Farba majirell-wątek zbiorczy - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-02, 20:49   #451
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Farba majirell-wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez izabelami Pokaż wiadomość
Mam pytanie, ponieważ widzę, że dziewczyny orientują się w temacie, a ja jestem kompletnym laikiem.

Mam włosy koloryzowane brązami na poziomie 5 - jednak od kiedy je przyciemniłam czuję się fatalnie - zwłaszcza po przebudzeniu rano - wcześniej rozjaśniałam.

i moje pytanie, jeśli chciałabym z poziomu 5 przejść do poziomu 8 potrzebny mi jest oxydant 12 czy wystarczy 9?

chcę zrobić pasemka aby choć trochę rozjaśnić czuprynę, więc będę wdzięczna za odpowiedź
Oksydant niestety nie ma tu nic do rzeczy. Farba nidgy nie rozjaśni ciemniejszej farby. Musisz ściągnąć kolor i na to dać farbę z oksydantem 3 albo 6%. Z poziomu 5 na 8 jest to jak najbardziej możliwe, ale wyjdzie ciepły odcień. Jak to zrobić - sprawdź w wątku o karmelkowych włosach.
Albo tak jak piszesz - idź do fryzjera na pasemka.
__________________
I love Vintage!

Edytowane przez CocoPoznan
Czas edycji: 2010-03-02 o 20:50
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 08:57   #452
trillinka
Rozeznanie
 
Avatar trillinka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 815
Dot.: Farba majirell-wätek zbiorczy

dziewczyny a czy ja kladac farbe na cala dlugosc wlosow z oksydantem 6% otrzymalabym troszke jasniejszy blond (nie chodzi mi o bardzo jasny platynowy blond)
__________________
mezatka od 20.09.2008

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm
trillinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 09:52   #453
kotek-
Raczkowanie
 
Avatar kotek-
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 70
Dot.: Farba majirell-wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez trillinka Pokaż wiadomość
na jaki kolor kladlas farbe?
ps. kolor wyszedl sliczny

Na jasny blondzik ale odrost miałam dość ciemny i wyszedł delikatnie rudawy ale mi to nie przeszkadza
kotek- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 16:41   #454
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Farba majirell-wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez trillinka Pokaż wiadomość
dziewczyny a czy ja kladac farbe na cala dlugosc wlosow z oksydantem 6% otrzymalabym troszke jasniejszy blond (nie chodzi mi o bardzo jasny platynowy blond)
Jejku. Ja marzę o takich jak Twoje. Można spytać czym je robiłas?
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 19:28   #455
trillinka
Rozeznanie
 
Avatar trillinka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 815
Dot.: Farba majirell-wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Jejku. Ja marzę o takich jak Twoje. Można spytać czym je robiłas?
dziekuje ciesze sie ze ci sie podobaja.
kolor to moj naturalny gdzies z 8cm i na tym pasemka a pozostale wlosy to farba i pasemka, ale kolor farby prawie identyczny jak moj naturalny (taki rudy blond)
__________________
mezatka od 20.09.2008

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm
trillinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 20:30   #456
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Farba majirell-wätek zbiorczy

Wie może któraś z Was jak odcien 7.40 wychodzi na włosach?
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 22:05   #457
Aurelia71
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 52
Dot.: Farba majirell-wätek zbiorczy

Witaj, moja koleżanka farbuje 7.40 wychodzi pioekny intensywnuy odcien rudego az ja zaczepija na ulicy i pytaja czym farbowala
Aurelia71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-22, 00:51   #458
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Farba majirell-wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mala19881 Pokaż wiadomość
Jest to 8,3 i wyszedl jeszcze za jasny. Dziewczyny wiecie jaki odcien nalozyc na taki kolor by wyszedl taki jasny braz karmelowy/ tofee?

ale jasny ci wyszedł! Robiłas na wodzie 6%?
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 22:52   #459
izabelami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: białystok / warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: Farba majirell-wätek zbiorczy

Zawsze dobrze mi doradzałyście, a że jestem laikiem znów zapytam
chodzi mi o kolor ze zdjęcia, głównie tą bazę bo jasne pasemka swoją drogą - to jest jakiś ciemny bląd/karmel/ co?
Interesuje mnie konkretny nr farby majirel będę dozgonnie zobowiązana
__________________

  • odchudzam się - dziś 61 kg - docelowo 55
  • nie rozjaśniam włosów
  • przygotowuję się do aplikacji
izabelami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 12:33   #460
zonawymarzona
Rozeznanie
 
Avatar zonawymarzona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 645
Dot.: Farba majirell-wätek zbiorczy

jaki odcien majiblond nalozyc na odrosty w kolorze ciemny braz?
zonawymarzona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 16:09   #461
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Farba majirell-wätek zbiorczy

Dziewczyny jaki odcień nałożyć na włosy bardzo jasny blond naturalny (farbowane) aby uzyskać odcień taki jak w załączniku?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-29, 12:50   #462
mixerowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: Farba majirell-wätek zbiorczy

Ja miałam włoski po dekoloryzacji z poziomu 7/8 i nałożona farbkę słabą matrixa żeby trochę schłodzić odcień,po 2 tygodniach już wyglądałąm jak żółtko z lekkim rudawym odcieniem ,nałożyłam teraz majiblond 902 opalizujący bardzo jasny blond z wodą 9% i ku mojemu zdziwieniu,chociaż niezle brało,po zmyciu prawie bez zmain,ton jaśniejsze z popielatymi pasemkami,ale dzisiaj jestem po 2 myciu i kolor jest super ...płukanka się wypłukała,kolor jest niemal identyczny jak w palecie a farbka sama w sobie super,włosy nie zniszczone,błyszczące i nawet jakby odżywione myślę,że przy następnych koloryzacjach kolor bedzie już zupełnie taki sam jak w palecie polecam !!!
mixerowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 21:16   #463
brubek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Majirel

czym róznia sie odcienie braz i gleboki braz?
brubek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 20:06   #464
groochola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 88
Farba Majirel 6,1 lub 5.71 farbował ktoś i ma zdjęcia?

Hej dziewczyny!
Ma któraś z Was zdjęcia włosów zafarbowanych którąś z tych farb??
Nie wiem po prostu czy 5.71 nie wychodzi za ciemna bo to już jasny brąz jest.


Pozdrawiam
Paula
__________________

groochola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 09:05   #465
Buffi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 36
Dot.: Farba majirell-wätek zbiorczy

Cześć mam mały problem. Farbowałam włosy excel 10 ciemnym blondem i wyszły mi rudawe na to na drugi dzień położyłam majirell 7.1 z 6% oxydantem troszkę zmienił on odcień na zimniejszy ale wyszedł ciemno i dalej rudawo . Odczekałam miesiąc myjąc je szamponem przeciwłupieżowym i chciałabym pofrbować włosy i uzyskać zimny odcień taki mysi podobny do naturalnego mysiego średniego blondu czy mogę pomieszać farbe 7.1 i 9.1 i czego mogę się spodziewać na włosach ciemny blond z rudawa poświatą? BARDZO PROSZĘ O POMOC.
Buffi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 08:08   #466
amoris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Farba majirell-wätek zbiorczy

Witam,
czy ktoś może mi pomóc?
farbowałam włosy majirel 10,1 z wodą 9%, ale nie wyszło tak jak oczekiwałam, kolorek jest fajny ale bardzo chcę zimny odcień blonu nie bardzo jasny ale i nie ciemny, zastanawiam się nad 9,11 ale nie chce żeby wyszło ciemno, lub ewentualnie 911 ale z wodą 9%... mój naturalny kolor to średni blond, ale narazie włosy miałam dekoloryzowane i potem zrobione pasemka które teraz mi przebijają przez wszystkie loreala. a jeżeli ponownie zafarbuje 10,1 to jest szansa że kolor wyjdzie bardziej zimny?
dodam że włosy mam w dobrym stanie, używam odżywki, nie katuje ich prostownicą itp.
amoris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 19:58   #467
beciksa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16
Dot.: Farba majirell-wätek zbiorczy

Drogie wizażanki
Jako pisząca jestem tu nowa, jako czytająca jestem od bardzo dawna. Nie dalej jak wczoraj szukalam usilnie porady odnośnie jednego koloru i nie bardzo mogłam coś znaleźć. Więc dzisiaj ponieważ kupiłam na chybił trafił a właściwie na intuicje mogę sama coś napisać może komuś się przyda.
A więc zacznę od początku. Mam 39 lat, jestem naturalną blondynką ale włosy farbuję od dawna, co one przeszły to...tylko one wiedzą. Miałam faze farbowania na brązowo, potem nawet na czarno w końcu po ok 6 latach postanowiłam wrócić do koloru. Wcześniej farbowałam farbkami sklepowymi, ale szybko zoreintowałam się, że albo zółkną po jakimś czasie, albo wychodzą ciemniejsze, pomarańczowe i ciągle mi coś nie pasowało. Ja jestem bardzo wymagająca jeżeli chodzi o kolor i potrafię farbować dotąd dopóki nie osiągnę celu. Nie powiem bo wiele się nauczyłam z zakresu koloryzacji, do tego stopnia , że jak kiedyś trafiłam do fryzjerki, która na mój gust kompletnie chciała mi zaszkodzić a mądrzyła się jakby rozum pozjadała, musiałam jej tłumaczyć wiele rzeczy. Ona pamiętam wtedy mnie zapytałą czy jestem fryzjerką, a ja jej na to , że nie ale się na tym znam i wtedy już przestała mi wciskać kity. Chyba się kapnęła, że wiem nie wiele mniej od niej i że to co mówie ma sens.
Ale dalej moja historia z zakresu koloryzacji. Chodziłam po fryzjerach, albo mi popaliły włosy a kolor był godny pożałowania tzn kurczak jak w latach 80-tych po tych najprostszych rozjaśniaczach, albo zupełnie nie taki odcień jak chciałam tylko jakieś rudości (i tu kolejna rzecz, po kilku eksperymentach jakiejś fryzjerki z rudościami chyba został mi pigment bo później każdy kolor jakim próbowałam pofarbować miały ciepły rudawy odcień.)
W końcu sama trafiłam na Diacolor 9.02 spodobał mi się, ponieważ jestem miłosniczką beżowych blondów. Jednak miał dwie wady: 1/ wychodził troszkę za ciemno 2/ odrostów nie łapał ale przy skórze robił troszkę pomarańczowy odcień. Znowu trzeba było coś wymyślić. Więc wymyśliłam, na odrosty farba majirel 10.13 , niestety ten kolor ma złoto i jak na końcu przeciągałam nawet na 5 min po całosći to miałam wrażenie że mam żólte wlosy, a tego nie cierpię z 10.23 było jeszcze gorzej, jeszcze bardziej żółty i bardziej ciepły, a ja muszę miec coś na pograniczu, 10,21 znowu za smutny szarawy, ja mam dosyć przetrawione włosy wiec wychodził jak wychodził, ale mnie sie nie podobał, Tak nie mogłam chodzić, wpadłam na nowy pomysł, na 10.13 tak jak farbowałam a po 3 dniach na to riechesse 9.02. Było fajnie, długo się tego trzymałam ale ciągle było za ciemno, chciałam jakiś ładny beżowy blondzik w tonacji takiej dziecięcej nie biały i nie za ciemny)
No i wczoraj wymyśliłam jeszcze coś innego. wlaściwie to kiedyś już myślałam o tym, ale nie wiem czemu bałam sie MAJIBLONDÓW, gdzieś znalazłam, że wychodzą żółte, gdzieś że jakis kolor komuś biały wyszedł, no i zaczeęłam szukać kolor 902 niestety za dużo informacji nie ma, niewiele zdjęc jak wychodzi , ale intuicja podpowiedziała mi że skoro 9.02 z diacoloru mi odpowiada tylko jest troszkę za ciemny to ten z majiblondu powinien być ok. \i zaryzykowałam, dzisiaj, chociaż bałam się jak cholera, zafarbowałam. Kolor wyszedł CUOWNY, tak jakby troszkę perłowy i tu jeżeli są jakieś miłośniczki lorela sklepowego STOCKHOLM to moiwę, że mój kolor wyszedł prawie identycznie. Dziecięcy blondzik naturaln ie wyglądający, wcale nie za jasny i nie za ciemny. I z czystym sumieniem polecam ten kolorek. Zdjęc nie zamieszczę bo mam tylko aparat w telefonie bez lampy wiec szkoda robić przekłamania, jeszcze raz tylko powiem jest prawie identyczny jak ma Pani na pudełku Loreal Stockholm, taki perłowy + może troszkę biszkoptowa poświata. Śliczny.
Ale się rozpisałam, ale mam nadzieję, że komuś to pomoże bo ja wczoraj nic nie mogłam znaleźć.. Acha, jeden mankament tej farby w/g mnie to to że po spłukaniu jej miałam sztywne, poplątane włosy. Na szczęście nie tak strasznie żeby ich nie rozczesać bo do farby wynmieszanej z oxydantem dolałam keratyne w ampułce, a potem wystarczyło nałożyć na 10 min cement z kerastasa i jest ok. jestem juz po wysuszeniu, nawet przeprostowałam prostownicą i jest ok, jak na taką mękę jaką przeszły moje włosy
pozdrawiam i życzę udanych farbowan
beciksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 20:25   #468
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Farba majirell-wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez beciksa Pokaż wiadomość
[...] Acha, jeden mankament tej farby w/g mnie to to że po spłukaniu jej miałam sztywne, poplątane włosy. Na szczęście nie tak strasznie żeby ich nie rozczesać bo do farby wynmieszanej z oxydantem dolałam keratyne w ampułce, a potem wystarczyło nałożyć na 10 min cement z kerastasa i jest ok. jestem juz po wysuszeniu, nawet przeprostowałam prostownicą i jest ok, jak na taką mękę jaką przeszły moje włosy
pozdrawiam i życzę udanych farbowan
Wow, dzięki za szczegółowe opisanie farb z numerami (i to wszystko na jednych włosach)
Ja robiłam Majiblondem 921 (wybranym na podstawie zdjęć z netu) i dziwiłam się dlaczego mam taki rudawo-średni blond, a potem udało mi się dorwać "na żywo" próbnik i odkryłam, że to, co wychodziło mi na głowie, to dokładnie to z próbnika...
Rzeczywiście po tej farbie włosy są mocno szorstkie, ale ja zawsze nakładam ampułkę Power Dose Color z L'Oreala i działa cuda! A poza tym mam bardzo krótkie włosy i mało co im szkodzi - nie umniejsza to jednak wspaniałych właściwości ampułek

Trochę mnie zmartwiłaś opinią o Majirelu 10.21, bo właśnie cała tubeczka siedzi sobie grzecznie u mnie w szafce i czeka na swoją kolej powędrowania na moją głowę Pocieszam się tylko, że na mnie szarości i wyprane kolory wyglądają dobrze - byle nie ciepłe i będzie si
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 10:51   #469
beciksa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16
Dot.: Farba majirell-wätek zbiorczy

Trochę mnie zmartwiłaś opinią o Majirelu 10.21, bo właśnie cała tubeczka siedzi sobie grzecznie u mnie w szafce i czeka na swoją kolej powędrowania na moją głowę Pocieszam się tylko, że na mnie szarości i wyprane kolory wyglądają dobrze - byle nie ciepłe i będzie si [/QUOTE]

Kawa, ja opisałam co się działo na moich włosach, jak przeczytałaś moje włosy baaaardzo dużo przeszły i są mocno przetrawione. Kiedyś nawet jak robiłam sklepowymi farbkami to popielaty blondzik wychodził jak śliczny popielaty (najbardziej byłam zadowolona z Vikinga, jak czasem oglądam zdjęcia to aż mi żal) natomiast pozniej jak napisałam po doświadczeniach pewnej fryzjerki, która wiedząc że nie lubię złota, ładowała mi jakies kolory złoto rude wychodziły mi ze złotem, ja nie wiem czy jakiś pigment złoty mi się tam nie "zasadził" Więc nie jest powiiedziane, że Tobie nie wyjdzie łądny popielaty kolorek w końcu 10.21 czym i ja się sugerowałam to dwa chłodne odcienie 2- opal (filoet) i 1 - popiel, więc trzymam kciuki
beciksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-16, 11:35   #470
beciksa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16
Dot.: Farba majirell-wätek zbiorczy

Dziewczyny zrobiłam zdjęcia po 902 taka jak pisałam zdjęcia są robione telefonem ale mniej więcej da obraz kolorku jaki mi wyszedł. Są 2 zdjęcia w świetle dziennym i jedno w sztucznym. Może się przydadzą. Acha włosy na zdjęciach wyszły poplątane bo są prosto po umyciu i wysuszeniu suszarką
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włłosy1.jpg (15,9 KB, 675 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włłosy2.jpg (17,6 KB, 575 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włłosy3.jpg (19,7 KB, 479 załadowań)
beciksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 07:43   #471
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Farba majirell-wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez beciksa Pokaż wiadomość
Dziewczyny zrobiłam zdjęcia po 902 taka jak pisałam zdjęcia są robione telefonem ale mniej więcej da obraz kolorku jaki mi wyszedł. Są 2 zdjęcia w świetle dziennym i jedno w sztucznym. Może się przydadzą. Acha włosy na zdjęciach wyszły poplątane bo są prosto po umyciu i wysuszeniu suszarką
A z jaką wodą robiłaś? Jak na prawie 40-kę to masz bardzo ładne włoski. W tym wieku mało kto takie ma.
__________________
Klęska glodu w Rogu Afryki. Największa susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 13:17   #472
beciksa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16
Dot.: Farba majirell-wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
A z jaką wodą robiłaś? Jak na prawie 40-kę to masz bardzo ładne włoski. W tym wieku mało kto takie ma.
dziękuję ja robiłąm 9%, uznałam, że nie ma sensu bardziej męczyć włosów poza tym jak pisalam od jakiegoś czasu kupuję keratynę w ampułce i dodaję do farby, naprawdę dobrze robi, jak żadne inne cudo)
beciksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 18:27   #473
Natalyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 15
Majirel blond

Witam, orientuje się ktoś może jaką farbą można uzyskać taki kolor?
Z palety majirel np.? Może jakaś pani pracująca na tych farbach pomogłaby mi w doborze?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg LP_MAJIREL_BLONDE_1510.jpg (42,8 KB, 127 załadowań)
Natalyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 06:14   #474
julisari
Raczkowanie
 
Avatar julisari
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 373
Dot.: Farba majirell-wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez beciksa Pokaż wiadomość
Dziewczyny zrobiłam zdjęcia po 902 taka jak pisałam zdjęcia są robione telefonem ale mniej więcej da obraz kolorku jaki mi wyszedł. Są 2 zdjęcia w świetle dziennym i jedno w sztucznym. Może się przydadzą. Acha włosy na zdjęciach wyszły poplątane bo są prosto po umyciu i wysuszeniu suszarką
Super Ci kolorek wyszedł
julisari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 15:19   #475
beciksa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16
Dot.: Farba majirell-wätek zbiorczy

[QUOTE=julisari;25670426]Super Ci kolorek wyszedł[

dziękuję, ale wczoraj zrobiłam kolejny eksperyment i chyba jestem bardziej zadowolona
położyłam dekoloryzator z elgonu (swoją drogą włosy po nim są jak marzenie, bez żadnej odżywki bez nivzego) a potem położyłam odrobinę 902 z 911 i wszyscy pieją nad moim kolorkiem)) nie ma to jak dobra kombinacja))
beciksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 18:13   #476
julisari
Raczkowanie
 
Avatar julisari
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 373
Dot.: Farba majirell-wätek zbiorczy

[QUOTE=beciksa;25695886]
Cytat:
Napisane przez julisari Pokaż wiadomość
Super Ci kolorek wyszedł[

dziękuję, ale wczoraj zrobiłam kolejny eksperyment i chyba jestem bardziej zadowolona
położyłam dekoloryzator z elgonu (swoją drogą włosy po nim są jak marzenie, bez żadnej odżywki bez nivzego) a potem położyłam odrobinę 902 z 911 i wszyscy pieją nad moim kolorkiem)) nie ma to jak dobra kombinacja))
ooooo, wklej fotkę
julisari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 15:07   #477
agaaggie
Przyczajenie
 
Avatar agaaggie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2
Dot.: Farba majirell-wätek zbiorczy

Witam wszystkie dziewczyny,
ja ostatnio farbowałam włosy Majiblond 921 (kolor można zobaczyć na zdieciach)
Kiedyś mnie pokusiło przetestowanie koloru L'Oreal professionnel richesse 9.04 kolor Aprikot milkshake. O matko co to był za kolor jak sie namęczyłam żeby to coś usunąć. Określenia koloru były różne od "bajkowy" ze względu na to że zazwyczaj postacie w kreskówkach mają takie kolory. "kubusiowy" bo wyglądałam jak by mi ktoś kubisia na głowę wylal. Ogólnie to bylo marchewkowe pole, zmyłam kolor przecudownym srodkiem do dekoloryzacji w postaci szamponu Head&shoulders oryginalny lub cool mint. Zmywa kolory bardzo skutecznie. Teraz zakupiłam sobie farbę wella koleston 10/16 i będę testować kolejną. Dodam, że używam wody 9% ze Schwarzkopa w kremie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0116.jpg (55,8 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0115.jpg (58,7 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0111.jpg (77,9 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0113.jpg (60,4 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0117.jpg (89,7 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0118.jpg (100,3 KB, 9 załadowań)
agaaggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 10:48   #478
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Majirel blond

Cytat:
Napisane przez Natalyy Pokaż wiadomość
Witam, orientuje się ktoś może jaką farbą można uzyskać taki kolor?
Z palety majirel np.? Może jakaś pani pracująca na tych farbach pomogłaby mi w doborze?
To jest kilka odcieni. Baza to moim zdaniem 9.31. Przy twarzy ma rozjaśnione i tonowane. Jedną farbą takiego efektu się nie uzyska.
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 14:54   #479
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Majirel blond

Cytat:
Napisane przez Natalyy Pokaż wiadomość
Witam, orientuje się ktoś może jaką farbą można uzyskać taki kolor?
Z palety majirel np.? Może jakaś pani pracująca na tych farbach pomogłaby mi w doborze?

Kiedys znalazłam na stronie internetowej, ale juz nie pamiętam jakiej, że to zmieszany 9,04 i 9,03 a z przodu rozjasnione przy twarzy za pomoca Platinum
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 12:41   #480
avejita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: Farba majirell-wątek zbiorczy

Witam,
przeglądałam wątek, ale nie udało mi się znaleźć przypadku, który by pasował do mojego, może przeoczyłam.
Od kilku lat u fryzjera farbuję farbą majirel, zazwyczaj miesza mi 4.0 i 5.0. Naturalne włosy mam raczej ciemne, chłodny odcień, więc de facto nie zmieniam koloru wcale. Główny cel to pokrycie siwych włosów, których nie mam bardzo dużo, ale na przedziałku przy odrostach widać kilka-kilkanaście. Farba mi bardzo pasuje, włosy mam raczej w dobrej kondycji, tylko u fryzjera ta cena...
Z tego co doczytałam, konieczne jest użycie oxydantów, ale ich poziom zależy od kilku czynników. O ile dobrze rozumiem, nie chcąc zmieniać odcienia powinnam użyć raczej niskich wartości, bliżej 4%, ale czy wtedy pokryje mi siwe włosy?
Będę niezmiernie wdzięczna za podpowiedź, czego użyć

Edytowane przez avejita
Czas edycji: 2014-02-09 o 12:48
avejita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-25 08:35:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:44.