Pytanie do Agi Z. i do Was dziewczyny! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-04-16, 09:38   #1
margereta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 75
GG do margereta

Pytanie do Agi Z. i do Was dziewczyny!


Przyznam się od razu bez bicia, że nie jestem zbyt obeznana w sprawach makijażu, a to z takiego powodu, że mam gładką cerę (jak nakremuję bo tak w ogole to jest po umyciu sucha)i w ogole wiec podkladu uzywam bardzo rzadko. Jednak nie wiem co powinno sie nakladać najpierw: (po umycui twarzy zelem czy czyms oczywiscie) krem nawilżający czy krem koloryzujacy (ewentualnie ten podklad) i reszte (puder sypki EWENTUALNIE, róż jakiś i takie tam...) bo zamierzam zaczac wreszcie cos ze soba robic) Prosze o rade bo sama sobie nie poradze!;***
margereta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-16, 09:52   #2
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Pytanie do Agi Z. i do Was dziewczyny!

margaretko [img]icons/icon7.gif[/img] najpierw myjesz buzke zelem, potem tonizujesz tonikiem, potem kremik nawilzajacy, ochronny - w zaleznosci od potrzeb cery [img]icons/icon7.gif[/img]- czekamy az sie wchłonie [img]icons/icon7.gif[/img] potem krem tonujacy- czy jak go nazwałas koloryzujący [img]icons/icon12.gif[/img] , albo podkład [img]icons/icon7.gif[/img] potem jesli podkład i ty potrzebujecie pudru to sypki albo w kamieniu - ja np. nakładam tylko sam podkład, bo on juz nie potrzebuje pudru- ładnie wyglada sam [img]icons/icon7.gif[/img] , a potem róz, celem wycieniowania buzki [img]icons/icon7.gif[/img] jak sa jakies niespodzianki (krostki, zaczerwienienia , cienie pod oczami- to pod podkład odpowiedni korektorek ofc [img]icons/icon12.gif[/img]

jak masz pytanka, to pytaj kochanie [img]icons/icon7.gif[/img] dziewczyny mają milion pomysłów [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-16, 09:57   #3
margereta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 75
GG do margereta
Re: Pytanie do Agi Z. i do Was dziewczyny!

To jeszcze ja) Zapomnialam zapytac jeszcze o sposob malowania. Przewertowalam caly kurs makijazu ale nadal nie wiem co jest dla mnie najodpowiedniejsze! Otóz chodzi mi o tusz i cien i te prawy. No bo ja mam jakies dziwne oczy, ze jak pomaluje dol to wygladam jak pajac) A moze jednak jakoś się da? Mam oczy w miare normalne ani za daleko ani za blosko osadzone, a rzęsy średniej długości, jak najlepiej jest malować rzęsy? Czy jak się maluje to koniecznie na dole i na górze? Mam jasną karnację i rude włosy i zielone oczka) A co z kredką? Ojejku ale sie wypytalam) Cenna jest dla mnie każda rada! Blagaam o pomoc!
margereta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-16, 10:02   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Pytanie do Agi Z. i do Was dziewczyny!

Droga Margaretko [img]icons/icon7.gif[/img]
NIe wiem czy czytałaś może mój kurs makijażu? Starałam się tam w miarę jasno opisać jak można wykonać makijaż krok po kroku. Przeczytaj to proszę i jak będziesz nadal miała jakieś pytania i wątpliwości to chętnie Ci pomogę.

Pozdrowionka [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-16, 10:05   #5
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Pytanie do Agi Z. i do Was dziewczyny!

hihi, czyli nie jest to takie jasne jak mi się wydawało [img]icons/icon7.gif[/img]

Ok. Droga Margaretko możesz wkleić swoje zdjęcie?? Inaczej będzie trudno tak bardzo konkretnie doradzić.

Cmoczki [img]icons/1cmok.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-16, 10:07   #6
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Pytanie do Agi Z. i do Was dziewczyny!

błagam za szefową [img]icons/icon29.gif[/img] o fote [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon10.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-16, 12:20   #7
margereta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 75
GG do margereta
Re: Pytanie do Agi Z. i do Was dziewczyny!

Ojejku nie wiedzialam ze tak szybko bede miala odpowiedz)) Czytalam caly kurs od deski do deski chyba ze trzy razy!!! I jestem naprawde wdzieczna ze do Agusiu stworzylas!;*** Troszku mi rozjasnilo! Ale nadal nie wiem co z tuszami i tymi innymi... hmm... zdjecie musze zdobyc jak najszybciej!!! Bo posiadam ale tylko z daleka a to nic niestety chyba nie da... wiec szybciorem pojade wywolac i jak bede miala to rowniez szybciorem zamieszcze! Agentko-Olo: dziekuje za wymieniona kolejnosc porannych operation) Jak milo ze mozna na Was liczyc!!! Cmokaskii;**
margereta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-04-16, 12:20   #8
Twitty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 482
GG do Twitty
Zazdroszcze Ci Margereta...

Ojej...Ale to musi byc cudownie jak sie ma normalna lub sucha cere jak Ty [img]icons/icon29.gif[/img] Ja mecze sie z moja mieszana w porywach do tlustej [img]icons/icon9.gif[/img] od podstawowki i mam jej juz serdecznie dosc. Ciagle tylko odtluszczanie,matowienie i szukanie dobrego fluidu. Uff [img]icons/1nie.gif[/img] Ludzkie pojecie przechodzi. Dobrze,ze istnieje taka stronka jak wizaz.pl gdzie pomoga kochane wizazanki [img]icons/icon7.gif[/img] A co do porad dla Ciebie to popieram - dostarcz nam fotke swoja sliczna [img]icons/icon42.gif[/img] Pozdrawiam [img]icons/icon40.gif[/img]
Twitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:06.