Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-21, 02:53   #1501
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

A mnie sie zdaje ze po tych wszystkich wizazowych poradach troche mi wlosy zgestnialy i jest ich wiecej bo juz sie nie lamia , pielegnuje je inensywnie juz ze 2 lata i mam wrazenie ze dopiero teraz widze efekty. Naprawde nigdy nie wygladaly tak okazale jak teraz, bo wczesniej byly tluste i oklapniete przy skorze a suche i przerzedzone na koncach (chociaz nie byly dlugie). Napewno warto sprobowac jakis wcierek, chocby wody pokrzywowej i uzbroic sie w cierpliwosc. No i niestety jak sie stawia na pielegnacje i zapuszczanie to lepiej zapomniec o stylizacji, bo te wszyskie pianki i lakiery niszcza wlosy okrutnie.
Edit: oj, nie zauwazylam ze sie mnie dziewczyny dawno temu w tym watku pytaly o farbowanie na olej. Ja wam powiem ze lepiej popytajcie w watku olejowym, bo ja na wlasnych wlosach nie probowalam bo od lat uzywam jedynie henny. Mysle ze kazdy olej ktory na codzien sluzy waszym wlosom nada sie, chodzi o stworzenie warstewki ochronnej. Dlatego nalezy farbowac 'nieswieze' wlosy bo sebum je chroni, jak dacie troche oleju to bedzie dzialal tak samo. Teoretycznie najbardziej podobny do sebum jest olej jojoba. W olejowym bardzo chwalily ta metode, wlosy nie byly przeuszone jak po normalnej koloryzacji.
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii

Edytowane przez uca
Czas edycji: 2012-02-21 o 03:04
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 20:59   #1502
tosiajola
Rozeznanie
 
Avatar tosiajola
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 573
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Hej dziewczyny Mam problem, otóż szukam szamponu bez silikonow, ktory bedzie nadawał się do moich cienkich włosow.
Jakich uzywacie?
Moim problemem jest to, ze przetestowalam naprawdę ogromna ilosc szamponów i zaden mi nie odpowiada. Albo wysuszają wlosy i moja pielęgnacja idzie wniwecz :<, albo mam po nich przetłuszczone. Nie wymagam od szamponu wiele, chcę zeby byl delikatny, bo myję włosy codziennie , dobrze oszczyszczał i pozostawiał włosy w naturalnym stanie, przygotowując je do dalszej pielęgnacji.
A własnie i może jeszcze jakas fajna odzywka delikatna po kazdym myciu? Też sporo przetestowałam i albo zerowy efekt, albo obciązone włosy.
Dziwne to wszystko.
__________________
A z kolei najnieszczęśliwsze życie
ma swoje słoneczne godziny i swoje ubożuchne kwiatki szczęśliwości,
rozsiane wśród piasku i kamieni.

Hermann Hesse


tosiajola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 17:16   #1503
PKamilcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 19
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Myślicie, że taka fryzurka nadaje się do cienkich wlosów? http://www.studio-mody.com.pl/fryzura-bez-grzywki-2/
PKamilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 17:45   #1504
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
biorę jakąś miseczkę, wlewam do niej troche nafty, zalezy jakie kto ma dlugie i geste wlosy ja mam do pasa, wrzucam 2 zoltka jaja, wrzucam jakąś tam odzywke do włosów jaka mam pod ręką mieszam tą papkę, nakładam na włosy , zawijam w kokona nakładam na to worek i siedze pol godziny godzinę i zmywam szamponem, ciezko zmyc i potem trzeba duzo odzywki nalozyc bo są sztywne

aa no i OBOWIĄZKOWO jedwab do włosów po myciu bio silka, nakłada sie na wilgotne wlosy
biosilk zawiera alkohol i wysusza włosy przy regularnym stosowaniu. Lepiej stosować jedwabie innych firm (np CHI, L'biotica)

Nafty nie wolno trzymać na włosach dłużej niż 20 min, może spowodować wypadanie.

Od siebie polecam wspominaną wcześniej w tym wątku mgiełkę radical ze skrzypem wcieraną w skórę głowy, nieco unosi włosy, odświeża, a po długotrwałym stosowaniu wyrastają nowe włoski
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 00:08   #1505
mariaantoninaII
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 154
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Hej
Czy jest tu ktos kto tak jak ja NIGDY nie miał dluzszych wlosow niz za ramiona? Przez 21 lat swojego zycia mialam wlosy gora kilka cm za ramiona. Dalej nie chciały rosnąc-__-. Chyba powinnam sie wpisac do ksiego rekordow Guinessa. Wiele razy płakalam przez to, bo inne dziewczyny plotly sobie warkoczyki, mialy piekne, bujne wlosy. A ja co ?
Moje wlosy to porazka genetyczna...2 na krzyz, strasznie cienkie. To nawet wlosow nie przypomina
mariaantoninaII jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 08:56   #1506
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Ojej, to strasznie smutne. :/ U mnie włosy nie chciały rosnąć dłuższe niż do połowy pleców kiedy były zniszczone i wysuszone. Teraz jest już w porządku, stosowałam kurację pokrzywową (płukanki) a także doustnie skrzyp.
Jeżeli chodzi o gęstość włosów to pomogły u mnie maski z Wax'a. Baaaardzo. Nigdy nie miałam tak ładnych, odbitych od nasady włosów.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 19:27   #1507
linka88
Raczkowanie
 
Avatar linka88
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 345
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez tosiajola Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Mam problem, otóż szukam szamponu bez silikonow, ktory bedzie nadawał się do moich cienkich włosow.
Jakich uzywacie?
Moim problemem jest to, ze przetestowalam naprawdę ogromna ilosc szamponów i zaden mi nie odpowiada. Albo wysuszają wlosy i moja pielęgnacja idzie wniwecz :<, albo mam po nich przetłuszczone. Nie wymagam od szamponu wiele, chcę zeby byl delikatny, bo myję włosy codziennie , dobrze oszczyszczał i pozostawiał włosy w naturalnym stanie, przygotowując je do dalszej pielęgnacji.
A własnie i może jeszcze jakas fajna odzywka delikatna po kazdym myciu? Też sporo przetestowałam i albo zerowy efekt, albo obciązone włosy.
Dziwne to wszystko.
U mnie sprawdza się większość szamponów ziołowych np. barwa pokrzywowa. Ostatnio używam szamponu pokrzywowego z biedronki i tez się sprawdza. Włosy myję codziennie. Jeżeli chodzi o odżywkę to osobiście wolę bez spłukiwania, używam ziaji. Jeżeli wolisz lżejszą to odradzam ziaję z olejem rycynowym i z olejkiem jojoba (czerwona i żółta), ponieważ one trochę mocniej nawilżające co może obciążać. Tych odżywek wystarczy nałożyć ilość mniejszą niż ziarno fasoli- włosy do ramion. Dużo dziewczyn też polecało odżywkę bez spłukiwania joanny -z apteczki babuni z miodem. Ona jest na prawdę lekka, dla mnie nawet zbyt lekka, ponieważ nie robi nic oprócz ułatwiania rozczesywania.
linka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-04, 07:42   #1508
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Potwierdzam, serie z ziołami są bardzo dobre.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 17:14   #1509
Ekstazaa
Rozeznanie
 
Avatar Ekstazaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 758
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Mam pytanie Czy to możliwe, żeby od olejowania pogrubiły mi się włosy? Nie chodzi o ich gęstość ale grubość samego włosa. Od dłuższego czasu już widzę coś takiego. Naturalne włosy mam dość cienkie, a teraz którego nie chwycę jest gruby, jak nigdy Myślałam co może przyczyną ale tylko olejowanie, które od dłuższego czasu stosuję przychodzi mi na myśl..A większe moje zdziwienie, bo to nie w tym celu je stosowałam, ale nie narzekam
Ekstazaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 19:58   #1510
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez mariaantoninaII Pokaż wiadomość
Hej
Czy jest tu ktos kto tak jak ja NIGDY nie miał dluzszych wlosow niz za ramiona? Przez 21 lat swojego zycia mialam wlosy gora kilka cm za ramiona. Dalej nie chciały rosnąc-__-. Chyba powinnam sie wpisac do ksiego rekordow Guinessa. Wiele razy płakalam przez to, bo inne dziewczyny plotly sobie warkoczyki, mialy piekne, bujne wlosy. A ja co ?
Moje wlosy to porazka genetyczna...2 na krzyz, strasznie cienkie. To nawet wlosow nie przypomina
Ja mam podobnie ale nie dlatego ze wiecej nie rosna, tylko raczej ze wkurzalam sie zawsze ze mam tak malo wlosow i tak kiepsko wygladaja ze je scinalam. Teraz mam chyba najdluze w moim zyciu, dzieki wizazowi, choc i tak nie wygladaja tak jakbym sobie tego zyczyla, objetosc zerowa .
W twoim wypadku powinnas sprobowac wcierek, np. wody pokrzywowej, moze wlosy rosly by szybciej. I dobrze zabezpieczac koncowki, zeby miec pewnosc ze sie nie lamia.
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 21:25   #1511
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez tosiajola Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Mam problem, otóż szukam szamponu bez silikonow, ktory bedzie nadawał się do moich cienkich włosow.
Jakich uzywacie?
Moim problemem jest to, ze przetestowalam naprawdę ogromna ilosc szamponów i zaden mi nie odpowiada. Albo wysuszają wlosy i moja pielęgnacja idzie wniwecz :<, albo mam po nich przetłuszczone. Nie wymagam od szamponu wiele, chcę zeby byl delikatny, bo myję włosy codziennie , dobrze oszczyszczał i pozostawiał włosy w naturalnym stanie, przygotowując je do dalszej pielęgnacji.
A własnie i może jeszcze jakas fajna odzywka delikatna po kazdym myciu? Też sporo przetestowałam i albo zerowy efekt, albo obciązone włosy.
Dziwne to wszystko.
Ja czasem używam szamponu dla dzieci Hipp. Szampon ten bardzo fajnie oczyszcza, ale aż tak mocno nie plącze włosów i nie przesusza jak Babydream. Może do codziennego stosowania nie do końca się nadaje, ale co drugie mycie jest ok.
A co do odżywek to ja używam tych, które są dołączone do farb z L'oreala, po Excelence i po Recitalu, używam niewielką ilość, zeby nie obciązyć włosów. Bardzo pasują mi te odżywki.

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Napisane przez uca Pokaż wiadomość
Ja mam podobnie ale nie dlatego ze wiecej nie rosna, tylko raczej ze wkurzalam sie zawsze ze mam tak malo wlosow i tak kiepsko wygladaja ze je scinalam. Teraz mam chyba najdluze w moim zyciu, dzieki wizazowi, choc i tak nie wygladaja tak jakbym sobie tego zyczyla, objetosc zerowa .
W twoim wypadku powinnas sprobowac wcierek, np. wody pokrzywowej, moze wlosy rosly by szybciej. I dobrze zabezpieczac koncowki, zeby miec pewnosc ze sie nie lamia.
Ja miałam ostatnio długie, tak prawie do połowy pleców i wczoraj byłam u fryzjera i ścięłam duuuużo. Teraz najdłuższa część sięga do brody i wyglądają tak zdrowo no i zmieniłam kolorek. Ja mam naprawdę cienkie i włosy i bardzo ich mało i nie przez żadne zabiegi itp. bo ich nawet nie suszę, mało tego, nie użyłam nigdy prostownicy, mam proste włosy. Babeczka, która chciała mi troszkę podwinąć była w szoku, proste jak druty. Najlepiej jak masz takie cienkie włosy ich nie zapuszczać za bardzo, bo na pewnym etapie wyglądają już one nie ciekawie... plączą się, wiatr rozwiewa pięć włosów na krzyż, znam ten ból. Lepiej krótsze, zdrowiej wyglądające. Piszesz, że objętość zerowa - dlatego, że czym włosy dłuższe tym cięższe (mówię o cienkich włosach) i automatycznie klapną.
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-04, 22:12   #1512
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez Ekstazaa Pokaż wiadomość
Mam pytanie Czy to możliwe, żeby od olejowania pogrubiły mi się włosy? Nie chodzi o ich gęstość ale grubość samego włosa. Od dłuższego czasu już widzę coś takiego. Naturalne włosy mam dość cienkie, a teraz którego nie chwycę jest gruby, jak nigdy Myślałam co może przyczyną ale tylko olejowanie, które od dłuższego czasu stosuję przychodzi mi na myśl..A większe moje zdziwienie, bo to nie w tym celu je stosowałam, ale nie narzekam
Tego to chyba nikt nie wie. Jeśli włosomaniaczka olejuje włosy, to prawie na pewno używa też wcierek/suplementów/masażu.... Trudno wtedy stwierdzić co spowodowało pogrubienie.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 07:48   #1513
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Ja czasem używam szamponu dla dzieci Hipp. Szampon ten bardzo fajnie oczyszcza, ale aż tak mocno nie plącze włosów i nie przesusza jak Babydream. Może do codziennego stosowania nie do końca się nadaje, ale co drugie mycie jest ok.
A co do odżywek to ja używam tych, które są dołączone do farb z L'oreala, po Excelence i po Recitalu, używam niewielką ilość, zeby nie obciązyć włosów. Bardzo pasują mi te odżywki.

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------



Ja miałam ostatnio długie, tak prawie do połowy pleców i wczoraj byłam u fryzjera i ścięłam duuuużo. Teraz najdłuższa część sięga do brody i wyglądają tak zdrowo no i zmieniłam kolorek. Ja mam naprawdę cienkie i włosy i bardzo ich mało i nie przez żadne zabiegi itp. bo ich nawet nie suszę, mało tego, nie użyłam nigdy prostownicy, mam proste włosy. Babeczka, która chciała mi troszkę podwinąć była w szoku, proste jak druty. Najlepiej jak masz takie cienkie włosy ich nie zapuszczać za bardzo, bo na pewnym etapie wyglądają już one nie ciekawie... plączą się, wiatr rozwiewa pięć włosów na krzyż, znam ten ból. Lepiej krótsze, zdrowiej wyglądające. Piszesz, że objętość zerowa - dlatego, że czym włosy dłuższe tym cięższe (mówię o cienkich włosach) i automatycznie klapną.
Tyle ze ja mialam wlosy scieta na boba przez wieksza czesc mojego zycia i po prostu mi sie znudzilo. Zdaje sobie sprawe ze naprawde dlugich nie ma sensu zapuszczac, jestem z tym pogodzona. Poki co jeszcze wygladaja ok, chociaz te pasma przy twarzy strasznie szybko sie niszcza(jak u ciebie, praktycznie "same z siebie" bo nie susze, nie farbuje chemia, nie prostuje itd). I niestety mam problemy z objetoscia niezaleznie od dlugosci, po prostu mam takie mieciutkie wloski jak u dziecka, zawsze sie "klada".
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 16:43   #1514
aaaga22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Ja też mam bardzo cienkie i oklapnięte włosy taka nasza uroda... tez wolałabym mieć gęste i długie, jednak mogę Ci polecić masowanie skóry głowy palcami poprawia to krążenie i pobudza cebulki do wzrostu.. no i żeby optycznie były 'gęściejsze' pianki,pianki,pianki,laki ery,lakiery... ja pije jeszcze bratka
aaaga22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 21:00   #1515
BeMyLilou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 17
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Wiesz co, zależy czy chcesz zrobić to sama czy z pomocą kogoś o doświadczeniu np. fryzjerskim. Nie wiem, czy dobrym rozwiązaniem są pianki do włosów, sama stosuję jedynie filtry UV i witaminę E do włosów, jem czasami tabletki jak zaczynają mocno wypadać po przesileniu. Mam cienkie włosy, długie ale je lubię. Wiem, że marzeniem każdego są grube, więc możesz jeść tabletki systematycznie, używać odżywek. W końcu się uda, albo sytuacja trochę poprawi.


BYMELILOU
BeMyLilou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 13:55   #1516
tosiajola
Rozeznanie
 
Avatar tosiajola
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 573
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Ostatnio przez ponad miesiac stosowałam kurację Rzepy z Joanny, ta wp płynie i powiem Wam, że jest super!
Włosy się mniej przetłuszczają i dłużej są puszyste Są też wzmocnione. Szkoda tylko że nie wyrosły nowe,ale...

U mnie już pojawiły się pierwsze pokrzywy Idę jutro zebrać, póki nie kwitną i zacznę kurację zaraz po maturach jak będę miała więcej czasu.

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
Napisane przez linka88 Pokaż wiadomość
U mnie sprawdza się większość szamponów ziołowych np. barwa pokrzywowa. Ostatnio używam szamponu pokrzywowego z biedronki i tez się sprawdza. Włosy myję codziennie. Jeżeli chodzi o odżywkę to osobiście wolę bez spłukiwania, używam ziaji. Jeżeli wolisz lżejszą to odradzam ziaję z olejem rycynowym i z olejkiem jojoba (czerwona i żółta), ponieważ one trochę mocniej nawilżające co może obciążać. Tych odżywek wystarczy nałożyć ilość mniejszą niż ziarno fasoli- włosy do ramion. Dużo dziewczyn też polecało odżywkę bez spłukiwania joanny -z apteczki babuni z miodem. Ona jest na prawdę lekka, dla mnie nawet zbyt lekka, ponieważ nie robi nic oprócz ułatwiania rozczesywania.
Dzięki
Jeśli chodzi o odzywke nie lubie bez spłukiwania. Miałam tę z ziaji do włosów delikatnych i jakoś mi nie spasowała. Teraz używam joanny z serii babunii do cienkich włosów i jest bardzo ok.

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Ekstazaa Pokaż wiadomość
Mam pytanie Czy to możliwe, żeby od olejowania pogrubiły mi się włosy? Nie chodzi o ich gęstość ale grubość samego włosa. Od dłuższego czasu już widzę coś takiego. Naturalne włosy mam dość cienkie, a teraz którego nie chwycę jest gruby, jak nigdy Myślałam co może przyczyną ale tylko olejowanie, które od dłuższego czasu stosuję przychodzi mi na myśl..A większe moje zdziwienie, bo to nie w tym celu je stosowałam, ale nie narzekam

wow, jeśli rzeczywiście tak jest, to potwornie zazdroszczę
I nabrałam nadziei
__________________
A z kolei najnieszczęśliwsze życie
ma swoje słoneczne godziny i swoje ubożuchne kwiatki szczęśliwości,
rozsiane wśród piasku i kamieni.

Hermann Hesse


tosiajola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 18:51   #1517
mariaantoninaII
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 154
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

ZObaczcie, ona też nie ma bujnych włosów, a JEDNAK mimo długosci wg mnie wygladają bardzo dobrze
http://lookbook.nu/user/159389-Kristina-B/looks
mariaantoninaII jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-03, 00:49   #1518
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez mariaantoninaII Pokaż wiadomość
ZObaczcie, ona też nie ma bujnych włosów, a JEDNAK mimo długosci wg mnie wygladają bardzo dobrze
http://lookbook.nu/user/159389-Kristina-B/looks
Fakt, dobrze wygladaja . Wiec jest dla moich jakas nadzieja chyba mam mniej wiecej tyle wlosow co ona.
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-03, 00:58   #1519
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez mariaantoninaII Pokaż wiadomość
ZObaczcie, ona też nie ma bujnych włosów, a JEDNAK mimo długosci wg mnie wygladają bardzo dobrze
http://lookbook.nu/user/159389-Kristina-B/looks
ja to bym chciała mieć AŻ TYLE włosów
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-04, 11:42   #1520
tosiajola
Rozeznanie
 
Avatar tosiajola
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 573
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
ja to bym chciała mieć AŻ TYLE włosów
ja mam chyba z kapkę mniej, ale zawalczę. Ostatnio mi wypadały przez stres
__________________
A z kolei najnieszczęśliwsze życie
ma swoje słoneczne godziny i swoje ubożuchne kwiatki szczęśliwości,
rozsiane wśród piasku i kamieni.

Hermann Hesse


tosiajola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 12:24   #1521
HairMania
Wtajemniczenie
 
Avatar HairMania
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 08-300
Wiadomości: 2 341
GG do HairMania
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez mariaantoninaII Pokaż wiadomość
ZObaczcie, ona też nie ma bujnych włosów, a JEDNAK mimo długosci wg mnie wygladają bardzo dobrze
http://lookbook.nu/user/159389-Kristina-B/looks
Wyglądają bardzo dobrze bo wyglądają na zadbane
Też bym chciała mieć tyle włosów ...do ramion mam pewnie tyle samo ale im niżej tym mniej chociaż wcale ich nie cieniowałam
__________________
Wymianka

Ja odpisuję u ciebie, Ty u mnie
HairMania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 13:36   #1522
mariaantoninaII
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 154
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez HairMania Pokaż wiadomość
Wyglądają bardzo dobrze bo wyglądają na zadbane
Też bym chciała mieć tyle włosów ...do ramion mam pewnie tyle samo ale im niżej tym mniej chociaż wcale ich nie cieniowałam
łamią się?ja mam podobny problem
mariaantoninaII jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 15:09   #1523
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez mariaantoninaII Pokaż wiadomość
ZObaczcie, ona też nie ma bujnych włosów, a JEDNAK mimo długosci wg mnie wygladają bardzo dobrze
http://lookbook.nu/user/159389-Kristina-B/looks
Oj ona nie ma cienkich włosów.Na moje oko to są włosy normalne, podprasowane prostownicą stąd taki "mizerny" efekt.
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 18:38   #1524
HairMania
Wtajemniczenie
 
Avatar HairMania
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 08-300
Wiadomości: 2 341
GG do HairMania
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez mariaantoninaII Pokaż wiadomość
łamią się?ja mam podobny problem
Ale ja mam tak od zawsze mając 10 lat miałam bardzo zdrowe włosy myłam je co tydzień bez suszenia i w ogóle co to były za czasy ale od ramion robiły się rzadsze i rzadsze...teraz też niestety tak mam
__________________
Wymianka

Ja odpisuję u ciebie, Ty u mnie
HairMania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 22:02   #1525
tosiajola
Rozeznanie
 
Avatar tosiajola
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 573
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Hej,
zerwałam sobie dzisiaj pierwszą młodą pokrzywę i mam pytanie jak ją przrządzić? Zasuszyć, zaparzyć i polewać włosy, czy gotować? Slyszałam dużo roznych przepisow, ktos by mógł mnie oswiecic?
__________________
A z kolei najnieszczęśliwsze życie
ma swoje słoneczne godziny i swoje ubożuchne kwiatki szczęśliwości,
rozsiane wśród piasku i kamieni.

Hermann Hesse


tosiajola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 06:18   #1526
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez tosiajola Pokaż wiadomość
Hej,
zerwałam sobie dzisiaj pierwszą młodą pokrzywę i mam pytanie jak ją przrządzić? Zasuszyć, zaparzyć i polewać włosy, czy gotować? Slyszałam dużo roznych przepisow, ktos by mógł mnie oswiecic?
Wysuszyc, zaparzac i popijac . Plukanka tez moze byc o ile masz ciemne wlosy (blondynkom moze zazielenic wlosy ).
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 10:23   #1527
malwka
Raczkowanie
 
Avatar malwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa/Płock
Wiadomości: 435
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

uca przejżałam Twój album z włosami.... też chcę tyle włosów
jak zrobie sobie warkocza to wrzuce fotke dla porównania chociaż mi troche wstyd
__________________
mgr. inż.
zapuszczam włosy
malwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 19:10   #1528
tosiajola
Rozeznanie
 
Avatar tosiajola
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 573
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez uca Pokaż wiadomość
Wysuszyc, zaparzac i popijac . Plukanka tez moze byc o ile masz ciemne wlosy (blondynkom moze zazielenic wlosy ).
dziękuję tak, mam ciemne, więc będę i pić, i polewać
A poza tym to masz przepiękne włosy, jakie gęste... moje marzenie

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
Oj ona nie ma cienkich włosów.Na moje oko to są włosy normalne, podprasowane prostownicą stąd taki "mizerny" efekt.

mi się jednak wydaje, że ma cienkie, mam koleżanki co też prostują włosy i jest ich wiecej... a ona widać że ma delikatne. Myślę ze po prostu kładzie dużo silikonów i dlatego włos sprawia wrazenie grubszego, a z drugiej strony sa trochę klapnięte.
__________________
A z kolei najnieszczęśliwsze życie
ma swoje słoneczne godziny i swoje ubożuchne kwiatki szczęśliwości,
rozsiane wśród piasku i kamieni.

Hermann Hesse



Edytowane przez tosiajola
Czas edycji: 2012-05-11 o 20:06
tosiajola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 07:26   #1529
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez malwka Pokaż wiadomość
uca przejżałam Twój album z włosami.... też chcę tyle włosów
jak zrobie sobie warkocza to wrzuce fotke dla porównania chociaż mi troche wstyd
To sa efekty 2 lat z wizazem, wczesniej mialam mniej wlosow, bo borykam sie z lamaniem, a kiedys bylo duzo gorzej.
No wlasnie mialam go tutaj nawet wstawic bo ja sie zastanawiam czy sie powinnam tak w ogole czesac czy lepiej jednak sobie odpuscic? Dzisiaj sie widzialam ze znajoma i ona miala grubszego warkocza tylko z gornej warstwy wlosow, takich jak moj ogonek to by sobie mogla z 7 uplesc . Nie czuje sie do konca komfortowo zwlaszcza w towarzystwie bardziej "owlosionych" kolezanek.
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii

Edytowane przez uca
Czas edycji: 2012-05-12 o 07:32 Powód: byk :D
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 11:23   #1530
HairMania
Wtajemniczenie
 
Avatar HairMania
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 08-300
Wiadomości: 2 341
GG do HairMania
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez uca Pokaż wiadomość
To sa efekty 2 lat z wizazem, wczesniej mialam mniej wlosow, bo borykam sie z lamaniem, a kiedys bylo duzo gorzej.
No wlasnie mialam go tutaj nawet wstawic bo ja sie zastanawiam czy sie powinnam tak w ogole czesac czy lepiej jednak sobie odpuscic? Dzisiaj sie widzialam ze znajoma i ona miala grubszego warkocza tylko z gornej warstwy wlosow, takich jak moj ogonek to by sobie mogla z 7 uplesc . Nie czuje sie do konca komfortowo zwlaszcza w towarzystwie bardziej "owlosionych" kolezanek.
Może Cię to pocieszy (wstyd się przyznać) ale sądzę że mój warkocz jest 3x cieńszy ja bym wiele dała za tyle włosków co Ty masz ,podobają mi się
__________________
Wymianka

Ja odpisuję u ciebie, Ty u mnie
HairMania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-16 23:02:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:47.