POWDER ->jaki jest??

To najlepszy puder sypki jaki miałam!
Pięknie matuje, nie ma szans żeby powstały jakieś smugi i efekt pudernicy też raczej trudo osiągnąć

Ja mam nr 3 Azalee, jest bardzo jasny, ale ma delikatny odcień różu, więc nie dla Ciebie raczej.
I pięknie pachnie!
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 01:52   #9
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Dot.: Pomóżcie!! Jeżeli znacie LES VOILETTES LOOSE POWDER ->jaki jest??

Cytat:
Napisane przez SiSleyS
Bo co z tego jak będzie super matowił na wiele godzin bez wysuszania twarzy poza strefą T, jak kolor bedzie zupełnie tragiczny Boję się, że bedzie za ciemny
jest jeszcze wersja transparentna pudru- najjaśniejsza. Moim zdaniem generalnie on w żadnej dostępej wersji kolorystycznej 1- transparent ( tą właśnie mam), 2 - perlee, 3-azalee nie jest w sumie ciemny, wszystkie są raczej jasne więc bez obaw. Puder ten stanowi dosłownie mgiełkę na skórze - praktycznie go nie widać - i o to chodzi - jedynie uszlachetnia makijaż, wykańcza makijaż i matuje. Jeśli masz możliwość przejścia sieciowej perfumerii na pewno będą meli go na testerstandzie w takich malutkich pudełeczkach.
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 12:27   #10
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Pomóżcie!! Jeżeli znacie LES VOILETTES LOOSE POWDER ->jaki jest??

Więc właśnie, muszę go jednak wypróbować zanim znowu wydam pieniądze na kolejny puder
Wczoraj zachęcona waszymi opiniami wybrałam się po drodze do Sephory (której zresztą nie lubię...ale jak trzeba...) no i co? 'Awaria przepraszamy'- ja to mam szczęście! Ach a już go chciałam wypróbować
Cieszę się, że te kolory nie są ciemne, więc wypróbuję najlepiej wszystkie w perfumerii a jeden wezmę do domu w próbce
Pomogłyście mi dziewczyny w wyborze Dziękuję!
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:16.