Dziwna sytuacja... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-09, 14:35   #1
amanda2903
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Thumbs down

Dziwna sytuacja...


Witam! Mam taki problem. Każda z nas chciałaby być sam na sam ze swoim TŻ. Ja niestety nie mam takiej możliwości bo kiedy on jest u mnie to zawsze ktoś z nami jest i gdy ja jestem u niego jest podobnie, dlatego ostatnio postanowiliśmy gdzieś pojechać, żebyśmy mogli być sami. Pojechaliśmy do lasu... wjechaliśmy naprawdę daleko, tak, że ciężko było tam w ogóle wejść. Jesteśmy ze sobą już naprawdę długo i tak jak wszyscy inni potrzebujemy bliskości (dodam, że nie jesteśmy dziećmi...) a jak na razie nie stać nas na dom, który sobie wymarzyliśmy. A więc pojechaliśmy do lasu, było szarawo na dworze a w lesie jeszcze ciemniej. Gdy byliśmy bardzo blisko, bez ubrań, to nagle jakieś 2cm od auta zauważyłam czyjąś głowę... Strasznie się przestraszyłam i od razu powiedziałam o tym chłopakowi, a gdy ten mężczyzna zauważył, że go widzimy to wstał i świecił nam do auta latarką... szybko się ubraliśmy, a on w tym czasie odszedł. Wybiegliśmy za nim a on stwierdził, że zadzwoni na policję bo nie można wjeżdżać autem do lasu (żadnej tabliczki nie było o zakazie) i nie chciał nas w ogóle słuchać. Chyba sto razy pytaliśmy czy zrobił jakieś zdjęcia albo film a on nic na to pytanie nie odpowiadał. Cały czas dziwnie się uśmiechał i poszedł twierdząc, że jednak nie zadzwoni i mamy się dalej bawić... Czy waszym zdaniem to jest karalne? Ten człowiek był ubrany w ciemne ubrania, skradał się i siedział obok samochodu patrząc co robimy. Moim zdaniem żaden normalny człowiek nie chodzi po ciemku w lesie i nie sprawdza czy ludzie śmiecą, a jeśli już sprawdza to jeśli zauważyłby jakieś auto i chciał spisać tablice i zgłosić to mógł to zrobić i od razu pójść, a nie siedzieć i patrzeć co my w aucie robimy a do tego świecić latarką żeby lepiej widzieć... Jak myślicie, czy takie coś jest karalne? Kto by miał większe szanse na policji, my czy on? On nas podglądał myślę, że to jest coś gorszego niż twierdzenie, że nie można wjeżdżać do lasu i śmiecić... Proszę o szybką odpowiedź i z góry dziękuję.
amanda2903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 14:52   #2
babie_lato
Zadomowienie
 
Avatar babie_lato
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 103
Dot.: Dziwna sytuacja...

Cytat:
Napisane przez amanda2903 Pokaż wiadomość
Witam! Mam taki problem. Każda z nas chciałaby być sam na sam ze swoim TŻ. Ja niestety nie mam takiej możliwości bo kiedy on jest u mnie to zawsze ktoś z nami jest i gdy ja jestem u niego jest podobnie, dlatego ostatnio postanowiliśmy gdzieś pojechać, żebyśmy mogli być sami. Pojechaliśmy do lasu... wjechaliśmy naprawdę daleko, tak, że ciężko było tam w ogóle wejść. Jesteśmy ze sobą już naprawdę długo i tak jak wszyscy inni potrzebujemy bliskości (dodam, że nie jesteśmy dziećmi...) a jak na razie nie stać nas na dom, który sobie wymarzyliśmy. A więc pojechaliśmy do lasu, było szarawo na dworze a w lesie jeszcze ciemniej. Gdy byliśmy bardzo blisko, bez ubrań, to nagle jakieś 2cm od auta zauważyłam czyjąś głowę... Strasznie się przestraszyłam i od razu powiedziałam o tym chłopakowi, a gdy ten mężczyzna zauważył, że go widzimy to wstał i świecił nam do auta latarką... szybko się ubraliśmy, a on w tym czasie odszedł. Wybiegliśmy za nim a on stwierdził, że zadzwoni na policję bo nie można wjeżdżać autem do lasu (żadnej tabliczki nie było o zakazie) i nie chciał nas w ogóle słuchać. Chyba sto razy pytaliśmy czy zrobił jakieś zdjęcia albo film a on nic na to pytanie nie odpowiadał. Cały czas dziwnie się uśmiechał i poszedł twierdząc, że jednak nie zadzwoni i mamy się dalej bawić... Czy waszym zdaniem to jest karalne? Ten człowiek był ubrany w ciemne ubrania, skradał się i siedział obok samochodu patrząc co robimy. Moim zdaniem żaden normalny człowiek nie chodzi po ciemku w lesie i nie sprawdza czy ludzie śmiecą, a jeśli już sprawdza to jeśli zauważyłby jakieś auto i chciał spisać tablice i zgłosić to mógł to zrobić i od razu pójść, a nie siedzieć i patrzeć co my w aucie robimy a do tego świecić latarką żeby lepiej widzieć... Jak myślicie, czy takie coś jest karalne? Kto by miał większe szanse na policji, my czy on? On nas podglądał myślę, że to jest coś gorszego niż twierdzenie, że nie można wjeżdżać do lasu i śmiecić... Proszę o szybką odpowiedź i z góry dziękuję.
Zasadniczo seks w miejscach publicznych (a las de facto takim miejscem jest) jest zabroniony. Z drugiej strony jeśli facet jest oblechem, który chciał sobie popatrzeć na zabawiającą się parkę wydaje się być zaburzony. A więc w sytuacji, gdyby zadzwonił rzeczywiście na policję to wy mielibyście nieprzyjemności, nie on.
babie_lato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 14:52   #3
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Dziwna sytuacja...

Poprawiłaś mi humor, dzięki
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 14:54   #4
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Dot.: Dziwna sytuacja...

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
Poprawiłaś mi humor, dzięki
i mi
manio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 15:23   #5
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Dziwna sytuacja...

Wiesz pomyśl o zmianie miejsca, np hostel na dzień? Na kilka godzin? Na bank jest bezpieczniej
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 15:28   #6
Joaelle
Przyczajenie
 
Avatar Joaelle
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 25
Dot.: Dziwna sytuacja...

Gdyby ten mężczyzna zadzwonił na Policję podczas obserwowania tego, co robicie, a Policjant zjawiłby się na miejscu i przyłapał Was "na gorącym uczynku", to wówczas moglibyście otrzymać po mandacie. Jeśli zrobił Wam zdjęcia i zaniesie/ wyśle je na komisariat, to myślę, że nikt nie potraktuje go poważnie, nikt nie będzie się zajmował "ściganiem" was. Na przyszłość, tak jak napisała koleżanka wyżej, wybierajcie bezpieczniejsze miejsca.
Joaelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 16:24   #7
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Dziwna sytuacja...

Cytat:
Napisane przez Joaelle Pokaż wiadomość
Gdyby ten mężczyzna zadzwonił na Policję podczas obserwowania tego, co robicie, a Policjant zjawiłby się na miejscu i przyłapał Was "na gorącym uczynku", to wówczas moglibyście otrzymać po mandacie. Jeśli zrobił Wam zdjęcia i zaniesie/ wyśle je na komisariat, to myślę, że nikt nie potraktuje go poważnie, nikt nie będzie się zajmował "ściganiem" was. Na przyszłość, tak jak napisała koleżanka wyżej, wybierajcie bezpieczniejsze miejsca.
z tym mandatem nie do końca tak jest ;-)
zdarzyło mi się za młodu parę razy zaszaleć w samochodzie i usłyszeć pukanie w szybkę, albo zobaczyć za sobą koguty. i mandatu nie było.

Nie był to peron dworca, albo centrum miasta, więc policjanci przymykają na takie rzeczy oko.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-09, 16:42   #8
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Dziwna sytuacja...

tez mi sie wydaje, ze nie ma co sie teraz martwic, trzeba po prostu uwazac na przyszlosc ;-) a tak w ogole to watpie zeby ten facet zrobil wyrazne zdjecie przez szybe po ciemku gdy byliscie nago. Lampa blyskowa odbilaaby sie od szyby i zdjecia w ogole by nie bylo, a jesli bez lampy to na pewno w ciemnosciach takie zdjecie wyrazne nie bedzie
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...

Edytowane przez Krystaliczne szczescie
Czas edycji: 2013-09-09 o 16:44
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 16:48   #9
Dzikun
Zakorzenienie
 
Avatar Dzikun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5 729
Dot.: Dziwna sytuacja...

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
Wiesz pomyśl o zmianie miejsca, np hostel na dzień? Na kilka godzin? Na bank jest bezpieczniej
I kleszcza nie złapiecie, tam gdzie go nie chcecie
Dzikun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 18:14   #10
blue_dress
Rozeznanie
 
Avatar blue_dress
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 580
Dot.: Dziwna sytuacja...

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
Poprawiłaś mi humor, dzięki
Dołączam się do grona.
__________________
będzie się działo,
i znowu nocy będzie mało,
będzie głośno, będzie radośnie,
znów przetańczymy razem całą noc!

odchudzam się! z 63 kg do 55 kg! TRZYMAĆ KCIUKI BO CHOLERA ZNÓW SKOŃCZY SIĘ FIASKIEM!

blue_dress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 18:18   #11
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Dziwna sytuacja...

leśna dziewczyna?
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-09, 18:27   #12
konwalia_15
Raczkowanie
 
Avatar konwalia_15
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 101
GG do konwalia_15
Dot.: Dziwna sytuacja...

Cytat:
Napisane przez amanda2903 Pokaż wiadomość
Witam! Mam taki problem. Każda z nas chciałaby być sam na sam ze swoim TŻ. Ja niestety nie mam takiej możliwości bo kiedy on jest u mnie to zawsze ktoś z nami jest i gdy ja jestem u niego jest podobnie, dlatego ostatnio postanowiliśmy gdzieś pojechać, żebyśmy mogli być sami. Pojechaliśmy do lasu... wjechaliśmy naprawdę daleko, tak, że ciężko było tam w ogóle wejść. Jesteśmy ze sobą już naprawdę długo i tak jak wszyscy inni potrzebujemy bliskości (dodam, że nie jesteśmy dziećmi...) a jak na razie nie stać nas na dom, który sobie wymarzyliśmy. A więc pojechaliśmy do lasu, było szarawo na dworze a w lesie jeszcze ciemniej. Gdy byliśmy bardzo blisko, bez ubrań, to nagle jakieś 2cm od auta zauważyłam czyjąś głowę... Strasznie się przestraszyłam i od razu powiedziałam o tym chłopakowi, a gdy ten mężczyzna zauważył, że go widzimy to wstał i świecił nam do auta latarką... szybko się ubraliśmy, a on w tym czasie odszedł. Wybiegliśmy za nim a on stwierdził, że zadzwoni na policję bo nie można wjeżdżać autem do lasu (żadnej tabliczki nie było o zakazie) i nie chciał nas w ogóle słuchać. Chyba sto razy pytaliśmy czy zrobił jakieś zdjęcia albo film a on nic na to pytanie nie odpowiadał. Cały czas dziwnie się uśmiechał i poszedł twierdząc, że jednak nie zadzwoni i mamy się dalej bawić... Czy waszym zdaniem to jest karalne? Ten człowiek był ubrany w ciemne ubrania, skradał się i siedział obok samochodu patrząc co robimy. Moim zdaniem żaden normalny człowiek nie chodzi po ciemku w lesie i nie sprawdza czy ludzie śmiecą, a jeśli już sprawdza to jeśli zauważyłby jakieś auto i chciał spisać tablice i zgłosić to mógł to zrobić i od razu pójść, a nie siedzieć i patrzeć co my w aucie robimy a do tego świecić latarką żeby lepiej widzieć... Jak myślicie, czy takie coś jest karalne? Kto by miał większe szanse na policji, my czy on? On nas podglądał myślę, że to jest coś gorszego niż twierdzenie, że nie można wjeżdżać do lasu i śmiecić... Proszę o szybką odpowiedź i z góry dziękuję.
To chyba oczywiste, że nie można wjeżdżać samochodem do lasu! Poza tym" " i dołączam się do grona rozbawionych tą sytuacją.
__________________
Wybrałam życie bez mięsa,
zdrowie i świat wolny od okrucieństwa.



konwalia_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 18:28   #13
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Dziwna sytuacja...

to się nadaje na bloga z wierszami, hyh

autorko, jak dla mnie facet lubi się pogapić, afery nie będzie
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 20:13   #14
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Dziwna sytuacja...

Fajne tagi

Ja generalnie nie bardzo rozumiem z czym masz w tym momencie problem: z tym, ze moze wam zrobil zdjecia, ktore moze zaniesc na policje, czy raczej z tym, ze to wy byscie go chetnie zglosili na komisariat, bo smial zagladac wam do auta i swiecic latarka.

Uprawiajac seks w takich miejscach jak lasy, plaze itp. nalezy sie liczyc z przypadkowymi 'obserwatorami' Ja jezdzac rowerem tez widzialam zaparkowane w srodku lasu auta i jesli tylko moglam-zawracalam. Wolalam uniknac krepowania i siebie i tych ktorzy byc moze postanowili sie tam w tym samochodzie poprzytulac

A co do kwestii mandatowych-z tego co czytalam mozna wjezdzac autem do lasu, pod warunkiem, ze porusza sie po przystosowanych do tego drogach, czyli jakichs szerokich, ubitych, a nie sciezkach miedzy drzewami, i pod warunkiem wlasnie, ze sie samochodu w lesie nie zatrzymuje na dluzsze postoje, bo za to mozna jak najbardziej mandat dostac. Nie sadze jednak ze ten koles chodzil po lesie i obserwuje samochody w celu dzwonienia na policje. Pewnie raczej chcial sobie popatrzec, nie przejmowalabym sie, ale wiecej tez bym tam nie pojechala...
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza

Edytowane przez czarna_maciejka
Czas edycji: 2013-09-09 o 20:14
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 06:04   #15
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4 689
Dot.: Dziwna sytuacja...

Wątpię żeby on to zgłosił. Moim zdaniem popatrzył sobie i na tym się skończyło. Na przyszłość znajdźcie inne miejsce to nie będzie takiego problemu.
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 09:01   #16
Joaelle
Przyczajenie
 
Avatar Joaelle
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 25
Dot.: Dziwna sytuacja...

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
z tym mandatem nie do końca tak jest ;-)
zdarzyło mi się za młodu parę razy zaszaleć w samochodzie i usłyszeć pukanie w szybkę, albo zobaczyć za sobą koguty. i mandatu nie było.

Nie był to peron dworca, albo centrum miasta, więc policjanci przymykają na takie rzeczy oko.

kisielova,
mandat wystawiają wówczas, gdy ktoś im doniósł, kiedy jest zgłoszenie
Joaelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 11:14   #17
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Dziwna sytuacja...

Cytat:
Napisane przez Joaelle Pokaż wiadomość
kisielova,
mandat wystawiają wówczas, gdy ktoś im doniósł, kiedy jest zgłoszenie
Hmmm, nie rozumiem. To jak stoje i napatoczy sie patrol to nie moga mi dac mandatu? Tylko jak ktos bedzie przejezdzal, poczuje sie zgorszony i zadzwoni po policje? Bez sensu chyba.
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 12:21   #18
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Dziwna sytuacja...

jaka komiczna sytuacja :O hahahah, zarówno Wy jak i On mieliście prawo być w lesie,bo czemu nie? Ja bym się tym nie przejmowała.
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:43.