Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads ) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-05, 09:19   #121
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

na gwiazdke dostane koralik albo dofinansowanie () do nowej bransoletki z troli
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 09:48   #122
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Nina 90 te charmsy są z Verony ( podchodzi to pod YES ) Mam trochę ich wyrobów i jestem bardzo zadowolona Tu jest link do ich strony. Tam nie można kupić bo oni sprzedają swoje wyroby do jubilerów i tamci sprzedają je. Lista sklepów też jest na ich stronie. Zobacz bo może gdizes w pobliżu jest ich sklep to zobaczysz jak wyglądają na żywo
http://www.verona.pl/bizuteria-srebr...charms-strona1
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 10:17   #123
monikaninoczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 139
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez nina90 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Ja z takim pytaniem do Was. Czy kupowała któraś z Was jabłuszko czerwone i czy nie schodzi z niego czasem emalia? Bo zastanawiam się nad kupnem, ale nie wiem sama.
I czy podobają się Wam te, jutro mam zamiar je kupić:

Hej. Ja mam tą cytrynkę z verony. Jest całkiem ładna, ale mam wrażenie, że na zdjęciu wygląda ładniej. Przynajmniej takie odniosłam, kiedy dostałam przesyłkę. Ale i tak jestem z niej zadowolona

Dziewczyny a pytanie mam jedno. Co to za strony murrano.pl i dopandora.pl czy jakoś tak. Są to oryginalne rzeczy? Widzę, że strasznie tanio na nich jest i tak zastanawiam się dlaczego. Czy to nie jakiś haczyk?

Edytowane przez monikaninoczka
Czas edycji: 2010-11-05 o 10:29
monikaninoczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 11:14   #124
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Dzięki

Bransoletka 299 zł, jeżyk 99 zł



Dzięki
Dziękuję za odpowiedź. Drogi trochę ten interes Byłam wczoraj w sklepie pandory...zakochałam się w ich pierścionkach....ale ceny idą już w tysiącach
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 11:16   #125
ania_trojaczki
Zadomowienie
 
Avatar ania_trojaczki
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 166
GG do ania_trojaczki
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

jeśli któraś z miłośniczek Pandory jest z Wrocławia mogę podać namiar na rabat 20% - nie wiem tylko jak długo będzie obowiązywał
__________________
Miłosz - Promyczek
https://www.facebook.com/pomocdlapromyczka/

Przekaż swój 1%
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy 1%: 1/Y Miłosz Yeromenko
ania_trojaczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 11:54   #126
xxenia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 45
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

doradźcie mi proszę,
na chwilę obecną komponuję elementy na czarnej bransoletce z rzemyka ze srebrnym zapięciem, ale chciałabym dokomponować jeszcze jedną na następnym rzemyku i zastanawiam się na jakim kolorze ecru czy różowy?
jak myślicie?
jak będę miała chwilę to wrzucę Wam później fotkę mojej bransoletki, jeśli oczywiście chcecie zobaczyć. Bransoletkę dostałam od męża na urodziny a resztę dokupuję w sklepie<wymoderowano>

Edytowane przez Ćwirka
Czas edycji: 2010-11-20 o 17:50
xxenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 12:10   #127
Paaaulaaa
Raczkowanie
 
Avatar Paaaulaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 38
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Witam,


od ponad poltora roku jestem milosniczka i posiadaczką Pandory moja mała kolekcja liczy 13 zawieszek


Dopiero zaczynam moja przygodę z wizazem, dlatego z gory przepraszam jesli to c o zaraz napisze jest niedozwolone ...

Otrzymalam w prezencie w sumie juz trzeci klips do bransoletki, dlatego mam do zaoferowania jeden z nich. Jest oczywiscie oryginalny, nosi jedynie delikatnie slady uzytkowania. Jesli któraś z Was bylaby zainteresowana proszę o wiadomosci

Pozdrawiam!
Paaaulaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-05, 12:15   #128
Paaaulaaa
Raczkowanie
 
Avatar Paaaulaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 38
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

To zależy w jakim kolorze chciałabyś komponować swoją nową bransoletkę

Osobiscię proponuję ecru, wygląda ślicznie ze wszystkimi kolorami
Paaaulaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 12:26   #129
kluczymordka
Rozeznanie
 
Avatar kluczymordka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 526
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez xxenia Pokaż wiadomość
doradźcie mi proszę,
na chwilę obecną komponuję elementy na czarnej bransoletce z rzemyka ze srebrnym zapięciem, ale chciałabym dokomponować jeszcze jedną na następnym rzemyku i zastanawiam się na jakim kolorze ecru czy różowy?
jak myślicie?
jak będę miała chwilę to wrzucę Wam później fotkę mojej bransoletki, jeśli oczywiście chcecie zobaczyć. Bransoletkę dostałam od męża na urodziny a resztę dokupuję w sklepie www.murrano.pl
Fotkę oczywiście chcemy zobaczyć

Ja bym wybrała ecri.
kluczymordka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 12:33   #130
nina90
Zadomowienie
 
Avatar nina90
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: tu i ówdzie ;]
Wiadomości: 1 920
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Nina 90 te charmsy są z Verony ( podchodzi to pod YES ) Mam trochę ich wyrobów i jestem bardzo zadowolona Tu jest link do ich strony. Tam nie można kupić bo oni sprzedają swoje wyroby do jubilerów i tamci sprzedają je. Lista sklepów też jest na ich stronie. Zobacz bo może gdizes w pobliżu jest ich sklep to zobaczysz jak wyglądają na żywo
http://www.verona.pl/bizuteria-srebr...charms-strona1
Wiem wiem Już patrzyłam kiedyś ale za daleko mam do najbliższego sklepu, także zostaje mi jedynie sklep internetowy.
Zamówiłam dziś już te zawieszki, także jak przyjdą to ocenię je
__________________
Moje uzależnienie:

charmsy
trollbeads




<----
nina90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 12:46   #131
magdadro
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 663
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
margotber - powiem tylko, ze zazdroszcze łodziankom. Tez nie mam sklepu u siebie w miescie i cierpie z tego powodu niezmiernie
a skad Ty właściwie jesteś ??? bo mnie się coś wydaje że z moich rodzinnych okolic. Ja z miasta na D słynącego z opon

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

dziś mam wolny dzień, planowałam dotrzeć do Trollbeads ale niestety się nie udało ....

aaaa oglądałam dziś w jednym sklepie zegarki, a pani ze sklepu pyta się mnie czy mogę jej pokazać swoje bransoletki bo się jej strasznie podobają ... i wiedziała ze to Trollbeadsy
__________________

magdadro jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-05, 12:53   #132
xxenia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 45
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez kluczymordka Pokaż wiadomość
Fotkę oczywiście chcemy zobaczyć

Ja bym wybrała ecri.
Dziękuje bardzo za poradę kluczymordka i paaullla!!!
Też tak myślałam, bo ten ecru będzie mi chyba bardziej do wszytskiego pasował. Ogólnie lubię kontrasty, a bransoletka zawsze świetnie rzuca się w oczy. Fotkę prześlę, liczę na Waszą szczerą opinie
xxenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 12:58   #133
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez ania_trojaczki Pokaż wiadomość
jeśli któraś z miłośniczek Pandory jest z Wrocławia mogę podać namiar na rabat 20% - nie wiem tylko jak długo będzie obowiązywał
Ja poproszę
Magdadro
a czym charakteryzująsię Trolle? Tzn. czym się różnią od Pandory?:P Bo ja sie nie znam

Edytowane przez mm111111
Czas edycji: 2010-11-05 o 13:00
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 13:03   #134
KukuiHawaii
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 31
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

hejka xxenia!!!
Ja właśnie byłam na tej stronce sklepu internetowego co pisałaś
www.murrano.pl
i muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczona! Dziś wieczorkiem mam zamiar na spokojnie przejrzeć ofertę i chcę coś zamówić, ceny też są atrakcyjne
jak coś już skomponuję to pochwalę Ci się też fotką, tylko czekam jeszcze dziś na Twoją
KukuiHawaii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 13:11   #135
xxenia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 45
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez KukuiHawaii Pokaż wiadomość
hejka xxenia!!!
Ja właśnie byłam na tej stronce sklepu internetowego co pisałaś
<wymoderowano>
i muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczona! Dziś wieczorkiem mam zamiar na spokojnie przejrzeć ofertę i chcę coś zamówić, ceny też są atrakcyjne
jak coś już skomponuję to pochwalę Ci się też fotką, tylko czekam jeszcze dziś na Twoją

obiecuję że dziś prześlę fotkę!
a każdy element jest na inną okazję
które Ci się podobają kukuihawaii?
Ja myślę, że do tej nowej kompozycji pomyślę nad np. klejnoty koronne i marzenie botaników coś w takiej kompozycji one są boskie
z kryształkami swarovskiego, podobają Ci się, jak obejrzysz to daj znać!

Edytowane przez Ćwirka
Czas edycji: 2010-11-20 o 17:50
xxenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 13:15   #136
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Ile tutaj nowych miłośniczek

Cytat:
Napisane przez ania_wu Pokaż wiadomość
OTO LISTA PYTAŃ:
1. Imię
2. Wiek
3. Data urodzin
4. Czym się zajmujesz (praca, szkoła?)
5. Jakie jest twoje hobby, czym się interesujesz?
6. Twoje największe marzenie to...
7. Kiedy zaczęła się Twoja przygoda z biżuterią?
8. Sama kupujesz kolejne części do swojej bransoletki czy ktoś Ci kupuje?
[B]9. Dlaczego zbierasz pandorę/ trolle/ charmsy/ lilou? Tylko dlatego, że Ci się podobają czy mają też dla Ciebie jakąś wartość sentymentalną i są czymś więcej niż koralikiem?
10. Twoja ulubiona zawieszka to...
1. Monika
2. jeszcze 20
3. 27.12.1989 (pozdrawiam Anie Wu )
4. Studiuje germanistykę na 3 roku
5. Niegdyś było to ZHP, teraz już nie za bardzo mam czas. Za to interesuję się kynologią, choć szczerze mówiąc teraz mój czas poświęcam na wizażowanie
6. Skok ze spadochronem Szalona wyprawa do Hiszpanii Znaleźć w końcu coś, co chce robić w życiu
7. Hmm... Było to tak rok temu Mama chciała bardzo bransoletkę z charmsami, ale w końcu jak poszłyśmy do Yesa to mi ją kupiła i od tamtej pory kolekcjonuje, choć musze powiedzieć, że bardziej się nimi zainteresowałam gdy trafiłam na ten wątek
8. Zazwyczaj mama mi kupowała - na święta różne. Ale bardzo bym chciała dostać jakiegoś znaczącego charmsa od TŻ czy bliskich osób, bo samemu to mi głupio kupować
9. Raczej charmsy coś dla mnie znaczą, choć nie wszystkie, niektóre mam tylko ze względu na wygląd Generalnie lubię, gdy na bransoletce mam każdy charms z inną historią, gdy są nie związane ze sobą.
10. Ulubiona zawieszka? Najbardziej praktyczna jest niebieska rybka i srebrny kluczyk - są małe i ładnie wyglądają jednakże uwielbiam różowy samochód, ma on dla mnie jakieś znaczenie
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 13:27   #137
tigaaa814
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 83
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez paulina95 Pokaż wiadomość
Tigaaa814 gratuluję pięknych Pandorek Widzę, że masz tą różową skórkę Mogłabyś pokazać ją na ręku (samą i z jakimś murano)? Jaki masz rozmiar, 35 czy 41? No i ile cm masz w nadgarstku?
Przepraszam za taką ilość pytań, ale chcę ją sobie kupić i jakbyś mi odpisała to mogłabym już ją zamówić Będę Ci bardzo wdzięczna

A co do tych pytań, to mi do głowy przyszło takie: Dlaczego zbierasz pandorę/ trolle/ charmsy/ lilou? Tylko dlatego, że Ci się podobają czy mają też dla Ciebie jakąś wartość sentymentalną i są czymś więcej niż koralikiem?
Wlasnie wyjechalam i nie mam jak zrobic foto, bo nie bralam branzoletki.

Jak zaloze bransoletke (rozowa skorzana) to wsadzam kciuk pod oba sznurki - kiedy nie ma na nich koralikow.
Trzeba pamietac ze ona i tak sie rozciągnie (Pani w sklepie, twierdziala ze nawet o 1.5cm)

Generalnie jak mam komus polecac, to radze kupic srebrna - pasuje do wszystkiego i nie zniszczy sie tak szybko jak rzemyk.

p.s 26 czy 25 otwiera sklep PANDORY w Arkadii w Warszawie, podobno przy zakupie powyzej 300zl przy zakupie koralikow - bransoletka gratis (tak bylo przy otwarciu sklepu w Zlottych Tarasach) Jesli ktos planuje zakupy w najblizszym czasie- radze poczekac i uzbierac wiecej gotowki
tigaaa814 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 13:30   #138
KukuiHawaii
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 31
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez xxenia Pokaż wiadomość
obiecuję że dziś prześlę fotkę!
a każdy element jest na inną okazję
które Ci się podobają kukuihawaii?
Ja myślę, że do tej nowej kompozycji pomyślę nad np. klejnoty koronne i marzenie botaników coś w takiej kompozycji one są boskie
z kryształkami swarovskiego, podobają Ci się, jak obejrzysz to daj znać!

no pewnie! dam znać może doradzisz mi coś!
KukuiHawaii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 13:34   #139
xxenia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 45
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Dzięki, pamiętaj o fotce
xxenia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-05, 15:01   #140
_Bathory_
Raczkowanie
 
Avatar _Bathory_
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 96
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

1. Imię
Karolina

2. Wiek
26

3. Data urodzin
13 lipca

4. Czym się zajmujesz (praca, szkoła?)

studiuje zaocznie (jedne studia juz skonczylam) i pracuje w HR
5. Jakie jest twoje hobby, czym się interesujesz?

ksiazki, muzyka, wspinaczka

6. Twoje największe marzenie to...

miec wspanialą rodzine i podróżować

7. Kiedy zaczęła się Twoja przygoda z biżuterią?

rok temu z Trollsami

8. Sama kupujesz kolejne części do swojej bransoletki czy ktoś Ci kupuje?

czasami ktoś , czasami sama jak tylko moge sobie na to pozwolić

9. Dlaczego zbierasz pandorę/ trolle/ charmsy/ lilou? Tylko dlatego, że Ci się podobają czy mają też dla Ciebie jakąś wartość sentymentalną i są czymś więcej niż koralikiem?

o tym juz pisalam...mysle ze trollsy to magia

10. Twoja ulubiona zawieszka to...

jest ich mnostwo, ale marzy mi sie ta ) http://www.trollbeads.com.pl/Skrzydla_Aniola-601.html

_Bathory_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 15:25   #141
paulina95
Wtajemniczenie
 
Avatar paulina95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez tigaaa814 Pokaż wiadomość
Wlasnie wyjechalam i nie mam jak zrobic foto, bo nie bralam branzoletki.

Jak zaloze bransoletke (rozowa skorzana) to wsadzam kciuk pod oba sznurki - kiedy nie ma na nich koralikow.
Trzeba pamietac ze ona i tak sie rozciągnie (Pani w sklepie, twierdziala ze nawet o 1.5cm)

Generalnie jak mam komus polecac, to radze kupic srebrna - pasuje do wszystkiego i nie zniszczy sie tak szybko jak rzemyk.

p.s 26 czy 25 otwiera sklep PANDORY w Arkadii w Warszawie, podobno przy zakupie powyzej 300zl przy zakupie koralikow - bransoletka gratis (tak bylo przy otwarciu sklepu w Zlottych Tarasach) Jesli ktos planuje zakupy w najblizszym czasie- radze poczekac i uzbierac wiecej gotowki
Tigaaa814 dzięki za odpowiedź A fotki jak będziesz mogła to i tak wstaw, niekoniecznie dzisiaj A no i zapomniałaś napisać jaki masz rozmiar i ile cm masz w nadgarstku
A srebrną bransoletkę też pewnie kiedyś kupię, ale chcę zacząć od tej różowej bo bardziej mi się podoba i jest dostępna tylko do końca tego roku

A teraz pytania:
1. Imię
2. Wiek
3. Data urodzin
4. Czym się zajmujesz (praca, szkoła?)
5. Jakie jest twoje hobby, czym się interesujesz?
6. Twoje największe marzenie to...
7. Kiedy zaczęła się Twoja przygoda z biżuterią?
8. Sama kupujesz kolejne części do swojej bransoletki czy ktoś Ci kupuje?
9. Dlaczego zbierasz pandorę/ trolle/ charmsy/ lilou? Tylko dlatego, że Ci się podobają czy mają też dla Ciebie jakąś wartość sentymentalną i są czymś więcej niż koralikiem?
10. Twoja ulubiona zawieszka to...

1.Paulina (ale wszyscy mówią do mnie Paula)
2.niedługo 16 lat (ale jak na swój wiek jestem całkiem normalna, więc mam nadzieję, że nie stanowi on żadnego problemu)
3.01.12.1995
4.Jestem w trzeciej klasie gimnazjum, wybieram się do LO tylko jeszcze nie wiem na jaki profil (pewnie biologiczno- chemiczny albo mat-fiz)
5.Wszystko co związane z modą, urodą, zakupami i muzyką
6.Zostać profesjonalną wizażystką i być szczęśliwą i jeszcze kilka innych, o których lepiej nie będę pisać...
7.Ogólnie z biżuterią to od małego, a z charmsami od lipca tego roku
8.Pierwszą bransoletkę z 2 charmsami dostałam od mamy, resztę jak tylko mam możliwość dokupuję sama, ale czasami dostanę też jako prezent
9.Każda zawieszka ma dla mnie wartość sentymentalną, ich uroda to druga sprawa, najważniejsze jest to, że jak spojrzę na bransoletkę to wiem, że nie jest to kawałek metalu tylko ma dla mnie ogromne znaczenie
10.Renifer z Apartu (z tych, które posiadam)
paulina95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 15:40   #142
Calluna_Vulgaris
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 972
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Witam i proszę o wyrozumiałość, ponieważ to mój pierwszy post na tym forum
Kiedy pierwszy raz zetknęłam się z biżuterią modułową, nie podobała mi się, ale przypuszczam, że to wina źle skomponowanych zestawów, jakie widziałam. Chociaż... czy źle - to kwestia gustu. Ja po prostu lubię (z wyjątkami) jednolitą kolorystycznie biżuterię, nie przepadam też za cyrkoniami.
Później trafiłam na koraliki Trollbeads, ale niestety są drogie. Nie trafia mi do przekonania myśl, że można sobie co miesiąc kupować jeden paciorek - wolę zaopatrzyć się w coś tańszego a kwotę tę odłożyć na konto.
W związku z czym dorobiłam się paru bransoletek z "tańszych odpowiedników". Nie są specjalnie podobne do Trollbeads ani Pandory. Widzę, że na Forum zdecydowana większość lubi jednak markową biżuterię i trochę wstyd mi pokazać... ;-)

pozdrawiam
Calluna_Vulgaris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 15:51   #143
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Zrzucałam zdjęcia z telefonu i miałam tam 3 zdjęcia z pandorą takie jakie mi siępodobają i które mogłabym sobie kupić to było robione z 2 miesiące temu jak VLS jeszcze nie chciała czerwonych na święta ;-)
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 16:01   #144
paulina95
Wtajemniczenie
 
Avatar paulina95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Zrzucałam zdjęcia z telefonu i miałam tam 3 zdjęcia z pandorą takie jakie mi siępodobają i które mogłabym sobie kupić to było robione z 2 miesiące temu jak VLS jeszcze nie chciała czerwonych na święta ;-)
Sorina, fajne te zestawy

A dziewczyny, przypomniało mi się, że w moim kalendarzu pisze, że świąteczna kolekcja biżuterii Apart pojawi się na ich stronie 19 listopada. Mam nadzieję, że to prawda i że do tej kolekcji wliczają się również charmsy
paulina95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 16:05   #145
xxenia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 45
Unhappy Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez Calluna_Vulgaris Pokaż wiadomość
Witam i proszę o wyrozumiałość, ponieważ to mój pierwszy post na tym forum
Kiedy pierwszy raz zetknęłam się z biżuterią modułową, nie podobała mi się, ale przypuszczam, że to wina źle skomponowanych zestawów, jakie widziałam. Chociaż... czy źle - to kwestia gustu. Ja po prostu lubię (z wyjątkami) jednolitą kolorystycznie biżuterię, nie przepadam też za cyrkoniami.
Później trafiłam na koraliki Trollbeads, ale niestety są drogie. Nie trafia mi do przekonania myśl, że można sobie co miesiąc kupować jeden paciorek - wolę zaopatrzyć się w coś tańszego a kwotę tę odłożyć na konto.
W związku z czym dorobiłam się paru bransoletek z "tańszych odpowiedników". Nie są specjalnie podobne do Trollbeads ani Pandory. Widzę, że na Forum zdecydowana większość lubi jednak markową biżuterię i trochę wstyd mi pokazać... ;-)

pozdrawiam
witam na forum, fajnie że dołączyłaś do naszego grona, ja też jestem tu początkująca
nie koniecznie zdecydowana większość lubi markową biżuterię, niestety nie każdego stać na taki wydatek. Można zawsze poszperać i znaleźć coś dla siebie, tak jaka ja to zrobiłam. Nie wiem czy czytałaś moje wcześniejsze posty, ale znalazłam sklep z prześliczną biżuterią gdzie mogę sobie komponować bransoletki jak chcę, <wymoderowano>
zaraz dołączę fotkę którą obiecywałam dziewczynom więc możesz sobie zobaczyć, ja jestem usatysfakcjonowaną stałą klientką tego sklepu

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Zrzucałam zdjęcia z telefonu i miałam tam 3 zdjęcia z pandorą takie jakie mi siępodobają i które mogłabym sobie kupić to było robione z 2 miesiące temu jak VLS jeszcze nie chciała czerwonych na święta ;-)
ta niebieska jest śliczna, bardzo mi się podobają te kolory, ale cenka pewnie też ciekawa?

Edytowane przez Ćwirka
Czas edycji: 2010-11-20 o 17:50
xxenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 16:07   #146
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez xxenia Pokaż wiadomość
witam na forum, fajnie że dołączyłaś do naszego grona, ja też jestem tu początkująca
nie koniecznie zdecydowana większość lubi markową biżuterię, niestety nie każdego stać na taki wydatek. Można zawsze poszperać i znaleźć coś dla siebie, tak jaka ja to zrobiłam. Nie wiem czy czytałaś moje wcześniejsze posty, ale znalazłam sklep z prześliczną biżuterią gdzie mogę sobie komponować bransoletki jak chcę, www.murrano.pl
zaraz dołączę fotkę którą obiecywałam dziewczynom więc możesz sobie zobaczyć, ja jestem usatysfakcjonowaną stałą klientką tego sklepu

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------



ta niebieska jest śliczna, bardzo mi się podobają te kolory, ale cenka pewnie też ciekawa?
lepiej nie wklejaj za często tego linku, bo można uznać to za reklamę
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 16:09   #147
Anno1989
Zadomowienie
 
Avatar Anno1989
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 736
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

a to moja pierwsza bransoletka trollbeads, liczę na kontynuację musiałam po prostu komuś się pochwalić, bo nikt mnie nie rozumie
Anno1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 16:30   #148
Chantell
Rozeznanie
 
Avatar Chantell
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 650
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Dorbnęłam do końca uff

Moja charmsowa bransoletka ma już 8 charmsików

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

gdzie można zobaczyć/kupić te yesowe świąteczne charmsy?
na facebooku nie mam profilu żeby oglądnąć nawet -.-
Chantell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 16:33   #149
paulina95
Wtajemniczenie
 
Avatar paulina95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez Chantell Pokaż wiadomość
Dorbnęłam do końca uff

Moja charmsowa bransoletka ma już 8 charmsików

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

gdzie można zobaczyć/kupić te yesowe świąteczne charmsy?
na facebooku nie mam profilu żeby oglądnąć nawet -.-
Na stronach wcześniejszych jest kilka zdjęć wstawionych przeze mnie i jeszcze kogoś Tylko chyba nie wszystkie. A na Fb Yes napisał, że za kilka dni mają się pojawić na ich stronie, więc musisz trochę poczekać, chyba że jak chcesz to Ci wstawię resztę zdjęć
paulina95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 16:47   #150
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

kochane co sadzicie o takim zestawieniu ??

jakie murano jeszcze dodać ?
(musze sobie bransoletke stworzyc bo jak ide do trolli to odrazu dostaje oczopląsu i źle wybieram)
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:43.