Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-08, 13:44   #31
fifi1818
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 32
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Cytat:
Napisane przez efcia15 Pokaż wiadomość
No hej dziewczyny ...No w koncu wczoraj ruszylam na 1wsze podboje ....Bylam na Dlugiej odwiedzilam chyba wszystkie salony..wybor niesamowity...Jezeli chodzi o Evite to faktycznie bylam mile zaskoczona tam jakos inaczej Panie podeszly jezeli chodzi o rozmowe o sukniach ,o wiele szczegolow pytaly i nie ukrywam ze pomogly mi nakierowac moj styl...A jezeli chodzi o suknie to jeszcze podjade do pozostalych salonow ...maja zdaje sie jeszcze dwa duuuze wiec wole isc i pobuszowac po 1ym wielkim salonie niz 6sciu malych ..taka jestem wygodna.....
Życze miłych łowów, może w którymś z tych "wielkich" coś cie urzeknie. Daj znac czy mają tam jakieś inne modele czy wszędzie jest to samo.
fifi1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 16:43   #32
Mewka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 34
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Ja polecam Madonnę na Floriańskiej. Ładny salon, miła i profesjonalna obsługa, przepiękne suknie, bardzo wysoka jakość.
Mewka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 12:05   #33
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Widzę że wątek podniesiony, to dodam coś od siebie

Suknie kupiłam w salonie Karolina II na Długiej (jest to outlet & komis, warto polować na dostawy), jestem zadowolona z obsługi, chociaż muszę przyznać, że były próby uniknięcia wykonania wymaganych przeze mnie poprawek (lekkie zwężenie sukni w biodrach), firmową suknię kupiłam sporo taniej, odbieram pojutrze i mam nadzieję że z poprawek też będę zawodolona.


Inne salony, w których byłam:

Salon Maja p. Obajtek, ul. Filipa - bardzo negatywne rozczarowanie, ani jednej ładnej sukni, materiały kiepskiej jakości, natarczywe sprzedawczynie usiłujące wręcz zmusić potencjalną klientkę do przymierzenia czegoś. Dodatkowo namawianie do plagiatowania cudzych projektów - "może pani sobie zrobic zdjęcie sukni w innym salonie, przynieść nam zdjęcie i my taką uszyjemy". Skandal po prostu.

Salon Nayadine, Plac Matejki - sympatyczna obsługa, bardzo chętna do pomocy i słuchająca klientki. Pokazane mi zostały suknie dokładnie w takim stylu, jak chciałam, obslugująca mnie pani slużyła też konstruktywną radą. Niestety ceny bardzo wysokie.

Salon Karolina, ul. Długa - pusty salon, sprzedawczyni nie mająca nic do roboty i kompletny brak zainteresowania dwiema potencjalnymi klientkami. Bardzo duży wybór pięknych sukni.

Salon Cymbeline, ul. Długa - profesjonalna obsługa, fachowa porada, miła atmosfera, oczywiście piękne suknie Cymbeline w zabójczych cenach oraz kilka tańszych kolekcji - Cymbeline Oui, Herms, Mystic.

Salon Maja, ul. Długa, Pasaż Wenecki - suknie ok, można coś wybrać, przystępne ceny. Niestety zostałam potraktowana trochę "z buta" bo spodobała mi się najbardziej suknia, którą salon sprowadził sobie jako wieczorową i jak zapytałam czy mogę zamówić taką w bieli, zostałam skrytykowana. Światełko w tunelu porozumienia pojawiło sie dopiero, kiedy sprzedawczyni wymyśliła że mogą mi spróbować taką uszyć, ale podana cena nie była już interesująca.

Salon Coco & Pedro, ul. Szlak - trzy suknie ślubne na krzyż, ale można wybrać coś ładnego i w dobrej cenie. Byłam bliska zakupu tam sukni, ale nie wiem czy ten salon długo będzie jeszcze funkcjonował.

Salon Filipinka, ul. Filipa - bardzo miła obsługa, salon sprzedaje suknia Agnes, prowadzą też komis.

Salon Anna Kara, ul. Dietla - boskie, lekkie i oryginalne suknie, ostatnio dowiedziałam się jednak że suknie w kolorze czystej bieli szyte są z materiałów gorszej jakości. Obsługa sympatyczna.

Salon Nabla, ul. Rzeczna - pod względem sukni - najbardziej pozytywne wrażenia, piękne projekty, piękne materiały, idealne wykończenia, niesamowite. Wszystkie mają jedną wadę - zbyt wysoki stan, ale salon chętnie modyfikuje projekty. Bardzo charyzmatyczna i głośna właścicielka, nieco próbuje narzucać swoje zdanie, ale ma też dobre pomysły i potrafi dobrać suknię do sylwetki. Ceny nie zabijają.

Salon Lilea, ul. Długa - przeładowane przepychem ciężkie włoskie suknie, obsługa z pozoru nieco odstrasza ale profesjonalnie podchodzi do klienta. Miłośniczki lekkich i dizewczęcych sukien ślubnych nie znajdą tam raczej nic dla siebie.

Salon Boston, ul. Długa - niestety ale spotkałam się z podejściem "czego tu dziewczynko szukasz", zapytałam o lekkie suknie muślinowe, z wywróceniem oczu pokazano mi jedną szafę i nie interesowano się mną więcej.

Outlet salonu Boston, ul. Zwierzyniecka - dużo gorzej niż outlek Karolina II - wyłącznie suknie posalonowe z poprzedniej kolekcji, suknie zniszczone, ekspedientka niesympatyczna.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 06:51   #34
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

z nie wymienionych wczesniej znam jeszcze:
ADRIA os. urocze 12
ELIZABETH PASSION sw. gertrudy 23
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 20:55   #35
MaybeYou89
Przyczajenie
 
Avatar MaybeYou89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 14
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Z całego serca polecam salon Nabla na ul. Rzecznej. Rok temu kupiłam tam moją suknię ślubną. Wcześniej odwiedziłam kilka salonów w Krakowie (na ul. Filipa i na ul.Długiej), jednak nie wybrałam nic dla siebie. Panie w Nabli naprawdę znają się na rzeczy, potrafią idealnie doradzić. Dużym plusem jest to, że można przerabiać suknie wg swojego uznania, a nawet łączyć kilka modeli. Za swoją suknię zapłaciłam 2900 zł.
Warto wybrać się do tego salonu!
__________________
Game over
Nasz Groszek
MaybeYou89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 06:08   #36
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Cytat:
Napisane przez MaybeYou89 Pokaż wiadomość
Z całego serca polecam salon Nabla na ul. Rzecznej. Rok temu kupiłam tam moją suknię ślubną. Wcześniej odwiedziłam kilka salonów w Krakowie (na ul. Filipa i na ul.Długiej), jednak nie wybrałam nic dla siebie. Panie w Nabli naprawdę znają się na rzeczy, potrafią idealnie doradzić. Dużym plusem jest to, że można przerabiać suknie wg swojego uznania, a nawet łączyć kilka modeli. Za swoją suknię zapłaciłam 2900 zł.
Warto wybrać się do tego salonu!
podpisuje sie pod opinia
bylam wczoraj, mimo tego ze obslugiwala mnie praktykantka, nie portafila sobie poradzic z ubiorem sukni i sznurowaniem, to nie odebralam teog zle. obok w przymierzalni siedziala kierowniczka i zawsze pomogla. Moj ideal FUNNY kosztuje 3900 mocno sie nad nim zastanawiam, ale mam jeszcze kilka perelek na oku do przymierzenia
suknie maja bardzo piekne plecy do sukni mozna wybrac dowolny, bardzo podoba mi sie mozliwosc wszelakiej przerobki
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 08:50   #37
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Cytat:
Napisane przez extassy Pokaż wiadomość
podpisuje sie pod opinia
bylam wczoraj, mimo tego ze obslugiwala mnie praktykantka, nie portafila sobie poradzic z ubiorem sukni i sznurowaniem, to nie odebralam teog zle. obok w przymierzalni siedziala kierowniczka i zawsze pomogla. Moj ideal FUNNY kosztuje 3900 mocno sie nad nim zastanawiam, ale mam jeszcze kilka perelek na oku do przymierzenia
suknie maja bardzo piekne plecy do sukni mozna wybrac dowolny, bardzo podoba mi sie mozliwosc wszelakiej przerobki
Dziewczyny czy do Nabli, Karoliny i Madonny umawiałyście się wcześniej?
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-22, 09:45   #38
thea2
Zadomowienie
 
Avatar thea2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 252
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Cytat:
Napisane przez MaybeYou89 Pokaż wiadomość
Z całego serca polecam salon Nabla na ul. Rzecznej. Rok temu kupiłam tam moją suknię ślubną. Wcześniej odwiedziłam kilka salonów w Krakowie (na ul. Filipa i na ul.Długiej), jednak nie wybrałam nic dla siebie. Panie w Nabli naprawdę znają się na rzeczy, potrafią idealnie doradzić. Dużym plusem jest to, że można przerabiać suknie wg swojego uznania, a nawet łączyć kilka modeli. Za swoją suknię zapłaciłam 2900 zł.
Warto wybrać się do tego salonu!
Zgadzam się. Mimo że suknię kupiłam gdzie indziej, uważam, że to świetny salon

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy do Nabli, Karoliny i Madonny umawiałyście się wcześniej?
Ja 2 lata temu przyszłam po prostu z ulicy, panie chętnie i bez problemu pokazywały suknie. Przymierzyłam wtedy chyba ponad 10. Z tego co pamiętam trzeba się umawiać na sobotę, bo jest wtedy więcej klientek
__________________
Nasz kochany Synuś
thea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 10:08   #39
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy do Nabli, Karoliny i Madonny umawiałyście się wcześniej?
do nabli i kariliny nie, do madonny sie dopiero wybieram ale mam zamiar sie umowic
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 11:37   #40
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy do Nabli, Karoliny i Madonny umawiałyście się wcześniej?
Do Nabli i Karoliny nie, w Madonnie nie byłam, ale podobno jak się nie umówisz, to możesz nie zostać obsłużona, zależy od dnia i ruchu.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 08:54   #41
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

http://www.moena-salon.pl/
MOENA mierzeja wislana 11
bylam wczoraj w salonie MOENA. NIE POLECAM! SZKODA CZASU!
suknie naprawde brzydkie, wszystko na raz:koronka, tafta i swiecidelka.
kilka modeli mierzylam. kawal drogi, salon na za.dupiu
w sukni NIE MOZNA robic zadnych poprawek typu serduszko
i w wiekszosci sa w jednym kolorze czytaj 90 % ecru
salon bardzo duzy, wiekszosc sukni na wieszakach, pani karze sie samemu rozejrzaec i pogrzebac, pani byla zajeta sama soba w innym pomieszczeniu ale miala pretensje ze suknie sie sciaga z wieszaka i trzyma sie w rece nie bardzo to rozumialam, wg niej mialam jeszcze raz wszytko przegladac jak ona bedzie miala chwilke i wtedy jej pokazac naprawde szkoda czasu. ZAPOMNILALM DODAC ZE CENY Z KOSMOSU PONIZEJ 3000 CENY NIE SCHODZILY!
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 13:32   #42
nutik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 988
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Extassy, zaskoczyła mnie Twoja opinia o sukienkach z Moena, bo na ich stronce suknie wyglądają normalnie, nie jak przeładowane. Wiadomo, że dla każdego "normalnie" znaczy co innego, ale ja jestem osobą która woli proste fasony.
I do tego jest dużo marek których nie znam, bo w prawie każdym salonie, który dotąd odwiedziłam przewijały się nazwy Justin Alexander, Sincerity, Sweetheart, Cymbeline, Sposa, itp. A w Moena same "egzotyczne" dla mnie marki, a wydają się lepiej prezentować, przynajmniej na zdjęciach.

Edytowane przez nutik
Czas edycji: 2012-08-23 o 13:35
nutik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 14:49   #43
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Cytat:
Napisane przez nutik Pokaż wiadomość
Extassy, zaskoczyła mnie Twoja opinia o sukienkach z Moena, bo na ich stronce suknie wyglądają normalnie, nie jak przeładowane. Wiadomo, że dla każdego "normalnie" znaczy co innego, ale ja jestem osobą która woli proste fasony.
I do tego jest dużo marek których nie znam, bo w prawie każdym salonie, który dotąd odwiedziłam przewijały się nazwy Justin Alexander, Sincerity, Sweetheart, Cymbeline, Sposa, itp. A w Moena same "egzotyczne" dla mnie marki, a wydają się lepiej prezentować, przynajmniej na zdjęciach.
ja bylam wczoraj, wyprzedaz modeli salonowych juz jakis czas trwa, a zostalo to co zostalo. jest bardzo duzo muslinow/greczynek jednak nie sa one skoromne a swiecace mialam na stronie klika upatrzynych modeli jednak w salonie byl tylko jeden.

bede jutro w moenie na dlugiej to moze jakies inne suknie beda
__________________
And nothing else matters... 13.07.13

Edytowane przez extassy
Czas edycji: 2012-08-23 o 14:52
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 16:24   #44
nutik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 988
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

To koniecznie daj znać bo ja się też za niedługo tam wybieram
Btw, wczoraj odwiedzając salon w moim miasteczku natrafiłam na wielce interesującą postawę sprzedawczyni. Mianowicie na wejściu oznajmiła mi, że odradza mi MIERZENIE sukni już teraz (tak, jakby było to równoznaczne z tym, że od razu będę zamawiać), bo na koniec października będzie nowa kolekcja i nie ma sensu patrzeć na stare modele. Ponoć doradza tak każdej klientce, która się u niej pojawia. A ja się pytam, czym wielce będą się różnić suknie z nowej kolekcji? Nie dała mi nic zmierzyć ani dotknąć, tylko zagadała mnie na śmierć powtarzając milion razy to samo. Może być pewna, że w październiku ani nigdy więcej mnie tam nie zobaczy. Co za babsztyl :/
nutik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 07:14   #45
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

w moenie, elizabet passion na gertrudy spotkalam sie z tym samym, bo po co jak sa nowe kolekcje, a no po to ze urlop mam teraz a nie w pazdzierniku:rollereyes:
moge Ci polecic salon
http://www.ona-moda.pl/
sukni jest dosc duzo. tylko jak sobie cos upatrzysz na stronie to koniecznie zadzwon i zapytaj czy jest a jak nie to Ci sprowadza ze swojego drugiego salonu. ekspedientka bardzo fajna, mozna nudzic i marudzic poza tym MOZNA ROBIC ZDJECIA
w salonie bylam pewna ze agnes 10750 to ta, jednak na zdjeciach, po obiektywnym spojrzeniu zopbaczylamm ze gubi mi talie, i wygladam zwyczajnie grubo
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 12:20   #46
nutik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 988
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Ja też mam właśnie teraz a nie później urlop :P Dzięki za stronkę, chociaż ja nie jestem ani z Tarnowa ani z Jasła, więc tam nie trafię. Szkoda, że w Krakowie nie ma ich salonu bo osobiście nie byłam jeszcze w salonie, w którym można robić zdjęcia...
nutik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 14:26   #47
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Cytat:
Napisane przez nutik Pokaż wiadomość
Ja też mam właśnie teraz a nie później urlop :P Dzięki za stronkę, chociaż ja nie jestem ani z Tarnowa ani z Jasła, więc tam nie trafię. Szkoda, że w Krakowie nie ma ich salonu bo osobiście nie byłam jeszcze w salonie, w którym można robić zdjęcia...
ja tez jestem z krakowa, ale z tz zrobilismy mala wycieczke
naprawde polecam, dzieki tym zdjecia wiem czego mam szukac.
w kazdym salonie w jakim bylam bylo malo sukni, same wyprzedazowe
madonna florianska
bardzo pozytywne wrazenia, mila obsluga, przymierzylam to co chcialam, sukni duzo wiecej niz w innych salonach

moenadluga
weszlam i wyszlam, kompletnie nic nie wpadlo mi w oko. sukni dosyc duzo ale przechodzace ze skrajnosci w skrajnosc

elizabet passiondluga
bardzo haryzmatyczna wlascicielka, od razu pokaza mi w tym mi bedzie dobrze, ja dokladnie czegos takiego szukalam. mierzylam suknie ze starej i nowej kolekcji pozytywne wrazenia. nie ma przymierzalni, tylko pokoj przymiarek bardzo przestronny, jasny z oknemprzystepne ceny

karolina na rogu filipa/dluga
obsluga mila, najmniej sukni w porownaniu z salonami ktore odwiedzilam.

karolina na dlugiej
suknie ladne, kazdy typ, obsluga mila, pani zaproponowala mi suknie w ktorej by mnie widziala z nowej kolekcji dostepnej od pazdziernika.

EURO MODA
filipa
bardzo pozytywne wrazenia mila obsluga. mierzylam jedna suknie ale sliczna i to w swietnej cenie 1700zl model laura(nie znalazlam w internecie)

mariogoldfilipa
nic nie mierzylam, obsluga mila, ale mialam jakis niedosyt

filipinka
filipa
suknie drogie, ale ladne. nie zniszczone. mierzylam kilka modeli, rowniez te zaproponowane obsluga mila, brak zarzutow.



podobno w slynnym salonie maja objatek mozna robic zdjecia, ja jednak omijam ten salon szerokim lukiem
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 15:43   #48
nutik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 988
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Cytat:
Napisane przez extassy Pokaż wiadomość
ja tez jestem z krakowa, ale z tz zrobilismy mala wycieczke
Ja niestety ze Śląska jestem, także dokładnie w drugą stronę. W Krakowie natomiast jestem parę razy w roku, nawet częściej niż w samych Katowicach, dlatego na pewno się tam wybiorę na słynną ul. Długą. Byłam tam już "wyczaić", czy w ogóle warto tam jechać, czy są 3 salony na krzyż. Moja wycieczka była czysto poglądowa, bez mierzenia, za wyjątkiem jednej sukni w Karolinie. W salonie nikogo poza ekspedientką nie było, dlatego od razu się mną zajęła. Bardzo miła i młoda osoba. Na te 5 minut, które w nim spędziłam stwierdzam, że całkiem niezły wybór. Byłam też w Cymbeline, gdzie sprzedawczynie stały i plotkowały przy kasie, mną się w ogóle nie interesując. Przechodziłam koło nich parę razy, bezczelnie macając suknie ale ich to nie ruszało. Jedna tylko za mną chodziła, jakby myślała, że chcę coś ukraść, ale bez zadawania pytania, czy potrzebuję pomocy. Sukienek całkiem sporo. Muszę dodać, że w Cymbeline widziałam przepiękny garnitur, który podobał się też TŻ, także mimo, że mało zaangażowana obsługa to może tam wrócę. Innych nazw nie pamiętam, ale rzeczywiście sporo tych salonów.
nutik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 16:17   #49
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Salony warto odwiedzic ale nie w sb,jest straszny tlok. Zapraszam na wstek 2013
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-02, 15:01   #50
jol_28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Zalogowałam się na to forum tylko po to, żeby polecić Wam ten salon!!!

Zdecydowanie i tylko NABLA !!!
UL. RZECZNA
KRAKÓW

Do niektórych rzeczy mogłabym się doczepić, ale po co skoro-
jak przymierzyłam moją suknie, to miałam łzy w oczach- tego się nigdy, ale to nigdy nie zapomina!!! Byłam i jestem nią zachwycona!!! Wszystko w niej było perfekcyjne!!!! Wszystko!!!!
jol_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 17:54   #51
nutik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 988
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Cytat:
Napisane przez jol_28 Pokaż wiadomość
Zalogowałam się na to forum tylko po to, żeby polecić Wam ten salon!!!

Zdecydowanie i tylko NABLA !!!
UL. RZECZNA
KRAKÓW

Do niektórych rzeczy mogłabym się doczepić, ale po co skoro-
jak przymierzyłam moją suknie, to miałam łzy w oczach- tego się nigdy, ale to nigdy nie zapomina!!! Byłam i jestem nią zachwycona!!! Wszystko w niej było perfekcyjne!!!! Wszystko!!!!
A ja właśnie wróciłam z NABLI. I w 100% się zgadzam! jestem zachwycona sukniami, jakością materiałów i odszycia. Ogromny PLUS dla obsługi. Zajmowała się mną bardzo taktowna, uprzejma, kompetentna i niesamowicie cierpliwa pani Małgosia. Mierzyłam suknie 2,5h!!! Należy jednak pamiętać żeby się umówić bo inaczej może nie być szans na mierzenie. Trochę mi było głupio bo moja wizyta się przeciągnęła o 0,5h i jedna dziewczyna musiała trochę poczekać, mimo, że była umówiona.

U mnie sprawdził się też schemat, że to co mi się nie podoba na zdjęciach, na żywo jest nieporównywalnie piękniejsze. Okazało się, że najbardziej pasował mi fason, na który nawet nie zwróciłabym uwagi, bo nie sądziłam, że na moją wymagającą figurę coś tak pięknego będzie pasować. I przeżyłam niesamowite zaskoczenie jak się zobaczyłam i też mi łzy do oczu naleciały, bo zrozumiałam, że w żadnej innej sukni nigdy nie będzie mi tak ładnie. Miałam mimo to bardzo duży dylemat pomiędzy paroma podobnymi sukienkami. Jeszcze nigdy nie zdarzyło się, żeby podobało mi się aż tyle sukienek w jednym salonie. Zwykle nie podoba mi się nic, albo jedna, a tutaj każda kolejna, którą mierzyłam była ładniejsza od poprzedniej.

Polecam ten salon nie tylko ze względu na zalety wymienione powyżej, ale też dlatego, że suknia jest szyta na miarę! Indywidualnie do każdej sylwetki szyje się specjalnie sukienkę. Panie, które pomagają mierzyć są krawcowymi, i to spod ich rąk wychodzą te arcydzieła i one najlepiej wiedzą co i jak dobrać do sukni, bądź w niej zmienić, żeby Panna Młoda wyglądała najkorzystniej. Można poza tym zmieniać do woli w sukienkach to co chcemy. Ja w mojej też troszkę zmieniłam i Panie z salonu również doradziły mi parę zmian pod kątem mojej urody. Chciałam jescze dodać, że mają piękne welony- w przeciwieństwie do innych salonów które odwiedzałam, w żadnym mi się tak nie podobały.

Idąc tam bałam się, że może być tak jak wszędzie, że znowu nic mi się nie będzie podobać. A okazało się, że tak mi się niemalże wszystko podobało, że nawet nie zauważyłam jak śmignęły mi prawie 3h. Czuję się dopieszczona i zadowolona, bo wiem, że suknia którą zamówiłam będzie najlepszej jakości i idealnie dopasowana do mojego gustu i figury.

Zachęcam wszystkie panny młode do umówienia się na wizytę w NABLI! Szkoda tracić czasu na salony z drogimi sukienkami kiepskiej jakości, w których prawie nic nie można pozmieniać Życzę wszystkim dziewczynom tak fachowej obsługi i zadowolenia jak u mnie!
nutik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 19:21   #52
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Mnie jedyne co wkurza w Nabli to te sznurowania na haftki.
Do Nabli ->
Dziewczyny, kupcie sobie maszynkę do robienia oczek i przestańcie się wygłupiać - nie cierpię ślepić w te haftki przy sznurowaniu.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 07:12   #53
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Mnie jedyne co wkurza w Nabli to te sznurowania na haftki.
Do Nabli ->
Dziewczyny, kupcie sobie maszynkę do robienia oczek i przestańcie się wygłupiać - nie cierpię ślepić w te haftki przy sznurowaniu.
Popieram, rozwiązaniem są gole plecy
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 11:07   #54
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Cytat:
Napisane przez extassy Pokaż wiadomość
Popieram, rozwiązaniem są gole plecy
a jednak
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 14:21   #55
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Thumbs down Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Cytat:
Napisane przez acidka Pokaż wiadomość
a jednak
Tak;-)przeglądałam katalog nabli i mam zapisany model z fajnymi plecami, tyle że chciałabym bardziej gole;-) pracują tam ekspertki więc myślę że mi coś doradza;-)
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 17:51   #56
Rooziowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Witam!
Ja też upatrzyłam sobie suknie ślubna w NABLI. Mam do Was takie pytanie - ile wcześniej należy zacząć poszukiwania sukni a później kiedy zamawiać? jaki jest czas oczekiwania w Nabli na suknie? (dodam że ślub w lipcu )

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

o i to dokładnie w ten sam dzień co extassy
Rooziowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 21:53   #57
nutik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 988
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Cytat:
Napisane przez Rooziowa Pokaż wiadomość
Witam!
Ja też upatrzyłam sobie suknie ślubna w NABLI. Mam do Was takie pytanie - ile wcześniej należy zacząć poszukiwania sukni a później kiedy zamawiać? jaki jest czas oczekiwania w Nabli na suknie? (dodam że ślub w lipcu )
Mi tam powiedziano, że suknię należy zamówić na 4 miesiące przed ślubem.
nutik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 05:27   #58
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Cytat:
Napisane przez nutik Pokaż wiadomość
Mi tam powiedziano, że suknię należy zamówić na 4 miesiące przed ślubem.
mi ze 6, ale raczej 5/6 to standard. poza tym trzeba miec jeszcze czas na zakup butow, bielizny. a wiadomo ze to juz jest polmetek i wszytsko na raz trzeba zalatwiac.
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 08:20   #59
nutik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 988
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Cytat:
Napisane przez extassy Pokaż wiadomość
mi ze 6, ale raczej 5/6 to standard. poza tym trzeba miec jeszcze czas na zakup butow, bielizny. a wiadomo ze to juz jest polmetek i wszytsko na raz trzeba zalatwiac.
Może to zależy od osoby z którą rozmawiałaś, bo na pewno usłyszałam tak jak napisałam. Mam do czasu przymiarki znaleźć dobry biustonosz i buty i z nimi przyjechać
nutik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 09:25   #60
Rooziowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Czyli powoli powinnam rozgladać się za sukienką.. Dziękuję za informacje
Rooziowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-24 02:37:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:52.