Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-01, 12:34   #1321
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Ta facetka raczej cienkich wlosow nie ma... ma bardzo ladne, gladkie, lsniace i zadbane tylko nie podoba mi sie ze sa takie ,,przylizane" do glowy, wole cos bardziej puszystszego
Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 13:09   #1322
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

To ze cienkich wlosow nie ma to akurat wiem. Chodzi mi tylko o to jak cienkowlosa osoba by sie prezentowala w takiej fryzurze? Mam gladkie i lsniace wlosy ale cienkiezapuszczam, grzywke tez . Zastanawilam sie jakby to wygladalo.
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 13:35   #1323
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
To ze cienkich wlosow nie ma to akurat wiem. Chodzi mi tylko o to jak cienkowlosa osoba by sie prezentowala w takiej fryzurze? Mam gladkie i lsniace wlosy ale cienkiezapuszczam, grzywke tez . Zastanawilam sie jakby to wygladalo.
No tak... ja tez mam cienkie wlosy i nie orientuje sie za bardzo w tych fryzurach bo od baaaardzo dawna mam wciaz taka sama (pocieniowane, do polowy plecow) wiem ze przydalaby mi sie jakas zmiana ale niestety nie wiem na jaka fryzure zeby wlasnie pasowala do cienkich wlosow i zeby za bardzo nie skrocac wlosow
Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 15:13   #1324
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Chce wlasnie zapuscic wlosy tak na jedna dlugosc, moze faktycznie taka fryzura nada sie do cienkich wlosow.
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 15:49   #1325
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Chce wlasnie zapuscic wlosy tak na jedna dlugosc, moze faktycznie taka fryzura nada sie do cienkich wlosow.
Nie radziłabym zapuszczać włosów. wtedy bedą wyglądały na jeszcze rzadsze, ciensze...
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 15:51   #1326
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Obecnie mam do konca lopatki i wygladaja lepiej niz jak mialam krotkie. Modeluje na grubej szczotce konce czasem podkrece lokowka i jest ok
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 18:34   #1327
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Chce wlasnie zapuscic wlosy tak na jedna dlugosc, moze faktycznie taka fryzura nada sie do cienkich wlosow.
Tez chce wlasnie do jednej dlugosci tylko musialabym je teraz sporo sciac zeby je zrownac a to mnie troche przeraza

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Nie radziłabym zapuszczać włosów. wtedy bedą wyglądały na jeszcze rzadsze, ciensze...
mi z dluzszymi wlosami jest lepiej niz z krotkimi mimo ze sa cienkie...

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Obecnie mam do konca lopatki i wygladaja lepiej niz jak mialam krotkie. Modeluje na grubej szczotce konce czasem podkrece lokowka i jest ok
Ja zawsze chodze z prostymi nic z nimi nie robie oprocz rozczesywania
Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-01, 19:13   #1328
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Mam wycieniowane ale nie ma bardzo wielkiej roznicy w dlugosci jedynie grzywka jest sporo krotsza. Bede zapuszczac a jak beda juz naprawde dlugie to postaram sie zrownac troszeczke
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 19:17   #1329
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Mam wycieniowane ale nie ma bardzo wielkiej roznicy w dlugosci jedynie grzywka jest sporo krotsza. Bede zapuszczac a jak beda juz naprawde dlugie to postaram sie zrownac troszeczke
Niby moje tez nie maja az takiej wielkiej roznicy, moze musialabym sciac z 5-6cm ale to dla mnie wielki bol a grzywki nie mam mam ochote sobie wlasnie zrobic tylko nie wiem czy bedzie mi pasowala bo okulary nosze i tak dziwnie mi sie wydaje ze bym wygladala... niby moja siostra ma grzywke a okulary tez nosi i jest jej ladnie no ale nie wiem... wydaje mi sie ze jej bez grzywki byloby ladniej
Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 19:28   #1330
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

ja zapuszczam grzywke zeby miec wiecej wlosow. BO jest dosc gesta jak na moje wlosy i przez to zabiera mi pol czupryny
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 19:37   #1331
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
ja zapuszczam grzywke zeby miec wiecej wlosow. BO jest dosc gesta jak na moje wlosy i przez to zabiera mi pol czupryny
heh... a jaka masz grzywke?? bo moze skorzystalabym z niej prosta ukosna wystrzepiona rowna?? Moze jakies zdjecie twoje albo gwiazd ktore maja podobna??
Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-01, 19:50   #1332
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Obecnie mam o wiele dluzsze ale nie mam aparatu :-/

Edytowane przez anusia1990
Czas edycji: 2009-11-01 o 20:14
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 14:17   #1333
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

anusia, tak na marginesie to bardzo Ci ładnie w prostej grzywce

a ja jestem załamana... nie dość, ze mam 2 włosy na krzyz to mi się zaczeły strasznie elektryzowac (nigdy nie mialam takiego problemu)
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 18:57   #1334
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Obecnie mam o wiele dluzsze ale nie mam aparatu :-/
Ok, a tak w ogole bardzo ci ladnie

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
anusia, tak na marginesie to bardzo Ci ładnie w prostej grzywce

a ja jestem załamana... nie dość, ze mam 2 włosy na krzyz to mi się zaczeły strasznie elektryzowac (nigdy nie mialam takiego problemu)
A mi sie wydaje ze lepiej jej w grzywce na boku, ale to tylko moje zdanie
Mi tez sie wlasnie elektryzuja-zawsze jak przychodzi okres jesienno-zimowy w innym watku juz o tym wspominalam to polecili mi nie uzywac silikonow ale ze ja uzywam tylko szamponow do mycia i w dodatku ciagle innych to na pewno te silikony sie tam pojawiaja aktualnie teraz mam Timotei do wlosow przetluszczajacych. Nie wiem czemu ale od wczoraj mniej sie elektryzuja i sa bardziej miekkie wydaje mi sie ze to idzie za tym ze gdzies tu wyczytalam jak myc wlosy zeby sie nie niszczyly (najpierw przed myciem rozczesalam wlosy): skore glowy dokladnie masowalam przez 4-5min paznokciami i opuszkami palcow, potem po wlosach jakby to nazwac ,,wlasciwych" przejezdzalam tylko delikatnie rekami, tak jakby je myzialam, potem rozdzielilam je na pol i tak jakby klaskalam nimi przez chwile o siebie, na koniec splukalam dosyc mocno zimna woda po myciu ich nie rozczesalam, rozczesalam dopiero rano jak szykowalam sie do school i to grzebieniem z dosyc szerokim rozstawem bo po grzebieniu z malutkimi zabkami ktore bylu rozstawione blisko siebie bardziej mi sie elektryzowaly. A wlosy byly bardziej miekkie dopiero za drugim rozczesaniem, jak wrocilam ze szkoly-nie wiem sama czemu nie wiem czy to zasluga tego szamponu ale wydaje mi sie ze nie bo jak go juz kiedys uzywalam to takich rzeczy nie zdzialal sprobuj, moze u ciebie tez to zadziala a jak nie no to ja kiedys po rozczesaniu wklepywalam pianke i pryskalam lakierem ale nie robie tego za czesto bo nie chce obciazac wlosow

Edytowane przez Agaciok xD
Czas edycji: 2009-11-02 o 18:58
Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 20:35   #1335
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

mialam klasycznego boba ale to juz dawno temu. Wygladalam dziecinnie. Obecnie mam na bok i nie zmienie na inna. Tylko ze teraz mam straszne problemy z grzywka, nie chce sie ukladac Zamowilam dzis treski juz nie moge sie doczekac jak to bedzie wygladalo na mojej glowie

Edytowane przez anusia1990
Czas edycji: 2009-11-02 o 20:36
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 19:04   #1336
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
mialam klasycznego boba ale to juz dawno temu. Wygladalam dziecinnie. Obecnie mam na bok i nie zmienie na inna. Tylko ze teraz mam straszne problemy z grzywka, nie chce sie ukladac Zamowilam dzis treski juz nie moge sie doczekac jak to bedzie wygladalo na mojej glowie
Na pewno super a dzisiaj to normalnie szok i zalamka. Moj niby ,,sposob" na elektryzujace sie wlosy przestal dzisiaj dzialac. Rano bylo jeszcze spoko ale w szkole to normalnie wlosy przyklejaly mi sie do twarzy, co bylo nieprzyjemne wrocilam do domu i je rozczesalam to lataly na wszystkie strony, w koncu sie wkurzylam i starym sposobem wklepalam w nie mase pianki i spryskalam lakierem. Efekt przynioslo tylko na chwile, po jakims czasie znowu sie ,,spradowaly" kiedys mialam gdzies spisany taki szampon na elektryzowanie ale kurcze, nie pamietam jak sie nazywal musze poszukac bo normalnie zwariuje
Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 19:10   #1337
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
Na pewno super a dzisiaj to normalnie szok i zalamka. Moj niby ,,sposob" na elektryzujace sie wlosy przestal dzisiaj dzialac. Rano bylo jeszcze spoko ale w szkole to normalnie wlosy przyklejaly mi sie do twarzy, co bylo nieprzyjemne wrocilam do domu i je rozczesalam to lataly na wszystkie strony, w koncu sie wkurzylam i starym sposobem wklepalam w nie mase pianki i spryskalam lakierem. Efekt przynioslo tylko na chwile, po jakims czasie znowu sie ,,spradowaly" kiedys mialam gdzies spisany taki szampon na elektryzowanie ale kurcze, nie pamietam jak sie nazywal musze poszukac bo normalnie zwariuje
moje sie elektryzowaly przez ostatnie dwa dni, ale teraz mam już spokój. nawet nie wiem dlaczego, bo nigdy sie nie elektryzowaly... cale szczescie wrocily do swojego dawnego stanu...
slyszalam, ze szczotki do elektryzujących sie wlosoww to tylko drewniane mogę być. ja mam plastikowe i jest ok.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 19:14   #1338
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
moje sie elektryzowaly przez ostatnie dwa dni, ale teraz mam już spokój. nawet nie wiem dlaczego, bo nigdy sie nie elektryzowaly... cale szczescie wrocily do swojego dawnego stanu...
slyszalam, ze szczotki do elektryzujących sie wlosoww to tylko drewniane mogę być. ja mam plastikowe i jest ok.
Wlasnie chcialam sobie kupic szczotke ale wyczytalam ze najlepiej metalowa albo drewniana bo plastikowa szkodzi wlosom. Ja jak na razie uzywam plastikowego grzebienia...
Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 19:17   #1339
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
Wlasnie chcialam sobie kupic szczotke ale wyczytalam ze najlepiej metalowa albo drewniana bo plastikowa szkodzi wlosom. Ja jak na razie uzywam plastikowego grzebienia...
metalowej raczej nie polecam, bo wydaje mi sie, ze moze byc byc za 'ostra' .
a dlaczego plastikowe niszczą?
słyszałam,ze ze sztucznego włosia są bardzo dobre itd, ale podobno wzmarza przetluszczanie(?)
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-03, 19:35   #1340
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
metalowej raczej nie polecam, bo wydaje mi sie, ze moze byc byc za 'ostra' .
a dlaczego plastikowe niszczą?
słyszałam,ze ze sztucznego włosia są bardzo dobre itd, ale podobno wzmarza przetluszczanie(?)
Nie wiem dlaczego plastikowa nie... z tego co pamietam nie bylo wyjasnionego powodu ale bylo napisane ze najlepiej zeby na koncach kazdej ,,igly" byly te takie kuleczki bo one sciagaja brud z wlosow czy cos takiego. Skoro te ze sztucznego wzmagaja to juz raczej ich nie kupie bo ja i tak musze myc wlosy codziennie... a dlaczego metalowa za ostra no coz... to chyba pozostaje mi kupic drewniana
Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 00:33   #1341
daylight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Co sadzicie o takiej fryzurze do cienkich wlosow?
Serio, dla mnie te dziewczyny mają cienkie włosy i mają ich mało, tylko, że mają je zdrowe i zadbane.
Jeśli chcecie porady, to mogę udzielić. Ja nie mam cienkich włosów, ale co zaobserwowałam niszczenie włosów blondami jeszcze bardziej sprawia, że są one cienkie. Tak więc powinniście wybrać coś z ciemnych odcieni.
daylight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 09:50   #1342
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez daylight Pokaż wiadomość
Serio, dla mnie te dziewczyny mają cienkie włosy i mają ich mało, tylko, że mają je zdrowe i zadbane.
Jeśli chcecie porady, to mogę udzielić. Ja nie mam cienkich włosów, ale co zaobserwowałam niszczenie włosów blondami jeszcze bardziej sprawia, że są one cienkie. Tak więc powinniście wybrać coś z ciemnych odcieni.

Zgadzam sie w 100% Ja majac blond wygladalam tragicznie, moje wlosy nie dosc ze byly jak siano, nie ukladaly sie, optycznie sprawialy wrazenie ze jest ich mniej. Zaobserwowalam na sobie ze jeden kolor w szczegolnosci ciemny sprawia wrazenie ze wlosow jest wiecej. W dodatku gdy sa one zadbane,lsniace i w miare rowno podciete a nie postrzepione to naprawde jest ich wiecej. Kiedys mialam wlosy prawie do pasa i farbowalam je szamponetka(czekoladowy braz) i wygladaly doslownie jak u tej dziewczyny ze zdjecia. POtem cos mne podkusilo na blond, no i niestety musialam obciac wlosy
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 10:22   #1343
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Nie wiem dlaczego metalowe nie, bo nigdzie nie czytałam że nie polecane są, ale mi się właśnie wydaje, ze te metalowe druciki mogą np podrażnic skalp...
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 11:29   #1344
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Ja od siebie na cienkie i rzadkie włosy polecam odżywkę Swiss O'Par ze szpikiem końskim. Ja ją stosowałam początkowo dwa - trzy razy w tygodniu, później tylko raz. Po 1,5 misiąca intensywnej regeneracji tą odżywką odstawiłam ją na miesiąc i ponownie zaczęłam używać. Jest świetna, włosy przestały mi wypadać, nabrały gęstości i objętości - wyglądają na prawdę zdrowo. Korzystam z tej odżywki od roku, można ją zamówić na Allegro: http://allegro.pl/item801903503_odzy...ki_250_ml.html
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 14:06   #1345
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Zgadzam sie w 100% Ja majac blond wygladalam tragicznie, moje wlosy nie dosc ze byly jak siano, nie ukladaly sie, optycznie sprawialy wrazenie ze jest ich mniej. Zaobserwowalam na sobie ze jeden kolor w szczegolnosci ciemny sprawia wrazenie ze wlosow jest wiecej. W dodatku gdy sa one zadbane,lsniace i w miare rowno podciete a nie postrzepione to naprawde jest ich wiecej. Kiedys mialam wlosy prawie do pasa i farbowalam je szamponetka(czekoladowy braz) i wygladaly doslownie jak u tej dziewczyny ze zdjecia. POtem cos mne podkusilo na blond, no i niestety musialam obciac wlosy
Ja mam naturalny ciemny blond, farbowac ich jak na razie nie zamierzam bo nie chce ich jeszcze bardziej zniszczyc... myslalam kiedys o tym zeby pofarbowac sie na czarno ale nie wiem czy to by bylo rozsadne

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Nie wiem dlaczego metalowe nie, bo nigdzie nie czytałam że nie polecane są, ale mi się właśnie wydaje, ze te metalowe druciki mogą np podrażnic skalp...
Aha... poszperam cos potem o tym

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Ja od siebie na cienkie i rzadkie włosy polecam odżywkę Swiss O'Par ze szpikiem końskim. Ja ją stosowałam początkowo dwa - trzy razy w tygodniu, później tylko raz. Po 1,5 misiąca intensywnej regeneracji tą odżywką odstawiłam ją na miesiąc i ponownie zaczęłam używać. Jest świetna, włosy przestały mi wypadać, nabrały gęstości i objętości - wyglądają na prawdę zdrowo. Korzystam z tej odżywki od roku, można ją zamówić na Allegro: http://allegro.pl/item801903503_odzy...ki_250_ml.html
Tylko na allegro jak widac pelno propozycji na rynku... az nie wiem na co sie zdecydowac a mam pytanie, ktora waszym zdaniem odzywka jest lepsza/skuteczniejsza: garnier, dove, pantene czy elseve?? bo zastanawiam sie ktora z tych sobie kupic
Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 14:16   #1346
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Jak masz naturalne to masz problem z glowy. Tyczy sie to osob ktore farbuja ,ze lepiej przyciemniac niz rozjasniac. Trzymaj jak najdluzej swoje naturalne. Zawsze mozna ozywic kolor szamponetka. Czarne wlosy sa piekne i latwo o nie dbac ale jak Ci sie znudzi ten kolor to kaplica-wiem bo sama schodze na braz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 14:21   #1347
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
Tylko na allegro jak widac pelno propozycji na rynku... az nie wiem na co sie zdecydowac a mam pytanie, ktora waszym zdaniem odzywka jest lepsza/skuteczniejsza: garnier, dove, pantene czy elseve?? bo zastanawiam sie ktora z tych sobie kupic
Ja tam zadnej z wymienionych Ci nie polecam. Są tak naszpikowane chemią, ze aż w głowie się kręci.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 14:27   #1348
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Jak masz naturalne to masz problem z glowy. Tyczy sie to osob ktore farbuja ,ze lepiej przyciemniac niz rozjasniac. Trzymaj jak najdluzej swoje naturalne. Zawsze mozna ozywic kolor szamponetka. Czarne wlosy sa piekne i latwo o nie dbac ale jak Ci sie znudzi ten kolor to kaplica-wiem bo sama schodze na braz
Wiem wiem myslalam o tym ze tak bedzie moja kuzynka po czestym farbowaniu a pozniej zdjeciu koloru wlosy do pasa musiala obciac na wlosy troche pod uszy bo byly tak wyniszczone

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Ja tam zadnej z wymienionych Ci nie polecam. Są tak naszpikowane chemią, ze aż w głowie się kręci.
Niby tak ale przynajmniej nie sa drogie, a z moimi ,,oszczednosciami'' trudno byloby kupic cos naprawde dobrego, chyba ze byloby tanie... Pantene jednak juz odrzucam bo przeczytalam sklad tego kosmetyku i tam jest prawie sam alkohol
Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 14:45   #1349
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
Niby tak ale przynajmniej nie sa drogie, a z moimi ,,oszczednosciami'' trudno byloby kupic cos naprawde dobrego, chyba ze byloby tanie... Pantene jednak juz odrzucam bo przeczytalam sklad tego kosmetyku i tam jest prawie sam alkohol
Ja używam ziołowych i dziecięcych szamponów, i one wcale nie kosztują majątek. Chyba nawet są tańsze od tych drogeryjnych.
Polecam Ci szampony ziołowe barwy, w tym dziecięcy- bebi (ok 4zł) i jeszcze ziołowe farmony (ok 7zł). Warto spróbować Poczytaj opinie na kwc i porównaj z tymi firmami, które ty wypisałaś
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 14:47   #1350
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Ja używam ziołowych i dziecięcych szamponów, i one wcale nie kosztują majątek. Chyba nawet są tańsze od tych drogeryjnych.
Polecam Ci szampony ziołowe barwy, w tym dziecięcy- bebi (ok 4zł) i jeszcze ziołowe farmony (ok 7zł). Warto spróbować Poczytaj opinie na kwc i porównaj z tymi firmami, które ty wypisałaś
Zaraz poczytam tylko nie za bardzo lubie ziolowe zapachy... za to uwielbiam owocowe
Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-16 23:02:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:10.